Terneuzen blijkt uitgebalanceerd In Breskens is het al vlotjes bijltjesdag Debuut Hulsterloo met wrange smaak Complimenten RIA, de punten voor Goes Tweede plaats Rentmeester De Plaa een j aanwinst in klasse Z1 Franse winnaar van wielerkoers in Abbenbroek 19 Cadzand komt met tien man tekort Onrustig Kloetinge wint toch Vlissingen laat RCS ontsnappen Zierikzee herstelt zich veel te laat Zondag-eersteklass er boekt onverwachte overwinning bij Papendrecht (0-3) ijnnrPptprvan Kouteren PAPENDRECHT - I)e vreugde over de zege was tot ver buiten de kleedkamer te horen, de in- 10Ud van de telefoontjes naar van het thuisfront gaven ilijk van opluchting. Terneuzen verraste in het eerste duel van het nieuwe seizoen vooral zich- ielf. De Zeeuws-Vlaamse eerste- dasser speelde in en tegen Pa pendrecht verzorgd voetbal, gaf unper kansen weg en boekte jen dikverdiende zege: 0-3. Dat was een opsteker omdat tot gisteren de ware kracht van het verjongde Terneuzen niet duide- ijk was. Het spel en de resulta ten in de oefencampagne waren hoopgevend, maar niet meer dan dat. „Ik was vanochtend op van de zenuwen", bekende trai ner Ardian Lekaj. „Ik vond dat we in de voorbereiding niet te lgen gelijkwaardige tegenstan ders speelden. Dit was voor mij jeen meetlat." Elftalleider Luc fdeBooij: „Maar het lijkt wel als- "of we kampioen zijn geworden." Vier jongelingen maakten hun opwachting in de basis. Doel man Kim Gommers, de midden velders Jorden Takedinne en [oost van der Steen en voorstop- jerTim Faassen zijn net de leef- VALKENSWAARD - De Goese mountainbiker Ruud Rentmees ter werd gisteren tweede in de espoir-klasse bij een nationale wedstrijd in Valkenswaard. In het overallklassement, dat ge- wonnen werd door de olympia- ganger Thijs Al, eindigde Rent- meester als vierde. De twintigja- rige Goesenaar, die onlangs nog een grote race in Zwitserland op zijn naam schreef, begon rustig aan de wedstrijd, maar werkte zich gestaag naar voren in het veld tijdens de race over twee uur Bart Maas uit Iiansweert werd vierde bij de nieuwelingen, 1 door Lucien Roelandt i VROUWENPOLDER - Maxime Lefeber vormt met Embleme du Defey een gouden combinatie. .Tijdens de door de ruiterclub Sé-Ros gehouden dressuurwed- strijd stuurde de in de klasse Z1 debuterende amazone uit Kou- dekerke de zwarte ruin in de eer- steproef naar 189 punten. Dat was goed voor een gedeelde eerste plaats met de Terneuzen- i_ se Suzanne de Plaa, die met Mil- ton W een week eerder in Hulst "haar debuut opsierde met een [verwinning. Lefeber trok met de zege de op- [aande lijn naar de top van de tasis door. Het was geen toevals- j treffer, ook de tweede proef was j met een score van 186 punten goed voor een winstpunt en een vierde plaats, die ze moest delen met de met Pretty Woman op dit niveau debuterende Sandra van der Hoofd. „Embleme liep echt heel fijn", zei Lefeber. „Vooral i, in galop liet hij zich heel mooi .zien. En ook de traverse liep naar wens. Natuurlijk zaten er foutjes m. Zo moeten de galop- wissels beslist beter. En in de tweede proef toonde hij zich in - de drafstukken flauw. Maar in zijn totaliteit gaat het beter." Suzanne de Plaa blijkt nu al een aanwinst voor de klasse Zl. De tweede proef betekende voor de amazone uit Terneuzen haar vierde op dit niveau. Ze sloot al- levier winnend af. Met de score van 196 punten in de tweede proef onderstreepte de combina- he geen enkel probleem te heb ben met het niveau. Evelien Schouten richt zich met Miami op de overstap naar de i. nationale klasse ZZ-licht. Inma- j, ne§e De Eendracht in Vrouwen- H P°'der bewees de Wemeldingse j eombmatie met twee fraai uitge- n voerde proeven