Twee keer poorten is niet genoeg PZC Vlissingen dicht bij tweede bekerronde Doelpuntenfestival in Krabbendijke fH tf- Monsterzeges voor l Walcheren en Apollo Paardekooper (Goes) moet zijn baas Van den Hemel (SSV'65) gelijkspel toestaan Ruime zege van Zeeland Sport Zege voor ZSC Paul Bom weer in selectie SSV uitslagen woensdag 1 september 2004 wb., door Bauke Boersma GOES - In het dagelijks leven moet Niels Paardekooper slaafs luisteren naar Maurice van den Hemel. Maar gisteren leek de spits van Goes lange tijd op weg zijn baas voor minstens enkele dagen de mond te snoeren. Tót SSV'65 twee minuten voor het einde van het onderlinge beker duel nog op 2-2 kwam. „Mooi, nu hoef ik me de eerstko mende dagen tenminste niet op te sluiten in mijn kantoortje", haalde Van den Hemel (28) opge lucht adem nadat scheidsrech ter Hans Lindhout de wedstrijd had beeïndigd. „Jammer dat we het nog weggeven", voegde Paar- GOES - Nieuwland had weinig in te brengen bij Zeeland Sport in poule 48 van het bekertoer nooi: 6-0. Poule 48. Zeeland Sport-Nieuw- land 6-0: Na tien saaie minuten begon de wedstrijd pas echt. In de vijftiende minuut opende Jo- ren Lammers het bal. Tien minu ten later scoorde hij opnieuw voordat Dennis Bootsgezel de 3-0-ruststand binnentikte. De tweede helft scoorde Joris Beilo drie maal. Poule 49. Robur-Heinkenszand 1-2: Heinkenszand was de bete re ploeg, maar had het even moeilijk toen vlak na rust Ro- bur via Dennis Weijers langszij kwam. Joeri Weststrate scoorde beide treffers voor Heinkens zand. Luctor-Jong Ambon 2-3: Een spannende en sportieve wed strijd die na rust werd beslist toen een vrije trap van Ray mond Gaan (hij trok op het laat ste moment zijn overschrijving naar RCS in) via een tegenstan der in het Luctor-doel terecht kwam. Voor rust scoorden Rem- co Felius (0-1), Serge de Blaeij (1-1), Erik de Groene (2-1, straf schop) en Noes Taniwel (2-2). dekooper (24) eraan toe. „Als het 2-1 was gebleven, was ik na tuurlijk op mijn werk voorlopig wel het baasje geweest." Maurice van den Hemel en Niels Paardekooper zijn al zo'n veer tien jaar vrienden. Ze voetbal den ook samen, eerst bij SSV'65 en later bij Goes. En sinds een halfjaar is er een nieuwe dimen sie in hun verhouding: die van baas en werknemer. Van den He mel is één van de vennoten van een assurantiekantoor in Kloe- tinge en nam Paardekooper zes maanden terug in dienst. De be- kerpot tussen de clubs was de voorbije dagen dan ook voer voor pesterijen op de werkvloer. „Het gebruikelijke gedoe", lach te Van den Hemel gisteravond. „Een beetje zuigen en zo." En beloftes doen. Waaraan Paar dekooper zich deels hield. „We geven de zege op de valreep weg, maar ik heb Maurice wel twee keer tussen de benen door gespeeld, hè", grijnsde de aan valler. „Ach", wuifde Van den Hemel die acties weg, „ik zeg maar zo: mij door de benen spe len, is de enige manier waarop je me voorbij komt. Als daar geen kans uit komt, heb ik er vrede mee. Bovendien, Niels had het vooraf