Smits bezorgt Rillandia de zege Tjoba gaat strijdend ten onder m Goede start dammers De Leeuw en Kasse PZC Tafeltennistoernooi Smash prooi voor Johan 't Hooft Drie koplopers in de vierde klasse A Eersteklasser in laatste minuut langs Schelluinen: 2-1 Veel deelnemers cross Mc Rilland Wim Vos wint de Pandaloop uitslagen agenda maandag 13 september 2004 vb2' door Ron de Waal RILLAND - Op het moment dat Schelluinen zaterdag dacht een onverdiend punt mee naar huis te kunnen nemen, sloeg eerste klasser Rillandia alsnog keihard toe. Een afgemeten voorzet van uitblinker Mehmet Dolma be reikte Michel Smits, die de trek ker overhaalde: 2-1. Het duurde werkelijk tot de al lerlaatste minuut, maar spits Mi chel Smits bleef steeds over tuigd dat het nog zou gebeuren. „Het kon toch eigenlijk niet uit blijven", jubelde de matchwin naar kort na afloop. „Ik wist ge woon dat die voorzet van Meh met nog een keer zou komen en dat ik er dan voor moest zorgen dat hij afgerond werd. Dat het dan ook werkelijk gebeurt is al leen maar heerlijk en tegelijker tijd een geweldige opsteker voor de komende wedstrijden." Voor uitblinker Dolma kon de middag niet meer stuk. „Deze ze ge was niet meer dan terecht. Vooral in de tweede helft heb ben we door keihard werken die achterstand om kunnen buigen. We bleven geloven in een goede afloop en werden daarvoor uit eindelijk ook beloond." Zonder Jacco Baas en Michiel van Trijen (beiden vakantie) moest Rillandia het zaterdag middag opnemen tegen een ploeg die vorig seizoen tot twee maal toe te sterk was geweest in de onderlinge ontmoetingen. Na ruim een kwartier moest trainer Wim van Nijnatten ook nog eens de geblesseerde Chiel Dub- beld naar de kant halen en op nieuw zijn ploeg aanpassen. Oude niveau Met Padden van de Water als spits erbij en Arjan Koopmans iets uit de frontlinie teruggetrok ken, zou deze omzetting uitein delijk niet nadelig uitpakken. Zeker in de tweede helft groeide Arjan Koopmans in zijn rol ach ter de spitsen meer en meer naar zijn oude niveau In eerste instantie was Rillandia organisatorisch echter zoekende en werden er teveel onderlinge RILLAND-BATH - Casper Ovaa was zaterdag niet te ver slaan tijdens de drukbezochte voorlaatste wedstrijd van Mc Rilland. In beide manches van de mx 1 heerste de Souburger met over macht. De finale van de 125cc werd een overwinning voor de Bosschenaar Gerard van Dal- sen. Angelo van Zuilekom en Benja min Torbijn deelden de winst in de 65 cc, Stefan Hage was twee maal de sterkste bij de 85cc en hetzelfde gold voor Joris van Strien bij de debutanten/ vetera nen. De crosses van Mc Rilland ken nen dit seizoen een grote toe loop. Bijna elke wedstrijd heeft meer dan honderd deelnemers aan de start. Vooral in de klasse 125cc, tegenwoordig de mx2 ge noemd, zit behoorlijk vol. Ook zaterdag moest de klasse wor den gesplitst. In de finale nam oud-gediende Erik van der Wekken de leiding met Henk Buijs op de tweede plaats. Maar de twee Zeeuwse 'oudjes'moesten de riante posi tie al snel af staan aan Gerard van Dalsen uit Den Bosch. Daar achter vocht Van der Wekken een duel uit met Denny Roks uit