Ter neuzen blijft op zijn hoede Oostdijk wil vrijuit voetballen fur gen Zohland likt zijn wonden PZC Van der Linde met De Ridder in finale 19 Zaamslag moet tegen Zwaluw e één of meer punten pakken Badminton kent nu al het Audina-effect Panis stopt na dit seizoen Henman krijgt benefietduel Frankrijk-Spanje in halve finale Skelton wint opwarmronde Leboucher in Nederlandse ploeg uitslagen vrijdag 10 september 2004 door Eddy van der Hooft en Ppter van Kouteren faNEUZEN - Als altijd bleef Ue eerste speeldag van de voet- alcompetitie vorige week niet onder verrassingen. Waar Ter- leuzen en Terneuzense Boys int oneerden met ruime overwin- lingen op Papendrecht (3-0) en Sinteloord (3-0), daar liet Steen peinig heel van de ambities bij jreskens (5-2). 'erneuzen verraste op de eerste Speeldag van het nieuwe seizoen iet een fraaie zege op Papend recht. Waar vooraf een moeilij- ce wedstrijd verwacht werd won de ploeg van trainer Ar- jjian Lekaj afgetekend met 0-3. IWe hebben heel goed gevoet bald", vond Roel Alberti. „Voor- hl in de eerste helft speelden we terk. Na de rust zijn we wel ehteruit gedrongen, maar veel lebben we niet weggegeven. Iet was zelfs zo dat Kim (Gom- ners, de doelman) nauwelijks etste doen heeft gehad." jZware dobber Eén zwaluw betekent echter Bog geen zomer, weet ook Alber to. Ik vind wel dat we de laat je weken goed bezig zijn, maar ondag zal pas blijken wat de warde van die 3-0 is. OSS'20 ïordt een zware dobber." De verdediger baseert zich daar- ii] op zijn ervaringen van vorig jaar. toen het in Oss 0-0 werd en nTemeuzen 0-1. „Oss is een de- jelijke ploeg, met een stugge ver- ediging en een sterke aanval. 4ZVV foor AZW liep de eerste wed- trjd van het seizoen uit op een lederlaag. Uit tegen Zaamslag werd het na een teleurstellend luel 0-1. De Axelse tweedeklas er was weliswaar wat beter, haar liet met name voor de rust èaom afstand te nemen. „Als je e kansen niet benut houdt alles opweet Jürgen de Reu. „Zaam- heeft een halve mogelijk- ieid gehad en scoorde daaruit neteen." )e onverdiende nederlaag ver licht de Axelse ploeg in elk ge- NIEUWEGEIN - De Neder landse badmintonbond NBB bespeurt een gunstig effect van de zilveren olym pische medaille van Mia Audina. In de eerste week na haar succes in Athene meldden zich bij grote clubs als Duinwijck in Haarlem en BV Almere twintig nieuwe leden. Ook bij kleinere clubs ziet de bond een toename. SV Metoer in Muntendam kreeg er zestien leden bij. Normaal meldt zich slechts een enkeling bij het begin van het nieuwe seizoen. De clubs denken dat dit te dan ken is aan de prestatie van Audina. De nieuwe leden i geven bij hun aanmelding ook aan dat ze enthousiast zijn geworden door haar succes. Audina komt mor gen weer voor het eerst in competitieverband in actie. Ze speelt voor Velo uit Wa teringen tegen Van Zijder- veld in Amstelveen. ANP val om morgen - thuis tegen Zwaluwe - een of meer punten te pakken. „Anders wordt het toch weer een moeilijk begin", aldus De Reu. Van de tegenstan der van morgen weet de verdedi ger niet veel