aangekondigd, het kwam niet als een schok." Dat Van den Hemel niet vaker de ultieme voetbalvernedering van onze sportredactie GOES - Krabbendijke en Corn Boys speelden in het tweede duel van de eerste bekerronde een spannend duel. Krabbendij ke stelde in de laatste minuut de zege veilig. Kwadendamme plaatste zich verrassend voor de volgende ronde. Poule 50. Kwadendamme-Aar- denburg 2-0: Een verrassende ze ge voor de thuisploeg, die zich plaatste voor de volgende ronde. Na rust stelde Kwadendamme de zege veilig dankzij Leon Bek en Mark Doene. Hoedekenskerke-Schoondijke 2-2: Hoedekenskerke kwam op 2-0, maar zag Schoondijke nog langszij komen. Sebastiaan Legrand en Marcel de Pree (prachtige lob) zetten Hoe dekenskerke op 2-0 maar nog voor rust maakte Barry Haerens 2-1. Toen minuten voor tijd scoorde Alex Vanhoute de gelijk maker. Poule 51. Hansweerts Boys-Koe wacht 2-7: Een incompleet Hans- weertse Boys kon tot de tweede helft standhouden (2-2), maar daarna sloeg Koewacht vooral door toedoen van Jacky Lambert toe. Lambert scoorde vijf keer, Carlo van Grimberghe en Bruno van Assche scoorden de overige treffers voor Koe wacht. Martin Koele en Djawet Azami doelpuntten voor de thuisploeg Krabbendijke-Com Boys 5-4: Drie keer moest Krabbendijke achtervolgen, pas bij 4-3 kwam de ploeg voor het eerste op voor sprong in dit felle maar spor tieve duel. Danny Weber maak te in de laatste minuut de win nende treffer. Sscoreverloop: Manuel Bont 0-1, Danny Weber 1-1 (pen), Stefan Boerbach 1-2, Martin Bal 2-2, Manuel Bont GOES - In de andere wedstrijd in poule 3 behield ZSC na de 4-2-nederlaag tegen SSV nog een kans op de tweede ronde dankzij een zege in Nieuwdorp. De bezoekers wisten wisten wel raad met de kansen en de thuisclub allerminst. Gerard Verhoek tekende op slag van rust voor de 0-1 en Kim van Veen halverwege de tweede helft voor 0-2. hoefde te ondergaan, lag aan de opstelling die SSV-trainer Cees Houtepen uit de hoge hoed toverde. Van den Hemel is voor bestemd voor het verdedigings- hart, maar was tegen Goes rechtsback omdat Michel de Groote een schorsing uitzat. Na een uur verhuisde hij naar het centrum, waar hij Paardekoo per geregeld in de ogen keek. „Jammer dat Maurice niet tegen mij aan de wedstrijd begon", glimlachte Paardekooper op dra conische wijze. „Ik ken zijn kwa liteiten, had alle vertrouwen in een confrontatie met hem." Van den Hemel speet het al even zeer dat de noodgreep van Hout epen een rechtstreeks duel tus sen baas en werknemer aanvan kelijk voorkwam. Hij had er niet tegenop gezien en liet in de slotfase zien Paardekooper in derdaad de baas te kunnen. Ster ker, had de verdediger in blessu retijd niet zo kordaat ingegre pen, dan was de spits van Goes pardoes naar de 3-2 gesoleerd. Nu moest Niels Paardekooper het doen met 'slechts' één doel punt. Christiaan Boon van SSV'65 (0-1) en Goes-aanvaller Koen Wisse lieten de pauze in evenwicht (1-1) aanbreken. De ploegen waren amper twee mi nuten uit de kleedkamer toen Paardekooper toesloeg met een strakke schuiver: 2-1. SSV'65 kon vervolgens aanvallen wat het wilde, echte kansen, laat staan goals, hieven uit. Daar mee leek Niels Paardekooper de baas op het veld, en de komende dagen ook op de werkvloer te worden. Tot uitgerekend zijn ei gen broer de pret vergalde. SSV' er Stefan Paardekooper besloot een solo over links met een niet te missen voorzet op Marcel Ko- le: 2-2. Goes-SSV'65 2-2 (1-1). 