Eerste winst onrustig Kloetinge PZC Roelofs gaat tot het gaatje Doelpuntenmachine Hansweertse Boys sputterend op gang 1 Monsterzeges van L Heinkenszand h en Krabbendijke Zaterdag-eersteklass er heeft tegen LRC (4-0) last van wedstrijddruk Van Caspel snel op 1500 meter op baan Goes uitslagen Franse wint in Abbenbroek maandag 6 september 2004 wb| door Euqène de Kok KLOETINGE - „Ook lelijke wedstrijden moet je kunnen win nen!", riep Kloetinge-verdedi- ger Rien de Bruine zaterdag na het duel met LRC opgelucht te gen trainer Dolf Roks. De her nieuwde kennismaking van Kloetinge met de eerste klasse was allesbehalve oogstrelend, maar de Zeeuwen wonnen, me de dankzij drie goals van Wilco de Valk, wel eenvoudig van de Leerdammers, 4-0. .Nu werkte de tegenstander niet mee om het schoonheidsgehalte van het duel naar een accepta bel niveau te tillen. De Leerdam mers, die vorig jaar nog als ne gende eindigden in de eerste klasse A van district West 1, ble ken opbouwend met veel in hun mars te hebben en bedienden zich in hun zoektocht naar de boomlange spits Peter van Zan ten continu van de lange bal. De kansen die LRC met die tactiek bewerkstelligde, waren op de vingers van één hand te tellen. Kloetinge, waarschijnlijk nog gewend aan het meer verzorgde voetbal in de hoofdklasse, had aanvankelijk moeite met het in spiratieloze spel van LRC en kon er in de openingsfase wei nig tegenover stellen. De Zeeuw en oogden nerveus, speelden slordig en hadden moeite om van achteruit een goed lopende aanval op te zetten De centraal achterin spelende Rien de Brui ne en Erwin van der Woerdt kweten zich als verdedigers goed van hun taak, maar leken in opbouwend opzicht wat te kort te komen. De backs, nieu weling David den Hollander op rechts en Arno Melaard aan de linkerkant, kenden een weife lend begin, maar kwamen daar na wat beter op gang. Inglijder Pas na het eerste doelpunt in de twintigste minuut, een inglijder van Wilco de Valk na een afge meten voorzet van Ferry Alfons, viel de spanning er bij Kloetin ge wat af. Opbouwend begon het beter te lopen en de Zeeuw en creëerden meer kansen. Kort voor rust resulteerde dat in de tweede treffer, die opnieuw op het conto kwam van de combina tie Alfons-De Valk. Na een korte terugval in de twee de helft gooide Johan de Goede ren, die als vanouds vooral sleur de en schoffelde op het midden veld, de wedstrijd op slot. De aanvoerder benutte een straf schop, die werd toegekend na dat de voor Stefan Wielemaker ingevallen Daan Esser onderuit werd gehaald door LRC-verdedi- ger Ronald Visser. Wilco de Valk bracht in de slotminuten met een kopbal zijn dagtotaal op drie na een mooie aanval over de linkerkant via de inge vallen Joffrey Geldof en Esser. „Het zal toch de wedstrijddruk zijn geweest", blikte Dolf Roks naderhand terug, terwijl de lei der van LRC zich buitensporig kwaad maakte en arbiter Stan- ge leek te willen aanvallen. Hij werd in bedwang gehouden door leden van de LRC-staf. „Tijdens de voorbereiding ging het ontzettend goed, maar van daag hebben we onrustig ge speeld", vervolgde Roks na de scène met verbazing te hebben aangekeken. „Het was een heel nerveuze wedstrijd, terwijl er mogelijkheden genoeg waren om rustig te spelen. Maar in het begin mislukten er een aantal dingen en daarna kwam er wat onrust in de groep." „Zelf had ik geen last van spanning. Als groep hebben we één doel gesteld en