Sint-Willebrord. Roks werd tweede, Van der Wekken derde en Buijs vierde. Twintig man De door nieuwe klasse-indeling is de bezetting in de 250/500cc - nu de mxl - teruggelopen en spreekt men al van een goede be zetting wanneer er twintig man aan de start verschijnt. In de eerste manche nam Casper Ovaa direct de leiding en finsih- te met grote voorsprong. Achter hem ontstond een prach tige strijd tussen Robbin Jansen en Marinus Hoek die elkaar geen centimeter toegaven en tot op de streep bleven strijden. Jan sen pakte de tweede plaats In de tweede manche testte Ovaa zijn conditie en snelheid. Hij liet alle tegenstanders passe ren om daarna aan de achtervol ging te beginnen. Zes ronden lang mocht Johan Sep, geloven dat hij de snelste was. Daarna nam Ovaa de lei ding en stond die niet meer af. Dit keer werd Hoek tweede. Voor Stefan Hage was er geen vuiltje aan de lucht in de 85cc hij won beide manches. Benja min Torbijn en Angelo van Zui lekom vochten mooie duels uit in de 65cc en deelden de winst. duels verloren. Dat leidde na ruim een halfuur spelen tot de openingstreffer van de gevaarlij ke spits Leon de Bruijn. Doel man Kees Lozekoot. die tot dan toe vrijwel niets te doen had ge had, kwam twijfelend uit zijn doel nadat De Bruijn de diepte in was gestuurd. Op de bekeken schuiver was Lozekoot kans loos: 0-1. Even later moest aanvoerder Peter Kepers op de lijn zijn doel man assisteren om verdere scha de te voorkomen. Lozekoot zelf zorgde er op slag van rast met twee uitstekende reddingen voor dat Schelluinen niet met een grotere voorsprong de kleed kamer kon opzoeken. Een herboren Rillandia startte furieus aan de tweede helft en kwam al snel op gelijke hoogte. Na goed doorzetten kon Meh met Dolma de bal panklaar op het hoofd van Michel Smits leg gen. Met enig fortuin was de ge lijkmaker een feit: 1-1. De thuisploeg greep meer en meer het initiatief, terwijl Schel luinen opeens defensief kwets baar bleek. Met de negentienjari ge Ralph Kuiper als gangmaker op het middenveld ging Rillan dia op jacht naar de overwin ning. Na een schitterende actie van Arjan Koopmans kreeg Pad den van de Water een niet te mis sen kans op 2-1, maar de inval ler faalde oog in oog met keeper Harry Elgersma. Defensief gaf Rillandia niets meer weg, maar de tijd begon langzamerhand te dringen. Tot dat aangever Mehmet Dolma en Michel Smits als eindstation in de slotminuut alsnog de winst veiligstelden: 2-1. „Gelukkig waren we in de twee de helft veel allerter dan voor rast", concludeerde trainer Van Nijnatten. „We missen nog iets teveel kansen, maar wat ik voor al voetballend heb gezien, geeft mij veel vertrouwen." Rillandia - Schelluinen 2-1 (0-1). 