8. Christi aan Boon 0-1, 10. Koen Wisse 1-1, 47. Niels Paardekooper 2-1, 88. GOES - Paul Bom is terug in de selectie van SSV'65. De^Goese- naar kondigde aan het eind van vorig seizoen nog stellig aan te stoppen met voetballen, maar is op verzoek van de club terug ge komen op die beslissing. SSV onderging deze zomer een metamorfose, maar het vreemde lingenlegioen dat naar sport park Het Schenge trok, ontbeert een balvast aanspeelpunt in de voorhoede. Daarom werd Bom benaderd. Die besloot daarop zijn voetbalschoenen toch weer aan te trekken. Marcel Kole van SSV'65 (links) verleent assistentie als Maurice van den Hemel (3) Goes-aanvaller Niels Paardekooper de doorgang pro beert te versperren. foto Willem Mieras 2-3 (pen), Martin Bal 3-3, Danny Weber 4-3 (pen), Stefan Boerbach 4-4, Danny Weber 5-4. Poule 52. Graauw-Kruingen 3-1: Het eerste halfuur was voor Kruiningen. In die periode na men de bezoekers ook de leiding via Edwin van Houte, Daarna een beter Graauw. De thuis ploeg scoorde .na rust via Karei Steijaert, Marcel Verschuren en Edward Kips. Poule 53. SVD-Hoofdplaat 1-1: Een fraaie solo vijf minuten voor tijd van Ewout de Graaf leek SVD de tweede bekerzege te bezorgen. Hij stoomde van ei gen helft op en scoorde met een schot in de verre hoek 1-0. Vlak voor tijd maakte Tim Pielaet echter gelijk in het evenwichti ge duel. Poule 54. Philippine-Wemeldin- ge 1-3: De eerste helft gaf wei nig kachtsverschil te zien. Het jeugdige Wemeldinge kwam hal verwege de eerste helft op 0-1 door Richard Schouten. Vlak voor rust scoorde Ostar Diele- man met een fraai schot 1-1. In de tweede helft was Wemeldin ge beter en won verdiend door treffers van Richard Schouten (penalty) en Pieter Bolle. Poule 57. Vosmeer-Dosko 3-5: Na de blamage bij Alliance (1-11) herstelde Vosmeer zich. Mike van Hasteren zette de ploeg zelfs op voorsprong, maar bij rust stond het toch 1-3 voor Dosko. Na de rust werd het 1-4 voordat Jasper de Regt en Arjen Verkamman vergeefs de aanslui ting maakten: 3-4. Poule 60. NSV-Stavenisse 8-0: Vier doelpunten van de Poolse spits Christian Klmczak velden Stavenisse. Het eerste kwartier hield de Thoolse ploeg het nog droog, maar toen kwam NSV op gang. Behalve Klmczak scoor den ook Carlo Rijpers, Wouter Schiedom, Jacques Kestens en Erwin Verbocht. Poule 61. Victoria'03-Smerdiek 9-1: Smerdiek had niets in te brengen in Oudenbosch. Na een 3-0-achterstand bij rust liep Vic toria vlot uit. Jelle Rinses redde de eer voor Smerdiek. Poule 62. SPS-Vivoo 3-2: SPS nam een 3-0-voorsprong, maar zag de ploeg uit Huij bergen nog angstig dichtbij komen. Johan Uijl en Peter van der Male scho ten SPS voor rust naar 2-0, waarna Uijl ook de 3-0 maakte. Danny Verkuijl en Pirn Siegers scoorden daarna tegen. Een speler van Zeelandia Middelburg schiet op het doel van 's-Heer Arendskerke. foto Mechteld Jansen van onze sportredactie GOES - Vlissingen is dicht bij de tweede be kerronde dankzij een 2-1-zege op het een klasse hoger spelende Zierikzee. 