dat is terug keren naar de hoofdklasse. An ders zou het nergens op slaan. Daarmee leg je jezelf druk op, maar die zou er toch al wel zijn geweest", zei De Valk, die in het openingsduel zijn waarde voor Kloetinge weer eens bewees. „Maar je kon vandaag duidelijk merken dat nog niet alles goed liep. Zeker niet als er door de te genstander wat druk werd ge zet. Over ons spel kunnen we niet echt tevreden zijn. Deze week zullen we daar, tijdens de trainingen, weer hard aan moe ten werken." Kloetinge-LRC 4-0 (2-0). 20. Wilco de Valk 1-0, 41. Wilco de Valk 2-0, 79. Johan de Goederen 3-0 (straf schop), 88. Wilco de Valk 4-0. Scheidsrechter: J.A.M. Stange (Ze venbergen). Gele kaart: Johan de Goederen (Kloetinge) en Jaap Veld huizen (LRC). Aantal toeschou wers: 220. Kloetinge: Joan van Belzen; David den Hollander, Erwin van der Woerdt, Rien de Bruine, Arno Me laard; Johan de Goederen, Niels Kole (85. Wouter Labrujère), Emiel Dorst (81. Joffrey Geldof); Wilco de Valk, Stefan Wielemaker (64. Daan Esser) en Ferry Alfons. David den Hollander van Kloetinge (links) duelleert met een speler van LRC. foto Ronald den Dekker door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na een moei zaam begin in de eerste wed strijd in de vijfde klasse van het GOES - Over het aantal van ne gentig inschrijvingen voor de baan-atletiekwedstrijden te Goes was Johan Stokman van de AV'56-organisatie best te spreken: „Een verdubbeling ten opzichte van vorig jaar", wist hij vooraf te melden. Maar toen er, ondanks het prima atletiekweer, maar een veertigtal atleten kwam opda gen was hij wat minder tevre den. Op de 1500 meter was er nog èen redelijk deelname te note ren, hoewel Erik Goossen nog niet genezen was van een insec- tenbeet, en zich netjes kwam af melden. Erwin Stolk (Flakkee) trok de groep op gang en kreeg Pascal Meerman (Dynamica), Wouter Jansen (Dynamica) en Wouter 'van Caspel (Energie) met zich mee. Na 700 meter namen Van Caspel en B-jumor Jansen het initiatief maar de overige twee vluchters konden nog even ge makkelijk volgen. Met nog vijfhonderd meter te gaan plaatste Van Caspel een versnel ling en zijn medevluchters wa ren gezien. De winnende tijd van 4 minuten en 16.7 seconden mocht best gezien worden. Stolk gaf acht seconden toe op de meet en Jansen negen secon den. Veterane Hermien Roggeband (Delta Sport) hield op de 100 me ter de jeugd achter zich en verbe terde haar eigen baanrecord van 13.2 naar 12.8 seconden. Stefan Stokman (AV'56) deed zo wel bij de jongens A als bij de jongens B mee aan het kogelsto ten en discuswerpen. Hij ont moette geen enkele tegenstand van betekenis. Dat zelfde overkwam Henk van den Berg (AV'56) die met af stand de sterkste was op de wer- pnummers. zondagvoetbal kwam de doel puntenmachine bij Hansweertse Boys halverwege de eerste helft goed op toeren en werd Ouwer- kerk met 12-0 afgedroogd. De derby tussen Nieuw- en Oud Vossemeer mocht nauwelijks de ze naam dragen; NVS won een voudig met 8-1. Volharding-Kwadendamme 0-2: De thuisploeg speelde met veel inzet in deze derby waarin voor rust geen doelpunten te be wonderen waren. Halverwege de tweede helft bracht Roland Raas Kwadendamme op voor sprong: 0-1. Vijf minuten later was de wed strijd beslist toen Johan Beulens 0-2 aantekende. Volharding drong nog wel aan, maar kwam niet tot scoren. Lepelstraatse Boys-Lewedorpse Boys 2-1: In een sportieve wed strijd