SAROUK A BOUWBEDRIJF 4 A DE NIJS B.V. Tijdens onze algemene vergadering geven de leden de toon aan A -Metselaar -Opperman m Diabetes: sluipmoordenaar Definitieve opheffing leegverkoop mmm V Diabetes Fonds Giro 5766 Het is tijd voor de Rabobank www.wilhelÉ HALVE PRIJS Mededeling van het waterschap Film by the Sea met Eternal Sunshine Of The vrijdag 10 september 2004 Vanwege Open Monumentendag zaterdag 11 september Wij hebben u een zeer gevarieerd programma te bieden van 10.00-17.00 uur. Dit bestaat uit onder meer: Hczichtigiiig van een collectie antieke koetsen en automobielen waaronder een zeldzame Postkoets waarmee men vroeger van stad naar «.tad reed, hierbij zal ook kleding geloond worden zoals die in vroeger tijden gebruikelijk was. Er zijn demonstraties te zien van o.a. O klassiek meubelstofTeren O Meubelrestauratie en beeldhouwen door Meubelrestaurateur A. C. Rijken en Zn. Glas in lood door Dhr. R. Rentmeester O klassieke schildertechnieken (zoals marmeren en houten) O Hoeden maken door Mevr. J. P. Dommanschet O keramiek maken en potten bakken door Mevr. De Dreu-Seegers O Houtsnijwerk door Dhr. Slabbekoorn ..O Expostitie van interieurstoffcn uil Europa en Amerika. klederdrachlgroep "Mooi Zeeland" laat u zien hoe men in de 20er jaren op grootmoeders wijze de was deed tijdens de "Wasdag" tevens zullen zij babbelaars bakken die Gratis worden uitgedeeld. Tevens houden wij weer onze traditionele cou pon opruiming tegen bodemprijzen en zullen er weer gratis rondritten gereden worden met antieke koetsen met kWPM tuigpaarden. 9 Zoals u van ons gewend bent staat de koffie, thee en limonade weer Gratis voor u klaar!! 9 Dit hele programma is geheel Gratis toegankelijk en wuar vindt u dat nog!! (dit evenement is ook toegankelijk voor rolstoelge bruikers). Voor een eventuele routebeschrijving verwijzen we u graag naar onze internetsite: www.stoffeerderijbrouwer.nl en daar klikt u op route. Graag tot zaterdag p een onvergetelijke dag Meubel en Rijtuig Stoffeerderij C. J. Brouwer v.o.f. Nieuwe Rijksweg 8, 's-Heer Hendrikskinderen (bij Goes) Telefoon (0113) 21 36 42. Openingstijden 10.00-17.00 uur Internet: www. sloffeerderijbrouwer .nl E-inaii: info@stoffeerderijbrouwer.nl Check uw kans op diabetes via www.langzaljeleven.nl. leder een kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoeningen, slechtziend heid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes treft nu al 1 op de 20 Nederlanders. Dat zijn min stens 850.000 mensen. De verwachting is dat het aan tal diabetespatiënten in 2020 is toegenomen met 35,7%. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Er is geen reden voor een feestje. De groei van het aantal diabetespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? -Ei- Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 381 8 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf Bij Rabobank Hulst Nieuw-Namen geven leden de toon aan. Donderdag 30 september hebben zij de kans om daadwerkelijk iets van zich te laten horen tijdens onze alge mene vergadering. Vanaf 18.30 uur zijn zij van harte welkom in gemeenschapscentrum De Kauter te Nieuw-Namen. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, het jaarverslag 2003 en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op onze kantoren aan de Grote Markt 24 te Hulst en de Hulsterloo- straat 107 te Nieuw-Namen. Geeft u als lid van onze bank op 30 september de toon aan tijdens onze algemene vergadering? Rabobank Hulst Nieuw-Namen, het bestuur Coöperatieve Rabobank Hulst Nieuw-Namen U.A., gevestigd te Hulst Hieronder treft u de verkorte agenda aan: Opening Mededelingen over fusie en samenwerking Notulen vergadering d.d. 24 september 2003 Jaarrekening 2003 Decharge Voorstel tot wijziging statuten en huishoudelijk reglement Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Mededelingen en rondvraag Rabobank TANDPROTHETICUS J. P. A. ROSSEL V.0.E gespecialiseerd in uw kunstgebit Lid Organisatie Nederlandse Tandprothetici (0NTj Voor al uw gebitsproblemen Voor reparatie's aan uw kunstgebit Vérgoedinen lopen via de ziektekostenverzekeraars Geeft gratis advies over uw kunstgebit Telefonische afspraken: 0118-414533 Hobeinstraat 52, Vlissingen Al onze bijzonder mooie tapijten Perziche en Oosterse Tapijten Speciaalzaal TIJDELIJKE VERKOOP OPRIL GROTE MARKT 12 GOES TEL. 0113-227101 IÉ m\ IÈ \1\ Bouwbedrijf De Nijs bestaat sinds 1977 en richt zich vooral /f #yf op de nieuwbouw, verbouw en renovatie van woningen in de particuliere sector. Het bedrijf bestaat uit 10 medewerkers. Op korte termijn zijn wij op zoek naar: Bij voorkeur woonachtig in de regio Oost Zeeuws-Vlaanderen. Gelieve schriftelijk te reageren voor 25 september t.a.v. Dhr. E.P. de Nijs. Bouwbedrijf de Nijs b.v. Oudeweg 8 4587 LD Kloosterzande 0114-683100 www.niisbouw.nl Email: nijsbouw@zeelandnet.nl Lozingsvergunning voormalige stortplaats Hoosjesweg te Serooskerke gemeente Schouwen-Duiveland Van de gemeente Schouwen-Duiveland ontvingen wij op 11 maart 2004 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet ver ontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) ten behoeve van het lozen van afvalwater op gemeentelijke riole ring. Het afvalwater is afkomstig van de voormalige stortplaats Hoosjesweg gevestigd aan de Hoosjesweg 16 te Serooskerke in de gemeente Schouwen-Duive land. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning te verlenen onder het stellen van voorschriften. Ter inzage: De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 15 september tot en met 26 oktober 2004 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0118-621360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur; op de secretarie van de gemeente Schouwen-Duive land, Laan van St. Hilaire 2 te Zierikzee, op werk dagen van 8.30 tot 12.30 uur bij de balie Ruimte en Milieu in de hal van het gemeentehuis. Wilt u de stukken op een ander tijdstip inzien, dan kan dit mits u hiervoor vooraf een afspraak maakt via telefoonnummer 0111 -452244. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lig Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit te opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118-621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl 6th International Filmfestival 2004 Vlissingen 10-19 Sept./Scheveningen 13-17 Sept. Vanavond de Opening V£U1 Spotless Mind, en Boris Tien dagen lang de nieuwste films, spraakmakende talkshows en spetterende muziek. Het volledige programma nu op WWW.filmbythesea.nl muziekprogramma: za. 11 sept Birgit Schuurman zo. 12$ept. EddyWally mn. 13 sept. New Orpheans Big Band dl 14 sept. Relax wo. 15 sept. Blof met El Diamante Del Son Y Su Grupo - uitverkocht! do. 16sept. Fontane vr. 17 sept. Boaz Black The Soul Patrol za. 18 sept. Girls Wanna Have Fun Koop nu de GtenzeloOsKijkenPaS en ontvang veel korting tijdens Film by the Seal De pas is verkrijgbaar voor €10,- bij Cine City en De Drvkkerv. Tips voor morgen zaterdag li sept.: - Stille Nacht première met cast en crew en Birgit Schuurman met band! Nog kaarten beschikbaar! Eternal Sunshine Of Vie Spotless Mind om 12:30 u. (ook 11,12 en 13 sept.). - Collateral met Tom Cruise om 18:45 u. (ook 11, 17 en 19 sept.).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 8