's-Heer Arendskerke verraste Zeelandia Middel burg. Poule 1. Meeuwen-Serooskerke 3-1: Meeu wen nam meteen het heft in handen door doelpunten van Arnold Krijger en Michiel Brouwer. Wilco de Keuning maakte halver wege de eerste helft de aansluitingstreffer. Na kansen over en weer kopte Eddy Mat- thijssen een corner van Rogier Sinke bin nen: 3-1. Vlissingen-Zierikzee 2-1: Vlissingen staat dankzij een doelpunt vlak voor tijd van Tim van der Vlies met anderhalf been in de twee de ronde. De ploeg kwam door Khalid Bou- frahi op 1-0, maar nog voor rust maakte Rut- ger Kooman gelijk. Poule 2. Kapelle-Duiveland 4-4: Dennie le Comte tekende na vijf minuten voor 0-1. Via Randy de Dreu en twee keer Ferdi Til- roe werd het 3-1, waarna Lex Zwang net voor rust voor 3-2 zorgde. Direct na rust werd het 4-2 door Rob Oostrom. Duiveland- drong het laatste kwartier enorm aan. Via opnieuw Lex Zwang en Mamix van der Hul- le leverde dat een verdiend punt op. Zeelandia M-Arendskerke 0-2: Een gelijkop- gaande wedstrijd, waarin in de openingsfa se de thuisclub een paar beste kansen niet wist te verzilveren. Arendskerke kwam na twintig minuten op 0-1 door Stephan van de Velde. Via Frank Goedegebure werd het in de allerlaatste minuut ook nog 0-2. Poule 3. Nieuwdorp-ZSC 0-2: Een weinig enerverende wedstrijd, waarin de bezoekers wel raad wisten met de kansen en de thuisclub allerminst. Gerard Verhoek teken de op slag van rust voor de 0-1 en Kim van Veen halverwege de tweede helft voor 0-2. Poule 4. Veere-Terneuzen 0-6: De winst ging simpel naar de bezoekers, die na der tien minuten via een kopbal van Mike But de score openden. Remco van Leeuwen te kende halverwege de eerste helft met een vrije trap voor de 0-2 en via Darryl Rawid- jan werd het een minuut later 0-3. Hillary Chukwugbo tekende na rust met een zuive re hattrick voor de 0-6. Kloetinge-Zaamslag 12-4: Zaamslag leidde na zeven minuten door doelpunten van Jo ris Rademakers en Peter Dieleman met 0-2, maar daarna was de thuisclub oppermach tig. Bij rust was het al 6-2 door goals van Marcel Kole 2-2. Scheidsrechter: H. Lindhout (Goes). Gele kaarten: Lars Wolkenhauer en Ernst Smit (Goes). Aantal toeschouwers: 95. Goes: Sven Wolkenhauer; Renato Helgers (15. Ernst Smit), Maikel Kabenda, Jordy den Toonder, Shannon Braaf hart; Trung Trail, Lars Wolkenhauer, Wander Snoeck (46. Clarence Pahlad); Pa trick Ketting, Niels Paardekooper, Koen Wisse (70. Vincent de Klerk). SSV'65: Christol van Campenhout; Maurice van den Hemel, Peter de Jong, Ronnie Proos (61. Peter