37. Leon de Bruijn 0-1, 46. Michel Smits 1-1, 90. Michel Smits 2-1. Scheidsrechter: L. Koedam (Woud- richem). Gele kaart: Martijn van Elzakker (Rillandia), Danny Muil wijk en Jasper de Krey (heiden Schelluinen). Aantal toeschou wers: 100. Rillandia: Kees Lozekoot; Comé Nuyes, Peter Kepers, Rick Heij- mans, Wesley Persijn; Mehmet Dol ma, Chiel Dubbeld (18. Padden van de Water), Ralph Kuiper (83. Richard van de Hoest), Martijn van Elzakker; Arjan Koopmans en Michel Smits. door Jasper Harthoorn 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN - Tjoba is er zaterdag net niet in geslaagd om het favoriete Oranje Wit te verras sen. De korfbalploeg van Ko Crucq kwam in de tweede helft sterk terug van een 8-12-achterstand, maar liet het welverdiende punt in de laatste minu ten uit handen glippen. De druiven waren zuur voor de eerste klasser. In de laatste minuut werd Tjo ba een strafworp onthouden, waardoor een bijna zeker punt verloren ging. Ger- ben van Boven werd ondersteboven gé- lopen door zijn directe tegenstander, maar de scheidsrechter zag er niets in en floot vrijwel gelijk daarna af. „Hij stond goed te fluiten, maar deze laatste beslissing was wel beslissend voor de wedstrijd. We hadden een punt ver diend", aldus trainer Crucq. Tjoba mocht inderdaad aanspraak ma ken op een puntendeling. Door een ge zonde portie strijd en een paar verdedi gende omzettingen wist de ploeg na rust de aanval van Oranje Wit groten deels te ontmantelen. Geen vuist De ploeg uit Dordrecht kreeg de eerste helft echter volop gelegenheid om het spel te maken en kwam niet in proble men omdat Tjoba te snel de korf zocht en verdedigend geen vuist kon maken. Dankzij een paar goede afstandschoten van Marleen Batenburg, Eric van Zon en Robert van Schaik en de benutte strafworpen van Marcel de Dreu kon Tjoba de Dordtenaren in het begin nog bijbenen, maar Oranje Wit forceerde een marge van twee doelpunten tegen het einde van de eerste helft. In de tweede helft leek er lange tijd niets aan de hand voor Oranje Wit. Na een doelpuntrijke beginfase hadden bei de aanvalsvakken veel moeite om de korf te vinden. Tien minuten na rust keek Tjoba tegen een 8-11-achterstand aan. Het duurde daarna nog tien minu ten voordat de vlam in de pan sloeg. Oranje Wit was net op 8-12 gekomen en dacht de wedstrijd in de zak te hebben. Maar in een tijdsbestek van nauwelijks twee minuten verkleinden Marcel de Dreu en Kim Hollestelle de marge tot twee punten, waardoor het publiek er ook weer in ging geloven. Afstandsscho ten van Eric van Zon en Robert van Schaik brachten Tjoba langszij. Oranje Wit liet toen zien dat de ploeg onder spanning kan presteren. De ploeg uit Dordrecht maakte de 12-13 maar kwam goed weg toen Tjoba in de rommelige slotfase geen strafworp kreeg. De pee in Kim Hollestelle baalde van de neder laag maar zag toch vooral positieve din gen. „We zijn goed teruggekomen en hebben laten zien dat wij goed kunnen korfballen. Het was ook geweldig dat het publiek zo meeleefde. Dat is ook wel eens minder geweest." Ook trainer Ko Crucq, die er even flink de pee in had, bleef optimistisch. „Oran je Wit schaal ik hoog in. Die ploeg gaat voor de bovenste plaatsen meedoen. Wij mikken op een plaatsje in de midden moot. In deze wedstrijden hoeven we de punten niet te pakken, maar we zijn heel dichtbij gekomen. Korfballend was Oranje Wit wat verder, maar op mentali teit en conditie hebben we veel goed kunnen maken. Tjoba heeft een gretige groep die er echt voor wil gaan. Er is nog veel mogelijk." Scores Tjoba: Marcel de Dreu 3, Kim Holle stelle, Robert