De auto is een universeel symbool voor mobiliteit. Laat 'm dan ook onderhouden door een universeel autobedrijf. ->r randstad CAR-GROEP ZEELAND VERRASSEND VEELZIJDIG Teba Nationaal PZC binnen 24 uur kiezen uit 3 banen AMBIANCE Livingstoneweg 8, Goes, tel.: (0113) 22 22 31 www.tebazonwering.nl donderdag 9 september 2004 CAR-GROEP ^pwnïïHir algemeen Angela Melis 0113 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes algemeen Marjolijn Verhoeven 0118 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg algemeen Gadicha van der Meij 0113 39 42 06 Stationsweg 20 Kruiningen algemeen Angela Melis 011327 4810 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Nicola Telderman 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Ilse van Boven 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Kornaleijne van Prooijen 0115 64 03 30 Axelsestraat 8 Terneuzen administratief Allisia van Belzen 0118 68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg industrie Danielle de Kort 0114 32 03 40 Vismarkt 8 Hulst industrie Daniélle de Kort 0114 32 03 40 Vismarkt 8 Hulst industrie Angela Melis 0113 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Angela Melis 011327 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Linda Visser 0117 45 37 77 Burg. Erasmusstraat 4 Oostburg industrie Marjolijn Verhoeven 0118 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg industrie Angela Melis 011327 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Monique Verduit 011564 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen ongeveer 5 uur per week? Dat komt dan goed uit, want wij zoeken iedere vrijdag schoonmakers voor het schoonmaken van vakantiebungalows. Vervoer wordt geregeld. Goede verdiensten. Ervaring in de schoonmaakbranche is een pre. productiemedewerker m/v Steekje graag de handen uit de mouwen, ben je flexibel inzetbaar en gemotiveerd? Er zijn fulltime mogelijkheden en op oproepbasis. Wel dien je in het bezit te zijn van eigen vervoer. Dus ben jij net zo'n doorzetter als Leontien van Moorsel? Kom dan snel bij ons langs. Marjolijn Verhoeven 0118 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg industrie Linda Visser 0117 45 37 77 Burg. Erasmusstraat 4 Oostburg beveiligingsmedewerker m/v Voor een vooraanstaand bedrijf in de beveiliging zijn we op zoek naar objectbevei ligers, winkelsurveillanten en mobiele surveillanten. Ben je in het bezit van een abm-diploma of beveiliger 2 en ben je daarnaast stressbestendig, minimaal 18 jaar en bereid op wisselende tijden of als oproepkracht te werken? Reageer dan snel. cateringmedewerker m/v Voor een aantal grote cateraars zoek wij per direct oproepkrachten voor de omgeving MiddelburgA/lissingen/Goes. Als cateringmedewerker ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van koffie, thee en de lunch in de bedrijfskantine. Uiteraard moet er worden opgeruimd en schoongemaakt. Ervaring in de catering en het bezit van eigen vervoer is een pre. kwaliteitscontroleur m/v Voor een grote klant op Zuid- Beveland zijn we op zoek naar een kandidaat waarbij kwaliteit boven alles gaat! Als kwaliteitscontroleur voer je kwaliteitscontroles uit tijdens het productieproces en op de eindproducten alsmede kwaliteitscontroles op verpakkingsma terialen. Je registreert en rapporteert conform het geautoma tiseerde kwaliteitssysteem. De rapportages en resultaten van de kwaliteitsmetingen zijn belangrijke stuurinformatie voor het productieproces. De werkzaamheden vinden in 4-ploegen- dienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek hebt van 33,75 uur. Wij zoeken iemand met enige computerervaring, lbo/mbo-niveau en een zeer flexibele instelling. tapwacht m/v In deze functie ben je verantwoordelijk voor het reinigen, spoelen en verrichten van kleine reparaties aan