Nieuivdorp), Elco de Schipper; Bjom Langeveld, Pim Bruins, Mar cel Kole, Yuri Baart (70. Stefan Paardekooper); Dennis van der Welle, Christiaan Boon (76. Fran cis Lokerse). van onze sportredactie GOES - Walcheren en Apollo scoorden er in het bekervoetbal aardig op los. Ook Rillandia was productief. Bij Yerseke werd het 1-6. Poule 6. Yerseke-Rillandia 1-6: Voor rust waren Rick Heymans, Ralph Kuypers en Padden van de Water namens Rillandia trefzeker. Na rust scoorde Van de Water één keer en Arjan Koopmans twee keer. Alex van de Water redde de eer voor Yer seke. Dauwendaele-RCS 1-2: Joran Moes maakte aan het RCS-over- wicht een einde door na een half uur de 1-0 binnen te schieten. Na bijna een uur spelen scoorde Sven Prince de gelijkmaker en tien minuten later schoot John Bentschap Knook het winnende doelpunt voor RCS binnen. Poule 8. Ria W-GPC Vlissingen 4-4: Björn Ronde opende voor de rust de score. Net voor de rust kwam RIA langszij door een eigen doelpunt. GPC nam toen afstand via Björn Ronde en Erik de Ruyter. Het hardwerken de RIA kwam door Arno Verlin de op 2-3, maar zag GPC door Regilio Pinas weer verder uitlo pen (2-4). In de slotfase schoot Arjan de Meij raak uit een straf schop en in blessuretijd maakte Steve Kestelijn nog gelijk. Poule 10. Tholense Boys - VVR 1-3: Ondanks twee doelpunten van WR ging de eerste helft aar dig gelijk op. Tien minuten voor tijd maakte Johan Schot de 1-2 maar Van Kaik besloot de wed strijd op 1-3. Poule 12. WHS-Halsteren 0-8: Egbert Moerland en Hans Leu- ne kregen voor WHS wel kans jes, maar Halsteren was veel te sterk. Niels Landa (3x), Arie de Jong, Tommy van Zundert, Leon van den Ouden, Carlo Tem pelaars en Erik Lankers druk ten dat in doelpunten uit. Noad '67-Seolto 3-0: Iwan Geen- se scoorde nadat eerder in het duel Gert-Jan Polhuis (Seolto) en Corné de Frel (Noad '67) op de kruising schoten. Na rust wa ren Geense en De Frel trefzeker. Poule 43. Dreischor-Colijns- plaatse Boys 0-4: Henk Kieviet Stefan Wielemaker, Ferry Alfons (2x),Wilco de Valk (2x) en Joffrey Geldof. Binnen vijf minuten na rust was het 8-2 door Daan Es- ser en opnieuw Stefan Wielemaker. Via Emiel Dorst, Ferry Kabal (Zaamslag) en Wilco de Valk werd het vervolgens 10-3. Peter Dieleman en weer Wielemaker en Es- ser tekenden daarna voor de 12-4. Poule 5. Oostkapelle-MZVC 4-1: Oostkapel- le had vooral in het eerste bedrijf moeite met MZVC dat scherp man-op-man speelde. Vlak voor rust opende Arjen Pattenier de score. Nadat Pattenier nogmaals scoorde, maakte invaller Ricardo Schipper twee goals. Danny Sandheuvel redde de MZVC-eer. Patrijzen-Arnemuiden 2-3: Een gelijkop- gaande wedstrijd, waarin de thuisclub na een klein halfuur op 1-0 kwam door een strafschop van Marc van Haneghem. Vijf mi nuten later tekende Bart van Steveninck ook van elf meter voor de gelijkmaker. Drie minuten na rust werd het via Van Stevenin ck 1-2, maar een kwartier voor tijd werd het verdiend opnieuw gelijk door een doel punt van Nigel Hólmes. De