meer dan dat vori ge week met 0-1 verloren werd van Arnemuiden. „Een aantal ja ren terug hebben we er in de na- competitie al eens tegen ge speeld. Maar dat is inmiddels al zo lang geleden dat je daar niet meer op af mag gaan. We moe ten gewoon voetballen zoals we dat de eerste helft tegen Zaam slag deden. Dan komt 't wel Zaamslag Slecht spelen en toch winnen. Zaamslag had op de eerste speel dag tegen AZW aan één kans genoeg om de eerste drie punten van het seizoen binnen te halen „We hebben gewonnen zónder dat we iets afgedwongen heb ben", is doelman Bart Corstanje de realiteit zelve. „Wat dat be treft is er nog veel werk te ver richten." Morgen speelt de ploeg van Mare de Kunder uit te gen Noad'67, dat vorige week nog met 12-0 van 's-Gravendeel verloor. „Ik ben blij dat er geen topper op het programma staat", geeft Corstanje toe. „Ho pelijk kunnen we tegen Noad lekker vooruit voetballen en kansen creëren." Hoewel Noad'67 algemeen al aangemerkt wordt als een van de belangrijkste degradatiekan didaten past volgens de doel man toch een waarschuwend woord. „We hebben in Sint Phi- lipsland nog nooit gewonnen." Zaamslag mist morgen wegens blessures Jacco den Hamer en David de Haan. HVV'24 HW'24 treft in zijn eerste thuis wedstrijd in MOC'17 een ploeg, die in het openingsduel van de competitie erg goed op schot was. De 7-2 zege op Zeelandia Middelburg maakte overal in druk. „Dat is een verrassende uitslag", beseft doelman Jean-Pierre de Keijzer van HW'24. „Dat belooft wat voor zondag." MOC'17 beschikt met Eric van de Watering over een spits van naam. „Ik hoop op drie pun ten", zegt de keeper. „Maar het zou wel eens een heel lastig kar wei kunnen worden." Bij HW'24 ontbreekt Maarten Scheerders nog met een blessure (gekneusde ribben). Zowel in het zaterdag- als zon dagvoetbal spelen de overige Zeeuws-Vlaamse derdeklassers de komende dagen een uitwed strijd. Spui gaat morgen op be zoek bij het uit de tweede klasse gedegradeerde 's Heer Arends- kerke en één dag later reizen Breskens en Ria W naar Zeelan- dia-Middelburg en Vlissingen af. Voor alle ploegen geldt dat niet verloren mag worden. Spui mocht vorige week weliswaar op een redelijk resultaat bogen tegen Duiveland (3-3), maar Breskens en Ria W verloren bei de (Breskens met 2-5 van Steen en Ria met 1-3 van Goes) en zul len dus moeten voorkomen dat zij na twee dagen nog met lege handen staan. Steen Steen kwam in Breskens prima uit de startblokken en ontvangt zondag op eigen veld Patrijzen. Vorig seizoen werd daarvan twee keer verloren. „Thuis druk te scheidsrechter Tirions zijn stempel op de wedstrijd. Uit werden we compleet wegge speeld. We hebben dus nog iets recht te zetten", vindt Gino van den Broecke. „We spelen dit sei zoen met heel veel beweging en over het algemeen goed georga niseerd. Dat is heel verrassend en prettig voetballen." Arjen Oostdijk (donker shirt), hier in actie in een oefenwedstrijd tegen Breskens, scoorde afgelopen zaterdag twee keer. foto Camile Schelstraete door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Na