Work for me PHILIPS In de Roosendaalse vestiging van Philips Lighting worden zogenaamde lagedruk-kwik-gasontladingslampen geproduceerd: deTL en CFL (Compacte Fluorescentie Lampen). In de eigen glasfabriek worden de buizen voorTL-lampen geproduceerd. Philips Lighting Roosendaal is tevens het internationale kenniscentrum voor de geheleTL- en CFL-lampengroep. Deze groep heeft wereldwijd ruim twintig productiecentra voor deze lamptypes. De afdeling ontwikkeling is verantwoordelijk voor nieuwe producten en productieprocessen en het verbeteren hiervan. De afdeling Bedrijfsmechanisatie ontwerpt en realiseert de benodigde productiemachines. Distributie vormt een belangrijke schakel in het geheel. Op het Roosendaalse fabrieksterrein ligt het Internationaal Distributie Centrum van waaruit allerlei Lighting producten naar klanten over de gehele wereld worden verzonden. Voor Philips Lighting te Roosendaal zijn we op zoek naar: Philips Lighting is wereldwijd nummer I in verlichting. De pijlers onder deze sterke positie zijn leiderschap in innovatie en vast beradenheid om nieuwe kansen op de markt te benutten. Onze strategie is erop gericht het tempo in de verlichtingsindustrie te bepalen als innovatieve voorkeurs leverancier van creatieve en economische verlichtingsoplossingen. De producten van Philips Lighting worden wereldwijd toegepast. Program Engineer Quality Process Control Engineer Customer Service Engineer Functieprofiel Als drijvende kracht zorg je voor kwaliteit binnen de productieorganisatie. Je bent verantwoordelijk voor het opzetten van Green Belt opleidingen en het QIC programma binnen Roosendaal. Hierbij streef je naar een continue groei van de kwaliteit van cross-functional teams key. Kennis en ervaring HBO-opleiding in een technische richting en I tot 3 jaar werkervaring in een industriële omgeving. Je hebt een gedegen kennis van project management technieken en bent bekend met procesbeheersing, statistiek en verbeter methodieken. Je bent een teamspeler en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Contactpersoon: de heer M.Schuld.Tel. 0165-577925 Job ID: 18892 Industrieel Projectleider Functieprofiel Je leidt belangrijke industriële projecten gericht op het realiseren van doorbraken ten aanzien van operationele prestaties binnen de productieorganisatie. Kennis en ervaring HTS of academische opleiding in een technische of bedrijfs kundige richting. Je hebt enkele jaren werkervaring in industrieel management of projectleiding binnen een productieomgeving. Je beschikt over gedegen kennis van projectmanagement technieken en bent bekend met proces beheersing en verbetermethodieken. Kennis van het productieproces van lampen is een pré. Je bent pro-actief, houdt overzicht en anticipeert. Je bent een teambuilder; energiek en enthousiast met drive om resultaten te behalen. Je weet anderen te overtuigen en te beïnvloeden en bent vasthoudend, stressbestendig en besluitvaardig. Contactpersoon: de heer G.Arts,Tel. 0165-577955 Job ID: 18896 Proces Engineer Functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor het productieproces met alle bijbehorende facetten, zoals kwaliteit en uitval. Als spin in het web realiseer je uitvaltargets en maak je verbeter- voorstellen om de procesbeheersing naar een hoger niveau te tillen. Hoofddoel in deze functie is het werken aan de ontwikkeling van een productieorganisatie naar een kwaliteit gedreven organisatie. Om dit te bereiken be geleid en ondersteun je operators en stafmedewerkers in het leveren van producten met een hoge kwaliteit.Verder ben je verantwoordelijk voor het opzetten en beoor delen van regelkringen; het komen tot verbeterplannen: analyseren van uitval en kwaliteitsgegevens en het uit voeren van verbeterprojecten. Kennis en ervaring MBO+/HBO-opleiding in een technische richting. Je hebt kennis van procesbeheersing en bent goed onderlegd op het gebied van statistiek en hebt kennis van kwaliteits systemen. Daarnaast ben je een teamspeler met oog en aandacht voor verbeteringen Contactpersoon: mevrouw