van Schaik en Eric van Zon 2, Marleen Batenburg, Gerben van Boven en Petra Rijn 1 Erik van Zon van Tjoba moet toezien hoe zijn tegenstander een schot op de korf kan lossen. foto Ronald den Dekker van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap dat zaterdag in het dorpshuis van 's-Gravenpolder van start ging, vielen in de hoofdklasse slechts twee beslissingen. Daaf Kasse en Johnnny de Leeuw wonnen. Meervoudig titelhouder Johnny GOES - De negende Pandaloop is gewonnen door Wim Vos uit Oostkapelle. De wedstrijd die werd gehouden in de Manteling tussen Oostka pelle en Domburg trok ruim tachtig deelnemers. Het in schrijfgeld was voor het groot ste deel bestemd voor het We- reldnatuurfonds. Vos finishte na tien kilometer in een tijd van 37.40 minuten. Wim van Spar- rentak werd tweede, voor Paul Sterrenburg. De snelste vrouw was Marianne de Voogd. de Leeuw uit Goes speelde te gen Wim Koppejan een sterke partij, waarin de halve hekstel ling een dodelijk wapen bleek. Daaf Kasse boekte zijn eerste overwinning ten koste van Jaap Veerhoek. De Middelburger had steeds iets gemakkelijker spel, maar in de tijdnoodfase maak ten beide spelers fouten. Uitein delijk streek Kasse met wat ge luk de twee punten op. Titelhouder Bennie Provoost uit Aagtekerke liet verrassend een steek vallen tegen René Duse- bout. De West-Brabander kwam met een slechte positie uit de opening, maar toen Pro voost met een grote afwikkeling de zaak wilde forceren bleek hij een rekenfout te hebben ge maakt. Leopold Sekongo is een opval lend nieuw gezicht in het Zeeuws kampioenschap. De spe ler uit Ivoorkust is sinds vorig seizoen lid van BDV uit Bergen op Zoom en is daardoor gerech tigd om aan het ZK deel te ne men. De Afrikaan zal ongetwij feld mee gaan doen om de ere plaatsen, maar in zijn eerste par tij kon hij nog niet overtuigen. Arjo Kousemaker slaagde er net niet in het riskante aanvalsspel van de man uit Roosendaal af te straffen. Kees Rijk en Jan van de Wete- ringh kwamen zaterdag na een boeiende klassieke partij remise overeen. In tijdnood nam Van de Weteringh in een voordelige positie een grote rail, maar die bleek niet meer dan een punt op te leveren. Ook Aart Walraven en Peter Schunselaar deelden de punten, in een partij zonder veel wapengekletter. van onze sportredactie SINT ANNALAND - Het acht tiende invitatietoernooi van ta feltennisvereniging Smash'76 uit Sint Annaiand is gewonnen door Johan 't Hooft van SAR uit Kloosterzande. In sportzaal de Wellevaete te Sint-Annaland kwamen 65 spe lers in actie. Het waren voorna melijk senioren omdat in Krui- ningen op dezelfde dag een jeugdtoernooi werd gehouden. In de A-klasse van de senioren was Johan 't Hooft oppermach tig. In de finale bleef hij Edwin Draaijer uit Woerden de baas met 11-3, 11-5, 11-5, 11-13 en 11-6. 