De Jongh wil slagen bij Zaamslag PZC Zwemwedstrijden al Bakker is bij HVV uit op eerherstel van spanning ontdaan Van Philippine gekomen voetballer kan zich bij tweedeklasser niet verstoppen 15 Selecties tweedeklassers zaterdag Mbamba naar Maccabi Tel Aviv Selecties derdeklassers zondag Biljartclub neemt zaal in gebruik Krappen tevreden na Deense Open Van Lieren wordt twee keer tweede Renners Middelkamp rap in België Dressuurclinic bij De Paardebloem uitslagen agenda dinsdag 31 augustus 2004 door Peter van Kouteren ZAAMSLAG - Moegestreden en een tikje uitgewoond, verlangde hij zaterdag in de slotfase van het bekerduel tegen Terneuzen naar het eindsignaal. Jim de Jongh, nieuwkomer bij Zaam slag, moest alle reserves aanspre ken om op de been te blijven. De van Philippine overgekomen verdediger liep op zijn tand vlees, maar handhaafde zich op karakter in een wedstrijd, waar in zijn nieuwe ploeg kansloos on deruit ging (0-2). Zijn eerste offi ciële wedstrijd voor Zaamslag zal hem nog wel even bijblijven. De Jongh (26) scoorde op links achterin een ruime voldoende, maar zag de tegenstander voor al over zijn flank veelvuldig op komen. „Ik heb de laatste tien minuten een paar keer op de klok gekeken", vertelt hij. „Ik moest echt aanklampen. Van mij had de scheidsrechter toen al mogen fluiten." De van origi ne rechtsbenige speler mocht zich eind vorig seizoen ook in de belangstelling van Breskens en Temeuzense Boys („niet echt concreet hoor") verheugen. „Ik ben niet iemand die zelf contac ten legt en had het bovendien heel erg naar mijn zin bij Philip pine. Een dag nadat Breskens belde, legde Zaamslag contact." „De keuze werd gemakkelijker, omdat heel veel spelers bij Phi lippine zijn gestopt. Marnix Schieman, Ivo Mohnen en Harry Vermeire zijn goede vrienden van me, maar spelen inmiddels in het derde. Philippine deed ook geen enkele moeite mij voor de club te behouden. Niet dat ik geld wil hebben of zo, maar het bestuur heeft me gewoon laten gaan. Ik hoop wel dat Philippi ne lekker kan meedraaien. Het zou zonde zijn als ze door een diep dal moeten gaan." Geaccepteerd Zaamslag sprak hem direct aan. „Ik heb hier eind vorig seizoen een paar keer meegetraind en ben goed ontvangen. De trainin gen zijn schitterend. Op dinsdag wordt er veel met de bal gelo pen. Donderdags is het niet an ders dan partijtjes. Dat spreekt me enorm aan. Ik voel me geac cepteerd en heb het op dit mo ment goed naar mijn zin. Zeker als je in de basis mag starten." Die plek heeft hij in de voorbe reiding afgedwongen. Jim de Jongh profiteerde in de moor dende concurrentiestrijd van blessureleed in de 22-koppige se lectie en verwierf zich een plek als linksachter. „Ik ben eigen lijk rechts, maar in principe tweebenig", vertelt hij. „Dat heb ik mezelf van jongsaf aange leerd. Ik vind het ook best lek ker om links te spelen. Dan kun je lekker naar binnen komen en rechts schieten of passen." „Zodra ik in het veld stap, wil ik winnen. Daar heb ik echt alles voor over. Daar moet alles voor wijken, ook op de training. Ik weet dat ik de naam heb een harde speler te zijn, maar ik ben wel een stuk verstandiger ge worden. Ik kreeg dit jaar op het soccertoernooi in de halve finale een rode kaart, omdat