Voetbalsters leggen de lat hoog Jongejan gaat voor de titel Voetbalsters Steen verslaan Terneuzen GPC aast weer op kampioenschap Samenwerking Zeeuws badminton Jeugdsportweekend Arnemuiden Nieuwe toertocht Middelkamp 1," Puntenverlies Veendam en VVV Vrouwenteam Oostkapelle mikt op plaats bij beste drie uitslagen BionsBüBsa**** donderdag 2 September 2004 wb GOES - De Zeeuwse badmintonclubs, SportZeeland^ de Nederlandse Badminton Bond (NBB) slaan de hanife I ineen om de badmintonsport in Zeeland continuïteity I kwaliteit te geven. Op 14 september zal de samenwerkt I officieel gestalte krijgen middels het ondertekenen een convenant door alle betrokken partijen. Aanleiding voor het initiatief is het signaal dat de clii«f0 ondersteuning behoeven bij het op niveau houden en vip beteren van de sport. gj Binnen het project kan gebruik worden gemaakt van tag expertise op diverse terreinen. De technische onderst^ mi ning is erop gericht het technisch kader op niveau te hqj den en te verbeteren. Bestuurlijke ondersteuning moetij |,0 den tot gezamenlijk beleid. ka de ARNEMUIDEN - In het weekend van 17 t/m 19 septes ni ber wordt het jeugdsportweekend georganiseerd op m Zilveren Schor te Arnemuiden. Jongeren met een lichaiu-'pI lijke beperking in de leeftijd van 12 tot en met 18 j&-ge kunnen met diverse sporten kennismaken. Doel van het weekend is jongeren te laten kennismal met diverse sporten. Door het beoefenen ervan kunt grenzen worden verlegd en leren de deelnemers hun mog lijkheden kennen. Het weekend wordt begeleid door ere ren begeleiders en sportinstructeurs. GOES - De toerrijders van de ZRTC Theo Middelkam p die in vele tochten en klassiekers aktief zijn, houden zo: z( dag zelf een nieuwe tocht. g De Theo Middelkamp Classic staat voor het eerst opc,e( toerkalender en is bedoeld om een jaarlijks terugkeren^ tocht te worden. De route is uitgepijld en gaat voornanLj, lijk over de mooie, rustige wegen in Midden-Zeelam Voor de deelnemers, die zaterdag een kijkje hebben genc-j^, men bij de Delta Profronde, een uitdaging om zelf de ca-v: clitie te testen. De toerrijders kunnen kiezen uit twee pa n koersen: over 70 of 120 kilometer. <j De start is tussen 9.00 en 11.00 uur bij Capital Sports a: w het Geldeloozepad in Goes. De twee tochten worden ger-p den onder auspiciën van de NTFU. n V E VENLO/VEENDAM - In de eerste divisie betaald voetk 'v raakten VW Venlo en BV Veendam gisteravond 100-procentscore kwijt. Op eigen veld nog wel leden be-£ de clubs de eerste verliespunten. VW en Veendam ware.}, de laatste clubs met maximale winstpunten uit de comp<-v titieduels. f VW Venlo speelde moeizaam gelijk tegen Haarlem. Lj bezoekende club nam al in de tweede minuut de leidifi^. door een doelpunt van Arturo ten Heuvel. Pas een kwa tier voor tijd kon Van Loenhout de gelijkmaker produo -j ren: 1-1 BV Veendam leed een nederlaag tegen Excelsior: 2-3. Vi n treffers vielen al in de eerste helft. Hamming en Pand scoorden voor Veendam, El Hamdaoui en Holman vooro satellietclub van Feyenoord. In de eerste 43 minuten ip] rust zochten beide clubs naar de winnende treffer. D Dj viel uiteindelijk één minuut voor tijd. Kolk besliste d'] wedstrijd in Rotterdams voordeel. ANP door Ron de Waal OOSTKAPELLE - Na een sei zoen waarin de prestatiecurve van de voetbalsters van Oostka pelle niet altijd een