biertapinstallaties. Tevens moetje tapinstallaties kunnen installeren en aansluiten. De klantengroep bestaat uit horeca gelegenheden, buurthuizen en kantines. Je wordt op oproep basis ingezet. Ben jij technisch onderlegd, stressbestendig, in het bezit van rijbewijs B en communicatief vaardig? Dan zijn wij op zoek naar jou! commercieel medewerker m/v Voor een financiële instelling zijn wij op zoek naar commerciële toppers. Je ontvangt klanten en interpreteert snel en effectief de klant vraag. Je herkent verkoopsignalen en verkoopt passende producten. Je hebt een afgeronde mbo- of hbo-opleiding en bent representatief. Ligt de uitdaging voor jou in het resul taatgericht werken? Ben jij een ambitieus type met een doorgroeiwens? Reageer dan snel! medewerker callcenter m/v Voor een financiële instelling zijn wij op zoek naar kandidaten die zorg kunnen dragen voor optimale telefonische bereikbaarheid van de organisatie. Je verkoopt passende producten uit eigen productassortiment aan particuliere klanten. Je hebt een goede telefoonstem, een mbo-opleiding afgerond en je bent resultaatgericht? Vanwege de bereikbaarheid van het bedrijf is eigen vervoer onmisbaar heao'ers m/v Geslaagd voor je heao-opleiding? Proficiat! Hopelijk heb je genoten van je welverdiende vakantie. Maar nu zit de zomer erop en is er werk aan de winkel! Wij hebben regelmatig administratieve vacatures voor (afgestudeerde) heao'ers. Of ben je gewoon toe aan een nieuwe uitdaging? Dat kan natuurlijk ook. Kom snel langs en informeer naar de mogelijkheden. commercieel medewerker m/v Voor een bank op Walcheren zoeken wij een retail adviseur. Het doel van de functie is het adviseren over en het verkopen van standaard bank- en verzekeringsproducten en -diensten aan particuliere en zakelijke relaties in het werkgebied. De hoofdtaken van de functie zijn het verzorgen van de commerciële opvang van relaties, het leveren van input voor en het uitvoeren van commerciële plannen en het verzorgen van de dienstverlening aan klanten uit het werkgebied. Commerciële gerichtheid en dienstverlening zijn een belangrijk onderdeel van de functie. We zoeken commerciële talenten op mbo-niveau die fulltime en per direct inzetbaar zijn. Ervaring in het bankwezen is een must. schoonmaker m/v Wil jij niet fulltime aan de slag, maar kun je de arbeidsmarkt niet geheel vaarwel zeggen? Dan kunnen wij je verschillende schoonmaakopdrachten aanbieden voor circa 10 a 20 uur in de week. De werktijden lopen hierbij zeer uiteen, maar je kunt hierbij denken aan de ochtenduren of in de namiddag. Geef je beschikbaarheid gauw aan ons op, dan kijken wij voor je uit! productiemedewerker m/v Werk jij graag met je handen? Voor deze functie is een achtergrond in de metaal of bouw vereist. Eveneens dien je over technisch inzicht en enige handigheid te beschikken. Een vca- en/of heftruckcertificaat vergroot hierbij je kansen. Zijn dit termen die jou bekend in de oren klinken? Dan hebben we tal van mogelijkheden voor je. Gedurende je loopbaan zijn doorgroeimogelijkheden voor jou aanwezig. Interesse gewekt? Bekijk je mogelijkheden bij ons op de vestiging. productiemedewerker m/v Voor een vooraanstaand oesterbedrijf in Yerseke zoeken wij voor langere tijd een productiemedewerker ter versterking van het team. Wij zoeken een gemotiveerde kracht die van aanpakken weet. De werkzaamheden zijn sorteren en inpakken. De werktijden zijn buiten het seizoen dagdiensten en tijdens het seizoen (oktober-januari) kan er in ploegen gewerkt worden. Ervaring in de branche is een pre. productiemedewerker m/v Voor een bedrijf in de voedingsmiddelenindustrie zijn we op zoek naar gemoti veerde productiemedewerkers. We zoeken oproepkrachten die tevens in ploegendienst en in de weekenden willen werken De werkzaamheden bestaan uit sorteren, inpakken