omzwervingen bij Zaamslag, Hoek en SSV'65 keerde Arjen Oostdijk deze zomer na vier seizoenen te rug in de moederschoot: Terneuzense Boys. De 21-jarige spits liet zich bij zijn debuut als basisspeler in competitiever band meteen gelden. Oostdijk scoorde za terdag in de uitwedstrijd tegen Dintel- oord twee keer en legde daarmee de basis voor de uiteindelijke 0-3-overwinning. Wat een binnenkomer, beter is bijna niet denkbaar? Arjen Oostdijk: „Tsja, dat is waar. In de voorbereiding was het niet echt goed ge gaan. In alle wedstrijden hadden we mis schien wel 70 procent van de tijd balbe zit, maar we verloren wèl. Daarom heb ben we zaterdag op de counter gespeeld. Met mijn snelheid ligt me dat wel en daarom kon ik twee keer scoren na een steekbal. Ik had niet verwacht dat het zo goed zou uitpakken, maar er uiteraard wel op gehoopt. Ik vind in elk geval dat ik zaterdag bewezen heb dat ik bij Hoek en SSV'65 ben misbruikt als linkshalf. Dat is misschien een zwaar woord, maar ik ben nu eenmaal meer spits dan mid denvelder. In de voorbereiding heb ik ten slotte ook viermaal gescoord. Dat was wel lekker voor mijn vertrouwen." De concurrentie voorin is groot bij Ter neuzense Boys. Had je gerekend op een basisplaats? „Daar ging ik wel van uit, ja. Tenslotte heb ik de ervaring van twee jaar hoofd en eerste klasse. Bovendien is het in mijn voordeel geweest dat tijdens de voorbe reiding een aantal concurrenten op va kantie ging. Ruud Hoogesteger bijvoor beeld keerde vorige week pas weer bij de groep terug. In de voorbereiding ging het met mij persoonlijk ook wel goed. Daar lag het niet aan" Wat is jouw doelstelling dit jaar. Een vas te plaats bij Terneuzense Boys of streef je toch nog hogere doelen na? „Ik streef op dit moment niets meer na. Ik zie wel wat er op mijn pad komt. Ik wil in de eerste plaats lekker vrijuit voet ballen, want daar ben ik de laatste jaren niet aan toegekomen. Bij SSV'65 heb ik vorig jaar een heel jaar tegen degradatie moeten vechten en juist daarom ben ik naar Terneuzense Boys teruggekeerd. Terneuzense Boys doet altijd bovenin mee en dat trekt me veel meer. Nee, hoge re doelen streef ik niet meer na. Eerst presteren met de Boys, dat is mijn groot ste uitdaging." Welke waarde mogen we na jullie moeiza me voorbereiding hechten aan die 3-0? Kan Terneuzense Boys dit jaar weer een rol van betekenis spelen? „Dat denk ik zeker. Die 3-0 zegt op zich niet zo veel omdat ik Dinteloord zwak vond. Aan de andere kant: zo heel slecht is het in de voorbereiding ook weer niet gegaan. We verloren wel een aantal ke ren, maar hadden in alle wedstrijden 70, 80 procent van het balbezit. Van Bres kens verloren we bijvoorbeeld omdat die ploeg op de counter speelde en tweemaal scoorde uit twee kansen. Van Oostkapel- le wonnen we met 3-2 en dat is zo ver keerd niet. Ik zie ons dit seizoen heus wel weer hoog eindigen, ook omdat we bin nen de selectie veel concurrentie hebben. Dat houdt iedereen scherp." Morgen spelen jullie thuis tegen 's-Gra vendeel. Hoewel het nog vroeg is, lijkt dat na de 12-0-zege op Noad'67 een van de ploegen die wel eens hoge ogen kun nen gooien. „Op zich keek ik van die 12-0 wel op. 