dat ze klaar ook j, is voor dit niveau. In de eerste j proef stuurde Schouten de met veel opdruk van de grond veren- de merrie naar het uitstekende totaal van 197 punten. ^weer goed voor twee winst- Pnnten, maar net niet voldoende voor de overwinning. Die ging naar Chantal de Rooy met de zich stoer gedragende macho- ruin Nairobi. bi de tweede proef was het voor Schouten echter bingo. Met 203 punten eiste ze het oranje ere- hnt op. tijd van A-junior ontgroeid, maar wekten de indruk al jaren in de eerste klasse te acteren. Van der Steen: „Dit had nie mand verwacht. Er zijn mensen die dachten dat we met 6-0 op onze donder zouden krijgen. Dit is echt fantastisch." Vooral het spel van Faassen en Remco van Leeuwen was een openbaring. Beiden speelden in het verleden verder naar voren, maar zijn door Lekaj omge schoold tot verdediger. Ze verlo ren amper een duel, kregen wei nig vrije trappen tegen en had den een belangrijke inbreng in de opbouw. Met jeugdig elan bezorgde een CLINGE- Hulsterloo had zich de terugkeer in de vierde klasse van het zondagvoetbal ongetwij feld iets anders voorgesteld. De ploeg uit Nieuw-Namen boekte in de oefencampagne veelbelo vende resultaten, maar bleef in de uitwedstrijd tegen Clinge met lege handen achter: 1-0. Een knullige verdedigingsfout van Mario Vermeirssen leidde de beslissende actie in. De 33-ja- rige verdediger leverde de bal in bij Peter Drumont, die aanval ler Thomas Leeghwater in stel ling bracht. Alleen voor doel man Jelle van Damme maakte de Clinge-spits geen fout. „Ik probeerde met mijn zwakke re linkerbeen uit te verdedigen, maar raakte de bal verkeerd", vertelde Vermeirssen. „Clinge straft het vervolgens meteen af. Zuur, want tot dan vond ik ons de betere ploeg. Wij hadden al enkele corners afgedwongen, ter wijl Clinge nog niet gevaarlijk was geweest. Na de 1-0 zakte ons spel in. Ik baal flink, maar we moeten vooruitkijken." Het duel begon iets later, omdat bij het betreden van het veld werd vastgesteld dat de midden stip weg was. Onder toeziend oog van scheidsrechter Tirions uit Roosendaal repareerde Clin- ge-trainer Boudewijn van Crae- nenbroeck het veld. Eenmaal op door de routiniers But en Ter Steeghe geleid Terneuzen Papen drecht de eerste averij. Die ploeg, met zes nieuwe spelers, re kent zichzelf tot de titelkandida ten. Trainer Bill Tukker: „Wij moeten met enkele andere ploe gen kunnen meedoen. De trai ner van Terneuzen zei vooraf dat hij gaat voor behoud. Daar mee doet hij afbreuk aan de kwaliteit van zijn ploeg." Niet veel later praatte Tukker zichzelf weer moed in. „Ik heb veel respect voor de kwaliteit van Terneuzen, maar als wij van daag honderd procent brengen, hoeft dit niet te gebeuren." De realiteit in Papendrecht was gang, was Hulsterloo het meest in de aanval. Stefano de Vos was een paar keer dicht bij de openingstreffer, maar de aanval ler miste. Er leek geen vuiltje aan de lucht voor de gasten, tot dat Vermeirssen in de fout ging. dat Terneuzen veel meer kansen kreeg dan de thuisploeg. Terneu zen beschikte over een uitgeba lanceerd team. Lekaj: „We heb ben heel gedisciplineerd ge speeld. Iedereen heeft zijn taak prima uitgevoerd." In de tang Dat resulteerde in een hechte eenheid, die de thuisploeg pas in de slotfase van het duel de eerste uitgespeelde kans toe stond. Tukker: „We kwamen am per in het strafschopgebied." De Zeeuws-Vlamingen hielden Papendrecht in de tang en zaten bij rust op rozen. Twee spelher vattingen leidden tot een Die tegenslag werkte verlam mend voor Hulsterloo. De ploeg werd onrustig en hanteerde steeds vaker de diepe bal. Trai ner-speler Michel Leonhart voel de zich op het