had de thuisploeg een licht overwicht. Martijn Petit opende de score, maar op slag van rust bracht Ronald Onder- dijk de bezoekers weer langszij: 1-1Een kwartier voor tijd zorg de Nico van de Kruk ervoor dat de drie punten in Lepelstraat bleven:2-1. Hansweertse Boys-Ouwerkerk 12-0: In de beginfase leek het ge mis van zeven basisspelers de thuisploeg nog parten te spelen. Na de openingstreffer van Juul Back in de 22e minuut werd het echter via 4-0 halverwege een duidelijke overwinning met dub bele cijfers: 12-0. Topscorer bij de Boys was Juul Back met vijf treffers. Hij werd op de voet ge volgd door Alex Lakké (3x), Jac- ky de Kaiser en Stanley Stanc- zak (beiden 2x). NVS-Vosmeer 8-1: Binnen een kwartier stond het 3-0 via Edwin Ammerlaan, Niki Slokkers en Ferry van Geel. Simon Piasmans zorgde voor 4-0 bij rust. Invaller Mike van Gasteren deed na rust iets te rug namens Vosmeer, dat wat beter in de wedstrijd kwam. De snelle voorhoede van de thuisploeg bleef echter een plaag voor de Zeeuwen en via Erik Piasmans (3x) en Sander Simons liep NVS verder uit naar een ruime 8-1-overwin- ning. Freddie Roelofs beleefde zaterdag een zware dag. foto Ruben Oreel door lepTriou VLISSINGEN - Dave de Jonge was zaterdag onverslaanbaar in de gecombineerde mx/mx2-klas- se tijdens de wedstrijden van de MSV De Uitlaat in Vlissingen. Beide manches sloot hij met voorsprong winnend af. Ook de 65cc (Boy de Looff), de 85cc (Mark Boo)t, de veteranen (Joris van Strien) en de clubklas se (Sander Weug) kregen twee maal dezelfde winnaar. In de mi- niklasse wonnen Lars de Nood en Guido Boone elk een manche en in de wedstrijden voor ouders wonnen Jan Tatenhove en Jan Willekens elk eenmaal. Voor Freddie Roelofs was het za terdag een zware dag. De Melis- kerkenaar, die uitkomt in de mxl-klasse, kon na afloop van de tweede manche geen woord uitbrengen, hij was 'steenka- pot'. „Ik ben geen liefhebber van dit warme weer, van mij mag het vriezen", verklaarde hij al na af loop van de eerste manche, waarin hij als tweede in zijn klasse finishte. Roelofs is een laatbloeier. Hij is al 27 en nog maar aan zijn derde echte com petitiejaar bezig. „Vroeger reed ik wel eens een soort crossje maar dat was op een Kreidlertje en als er wat stukging wat het weer over, want geld voor de re paratie had ik niet." Blaren In de tweede manche ging hij za terdag tot het gaatje. Na een goe de start - Roelofs zat bij de eer ste drie - moest hij toch al snel een aantal rijders uit de mx2-klasse voor laten gaan, maar was hij wel de tweede uit de mxl. Alleen Willem-Jaap Jan- se zat bleef voor hem. „Ik heb af gezien vandaag, ik had blaren op mijn handen en eentje brak door tijdens de wedstrijd, ik kon nog amper mijn stuur vast houden want dat was toch even pijnlijk", aldus een uitgebluste Roelofs na afloop. Maar toch kon hij tevreden zijn vooral omdat zijn vasteconcur- rent Maurits Wouters twee keer tegen de vlakte ging. „Toen ik dat zag dacht ik, nu moet aller eruit en moet ik mijn plaats hou den. En dat lukte me." Door zijn prestatie schuift Roelofs weer enkele plaatsen op in het club klassement, waarin hij tot nu toe de vijfde plaats bezette. Dave de Jonge liet er geen twij fel over bestaan wie de sterkste was. Ook al pakte Freddie Blaas tweemaal kopstart en hield hij in beide manches drie ronden de leiding, daarna nam De Jonge het commando over en liep ver weg van de