's-Gravendeel is tenslotte een promoven dus. Hoewel ik begrepen heb dat ze zich behoorlijk hebben versterkt, denk ik dat wij voldoende inhoud hebben om 's-Gra- vendeel te weerstaan. Die 12-0 zegt mis schien wel meer over Noad'67 dan over 's-Gravendeel. We zien morgen wel waar we staan. We zijn in elk geval gewaar schuwd." -STDORPE - Nee, alles hoor- ''ij niet. Misschien was dat paar goed ook. Want waren alle |atelijkheden en verwensingen jtot in de oorschelpen doorge- Fongen; het was zondag wel- ■pfhi nog veel slechter afgelopen ®el Jufgen Zohland, doelman pn Breskens. G] keepte tegen Steen (5-2-ver- fs) beslist niet de beste wed- Nd lut zijn loopbaan. Vijf («punten tegen, de tweede pS Völlcdig voor zijn rekening. Bi] hoge ballen zag het er inder- jad met al te best uit wat ik leed Ik geef het grif toe." at zagen ze aan de kant ook. suPPorters, de critcasters, p uiteraard viel daar de naam En Roy den Dunnen veelvuldig P beluisteren. Die werd ge- emd e" geroemd. Den Dun- verliet Breskens aan het ein- van het seizoen en verhuisde r Ai;nemuiden. 'Zonde dat J weg is.' Het was niet van de lucht. Zohland, dertig jaar en halverwge het vorige seizoen na onenigheid met de begeleiding van Ria overgekomen naar Bres kens, sprak maandag met zijn trainer. Die sprak opnieuw het vertrouwen uit in zijn ongelukki ge doelman. „Weet je, tijdens de trainingen gaat het wel goed. Dan zien de spelers en de trai ner ook wat mijn mogelijkheden zijn. Wat ik kan. Maar daar heb ben de toeschouwers geen bood schap aan. Die zien slechts wat er op zondag gebeurt. En dat was niet best." Of Zohland een verklaring heeft voor zijn teleurstellende debuut bij Breskens. Ja, dat heeft hij. Althans, hij noemt een combina tie van factoren waarvan hij ver moedt dat het de oorzaak is. Gespannen „Ik was ontzettend gespannen. Waarschijnlijk te. Een beetje wedstrijdspanning, dat is ge zond, maar ik stond bol van de zenuwen.. Zo'n eerste wedstrijd voor eigen publiek, dat is altijd moeilijk. Je bent de enige nieuw komer; ze kijken naar je." „En uiteraard, de oefencampagne was niet best", zegt hij. „Ja, veel blessures. Dat knaagt, geen zelf vertrouwen, weet je. Krijg je Jurgen Zohland: „Misschien kunnen we zondag in Middelburg de spiraal doorbreken." foto Peter Nicolai ook nog eens meteen Steen, een ploeg die in mijn ogen hoge ogen gaat gooien. Steen was be ter, verdiende te winnen, maar we gaven het wel erg gemakke lijk weg. Ja, ik ook, uiteraard. Bij mij viel het natuurlijk erg op. Als een keeper een fout maakt, is het een doelpunt. Trou wens, in wedstrijden tegen Steen ben ik altijd wat minder gelukkig. Mijn eerste duel in het eerste van Ria verloren we met 0-7. In Westdorpe was dat. Steen ligt me schijnbaar niet zo goed." Periodetitel Zohland raakt overigens niet in paniek van die eerste nederlaag. „We hebben een groep die mee kan doen in de bovenste helft. We gaan nog voor een periodeti tel, geloof