middenveld een roepende in de woestijn en in de 0-2-voorsprong. Mike But mikte raak uit een vrije trap, nadat Chukwugbo op de rand van de zestien onderuit was gehaald. In de extra tijd van de eerste helft verzilverde Chukwugbo een strafschop, nadat de bal met de hand was beroerd. Direct na de hervatting ging Pa pendrecht met opportunisch voetbal en vier spitsen zonder succes op jacht naar de aanslui tingstreffer. Terneuzen hield de rangen gesloten, gaf geen krimp en profiteerde van de ruimte op het middenveld. Na een steek pass van Mike But brak Chuk wugbo in de slotfase op rechts door. Waar de donkere aanval- vuurlinie kreeg De Vos steeds minder munitie aangereikt. Clinge profiteerde bijna van de wanorde. Na een aarzeling in de defensie kwam Jurgen Ras een teen tekort, snel daarna beland de een voorzet van Dennis de Ier de bal had moeten terugleg gen, besloot hij vanuit een moei lijke hoek zelf af te ronden: 0-3. Papendrecht-Terneuzen 0-3 (0-2). 14. Hilary Chukwugbo 0-1, 45. Mi ke But (strafschop) 0-2, S3. Hilary Chukwugbo 0-3. Scheidsrechter C. Osmanovski (Breskens). Gele kaar tenFrans Ceton, Anton Schreu- ders, Kersis Simon, Timo van de Want (allen Papendrecht), Mike But TerneuzenAantal toeschou wers: 250. Terneuzen: Kim Gommers; Remco van Leeuwen, Tim Faassen, Dan ny ter Steeghe, Roel Alberti; Joost van der Steen (54. Jan Bosman), Mamadóuba Gueye, Mike But, Jor den Takedinne (70. Evert-Jan Naudts); Marco Faassen (86. Daryl Rawidjan), Hilary Chukwugbo. Block achter doelman Van Dam me op de lat. Thomas Leeghwa ter, die in z'n eentje de complete defensie bezighield, slaagde er niet in een steekpass van inval ler Rody Luijcks te bekronen. Achterin hield Clinge moeite loos stand. Laatste man Jurgen Ras zette de jeugdige verdedi gers op hun plaats, Peter Dru mont en Gino Vink controleer den het middenveld. Doelman Vincent Martens moest alleen handelend optreden bij hoge voorzetten. Hulsterloo ploeter de, maar kon geen vuist maken. Een slotoffensief bleef uit. waar door Clinge eenvoudig de eerste zege van het seizoen boekte. Clinge-Hulsterloo 1-0 (1-0). 35. Thomas Leeghwater 1-0. Gele kaarten: Jean-Ruud de Houck (Clinge), Mario Vermeirssen (Hul sterloo). Scheidsrechter P. Tirions uit Roosendaal. Toeschouwers 150. Clinge: Vincent Martens; Jean-Ruud de Houck, Thomas de Deckere, Jurgen Ras, Martin Leeg hwater (46. Rody Luijcks); Gino Vink, Michael de Block (60. Björn Luijcks), Peter Drumont, Davy van Puyvelde (78. Kevin van Hoge); Dennis de Block, Thomas Leeghwater. Hulsterloo: Jelle van Damme; Den nis Magnus, Mario Vermeirssen, Jimmy van Laere, Niels Comelis; Kristof Clippelaer (55. Onno van Ombergen), Michel Leonhart, Ken neth Magnus (75. Sylvester Sturm), Daan van Damme; Chns- toph Praet (37. Eric Goossens), Ste fano de Vos. door Wim de Vos WESTDORPE - De complimen ten waren voor RIA, de punten gingen naar Goes. Voorbeeldig was de wijze waarop de in de derde klasse debuterende West- dorpse verdediging georgani seerd was. Bijna een uur slaag de Goes er niet in een gaatje te vinden in die defensie. Uiteinde lijk werd de bres gevonden, dankzij individuele klasse: 1-3. Desondanks kon RIA het veld met opgeheven hoofd verlaten. Beide trainers waren na afloop tevreden. Rudy Rietjens van de thuisclub omdat „we vooral goed verdedigd hebben en dat we niet afgegaan zijn." En colle ga Marco Groeneveld had ge zien dat zijn ploeg ten opzichte van vorig seizoen „met name za kelijker is geworden. Als we er vorig jaar niet in slaagden snel een gaatje te vinden, werd er be hoorlijk onrustig gespeeld. Van daag hadden we veel moeite om een gaatje te vinden, maar ble ven rustig