rest. Opmerkelijk was weer het rij den van Roel van den Bergen. Hij is dit seizoen steevast in de top te vinden en pakte ook nu weer tweemaal een tweede plaats. Bij de veteranen was Ad Geldof de man van de dag. Hij grossier de zaterdag in valpartijen maar wist zich elke keer vanaf een grote achterstand terug te vech ten tot de derde plaats. „Alles ging mis vandaag, maar als ik het eindresultaat zie dan mag ik toch niet klagen", verklaarde hij na afloop. Mark Boot was weer eens de sterkste bij de 85cc. Ondanks twee slechte starts wist hij bei de manches te winnen. Bij de 65 was Boy de Looff niet te kloppen. Hij won beide man ches met overmacht. Lars de Nood en Guido Boone deelden na leuke duels de winst in de 50cc. De cross voor ouders werd ge wonnen door Jan Willekens die met een tweede en eerste plaats Jan Tatenhove net voor bleef. doorWim Broekhoven GOES - Heinkenszand is via een 11-0-zege op Hoedekenskcr- ke de strijd om terugkeer naar de derde klasse uitstekend be gonnen. Ook Krabbendijke be gon prima met een 7-1 zege op Wolfaartsdijk. Borssele Colijns- platse boys werd gestaakt nadat Colijn-speler Siereveld zijn been had gebroken. Heinkenszand-Hoedekenskerke 11-0: De derde goal van Yoeri Westrate was de mooiste van de middag. Voor de overige treffers zorgden voor rust diezelfde Westraete en Ermo Cappon (2x) en na de thee Cappon, Guido Weststrate, Sander Geldof (2x) en Gerben Menheere (3x). Krabbendijke-Wolfaartsdijk 7-1: Via Theo van Houten en Martin Bal was het na zes minu ten al 2-0. Vlak voor rust teken den Hans Fluyt eerst voor 2-1 en Danny Weber en Theo van Houten direct daarop voor 4-1. In de door de thuisclub gedomi neerde tweede helft werd het 7-1 door treffers van Youri Rie- dijk, Johan Pekaar en Pascal van Zweeden. SVD-Kruiningen 0-4: De betere bezoekers leidden bij rast al met 0-2 door Piet van Leeuwen en Arno van de Berge. Direct na rust werd het 0-3 door Onni Scholten. Edwin van Houten te kende voor de 0-4. Bevelanders-Nieuwland 4-0: Nieuwland-verdediger Wilco van Belzen kreeg een kwartier voor rust rood bij een overtre ding in het eigen strafschopge bied, maar doelman Fritz stopte de elfmeter van Cherry Stra- ting. Zes minuten na rust was hij echter kansloos bij een vlotte aanval, die door Niels Bouterse werd afgerond. Drie minuten la ter werd het 2-0 door Robert Mast. Cherry Strating tekende voor de 3-0 en Matthijs Klaas- sen voor de 4-0. VCK-Apollo 1-0: De thuisploeg was iets beter. Erik Goudt teken de na een uur voor 1-0, maar om dat VCK er niet in slaagde meer afstand te nemen bleef het span- nend. Michel MeulmeesterrrJ, zelfs een strafschop. Wemeldinge-Cadzand 3-0: üjn( 0< verwege de eerste helft werdfV 1-0 door een afstandschot Ij Rl d PI' i II111" I Wil—B— Vlissingen. Clubwedstrijd De Uit laat. Senioren, 1e manche: 1 Dave de Jonge (mx2), 2 Roel v.d. Berge (mx2), 3 Willem Jaap Jansen (mxl). 4 Freddie Blaas (mx2), 5 Arno Ruttinger (mx2); 2e manche: 1 Dave de Jonge, 2 Roel van de Berge, 3 Freddie Blaas, 4 Willem Jaap Jansen, 5 Erik van de Wek ken. Clubklasse. 1e manche: 1 San- der Weug (250cc), 2 Dennis Zoetewij (125cc), 3 Iwan Markus (250cc), 4 Freek Filius (125cc), 5 Danny Minnaard (125cc); 2e manche: 1 Sander Weug, 2 Ivan Markus, 3 Danny Minnaard, 4 Den nis Zoetewij, 5 Freek Filius 85cc 1e manche: 1 Mark Boot, 2 Steven Ovaa, 3 Johnny van Ekelen, 4 Jeffrey van Kem pen, 5 Luuk Dybala; 2e manche: 1 Markt Boot. 2 Steven Ovaa. 3 Luuk Dy bala, 4 Jeffrey van Kempen, 5 Rick Pij nen. 65cc, 1e manche: 1 Boy de Looff, 2 Agelo van Zuilekom, 3 Björn Oreel, 4 Gian Carlo Buys, 5 Rocco van Zweeden: 2e manche: 1 Boy de Looff, 2 Angelo van Zuilekom, 3 Benjamin Tor- bijn, 4 Gian Carlo Buys, 5 Björn Oreel. 