Van Hooijdonk uit de schaduw PZC Eerste zege Frankrijk onder Domenech vijfde seizoenzege voor Mentsjov Droomstart Oranje tegen Tsjechië 19 Frank de Boer krijgt lintje Falende umpire bij US Open niet meer op de stoel Nog één vacature in de ProTour Camenzind twee jaar geschorst Boonen de snelste in Memorial Tomasson langer bij AC Milan De Bruijn naar WK driebanden Kirsipuu tekent bij Crédit Agricole Halve revanche Duitsland ;j; wk-kwalificatie Basketballers verliezen eerste kwalificatieduel Van Basten: we hadden geluk donderdag 9 september 2004 AMSTERDAM - Recordinter national Frank de Boer is gis teravond in de rust van Neder land - Tsjechië benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg de onderscheiding opgespeld door staatssecreta ris Ross-Van Dorp van Sport. De Boer speelde met het Ne derlands elftal 112 interlands en maakte daarin dertien doel punten. Ross-Van Dorp roem de de enorme inzet van De Boer door de jaren heen, zijn goede relatie met de pers en zijn betrokkenheid bij goede doelen. In zijn dankwoord richtte De Boer zich vooral tot de supporters en de spelers van het Nederlands elftal. „Zonder jullie had ik het al die tijd niet volgehouden." ANP AMSTERDAM - Jarenlang moest hij wachten op zijn kans, steeds waren er betere spitsen en ook zelf vond hij het altijd lo gisch dat anderen voor gingen. Gisteren kreeg Pierre van Hooij donk eindelijk een échte kans in het Nederlands elftal en hij haal de meteen alle sportjournaals van Europa. De Brabander ver zorgde de totale productie in het duel met Tsjechië: 2-0. Bij ontstentenis van Ruud van Nistelrooij (geschorst) en Pa trick Huivert (nog niet in vorm) rook Van Hooijdonk deze week zijn kans in het trainingskamp. Tijdens de oefensessies rekende hij af met de enig resterende con current Roy Makaay, tegen Tsje chië stond hij voor de vierde keer in tien jaar in de basis van het Nederlands elftal. Makkelijk had Van Hooijdonk het niet, daarvoor vormden de Tsjechen een te sterk elftal. Maar op de momenten dat hij er moest staan, deed de aanvaller wat van hem werd verwacht. Voorrust tikte hij, overigens vol ledig tegen de verhouding, een passje van Rafael van der Vaart tegen het net. Tien minuten voor tijd kopte hij een voorzet Dirk Kuijt in het doel. Kort rop kreeg Van Hooijdonk een applauswissel van bonds coach Marco van Basten. Verwachtingsvol was uitgeke- naar de eerste echte test voor het nieuwe Oranje. De, deels gedwongen, vernieuwings- van de gereviseerde tech nische staf mondde uit in een op stelling met zes spelers van 24 jaar of jonger. Bovendien sprak Van Basten het vertrouwen uit in acht man uit de Nederlandse competitie, een ongekend aantal vooreen land dat zijn beste spe lers traditioneel exporteert. Volgens de filosofie van de nieu we bondstrainer moet de weg NEW YORK - Umpire Mariana Alves komt op de US Open niet meer in actie. Dat maakte hoofd- scheidsrechter Brian Earley be kend. De Portugese umpire was een storende factor in de kwart finale tussen Capriati en Serena Williams (2-6 6-4 6-4). Alves benadeelde Williams twee keer op cruciale momenten in de partij. Ze corrigeerde ten on rechte een beslissing van de lijn rechteren vergat daarna een du- neuze beslissing van een lijn rechter te overrulen. In beide ge tallen in de derde set was Willi- het slachtoffer. Ze verloor ouwens niet alleen door de ar- itrale beslissingen. In het