I van Ballegooijen, Tel. 0165-577724 Job ID: 18852 Manager Maintenance Improvement Functieprofiel Je bent verantwordelijk voor het initiëren en opvolgen van de implementatie van technische verbeteringen en mnovaties.Als proceseigenaar van het onderhoudsproces stel je een onderhoudsplan op op basis van een analyse van inspectief, preventief en correctief onderhoud en voer je dit plan uit. Je analyseert en initieert verbeteringen in het verbeter- en onderhoudsproces. Kennis en ervaring HTS-Werktuigbouwkunde met 5 tot 10 jaar werkervaring. Je beschikt over een analytisch denkvermogen en goede communicatieve vaardigheden. Je hebt een klantgerichte instelling en kan op een coachende manier leidinggeven. Daarnaast ben je een teamspeler. Ervaring in een onder- houdsomgeving is wenselijk. Contactpersoon: de heer G.von Morgen.Tel. 0165-577412 Job ID: 18894 Assistant Mechanical Engineer Functieprofiel Je staat opgesteld voor het fact based verbeteren van de beheersing (control) van het Order Realisatie Proces, uitgaande van de wensen van de klant. Hiertoe initieer je projecten op het vlak van procesbeheersing en voert deze uit. Kennis en ervaring HBO-opleiding in een technische richting en 3 tot 5 jaar werkervaring in een industriële omgeving. Je hebt een gedegen kennis van project management technieken en bent bekend met procesbeheersing, statistiek en verbeter methodieken. Verder beschik je over technische basis kennis van producten en het productieproces van lampen. Je bent een teamspeler. Contactpersoon: de heer M. Schuld.Tel. 0165-577925 Job ID: 18885 Functieprofiel Je draagt op pro-actieve wijze zorg voor een kwaliteits product dat voldoet aan de specificaties en verwach tingen van de klantje neemt continue initiatieven gericht op productkwaliteit, service en klanttevredenheid, welke is weergegeven in verbetering op diverse gebieden. Kennis en ervaring HBO met circa 3 tot 5 jaar ervaring. Kennis van proces beheersing, Six Sigma, FMEA, DoE is een pré. Je hebt ervaring in vertalen van klanten-klachten naar concrete (proces)verbeteracties. Je durft zelfstandig afwegingen te maken en beslissingen te nemen en bent in staat buiten bestaande paden te denken. Resultaatgerichtheid, accura tesse, analytisch vermogen en overtuigingskracht behoren tot je kwaliteiten. Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Contactpersson: de heer F.Verkooijen.Tel. 0165-577000 Job ID: 18897 Suspensie Operator Functieprofiel De Colour Mixing Room Lighting (CML) werkt in zelfstandig opererende teams (3-of 5-ploegen). Je bent verantwoordelijk voor het bereiden en op specificatie brengen van suspensies voor alle lampgroepen in Roosendaal. CML heeft veelvuldig overleg met haar klanten en streeft naar een goede serviceverlening. Kennis en ervaring LBO-opleiding of hoger met daarnaast VAPRO-A Je bent bereid tot het volgen van interne vakcursussen. Je kunt zelfstandig werken, bent nauwkeurig (goede reken- vaardigheid) en beschikt over een groot probleemop lossend vermogen. Je bent een teamspeler met een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden. Contactpersoon: de heer F. Schaapsmeerders, Tel. 0165-577547 Job ID: 18895 Trainer Elektrotechniek Assistent Lijnteammanager Mechanische Operators Functieprofiel Je plant onderhoudsactiviteiten en evalueert onderhouds- stops met o.a. de Mechanical Engineer. Als meewerkend engineer voer je de onderhoudsactiviteiten uit, onder steun je bij analyses en stel je verbeteracties op. Kennis en ervaring MTS Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek met circa 3 tot 5 jaar werkervaring. Kennis van SAP en Mp2 is een pré. Je hebt een analytisch denkvermogen en sterke communicatieve vaardigheden. Je bent in staat te coachen en te werken in teamverband. Contactpersoon: de heer F.Verkooyen.Tel. 0165 -577000 Job ID: 18876 Functieprofiel Je geeft alle elektrotechnische trainingen die vallen in het pakket van de afdeling Opleidingen (Elektrotechniek voor monteurs. Circle trainingen, etc.). Tot je taken behoren het ontwikkelen en