ik een speler van HW'24 een duw gaf. Dat was stom, maar er ging wel het een en ander aan voor af." „Die speler (Jorden Takedinne) zat in de bekerwedstrijd tegen Terneuzen op de bank en riep weer een paar keer naar me. Hij spuwde me tijdens het soccer toernooi in mijn gezicht. Dan heb je geen respect voor een an der. Hij had me bovendien al drie keer tegen de boarding ge plakt. Ik vind dat de grotere clubs beter worden beschermd." „Ik ben bouwvakker", vervolgt De Jongh zijn verhaal, „en qua uiterlijk misschien een ruwe jon gen. Buiten het veld heb ik een klein hartje en ben ik de rust zel ve. Ik kan heel gevoelig zijn. Ik heb ook maar gewoon een zoon tje en ben eigenlijk heel verle gen. Ik heb fysiek zwaar werk. Je moet het elke keer weer op kunnen brengen om te trainen. Nu ik hier ben, wil ik bewijzen dat ik kan voetballen. Die kans zal ik grijpen ook." „Ik vind dat ik aardig kan voet ballen. Ritchie Bosma (zijn trai ner bij Philippine) heeft me veel gesteund en gezegd dat ik mak kelijk hogerop kan. Van hem heb ik ook vertrouwen gekregen en heel veel geleerd." Jim de Jongh leeft van week tot week en beseft dat hij steeds weer alles uit de kast zal moeten halen. „De trainer staat voor een moeilijke keuze", verwacht hij. „Hij zal veel jongens moeten teleurstellen.Als je hier een keer niet goed traint, moet je met het tweede mee. Daar heb ik geen problemen mee. Bij Philippine wist je dat je speelde, ook als je eens niet trainde. Hier kun je je niet verstoppen. In Zaamslag weet je dat je moet aanpoten." AZW: Joep Frusch, Gerben Steij- aert, Jacco Koekkoek, Kees Schie man, Leon Goossen, Jochem van Leeuwen, Jochem Marcus, Erwin van de Broeke, Willem-Jan van Doorn, Umut Yigit, Ferry van de Veeke, Martijn Bottinga, Veli Eryürük, Jurgen de Reu, Comé Langendoen, Romano van Over- meire, Hasan Kesikbas, Jelmer de Footer, Gert-Jan Kolijn, Jordi Verstraeten, Danny Aamoudse, Niels Meeusen, Jochem Goethals, Kim van de Wege, Joeri Bakker. Trainer: Ad Roovers. Temeuzense Boys: Ronald Gort, Jordi Goossen, Guido Vinke, Ja n-Gerard Hartman, Robbie Jonk man, Tim Louwiesse, Ruud Hooge- steger, Robert Rijnberg, Mevlud Eryürük, Ali Eryürük, Evert- Jan van Opdorp, Marco Bolleman, Luc van Waes, Arco Herrebout, Tim Buijsse, Anrico van Hecke, Ar jen Oostdijlc, Matti Buijsse, Mark de Footer, Sven Ranzijn. Trainer: Henk Ottens. Zaamslag: Bart Corstanje, Mark van Kouteren, Menno den Dekker, Peter Dieleman, Jean Dooms, Coen Goossen, Jacco den Hamer, Jaap Pijpelink, Eric Tissink, Tom my Tissink, Jons Rademakers, Peter Oppeneer, David de Haan, Randy Lauret, Hubert van den He mel, Maarten de Groene, Jim de Jongh, Johnny Kloonen, Bart Cor- nelissen, Ferdi Kabal, Arjan Hame link, Jeroen Hofman. Trainers: Jan Doorns en Mare de Kunder. Jim de Jongh (voorgrond) stapte deze zomer over van Philippine naar Zaamslag. „Ik voel me geaccepteerd en heb het op dit moment heel goed naar mijn zin." foto Peter Nicolai door Jeroen Dellebeke MIDDELBURG - Zon, een bries je en een heerlijke watertempe ratuur van 19 graden bezorgde de organisatie van de tweede lange afstandwedstrijd 'Luctor langs de Loskaai' een perfecte dag. Met ruim 370 starts, ver deeld over diverse afstanden, was de wedstrijd zelfs succesvol