AOC COLIJN B.V. V 'J Logistiek medewerker PZC W14 SBO DE TWEERN SBO DE VESTE WILME ROBBEN Vertegenwoordiger Ervaren Verkoopmedewerker/ster Elektrotechnisch engineer werkvoorbereider (aankomend) 1ft. JV zaterdag 4 september 2004 De Tweern is een streekschool voor SBO in de regio Noord- en Zuid-Beveland en maakt deel uit van het Samenwerkingsverband De Bevelanden in het kader van WSNS. De school is momenteel nog gehuisvest op twee locaties; locatie Beukenstraat voor kinderen tot ongeveer 9 al O jaar en locatie Lijnbaan voor de oudere kinderen tot ze schoolverlater zijn. Per augustus 2005 zal mogelijk ons nieuwe gebouw betrokken worden waarin beide locaties worden gehuisvest. De Tweern heeft gekozen voor het onderwijskundig model van 'responsief' onderwijs en is volop in ontwikkeling om daar gestalte aan te geven. ,^-=SdeTweern Het Bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Onderwijs in Zeeland vraagt in verband met het vertrek van de huidige functionaris voor: een PSYCHOLOOG/ORTHOPEDAGOOG M/V SBO De Tweern, Goes: werktijdfactor 0,45 (is circa 19 uur per week. SBO De Veste, Tholen: werktijdfactor 0,0964 (is circa 4 uur per week) De werkzaamheden voor De Tweern worden verricht in ruim twee dagen per week, in ieder geval op maandag en dinsdag en vin den in hoofdzaak plaats op de loctie Evertsenstraat. Het werken op De Tweern wordt gecombineerd met het werken voor het Samenwerkingsverband De Bevelanden (WSNS). De uren voor De Veste kunnen ook samengevoegd worden tot 1 dag per twee weken. Het is eveneens mogelijk naar elke vacature afzonderlijk te solliciteren. De aanstelling geldt voor onbepaalde tijd, waarvan het eerste jaar tijdelijk. Belangstellenden die op eerdere vacatures hebben gereageerd, vragen we opnieuw te solliciteren. Wij bieden: - Een uitdagende en prettige werksituatie. - Nauwe samenwerking vanuit een multidisciplinair team - Mogelijkheden tot verdere professionalisering. Wij vragen: - doctoraal Psychologie of Orthopedagogiek met psycho- diagnostische aantekening. - deskundigheid op het gebied van psychologisch onderzoek (handelingsgerichte diagnostiek). - affiniteit met kinderen die behoefte hebben aan orthopedago gische en orthodidactische begeleiding. - onze voorkeur gaat uit naar iemand die in het bezit is van GZ- kwalificatie of vergelijkbaar. - een positieve samenwerking binnen alle geledingen van de school. Salariëring geschiedt conform de CAO-Primair Onderwijs, maxi maal schaal 11 3 920,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Pensioenregeling via het ABP. Indiensttreding: per 01-10-2004 of zo spoedig mogelijk daarna. Sollicitaties richten aan voornoemd Bestuur, p/a Postbus 307, 4460 AS Goes. Brieven dienen uiterlijk 14 september a.s. in ons bezit te zijn. Gesprekken vinden plaats in de weken 39 en 40. Voor meer informatie over de school kunt u tijdens kantooruren terecht bij de heer Theo Quaak (directeur), telefoonnummer 0113-216047, of mevrouw Harma Pekelsma (locatieleider SBO De Veste) telefoonnummer 0166-602284. U kunt ook onze websites bezoeken. www.detweern.nl en home.zonnet.nl/sbodeveste Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie Personeel hoTJesca 1 EE l^44ert09•nbo$c^l^«,*' De Beverappsn 11 5221 EE hertogen bosch Tk 0754217776 Fax 6216779 Horecagroothandel Willie Robben te 's-Hertogenbosch is leverancier van een totaalpakket artikelen toegespitst op de Horeca. Naast het houdbare assortiment levert zij ook vers vlees, vis, groente, zuivel en bake-off producten. Bovendien is Willie Robben exclusief distributeur van Grolsch binnen de regio. Klanten variëren van kleine cafetaria tot luxe restaurant en van dorpscafé tot grand<afé en bedrijfskantines. De organisatie onderscheidt zich door een hoge servicegraad, correcte en tijdige leveringen en een goede persoonlijke relatie. Daarnaast kan Willie Robben klanten adviseren in een bedrijfsvoering en ondersteunen bij het opstellen van de menu- en de wijnkaart Dankzij de 4 7 professionele medewerkers, waarvan 6 in de buitendienst, heeft Willie Robben een uitstekende reputatie opgebouwd en is uitgegroeid tot dé toonaangevende horecagroothandel in de regio. Om het succes van de afgelopen jaren verder uit te bouwen zijn