SCOi PERSONEEL PZC ADVISEUR (m/v) Eindelijk een baan waar jij de boel draaiende houdt? n ELOPAK Storingsmonteur (m/v) Hoofd planning (m/v) Vedior holonite RUIMTE VO ONTWIKKEL Met spoed gevraagd: ROOMPOT VAKANTIES www.roompot.nl KOLE TRANSPORT ERVAREN MACHINISTEN OPTICIEN of OPTOMETRIST zaterdag 11 september 2004 W4 Werken in Zeeland is werken in een mooie omgeving. Maar ook: overzichtelijk, duidelijk, dicht bij mensen. Wonen in Zeeland is ruim, schoon, rustig. Economie en samenleving zijn dynamisch geworden, spelen in op nieuwe ontwikkelingen. Sinds de Westerscheldetunnel zijn steden als Antwerpen, Gent en Brussel binnen een uur bereikbaar. Zeeland vindt onderwijs zeer belangrijk. Met de komst van de Roosevelt Academy heeft Zeeland de hele onderwijsketen in huis, van basisschool t/m universiteit. Zeeland is een kunstminnende provincie. Naast een keur aan galeries, musea en schouwburgen zijn Film by the Sea en het Zeeland Nazomer Festival inmiddels begrippen. SCOOP, Zeeuws instituut voor sociale en culturele ontwikkeling investeert in de sociale en culturele kwaliteit van de Zeeuwse samenleving en verbindt deze met de ruimtelijke en de economische domeinen. SCOOP adviseert regionale/lokale partijen bij het in kaart brengen van sociale vraagstukken. SCOOP ondersteunt de ontwikkeling en vernieuwing van kennis en voorzieningen. Andere kernfuncties zijn innovatie en werkontwikkeling, signalering en onderzoek, begeleiding en ondersteuning. SCOOP wordt gefinancierd door de provincie Zeeland e maatschappelijke organisaties. i werkt voor de Zeeuwse overheden en Bij de sector sociale ontwikkeling ontstaat de vacature voor de functie van De sector sociale ontwikkeling richt zich op de sociale agenda van Zeeland. De sector voert projecten uit binnen vier vastgestelde programma's. Dit zijn: Jeugd, Leefbaarheid en participatie. Zorg en welzijn.Vrijwilligers en Sociale veiligheid. De functie De adviseur voert alleen of samen met collega's projecten uit binnen het programma Zorg en welzijn. Hij/ zij signaleert ontwikkelingen op dit beleidsveld en vertaalt deze in effecten en gevolgen voor de werkwijze van SCOOP. Hij/zij heeft kennis van de ontwikkelingen op het terrein van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning en de consequenties daarvan voor bijvoorbeeld gemeenten, welzijnsorganisaties en zorgaanbieders. Hij/zij is in staat om effectief in dit krachtenveld te opereren en partijen aan elkaar te binden. De adviseur is beoogd programmavoorzitter Zorg en welzijn en is tevens verantwoordelijk voer het op pro-actieve wijze opzetten van vernieuwende projecten op dit beleidsveld. De adviseur hanteert op goede wijze de verschillende rollen die passen bij projectmatig werken. Als projectleider begeleidt hij/zij ook collega's bij het oplossen van werkinhoudelijke problemen. Hij/zij is een uitstekend netwerker, kent de vraag van de relaties van SCOOP en onderhoudt de contacten op professionele wijze. De werkzaamheden worden verricht onder verantwoordelijkheid van het sectorhoofd. Het profiel een academisch werk- en denkniveau verstand van ontwikkelingen op het terrein van zorg en welzijn geschoold in en ervaring met projectmatig werken kennis van/ervaring met het werken in een politiek/bestuurlijke omgeving uitstekende communicatieve vaardigheden initiatiefrijk, vernieuwend en resultaatgericht Arbeidsvoorwaarden SCOOP volgt de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland, zoals een 36-urige werkweek, variabele werktijden, het cafetariamodel (o.a. verlof en fiets), ruime scholingsfaciliteiten, een verhuiskostenregeling, betaald ouderschapsverlof en gesubsidieerde kinderopvang. Salaris maximaal 3.616,49 bruto per maand bij een 36-urige