ler dan vorig jaar. Naast de loka le zwemmers, waarvoor deze wedstrijd is opgenomen in het Zeelandbekerklassement, kwa men ook enkele landelijke top pers naar Middelburg. I Zo waren Lesley Voorn en As- trid Koert ongenaakbaar op de 2000 meter schoolslag mannen. Op het hoofdnummer vrije slag ging de winst naar Sebastiaan Reijnen, die eerder dit seizoen al uitkwam op het EJK Open Water in Frankrijk. Bij de vrou- wen had Bianca de Bruijn suc- ces, met ruim een minuut voor sprong won ze de vrije slag. De Zeeuwse favorieten leverden in elke categorie hun beste pres taties, om zo hun posities in het Zeeuwse klassement te verstevi gen of zelfs te verbeteren. Span ning is er niet, behalve bij de mannen senioren vrije slag. Daar maken drie zwemmers in het laatste weekeinde uit wie de beste Zeeuwse open-waterzwem mer is. Souburger Charles Po tin leidt het klassement, maar moest in Middelburg op de 2 ki lometer zijn meerdere erkennen in Roel Dellaert. Die moest op zijn beurt de jeugdige Niek de I Ridder voor laten gaan. ARNHEM - Vitesse-speler Emi- le Mbamba vertrekt per direct naar Maccabi Tel Aviv. De aan valler uit Kameroen tekende gis teravond een contract voor drie seizoenen bij de club uit Israël. Mbamba (21) kwam bij Vitesse amper aan spelen. Hij had nog een contract tot medio 2006. Maccabi Tel Aviv komt in de Champions League uit tegen Ajax. Juventus en Bayern Mün- chen. Vitesse zal de afkoopsom investeren in het elftal. De Arn hemse club was vannacht nog in de weer om een transfer van ver dediger Peter van den Berg van i Fevenoord af te ronden. GPD De Ridders tweelingzus Carmen doet goede zaken bij de vrou wen. Ook in Middelburg was ze, na winnares Bianca de Bruijn, een klasse apart met de tweede tijd. Het feest in huize De Rid der kan komend weekeinde com pleet worden, Daisy de Ridder stevent op de seniorentitel af. De schoolslag kent ook dit sei zoen een teleurstellende deelna me in het Zeeuwse. Bij de man nen boekte René van Oudenaar de het beste Zeeuwse resultaat, anderhalve minuut achter de winnaar. Koewachter Stephanie Rombout en Eline Nijskens ble ven Ryan Verplanke voor bij de vrouwen. Rombout en Nijskens maken samen uit wie de beste jeugdzwemster is, Verplanke leidt bij de senioren. Naast al het geweld bij de senio ren leveren ook de jeugdige zwemmers bijzonder goede pres taties. De allerkleinsten zwom men de 250 meter, bij de jon gens leidt Levy Kort het Zeeuw se klassement, maar hij moest clubgenoot Bas Klompe voor la ten, die derde werd. Bij de meis jes waren Tulany de WUde en Ti neke van Dort aan elkaar ge waagd, in de eindsprint was het Van Dort die als eerste aantikte. Op de langere 500 meter waren de meisjes van De Stormvogel onverslaanbaar. Danique van Peenen, Anniek Minderhoud, Manon Minneboo en Sanne Klompe domineerden volledig. Bij de jongens was de zege voor Roderick van Doeselaar, die con current Ruben Dekker uit Heemskerk weer voorbleef. De junioren zwommen de 1000 meter. Niek de Ridder was een klasse apart met een tijd die op veel langebanen niet gehaald wordt. Met 12.29 tikte hij over tuigend als eerste aan. Robert Stroo volgt in het Zeeuwse klas sement en kwam als derde bin nen. Bij de jongere junioren 1 en 2 boekte Nathan