PZC donderdag 16 september 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Terug in ons leven gekomen, maar helaas te snel weggenomen. Mijn zoon, onze broer, zwager en oom MICHELLMUAL Anne Diane, Marcel, Cherona en Marlon Marlon, Linda en Juan Rivellinho en Nella Alfaro En toch - telkens weer - zullen wij je tegenkomen Zeg dus nooit: net is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei kleinzoon, neef en achterneef MICHELLMUAL Namens de familie Titiheru: opa en oma t Joyce Els, Frans, Mike en Laisa Hanst Hans Paulust Yvonne en Tanoa Antoinette, John, Aloma en Kishira Victor, Annette, Robin, Myrtheen Evelijn Bennie Petra, Guus, Sisley en Fiorucci Benno, Anja, Sylvana, James en Jaimy Geschokt zijn we door het overlijden van MICHELL Wij wensen zijn vrouw, kinderen, z'n ouders en familie Mual veel sterkte met dit verlies. Familie Nahumury Middelburg Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze chauffeur MICHELLMUAL Wij zullen zijn inzet heel erg gaan missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Connexxion Taxi Services Goes Met droefheid en verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze collega MICHELLMUAL Voor ons was hij een hele fijne collega en goede vriend. Wij zullen zijn samenwerking en vriendschap ont zettend gaan missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. John Abdel Martin Remco Paul Martin Jo Marcel Hakim Louis Rav Steven Jolanda llona Arno Evelien Jos Jan Henk Jorg Rinus Renaldo Marjolein Pieter Willem Robert Rudy Met groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze innig geliefde zorgzame moeder, schoonmoeder en oma TANNETJE DE MEULMEESTER sinds 27 februari 1990 weduwe van Klaas Grootjans Arnemuiden: Kees en Gerda Grootjans van Bel zen Sjuak en Nicolien Chantal en Jhonathan Arnemuiden: Piet en Annie Grootjans- de Ridder Niek en Dianne Julian en Christianne Nimra en Frans Bastiaan Yerseke: Geertje en Rinus van Hekke- Grootjans Carina 4541 GT Arnemuiden, 15 september 2004 Oude Havenstraat 11 Moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen dagelijks van 19.00 - 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 sep tember om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in de Ned. her vormde kerk te Arnemuiden, welke aanvangt om 11.15 uur en geleidt wordt door de Weleerwaarde heer ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen. Je bent en blijft altijd mijn lieve moeder Je was mijn beste vriendin. Je was mijn alles. Mam ik hou van je en ik mis je Geertje Nog geheel onverwachts werd uit ons midden weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante TANNETJE DE MEULMEESTER weduwe van Klaas Grootjans in de leeftijd van 72 jaar. Sterke de Heere de kinderen in dit zware verlies. Arnemuiden: A. Groenleer-de Meulmeester A. Groenleer (in herinnering) P. de Meulmeester D. de Meulmeester-Siereveld Middelburg: C. de Loof-de Meulmeester M. de Loof Amsterdam: C. Lautenbach-de Meulmeester H. Lautenbach Oost-Souburg: B. Colijn-de Meulmeester C. Colijn Nog vrij onverwachts is uit onze familiekring heen gegaan onze schoonzuster en tante TANNETJE DE MEULMEESTER weduwe van K. Grootjans C. Grootjans (in herinnering) N. Grootjans-Janse J. van Belzen-Grootjans C. van Belzen L. Siereveld-Grootjans f. J. Siereveld neven en nichten Arnemuiden, 15 september 2004 je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatst gezocht rust nu maar uit Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is over leden mijn allerliefste man, onze lieve vader, schoon vader en opa MAR1NUS STROO Vlissingen 05-06-1950 t U. Z. Antwerpen 09-09-2004 Gerda Stroo-Valkier Wim Stroo Gonny Stroo-van Dongen Susanne en Harm-Jan Ingrid Mark Plony Stroo Gert Boevé Maarten Roel Ronald Stroo Adrienne Stroo-fobse Robert Melissa Residence Banckert Kenau Hasselaarstraat 155 4382 AH Vlissingen De crematieplechtigheid heeft op woensdag 15 september overeenkomstig zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Na een moedig gedragen ziekte geven wij u bedroefd kennis van hel toch nog onverwachts overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en onze opa WILLEM CORNELIS HART echtgenoot van Reijntje Geleijnse 25 september 1928 t 14 september 2004 Haamstede: R. Hart Geleijnse Renesse: John Thomas en Simone Haamstede: Marianne en Theo Marjolein 4528 BC Haamstede Scheepswerfstraat 16 Geen bezoek aan huis De samenkomst zal worden gehouden zaterdag 18 september om 10.30 uur in de Aula van begraaf plaats "Vredehof" te Haamstede, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde Aula. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom WILLEM CORNELIS HART Geboren 25-9-1928 Overleden 14-9-2004 Renesse: D. A. Hart J. B. Hart-Bergman J. C. Jonker-Hart Noordwelle: C. J. Hart A. C. Hart-Kenters Leeuwarden: J. M. Hart I. Hart-Balster Ne\>en en nichten Haamstede. 14 september 2004 Vol fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heenge gaan onze ECHTE vriend WILLEM HART Willem en Hanneke Korteweg Haamstede. 