werkweek, afhankelijk van kennis en ervaring. Informatie en sollicitatie Een informatiepakket is op te vragen bij de receptie, tel. 0118-682500. Uw sollicitatie kunt u voor 27 september 2004 sturen naar SCOOP, ta.v. Dick van den Bout (directeur). Postbus 407, 4330 AK Middelburg of per e-mail naar rhamelink@scoopzld.nl. Inhoudelijke informatie over de functie wordt'verst'rëfct door Susan van der Beek, sectorhoofd, tel. 01 18-682540 of via e-mail, svdbeek@scoopzld.nl. Voor meer informatie over SCOOP: www.scoopzld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Praat 'ns met een Vedior Consulent Want een consulent van Vedior Industrie weet alles over werken in de industriële sector. En kan een baan voor je vinden die past bij je wensen. Of je nu overdag of 's nachts wilt werken, parttime of fulltime. Zowel in de voedingsmiddelenindustrie als bijvoorbeeld in de metaal-, chemische of verpakkingsindustrie. Je kunt nu aan de slag bij Elopak in Terneuzen, één van de grootste verpakkingsproducenten ter wereld. Elopak bv is sinds 1968 actief in Terneuzen als leverancier van verpakkingssystemen voor vloeibare voedingsmiddelen en voor complete vul- en verpakkingssystemen. Het belangrijkste werkgebied van de vestiging Terneuzen is de Benelux. Het hoofd kantoor van de Elopak Groep is gevestigd in Noorwegen. Elopak heeft 30 verkoop kantoren en 16 productiecentra. In deze functie zorg je ervoor dat storingen aan productie-installaties en mechanische, elektronische, pneumatische en hydraulische apparatuur opgeheven worden. Daarnaast verricht je onderhouds-, installatie- en constructiewerkzaamheden. Je hebt een MTS-diploma Werktuigbouwkunde met cursussen op gebied van elektro, pneumatiek en hydrauliek. Daarnaast heb je relevante werkervaring als storingsmonteur in een productieomgeving. Je bent servicegericht, pro-actief en je kunt zowel zelfstandig als in een team werken. Het betreft een fulltime functie in 3-ploegendienst. In deze functie draag je zorg voor het opstellen van planningen met betrekking tot de productie. Hierbij houd je rekening met de beschikbare capaciteit van mensen, machines en materialen. Daarnaast zorg je voor een regelmatige afstemming met diverse betrokken afdelingen en geef je leiding aan een productieplanner. Je hebt een HBO-diploma Logistiek en enkele jaren werkervaring, bij voorkeur in een productieomgeving. Je beheerst de Engelse taal optimaal, kunt goed communiceren en hebt een pragmatische en flexibele instelling. Is één van deze functies iets voor jou? Of zoek je juist iets anders? Neem dan contact op met Jolanda de Bruijn en Ilse van Doorn van Vedior Industrie: Terneuzen, Stadhuisplein 53-55 tel. (0115) 68 98 44/68 98 45 vestiging.0059@vedior.nl www.vediorindustrie.nl Industrie The Better Match u Holonite B.V. met vestigingen in Tholen en Halsteren telt ruim 100 medewerkers. Zij is een kerngezonde en gestaag groeiende onderneming die zich gespecialiseerd heeft in het ontwikkelen, produceren en verkopen van een breed assortiment composietsteenachtige afbouwelementen voor de bouw onder de merknaam GECO-STONE®. Als ISO- 9001 en KOMO gecertificeerd bedrijf is Holonite in Nederland een begrip in de bouwsector. Holonite is marktleider op het gebied van dorpelsystemen, welke hoofdzakelijk worden toegeleverd aan de tim- merindustrie. Ter versterking van ons jonge verkoopteam zijn wij op zoek naar een: COMMERCIEEL - TECHNISCH BINNENDIENST MEDEWERKER (MA7) De standplaats voor deze functie is de vestiging Tholen. Samen met uw binnen- en buitendienst collega's bent u ver antwoordelijk voor het realiseren van de rayon- omzetdoelstelling. Tevens" bent u verantwoordelijk voor het, binnen de gemaakte afspraken, correct verwerken van