even stabiel verloop vertoonden, werd de uit eindelijke zesde plaats met te vredenheid begroet. Inmiddels heeft trainer René Hillbrand de lat voor zijn selectie weer wat hoger gelegd. „Wij willen bij de eerste drie eindigen." Echt verbaasd was Hillebrand het afgelopen seizoen niet toen bleek dat zijn speelsters niet al tijd even constant presteerden. „Het was natuurlijk voor ieder een wennen. Een nieuwe trai ner, verschillende nieuwe speel sters; uiteraard is het dan een utopie om te veronderstellen dat alles direct loopt zoals je graag zou willen. Toch was ik prettig verrast dat we na een stroeve start een heel goede reeks kon den neerzetten. En dus nog zes de werden." Inmiddels is Hillebrand een jaar onderweg met zijn speelsters en schrikt hij er niet van terug om een hoger doel na te streven. „Voor mezelf en voor de groep is het een uitdaging om aanslui ting met de topdrie te krijgen. De meeste tegenstanders ken nen we ondertussen en daar zit ten geen ploegen bij waartegen we kansloos zijn." Daarnaast is de groep volgens de trainer in di verse opzichten gegroeid. Vertrouwen Hillebrand: „Het ziet er toch al lemaal weer wat volwassener uit. Uiteraard is het nog even af wachten hoe het in competitie verband gaat lopen, maar daar heb ik wel vertrouwen in. We stappen dit seizoen af van het 4-4-2-systeem en gaan over op 4-3-3. We hebben met z'n allen afgesproken om dit tot aan de winterstop vol te houden, om daarna een evaluatie te houden. Eén of twee tegenslagen zullen we zeker niet aangrijpen om het systeem weer op de helling te gooien. We zijn er met z'n allen wat dat betreft een stuk zeker der op geworden. Ook ik heb in René Hillebrand en zijn team, dat voor een topklasSering moet gaan dit seizoen. foto Lex de Meester mijn tweede seizoen een veel duidelijkere visie." Toch zal Hillebrand het dit sei zoen opnieuw moeten doen met een stuk minder ervaring, om dat Manon Verburg het met een slepende rugblessure hoogst waarschijnlijk voor gezien houdt. „Er zou inderdaad wat meer draagkracht bij mogen ko men, maar tegenwoordig zie je steeds meer dat de ervaren speel sters het eerder voor gezien hou den. Dat de gemiddelde leeftijd steeds lager wordt is een ten dens die ik niet zo snel zie veran deren. Het zou misschien best zo kunnen zijn dat het gebrek aan ervaring je op cruciale mo menten kan opbreken", denkt Hillebrand. Tegenover het vertrek van Ver burg staat echter wel de komst van vier nieuwe speelsters. Salli- na Schipper en Sally Joan Mul ler maakten de overstap van FC Dauwendaele, terwijl Renske Puyenvelde en Renée van de Berg voor Zeeuws-Vlaamse aan vulling zorgden. Met 39 speelsters voor twee teams staat René Hillebrand nu voor de lastige keuze om zijn de finitieve groep bekend te ma ken. „Daar ben ik druk mee be zig. Waar we daarbij met z'n allen voor moeten waken, is dat de sfeer goed blijft. Anders dan mannen, krijgen vrouwen het al tijd voor elkaar om veel langer met een bepaald probleem rond te blijven lopen. Dat de sfeer daaronder gaat lijden kunnen we niet gebruiken", stelt Hille brand. Ondertussen heeft Oostkapelle het eerste succesje van dit sei zoen al binnen. Afgelopen week einde werd in Harderwijk ten koste van zondag-eersteklasser WOG (1-0-winst) de tweede ronde van het bekertoernooi be reikt. In de komende competitie verwacht Hillebrand de meeste