14 september 2004 Het ontbrak je niet aan moed om te vechten, want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt. IPeg verwachting, weg alle hoop. Flink en trots tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op ADRIANUS VAN DER SCHOOR 12 november 1929 14 september 2004 Nieuw en St. Joosland: Moeder en Oma Martha (in herinnering) Biggekerke: Klaas en Corrie van der Schoor-Verweerd Marianne en Danny Jennie Ilse Roel Ciska Hans Correspondentieadres: Valkenisseweg 5 4573 AR Biggekerke Pa is thuis, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 18 september van 10.00 tot 11.00 uur in 'Het Dorpshuis', Veerstraat 2 te Nieuw- en St. Joos land. Aansluitend zal aldaar een korte overdenking plaats vinden. Om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Big gekerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Omringd door zijn gezin is vredig overleden onze zorgzame man en vader, onze lieve grootvader PIETER VERBRUGH Delft, Zierikzee. 24 januari 1925 14 september 2004 Zierikzee: Jitske Verburgh-Riemersma Zwijndrecht: Jitske en Huib Ekkelen kamp-V er bugh Alexandra, Hugo, Frederieke, Ingeborg Heemstede: Kees, en Corin Verburgh-de Raad Myrthe, Rosanne, Tijmen Rheden: Anne en Dorien Verburgh-Siebesma Fokke Zierikzee: Marijke en Arie Speelman-Verburgh Elias, Maaike, Jitske Barendrecht: Rogieren Roos Verbugh-Numan Noëlle Fredcrik Hcndriklaan 15 4301 NZ Zierikzee Wij willen hem in zijn woonplaats Zierikzee geden ken in een dienst van Woord en Gebed op zaterdag 18 september om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Sint Domusstraat 35. Voorafgaand aan de dienst, vanaf 9.45 uur is er gele genheid tot condoleren. Om 14.00 uur zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in zijn geboorte plaats Delft, in de aula van de algemene begraafplaats "Jaffa", Jaffalaan 20. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de aula. Ondanks alles zal ik m'n schoonvader niet vergeten. Ook omdat het een hele goeie opa voor Thomas was. Trudi g Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Iedere keer weer een stapje achteruit. Steeds weer wat minder weten. Het is nu voorbij zoals zij het wilde. Na een verzorging met een gouden randje in zorgcen trum Ter Weel' te Goes heeft onze lieve moeder en oma ANNELIESEL BATENBURG-LANGE weduwe van Leendert Batenburg de rust gevonden waar zij al maanden naar op zoek was. 5 augustus 1925 15 september 2004 Goudswaard: Murielle Oversier-Batenburg Ap Oversier Jeroen Remco en Susanne Goes: Yvonne Batenburg Kirsten Erwin en Lydia Lijsterbesstraat 2 4462 SX Goes We komen samen om haar te gedenken op maandag 20 september om 12.30 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden\ Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er vanaf 12.00 uur gelegenheid om r afscheid te nemen. Aansluitend £al om plm. 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor overige familieberichten zie pagina 12 Enige en algemene kennisgeving Rustig is in haar slaap overleden onze moeder en oma GRIETJE MEERMAN in de leeftijd van 80 jaar.. Nieuw en St. Joosland: Gerard Siereveld Matty Siereveld-de Nooijer Ingrid en Brett André Arnemuiden: Jannie Bömer-Siereveld Jack Bömer Ron Marianne Delft: Jaap Siereveld Vlissingen, Zorgcentrum Ter Reede. 15 september 2004 Correspondentieadres: Korenbloemlaan 28 4341 JA Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in het Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 sep tember om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begafenis is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum "Middelburg". Onze dank en waardering gaan uit naar de verzorging van Zorgcentrum Ter Reede, woning 13 voor de lief devolle verzorging aan onze moeder. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante GRIETJE MEERMAN Arnemuiden: M. Baaijens-Meerman I. Meerman G. Meerman-Siereveld A. Meerman C. Meerman-Siereveld Neven en nichten Arnemuiden, 15 september 2004 Na een zorgzaam leven is door de Heere tot onze die pe droefheid, toch nog onverwachts uit ons midden weggenomen onze lieve vader, groot- en overgroot vader JAN BLOK sinds 6 december 1998 weduwnaar van Leuntje Blok-de Bat in de leeftijd van 81 jaar. C. J. Blok D. M. Blok-de Dreu Jan en Gertude, Joost, Julia Nelline en Jan Leonard. Comé, Dennis, Marjon en Martin Jos, Riët J. C. Blok K. A. Blok-Sinke Ando, Jamanja Krabbendijke, 14 september 2004 Correspondentieadres: Kruisbessestraat 33,4413 DA Krabbendijke Onze vader en opa is thuis, Doelstraat 5 te Krabben dijke, opgebaard alwaar donderdag 16 september van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 18 september om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Ge- rel'. Gemeente, j. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in genoemde zaal ook nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar nog gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mede dat de Heere heden uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom JAN BLOK in de leeftijd van 81 jaar. Goes: D. de Bat J. E. de Bat-van Iwaarden Krabbendijke: W. M. Molhoek-de Bat L. Molhoek Krabbendijke: L. de Bat A. M. H. de Bat-de Jonge Neven en nichten Krabbendijke, 14 september 2004 Ik geef me over Ik leg me neer Ik ben vrij. Een lange lijdensweg bespaard gebleven, maar toch nog onverwacht, is van ons heengegaan mijn zorgza me echtgenoot en mijn vader MAARTEN VERHAGE Koudekerke, t Vlissingen, 31 augustus 1923 15 september 2004 Vlissingen: C. J. Verhage-de Hullu Koudekerke: Jeanet Verhage Galgeweg 9 4584 RA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 september van 17.00 tot 17.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 20 september om 15.15 uur in de ontmoe tingsruimte van de "Immanuëlkerk" (ingang Antho- nissenstraat) te Koudekerke. Voorafgaand aan de dienst is daar nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde ontmoetingsruimte. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve broer en onze zwager MAARTEN VERHAGE Bram Verhage Familie de Hullu 15 september 2004 Tot ons verdriet is overleden onze lieve buurman M. VERHAGE Wij zullen zijn verhalen over vroeger missen. Tanny-Lou Kluijfhout, Cindy-Martijn-|ol Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is geble. ven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lie\t zorgzame moeder LEUNTJE BOOGAARD sinds 17 december 1996 weduwe van Adriaan Zwigtman in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Wim Zwigtman Met dank voor de liefdevolle begeleiding van het verplegende personeel, van 't Gasthuis, afd. Singel Middelburg. 14 september 2004 Correspondentieadres: Poortershove 64 4336 CS Middelburg. Mijn moeder is opgebaard in hel Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg,al waar gelegenheid is tot afscheidnemen a.s. zat 18 september van 12.15 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats- vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. 1 Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Dag lieve tante Lenie Riet Ferry Kim Middelburg, 14 september 2004 Enige en Algemene kennisgeving Diep bedroefd maar dankbaar voor wat hij vooronj heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van HUGO VAN BELZEN in de leeftjd van 83 jaar. Uit aller naam: Familie van de Ketterij Middelburg, 't Gasthuis afd. Bolwerk, 15 september 2004 Correspondentieadres: Wielingen 1,4341 LM Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Hugoop D.V. vrijdag 17 september tussen 19.00 uur en 20.00 uur op bovengenoemd adres. Na een kort moment van Woord en Gebed in bt ten kring, zal Hugo naar zijn laatste rustplaats wor den gebracht. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 sep tember om 11.00 uur op de algemene t aan de Veerseweg te Arnemuiden. Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud Je vraagt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt Maar als de dagen knellen gaan zij ziek is, moe en vol van pijn vraag je dat God haar halen zal om vredig bij Hem in de hemel te zijn Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen zij voor ons heeft gedaan, geven wij U kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en "overoma" GEERTJE BRUIJNOOGE-RUISSEN sinds 1989 weduwe van Jan Bruijnooge op de leeftijd van 84 jaar. Onze dank gaat uit naar de medische staf, het verplegend en verzorgend personeel voorde liefdevolle verzorging van onze moeder gedurende haar verblijf in verpleeghuis 'Ter Valcke', afdeling Maasstraat. Rilland: Jan Bruijnooge, in herinnering 1996 Kloetinge: Johan en Janny Bruijnooge Lepelstraat: Adri en Conny Bruijnooge Kleinkinderen en achterkleinkinderen, Kruiningen: Gerry Jos Daniëlle Goes: Fred Mariska Simone Bergen op Zoom: Gert-Jan Claudia Auckland (N-Z): Reinier Goes, 15 september 2004 Correspondentieadres: Simon Vestdijklaan 12 4481 DM Kloetinge Gelgenheid tot afscheid nemen vrijdag 17 september van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Be graafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd. zal plaatsvinden zaterdag 18 september om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Moeder hield veel van kleurige bloemen. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u er kennis van dat, na een kortstondig ziet zijn. in alle rust is overleden onze lieve vader en opa LEENDERT JACOBUS NELIS in de leeftijd van 84 jaar. sinds 15 augustus 2001 weduwnaar van Cornelia Baaij Epe: Nelly en Chiel van Doeselaar-Nelis Balkbrug: Ina en Flip Cossée-Nelis Klein- en achterkleinkinderen 13 september 2004 Zorgcentrum "Oldenhaghen" Ommen Correspondentieadres: ICossée-Nelis Vierde Blok 9 7707 SE Balkbrug De herdenkingsplechtigheid voorafgaand aan J? begafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 sePte(nJ*jr om 10.00 uur in gebouw de Levensbron te Ri' Valkenisseweg 12. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de lamilio te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 44