twee tr durende duel produceerde smeer dan vijftig unforced er- jrs. Capriati treft in de halve fi des de Russische Dementieva, ie net te sterk (4-6 6-4 7-6) was lor de Fran$aise Mauresmo. j de mannen bereikte titelver- diger Andy Roddick als laat- b de kwartfinale, waarin hij jt Zweedse servicekanon Jo- nsson tegenkomt, Roddick takte in ruim anderhalf uur >rte metten met de Spanjaard •bredo: 6-3 6-2 6-4. De als eede geplaatste Amerikaan de eerste tennisser sinds de tstraliër Rafter (1997,1998) >rden die de US Open twee *tl op rij wint. „Ik dacht dat aardig speelde", zei Roddick, k serveer goed, brak zijn servi- geregeld. sla de ballen goed mg en beweeg goed." tddick verloor in de huidige itie van de US Open nog geen j|t- „Maar dat zegt niets voor de wtij tegen Johansson. Als ik haks de baan opkom, begin ik 'oon op nul." ANP/RTR naar het WK worden geplaveid met amusement, plezier en het aanvallende gedachtegoed. Van Basten predikt het offensief in de beste traditie van zijn leer meester Johan Cruijff. In die visie is niet al te veel ruim te voor verdedigers. Tegen een ploeg met twee aanvallers acht de nieuwe bondscoach drie man voldoende: twee voor de dek king, één voor het bespelen van de ruimte. Dat klinkt logisch, maar bevat tegelijk de allerhoog ste moeilijkheidsgraad omdat drie man nu eenmaal onvermij delijk meer ruimte weggeven dan vier, laat staan vijf. Angst De angst dat Oranje met een driemansverdediging te raken zou blijken, werd tegen Tsjechië deels bewaarheid. Zeker voor rust doken de Oost-Europeanen met volle overtuiging in de ruim te in de Nederlandse verdedi gingslinie, daarbij te weinig in de weg gelegd door met name Wesley Sneijder. De middenvel der blijft een groot talent, maar is verdedigend nog altijd kwets baar. De uitstekende Edwin van der Sar hield zijn elftal voor rust een paar maal overeind, on der meer toen hij Tomas Rosic- ky en Marek Heinz van dichtbij in de ogen kon kijken. Met de zege op de sterke Tsje chen heroverde Oranje gisteren de harten van het legioen, maar makkelijk ging het niet. Dat was geen schande. Tsjechië kwam naar Amsterdam zonder zijn beste (Nedved) en een paar heel goede (Smicer, Poborsky, Galasek) spelers, het toonde ech ter andermaal aan tot de beste teams van Europa te behoren. Van Basten had verwacht dat Tsjechië voor een defensieve strategie zou kiezen, maar daar in verrekende de voormalige topspits zich. De gasten zetten Oranje vanaf het eerste fluitsig naal diep op de eigen helft vast, waardoor de Nederlandse op bouw slechts met horten en sto ten op gang kwam. Voor de pau ze slaagde het Nederlands elftal er nauwelijks in om zijn spitsen te bereiken. Te vaak bleef de lan ge bal op diepe spits Van Hooij donk als enige optie over en die passes misten meestal de beno digde nauwkeurigheid. Voorin was er wel een opvallen de rol weggelegd voor Dirk Kuijt. De diepe spits van Feye- noord mocht het tegen Tsjechië zoals verwacht van de rechter kant proberen. De Katwijker zal nooit een stilist worden, maar zijn werklust en pure kracht waren gisteren een wel kom wapen. Kuijt won heel veel persoonlijke duels en eiste voort durend de aandacht van zijn te genstanders op. Kuijt stond aan de basis van de beide Nederland se doelpunten. Na de rust had Oranje het duel beter onder controle en verviel Tsjechië steeds meer in een soort wanhoopsvoetbal. Dat leidde tot een kopbal van Jan Koller op de lat en een appèl voor een strafschop na een over treding van Nigel de Jong op Mi lan Baros. De Tsjechische aan vallers vielen echter in het niet bij de daadkracht van Van Hooijdonk, die Oranje én zijn bondscoach een zeer gewenst steuntje in de rug bezorgde. Nederland - Tsjechië 2-0 (1-0). 