Tramper het beste Zeeuwse resultaat, maai de leiding blijft in handen van Yaïr Klazen. Bij de meisjes is Maaike Waaijer van SG West- land niet te kloppen, in haar voetsporen ontstaat altijd flinke strijd om de tweede, derde en vierde plek. Anne Pel van De Stormvogel werd vierde. Met de wedstrijden in Wilhelmi- nadorp en Vlissïngen van ko mend weekeinde kan in veel Zeeuwse klassementen nog wat verandering optreden. De win naars lijken echter al bekend. door Peter van Kouteren HULST - Twee jaar Zaamslag, twee seizoenen Kloetinge, één jaar Terneuzen en nogmaals een jaar Kloetinge brachten Jord.v Bakker van de zevende hemel tot bijna in de hel. De 23-jarige Terneuzenaar kweekte zitvlees op de bank van hoofdklassers. De linkspoot koos bij HW'24 voor een hereniging met zijn jeugdtrainer Eddy van der Hooft. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. De eerste schermutselin gen in het geel-blauw van Hulst leverden vooral positieve reac ties op. Jordy Bakker, ontdaan van de last om mee te verdedi gen, voelt zich in zijn element en vond het doel weer. In de vier eerste oefenduels mikte hij acht keer raak. Lekker voor het ver trouwen, goed voor de moraal. Niet verkeerd om een lange neus te trekken naar de trainers die het niet in hem zagen zitten. Jordy Bakker weigert met een beschuldigende vinger te wij zen, maar is wel uit op eerher stel. Te licht bevonden voor de hoofdklasse? Flauwekul. „Ik heb laten zien dat ik het niveau aankan", vindt hij. „Ik vind het heel vervelend en kan er heel slecht tegen dat mensen zeggen dat ik nét niet goed genoeg ben voor het hoogste amateurni veau. Ik heb in mijn eerste jaar bij Kloetinge laten zien dat ik dat niveau aankan. Ik heb veel gespeeld, tot ik halverwege het seizoen mijn knieband scheur de. Ik heb zelfs nog een test wed strijd bij RKCgespeeld." Operatie Na een knie-operatie miste Bak ker de voorbereiding en de eer ste weken van een nieuwe com petitie, waarin Kloetinge zich zelf overtrof. „Het team draaide goed. Ik zat veel op de bank, maar wilde voetballen." Toen Terneuzen zich het jaar daarop meldde, hapte hij toe. „Ik werd gehaald als linkshalf, maar drie dagen voor het sluiten van de overschrijvingstermijn werd Ste fan Saey op voorspraak van Di- mitri M'Buyu gehaald, Dat leidde tot een ongelijk ge vecht, vindt hij nog steeds. Toen de speler zich tijdens een groeps gesprek kritisch uitliet, tekende hij zijn eigen doodvonnis. Jordy Bakker: „Er was heel veel ge rommel in de groep, het ging slecht en ik heb gezegd wat ik voncf. Dat moet je niet doen te gen een Belgische trainer. De wedstrijd daarna mocht ik ge lijk met het tweede mee. Toen M'Buyu geen spelers meer had, vroeg hij me terug. Daar ben ik niet op ingegaan. Dat is achter af misschien stom geweest." Een nieuwe vrijage op initiatief van en met Kloetinge liep vorig seizoen eveneens vroegtijdig mis en leidde tot een dwaal spoor in het tweede team van de Bevelanders. „Ik had geleerd van Terneuzen en heb niet meer moeilijk gedaan", kbnkt het haast berustend. „Ik heb gepro beerd plezier in het voetballen te houden. Toen HW'24 me be- Breskens: Johnny den Besten, Mar co Boonman, Michel Cocquit, An- gelo Comelis, Mario Fouw, Bjom den Hamer, Rob Hubregtsen, Dwight