tegenstand te krijgen van het tweede team van Ter Leede en van RVVH. „Maar in de strijd om de boven ste plaatsen willen wij ons zeker mengen." door Peter Snelders TERNEUZEN - In de bekercom- petitie voor vrouwen won Steen met verrassend ruime cijfers (5-0) van het in de reguliere com petitie één klasse hoger spelen de Terneuzen. Aardenburg was een maat te groot voor Zaam- slag (6-0) en Terneuzense Boys speelde gelijk (1-1) tegen Zee land Sport. Omdat Zierikzee in poule 1 afgelopen zaterdag ver stek liet gaan in het uitduel hij Meeuwen is die ploeg uit de be kercompetitie genomen. Poule 1. Meeuwen-Nieuwland 4-1. Stand: Oostkapelle 2 1-3 (6-3), Meeuwen 1-3 (4-1), Nieuwland 2-0 (4-10). Poule 2. Terneuzense Boys-Zee land Sport 1-1, WIK'57-Smerdiek 0-4. Stand: Smerdiek 2-6 (15-0). WIK'57 2-3 (9-4), Zeeland Sport 2-1 (1-10), Tem. Boys 2-1 (1-12). Poule 3. Colijnsplaatse ZSC'62 2-0, Veere-GPC Stand: Veere 2-6 (8-4), Colijsf plaatse Boys 2-6 (4-0). ZSC'6 (2-5). GPC 2-0 (2-7). Poule 4. Noormannen-MZVC li-. SVD-Wolfaartsdijk 0-6. Stas Noormannen 2-6 (16-1), SVD!» (8-6) Wolfaartsdijk 2-3 (7-v MZVC 2-0 (1-19). Poule 5. Zaamslag-Aardenbiü, 0-6. Stand: Aardenburg 2-6 (9-11 Patrijzen 1-0 (1-2), Zaamslag ift (0-6). Poule 6. SC Gastel (zaterdag)-Tlï- lense Boys 11-0, Nieuwdorp-Kiti- ningen 3-3. Stand: SC Gastel (zaterdag) 2k (12-0), Nieuwdorp 1-1 (3-3), Krc ningen 2-1 (3-4), Tholense Bi?' 1-0 (0-11). Poule 17. Terneuzen-Steen 0-i Stand: Steen 2-6 (7-1), SC Gasli; (zondag) 1-0 (1-2), Terneuzen 1(1 (0-5). Poule 19. ODIO-Nieuw-BorgvM 5-3. Stand: ODIO 1-3 (5-1 Nieuw-Borgvliet 2-3 (10-5), Hif sterloo 1-0 (0-7). r^rurs» Terneuzen. Kreekioop, 10 kilome ter. Mannen: l Eric Cappon (Zuidzan de) 33.39, 2. Eric Goossen (Terneuzen) 34.41, 3. Gert-Jan Verbrugge (Goes) 36.38, 4. Valeer Cockheijt (B) 36.48, 5. Tonny Laurel (Zaamslag) 38.25. Vrouwen: 1. Petra Rasenberg (Terneu zen) 41.33, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 49.34, 3 Haimanna Doedens (Goes) 49.44. Lucky Day. 3-8-11 -13-15-17-19-23-25-29-30-38-40-4 7-48-59-60-64-68-69. (Onder voorbehoud). US Open, 15 miljoen euro. Mannen, eerste ronde: Roddick (VSt/2) - Jenk ins (VSt) 6-0 6-2 6-2, 7-6 6-7 4-6 6-4 6-4, Ferrero (Spa/7) - Zib (Tsj) 4-6 7-5 7-6 6-7 6-3, Seppi (Ita) - Schuettler (Dui/11) 3-6 4-6 7-6 7-6 6-1, Johansson (Zwe/28) - Lu (Tai) 6-3 6-1 6-3, Canas (Arg/29) - Vlie gen (Bel) 6-3 4-6 7-5 6-1, Nadal (Spa) - Heuberger (Zwi) 6-0 6-3 4-6 2-6 6-3, Kou- bek (Oos) - Bogomolov Jr. (VSt) 6-3 6-4 1-6 2-6 6-3, Llodra (Fra) - Eiseneer (Bel) 2-6 7-6 7-6 6-2, Gambill (VSt) - Ram (VSt) 6-3 6-2 3-6 6-4, Volandri (Ita) - Hip- pensteel (VSt) 6-3 6-4 6-2, Clement (Fra) - Arthurs (Aus) 6-4 6-7 6-3 6-3, Hewitt (Aus/4) - Ferreira 9ZAf) 6-1 7-5 6-4, Gros- jean (Fra/12) - Patience (Fra) 7-5 6-7 6-2 6-1, Spadea (VSt/23) - Horna (Per) 6-7 6-2 6-4 6-4, Berdych (Tsj) - Bjórkman (Zwe/32) 6-3 2-6 6-2 1-6 6-3, Melzer (Oos) - Carraz (Fra) 7-5 6-0 4-6 6-3, Davi- denko (Rus) - Philippoussis (Aus) 1-6 6-3 3-6 7-6 4-1 opgave Philippoussis. Vrouwen, eerste ronde: Sharapova (Rus/7) - Granville (VSt) 6-3 5-7 7-5, Koe snetsova (Rus/9) - Karatancheva (Bul) 6-2 6-0, Venus Williams (VSt/11) - Man- dula (Hon) 6-3 7-6, Suarez (Arg/13) - Liu (Chn) 6-1 7-5, Farina Elia (lta/19) - Spears (VSt) 3-6 6-2 6-4, Daniilidou (Gri/29) - Talaja (Kro) 3-6 6-3 7-5, Frazier (VSt/21) - McCain (VSt) 6-2 6-2, Zanetti (Ita) - Washington (VSt) 7-5 7-5, B (Pue) - Sequera (Ven) 6-1 6-2. Vrouwen, tweede ronde: Sugiya (Jap/12) - Dulko (Arg) 6-2 6-4, Schny (Zwi/15) - Benesova (Tsj) 6-4 6-1, I' tuchova (Slw) - Molik (Aus/17) 6-4 c- Vento (Ven/31- Schruff (Dui) 6-1 jj 6-2, Kostanic (Kro) - Linetsjkaja 6-4 6-3. Goes. Jeugdtoernooi 't Veerh JE12: S. Geers-H. Visser 6-0 6-0, R.Kj le-N. de Marco 6-2 6-0, A. Veldholj Parsowa 6-0 6-0, F. van Straalen-T. V gel 6-1 6-0. JE14: R. de Haas-J. vano Schoot 6-1 6-3, V. Bol-R. Meerman S 6-0, A. van de Vrie-J. van der Scho, 6-3 6-1, K. van Herk-D. Altena 7-5 ij JE16: R. Krijger-R. Blank 6-0 6-4, T j Clercq-R. Meerman 6-0 6-0, V. F 1 van Elzelingen 6-0 6-3, D. de Ravej Ponten 6-2 6-0, M. Stroosnijder-R. i Nood 6-3 6-2, R. Blank-R. de Klerk 9 6-3 6-2, D. Ponten-D. Schoorl 6-1 6-1,1 van Elzelingen-T. Roumen 6-1 6-4, S,l Zwaan-R. Meerman 6-1 6-1. ME12:I Griep-N. van Strien 3-6 6-3 6-0, S. V, Balen-R. Meulendijks 6-1 6-2, E. I Haas-A.S. Bol 6-0 6-0, N. van Strienj Kodde 6-0 6-0, R. Meulendijks-K. Nooijer 6-4 6-4, E de Haas-S. Klap 6 7-6, S. van Balen-K. de Nooijer 6-2 ME14: N. de Haas-E. Walraven 6-36- E. van der Heijden-N. Quite 6-2 6-1, Ej Clercq-M. van Trigt 7-6 6-1 Eerste divisie. Veendam-Excelsior 2-3, VW-HaarM 1-1. Expert Holland Ladies Tour. Deri etappe, Zoeterwoude - Scheveni gen: 1. Schleicher (Dui) 86 km 2 04.23. 2. Mansveld (Gasselternijveei 3. Longhin (Ita), 4 Melchers (Moeti stel), 5. Brodtka (Dui), 6. Van Alebeek (Amsterdam). Klassement. 1 M chers in 8.06.47, 2. Chantal Beltm (Slagharen) 0.06, 3. Van Alebeek 0,( 4. Van der Helm (Moordrecht) 0.17, Bosman (Amstelveen) 0.18. door Eugène de Kok GOES - GPC Vlissingen is de meest gehoorde naam als het gaat om de favorieten in de der de klasse A van het zaterdag voetbal. „Wij zijn wel één van de kanshebbers op het kam pioenschap. De titel pakken is óók onze voornaamste doelstel ling", zegt aanvoerder Jeroen van Ommen. „We zitten er al twee jaar tegen aan te hikken", vervolgt Van Ommen. „De selectie is in tact gebleven en met Marco Schroe- vers en Régillio Pinas zelfs ver sterkt, maar het moet nog maar blijken. Vorig jaar deden we het goed tegen de clubs bovenaan en slecht tegen teams uit de on derste regionen. We zijn hard aan het werken om dat te veran deren. Zo moet je kampioen wor den." „Het hangt af van hun wisselval ligheid", zegt Frank Allaart van Serooskerke over de titelkansen van GPC. De doelstelling van zijn club is promotie. „Niet zo zeer via het kampioenschap, maar via de nacompetitie." De clubtopscorer heeft goede hoop. „Als je jezelf iets ten doel stelt, verwacht je dat ook te halen. Wij hebben met nieuwkomer Wilco de Keuning nu in ieder ge val twee mensen die doelpunten kunnen maken." Ook FC Dauwendaele wil een periodetitel. „Dat is opnieuw de doelstelling. We willen zeker met de bovenste drie meedoen", •zegt aanvaller Jorrit Schuur man. „De klasse is onvoorspel baar, net zoals vorig jaar. Toen wonnen we de ene week van de koploper en de keer daarop ver loren we van de nummer laatst." „Ik denk dat GPC en Dauwen daele hoog gaan scoren. SKNWK zal ook wel weer mee doen. Ik hoop dat wij bij hun kunnen komen", zegt Alexander Bom, aanvoerder van MZVC, hoopvol. „Onze selectie is wat uitgebreid. Vorig jaar konden we door blessures en schorsin gen