Kloetinge zet zichzelf voor schut PZC Jong Ambon bekert verder Kruiningen heeft niets aan winst Vlissingen zet succes bekertoernooi voort GPC en VCK verder in bekertoernooi Terneuzen walst na stroeve start over zaterdag-eersteklass er heen: 7-2 uitslagen Zege van Veere Wil Wijnands opgestapt woensdag 8 september 2004 wbl door Bauke Boersma TERNEUZEN - Een sigaretje? Ja, dat kon Dolf Roks gister avond tegen negenen wel even gebruiken. Omdat de trainer van Kloetinge toch wel van een rokertje houdt, maar deze keer vooral omdat zijn ploeg zichzelf in het bekerduel met Terneuzen volledig voor schut zette: 7-2. „Dit is werkelijk om je dood voor te schamen", sprak de trai ner met verborgen woede, ter wijl hij de eerste rookwolken de catacomben van sportpark Zui dersportpark inblies. „Helemaal niks deugde aan ons spel. Voor al verdedigend was het een groot drama." Daarmee zei Roks geen woord te veel. Kloetinge mocht welis waar als excuus aanvoeren dat niet iedereen fit genoeg was om mee te doen in de bekerwed strijd op Zeeuws-Vlaamse bo dem, maar een selectie van een eersteklasser moet kwalitiatief en kwantitatief voldoende te bie den hebben om niet direct in ni veau achteruit te hollen bij wat kleine personele problemen. „Ik heb vooraf ook gezegd dat ie dereen in de selectie op dit ni veau moet kunnen spelen", stel de Roks. „Maar als je naar de wedstrijd van vanavond kijkt, is dat dus niet het geval. Ja, daar uit zal ik zeker mijn conclusies trekken. Maar eerst moet ik don derdagavond maar eens afwach ten. Als er dan nog steeds gebles seerden zijn, worden mijn moge lijkheden immers heel wat be perkter." Doelman Danny de Vries, Jaap Esser, David den Hollander en vooral Jeffrey Frijters, al kon die bogen op een lichte blessure, weten daarmee dat ze op de no minatie staan om gewipt te wor den. Arno Melaard hoeft zich iets minder zorgen te maken, de linkerverdediger speelde tenmin ste nog een aanvaardbare pot. Maar verder viel Kloetinge volle dig door de mand. Terwijl de avond nog zo veelbelovend be gon voor de zaterdag-eersteklas ser. Al na vijf minuten legde Wil- co de Valk de bal panklaar voor Niels Kole, die Terneuzen-doel- man Kim Gommers koelbloedig passeerde. Acht minuten later verdubbelde Kole de marge, van onze sportredactie GOES-Kruiningen versloeg in poule 52 van het bekertoernooi Clinge, maar had daar weinig aan. De Zeeuws-Vlamingen gaan door. Poule 52. Kruiningen-Clinge 3-0: Clinge had vooral in de eer ste helft meer balbezit, maar dat leverde weinig op. Kruiningen was effectiever. In de eerste helft drukte die ploeg dat uit via een doelpunt van EwoutDek. Na rust liep Kruiningenuit naar 3-0 door een strafschop en een fraaie lob van Edwin van Houte. Poule 53. Hontenisse-SVD 6-0: Hontenisse stelde op overtuigen- weer op aangeven van De Valk. Daarmee leek het duel al vroeg beslist, maar een heerlijk zon dagsschot van Daryl Rawidjan besliste anders. Nog geen zestig seconden na de 0-2 pegelde de van RIA Westdorpe gekomen kleine, snelle aanvaller de bal achter Kloetinge-keeper Danny de Vries. „Dat was een belang rijk moment", wist ook Terneu- zen-trainer Ardian Lekaj. „Toen kantelde de wedstrijd vol ledig." Wat heet! Kloetinge bleek defensief een