me. Door de blessures van Arno Zwegers en Essad Os- manovski missen we nu nogal wat kwaliteit. En Robbie van den Wijnckel is na een jaar bles sureleed nog niet helemaal de oude. Maar die jongens komen LONDEN - De Franse autocoureur Olivier Panis neemt na dit seizoen afscheid van de Formule 1. Zijn renstal Toyota heeft dit gisteren bekendgemaakt. Hij blijft in 2005 en 2006 nog wel actief als testrijder. „Mijn beslis sing om de Formule 1 te verlaten komt na maanden van veel nadenken", lichtte Panis zijn besluit toe. „Ik ben er trots op Toyota wel van mijn diensten gebruik wil blijven maken. Ik kijk er naar uit het team verder te brengen. Ik ben ervan overtuigd dat het gaat lukken." Toyota heeft voor volgend seizoen al de Duitser Ralf Schumacher vast gelegd. Dit jaar rijdt Panis met de Brazilianen Cristiano da Matta en Ricardo Zonta. ANP/RTR LONDEN - De Brit Tim Henman krijgt in een benefiet duel met Goran Ivanisevic eindelijk de kans revanche te nemen voor zijn nederlaag tegen de Kroaat op Wimble don. In 2001 speelden de twee in de halve finales een ma rathonpartij die na diverse regenonderbrekingen in het voordeel van Ivanisevic werd beslist. De Kroaat schreef het grandslamtoernooi later ook op zijn naam. De wedstrijd is op 30 november in de Royal Albert Hall in Londen in het kader van Henmans liefdadigheidsorgani satie Kids at Heart. Ivanisevic heeft zijn loopbaan wegens schouderproblemen inmiddels beëindigd. De twee heb ben na de wedstrijd op Wimbledon nooit meer tegen el kaar gespeeld. ANP MOSKOU - De tennissters van Frankrijk spelen in de hal ve finales van de Fed Cup tegen Spanje. Dat heeft de lo ting gisteren in Moskou uitgewezen. De andere halve eind strijd gaat tussen Rusland en Oostenrijk. Frankrijk verde digt tijdens de finaleronde het Krilatsoek ijsstadion in Moskou de titel. De halve finales zijn op 24 en 25 novem ber. De eindstrijd is op 27 en 28 november. ANP/RTR CALGARY - Nick Skelton heeft de eerste serieuze op warmronde voor de lucratieve Grote Prijs van Calgary ge wonnen. De Britse springruiter was met de negenjarige hengst Russel de snelste combinatie in een rubriek op tijd. Hij finishte ruim een seconde voor zijn landgenoot Robert Smith en verdiende daarmee ruim 6500 euro. Al- bert Zoer maakte met zijn merrie Lowina een springfout en viel buiten de toptien. De andere Nederlandse ruiters kozen op het landgoed Spruce Meadows voor een andere rubriek. Wim Schroder reed met Eurocommerce Vancou ver een foutloos rondje en werd zevende, nog altijd goed voor 1000 euro. Met zijn tweede toppaard Berlin over schreed hij de tijdslimiet iets. De Amerikaanse amazone Beezie Madden won. ANP LES GETS - De Francaise Laurence Leboucher, wereld kampioene veldrijden, rijdt komend winterseizoen voor de Nederlandse ploeg Heijdens-Ten Tuscher. Ze heeft bij de formatie een contract getekend tot en met de wereldti telstrijd veldrijden in 2006, die in Zeddam wordt verre den. ANP Utrecht. Bavaria World Darts Trop hy. Mannen, kwartfinale: Van Barne- veld (Ned)-Eccles (Eng) 5-0 Vrouwen, halve