en industrieel reinigen. schoonmaker m/v Stofzuigen, dweilen, stoffen en zemen! Zijn dit de werkzaamheden waar jij je hand niet voor omdraait? Heb je daarnaast een opgeruimd karakter en weet je van aanpakken? Dan zijn wij op zoek naar jou! De werktijden en werkdagen variëren en parttime werken is ook bespreekbaar. Ben je daarnaast alleen in de weekenden beschikbaar, ook dan ben je van harte welkom! heftruckchauffeur m/v Ben jij een ervaren heftruck chauffeur in het bezit van een heftruckcertificaat en VCA-1? Vind je het fijn om in een 5-ploegendienst te werken in een productieomgeving? Of werk je liever op de heftruck in een magazijn? Dan zijn wij op zoek naar jóu! Voor diverse bedrijven en projecten zoeken wij met regelmaat ervaren heftruckchauffeurs. Afhankelijk van het bedrijf en project is het van belang te weten op welk type heftruck je gereden hebt en met hoeveel ton. Of je ervaring hebt met stelling rijden en met welke lading. Voldoe je aan bovenstaande vereisten kom dan snel langs. schoonmaker m/v We zijn op zoek naar gemotiveerde schoomakers die flexibel zijn ingesteld. Je bent werkzaam op diverse locaties in Goes en omstreken. Het betreft het schoon maken van kantoren en productieruimtes. De werktijden zijn hoofdzakelijk tussen 17.00 en 20.00 uur. Kun je zelfstandig werken, ben je accuraat, gedisciplineerd en betrouwbaar? Dan hebben wij een leuke baan voor jou! oproepkracht m/v Door de weeks een dagje vrij? Dat kan als oproepkracht bij Randstad! Wil jij graag big bags vullen, machines bedienen of schepen lossen? Voor 4 grote bedrijven in de omgeving van Terneuzen zoeken wij wekelijks gemoti veerde krachten die flink de handen uit de mouwen kunnen steken. De werktijden zijn zowel in dagdienst als in verschil lende ploegen. Ben je in het bezit van eigen vervoer dan willen we graag kennis met je maken! machinebediende m/v Voor een productiebedrijf zijn we industrie op zoek naar machinebediendes. Het betreft een productie- plüs functie. Hiervoor zijn we op zoek naar kandidaten die een goed technisch gevoel en technisch inzicht hebben. Je staat aan het hoofd van de productielijn. Naast de bediening van de machines behoren schoonmaak- en productiewerkzaamheden tot het takenpakket. Je beschikt over mbo werk- en denkniveau, door opleiding of ervaring verkregen. Je bent bereid in ploegendienst te werken. Heftruckcertificaat en vca zijn een pre. meewerkend voorman m/v Kun jij goed schakelen tussen industrie het aansturen van mensen en zelf flink aanpakken? Dan hebben we een uitdagende vacature voor je. In deze functie behoren het voorbereiden van pakketten voor de produc tielijn, bedienen en onderhouden van de productielijnen, respecteren en opvolgen van de dagplanning en het toezien op orde, veiligheid en netheid tot de werkzaamheden. Daarnaast is het erg belangrijk dat je een technische opleiding hebt gevolgd en over leidinggevende capaciteiten beschikt. Ben je na het lezen van deze vacature geïnteresseerd geraakt, loop dan even bij ons binnen. Angela Melis 0113 27 4810 Van de spiegelstraat 2 Goes Annabell Broere 0115 64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen technisch Manon Riphagen 0118 68 00 60 Beenhouwerssingel 3 Middelburg Louise van 't Hof 0118 68 00 60 Beenhouwerssingel 3 Middelburg Manon Riphagen 0118 68 00 60 Beenhouwerssingel 3 Middelburg procesoperators m/v Voor diverse opdrachtgevers in Zeeland zoeken wij procesoperators. Als procesoperator ben je verantwoordelijk voor het opstarten, afstellen en bedienen van installaties en randapparatuur. Je zorgt voor een perma nente controle, bijsturing, neemt monsters en neemt actie m geval van afwijkingen. Je werkt volgens procedures en instructies. Jouw vakkennis en vaardigheden bepalen mede de kwaliteit van het product. Daarom zoeken wij