gatenkaas, en aanvallend ontbeerde de ploeg van Dolf Roks vervolgens elke mate van creativiteit. Dat Terneuzen bij de 2-2 een handje geholpen werd door David den Hollander, hij werkte een vrije trap van Remco van Leeuwen achter zijn eigen keeper, was sneu voor, maar tegelijkertijd niet meer dan logisch. Nog voor rust kwam de thuisclub op voor sprong toen Jan Bosman de bal na een steekpassje van Mike But onder De Vries door schoof. In de tweede helft werden de ontgoocheling en de ontmaske ring van Kloetinge compleet. Aan de hand van de ingevallen balgoochelaar Chinedu Chuk- wugbo maakte Terneuzen er een heuse galavoorstelling van. Op weg geholpen door de onthutsen de onkunde bij Kloetinge moch ten achtereenvolgens Chukwug- bo, Jan Bosman, Mike But (in overduidelijke buitenspelposi tie) en Jarno Waebeke er 7-2 van maken. „Of ik me na vanavond zorgen maak over de competitie?", her haalde Roks de vraag. „Nou, nog niet. We blijven ambitieus, willen direct terug naar de hoofdklasse. Maar als het over twee weken nog zo belabberd is, wordt het een ander verhaal. de wijze de eerste plaats in de poule veilig. Bij rust was het al 4-0. Gevierde man was Dave de Booy die alle vier de treffers voor zijn rekening nam. Poule 54. Wemeldinge-Sluiskil 2-0: Een geflatteerde zege. In de eerste helft kon de thuisploeg nog aardig partij bieden. In die periode kwam Wemeldinge op voorsprong door Richard Schou ten. Na rust was Sluiskilheer en meester. Het was doelman Ronnie Zuid- dijk die Wemeldinge voor een ne derlaag behoedde. Hij stopte al les, tot zelfs een strafschop toe. Kort voor tijd werd het zelf 2-0 door Pieter Bolle. Hulsterloo be kert verder. Dan moeten we ons doel mis schien bijstellen." Terneuzen-Kloetinge: 7-2: 5. Niels Kole 0-1, 13. Niels Kole 0-2, 14. Da ryl Rawidjan, 27. David den Hol lander 2-2 (eigen doelpunt), 34. Jan Bosman 3-2, 48. Chukwugbo 4-2, 64. Jan Bosman 5-2, 74. Mike But 6-2, 81. Jarno Waebeke 7-2. Scheidsrechter: H. Atmac (Sluis kil). Toeschouwers: 120. Kloetinge: Danny de Vries; Jaap Esser, David den Hollander, Jef frey Frijters (46. Emiel Dorst), Ar no MelaardJohan de Goederen, Joffrey Geldoff (56. Wouter La- bruyere), Stefan Wielemaker; Wil- co de Valk, Niels Kole, Ferry Alf- Johan de Goederen (Kloetinge) mikt op het doel van Terneuzen tussen twee tegenstanders: Tim Faassen (links) en Daryl Rawidjan. foto Peter Nicolai van onze sportredactie GOES - Vlissingen was vorig jaar uiterst succesvol in het be kertoernooi en ook dit jaar is de start van de derdeklasser goed. De ploeg plaatse zich voor de tweede ronde dankzij een zege bij Serooskerke Poule 1. Serooskerke-Vlissingen 1-2: Vlissingen gaat naar de vol gende ronde. De eerste helft was voor de Vlissingers, die via Nge- fu Sambi na een kwartier op 0-1 kwamen. Na rust speelde de thuisclub beter mee, maar via Khaled Boufrahi werd het na een uur 0-2 en pas in de aller laatste minuut kon Renco Fran co voor 1-2 zorgen. Zierikzee-De Meeuwen 2-1: Na een halfuur werd het 1-0 door Niels Lodewijk. Een kwartier voor tijd kwam De Meeuwen op gelijke hoogte, maar vijf minu ten later bezorgde Benjamin Ver west de thuisploeg de winst. Poule 2. Duiveland-Zeelandia Middelburg 3-8: De Middelbur gers gaan dankzij de zege ver der. Na tien minuten was het al 2-2 door doelpunten van Nimo Fofana en El Bea (strafschop) voor de bezoekers en Lex Zwang (strafschop) en Ronald Zwager voor de thuisclub. Via de ongrijpbare Fofana (2x) en El Bea liepen de Middelburgers daarna uit tot 2-5 bij rust. Lex Zwang maakte er eerst 3-5 van, voordat via een vierde en een vijfde goal van Fofana en de der de van El Bea het 3-8 werd. 