finale: Dobromyslova (Rus)-De Boer (Ned) 2-0. Lucky Day: 1-6-8-18-19-20-21-23-29- 32-33-34-38-39-45-48-57-60-65-71 Onder voorbehoud New York. US Open, 15 miljoen eu ro. Vrouwen, kwartfinales: Daven port (VSt/5)-Asagoe (Jap) 6-1 6-1, Koez- netsova (Rus/9)-Petrova (Rus/14) 7-6 6-3 Dubbel, kwartfinales: Dementje- va /Sugiyama (Rus/Jap/15)-Huber/ Tana- sugarn (ZAf/Tha) 4-6 6-2 6-4, Ruano Pascual/Suarez (Arg/Spa/1 )-Husarova Martinez (Slw/Spa/6) 6-3 6-3 Mannen, kwartfinales: Henman (GBr/5)-Hrbaty (Slw/22) 6-1 7-5 5-7 6-2, Federer (Zwi/1 - Agassi (VSt/6) 6-3 2-6 7-5 3-6 6-3, Dub bel, halve finales: Knowles/Nestor (Bah/Can/3)- Benneteau/Mahut (Fra) 7-6 7-6. Paes/Rikl (lna/Tsj/13)- Nadal/ Robre- do (Spa) 6-3 6-3. Istanbul. Mannen challenger, 65.000 euro. Eerste ronde: Wessels (Ned/6)-Moser (Dui) 5-7 6-1 6-2, Zib (Tsj/4)-Hemmes jr. 1-6 6-3 6-3. Dubbel spel, eerste ronde: Hemmes/Bracciali (Ned/lta/3)- Bohli/Pequery (Zwi/Fra) 4-6 6-1 7-5. Vlissingen. Zeeuwse dubbelkam- pioenschappen. HD6-17+: J de Waal/H. de Roover-V. van der Meijden/ H. van den Boezem 6-3 6-0. HD6-35+: K. van Belzen/K, Leenhouwers-P. Koster IA. Langstraat 2-6 6-4 6-3. HD7-17+: E. Goossen/E. van der Male-L.Baas/D. Wondergem 6-3 4-6 6-4, H. Feijen/V. van der Linden-R. van Oorschot/R, Becks 6-2 7-5. HD8-17+: E. Vermeulen/ N. Samijn-M. van Lomwel/J. Schipper 6-1 6-2. DD6-35+: C de Ridder/C. van der Linde-M,L. van Mierlo/M. Stijnman 7-6 7-5. DD7-17+: L. Molegraaf/M. Soo- chit-P. Samplonius/L. Navest 3-6 6-1 6-1, A. de Kraker/M. de Kraker-D. van Boekhout/P. Becks 7-5 6-1, D. Koeman/D. Koeman-M. van Belzen/L. Hoogendoorn 6-3 6-0. DD7-35+: E. Geelhoed/N. Sierveld-N. de Neef/H. Wolthaus 2-6 7-6 6-2. GD6-17+: M. van der Schelling/E. Vermeulen-K. Aarts/C. Smolders 6-3 6-1. GD7-35+: Y. van Rosevelt/F/ Dobbelaer-H. Lugtenberg/H Siegers 6-3 6-2. Castellon de la Plana. Ronde van Spanje. Zesde etappe, Benicarló-Castellon de la Plana: 1 Freire (Spa) 157 km in 3.48.23, 2. Zabel (Dui). 3 O'Grady (Aus). 4. Moreni (Ita). 5. Martin Perdiguero (Spa), 6 Fernan dez (Spa), 7. Garzelli (Ita), 8 Valverde (Spa), 9. Garate (Spa), 10. Pasamontes (Spa), 83. Tankink 3.20, 120. Veneberg 8.29, 122 Van Heeswijk, 127. Weening. 134. Den Bakker 12.54. 137 Posthuma, 138. Mutsaars, 159 Boven Algemeen klassement: 1. Beltran (Spa) 22 35 39, 2. Landis (VSt), 3. Mentsjov (Rusl 0 04, 4. Valverde 0.09, 5. Evans (Aus) 0.16. 6. Joachim (Lux) 0.28. 7 Mancebo (Spa) 0.39, 8. Garcia Quesada (Spa) 0.47. 9. Pena (Col), 10. Hamilton (VSt) 0.50, 54 Freire 4.20, 96. Tankink 16.15, 98. Wee ning 16.36, 112. Veneberg 20.50. 127 Posthuma 24.32, 128. Mutsaars 24 54, 129. Van Heeswijk 25.04, 162. Den Bak ker 32.54, 172. Boven 36.09. Morteau. Ronde van de Toekomst. Achtste etappe, Gérardmer-Mort- eau: 1. Mares (Tsj) 199 km in 5.02.21, 2. Iglinskiy (Kaz) 0.19, 3, Calzati (Fra), 4 Kvasina (Kro), 5. Le Mevel (Fra) 0.50, 6 Talabardon (Fra), 11. Eltink 1.29, 37. De Maar 2.26, 45. Ten Dam, 52 De Kort 3.14, 59. Giling 5.49, 88. Van der Wal 11.12, 99. Van Katwijk 12.59, 113. Frank van