winst ging in de slotminuut toch naar de bezoekers via een doelpunt met buitenspellucht van Jacky de Smit. New York. US Open, 15 miljoen eu ro. Vrouwen, eerste ronde: Henin (Bel/1) - Vaidisova (Tsj) 6-1 6-4, Craybas (VSt) - Pisnik (slo) 6-2 6-1, Raymond (VSt) - Jidkova (Rus) 7-5 6-3, Obziler (Isr) - Widjaja (Ino) 7-5 6-3, Petrova (Rus/14) - Zheng (Chn) 6-0 6-1, Rubin (VSt/20) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-2 6-2, Pierce (Fra/27) - Loit (Fra) 6-1 6-2, Bovina (Rus/26) - Marrero (Spa) 6-3 6-0, Kirilenko (Rus) - Likhovtseva (Rus/25) 7-6 6-3, Camerin (Ita) - Czink (Hon) 6-4 6-2, Chakvetadze (Rus) - Schett (Oos) 1-6 6-4 6-2, Srebotnik (Slo) - Panova (Rus) 6-3 6-2. Davenport (VSt)-Karhaj- cova (Slw) 6-4 6-0, Stosur (Aus)-Razza- no (Fra) 7-5 6-4, Miskina (Rus)-Cervano- va (Slw) 6-1 6-0, Asagoe (Jap)-Smash- nova-Pistolesi (Isr) 3-6 6-4 6-1. Petrova (Rus/14) - Zheng (Chn) 6-0 6-1, Rubin (VSt/20) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-2 6-2, Pierce (Fra/27) - Loit (Fra) 6-1 6-2, Bovina (Rus/26) - Marrero (Spa) 6-3 6-0, Kirilenko (Rus) - Likhovtseva (Rus/25) 7-6 6-3, Camerin (Ita) - Czink (Hon) 6-4 6-2, Chakvetadze (Rus) - Schett (Oos) 1-6 6-4 6-2. Mannen, eerste ronde: Massu (Chl/10) - Acasuso (Arg) 6-4 6-0 6-2, Sri- chaphan (Tha/15) - Hanescu (Roe) 4-6 6-4 6-1 6-1, Hrbaty (Slw/22) - Hernandez (Spa) Henman (GBr/5) - Karlovic (Kro) 7-6 6-7 4-6 6-4 6-4, Toersoenov (Rus) - Zabaleta (Arg) 4-6 6-3 6-7 6-3 6-2, Gold stein (VSt) - Suzuki (Jap) 7-5 2-6 6-2 6-1, Martin (Spa) - Dupuis (Fra) 3-6 6-2 6-4 6-4, Enqvist (Zwe) - Safin (Rus/13) 7-6 6-4 3-6 6-3. Mayer (Dui)-Saretta (Bra) 6-4 6-2 6-1, Robredo (Spa)-Udomchoke (Tha) 6-4 7-5 6-4. Henman (GBr/5) - Kar lovic (Kro) 7-6 6-7 4-6 6-4 6-4, Toer soenov (Rus) - Zabaleta (Arg) 4-6 6-3 6-7 6-3 6-2, Goldstein (VSt) - Suzuki (Jap) 7-5 2-6 6-2 6-1, Martin (Spa) - Du puis (Fra) 3-6 6-2 6-4 6-4. Kapelle. Jeugdtoernooi 't Veerhuis. Jongens. JE10: B. Wuyckhuyse-J. Vis ser 6-1 6-1, E. Sprinkhuizen-F. van Ba len 7-6 2-6 6-1, B. Wuyckhuyse-F. van Balen 6-1 6-0. JE12: N. de Marco-R. Par- sowa 6-4 6-2, B. van Trigt-H. Visser 6-0 6-1, M. Stroosnijder-D. Huisman 6-7 6-1 6-1. JE14: D. de Rave-R. Meerman 6-0 6-0, S. Geers-R. Zijderveld 7-5 6-1, T. Vleugel-M. van Minde 6-3 2-6 6-3, R. de Haas-A. van de Vrie 6-4 6-2, V. Bol-D. Al- tena 6-0 6-0, D. van Elzelingen-T. Ver beek 3-6 6-0 6-3, R. Meerman-R. Bakker 6-3 6-2, R. Blank-D. Dorssers 6-3 7-5. JE16: D. de Rave-D. Schoorl 6-0 6-0, M. Stroosnijder-M. Kodde 6-3 6-3, R. Krij- ger-R. de Klerk 6-0 7-5, V. Bol-T. Rou- men 6-0 6-2. JD12: A. van de Vrie/N. Hermus-B. van Trigt/S. Parsowa 6-0 6-1. JD14: M van lersel/M. Steketee-R. Bakker/M. Pippenbacher 6-2 6-4, M. van lersel/M. Steketee-T. Vleugel/R. Vleugel 6-3 6-2, R. de Haas/R. Arens-R. Zijderveld/A. Veldhof 6-4 6-0, M. Quaeijhaegens/D. de Rave-K. van Herk/S. Geers 6-1 6-1. Meisjes. ME14: K. Impens-N. Quite 6-0 6-1. MD12: E. de Haas/N. van Strien-I. de Koeijer/B. Oosterveld 6-2 