mensen met Vapro B, een VCA 1 certificaat en een heftruckbewijs. Kom langs tijdens de wervelende werkweek bij ons op de vestiging in Middelburg of Terneuzen en informeer naar jou mogelijkheden! elektromonteur m/v Word jij geprikkeld door techniek? technisch Dan is een baan als elektromonteur misschien iets voor jou. Wij hebben plaats voor zelfstandig werkende monteurs in de utiliteit en industrie. Leuke projecten en goede arbeidsvoor waarden! Beschik jij over een afgeronde mbo-opleiding elektrotechniek en heb jij daarnaast ook nog aanvullende vakgerichte trainingen gevolgd? Dan hebben wij een uitda gende baan voor jou. Bespreek jouw mogelijkheden bij ons op de vestiging in Terneuzen of Middelburg. constructiebankwerker m/v Een vakman die allround technisch werkzaamheden gaat verrichten in de metaal. Je bent zelf verantwoordelijk voor de organisatie en voorbereiding van de uit te voeren werkzaamheden. Dat vereist de nodige ervaring, maar ook een afgeronde opleiding mts-Werktuigbouwkunde en lasdiploma's (Mig/mag en Tig). Daarnaast ben je in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer en beschik je over een VCA 1 certificaat. Heel wat eisen, maar dan kan je ook direct aan de slag. Kom snel langs in Middelburg en Terneuzen om je mogelijkheden te bespreken. monteur m/v Voor het installeren van alle soorten technisch werktuigkundige installaties op de bouw zijn wij op zoek naar ervaren verwarmingsmonteurs of hulpmonteurs. Jij draagt Jet Ruiter zorg voor een goede uitvoering van het opgedragen werk en 0115 64 03 12 bent ervaren in het volgens tekening plaatsen van installaties. Axelsestraat 8 Uiteraard kan je ook ingezet worden voor het oplossen van Terneuzen storingen. Heb jij ervaring als verwarmingsmonteur of als loodgieter? Of ben je bezig met een opleiding Installatietechniek? Of kom je net van school? Kom dan snel langs om je mogelijkheden te bespreken! verpleegkundige in de psychiatrie m/v Voor een groot gezondheidszorg psychiatrisch ziekenhuis in de regio Goes zijn we op zoek naar ervaren B-verpleegkundigen die ingezet kunnen worden op Sonja Augustijn losse diensten op verschillende afdelingen We plannen je in 0113 27 48 20 op de tijden die jij beschikbaar bent en hierdoor is voor ons Van de spiegelstraat 2 werken ideaal te combineren met de zorg voor een gezin of Goes studie. Dus beschik je over een hbo-V diploma of ben je gediplomeerd verpleegkundige B? Neem dan snel contact met ons op! groepsleider kinderopvang m/v Voor een kinderdagver- gezondheidszorg blijf zijn we met spoed op zoek naar enthousiaste inval krachten. Het is een must dat je hiervoor beschikt over minimaal een spw-diploma en ervaring hebt met het werken op een kinderdagverblijf. Je wordt ingepland op de dagen die jou uitkomen. Reageer snel! Sonja Augustijn 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes gezondheidszorg Sonja Augustijn 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes wijkziekenverzorgenden m/v Voor een thuiszorgin stelling in de regio zijn we op zoek naar wijkziekenverzor genden die graag in de avonduren en weekenden aan de slag willen. Het is hiervoor belangrijk datje beschikt over minimaal een diploma ziekenverzorging en in het bezit bent van eigen vervoer. Ervaring in de wijk is een pre. horecamedewerker m/v Op zoek naar een (fulltime) horecabaan met normale werktijden en op een unieke locatie? Voor een museum in Meliskerke zoeken wij per direct een spontane, representatieve medewerker voor in de bediening. Omdat in dit museum veel (Duitse) toeristen komen, is het van belang datje een beetje Duits spreekt. Ervaring in de bediening is ook belangrijk. Het betreft een functie voor minimaal 25 uur in de week. kassamedewerker m/v Wil jij werken in een gezellig jong team als kassamedewerker bij een supermarkt