uitvoeren van maatwerktrainingen.de acquisitie van elektrotechnische trainingen en de begeleiding van dit traject. Verder adviseer je het management (zowel productie als onderhoud) op het gebied van elektrotechnische kennisontwikkeling en ondersteun je belangrijke pro|ecten in het vakgebied. Kennis en ervaring MTS+ of HTS Elektrotechniek en 3 tot 5 jaar werk ervaring. Je beschikt over kennis op het gebied van elektro techniek en hebt goede didactische en communicatieve vaardigheden. Je kunt projectmatig werken en bent een gesprekspartner op meerdere niveaus. Contactpersoon: de heer P. Hellemons.Tel. 0165-577206 Job ID: 18881 Customer Service Manager Functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor het optimaliseren van customer service in termen van kwaliteit, snelheid en accuratesse en voor het verbeteren van de klant gerichtheid van de business. Hiertoe zet je relevante customer focus programma's op, begeleid deze en werk je aan de verbetering van deze programma's. Om customer service optimaal te managen ben |e verantwoordelijk voor het opstarten en verbeteren van systemen, methoden en procedures. Je leidt customer service gerelateerde pro jecten en voert deze uit.Verder manage je het customer survey process en de daaruit voortvloeiende acties. Kennis en ervaring HBO of academische opleiding, bij voorkeur in een technische richting en tenminste 5 jaar werkervaring. Je combineert een sterke markt- en klant gedrevenheid met een hoge prestatie motivatie. Verder beschik je over uit stekende communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk) en heb je relevante ervaring met Total Quality Improvement initiatieven zoals het EFQM model. Je spreekt en schrijft vloeiend Engels. Duits is een pré. Contactpersoon: de heer P. van de Kerkhoff, Tel. 0165-577858 Job ID: 18883 Groepsleider Preventief Onderhoud Functieprofiel Als coach en leidinggever ondersteun je 33 medewerkers van de mechanisch preventieve onderhoudsteams.Je helpt bij het opzetten en sturen van verbeterteams en neemt hier zelf ook aan deel. Je onderhoudt contacten met onder- houdsfunctionarissen van de verschillende productie af delingen, waarbij je de servicegraad en klantgerichtheid zorgvuldig bewaakt. Als staflid van de Centrale Technische Dienst ben je samen met de teams verantwoordelijk voor het uitvoeren van kwalitatief goed preventief onderhoud. Kennis en ervaring HTS+ opleiding en 5 tot 10 jaar werkervaring. Je bent een coach, met goede communicatieve vaardigheden op alle niveaus en bent stressbestendig. Om succesvol in deze functie te kunnen zijn ben je resultaat- en klantgericht en beschik je over een analytisch denkvermogen in complexe situaties. Je hebt affiniteit met een productieomgeving en hebt ervaring met onderhoud aan productiemachines. Je bent een sterke persoonlijkheid met een positieve uit straling. Contact: de heer S.Teirlinck.Tel. 0165-578370 Job ID: 18898 Electrical Maintenance Engineer Functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor een gedeelte van het elektrisch onderhoudsgebied en verbeterprocessen binnen dit gebiedje begeleidt projecten (m.n. het proces) en verzorgt de borging ten aanzien van het elektrisch onderhoud vanaf de initiatie-fase. Verder zorg je voor kennisoverdracht naar collega's, het lijnteam en de elektrische onderhoudsmonteurs. Kennis en ervaring MTS+ of HTS-Elektrotechniek of gelijkwaardig en enkele jaren werkervaring. Gezien de toenemende complexiteit in het vakgebied ben je bereid om je te specialiseren. Je hebt affiniteit met een productieomgeving en beschikt over een analytisch denkvermogen en coachende vaardigheden.Je bent een teamspeler. Contactpersoon: de heer J. Demanez,Tel. 0165-577720 Job ID: 18878 Functieprofiel Je ondersteunt de Lijnteammanager op het gebied van kwaliteitsprocessen: je maakt analyses om de klant tevredenheid te vergroten en het aantal rejects te mini maliseren. Om te komen tot verbetering van de kwaliteit en het oplossen van problemen van diverse aard onder houd je contacten met de engineer in het buitenland. Kennis en ervaring Een afgeronde HBO opleiding en circa 3 tot 5 jaar werk ervaring in een bij voorkeur technische richting. Je bent accuraat en gewend procesmatig te werken. Bij voorkeur ben je bekend met statistische modellen of verbeter methodiek, zoals FMEA/ DoE, Six Sigma. Je bent analytisch en communicatief overtuigend en hebt kennis van proces beheersing en van organisatieprocessen. Als resultaat gerichte teambuilder en teamspeler kun je anderen moti veren.Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Contact: de heer F.Verkooijen.Tel. 0165-577000. Job ID: 18882 HR Manager Functieprofiel Je maakt deel uit van de management teams van de business line Special Lighting en PU Special Products. Je adviseert het management bij de vormgeving en de uitvoering van het Human Resources beleid. Hierin ben je mede verant woordelijke voor de personeelsbezetting, het beoordelings- en beloningsbeleid en de werving en selectie. Daarnaast speel je een centrale rol bij de vormgeving van het ver- beterbeleid, de organisatieontwikkeling en de opleiding en ontwikkeling van medewerkers. Kennis en ervaring Een opleiding op academisch niveau op het gebied van Human Resources.Je hebt aantoonbare affiniteit met een productieomgeving en minimaal 4 jaar werkervaring als Human Resource Manager. Je haalt voldoening uit een omgeving waarbij teamwork en zelfsturing de basis vormen voor het verbeteren van de prestaties. Je beschikt over goede operationele en conceptuele vaardigheden, en bent daarnaast in het bezit van goede communicatieve vaardigheden zodat op alle niveaus binnen de organisatie (zowel productie- als diverse stafafdelingen) geacteerd kan worden.Je bent in staat mensen te beïnvloeden, kunt goed met anderen samenwerken en bent stressbestendig. Contactpersoon: mevrouw Z. Abbou.Tel. 040-2745810 Job ID: 18853 Allround Onderhouds monteurs Mechanisch Functieprofiel In teamverband (dagdienst) werk je aan het in stand houden en verbeteren van bestaande productiemiddelen binnen Philips Roosendaal .Je bent verantwoordelijk voor het implementeren van nieuwe technieken in nieuwe en bestaande productiemiddelen. Op basis van analyses van inspectief onderhoud en effectiviteit van preventief onder houd maak je detail analyses en stel je daaruit verbeter plannen op. De nadruk in deze functie ligt op complexe activiteiten, waarbij een groot beroep wordt gedaan op je kennis en kunde. Kennis en ervaring MTS-werktuigbouwkunde of LBO+ SOMPBO/ LVO. Je beschikt over. een goed analytisch denkvermogen en goede communicatieve vaardigheden.Je bent klantgericht en ver vult een coachende rol naar mechanisch operators, collega's en inleen monteurs. Je bent een teamwerker met sterke affiniteit met software toepassingen.Je kunt goed organi seren.Afhankelijk van je ervaring volg je een opleiding in 5 ploegen. Contactpersoon: de heer S.Teirlinck.Tel. 0165-577349 Job ID: 18906 Product Manager UV Functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor de winstgevendheid van de product portfolio van Body Care UV producten. Hiertoe maak je klanten- en concurrenten analyses en vertaal je trends in de markt in winstgevende product specificaties en concepten. Het managen van het product porfolio en initiëren en opvolgen van activiteiten met betrekking tot de ontwikkeling en introductie van nieuwe Body Care UV producten behoren tot je taken. Om dit proces te managen heb je een sleutelrol in het product team. Kennis en ervaring Een academische opleiding (richting techniek/marketing) is een vereiste, gecombineerd met 3 tot 5 jaar ervaring in een internationale omgeving binnen product management of product ontwikkeling. Om te slagen in deze functie zijn een business attitude en sterke commerciële en inter persoonlijke vaardigheden een must. Je combineert een sterke markt- en klant gedrevenheid met technische (product) kennis en affiniteit. Verder beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk) en sterke conceptuele en organisatorische vaardigheden. Je bent een strategisch