33. Van Hooijdonk 1-0, 84. Van Hooij donk 2-0. Scheidsrechter: Merk (Dui). Gele kaart: Van Hooijdonk (Nederland), Baros, Heinz (Tsje chië). Aantal toeschouwers: 52.000. Nederland: Van der Sar; De Jong, Ooijer en Heitinga; Van Bommel, Sneijder, Van der Vaart (64. Bou- lahrouz) en Davids; Kuijt, Van Hooijdonk (86. Van Bronckhorst) en Castelen (74. Makaay). Tsjechië: Cech; Jiranek. (59. Gryge- ra), Bolf, Ujfalusi en Jankulovski; Heinz, Hübschman (62. Vachou- sek), Rosicky en Tyce (76. Lok- venc): Koller en Baros. GPD Dirk Kuijt maakt het keeper Petr Cech moeilijk. foto Hans van Weel/GPD BRUSSEL - Het wordt dringen voor de ProTour, de nieu we eredivisie in het wielrennen. Voorzitter Hein Verbrug- gen van de internationale wielrenunie UCI maakte giste ren bekend dat er zeventien voorlopige licenties zijn uitge geven. De ProTour biedt plaats aan achttien teams. Gisteren kregen Davitamon-Lotto (Bel), Euskaltel (Spa), Liquigaz (Spa) en Fassa Bortolo (Ita) het groene licht van de UCI. De vier voegen zich bij de dertien ploegen die al eerder het fiat kregen: Quick Step, Rabobank, T-Mobile, Phonak, Gerolsteiner, CSC, Discovery Channel, Liberty Seguros, Cofidis, Illes Balears-Banesto, Saunier-Duval, fdjeux.com en Crédit Agricole. ANP ZURICH - Oscar Camenzind is door het Zwitserse olym pisch comité voor twee jaar geschorst. De Zwitserse wiel renner werd kort voor de Olympische Spelen positief ge test op het gebruik van het verboden middel epo. Camen zind kondigde toen aan onmiddellijk te stoppen. De we reldkampioen van 1998 kreeg verder een boete van 10.000 Zwitserse francs, een kleine 8000 euro. ANP AARTSELAAR - Tom Boonen heeft gisteren de Memorial Rik van Sreenbergen gewonnen. De wielrenner van Quick Step was na ruim 200 kilometer van Brussel naar Aartse- laar de snelste in de kopgroep van vijf. Het was de 22e ze ge in dit seizoen voor de Belgische renner, de 25e in zijn profloopbaan. Gerben Löwik (Chocolade-Jacques) werd vierde na de Belg Eeckhout en de Duitser Grabs. ANP MILAAN - De Deense aanvaller Jon Dahl Tomasson heeft zijn contract bij AC Milan tussentijds verlengd. De oud-Feyenoorder tekende bij tot medio 2009. Zijn huidi ge verbintenis liep nog twee jaar door. Tomasson maakte in 2002 de overstap van Feyenoord naar AC Milan. In twee seizoenen kwam hij tot 26 doelpunten. HULST - Jean Paul de Bruijn doet van 6 tot en met 10 ok tober mee aan het WK driebanden. De biljarter uit Hulst kreeg een uitnodiging voor het evenement in het Rotter damse Topsportcentrum. Naast De Bruijn zijn er bij het WK nog vier andere Nederlandse deelnemers: Dick Jas pers, John Tijssens, Ad Koorevaar en Raimond Burgman. Semih Sayginer verdedigt zijn titel. Ook de kampioenen van 2002, (Zanetti) 1999 (Caudron), 1998 (Sanchez), 1997, (Blomdahl) en 1996 (Rudolph) zijn present. PARIJS - Jaan Kirsipuu verruilt AG2R voor Crédit Agri cole. De Estse wielrenner heeft een contract voor twee jaar getekend bij de Franse ploeg, die eerder de Italiaan Caucchioli, de Hongaar Bodrogi en de Fransman Vogon- dy vastlegde. Kirsipuu (35) won dit