's-Heer Arendskerke-Kapelle 4-3: het werd via Frank Davidse na tien minuten 1-0. Twee minu ten later tekende Jozef den Hol lander voor de 1-1. Walter de Kok en Marco Goedegebure zorgden halverwege de eerste helft voor 3-1 en Hans Tolhoek vlak voor rust voor 3-2. Kapelle kwam in het begin van de twee de helft door Edwin van Dam me weer op gelijke hoogte, maar via Marco Goedegebure ging een kwartier voor tijd de winst geflatteerd naar de thuisclub. Poule 3. SSV'65-Nieuwdorp 6-1: Dennis van der Welle was met vijf treffers voor de thuisclub de gevierde man. Met een hattrick zorgde hij voor de 3-0-ruststand. Pim Bruins te!» de voor 4-0 en Van der vervolgens voor 5-0 en 6-0 van de Sluis redde bij die sis een kwartier voor tijd c' voor Nieuwdorp. ZSC-Goes 0-4: De thuisd kon het tot de rust aardig bijl nen, maar de tweede helft voor de bezoekers. Niels Paan kooper tekende in dat deel w 0-1, 0-3 en 0-4 en Clarence! hlad voor de 0-2. Goes g doelgemiddelde verder. Poule 5. Arnemuiden-Oostkajf le 6-1: Na twintig minuteni het door doelpunten van Man Meerman, Raymond de Noot en Bart van Steveninck (5 4-0. Arjan Pattenier konw rust nog wel voor 4-1 zorg maar met treffers van Leonl! van Belzen en Arjen Reijnoiij Na rust liet de thuisclub wei» heel van de bezoekers. Arnena den bekert verder. MZVC-Patrijzen 1-6: ViaAtj Verburg en Mario Mulder lei den de betere bezoekers bij m al met 0-2. Opnieuw Verbuigt Mounier Nabil zorgden n thee eerst voor 0-4, voort: Joost Beekman voor de thia ploeg de eer kon redden. Nig Holmes en Mounier Nabil teke den daarna nog voor de 1-6. Poule 6. Rillandia-FC Dauw» daele 4-2: Binnen een kwart stond het via treffers vanü chel Smits (2x) en Martijni Elzakker al 3-0. Na een halfin zorgde Padden van d zelfs voor 4-0. In de slotfase de eerste helft profiteerden i gasten via Robin van de Vé en Dennis Dobbelaar van onts lettendheid bij de thuisclub Ot dat Rillandia in de tweede h veel kansen onbenut liet bfe het bij 4-2. De eersteklasserre zekerde zich hiermee van b plek in de tweede ronde. RCS-Yerseke 9-3: RCS dents de over Yerseke heen. De Sr, burgers hadden er niets ai want Rillandia gaat verte Niels Tournoy, Besar Xhoa (3x), Joey van der Zweep, 1 tin Janse, Alwin van Ham, Jol Bentschap Knook en Sanè Schutte zorgden voor de se® van RCS. Christiaan van Poel, Alex van de Water enJs no Bos deden dat voor Yerseke van onze sportredactie GOES - GPC zette gisteravond zijn sterke seizoenstart voort dankzij een bekerzege in poule 8 op Breskens. In poule 45 be kert VCK verdert na de overwin ning bij Noormannen. Poule 8. GPC-Breskens 1-0: Een technisch vaardig GPC verzeker de zich van de volgende ronde dankzij een treffer van Ryaan Peene in de 15e minuut. De Vlis singers kwamen in de slotfase onder druk, maar bleven met enig kunst- en vliegwerk over