Op zoek naar ee PZC s Kleintjes PZC Borsele officier preventie/senior inspecteur markt.nl evo O Wijkverpleegkundige V eP.i Directeur (MA7") evo K> Verzorgenden C of D zaterdag 4 september 2004 W4' Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een goed product. In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt een: voor 36 uur per week Deze functie wordt binnenkort met behoud van de aan stelling bij de gemeente Borsele ondergebracht bij het Facilitair Brandweerbureau Borsele-Goes, een samen werkingsverband tussen de gemeenten Borsele en Goes. De standplaats wordt in de toekomst de nieuwe brand weerkazerne te Borssele. Functie-informatie: je ontwikkelt en houdt de plannen inzake pro-actiebeleid en preventiebeleid actueel; je treedt vroegtijdig in overleg met betrokken instanties over infrastructurele-, streek-, structuur- en bestemmingsplannen; je zorgt voor de afgifte controle, handhaving en proces bewaking van complexe gebruikersvergunningen; je zorgt voor de advisering, houdt inspecties en bewaakt de processen over complexe bouw vergunningen; je onderhoudt contacten en bouwt een netwerk op met (vergunningsplichtige) bedrijven, instellingen, gemeentelijke afdelingen, hulpverleningsinstanties, regionale brandweer etc.; je dient inzetbaar te zijn voor de regeling operationele leiding Zeeland als officier van dienst; je verricht overige werkzaamheden voor de brandweer. Functie-eisen: We verwachten van je dat je in het bezit bent van een HBO-diploma aangevuld met het diploma Adjunct-hoofd brandmeester. met de certificaten preventie en pro-actie/risico-analyse, gerichte werkervaring op bouw kundige, industriële en beleidsmatige terreinen. Je hebt sociale vaardigheden om goed met mensen om te kunnen gaan. Je beschikt over goede mondelinge en schriftelijk uitdrukkingsvaardigheden. Je hebt gevoel voor politieke en bestuurlijke verhoudingen. Je bent in het bezit van rijbewijs B.Je bent bereidt te voldoen aan de wooneis die gesteld is voor het vervullen van deze repressieve functie. Borsele biedt: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is maximaal schaal 10 3518,00) bereikbaar. Het functieniveau is indicatief vastgesteld, functie waardering moet nog plaatsvinden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Voor meer informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met Jeroen Brussé, toekomstig hoofd van de afdeling pro-actie en preventie, telefoon: 0113- 276604 of met Jan de Feijter, Commandant van de brandweer Borsele, telefoon: 0113-238378. }e reactie: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop 'P&O'.Je kunt ook e-mailen naar p&o@borsele.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdagmiddag 9 september 2003. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alie niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket Een pakket waarin in- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering. uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voormensen met een passie voor hun vak. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg Allévo zoekt voor de thuiszorg op korte termijn een De vacature betreft 20 uur per week voor het werkgebied Schouwen-Duiveland Jouw plaats in de organisatie: De wijkverpleegkundige werkt in de thuiszorg binnen een zorgteam.'ontvangt operationeel leiding van de zoigteammanager en werkt veelal samen met wijk verpleegkundigen en wijk(zieken)verzorgenden. Taken: - je stelt verpleegplannen op in complexe situaties - je onderhoudt periodiek contact met collega's, planningsfunctionarissen en andere hulpverleners zowel intern als extern. - Je hebt coördinerende taken binnen het team. - Je begeleidt de cliënt in zijn psychosociale problematiek en stimuleert de zelfzorg. - Je verricht verpleeg-, medische- technische handelingen zoals subcutaan- en intramusculair injecteren, catheteriseren, stomaverzorging en het klaar zetten en indienen van medicijnen. Wij verwachten - Een diploma HBOV of A-verpleegkunde met MGZ; - De beschikking over een auto. - Goede contactuele eigenschappen. - Enthousiasme, flexibiliteit, zelfstandigheid en besluitvaardigheid Wy bieden: - Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg. - Salariëring volgens schaal 8, een bruto maandsalaris gebaseerd op een 36-urige werkweek van minimaal 1914,39 en maximaal 2662,80. - Waardering volgens FWG moet nog plaats vinden. Informatie sollicitatie: Voor meer informatie kan je op werkdagen contact opnemen met mevrouw Gerda Haers, zorgteammanager. telefoon 0111 -457100. Je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, kan je vóór 15 september 2004 richten aan: Allevo. Afdeling P&O/FR Postbus 79. 