jaar nog een rit in de Ronde van Frankrijk. In zijn loopbaan boekte hij tot dus verre meer dan honderd overwinningen. ANP/AFP van onze sportredactie RIJSWIJK - Frankrijk heeft zijn eerste zege behaald onder de nieuwe bonds coach Raymond Domenech. De oud-we reldkampioen won in zijn tweede duel in de WK-kwalificatiereeks (groep 4) van de Faeröer: 2-0. Enkele dagen eerder leed Frankrijk nog gezichtsverlies door tegen Israël niet verder dan 0-0 te ko men. Tegen de nummer 134 van de wereld scoorden voor de favoriet Giuly (32e) en Cisse (73e). Cissé was gekomen als inval ler. De spits van Liverpool verving al na acht minuten de aangeslagen Saha van Manchester United. Vanaf de 56e minuut moest Frankrijk het ook nog eens met een man minder doen. Vieira kon na zijn tweede gele kaart de kleedkamer opzoeken. Frank rijk miste Sagnol, Barthez en Trezeguet. In de afgelopen zomer sloten de sterren Zidane, Lizarazu, Desailly en Thuram hun interlandloopbaan af. Na een tegenvallend begin in Oostenrijk (2-2) herstelde Engeland zich door in groep 6 in Polen te winnen: 1-2. De ploeg van de omstreden coach Eriksson had er wel een eigen doelpunt van verdediger Glowacki voor nodig om met drie punten naar huis te kunnen gaan. Na ruim een half uur kwam Engeland op voorsprong door een doelpunt van Defoe. Zurawski maakte 1-1. Opvallend was dat Eriksson na het tegenvallende resul taat enkele dagen eerder in Wenen zijn doelman had vervangen. Robinson speel de op de plaats van James. Griekenland Na de mislukte opening tegen Albanië haalde Griekenland zijn eerste punt in de WK-kwalificatie. Bij de grote rivaal Turkije speelde de Europees kampioen gelijk (0-0). Beide ploegen kregen in het beladen duel twee grote kansen, die wel licht door de zenuwen werden gemist. Italië, na het mislukte EK onder leiding van coach Lippi, boekte zijn tweede op eenvolgende zege. In Moldavië werd met 1-0 gewonnen. Het doelpunt was van Del Piero, die voor de eerste keer in meer dan een jaar scoorde als international. Enke le dagen eerder had Italië in eigen huis gewonnen van Noorwegen. Kroatië deed van zich spreken door te winnen bij Zweden. Door een vrije trap van Srna werd het 1-0. Ibrahimovic, net van Ajax naar het Italiaanse Juventus vertrokken, zag op dubieuze gronden de gelijkmaker afgekeurd. Albanië is in groep 2 terug in de werke lijkheid. Na de sensationele zege op Euro pees kampioen Griekenland verloor het elftal van de Duitser Briegel bij Georgië: 2-0. De doelpunten waren van Iaschvili en Demetradze. Spanje begon in groep 7 met een tegenvaller bij Bosnië-Herzegovi- na: 1-1. De Spanjaarden hadden het voor al aan het goede werk van doelman Casil- las te danken dat het geen nederlaag werd. Wel kwamen de Zuid-Europeanen op voorsprong door een treffer van Vicen te. De verdiende gelijkmaker kwam op naam van Bolic. ANP BERLIJN - De nieuwe teamchef Jürgen Klinsmann geeft Duits land weer enige hoop. Het gast land van het wereldkampioen schap in 2006 speelde gister avond in Berlijn een uitstekende wedstrijd tegen wereldkampi oen Brazilië. Met 1-1 deed de thuisploeg zich tekort en liet hij de kans liggen op een revanche voor de neder laag in de WK-finale van 2002 tegen de Zuid-Amerikanen. Duitsland kwam voor 75.000 toe schouwers snel op achterstand. Ronaldinho schoot raak uit een vrije trap. Na ruim een kwartier kwamen de Duitsers, die eerder met 3-1 van Oostenrijk wonnen, op gelijke hoogte. Kuranyi, Bra ziliaan van geboorte, bracht de treffer op zijn naam. De 22-jari- ge spits van VfB Stuttgart scoor de tegen Oostenrijk ook al drie keer. Op last van de offensief denkende Klinsmann ging Duits land na de rust op jacht naar de overwinning. Ondanks de nodi ge kansen bleef de verdiende ze ge uit. ANP De Brazilianen bedelven doelpuntenmaker Ronaldinho. foto Kai Pfaffenbach/RTR •lit SSÏ 0 2 24. Fors 10-i. 67. Eremenko 0-2. «ndorra - Roemenië 1-5 (1-3). 