wij voor de regio West- Brabant en Zeeland op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van:. Zelfstandige adviseur die de taal van de horeca spreekt De functie! Tijdens een praktische inwerkperiode maakt u kennis met de organisatie, het productenpakket en de markt. Vervolgens bent u verantwoordelijk voor de verkoop van het totale productenpakket in uw rayon. U richt zich voornamelijk op het onderhouden en uitbouwen van de relatie bij bestaande klanten, maar uiteraard zorgt u ook voor uitbreiding van het klantenbestand. Door het optimaal benutten van kansen en het geven van gedegen adviezen boekt u commercieel resultaat. De ontwikkelingen in de markt en bij uw klanten houdt u nauwlettend in de gaten, waardoor u hier snel op in kan spelen. Als vertegenwoordiger werkt u vanuit kantoor en rapporteert u aan het Hoofd Verkoop. Wie zoekt Willie Robben? Een enthousiaste, gedreven persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden. U denkt mee met uw klanten en u ziet het als een uitdaging om hen blijvend aan u te binden. U communiceert moeiteloos met een zeer diverse klantengoed en u spreekt 'de taal' van de horeca. Daarnaast bent u daadkrachtig en u staat stevig in uw schoenen. U functioneert minimaal op MBO- niveau verkregen door opleiding en of ervaring. Enkele jaren ervaring in een commerciële buitendienstfunctie is een must, affiniteit met horeca is een duidelijke pre. Bij voorkeur bent u woonachtig in de regio West - Brabant en Zeeland Interesse? Stuur uw brief en C.V. aan: Willie Robben B.V., t.a.v. de Afd. Personeelszaken De Beverspijken I 15221 EE 's-Hertogenbosch Zoekt op korte termijn: (fulltime te Vlissingen) AOC is een modern goed geoutilleerde groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 38 medewerkers in dienst. AOC levert hoofdzakelijk aan universele garage bedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. De afdeling verkoop heeft zowel aan de balie als telefonisch contact met onze afnemers, adviseert daar waar nodig is, neemt verkooporders aan en verwerkt deze Wij vragen - Goede communicatieve vaardigheden - Commerciële en flexibele instelling - Middelbare Technische opleiding Of ervaring in de automotive sector - Affiniteit met computers - Rijbewijs - Representatief voorkomen Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten, enthousiaste collega's en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Handgeschreven sollicitaties (ondervermelding sollicitatie) binnen 7 dagen aan: A.O.C. b.v. (t.a.v.: dhr. L. Verhoeff) Postbus 208, 4380 AE Vlissingen (discretie gewaarborgd) (acquisitie wordt niet op prijs gesteld) 6 Nöboek 2 Kruiningcn Hofland P.O. Box 54 4416 ZH Knanmoen Tot: 0113 - 322322 Fox: 0113 381661 Koel Vrieshuis Reimerswaal is een opslag- en distributiebedrijf voor diepvriesproducten met een capaciteit van 200.000 m3- Naast diepvriesopslag is er een nieuwe fabriek voor het verwerken van vruchtensappen. Momenteel is er een vacature (m/v) voor een Functie: beheer van de goederenstroom contacten onderhouden met bestaande- en nieuwe relaties. Uw profiel: administratief en organisatorisch onderlegd vertrouwd met expeditie- en douaneregelingen kennis in woord en geschrift van de Engelse en Duitse taal (Frans een pre) mimimaal MBO-niveau Wij bieden een verantwoordelijke functie in een dynamisch expansief bedrijf. Interesse? Stuur uw brief met c.v. naar Koel- en Vrieshuis Reimerswaal B.V., Postbus 54, 4416 ZH Kruiningen. T.a.v. dhr. J. Baas Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. Baas, tel.nr. 0113 - 32 23 22 De auto is een universeel symbool voor mobiliteit. Laat 'm dan ook onderhouden door een universeel autobedrijf. CAR-GR0EP ZEELAND VERRASSEND VEELZIJDIG Colijn B. V. is een dynamisch technisch bedrijf met installatiebedrijven voor elektrotechniek, beveiliging en telecommunicatie. Ter versterking van onze engineersafdeling zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: - Het uitwerken van plannen - Het uitvoeren van calculaties - Het uitwerken van schema's en tekeningen - Het voorbereiden van offertes Het betreft een zelfstandige functie met gevarieerd werk. Functie-eisen: - Minimaal MTS elektrotechniek - Bekend met AUTOCAD tekentechnieken - Ervaring in de omgang met PC applicaties - Kennis van NEN 1010 Additionele kennis van beveiligingstechnieken strekt tot aanbeveling. Bent u op zoek naar een interessante baan voor lange tijd dan ligt hier een unieke kans. Heeft u belangstelling voor bovenstaande functie stuur dan uw sollicitatie en CV vóór 18 september 2004 naar: Colijn B.V., t.a.v. dhr. H. J. Colijn, Lewestraat 43, 4481 BC Goes/Kloetinge, of per email: administratie@coliinbv.nl Voor informatie: tel. 0113-213720 Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^erkend ERKEND TELECOM MUNICATIE BEDRUF Woningstichting Woensdrecht is een ondernemende corporatie die woon- diensten levert in de. ruim 21.000 inwoners lellende, gemeente Woensdrecht. f2 Daarbij gaat extra aandacht uit naar de lagere inkomensgroepen en specia le aandachtsgroepen. De circa 1100 woningen in haar bezit worden ver- huurd en beheerd dooreen klein team van ongeveer 10 medewerkers. Door de schaal van onze orgcmisatie staan wij dicht bij de klanten en kunnen we slagvaardig optreden. Ter versterking en verdere professionalisering van ons team zijn wij op zoek naar een: Hoofd ondersteunende diensten (m/v) full-time, 36 uur per week De functie Het doel van de functie Hoofd ondersteunende diensten is het coördineren en zelf mee zorg dragen voor de realisatie van de werkzaamheden binnen de back office. Het zorg dragen voor en bewaken van de administratieve organisatie, het beheren van de geldstromen en het opleveren van managementinformatie. Het Hoofd ondersteunende diensten is verantwoordelijk voor de voorbereiding en realisatie van hel financiële beleid en draagt bij aan de ontwikkeling van het strategische beleid van de organisatie. Daarnaast behoren ICT en Facilitaire zaken lot de aandachts gebieden. Het Hoofd ondersteunende diensten is 'sparringpartner' voor de directeur op hel gebied van beheerzaken. Gewenste profiel Kennis en ervaring op gebied van financiën, bedrijfsvoering, AO/IC en de corporatiesector; Kan beleid vertalen in heldere systemen en methodieken; Is pragmatisch, flexibel, communicatief vaardig en besluitvaardig; Heeft leidinggevende ervaring en weet van aanpakken; HBO werk- en denkniveau (HEAO-BE). Ons aanbod Het betreft een nieuwe functie met zowel operationele als beleidsmatige kanten waarin veel zaken door onze nieuwe collega uitgebouwd en/of opgezet moeten worden en er dus ruimte is voor eigen initiatief. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Woondiensten. Sollicitaties Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Henk de Wolf tel. 0164-61 33 13. Sollicitaties ontvangen wij graag uiterlijk 19 september a.s. Je kunt deze richten aan Woningstichting Woensdrecht, t.a.v. de heer H.J. de Wolf, Postbus 54, 4630 AB Hoogerheide of pere-mail aan: m.van.dijke@wswoensdrecht.nl. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden in week 40. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Meer informatie over Woningstichting Woensdrecht kun je vinden op: www.wswoensdrecht.nl Woningstichting Woensdrecht is een ondernemende corporatie die woondiensten levert in de, ruim 21.000 Ijyffi Ïj/W inwoners tellende, gemeente Woensdrecht. Daarbij gaat extra aandacht uit naar de lagere inkomensgroepen wMMiiM en speciale aandachtsgroepen. De circa 1100 woningen in haar bezit worden verhuurd en beheerd door een klein team van ongeveer 10 medewerkers. Door de schaal van onze organisatie staan wij dicht bij de klanten en kunnen we slagvaardig optreden. Op dit moment zijn wij op zoek naar- Financieel-administratief medewerker (m/v) part-time, 18 uur per week De functie Je voert de dagelijkse (financiële) administratieve taken uit en zorgt voor de verstrekking van diverse (management) informatie. Je ondersteunt collega's op gebied van administratieve procédures en bent de administratieve rechterhand van het hoofd ondersteunende diensten. Gewenste profiel Een gestructureerde en nauwkeurig denker en werker; Sterk in administratie en een goed gevoel voor cijfers; Een financieel-administratieve opleiding op MBO-niveau; Ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen waaronder excel. Secretaresse (m/v) part-time, 18 uur per week De functie Je voert de voorkomende secretariële taken binnen de gehele corporatie uit, bewaakt de huisstijl, ondersteunt de marketing en PR activiteiten en beheert hiernaast het fysieke en digitale archief, het brochurepakket en de web site. Gewenste profiel Een creatief en communicatief vaardige denker en werker; Sterk in secretariële werkzaamheden en gevoel voor taal; Een opleiding op MBO-niveau; Kennis yan automatiseringstoepassingen (met name Word). Ons aanbod Werken in een klein, gedreven team waarin ruimte is voor eigen initiatief en de werkzaamheden veelzijdig en afwisselend zijn. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Woondiensten. Sollicitaties Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Henk de Wolf tel. 0164 - 61 33 13. Sollicitaties ontvangen wij graag uiterlijk 19 september a.s. Je kunt deze richten aan Woningstichting Woensdrecht, t.a.v. de heer H.J. de Wolf, Postbus 54, 4630 AB Hoogerheide of per e-mail aan: m.van.dijke@wswoensdrecht.nl. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden in week 40. Meer informatie over Woningstichting Woensdrecht kun je vinden op www.wswoensdrecht.nl. Edudelta Onderwijsgroep Het Centraal Stafbureau in Goes maakt deel uit van Edudelta Onderwijsgroep. Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidin gen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Edudelta Onderwijsgroep is een breed toegankelijke instelling die leerlingen, deelnemers, cursisten en organisaties zo optimaal mogelijk toerust met de competenties die nodig zijn om in de maatschappij, op de arbeidsmarkt en in het vervolgonderwijs goed te kunnen functioneren. Edudelta Onderwijsgroep bestaat uit kleinschalige onderwijsinstellingen die ontwikkeling, innovatie en investeringen delen Met ruim 350 medewerkers wordt op de locaties Goes, Sommelsdijk, Middelharnis en Barendrecht inhoud gegeven aan de opleidings programma's met bijzondere aan dacht voor de persoonlijke en maatschappelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstellingen vormen Edudelta Onderwijsgroep. Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Wegens vertrek van de huidige medewerker zoekt Edudelta Onderwijsgroep een nieuwe collega voor het Centraal Stafbureau De medewerkers van het Centraal Stafbureau (CSB) verrichten onder leiding van het College van Bestuur beleidsadviserende en beleidsvoorbe- reidende werkzaamheden voor de locaties. Tevens vervult het stafteam een administratieve-, ondersteunende- en beheersfunctie op het gebied van personeel, financiën en informatisering en automatisering. Op het CSB zijn thans 12 medewerkers werkzaam. Hoofd financiën (m/v) Het hoofd financiën ondersteunt het College van Bestuur op het gebied van de begrotingsvoorbereiding en uitvoering, de administratieve organisatie, de interne controle en voert de financiële administratie. Functie-inhoud: Het hoofd financiën is belast met: het coördineren van de jaarlijkse financiële cyclus: - begrotingsvoorbereiding; - rapportage jaarrekening; - opstellen van de jaarrekening. de controlfunctie; het beheren van de financiële middelen; het coördineren van de financiële administratie op de locaties. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: een relevante HBO-opleiding (b.v, HEAO-BE of SPD) heeft gevolgd; enige jarèn ervaring heeft in een soortgelijke functie (bij voorkeur opgedaan bij een onderwijsinstelling); uitstekende kennis heeft van Word en Excel; een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid heeft. Aanvullende informatie: de functie heeft een omvang van 1,0000 wtf (volledige baan); de functie is gewaardeerd volgens schaal 11 (max 3.922,- bruto per maand) van de CAO Bve. Geïnteresseerd? Telefonische informatie wordt verstrekt door het hoofd personeelszaken, dhr, C. Koole en de personeelsfunctionaris, dhr. M.P. Riemens. Beiden zijn bereikbaar onder telefoonnummer 0113-246360. Voor verdere informatie kunt u ook kijken op: www.edudelta.nl Sollicitaties dienen vóór 16 september a.s. gericht te worden aan: Centraal Stafbureau Edudelta Onderwijsgroep, t.a.v. dhr. C. Koole, Postbus 6, 4460 AA Goes Of per e-mail: c.koole@edudelta.nl Deze vacature is ook intern aangeboden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42