voetballen. We had den het beste van het spel dus dat moment zou zeker komen." Bijna de hele wedstrijd was Goes de betere ploeg en op basis daarvan was de overwinning verdiend. Met die eerste punten zitten de Bevelanders ook direct op koers, want de ploeg van trai ner Marco Groeneveld wil dit jaar voor één van de hoofdprij zen gaan. „Onze doelstelling is een perio- detitel en daarmee een plaatsje in de nacompetitie. We hebben een brede, vooral gelijkwaardi ge selectie. Vandaag bijvoor beeld deden er zeven man met het tweede mee. De concurren tie is groot binnen de groep en daardoor staan de spelers alle maal scherp", stelde Groene veld na de wedstrijd. Bij RIA is dat allemaal anders. Trainer Rietjens kon in de voor bereiding niet eenmaal met zijn ideale team spelen. Tegen Goes was het feitelijk de eerste keer. „En je mag niet vergeten dat de meeste spelers nog nooit op dit niveau speelden. Het gaat er in de derde klasse veel zakelijker en professioneler aan toe. Dat moeten ze leren. We zitten nog in een leerproces. Desondanks ben ik tevreden over de instel ling van vandaag. Ze hebben er voor gevochten", zei Rietjens. Die inzet was uiteindelijk niet genoeg voor een Zeeuws-Vlaam- se stunt. Goes was de betere ploeg, raakte niet in paniek en maakte het karwei in de tweede helft zakelijk af. Vooral dankzij enkele individuele acties kwam het verschil tot stand. Eerst ging verdediger Ernst Smit op avontuur, omspeelde een paar te genstanders en schoot snoei hard binnen. Daarna stelde de ingevallen Clarence Pahlad Pa trick Ketting in staat om voor 0-2 te zorgen. Ludwig van Gremberghe kreeg veel ruimte van de Bevelandse verdediging om 1-2 aan te teke nen. Het werd tenslotte 1-3 door Niels Paardekooper. Tussen door stopte RIA-doelman Erwin de Roover nog een strafschop van Patrick Ketting. RIA W-Goes 1-3 (0-0). 54. Ernst Smit 0-1, 61. Patrick Ketting 0-2, 63. Ludwig van Gremberghe 1-2, 76. Niels Paardekooper 1-3'. Scheidsrechter: P. Rokx (Stand- daarbuitenGele kaart: Arjan dé Mey (RIA). Aantal toeschouwers: 100. RIA W: Erwin de RooverBoj Teu- nissen, Arjan de Mey, Steve Keste- leijn, Maarten Kolijn (34. Wijnand van Waes); Dennis van leuwen, Ni- ki de Wolff, Ruud Audenaerd (79. Steven Koster), Geertjan de Smet (88. Andy Verhofstadt); Ludwig van Gremberghe, Arno Verlinde. Goes: Sven Wolkenhauwer (76. Jeroen Koole); Shannon Braaf- hart, Michael Cabenda, Jordy den Toonder, Ernst Smit; Tmng Trah; Lars Wolkenhauwer, Niels Paarde kooper, Wander Snoeclc (60. Cla rence Pahlad); Patrick Ketting Koen Wisse (68. Vincent de Klerk). GOES - Wielrenner Francois Franse heeft gisteren een koers in Abbenbroek gewonnen. De renner uit Kwadendamme kwam na diverse ontsnappings- pogingen in de voorlaatste ron de van vier kilometer aan de lei ding. Kort voor de finish sloten nog zes renners bij de wielren ner aan. In de sprint had de 38-jarige Be velander vervolgens nog genoeg kracht over om al zijn tegenstan ders te verschalken. De koers in het Zuid-Hollandse plaatsje Abbenbroek werd in een hels tempo afgelegd. De ge middelde snelheid was 46.6 kilo meter per uur. De voetbalwedstrijd Clinge-Hulsterloo begon met de nodige vertraging omdat de middenstip verdwe nen bleek en het gapende gat eerst gerepareerd moest worden. foto Peter Nicolai maandag 6 september 2004 WEMELDINGE - De voetballers van Cadzand konden het niet bolwerken in en tegen Wemeldinge. Mede door een rode kaart voor de Zeeuws-Vlaamse doelman Van de Heuvel boekte de thuisclub een 3-0-overwinning. Halverwege de eerste helft werd het 1-0 door een afstand schot van Robin van de Linde. Tien minuten voor rust werd Van de Heuvel van het