van Hulle, Johnny Jaeger, Ralf Kramer, Serge Laprade, El- mar Lauret, Niels Mookhoek, Tom Nieuwelink, Alexander Oosterlee, Esad Osmanovski, Niels Pielaat, Barry Polderman, Gerben SchramNiels Verduyn, Robbie Wijnckel, Jurgen Zohlandt, Arno Zwegers. Trainer: Rinüs Zegers HW'24: Jean-Pierre de Keijzer, Tim Siersema, Ayhan Atmaca, Nor- bert Baart, Jordy Bakker, Jeroen Claessens, Hans van Damme, Kees DuitemeijerRoy Esseling, Hans Goethals, Ruben van der Hoeven, Job Inghels, Davy Kerslens, John ny Lensen, Gert-Jan Martens. Ka- na da Rosa Bernardo, Kieran O'Shea, Maarten Scheerders, Ro bin McTaggart, Dimitn Verlinde, Percy Verhnden. Trainer: Eddy van der Hooft. RIA W.: Erwin de Roover, Danny Pijcke, Arjan de Meij, Vincent Ben- dijk, Boj Theunisse, Ricardo Alten burg, Steve Kesteleyn, Andy Ver- hofstadt, Ruud Audenaerd, Wijn and van Waes, Dennis van Leeu wen, Maarten Kolijn, Steven Kos ter, Kadir Achmese, Geertjan de Smet, Nilci de Wolff, Arno Verlin de, Ludwig van Gremberghe, Gert Jan Jonkheijm, Wesley Winne. Trainer: Rucly Rietjens. Steen: Werner Bisschop, Johnny Bogaert, Eddy van de Bosch, Mi chel van de Bosch, Peter de Bol, Gino van de Broecke, Dennis Buijs, Danny van Daalen. Stijn Dobbelaar. Rudy Govaert, Pascal Lensen, Peter Lemout, Tom Lem- out, Piet van Looij. Serge Merckx, Wouter de Neys, Danny Oppeneer, Laurens van Remortele. Sander van Remortele, Perry Sturm, Michiel Vink, Jurriaan de Vlieg er e. Trainer: Erik Brems. naderde, was dat inderdaad een opluchting. Eddy van der Hooft was in de A-junioren van Ter neuzen mijn trainer. Hij beoor deelt me op mijn kwaliteiten." Het is een stap terug, beaamt hij. De ambitie om er in de toe komst twee vooruit te maken, blijft latent aanwezig. „Ik mocht bij Kloetinge blijven. Maar ik doe nu liever enkele stappen terug. Dat is anders dan mijn eerste jaar Kloetinge. Toen had ik me voorgenomen nooit meer naar een lager ni veau te gaan. Nu denk ik dat het goed is. Het is lekker belangrijk te zijn voor een eerste team." „Ik heb me erop ingesteld dat het niveau lager is, maar er nog geen moment spijt van gehad. Ik ben tweede spits, hoef niet ver dedigend te denken. Mijn eerste doelpunt voor IiW was de 6-6 tegen Koewacht.- Dat is anders dan de 1-0 tegen Terneuzen. Dan gaat er echt iets door je heen. HW heeft een leuke, jon ge groep. Ik ben de enige nieuwe speler, maar voelde me er direct thuis. Ik merk dat ze iets van me verwachten, maar als het de eer ste wedstrijden lekker loopt, is de druk gelijk minder. Dat is makkelijker dan wanneer je de eerste duels niet scoort." KOEWACHT - Met een minitoernooi heeft de biljartvere niging voor senioren De Vlaschaard de nieuwe biljartzaal in gebruik genomen. Na de officiële opening van vorige week vrijdag door Stichting De Vlaschaard, speelden af gelopen weekeinde seniorenbiljarters uit de Kanaalzone onderling tegen elkaar. Alle clubs waartegen de Koe- wachtse biljarters de laatste jaren speelden, waren uitge nodigd. Er waren vijftien teams en zestig biljarters. „Het ging ons niet om de winst, onderling contact en sa menzijn staat bij ons voorop. Daar gaat het om en dit was een mooie gelegenheid om deze mooie nieuwe ruimte in gebruik te nemen en te laten zien. We zijn er erg