advertentie- voordeelpakket SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 en win een bungalow* Meer dan een postzegel Tijdens onze algemene vergadering geven de leden de toon aan A WOONBRANCHE OPGELET! Grote verhui zing? neem nu een ?aanbi Tuincentrum Wagenaar antiek interieur Help de vluchtelingen van Soedan 0 - donderdag 23 september 2004 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam, tel (0113) 31 55 20 *Dit is de vakterm voor een speciale paginabrede advertentie van 18 cm hoog op een tekstpagina. Decoratief sierfruit voor huis en tuin. 's Heer Hendrikskinderendijk 117 - Goes Telefoon 0113-223359 www.willemswinkel ,nl Maak er een Kleintje van. V"'""" In St. Philipsland zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbiadbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt; Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. www.helpdarfur.nl STICHTING VLUCHTELING kinder postzegels bijvoorbeeld voor Anne -b,) v door beeldtelefoon naast mij" ,lk in r— - De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl voor kinderen door kinderen j Kleintjes Wie een sterk staaltje van ondernemerschap toont wil dat graag laten weten. Ga constructief te werk en vertel het aan de iste mensen. Nieuwsgierig naar 'de Ondernemer'? We zijn dé business-to-business krant voor Zuidwest-Nederland en we verschijnen de eerste woensdag van de maand in een oplage van 209.000 exemplaren. Bij Rabobank Kapelle-Wemeldinge geven Hieronder vindt u de verkorte agenda leden de toon aan. En 12 oktober 2004 hebben zij de kans om daadwerkelijk iets Opening van zich te laten horen. Tijdens onze alge- Notulen vorige vergadering mene ledenvergadering. Vanaf 19.30 uur Jaarrekening 2003 zijn zij van harte welkom Zalencentrum Decharge "De Vroone" te Kapelle. Benoeming leden bestuur en raad van toezicht De volledige agenda, de notulen van de Mededelingen en rondvraag vorige vergadering, de jaarrekening 2003, het jaarverslag 2003 en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor Weststraat 5 -7 te Kapelle. Geeft u als lid van onze bank 12 oktober de toon aan tijdens onze algemene vergadering? Het bestuur Coöperatieve Rabobank Kapelle-Wemeldinge U.A. gevestigd te Kapelle. Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34