de binnenkomende opdrachten. U onderhoudt telefonisch contact met bestaande en/of nieuwe klanten, (timmerbedrijven, aannemers, onderaannemers en bouwmateriaalhandelaren) over prijzen, producten en over lopende projecten (offerte follow-up) In nauw overleg en in samenwerking met uw binnen- en buitendienst collega's behartigt u alle verdere voorkomende zaken en problematieken op klantniveau (het technisch adviseren van afnemers en architecten/monsteraanvragen/klachtafhandeling etc). U rapporteert aan uw directe binnen- en buitendienstcollega. Voor deze verantwoordelijke en dynamische functie verwachten wij van u: - Opleiding op MBO niveau, bij voorkeur een bouwtechnische opleiding en/of inzicht in bouwkundige details (tekeningen lezen begrijpen). - Praktijkervaring in een soortgelijke functie en vanzelfsprekend gewend aan het geautomatiseerd verwerken van opdrachten. - Stressbestendigheid en een klantgerichte instelling. - Een positieve werkhouding met als belangrijke kenmerken: langdurig geconcentreerd kunnen werken, teamplayer, resultaatgericht en geen 8 tot 5 mentaliteit. - Woonachtig binnen een redelijke straal vanaf Tholen of bereid naar deze regio te verhuizen. Wij bieden u: - Een bij de functie en ervaring passend salaris. Een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een plezierige en dynamische no-nonsense bedrijfscultuur. Indien u meer informatie over de functie wenst dan kunt u contact opnemen met de heer G. Noorthoek, hoofd verkoop binnendienst (tel: 0166-60 13 10) U kunt natuurlijk ook onze website raadplegen: www.holonite.nl Uw sollicitatie, vergezeld van een volledige c.v., kunt u binnen 2 weken sturen naar: Holonite B.V.; t.a.v. De heer G. van de Wouw, Postbus 39. 4690 AA Tholen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naar: gvdwouw holonite.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Beleidsarcheoloog v/m Voor 36 uur per week, voorlopig voor de periode van één jaar. Functie: Adviseren over en voorbereiden van de oprichting van de Walcherse Archeologische Dienst en het ontwerpen van het archeologiebeleid. Voorbereiden van onderzoeken en het inter preteren en beoordelen van onderzoeken. Profiel: wo-werk- en denkniveau (de opleiding archeologie), aangevuld met relevante ervaring in beleidsvoorbereiding. Salaris: maximaal 3.518,- bruto per maand. Doorgroeimogelijk heden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 3.784,-. Reageer! Stuur je sollicitatie voor vrijdag 24 september 2004 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Op zoek naar werk? - industriële reinigers die in het bezit zijn van een VCA certificaat. Een SIR diploma is een pré. - pijpfitters met VCA-1 - sleutelaars met certificaat flensmonteur en VCA-1 - lassers met diverse certificaten Voor inschrijvingen kunt u terecht bij Jan Ragut: TEC TEC Holland b.v. Finlandweg 1, 4389 PK, Vlissingen-Oost Tel nr: 0118-490599; Fax: 0118-490065 Gebr. Vermeer Transport Dongen Speciaaltransport Machineverhuizingen Gevraagd: Bedrijfsautomonteur bedrijfsauto's autolaadkranen heftrucks Vrachtautochauffeur binnenlands transport Info Piet Vermeer, 06 - 54 72 71 46 In verband met vertrek van één van onze assistentes zoekt Huisartsenpraktijk Nieuwerkerk een Enthousiaste Doktersassistente 0,5 - 0,7 fte Het betreft een apotheekhoudende plattelandsprak tijk, volledig geautomatiseerd (Promedico), met twee huisartsen en 3 assistentes. Wij bieden: gevarieerde werkzaamheden in praktijk en apotheek een gezellige werkomgeving salaris conform de landelijke CAO-richtlijnen prima werkruimte Wij vragen: een gediplomeerd doktersassistente flexibiliteit in werk en planning bekendheid en affiniteit met computer werkzaamheden affiniteit met apotheekwerkzaamheden