eind. Poule 10. BSC-Tholense Boys 9-0: Corné Verbraak was de gro te schrik van de Thoolse verdedi ging. Zes keer passeerde hij de keeper. Achmed Didi deed dat twee keer en Freek Roovers eenmaal. Tholense Boys had niets in te brengen en haalde het hele be kertoernooi geen enkel punt. Poule 12. Seolto-WHS 0-3: WHS was de hele wedstrijd iets sterker dan Seolto. Hans Leune maakte het enige doelpunt van de eerste helft. In de tweede helft was het Erik Post die de doelpunten maakte. Twee keer was hij nog trefzeker voor de Tholenaren, die daar mee de wedstrijd naar zich toe trokken. Iialsteren-Noad '67 3-0: In een matige wedstrijd liet Halsteren zien dat het over meer klasse be schikt dan Noad '67. Jurgen Roe ken zette het eerste doelpunt nog voor rust. Leon van den Ouden opende na rust de score via een rebound en Jochem Jon- gepier besliste de wedstrijd op 3-0. Poule 43: Colijnsplaatse Boys- Mevo 6-0: In een matige wed- GOES - Veere won gisteravond het bekerduel in poule 4 van Zaamslag, maar had weinig aan de zege omdat de ploeg al uitge schakeld was. Peter Dieleman zette Zaamslag in de eerste helft op voorsprong (1-0). Na de hervatting kwam Veere door Ronnie Louwerse al snel op gelijke hoogte (1-1). Jack Goudzwaard tekende hal verwege de tweede helft voor de winnende treffer: 1-2, Terneu zen gaat verder. strijd was de thuisploeg veel te sterk voor Mevo. Ramon Dourle- ijn opende de score waarna Henk Kieviet voor 2-0 zorgde. In de tweede helft scoorde Co lijnsplaatse Boys nog vier keer. Kieviet zorgde voor 3-0 en 6-0, tussendoor tekenden Michiel van de Weele en Joeri Visser voor de overige doelpunten. Co- lijn gaat naar de volgende ron de. Poule 44. Domburg-Bevelan ders 7-1: Domburg liet er in het slotduel met Bevelanders geen gras over groeien en plaatste zich, na de eerdere zege op DFS, voor de volgende ronde. Ko Brand opende uit een vrije trap de score waarna treffers van Wilco van Eijzeren (2x), Chiel Maranus en Patrick Provoost tot de 5-0-ruststand leidden. In de tweede helft tekende Chiel Maranus voor de 6-0 waarna Cherry Strating namens Bevel anders wat terug deed. Het slot akkoord was voor Domburg dat Coen Minderhoud de zevende treffer zag scoren. Poule 45. Noormannen-VCK 0-1: VCK raakte voor rust de paal en de lat maar kreeg in de dertigste minuut loon naar wer ken. Sjoerd Tanis brak de score open. Noormannen kreeg in het ver volg van het sportieve duel nog wel kansen maar gescoord werd er niet meer waardoor Tanis matchwinnaar werd. VCK gaat verder. Poule 46. Walcheren-Wolfaarts- dijk 5-0: Walcheren had tegen Wolfaartsdijk, dat met zes inval lers aantrad, een eenvoudige avond. Na twintig rommelige mi nuten opende Bart Feleus de sco re. Voor rust tekende Feleus ook voorde 2-0. In de tweede helft scoorden Da niël Pietersen Sjoerd Reijn- houdt en Wolfaartsdijk in eigen doel. Poule 47. Apollo'69-Axel 0-1: Een open wedstrijd met over en weer kansen. Na een halfuur scoorde Siem Gans voor Axel 0-1. Dat bleek voldoende voor de winst. Axel bekert verder. Biervliet-Volharding 6-0. De Zeeuws-Vlamingen waren te sterk voor het zwakke Volhar ding. Edo Lucieer scoorde voor de rust tweemaal. Daarna druk te Biervliet het oveiwicht ver der uit in doelpunten van Eric Dieleman (2), Theo de Schepper (strafschop) en Bart-Jan Ma ring: 6-0. Guido Moison (rechts) van Lewedorpse Boys probeert een speler van Nieuwland van de bal te zetten. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - Jong Ambon gaat verder in de be ker. De ploeg had het knap moeilijk met Ro- bur, maar won uiteindelijk met 4-3. De der by Heinkenszand-Luctor (0-2) deed er niet meer toe. Poule 48. Nieuwland-Lewedorpse Boys 1-2: In een matige wedstrijd was Nieuwland de pechvogel. Nadat Simon Smits (Lewedorp) en Richard Jacobs (Nieuwland) voor de 1-1-ruststand zorgden, kwam Nieuwland na een uur met tien man te staan nadat bij een blessure alle wissels waren opgebruikt. Lebo profiteerde. Smits scoorde 1-2. Borssele-Zeeland Sport 2-3: Zeeland Sport gaat naar de volgende ronde. James Beye, Samuel Sanderse en Joren Lammers waren trefzeker voor de winnaar. Roy Magnus en Toon van Liere (strafschop) scoorden tegen. Poule 49. Jong Ambon-Robur 5-4: Jong Am- bon had het nog knap moeilijk met de ploeg die nog geen punten had gehaald. Voor rust scoorden Marsal Ririhena 1-0, Dennis We- ijers 1-1, Paulo da Silva Gomes 2-1, Dennis Weijers 2-2 (strafschop) en Marsal Ririhena 3-2. Na de hervatting maakte Raymond Gaa- ri 4-2, Dennis Weijers 4-3 en Zico Tuhule- ruw 5-3. Ook de vierde treffer van Robur was van Dennis Weijers. Hij scoorde voor de tweede keer uit een strafschop. Heinkens- zand-Luctor'88 0-2. Heinkenszand had in deze dorpsderby het betere van het spel, maar Luctor scoorde. Voor rust was Serge de Blaey twee keer succesvol. Vlak voor tijd miste Armando Langebeeke een strafschop namens Heinkenszand. Poule 50. Schoondijke-Kwadendamme 3-3. Een terecht gelijkspel. Schoondijke nam bij de rust een 2-1 voorsprong door twee tref fers van Martin Finje. Robin Osse scoorde te gen. Philippe de Smet maakte er 3-1 van, maar Johan Beulens bracht met twee doelpunten, waarvn een uit een strafschop Kwadendam- me langszij: 3-3. Aardenburg-Hoedekenskerke 4-1. De uit slag had voor Aardenburg hoger moeten uit vallen. Voor de thuisclub scoorde Jelle de Vreeze voor de rust. In de tweede helft wa ren Remco Dhont, Martin van Vooren en Jo hn Paridaen de Aardenburgse doelpunten makers. Bij 3-0 scoorde Julian Walraven uit een strafschop 3-1. Poule 51. Koewacht-Krabbendijke 1-1. Ste ven Constance schoot Krabbendijke in de slotminuut uit een scrimmage naar de vol gende ronde. Het zag er eerst goed uit voor Koewacht toen Dennis Aerts uit een vrije trap 1-0 scoorde. Krabbendijke maakte uit eindelijk nog de kostbare tegengoal: 1-1. Corn Boys-Hansweertse Boys (Hansw. Boys niet opgekomen) Poule 57. FC Bergen-Vosmeer 5-2: Vosmeer, dat de afgelopen weken zware nederlagen kreeg te slikken, hield poulewinnaar FC Ber gen 70 minuten bij. Voor rust was het 2-2 en scoorden Jacco Vaders 2-1 en Arjan Verkam man 2-2. In de slotfase brachten Rien Luijs- terburg, Thomas Bergs en Jordi van de Boom FC Bergen in veilige haven. Poule 60. Stavenisse-NVS 1-4: De thuis ploeg kon het sterkere NVS lang bijhouden. Pas na een uur kwam de ploeg uit Nieuw-Vosmeer op stoom. In de slotfase red de Wim Klippel de eer voor de thuisploeg. Poule 61. Smerdiek-TPO 4-2: De Thoolse vierdeklasser draaide pas na de rust