denker en een teamspeler.Je spreekt en schrijft vloeiend Engels. Contactpersoon: de heer J. Smits.Tel. 0165-577787 Job ID: 18890 Functieprofiel Je gaat in een 5-ploegendienst werken en bent verant woordelijk voor het gehele proces van de productie van lampen (TL- en spaarlampen). Om te zorgen voor goede resultaten op de productielijn bewaak je het proces, voer |e onderhoudswerkzaamheden uit, los je problemen op en bedenk je verbeteringen. Ook heb je de verant woordelijkheid voor een aantal organisatorische taken Je krijgt de ruimte om je kwaliteiten ten toon te spreiden en |e kennis verder te ontwikkelen, om je hierbij te helpen volg je een gedegen opleidingsprogramma. Kennis en ervaring VMBO-opleiding (LTS/MAVO wiskunde) en het vak diploma Vapro A/B of een MTS-diploma.Je hebt ervaring met productietechnieken en productieprocessen.Je hebt een flexibele instelling, kunt werken in een team en wil je kwaliteiten graag verder ontwikkelen. Contactpersoon: mevrouw l.van Ballegooijen Tel. 0165-577724 Job ID:8682 Logistic Engineer Functieprofiel Je maakt deel uit van het operationele planning team dat verantwoordelijk is voor de het plannen van de logistieke keten en het realiseren van de logistieke performance indicatoren voor twee business units. Als trekker van verbeterprojecten werk je nauw samen met de planners, de productie en andere partners binnen de keten. Je onder steunt de Logistieke Manager en planners bij de dagelijkse activiteiten, zoals het maken van analyses van de perfor- Kennis en ervaring HBO-opleiding in een logistieke richting en I tot 3 jaar werkervaring. Om succesvol te zijn in deze functie ben je sterk analytisch ingesteld en beschik je over sterke conceptuele vaardigheden.Je bent in staat om logistieke processen op een hoger niveau te tillen. Je beschikt over sterke interpersoonlijke vaardigheden, bent teamgericht en bent in staat om eventuele belemmeringen voor verbeteringen uit de weg te ruimen. Contactpersoon: de heer P. Baselier.Tel. 0165-577729 Job ID: 18902 Hoofdconstructeurs Werktuigbouwkunde Functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor de technische invulling van machinebouw projecten, vanaf conceptstudies tot en met de realisatie en oplevering van productie equipment; Het verbeteren van bestaande productie equipment behoort ook tot je takenpakket Je bent medeverantwoordelijk voor de organisatie, coördinatie en communicatie met alle betrokken partijen en capaciteitsgroepen opdat volgens afspraak wordt opgeleverd. Je begeleidt en coacht een aantal (eigen en externe) constructeurs bij de uitwerking van de ontwerpen. Werkzaamheden worden verricht in multidisciplinaire teams (ontwikkeling, productie, product- management, inkoop en bedrijfsmechanisatie). Klantvragen worden in een team vertaald naar de best passende industriële oplossingen; je weet vanuit deze vertaling ook de juiste keuze te maken tussen zelf ontwikkelen en in kopen. Kennis en ervaring We zoeken voor deze functie kandidaten met een van de volgende profielen: 1HTS Werktuigbouwkunde met minimaal 3 jaar werk ervaring. 2. WO Werktuigbouwkunde met een brede business scope. Voor beide profielen geldt: Je hebt kennis van of ervaring met machinebouw, mechatronica, dynamisch gedrag, ont werpen in 3D (Unigraphics) en inkopen van machines; affiniteit met projectbeheersaspecten zoals tijd, geld, kwaliteit, informatie en organisatie; analytische, praktische en ondernemende inslag, teamplayer en goede communi catieve vaardigheden en bent bereid tot reizen en werken in het buitenland voor beperkte periodes. Contactpersoon: Tel. 0165-577327 Job ID HTS profiel: 18930 Job ID WO profiel: 18931 D.v; i deWestelaken, Interessant? Meer informatie over Philips en deze functies kunt u vinden op www.philips.nl/werken. Uw sollicitatie ontvangen we graag via de website. Klik op vacatures en vul bij vacature nummer het betreffende Job ID in.We zien uw reactie graag tegemoet. Deelname aan een assessment c ir of een technische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46