Gaarne uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae, vóór 1 oktober, richten aan: Dhr. R.A.C. Backx, huisarts Wethouder van Klinkenstraat 10 4306 CT Nieuwerkerk Wil jij een leuke afwisselende baan, dan is werken bij Roompot Vakanties iets voor jou! Roompot is een van de grootste aanbieders van vakanties op campings en bungalowparken in Nederland. Wegens uitbreidingen in de nabije toekomst zijn we op zoek naar meerdere collega's voor de functie van VERANTWOORDELIJKE HORECA EN RETAIL M/V Wat zijn je taken? In deze functie ben jij de gastheer voor onze gSsten Als meewerkend voorman/-vrouw sta je er voor je medewerkers. Je zorgt ervoor dat het centrale beleid uitgevoerd wordt. In de grotere locaties instrueer je en begeleid je je leidinggevende collega's. Je werkt volgens de budgetten die je zelf mee hebt opgesteld en bewaakt zo het bedrijfs- rendement. Dit alles doe je met de nodige flair om onze gasten enkele onvergetelijke momenten te bezorgen. En uiteraard hoort daarbij ook regelmatig werken in de weekenden en vakanties. Wat vragen wij? MBO/HBO niveau enkele jaren relevante ervaring een "samen ervoor gaan" mentaliteit eigen vervoer geen 9 tot 5 mentaliteit Wat bieden wij? salaris volgens de CAO verblijfsrecreatie een prettige werksfeer en veel mogelijkheden Interesse? Stuur binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar Roompot Recreatie Beheer BV, t.a.v. mevrouw I D. de Graaf, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland e-mail: graaf.d.de@zandput.nl Meer informatie? Bel 0113 - 374368. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld I Kole Transport B.V. is een in de regio gevestigd transportbedrijf, gespecialiseerd in het transport van losgestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slak ken, asfalt e.d.). Daarnaast bezit Kole diverse machi nes voor de werkzaamheden die met deze transpor ten samenhangen. Wegens uitbreiding van ons kranenbestand zoeken wij voor een op- en overslagkraan en een rupskraan Functie-eisen: - u bezit het diploma machinist of u heeft de nodige ervaring - u bezit het certificaat Basisveiligheid VCA of u ben! bereid dit certificaat te behalen - rijbewijs BE - flexibele instelling Wij bieden: - een fulltime dienstverband arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie: Past deze functie bij uw ambitie? Stuur dan vóór 19 september a.s. uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Kole Transport B.V. T.a.v. mevrouw J. Paauwe Postbus 12, 4420 AA Kapelle U kunt ook telefonisch reageren tel. 0113-342020 of per email: jpaauwe@kole.nl SwAENENBURGH RECREATIE Vlissingen XL&t restaurant zoekt: Flexibele hulp in de bediening Donderdag t/m zondag Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijk t.a.v. Paul van de Moosdijk Haagland 2 4386 GM Vlissingen Optick-Govaert is de zelfstandige optiekzaak van Ettcn-Leur, waarbij de kwaliteitsgedachtc en de klant als individu centraal staan. Onze TL.. kernbegrippen zijn: betrouwbaarheid, service, i aandacht, vakkennis, exclusieve monturen, G0VAERT hoogwaardige apparatuur en een bijzondere architectuur. Optiek Govaerl is Oogmerkopticien en lid van ANVC en OVN. Er werken bij ons een optometrist, een conlacllensspecialisl en 2 opticiens. Wi j hebben een functie voor een overtuigende Deeltijd is bespreekbaar. Er wordt van je verwacht: een positie ve teamgeest en een kwaliteitsgericht denken. Wij verwachten van onze kandidaten inzet, enthousiasme, humor en affectie me! onze kernbegrippen. Stuur je C.V. en motivatiebrief aan. dhr. P. Govacrt. Meer informatie: www.optiekgovaert.nl Optiek Govaert, Bisschopsmolenstraat 75, 4876 AJ Etten-Leur (076-5033170)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30