middenin het seizoen net elf man op de been brengen. Dit jaar willen we een periodetitel en hoger eindigen dan de zesde plaats vorig jaar." Periodetitel Ook Veere wil meedoen, zegt trainer Kees de Rooy. „Wij mik ken op een plek bij de eerste vijf en een periodetitel. Wij denken dat we, technisch gezien, mis schien wel goede spelers heb ben, maar nog niet de beste groep. Veere wil in ieder geval aanvallend voetbal spelen." Degradant Arendskerke en WHS zijn de dissonanten in de groep. „Wij hebben niet zo veel verwachtingen", zegt Walter de Kok van Arendskerke. „We ho pen eens een keer niet onderin mee te draaien. Ik mag aanne men dat dat dit jaar ook zal luk ken." Ook WHS'er Leon de Wit te koestert niet al te veel hoop. „We moeten eerst proberen om onze wedstrijden weer op een fatsoenlijke manier te spelen. We proberen ons te handha ven." Vierde klasse A In de vierde klasse A van het za terdagvoetbal lijken degradan ten VCK, Heinkenszand en Krui- ningen de beste papieren te heb ben. De drie trainers zien het an ders. Henk Willemse (VCK) dringt zichzelf geen favorieten- rol op. „Wij moeten proberen om mee te draaien in de subtop. Er zijn nogal wat spelers weg en we hebben een jonge ploeg die wel bereid is om hard te werken voor een goed resultaat." Ook Heinkenszand ziet zichzelf niet als gedoodverfd kampioen. Trainer Raymond Mohr: „Wij zijn een nieuwe ploeg aan het op bouwen en gaan voor een perio detitel. Bij ons ontbreekt het aan ervaring en een echte win naarmentaliteit. Ik denk dat we daarom net tekort komen, Edward Bank, trainer van Krui- ningen, manoeuvreert zichzelf ook niet in de rol van kansheb ber. „De ploeg is nog steeds jong en de selectie is smal. We komen uit de derde klasse, dus iedereen heeft een hoge pet van ons op, maar ons doel is om boven de middenmoot te eindigen." Outsider in klasse 4A is Wolf aartsdijk. vorig jaar nog vierde. Trainer Peter Groenewegen ver wacht niet dat dat zomaar weer lukt. „Wij zijn absoluut geen fa voriet. Er zijn vier basisspelers gestopt. Dat is een streep dooi de rekening wat betreft dit sei zoen." Ook nummer drie van vo rig jaar. Bevelanders, is een ploeg waarmee rekening moet worden gehouden. In 4B spelen onder meer SPS uit Poortvliet, vorig jaar elfde, en Stavenisse dat afgelopen sei zoen als negende eindigde. Dertigjarige trainer begint aan eerste seizoen bij korfbalclub All Ready door Ben van den Aarssen ZIERIKZEE - Kampioen wor den in de derde klasse. Dat is de even heldere als moeilijke doelstelling die de korfballers van All Ready uit Zierikzee zichzelf hebben opgelegd. Aan de nieuw aangetreden trainer Robert Jongejan de opdracht om van de missie een succes te maken. Belangrijke steun in de rug van Jongejan is de op het oude nest teruggekeerde Den nis Voshart. Mede daarom heeft Jongejan vertrouwen in een goede af loop van het karwei. „We zit ten al een aantal jaren in deze klasse en nog altijd is er een stijgende lijn zichtbaar. Daar om gaan we met z'n allen voor die titel." De rentree van Voshart bi] All Ready is natuurlijk de grote verrassing aan de vooravond van de nieuwe veldcompetitie. In maart nam de ex-intematio- nal afscheid van korfballen op het hoogste niveau bij Deetos. Een hartroerend vaarwel werd het. Voshart had teveel last van blessures om nog voluit in de top te kunnen spelen. Ook het op en neer