1. Cer- ï'pM'. 'Pancu 0-2, 16. Niculae 0-3, u „Ti 3 (strafschop), 70. Niculae H83. Pancu 1-5. t_8derland - Tsjechië 2-0 fchT"n 0ekraïne !"2 (1-1). 15. PT""1' 35- Karpovitsj 1-1, 90. Rotan Georgië - Albanië 2-0 (1-0). 15. lashvi- li 1-0, 90. Demetradze 2-0, Griekenland - Turkije O-O. Georgie 2 1 1 0 4 3-1 Oekraine 2 1 1 0 4 3-2 Albanië 2 10 13 2-3 Turkije 2 0 2 0 2 1 -1 Denemarken 10 10 1 1-1 Griekenland 2 0 111 1-2 Kazachstan 10 0 10 1-2 HifrUiH Luxemburg - Letland 3-4 (1-2). 4. Ver- pakovskis 0-1, 10. Braun 1-1, 40. Zem- linskis 1-2 (strafschop), 55. Leweck 2-2, 62. Cardoni 3-2, 65. Hoffmann 3-3 (ei gen doel), 67. Prohorenkjovs 3-4. Slowakije - Liechtenstein 7-0 (2-0). 15. Vittek 1-0, 42. Karhan 2-0, 59. Vittek 3-0, 81. Vittek 4-0 (strafschop), 84. Ne- meth 5-0, 85. Mintal 6-0, 90. Zabavnik 7-0. Slowakije 3 2 1 0 7 11- 2 Estland 2 2 0 0 6 6-1 Portugal 1 1 0 0 3 2-0 Letland 2 10 13 4-5 Rusland 10 10 1 1-1 Liechtenstein 2 0 0 2 0 1-9 Luxemburg 3 0 0 3 0 4- 11 Israël - Cyprus 2-1 (O-O). 58. Konstanti- nou 0-1, 54. Benayoun 1-1, 74. Badir 2-1. De Faeröer - Frankrijk 0-2 (0-1). 32. Giuly 0-1,73. Cisse 0-2. Zwitserland - Ierland 1-1 (1-1). 9. Morrison 0-1,17. Yakin 1-1. Zwitserland 2 1 1 0 4 7-1 Ierland 2 1 1 0 4 4-1 Frankrijk 2 1 1 0 4 2-0 Israel 2 1 1 0 4 2-1 Cyprus 2 0 0 2 0 1-5 Faeröer 2 0 0 2 0 0-8 H;WiI-l Noorwegen - Wit-Rusland 1-1 (1-0). 39. Riseth 1-0,78. Koetoezov 1-1. Moldavië - Italië O-I (O-I). 32. Del Piero 0-1. Schotland - Slovenië O-O. Italië 2 2 0 0 6 3-1 Slovenie 2 1 1 0 4 3-0 W-Rusland 10 10 1 1-1 Schotland 10 10 1 0-0 Noorwegen 2 0 111 2-3 Moldavië 2 0 0 2 0 0-4 Oostenrijk - Azerbeidzjan 2-0 (2-0). 23. Stranzl 1-0, 44 Kollmann 2-0. Polen - Engeland 1-2 (0-1). 37. Defoe 0-1, 48 Zurawski 1-1, 58. Glowacki 1-2 (eigen doel). Wales - Noord-lerland 2-2 (1-2). 10 Whitley 0-1, 21. Healy 0-2, 32. Hartson 1-2,75. Earnshaw 2-2. Oostenrijk 2 1 1 0 4 4-2 Engeland 2 1 1 0 4 4-3 Polen 2 10 13 4-2 Wales 2 0 2 0 2 3-3 N. Ierland 2 0 1112-5 Azerbeidzjan 2 0 1 1 1 1-3 Litouwen 2 110 4 5 Servie-Mon 1 1 0 0 3 3 Bosnie-H 10 10 1 1 Spanje 10 10 1 1 Belgie 10 10 1 1 San Marino 2 0 0 2 0 0 Hit-HJrl Litouwen - San Marino 4-0 (1-0). 18. Jankauskas 1-0, 50 Jankauskas 2-0, 65. Danilevicius 3-0,90. Gedgaudas 4-0. Bosnië-Herzegovina - Spanje 1-1 (O-O). 66 Vicente 0-1,74. Bolic 1-1. Zweden - Kroatië 0-1 (O-O). 63. Srna 0-1. Hongarije - IJsland 3-2 (0-1). 39. Ei- dur Gudjohnsen 0-1. 