in Vlissingen? Wij zoeken ter vervanging van zwangerschapsverlof per direct een kassamedewerker voor 36 uur per week. Ben jij represen tatief, klantgericht en heb je bij voorkeur ervaring in een soorgelijke functie? Dan zijn wij op zoek naar jóu! financieel administratief medewerker m/v Wij zijn op financieel zoek naar gemotiveerde mbo'ers die graag als financieel medewerker aan de slag willen Je bent verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de financiële stukken. Je hebt minimaal een afgeronde mbo-opleiding, bijvoorbeeld richting bedrijfsadministratie of bedrijfseconomie. horeca Marjolijn Verhoeven 0118 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg detailhandel Martine de Jong 0118 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg Ilse van Boven 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes financieel administratief medewerker m/v Voor één financieel van onze relaties in de kanaalzone zijn wij op zoek naar een financieel administratief medewerker. Werkzaamheden: o.a. Annika Lansen rendements- en efficiencyberekeningen maken, het verzorgen 0115 64 03 30 van diverse managementrapportages, het assisteren van de Axelsestraat 8 supervisor cost-accounting bij het verrichten van o.a. financieel Terneuzen advies. Functie-eisen: heao-BE/SPD of meao-BE met relevante werkervaring. Goede communicatieve vaardigheden, goede kennis van Microsoft Office en beheersing van de Engelse taal. Heb je interesse, reageer dan snel! financieel Allisia van Belzen 0118 68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg logistiek Sabine Flipsen 0118 42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen financieel administratief medewerker m/v Een hele dag 'in de cijfers' voor jou geen probleem? Voor een groot kantoor op Walcheren zijn wij op zoek naar boekhoudkundig medewerkers en een debiteuren-crediteurenadministrateur Heb je een afgeronde mba-opleiding of praktijkdiploma boekhouden en ben je parttime of fulltime beschikbaar, dan hebben we een interessante functie voor je. autorijder m/v Heb je minimaal 2 jaar een rijbewijs B, beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift en ben je daarnaast ook stressbestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid om als autorijder aan de slag te gaan op de car-terminal van CdMR in Vlissingen-Oost. Het betreft het laden/lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen De werkzaamheden vinden plaats in drie-ploegendienst. We hebben de komende maanden volop mogelijkheden voor oproepkrachten aanpakkers m/v Voor een groot bedrijf in de omgeving van logistiek Hulst zijn wij regelmatig op zoek naar magazijnmedewerkers. Inpak- en sorteerwerkzaamheden op fulltime en parttime Diana Blommaert basis zijn op diverse afdelingen binnen het bedrijf mogelijk. 0114 32 03 40 Het beheersen van de Nederlandse taal is voor deze functie Vismarkt 8 noodzakelijk. Ben jij gemotiveerd, 5 dagen per week Hulst beschikbaar en voldoe jij aan de eis van een minimale lengte van 1m60? Dan ben jij de persoon die we zoeken. heftruckchauffeurs m/v Draai jij je hand niet om voor het logistiek verzetten van een paar pallets of het lossen van een schip of vrachtwagen? Wij zoeken gemotiveerde heftruckchauffeurs vanaf 18 jaar die in het bezit zijn van een geldig certificaat en de nodige ervaring op een heftruck. Zowel voor oproepwerk als voor langere tijd kunnen we kandidaten gebruiken. Geïnteresseerd? Kom snel bij ons langs. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Annabell Broere 0115 64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen Ruime keuze in zonwering, Kunststof kozijnen markiezen, rolluiken, raamdecoraties Snelle levering, vakkundige montage en garagedeuren Romazo garantie ZONWERING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26