op vol le toeren. Erik van Haaf ten zorgde wel snel voor een 1-0-voorsprong, maar daarna scoorde Martijn Tettero-Spaans twee keer voor TPO. Daarna schakelde Smerdiek een versnelling hoger. Souliman El Bouzzaui trok de partijen gelijk en twee treffers van Niels Hage brachten de winst toch nog bij Smerdiek, dat overigens geen kans meer had op poulewinst. Poule 62. DSE-SPS 2-4: SPS was in goeden doen. Thijs Nijmeijer (0-1 en 1-2), één van de Ettense verdedigers (1-3) en Hilbert van Akkeren (2-4) maakten de doelpunten voor de Sportclub Poortvliet Scherpenisse. New York. US Open, 15 miljoen eu ro. Mannen, vierde ronde: Hewitt (Aus/4) - Beek (Slw) 6-4 6-2 6-2. Vrouwen, vierde ronde: Petrova (Rus/14) - Henin-Hardenne (Bel/1) 6-3 6-2, Davenport (VSt/5) - Venus Williams (VSt/11) 7-5 6-4, Kuznetsova (Rus/9) - Pierce (Fra/27) 7-6 6-2. Kwartfinales: Dementieva (Rus/6) - Mauresmo (Fra/2) 4-6 6-47-6. Vlissingen. Zeeuwse dubbelkam- pioenschappen. Mannendubbel- spel. HD6-17+: C. de Water/D. van Go- len-W. de Ruiter/A. Lourens 6-2 7-6. Vrouwendubbelspel. DD5-17+: E. Blok/J. Davidse-M. Flipse/M. Bergs 6-1 6-4. DD6-35+: I. Agten/M. van der Schelling-R. Smit/N. le Due 7-6 6-4. DD7-17+: D. Koeman/D. Koeman-M. Rispens/K. Stroo 6-3 6-7 6-0, P. Samplonius/L. Navest-D. Veenstra/T. Janssens 6-4 6-3. Gemengddubbel- spel. GD6-17+: C. de Ridder/R. Broer- se-M. Hendriks/T. Petri 6-3 6-2. GD7-17+: L. Molegraaf/H. de Schep- per-M. Verhoef/C. Nieuwenhuize 6-2 6-4, M. de Kraker/H. Feijen-I. de Rijke/V. van der Linden 7-5 6-3. GD7-35+: H. Lugtenburg/H. Siegers-C. van den Bergh/A. van den Bergh 6-4 6-1, S. Belfroid/L. van lersel-M. van de Blonk/D. Vinkoert 6-0 6-2, E. Geelhoed/K. Steur-C. Boersma/J. Jas pers 6-0 6-2, S. Steketee/A. Verdonk-T. Janssens/K. Kuzee 6-4 6-4. Amstel districtsbeker. Eerste ron de. Poule 1: Serooskerke-Vlissingen 1-2, Zierikzee-Meeuwen 2-1. Eind stand: Vlissingen 3-9, Zierikzee 3-6, Meeuwen 3-3, Serooskerke 3-0. Poule 2: Arendskerke-Kapelle 4-3, Duive land-Zeelandia M 3-8. Eindstand: Zee- landia 3-7, Arendskerke 3-6, Duiveland 3-4, Kapelle 3-1. Poule 3: SSV'65-Nieuwdorp 6-1, ZSC-Goes 0-4. Eindstand: Goes 3-7 (13-4), SSV'65 3-7 (12-5), ZSC 3-3, Nieuwdorp 3-0. Poule 4: Terneuzen-Kloetinge 7-2, Zaam- slag-Veere 1-2. Eindstand: Terneuzen 3-9, Kloetinge 3-6, Veere 3-3, Zaamslag 3-0. Poule 5: MZVC-Patrijzen 1-6, Arne- muiden-Oostkapelle6-1. Eindstand: Ar- nemuiden 3-9, Patrijzen 3-6, Oostkapel- le 3-3, MZVC 3-0. Poule 6: RCS-Yerse ke 9-3, Rillandia-Dauwendaele 4-2. Eindstand: Rillandia 3-9, RCS 3-6, Dau- wendaele 3-3, Yerseke 3-0. Poule 8: GPC-Breskens 1-0, Terneuzense Boys-Ria W 1-0. Eindstand: GPC 3-7, Breskens 3-4, Tern Boys 3-3, Ria 3-2. Poule 10: BSC-Thol Boys 9-0, VVR-Din- teloord 0-1. Eindstand: Dinteloord 3-7, VVR 3-4, BSC 3-4, Thol Boys 3-0. Poule 12: Seolto-WHS 0-3, Halsteren-Noad'67 3-0. Eindstand: Halsteren 3-9, WHS 3-6, Noad'67 3-3, Seolto 3-0. Poule 43: WIK-Dreischor 2-4, Col Boys-Mevo 6-0. Eindstand: Col Boys 3-7, Dreischor 3-6, WIK'57 3-4, Mevo 3-0. Poule 44: Domburg-Bevelanders 7-1. Eindstand: Domburg 2-6, DFS 2-3, Bevelanders 2-0. Poule 45: Noormannen-VCK 0-1, Re- nesse-Brouwershaven 0-0. Eindstand: VCK 3-9, Noormannen 3-6, Brouwersha ven 