veld gestuurd wegens het on deruithalen van Richard Stouten. Stouten zag de straf schop echter gestopt door de vervangende keeper Angelo Martlé. Vlak voor rust werd het toch 2-0 door diezelfde Stouten. Via Toine Gijzel werd het een kwartier voor tijd ook nog eens 3-0. Steen bezorgt derdeklasser in eigen huis een zeperd (2-5) door Jack Begijn BRESKENS - In de kleedka mer van Breskens was het na afloop muisstil. Een deur ver der klonk het clublied van de thuisploeg. Alleen had het 'black and white' betrekking op Steen. Het team van trainer Erik Brems had Breskens in het eerste competitieduel een 2-5-zeperd bezorgd. En dat kwam hard aan. Vooraf vreesde Breskens al het ergste, de voorbereiding was niet tot volle tevredenheid verlopen. Trainer Rinus Zegers berustte dan ook. „Ik wist dat we in een slecht vel zaten. Ook in de voor bereiding kregen we veel goals tegen. Die lijn heeft zich van daag voortgezet. Steen kwam echter wel erg gemakkelijk aan de doelpunten. Tegen dergelij ke stommiteiten ben je weer loos." Vooral de laatste lijn liet het af weten. De verdediging ging ge bukt onder zenuwen. Doelman Jurgen Zohland, vorig jaar nog tweede keeper bij RLA Westdor- pe, speelde hoogst ongelukkig. Vooral op hoge ballen ging hij herhaaldelijk in de fout. Tij dens de rust werd er door het bestuur van Breskens bij Steen geïnformeerd tot welke datum er spelers, en dus ook keepers, uit België gehaald kunnen wor den. Vanaf de tribune werd er na weer een misser van Zo hland zelfs om een wissel geroe pen. De doelman kreeg tegen Steen bijna heel de wereld over zich heen. Behalve trainer Rinus Ze gers. „Jurgen speelde inder daad niet gelukkig, maar een wedstrijd verlies je met z'n allen. Ik vind het te makkelijk alle schuld op hem af te schui ven." Vakantie Veel tijd had Zegers niet om keepers te testen. De andere doelman, Marco Boonman, had amper getraind vanwege een late vakantie. Over het aantrek ken van een Belgische keeper? „Daar weet ik niets van." „Maar ook vorig seizoen kre- Robbie van de Wijnckel (midden) houdt twee verdedigers van Steen van de bal. De aanvaller van Breskens kon niet verhinderen dat zijn ploeg een zware nederlaag leed op eigen veld. foto Peter Nicolai gen we veel goals tegen. Daar naast waren we voorin niet scheip. Robbie van de Wijn ckel schopt ze er in goede doen veel makkelijker in. Verder was er achterin veel onrust", analyseerde Zegers het duel. „Arno Zwegers werd gemist, zoals het ontbreken van Essad Osmanovski als aanspeelpunt zichtbaar was." Het zou te gemakkelijk zijn de zege van Steen louter toe te schrijven aan het falen van Breskens. De bezoekers speel den geconcentreerd en in een hoog tempo. De hand van de nieuwe trainer Erik Brems wordt langzaam zichtbaar. De organisatie in het elftal is goed, het spelplezier druipt er af. Dat Breskens een gewillig slachtoffer was, was mooi mee genomen. Bij Steen heerste Wouter de Ne- ijs op het middenveld, terwijl Eddy van den Bosch de op bouw van achteruit voor zijn re kening nam. De voetballers daarom heen trokken zich op aan het niveau van de spelers uit de as. Zelden kwam Steen in problemen. Alleen als er gas werd teruggenomen, kon Bres kens de illusie koesteren zich met de bezoekers te kunnen me ten. Hoekschop Voor rust leidde Steen door treffers van Serge Merckx en Gino van den Broecke, die een hoekschop in één tijd via de paal binnen liet vallen. Björn den Hamer trof tussendoor doel voor de thuisploeg. Robin Buitendijk had de pech de lat te treffen bij een vrije trap. Na rust legde Steen de tegen stander nog meer de wil op. Ed dy van den Bosch en Gino van den Broecke profiteerden van geklungel in de verdediging. Wouter de Neijs zette de kroon op zijn goede spel door een vrije trap fraai in de winkel haak van het doel te depone ren. Robbie van de Wijnckel gaf de eindstand voor de thuis ploeg nog een draaglijk aan zien. Breskens-Stee» 2-5 (1-2). 