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Deze vacature loopt gelijktijdig intern en extern. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.allevo.nl Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland vraagt, vanwege het vertrek van de huidige functionaris, voor Het Bolwerk School voor praktijkonderwijs te Middelburg (functieomvang 1,0 fte) Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Het Bolwerk is de enige praktijkschool op Walcheren met ruim 100 leerlingen. We zijn sinds mei 2003 gehuisvest in een vernieuwd, modern en goed geoutilleerd gebouw. Wij bieden: - een school die volop in ontwikkeling is - op praktisch gebied een school die met behulp van o.a. miniondernemingen toewerkt naar een plaats op de arbeidsmarkt voor zijn leerlingen - op didactisch gebied is er een begin gemaakt met de invoering van de methode Pro-motie in alie groepen - een enthousiast, open en veelzijdig team - een goed draaiend managementteam Wij vragen een directeur die: - in staat is leiding te geven aan een goed draaiende organisatie - binnen het college van collega-directeuren de visie en het beleid van de Stichting vorm kan geven met name op het gebied van financiën, personeel en faciliteiten - in staat is tot reflectie op het eigen handelen en de plaats van de school binnen de Stichting - affiniteit heeft met de doelgroep - op een flexibele en creatieve manier met onze leerlingen omgaat - op een soepele en open manier contacten met ouders onderhoudt - de ingezette ontwikkelingen op praktisch, didactisch en pedagogisch gebied stimuleert (en.mede verder ontwikkelt) - stressbestendig is en kan relativeren - zich inzet om de plaats van de school in de regio te behouden en deze zo mogelijk te versterken - bij voorkeur ervaring heeft in een leidinggevende functie in het onderwijs Informatie: Voor meer informatie en een taakomschrijving over de aangeboden betrekking kunt u terecht bij de huidige directeur dhr L. P. van Duivendijk of de waarnemend directeur dhr.A. B. Joosten tel. 0118 627697 (school) of 634155 (privé). Een assessment behoort tot de mogelijkheden. Sollicitaties met cv en referenties kunt u richten aan voornoemd Bestuur, p/a Teresastraat 2a, 4336 LM Middelburg, Brieven dienen uiterlijk 18 september 2004 in ons bezit te zijn. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, Sl Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg Allévo staat naast u. Allévo zoekt op korte termijn voor de thuiszorg Voor alle diensten binnen de thuiszorg op Schouwen-Duiveland in een dienstverband van bij voorkeur 12-20 uur per week. Ook andere (kleinere) contractvormen zijn bespreekbaar. Jouw plaats in de organisatie: Je bent werkzaam binnen de thuiszorg en ontvangt operationeel leiding van de zorgteammanager. Je werkt intensief samen met de wijkverpleegkundige en de planningsfunctionaris. Taken: - het accent van de werkzaamheden ligt op het verrichten van verzorgende taken, die samen met de klant in het zorgplan zijn afgestemd. Je komt bij de klanten thuis; Wij verwachten - diploma Verzorgende AG, MDGO-VZ of gelijkwaardig MBO diploma verzoigende; - bij voorkeur ervaring in de zorg; - dat je zelfstandig, maar wel in teamverband kunt werken en verantwoordelijk heid kunt dragen; - dat je de beschikking hebt over een auto. Wij bieden: - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; - salariëring volgens schaal 4 of 5, minimaal 1.436,16 en maximaal 2.069,70 per maand bij een fulltime dienstverband. Waardering volgens FWG moet nog plaats vinden; - een reiskostenvergoeding. Informatie sollicitatie: Voor meer informatie kan je, op werkdagen contact opnemen met Gerda Haers, zorgteammanager, telefoon (0111) 457100 Je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, kan je vóór 15 september 2004 richten aan: Allévo, Afdeling P&O/FR Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I k www.allevo.nl Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32