3-1, Renesse 3-1. Poule 46: Bruse Boys-Ouwerkerk (Ouwerker trekt zich te rug), Walcheren-Wolfaartsdijk 5-0. Eind stand: Bruse Boys 2-6, Walcheren 2-3, Wolfaartsdijk 2-0. Poule 47: Bier vliet-Volharding 6-0, Apollo-Axel 0-1. Eindstand: Axel 3-9, Biervliet 3-6, Apol lo 3-3, Volharding 3-0. Poule 48: Nieuwland-Lew Boys 1-2, Borssele-Zeel Sport 2-3. Eindstand: Zeel Sport 3-9, Nieuwland 3-3, Borssele 3-3, Lew Boys 3-3. Poule 49: Jong Ambon-Robur 5-4, Heinkenszand-Luctor 0-2. Eindstand: Jong Ambon 3-9, Luctor 3-6, Heinkens zand 3-3, Robur 3-0. Poule 50: Schoon dijke-Kwadendamme 3-3, Aarden burg-Hoedekenskerke 4-1. Eindstand: Kwadendamme 3-7, Aardenburg 3-4, Schoondijke 3-3, Hoedekenskerke 3-0. Poule 51: Corn Boys-Hansw Boys (be zoekers niet opgekomen), Koe wacht-Krabbendijke 1-1 Eindstand: Krabbendijke 2-4, Koewacht 2-2, Corn Boys 2-1. Poule 52: Vogel»-; de-Graauw 6-2, Kruiningen-Clinge} Eindstand: Clinge 3-6, Vogeta 3-4, Kruiningen 3-4, Graauw3-3 Pi 53: Hoofdplaat-Groede 8-2, Honla se-SVD 6-0. Eindstand: Honis.ii 3-7, Hoofdplaat 3-5, SVD 3-4, Gr« 3-0. Poule 54: Hulsterloo-Philifö 4-0, Wemeldinge-Sluiskil 2-0, stand: Hulsterloo 3-7, Wemeldinge.' Philipine 3-3, Sluiskil 3-1. Poule! Bergen-Vosmeer 5-2, Dosko-AI!» 0-3. Eindstand: FC Bergen 3-9, DsS 3-6, Alliance 3-3, Vosmeer 3-0 P 60: Stavenisse-NVS 1-4. Eind&i NSV 2-6, NVS 2-3, Stavenisse 2-O.Pi le 61: Smerdiek-TPO 4-2, HSC-Vic: 0-0. Eindstand: Victoria 3-7, HSC1 Smerdiek 3-4, TPO 3-0. Poule 62:' voo-De Schutters 1-3, DSE-SPS l Eindstand: De Schutters 3-9, SPS1 Vivoo 3-3, DSE 3-0. De poulewinnaars plaatsen zichvo tweede ronde. Ronde van Spanje. Vierde etifi Soria - Zaragoza: 1Petacchi ll 167,5 km in 4.23.01, 2. Zabel (Duil Freire (Spa), 4. O'Grady (Aus), 5.Fuii (Ita), 6. Bonomi (Ita), 7. Martin Ps guerö (Spa), 8. Horrillo (Spa), 9. C« (Fra), 10. Paolini (Ita); Nederlanden' Van Heeswijk, 31. Veneberg, 59. kink, 78. Posthuma, 82. Mutsaars,1 Den Bakker, 149. Boven, 161. Weenint Algemeen klassement: 1, Joa'i (Lux) 13.38.59, 2. Van Heeswijk 0,li Landis (VSt) 0.24, 4. Barry (Can), 51 tran (Spa)94. Weening 2.40,114. Md aars 3.26, 118. Den Bakker 3.43,' Tankink 4.23, 155. Posthuma 6.11,1 Veneberg 6.54,163. Boven 6.5f MIDDELBURG - Wil Wijnas is gisteravond met onmiddelli ke ingang opgestapt als train van voetbalvereniging Zeels dia Middelburg. De oefennw ter kan volgens de leiding" de zondag-derdeklasser nietlü ger de motivatie opbrengen i het eerste team te begeleiden. „We zijn compleet verrast d« zijn besluit", zegt vooratj Wim Vermeule van Zeelt" Middelburg. „We hebben gisit avond uitgebreid met hem? sproken en gaf hij aan datt vuur uit is. We betreuren zijnb sluit, maar we hebben het les cepteren." Wijnands wil zelf niet al te26 op zijn beslissing ingaan. zijn binnen de vereniging®! gen gebeurd, die niet te lij® zijn met mijn ambitie en vi$ Wat er precies is voorgeval wil Wijnands niet zeggen,!®1 hij benadrukt wel dat het met de spelers heeft te maft Wijnands was aan zijn j0 seizoen bezig bij Zeelandia® delburg. Het bestuur van de zondag-^ deklasser wil zo snel mogeff een vervanger aanstellen. lopig nemen Paul Schipp®1 Jimmy Saya de training' coaching op zich.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18