blij mee", zei A. Zwartelé namens de Koewachtse biljarters. VLISSÏNGEN - Karin Krappen is tijdens de open Deense kampioenschappen gesneuveld in de achtste finale. Voor de Vlissingse dartster normaliter geen reden tot vreugde, maar over haar optreden in Denemarken was Krappen wel tevreden. De reden daarvoor lag in de naam van de te genstandster die Krappen de weg naar de kwartfinale ver sperde. Niemand minder dan Trina Gulliver, de onbetwis te nummer één van de wereld, mocht na een 3-2-zege ver der en de Engelse won vervolgens ook het toernooi. „Het verschil was minimaal", zei Krappen naderhand. „Voor hetzelfde geld gooi ik de wedstrijd uit Helaas deed zij het. Al met al mag ik tevreden zijn over mijn spel." WASPIK - Laurens van Lieren zette tijdens de nationale dressuurwedstrijd in Waspik een prima prestatie neer. In de Prix St. George stuurde de dressuurruiter uit Schore Veersedam's Maydie naar een score van 66.75 procent, goed voor de tweede plaats. De 67.05 procent in de Inter mediaire I proef was voor de Bevelandse combinatie even eens goed voor de tweede stek. Thamar Zweistra eindigde in de Prix St. George met Hexagon's Lucky met een to taal van 64.63 procent op de vierde plaats. BRECHT - De nieuwelingen van ZRCT Middelkamp heb ben goed gepresteerd in de Omloop van de Noorderkem pen in het Belgische Brecht. Wielrenners Tim Dees uit Tholen behaalde de derde plaats, Jaco Wagenaar uit Yer- seke werd zevende en Jordan Vleugel uit Wemeldinge fi nishte als 27ste. Van de overige wielrenners van Middelkamp werd Casper Oppenneer als 33ste, Bart Maas 37ste, Thijs van der Horst 51ste, Willem van de Berge 52ste en Marco Minnaard be sloot de wedstrijd op de 53ste plaats. HEINKENSZAND - Paardensportvereniging De Paarde bloem organiseert op vrijdagavond 17 september een dres suurclinic in samenwerking met olympisch jurylid Jan Peeters. Hij geeft toelichting op de jurering van combina ties op verschillende af richtingsniveaus. Ook het publiek krijgt de gelegenheid mee te jureren. De avond wordt af gewisseld met demonstraties. De clinic wordt gehouden in Stal Vermue te Heinkenszand en begint om 19.30 uur. Voor Jordy Bakker (rechts) is HVV'24 een stap terug. „Ik denk dat het goed is dat ik nu lager ga spelen. Het is lekker om belangrijk te zijn voor een eerste team." foto Camile Schelstraete Vroegste meldingen nationaal. Der by der junioren vanuit Etampes (jon ge duiven): 1,10. A. Thijs&Znn (Hei kant) 1558/1517 m/m, 2. D. Nice (Hei kant) 1538. 3. J Bolier (Scherpenisse) 1535, 4. A. Mattens (Hulst) 1532, 5,7. G. Fijen (Nieuw Namen) 1531/1524, 6 W. Vergauwen (Clinge) 1527, 8/18. gebr. Scheele (Terneuzen) 1521/1506. 9. gebr Suurland (Scherpenisse) 1520. 11. A. Schieman&Zn (Axel) 1516,12,27 PP. de Poorter (Axel) 1513/1491.13. F. Bal (Tho len) 1512,14. Joh. Van Spaandonck (St. Jansteen) 1511, 15,16. comb. d'Hondt/de Cock (Hulst) 1510/1509, 17,30. gebr. Clement (Krabbendijke) 1508/1483, 19,21,29. comb. Hoek (St. Philipsland) 1504/1500/1490, 20. P, Plad- det (Hoek) 1504, 22. P. Schroevers (Ar- nemuiden) 1500, 23. J. Verschuren (Axel) 1499, 24. R. Herman (Axel) 1498, 25. S. Mookhoek jl (Breskens) 1494, 26. D. Wagenaar (Kloetinge) 1494, 28. comb. Roegiest/de Visser (Philippine) 