6-0 MD14: M. van Trigt/E. van der Heijden-R. Meulendijks/N. Quite 6-0 6-0, K, Impens/E. Walraven-S. van Balen/N. van Strien 3-6 6-2 6-3. Bekertoernooi amateurs. Poule 01: Vlissingen Zierikzee 2-1, Meeu wen-Serooskerke 3-1 Stand: Vlissm gen 2-6, Zierikzee 2-3, Meeuwen 2-3, Serooskerke 2-0. Poule 2: Kapelle-Dui veland 4-4, Zeelandia M-Arendskerke 0-2. Stand: Duiveland 2-4, Zeelandia 2-3, Arendskerke 2-3, Kapelle 2-1. Pou le 3: Nieuwdorp-ZSC 0-2, Goes-SSV'65 2-2. Stand: Goes 2-4, SSV'65 2-4, ZSC 2-3, Nieuwdorp 2-0. Poule 4: Kloetin ge-Zaamslag 12-4, Veere-Terneuzen 0-6. Stand: Kloetinge 2-6, Terneuzen 2-6, Veere 2-0, Zaamslag 2-0. Poule 5: Patrijzen-Arnemuiden 2-3, Oostkapel le-MZVC 4-1. Stand: Arnemuiden 2-6, opende de score en nog vot rust zorgde Graham Holnu voor 0-2. Ramon Dourleijn Henk Kieviet legden de eini stand vast. Poule 44. Bevelanders-DFS 0-! Papé zorgde negen mxnutej voor i'ust voor de 0-1. In de 8lj minuut gooide Richard Kind h« duel op slot. Poule 45. VCK-Renesse 5-( Sjoerd Tanis opende de score a i Erik Goudt zorgde nog vot rust voor 2-0. Eddie van Rumj tekende na rust voor 3-0, Erik Goudt scoorde 4-0 en Sandi Jasperse bekroonde zijn verjaar dag met de vijfde Koudekerk: treffer. Brouwershaven-Noormannen .1-5: Mark Minderhoud openfl de score waarna Peter Mindei houd met een geplaatste bal tj 0-2 liet aantekenen. Na ru: scoorde Sjaak de Pagter 0-3 0-4. Mark Minderhoud zorgt vervolgens met zijn tweede tré fer voor de 0-5. Richard van df Meer maakte daarna nog de eer ste en enige Brouwse treffer. Poule 46. Wolfaartsdijk-Brusi Boys 1-2: De eerste helft wa voor Wolfaartsdijk dat door ee treffer van Harm Fluijt aan d leiding kwam. Na rust stroopt Bruse Boys de mouwen op e boog de achterstand om in ee voorsprong. Léon Bal en Pete Willemse schoten de Boys naa de zege. Ouwerkerk-Walcheren 0-9: Ee monster-score in Ouwei'ker! Voor rust zorgden Wouter va Leersum, Edward Laman en Da niël Pieters al voor een 0-3-tus senstand. Sjoerd Reijnhout scoorde vlak na de thee de 0- Bart Feleus zox'gde daarna me een onvervalste hattrick voc 0-7 waarna Cesar Smit en op nieuw Pieters de eindstand 0-9 bepaalden. Poule 47. Volharding-Apollo '6 1-10: Apollo verdeelde tie goals netjes over twee helften Bas de Koeijer, Fi'ank de Brui (2x) en Rolf Sprong (2i zorgden voor de ruststam Jean-Paul Uitterhoeve, Lennai Verwijs, Bas de Koeijer (2x) Wally Walraven waren in d tweede helft trefzeker. Kef Huizer zorgde tussendoor voo 1-6. Patrijzen 2-3, Oostkapelle 2-3, MZV 2-0. Poule 6: Yerseke-Rillandia 1- Dauwendaele-RCS 1-2. Stand: Rillai dia 2-6, Dauwendaele 2-3, RCS 2-3, Ye seke 2-0 Poule 7: Spui-Steen 0 AZVV-HVV'24 3-2. Stand: AZVV 2- Steen 2-6, Spui 2-0, HVV'24 2-0 Poul 8: Breskens-Tern Boys 2-0, Ria-GPC4- Stand: GPC 2-4, Breskens 2-4, Ria 2- Tem Boys 2-0. Poule 9: Madf Boys-Klundert 5-1, Zwaluwe-SKN' 0-5. Stand: SKNWK 2-6, Madese Bo\_ 2-4, Zwaluwe 2-4, Klundert 2-0. Pouli 10: Tholense Boys-VVR 1-3, Dinte oord-BSC 1-1 Stand: VR 2-4, Dints