't Hooft won het toernooi eerder in 2001. De plaatselijk favoriet Christi an van 't Hof (Smash'76) viel net buiten de prijzen met een ge deelde derde plaats, die hij moest delen met zijn clubgenoot Anné van Dijke. In de B-klasse werd Pieter Kort weg (Witac'89 uit Willemstad) winnaar. Erik Schuurman van Arnemuiden werd tweede. Ri- nus Huijbregts (Witac'89) won in de C-klasse. Smash'76-speler Mathijs van der Graaf werd tweede. In de D-klasse werd eveneens een Smash'76-speler tweede, Ja cob Elenbaas. Hij verloor inde fi nale van Maarten Kuip van Woerden. In de enige jeugdklasse van dit toernooi ging de hoofdprijs naar Melanie van Berkum (Woerden). Tristan Benschop (Witac'89) won het zilver. De verenigingbeker werd voor het eerst gewonnen door het Bra bantse Witac'89 uit Willemstad. Woerden werd tweede. Beste Zeeuwse vereniging werd SAR'72 uit Kloosterzande. Het organiserende Smash'76 werd slechts vijfde. van onze sportredactie GOES - Na twee wedstrijden voeren drie ploegen de ranglijst van de vierde klasse van het za terdagvoetbal aan: VCK, dat Cadzand met 3-2 versloeg, Krui- ningen (1-0-winst op Krabben- dijke) en Wemeldinge (2-0-over- winning op Nieuwland). In de vierde klasse B liet Smerdiek bij Vrederust in de laatste vijf minu ten een 2-0-voorsprong schie ten: 2-2 Cadzand-VCK 2-3: Verdediger Ronald van Hijfte scoorde na vijf minuten met een vrije trap van dik dertig meter 1-0. Kort voor rust schoot Sebastiaan Schipper vanaf elf meter de 1-1 binnen, maar via Angelo Martlé werd het in de slotminuut 2-1. VCK had na rust een overwicht. Kees Pieter Geschiere maakte er halverwege de tweede helft 2-2 van Een strafschop van Jacco Jansen lerverde de 2-3 op. Kruiningen-Krabbendijke 1-0: De bezoekers hadden voor rust het beste van het spel, maar de grootste kansen waren voor de thuisclub. Edwin van Houte te kende vijf minuten voor tijd voor de ietwat geflatteerde 1-0. Nieuwland-Wemeldinge 0-2: Ri chard Schouten maakte twee mi nuten voor rast uit een scrimma ge 0-1. De tweede helft was voor Nieuwland, maar het slotoffen- sief leverde vier minuten voor tijd alleen succes op voor de counterende bezoekers, die via Pieter Bolle op 0-2 kwamen. Apollo-Borssele 1-2: Een gelijk- opgaande wedstrijd, waarin de bezoekers niet over geluk had den te klagen. Martijn de Graaf tekende na een halfuur voor 0-1, maar halverwege de tweede helft werd het door Frank de Kok gelijk. De thuisclub had di rect daarna pech dat de roep om een strafschop werd wegge wuifd, terwijl een kwartier voor tijd Borssele met zijn claim meer succes had. Toon van Lie- re schoot de penalty raak. Hoedekenskerke-SVD 0-2: Piet Goeree tekende na een halfuur voor 0-1 en Menno de Graaf in de slotminuut van de eerste helft voor 0-2. In een gelijkop- gaande tweede helft slaagde de thuisploeg er niet in het;a spannend te maken. Wolfaartsdijk-Bevelanders >j Beide ploegen kregen in de> ke open wedstrijd voldoe kansen om op voorsprong te n men. Het duurde echter to:i 87e minuut voordat Arnold^ Gemerden voor 1-0 kon zot» Ver in de toegevoegde tijd tc£ de hij ook voor de 2-0. Vierde klasse B SPS-Chrislandia 2-4: Vlakvj rust raakte Corné Rottier it duel geblesseerd, hij per ara lance afgevoerd worden Op-3 moment stond het al 0-1 J een treffer van Pascal Pleip rust bouwde Chrislandia c,| treffers van Adrie Sonnevei'.J Pleijt de voorsprong uit d 0-3. Thijs Nijmeier deed dad wat terug (1-3) maar Sonne^ bracht het verschil weer op ca