Duimen 21.45. Algemeen klasse ment: 1 Iglinskiy 29.32.00, 2. Kvasina 0.03, 3. Calzati 0.20, 4. Lövkvist (Zwe) 0.45, 5. Duenas Nevado (Spa) 0.49, 6. Le Mevel 0.51, 14. Eltink 1.28, 23. De Maar 2.12, 39. De Kort 2.51, 42. Ten Dam 3.12, 50. Giling 5.38, 83. Van Katwijk 16.23, 117. Van der Wal 47.13, 118. Van Duimen 48.49. Kalisz. Ronde van Polen. Vierde etappe, Inowroclaw-Kalisz: 1. Balda- to 183 km in 3.45.54, 2. Sabido (Por), 3. Davis (Aus), 27. Hiemstra, 98, Koerts 0.24, 109. Voskamp 1.48, 135. Van Vel- zen 9.13. Klassement: 1 Sapa (Pol) 17.12.04, 2. Davis 2.20, 3. Lewandowski 2.22, 4. Sabido 2.24, 35. Koerts 2.58, 97 Hiemstra 20.02, 108. Voskamp 22,46, 138. Van Velzen 36.47. Izegem. GP Izegem: 1 Moerenhout (Ned) 163 km in 3.36.00, 2. Terpstra (Ned) 0.09, 3. Harrigan (Aus), 4. De Smet (Bel) 0 14, 5. Vandewalle (Bel) 0.16, 6. Van de Gehuchte (Bel) 0.28. terug en dan zal er een heel an der Breskens staan, neem dat van mij aan." Na het eerste thuisduel, speelt Breskens twee keer uit. Zohland vindt dat absoluut geen nadeel. „Ik denk dat de druk buitens huis minder is dan in Breskens zelf. Zeker op dit moment nu het allemaal wat moeizamer gaat. Misschien kunnen we zon dag in Middelburg de spiraal doorbreken. Ik ga me in elk ge val proberen af te sluiten voor alles wat er van buitenaf op me afkomt. En ik hoop wat minder gespannen aan de wedstrijd te kunnen beginnen. Dat scheelt waarschijnlijk al een hoop." „Hoe ik die wedstrijd tegen Steen beschouw? Vervelend, ui teraard. Geen enkele keeper hoopt dat mee te maken. Maar ik zie het als een incident en het wil het snel vergeten. Zo'n duel kan er altijd wel eens tussen zit ten. Hopelijk komen er niet nog van die wedstrijden. Want dat zou het uiteraard wel vervelend kunnen worden." door Sven Bakker VLISSINGEN - Connie de Rid der en Ciska van der Linde heb ben bij de Zeeuwse dubbelkam- pioenschappen in Vlissingen de finale bereikt in de 35-pluscate- gorie van het vrouwendubbel zes. Het duo won gisteravond van Marie-Louise van Mierlo en Marianne Stijnman. De eerste set in de partij ging ge lijk op, waardoor er een tie break aan te pas moest komen. De als eerste geplaatsten De Rid der en Van der Linde kwamen daar als sterksten uit, waarna ook het tweede bedrijf werd ge wonnen (7-5). En dat terwijl Van Mierlo en Stijnman in de tweede set met 4-3 voorstonden. De Ridder en Van der Linde heb ben dankzij de zege bij ten nisclub DOS de finale bereikt De tegenstanders zijn nog niet bekend, maar het koppel Ine Agten/Miranda van der Schil ling maakt een goede kans. Ze versloegen de als tweede inge- schaalden Renee Smit-Roeters en Nicole le Due en treffen in de halve eindstrijd Iet Moerbeek/ Greta Post of Sylvia Siegers/ Karin Stroo. Bij het mannendubbel zes 35-plus bereikten Klaas van Bel- zen en Karei Leenhouwers als laatsten de kwartfinale. In een spannende partij rekenden zij af met Piet Koster en Arie Langst raat: 2-6, 6-4, 6-3. Van Belzen en Leenhouwers treffen nu Rob Viergever en Theo Out

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 41