oord 2-4, BSC 2-1, Tholense Boys 2-f Poule 12: WHS-Halsteren Noad'67-Seolto 3-0. Stand: Halstere 2-6, WHS 2-3, Noad'67 2-3, Seolto 2-i Poule 43: Dreischor-Col Boys 0-4, Mr vo-WIK'57 0-3. Stand: Col Boys 2-' WIK'57 2-4, Dreischor 2-3, Mevo 2-i Poule 44: Bevelanders-DFS 0-i Stand: Domburg 1-3, DFS 2-3, Bevelar ders 1-0. Poule 45: VCK-Renesse 5-1 Brouwershaven-Noormannen Stand: VCK 2-6, Noormannen 2-6, Brot wershaven 2-0, Renesse 2-0. Poule 46 Ouwerkerk-Walcheren 0-9, Wolfaart! dijk-Bruse Boys 1-2. Stand: Bruse Boy 2-6, Walcheren 2-3, Wolfaartsdijk 2- Ouwerkerk 2-0 Poule 47: Volhai ding-Apollo 1-10, Axel-Biervliet 1-1 Stand: Axel 2-6, Apollo 2-3, Biervlit 2-3, Volharding 2-0. Poule 4 Boys-Borssele 2-4, Zeel Sport-Nieuw land 6-0. Stand: Zeeland Sport 2-£ Nieuwland 2-3, Borssele 2-3, Lew Boy 2-0. Poule 49: Robur-Heinkenszan 1-2, Luctor-Jong Ambon 2-3. Stand Jong Ambon 2-6, Luctor 2-3, Heinkem zand 2-3, Robur 2-0. Poule 50: Kwader damme-Aardenburg 2-0, Hoedekenskei ke-Schoondijke 2-2. Stand: Kwader damme 2-6, Schoondijke 2-2, Aarder burg 2-1, Hoedekenskerke 2-1. Kwader damme naar tweede ronde. Poule 51 Hanw Boys-Koewacht 2-7, Krabbendi ke-Corn Boys 5-4. Stand: Krabbendijk 2-6, Koewacht 2-4, Corn Boys 2- Hansw Boys 2-0. Poule Graauw-Kruiningen 3-1, Clinge-Voge waarde 5-1. Stand: Clinge 2-6, Graaui\ 2-3, Vogelwaarde 2-1, Kruiningen 2- Poule 53: Groede-Hontenisse 0-i SVD-Hoofdplaat 1-1. Stand: Hontenu se 2-4, SVD 2-4, Hoofdplaat 2-2, Groedi 2-0. Poule 54: Philippine-Wemelding; 1-3, Sluiskil-Hulsterloo 2-2. Stand: Hu sterloo 2-4, Wemeldinge 2-3, Philippini 2-3, Sluiskil 2-1 Poule 55: IJzendi ke-Oostburg 6-3, Cadzand-Sluis 3-0 Stand: Cadzand 2-6, Oostburg 2-3, IJ zendijke 2-3, Sluis 2-0. Poule 57: Allian ce-Bergen 1-3, Vosmeer-DOSKO 3-1 Stand: DOSKO 2-6, Fc Bergen 2-3, Allii ne 2-3, Vosmeer 2-0. Poule 6C NSV-Stavenisse 8-0. Stand: NSV 2-1 NVS 1-0, Stavenisse 1-0. NSV naar twee de ronde. Poule 61: TPO-HSC'28 2- Yictoria-Smerdiek 9-1, Stand: Victori 2-6, HSC 2-4, Smerdiek 2-1, TPO 2-0 Poule 62: De Schutters-DSE 6-1 SPS-Vivoo 3-2. Stand: De Schutter 2-6, SPS 2-3, Vivoo 2-3, DSE 2-0. Stadskanaal. Holland Ladies Toir Tweede etappe Borger-Stadske naai. 1 Melchers (Moergestel) 123 kr in 3.17.36, 2. Chantal Beltman (Slaghs ren), 3. Brodtka (Dui), 4. Cooke (Wal), 5 Mansveld (Gasselternijveen), 6. Bos man (Amstelveen). Algemeen klasse ment. 1. Melchers in 6.02,17, 2. Chanta Beltman 0.03, 3. Van Alebeek (Amster dam) 0.08, 4. Van der Helm (Moord recht)0.14, 5. Bosman 0.15, 6. Gunne wijk (Rekken). Merksem (Bel). Schaal Seks 1. De meyere (Bel) 195,9 km in 4.32.35, 2 Wuyts (Bel) 0.03, 3. Van Agtmaal (Ned 0.15, 4. Van Dijk (Ned) 1.37, 5. Koert! (Ned), 6. Vanheacke (Bel), 7. Zuyderwijl (Ned), overige Nederlanders: 9. Cur vers, 12. Van der Ven 2.44, 13. Rein* rink, 14. Kemna. 15. De Jongh, 18. Cor nelissen, 22. Kroon, 32. Hermes 8.4* 34. Aerts (Ned), 41. De Groot, 42. En gels, 43. Sentjens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22