reizen naar Dordrecht begon hem tegen te staan. Aanvankelijk lag het in de bedoeling dat de routinier de veldcompetitie zou gebrui ken als voorbereiding op de zaal, later dit jaar. Het lichaam hield zich beter dan verwacht. En dus maakt Vos hart volgens Jongejan vanaf heden op een volwaardige manier deel uit van de selectie. Jongejan: „Met Dennis erbij krijgen we natuurlijk een hoop ervaring in het team. Hij zal vast en zeker het een en ander- laten zien. Ook de psychologi sche invloed van zijn aanwezig heid op de tegenstander moet je niet onderschatten. Persoon- lijk ben ik ook heel blij met I zijn komst. Ik ben tenslotte i nog een jonge trainer en oner varen bij de senioren. Met de kennis en ideeën van Dennis en de andere oudere spelers in het team voel ik me in de rug gedekt." De benoeming dit voorjaar van de dertigjarige Jongejan kwam ook voor hemzelf onverwacht. De laatste twee jaar was de oud-speler van All Ready werk- Robert Jongejan staat aan de vooravond van zijn eerste jaar als hoofdtrainer bij All Ready. foto Dirk-Jan Gjeltema zaam als trainer/coach van de junioren van de vereniging. Zelfs speelt hij tegenwoordig op zondag bij Hove KC, een club in de agglomeratie Ant werpen. Als gediplomeerd korf baltrainer hield hij op termijn wel rekening met een aanstel ling bij zijn oude liefde. „Maar dan pas over een jaar of vijf, op het moment dat alle spelers van mijn generatie zouden zijn uitgebald en nadat ik eerst el ders als hoofdcoach bij een club in de keuken had geke ken. Als ze je vragen, zeg je echter geen nee. Clubliefde blijft." In de hoofdmacht van All Rea dy krijgt Jongejan onder ande re te maken met Ronald Snoek en Debbie Winkels, spelers met wie hij in zijn actieve car rière altijd heeft opgetrokken. Ook met diverse andere spelers heeft hij nog zelf gekorfbald. „Het was voor beide partijen even wennen. Het is door het team heel positief opgepakt. De omschakeling is ondertus sen wel gemaakt. Ze weten dat ik degene ben die uiteindelijk de koers bepaald." Stage Jongejan is inmiddels ook aar dig door de wol geverfd. Na het bekend worden van zijn be noeming kon hij dankzij de be middeling van Voshart bij Dee tos terecht voor een stage. „Ik mocht overal bij zijn. De wed strijdbespreking, het overleg voor en na de training, alle deu ren stonden voor me open. Een mooie ervaring." All Ready opent het veldsei- zoen volgende week zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Oranje Nassau. Zelf be schouwt Jongejan het uit de tweede klasse gedegradeerde ADO uit 's Gravendeel als de te kloppen tegenstander. Jonge jan, in het dagelijks leven be zorger bij een keukencentrum in Melissant, is er van over tuigd dat het kampioenschap voor All Ready haalbaar is. Na het pionierswerk van Gijs Hol- lestelle en het verder kneden door Harm Brandt is de club uit Zierikzee inmiddels een bo- venmodale derdeklasser gewor den. Jongejan is blij met de am bitie in de groep. „Ik heb na mijn benoeming met alle leden van de selectie individueel ge sproken en hen gevraagd naai de persoonlijke doelstelling. In die reeks gesprekken is mij dui delijk geworden dat de doel stelling om kampioen te wor den, breed wordt gedragen. Dan moet je er als trainer en als groep ook niet voor weglo pen. Met z'n allen zullen we er voor gaan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24