2. Ser ge Merckx 0-1, 17. Bjom den Ha mer 1-1, 36. Gino van den Broecke 1-2, 48. Eddy van den Bosch 1-3, 62. Gino van den Broecke 1-4, 68. Robbie van de Wijnckel 2-4, 78. Wouter de Neijs 2-5. Scheidsrechter: J. van de San- de (Bruinisse). Gele kaarten: Dwight van Hulle en Johnny de Jaeger van Breskens en Michiel Vink van Steen. Aantal toeschou wers: 250. Breskens: Jurgen Zohland, Robin Buitendijk, Johny den Besten, Gerben Schram, Johnny de Jae ger (79 Kjel Faro), Mario de Fouw, Dwight van Hulle, Angelo Comelis (57 Niels Pielaet), Bjom den Hamer, Tom Nieuwelink (62 Michel Cocquyt), Robbie van de Wijnckel. Steen: Danny Oppeneer, Michiel Vink, Johnny Bogaert, Michel van den Bosch, Peter Lemout (88 Piet van Looy), Gino van den Broecke (71 Peter de Bot), Wou ter de Neijs, Eddy van den Bosch, Serge Merckx (69 Dennis Buijs), Werner Bisschop, Sander van Re- mort ele. KLOETINGE - ..Ook lelijke wedstrijden moet je kunnen winnen!", zei Kloetinge-verdediger Rien de Bruine zater dag na het duel met LRC opgelucht tegen trainer Dolf Roks. De hernieuwde kennismaking van Kloetinge met de eerste klasse was allesbehalve oogstrelend, maar de Zeeuwen wonnen, mede dankzij drie goals van Wilco de Valk, wel eenvoudig van de Leerdammers: 4-0. Kloetinge had aanvankelijk moeite met het inspiratieloze LRC en kon er weinig tegenover stellen. De ploeg oogde nerveus, speelde slordig en had moeite van achteruit een goede aanval op te zetten. Pas na het eerste doelpunt, een inglijder van Wilco de Valk na een afgemeten voorzet van Ferry Alfons, viel de spanning er bij Kloetinge wat af. Dp Valk (2-0, nog voor rust), Johan de Goederen (strafschop) en weer De Valk maakten er uiteindelijk 4-0 van. OOST-SOUBURG - Ondanks de bijna tropische omstan digheden, slaagden de voetballers van RCS en Vlissingen er gistermiddag in om een aantrekkelijke derby op de mat te leggen. Gezien de kansenverhouding was een gelijkspel op zijn plaats geweest, maar RCS kreeg uiteindelijk loon naar heel hard werken: 2-1. „Laat dit een les voor ons zijn", zei Vlissingen-trainer Ruud Pennings. Hij wist drommels goed dat er meer in had gezeten, maar was realist genoeg om aan te wijzen waar zijn spelers het af lieten weten. Pennings: „Het gaal hier meer dan in de vierde klasse om details." Vlissingen leidde bij rust door een doelpunt van Abuba- kar Kourouman. Maar na de pauze sloegen Martin Janse (1-1) en Sven Prince toe namens de thuisclub. OOSTERHOUT - De eerste kennismaking met de tweede klasse is Zierikzee slecht bevallen. De ploeg van trainer Romeo van Aerde werd in de eerste helft bij Oosterhout volledig weggespeeld. Het mocht een wonder heten dat de rust met slechts een 2-0-achterstand aanbrak. Na de pau ze volgde herstel en Rutger Kooman bracht de spanning terug (2-1). In de slotfase had Kooman zelfs de gelijkma ker op zijn schoen. Maar zover kwam het terecht niet. Van Aerde zocht na het zeker in de tweede helft rommeli ge en incidentrijke duel naar positieve aanknopingspun ten. De getoonde veerkracht had hem moed gegeven. „Met het spel van de tweede helft kunnen we verder. Voor rust was het een ramp. Niemand leek de bal te willen heb ben. Als we aan de bal één aanspeelpunt hadden, was ik al blij. Iedereen leek angstig en vergat te bewegen." Clinge straft verdedigingsfout af en pakt drie punten doorJurgen Naeye

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 43