50cc, 1e manche: 1 Lars de Nood, 2 Guido Boone, 3 Jochem van Dorpel, 4 Sil Sogers, 5 Aron van der Veer; 2e manche: 1 Guido Boone, 2 Lars de Nood, 3 Jochem van Dorpel, 4 Sil Bo- gers, 5 Rick van de Bergen. Veteranen, 1e manche: 1 Joris van Strien, 2 Peter Boone, 3 Ad Geldof, 4 Jos Anthonissen, 5 Ben Verschoor; 2e manche: 1 Joris van Strien, 2 Peter Boone, 3 Ad Geldof, 4 Rene Oelen, 5 Jos Anthonissen. Ouderencross, 1e manche: 1 Jan Ta tenhove, 2 Jan Willekens, 3 Rene Rad- staat, 4 Cees Jansen, 4 Igor van Zwee den; 2e manche: 1 Jan Willekens, 2 Jan Tatenhove, 3 Rene Radstaat, 4 Wil ly van Stee, 5 Igor van Zweeden. Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Paarden klasse Z2: 1. Chan- tal de Rooy, Nairobi (Z-Bev.) 200; 2. Eve lien Schouten, Miami (Paardebloem) 197; 3. Arthur Vos, Bonaparte (Oranje zon) 186. Z1:1. Maxime Lefeber, Emble- me du Defey (Scheldestad) en Suzanne de Plaa, Milton W (Hulst) 189; 3. Inge borg van Zeele, Renville (Zwinr.) 187. M2: 1. Jan Ton, Ophiet (Oranjezon) 163; 2. Diana van den Hummel, Never Know (Gouwe Reyers), Petra Verschue- ren, Remboley (Oranjeren Leonie Commandeur, Ladish (Allround) 162, Ml: 1. Liesbeth Ruisaard, McCloud (Z-Bev.) 171; 2. Agneta Bertou, Vitami ne H (Z-Bev.) 161; 3. Jaqnine Commee, Rols Royce (Paardebloem) 159. L2: 1. Caroliene Kodde, Take Two (Z-Bev.) 170; 2. Debbie Priester, Rambo (Weelr.) 169; 3. Maqrgreet Walraven, Rinola (Weelr.) 168. L1: 1. Corina Krijger, Par does (Weelr.) 164; 2. Suzanne de Plaa, Roos, 164; 3. Miranda van 't Westeinde, Shane (Weelr.) 162. Pony's klasse Z1: 1. Maricella Bouchout, Riannon Paddi. (Kleppertjes) 173 M2 cat. D: 1. Babette Bookelaar, Oakley (Sé-Ros) 156. Ml cat. DE: 1. Julia Poppe, Amira Aina (Oranjezon) 164. L2 cat. DE: 1. Monique van 't Westeinde,.Pablo (Weelr.) 170. L1 cat. DE: 1. Chantal Overbeek, Tarja (Z-Bev.) 167; Tweede proef. Paarden klasse Z2 1. Evelien Schouten, Miami, 203, 2. Arthur Vos, Bonaparte, 192; 3. Chantal de Rooy, Nairobi, 190. Z1: 1. Suzanne de Plaa, Milton W, 196; 2. Elna Ridder bosch, Morro Grande (Sé-Ros) 193; 3. Liesbeth van Oosten, Romy (Renesse) en Jessica Nijpjes, Rencorra (Sé-Ros) 191M2: 1Annemarie Cevaal, Groover (Gouwe Reyers) 172; 2. Marlies Nijsse, Imago (Weelr.) 169; 3. Miriam van de Voort, Onyx (Weelr.) 162 M1: 1 Janine Commee. Ro;s Royce, 171; 2, Agneta Bertou, Vitamine H, 158; 3. Inger van Bo ven, Nadja (Weelr.) 157. L2: 1. Carolie ne Kodde, Take Two, 177; 2. Margreet Walraven, Rinola, 166; 3. Nina Reynier- se, Riada (Gouwe Reyers) 164. L1: 1 Robin van de Linde. Tien ten voor rast werd rij' zand-keeper Van de Heuvelig het veld gestuurd wegens he:: deruithalen van Richard S'Ja' ten. Stouten zag de strafst** echter gestopt door vervaar de-doelman Angelo Martlé.