62. Zoltan Gera 1-1, 75 Sandor Torghelle 2-1, 78. Indri- di Sigurdsson 2-2,80. Imre Szabics 3-2. Kroatië 2 2 0 0 6 4-0 Bulgarije 1 1 0 0 3 3-1 Zweden 2 10 13 7-1 Hongarije 2 10 13 3-5 Malta 1 0 0 1 0 0-7 IJsland 2 0 0 2 0 3-6 door Rob Kramp MORELLA - Denis Mentsjov heeft zijn rijfde zege in dit wie- Ierjaar behaald. De Rus soleerde gisteren in de vijfde etappe van de Ronde van Spanje naar de rit- zege. In de steile slotklim naar Morella slaagde de concurrentie er niet in zijn achterwiel te hou den. Met drie seconden voorsprong op de Spanjaarden Aitor Gonza lez en Valverde passeerde Mentsjov (Illes Balears) na de 186,5 kilometer van Zaragoza naar Morella als eerste de streep. De Spanjaard Manuel Beltran, die negende werd, nam de leiderstrui over van zijn ploeggenoot Joachim van US Postal. Rabobank-manager Theo de Rooij wreef zich in de handen bij de zege van de Rus. Mentsjov TALLINN - De Nederlandse basketbalploeg heeft de EK- kwalificatie geopend met een ne derlaag. In Tallinn was Estland iets te sterk: 91-88 (49-46). Kees Akerboom was topscorer voor Nederland met 24 punten. De ploeg van bondscoach Pinas nam in het derde kwart tien pun ten voorsprong, 61-71. „Toen gingen de scheidsrechters zich er mee bemoeien", zag teamma nager Peter de Bos. „We werden weggefloten. We kregen vijftien persoonlijke fouten tegen in de laatste tien minuten." Francisco Elson werd het eerste slachtoffer. De prof van de Den ver Nuggets verdween zes minu ten voor het einde op 73-74 defi nitief naar de kant. Hij was goed voor 16 punten en 6 re bounds. „Dat was natuurlijk een harde klap", keek De Bos te rug. „Toch hield de ploeg zich knap staande." Met het vertrek van Heinen (10 punten) en Nahar werd Oranje onthoofd. „Dat was de genade klap." Akerboom en Van Paasen (12 punten) hielden Oranje tot het slotsignaal in de wedstrijd, maar de overwinning was uit zicht verdwenen. ANP staat op het punt een tweejarig contract te tekenen bij de bank- ploeg. „Ik ga ervan uit dat hij volgend jaar bij ons rijdt", hield De Rooij een slag om de arm. Za terdag is hij in Spanje voor af rondende gesprekken. „Ik denk niet dat er opeens grote misver standen zullen ontstaan. Op de hoofdlijnen waren we er al uit." De etappe werd gekenmerkt door een lange ontsnapping van vijf man, onder wie Bram Tan kink en Thorwald Veneberg. Het vijftal werd tien kilometer voor het einde tijdens de beklim ming van de Torremiro, een berg uit de tweede categorie, in gelopen. In de finale voltrok zich een ware afvalrace, waarin Mentsjov de sterkste was. Met zijn overwinning haalde de Rus zijn gram voor een mislukte Tour. Door zijn fraaie zege werd hij op slag een van de favorieten voor de eindzege. Uit dat rijtje viel Vinokoerov weg. De Kazak kwam ruim zeventien minuten na de winnaar totaal uitgeput over de streep. Hij werd het slachtoffer van voedselvergifti ging. Zijn ploegmakkers Wesen- mael, Botero en Hiekmann stap ten met maagklachten af. ANP AMSTERDAM - Vreugde en op luchting streden gisteravond in de Amsterdam Arena om voor rang bij Marco van Basten. De 2-0-overwinning op Tsjechië in de eerste kwalificatiewedstrijd voor het WK van 2006 kwam als geroepen voor de nieuwe bonds coach. „We zijn niet ongelukkig geweest", zei hij na afloop eer lijk. Van Basten doelde daarmee op de kansen die de Tsjechen kre gen en de penalty die Baros werd onthouden na een overtre ding van Nigel de Jong. „We hadden geluk dat de scheids rechter geen penalty gaf", zei Van Basten. „Ik kon het niet be oordelen vanaf de kant, maar het zag er riskant uit." De bondscoach was vol lof over doelman Edwin van der Sar, die met enkele prachtige reddingen zijn elftal op de been hield. „Van der Sar heeft geweldig ge keept, hij speelde een topwed strijd. Ik heb hem na afloop met een bedankt." GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 19