goals. Nijmeier bepaalde d-z. na de eindstand op 2-4. ZPR'84-Stavenisse 3-0: It j eerste helft scoorde Fati Yihs en dezelfde speler scoorde &aj hervatting opnieuw. Staven^ dat slechts sporadisch voord goal verscheen, kreeg daas ook nog een treffer van Rick-, van Steenpaal om de oren Vrederust-Smerdiek 2-2: See- diek verloor onnodige en cj punten bij Vrederust. ViaSci man El Bouzzaoui en Noré Achabar kwam de ploeg it t begin van de tweede helft» een 0-2-voorsprong. In de la ste vijf minuten zorgden Gerri Bernards en Adrie Bakx, èj fouten van de doelman m Smerdiek alsnog voor de 2-2. maandag 1 Biljarten Nationale bekercompetitie dritb» den groot. Korenbeurs/'t Kaait|e-Tcr ny Freriks. Locatie: BiljartpaleisJaa^t Rilland. Aanvang: 19.00 uur. Landelijke competitie drieband* groot. Derde divisie, poule 4 Air- bouw 3 - De Stene Brug. Locatie dl Drie Zwaantjes, Sprundel. Aanvang 19.30 uur. Hostellerie de Brouwer Hoondert/de Waard. Locatie' Hosts#! rie De Brouwer, Breda. Aanvang: 193 Eindstand persoonlijk kampioen schap driebanden 3e klasse, dis trict delta Zuid West (poule Zuid): 1. Ferdinand Impens Scheldezicht, 6 gesp. - 10 punten, moyenne 0.376; 2. Eddy Morcus WBC 6-8, 0.419; 3. Piet Donze ReHaWe 6-6, 0.364; 4. Benny Deij SBC 6-6, 0.353; 5. Johan van Eenennaam VEGABV 6-6, 0.333; 6. Paul Raas OBK 6-4,0.411 (promotie); 7. Renato Boeting de Kastanje 6-2,0.294. Zeeuws kampioenschap, eerste ron de. Hoofdklasse: A. Kousemaker-L. Sekongo 1-1; D. Kasse-J. Veerhoek 2-0; M. Walraven-P. Schunselaar 1-1; B. Pro- voost-R. Dusebout 1-1; J. van de Wete- ringh-C. Rijk 1-1; J. de Leeuw-W. Koppe jan 2-0. Promotieklasse: D. Boogert-M. Bron- ke 1-1; J. van Akkeren-A. den Hollander 1-1; C. de Jonge-F. Blaas 2-0; J. van Beeck-J. Louwerse 2-0; R. van Lien-R. Rentmeester 2-0; L. Wilson-M. Rent meester 0-2. Eerste klasse: J Koppejan-A Goud zwaard 1-1; L. van Schagen-N. de Win ter 2-0; J. Dekker-L. de Graag 1-1; G. Franken-A. Doorn 0-2; R. Jongejan-P. Noordijk 0-2; E. Frederiks-J. Flikweert 1-1. Tweede klasse: C. van Tongeren-I. Flikweert 1-1; L. Mamed-J, Verstraate 2-0; J. Straayer-M. Poulisse 0-2; P. van Nes-A. van de Weteringh 2-0; L. Stou- ten-J. Houmes 0-2. Clubwedstrijd Mc Rilland. 125cc fi nale: 1 Gerard van Dalsen, 2 Denny Roks, 3 Erik van der Wekken, 4 Henk Buijs, 5 Richard van der Horst, 6 Jamie Mullens, 7 Kevin Hamerlinck, 8 Marlon Merisson, 9 Martin Sanders, 10 Roland Vrijelinck. 250/500cc 1e manche: 1 Casper Ovaa, 2 Robbin Jansen, 3 Marinus Hoek, 4 Johan Sep, 5 John Veraart; 2e manche: 1 Ovaa, 2 Hoek, 3 Jansen, 4 Veraart, 5 Daan de Bruin. 85cc 1e manche: 1 Stefan Hage, 2 Luuk Dybala, 3 Steven Ovaa, 4 Stephan van Ham. 5 Wesley Leijnse; 2e man che: 1 Hage, 2 Ovaa. 3 Dybala, 4 Dimitri Sep, 5 Van Ham. 65cc 1e manche: 1 Angelo van Zuile kom, 2 Benjamin Torbijn, 3 Gian Carlo Buijs, 4 Björn Oreel, 5 Bas van Strien; 2e manche: 1 Torbijn, 2 Van Zuilekom, 3 Buijs, 4 Oreel, 5 Van Strien. Debutanten/veteranen 1e manche: 1 Joris van Strien, 2 Rinus van Domme len, 3 Gert Huisman, 4 Dennis Onder- dijk, 5 Ad Geldof; 2e manche 1 Van Strien, 2 Huisman, 3 Van Dommelen, 4 Geldof. 