-il1' voor rust werd het toch 2-0 elf" diezelfde Stouten. Via ToineiL zei werd het een kwartier en, tijd ook nog 3-0. Borssele-Colijnsplaatse 2-2 (gestaakt): De thuispi j, had al na vijf minuten op kunnen komen, maar Beyerlem miste een strafsc Via treffers van Martijn Graaf (15e min) en Peter Ka: se (20e min) leidde de thuis bij rast toch met 2-0. Na; kwam Colijnsplaat goed te Henk Kivits scoorde 2-1 Tien minuten voor tijd brak( lijn-speler Bertus Siereveld a ter zijn been, waarna arb: Riemens besloot niet verder spelen. Vierde klasse B Smerdiek-ZPR'84 2-6: Sm diek verdedigde slecht en; een handvol treffers weg. rat Gocun scoorde voor rustij maal. Hij opende op schi: .ji rende wijze de score. Nourifc Achabar zorgde tussen Goe. geweld door nog wel voor! maar bij rast leidde ZPR'84 met 1-4. In de tweede helft; kende Gaily Jacobs voor zorgde Achabar voor 2-5 eni paalde Mourat Gocun met vijfde treffer de eindstand 2-6. Stavenisse- SPS 2-2: Beide pa gen hadden vrede met het geh spel. Stavenisse was voorn de betere ploeg en leidde dij twee goals van Kees van Pu" met 2-0. In de tweede h- kwam SPS goed terug en di doelpunten van Martin Quist Thijs Nijmeier eindigde de (t by, waarin sprake was vans vig voetbal, op 2-2. Anton Minderhoud, Mid Night (Goa Reyers) 169; 2, Nelina Taal, 8i (Zwaanhoek) 162; 3. Ramona de Hs Pluto (Sé-Ros) 161. Pony's klasse Z1 cat. D: 1 Mano Bouchout, Riannon Paddi. 187. M2i D: 1. Mariska de Vrieze, Soemeers (Paardebloem) 157. M1 cat. DE: ja van Liere, Lakeside Surp. (Allicu 158. L2. Cat DE: 1. Monique vï Westeinde, Pablo, 170. L1 cat: K Amanda van den Dool, Nurjev IPai- bloem) 163. Goes. Blind Date Toernooi Ton Zeepjes - LSDI 0-0, Pubbles-ftó 14-10, Vrijbuiter - LSDI 10-12, Pi:t - Zeepjes 7-12, Matisse - Vnjcu 5-19, Pubbles - LSD119-17, Zeepje- Matisse 12-10, Pubbles -Vrijbuit»! Matisse - LSDI 17-7, Vrijbuiter-fa jes 5-5. Eindstand: Zeepjes 4-8, - buiter 4-7, Pubbles 4-6, LSDI 4-4,Mr se 4-3. Goes. Jeugdtoernooi 't Veerha Jongensenkelspel. JE10: B. WU|: huysen-E. Sprinkhuizen 6-3 6-3, B.Vu ckhuysen-Y. Kievit 6-0 6-0. JE12 L Jager-B. van Trigt 6-0 6-2, N de M co-M. Stroosnijder 6-3 6-1, R. Kolt Veldhof 6-1 6-0, F. van Straalt Geers 6-1 6-1. JE14: D. van Eb' gen-K. Stouten 7-6 1-6 7-5, D. del ve-K. van Herk 6-0 6-0, R. Blank-T.K« pe 6-2 4-6 6-0 JE16: V, Bol-J. Pc 6-1 6-0, T. Ie Clercq-M. Stroosnijd» 6-2, S. de Zwaan-R. Krijger 6-4 7-8 de Rave-R. de Nood 6-0 6-0. Jong» dubbelspel. JD14: K. van Hei Geers-R. Blank/R. Meerman 7-5 5-7' D. Dorssers/T. Kleppe-R. BakkerlM f penbacher 6-2 6-4. JD16: R. Kn;ce de Nood-D. Altena/T. Mol 6-2 62 Verheij/M. Stroosnijder-M. KoddeH Klerk 7-6 7-6, M. Kodde/R. de Kien Krijger/R. de Nood 6-3 6-4. Meisje» kelspel. ME12: N. van Strien-R lendijks 6-3 6-1. ME14: M. vanTr; Impens 7-6 6-3, E. van der Hei|de Walraven 6-2 6-1. Meisjesdubbel*? MD12: I. de Koeijer/B. Oosten:: Griep/F. Gubbels 4-6 6-2 6-3, L. Gre Gubbels-A.S. Bol/M, Burger 6-36-0-6 mengddubbelspel. GD16: E Clercq/T Ie Clercq-L. de Jager/K S:: tee 7-5 6-1, A. Jansen/E. Gideonse-l Jager/K. Steketee 5-7 6-2 7-5. Finalerondes. Jongensenkelip JE10: B. Wuyckhuysen-E. Sprinkhu- 6-3 6-3. JE12: F. van Straalen-R K 6-0 6-2. JE14: V. Bol-D. van Elzeling GOES - Wielrenner Fran(« Franse heeft gisteren een ko# in Abbenbroek gewonnen. De renner uit Kwadendanjj kwam na diverse ontsnappi^ pogingen in de voorlaatste ld de van vier kilometer aan de ding. Kort voor de finish sloa daar nog zes renners bij aan In de sprint had de 38-jarigel velander nog genoeg kracht! ver om al zijn tegenstandecl verschalken. De koers in AbbenOT (Zuid-Holland) werd in een ij tempo afgelegd. De gemiddö snelheid was 46.6 kilometer?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18