5 Onderijk. Middelburg. Tweetallentoernooi. 1. J. de Wolf/W.J. Pannekoek 21 match- punten, 20,5 bordpunten, 2. R Alders/H. Riemens 18-17,5, 3. E. van Hecke/P. Koster 17-16,5, 4. E. van Nassau/B. Beijer 14-14, 5. F. Ambachtsheer/T. de Boer 12-11,5, 6. M. de Bock/D. Wolters 11-11, 7. M. de Boer/A. Jonkheer 10,10,5, 8. Q. v/d Vrie/S. Willemsen 10-10, 9 C. Wagensveld/P. Houtman 9-10,5, 10. J. Willemsen/E. Pot 6-6. Vlissingen. Zeeuwse dubbelkam- pioenschappen. Finalerondes. Man- nendubbelspel. HD3: M. Felius/T. Huis-J. Meijer/E. Jansen 6-2 6-3 HD4 F. Sonnemans/S. Bish-B. Dijkstra/J. Bish 6-4 6-4. HD5-17+: M. de Witte/J. Wiggers-F. Dolk/R. de Jong 2-6 6-4 6-2. HD5-35+: C. Versteeg/S. Nieuwen- huyze-D. Rempt/F. van de Velde 6-4 5-7 6-1. HD6-17+: J. de Waal/H. de Roover-H. Rolff/J. Wiggers 7-5 6-4 HD6-35+: D. Mol/T. de Vries-J.W. Schenkel/R. Oostdijk 6-3 6-2. HD7-17+: H. Feijen/V. van der Linden-D Molegraaf/H. de Schepper 6-1 6-4. HD7-35+: L. van lersel/A. Verdonk-R. Pijpers/W. van Uden 6-0 6-3. HD8-IJ1 E. Vermeulen/N. Samijn-R w Oorschot/R. Becks 6-1 6-2. i Vrouwendubbelspel. DD4: 1 Meijaard/B. de Waele-I. Weegels'J.» Wit 5-7 6-4 6-1DD5-17+: M. Snoa: Lazonder-E. Blok/J. Davidse 7-5 li DD6-17+: A. Ilic/E. Hartog-S. i* Eenennaam/T. van Boven 6-2 t-l DD6-35+: C. de Ridder/C. van dei.' de-l. Agten/M. van der Schelling6-3Ü opg. DD7-17+: E. Hartog/M Verhef. Molegraaf/M. Soochit 6-4 5-7 i>! DD7-35+: I. Kok/Y. van RoseveM Nonnekens/M van der Bel 7-5 M DD8-17+: T. van de Berg/Y. van Ds ren-D. Dutour/J. Klompe 6-4 6-4 J J I: J i Gemengddubbelspel. GD3: den Dries/M. Felius-K. Dijkstra/B.D-je tra 6-4 6-2. GD4: E. Vendrik/M. K* laar-M. Wolfert/M. Flikweert 3-6 WK GD5-17+: J. Davidse/C. Versteeg* Bergs/B. Kats 6-3 5-7 6-3. GD5-35. van Kemenade/R. van Tilburg* Flipse/B. Kats 2-6 6-2 6-2. GD6-17» de Ridder/R. Broerse-A Hofstede* 5* jaminsen 6-4 6-1. GD6-35+: N Kemenade/R. van Tilburg-N. Ie D.>:v Ie Due 6-1 6-2 GD7-17*: Molegraaf/H. de Schepper-M i Kraker/H. Feijen 6-4 1-6 6-2 GD7-35- S. Belfroid/L. van leisH Sonnemans/C. Sonnemans W f! GD8-17+: H. Lugtenberg/H. Sieges: Verduin/M. van der Burg 4-2 opg Weer wedstrijd Colijnsplaatse Boys gestaakt GOES-In de vierde kla>«: van het zaterdagvoetbal eindigde net als vorige week opnieuw een wed strijd van Colijnsplaat* Boys vroegtijdig. Waar vorige week een been breuk de oorzaak was. ws er nu in de wedstrijd tege Heinkenszand sprake problemen met scheidsrech ter Cees Dalebout uit Nieu- werkerk. Die moest eer tiental minuten voor tijd de wedstrijd wegens wanor delijkheden staken. De thuisploeg kwam W treffers van Henk Kind® Michel van der Weele mei 2-0 voor, maar Ermo Cap- pon kon nog voor rust voor 2-1 zorgen. Een kwartier voor tijd tekende Manjn van Liere voor 2-2. Colijns- plaat scoorde direct daar na 3-2, maar die treffer vond wegens buitenspe- geen genade in de ogen van Dalebout. Het publiek drong vervol gens op achter het doé waar de omheining <>n^ brak. Dat was reden voor Dalebout om de wedstnjQ te onderbreken. Toen na de afkoelingsperiode er op" nieuw problemen ontston- j den was de maat vol.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20