1490. j h I'IHBESM—BHHi New York. US Open, 15 miljoen eu ro Vrouwen enkelspel, eerste ron de: Zvonareva (Rus/10) - Nagyova (Slw) 6-1 6-1, Molik (Aus/17) - Cohen-Aloro (Fra) 6-0 6-2, Kostanic (Kro) - Sprem (Kro/18) 6-3 2-6 6-4. Zuluaga (Col/23) - Casanova (Zwi) 6-3 6-4, Vento (Ven/31) - Martinez (Spa) 0-6 6-2 6-3, Dulko (Arg) - Tanasugarn (Tha) 7-6 6-3, Vakoelenko (Oek) - Liu (VSt) 3-6 6-3 6-1, Foretz (Fra) - Perry (VSt) 7-6 6-7 6-4, Linetskaja (Rus) - Grande (Ita) 5-7 6-1 6-2 Mannen enkelspel, eerste ronde: Fe- derer (Zwi) - Costa (Spa) 7-5 6-2 6-4, Moya (Spa/3) - Baker (VSt) 6-7 6-4 6-4 6-2, Novak (Tsj/25) - Stepanek (Tsj) 7-5 6-1 6-3, Delic (VSt) - Tipsarevic (SMo) 6-1 6-3 6-4, Saulnier (Fra) - Rusedski (GBr) 6-4 3-6 6-1 3-6 7-6, Baghdatis (Cyo) - Mutis (Fra) 2-6 6-2 6-1 7-5. Kampen. Holland Ladies Tour Eer ste rit, Kampen - Kampen: 1. Mans veld (Gasselternijveen) 102 km in 2.28.08, 2. Melchers (Moergestel), 3. Brodtka (Duitsland), 4. De Goede (Zoe- terwoude), 5. Cooke (Wales), 6. Van der Helm (Moordrecht). Ploegentijdrit in Kampen: 1. Farm Frites 12,5 km in 17.25, 2. Vrienden van het Platteland, 3. Nurnberger 0.08, 4. Ton van Bemmelen 0 47, 5. Therme Skin Care 0.52, 6. Vlaan deren T-Interim. 1.04. Algemeen klas sement: 1 Melchers 2.45.29, 2. Chantal Beltman 0.03, 3. Van Alebeek. 4 Van der Helm 0.04, 5. Bosman (Amstelveen) 0.05, 6. Van Dongen (Dongen). Chateaulin (Fra). Grand Prix Tele- gramme: 1 Finot (Fra) 179,4 km 4.19.47. 2. Naulleau (Fra) op 0.27,3. Kru- zevski (Oez), 4. Ljungblad (Zwe). Middelburg. Open Water wedstrij den. Mannen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 7. R. van Oudenaarde (ZEE), 9. R Hamelink (ZCK), 10. M. de Milliano (ZVS), 14. G. van Damme (ZCK), 15. M. van Rosevelt (ZVS). 500m vrije slag minioren 6: 1. R. van Doese laar (ZCK), 5. S. Boidin (ZVS), 6. T. Pel (STV), 8. T. Tramper (BEV), 9. Y. Mol (STV), 10. R. van Wallenburg (LUC), 12. S. Edenburg (OND), 14. A de Meijer (BRU), 16. D. van Opdurp (ZVS) 1000m vrije slag senioren/jeugd: 1 C. Potin (LUC), 13. Y. Lekatompessy (LUC). 250m vrije slag minioren 3: 3. B Klompe (STV), 4. L. Kort (STV), 5. N. Fenijn (ZVS), 6. F. van Gorsel (ZCK), 7. P. Mol (STV), 8. D. de Meijer (BRU). 9. E. van Opdurp (ZVS). 1000m vrije slag masters: 3 J. Brink (STV), 9. J. Mol (STV), 16 A. Dekker IZCKl 1000m vrije slag junioren: 1 N de Ridder (ZCK). 3. R. Stroo (STV), 10. N Tramper (BEV), 11 Y Klazen (STV), 12. T. Aarn- outse (BEV). 15. R. van Doeselaar, 17. S. Roovers (STV). 1000m schoolslag masters: 4. A. Dekker (ZCK), 6. P Boek horst (ZVS), 9. P van Gorsel (ZCK), 15. B. Seij (HON). 500m schoolslag junio ren: 3 N. Tramper, 6 M. van Gremberg he, 9, F. Boekhorst, 14. T. Erpelinck, 16. D. Rombout, 17. R. de Braai (ZVS). 2000m vrije slag senioren/jeugd: 6. N. de Ridder. 7. R. Dellaert (BRUI, 9. C. Potin, 12. J. Dellebeke (STV), 15. M. Soolsma (STV), 19. J Brink (STV). Vrouwen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 5. S. Rombout (ZCK), 6. E. Nijskens (ZCK), 7. R. Verplanke (ZVS), 9. E. Verplanke (ZVS), 10. L van de Berghe (ZEE). 500m vrije slag mini oren 6: 1. D. van Peenen (STV), 2. A. Minderhoud (STV), 3. M. Minneboo (STV), 4. S. Klompe (STV), 9. M. de Haard (STV), 14. I. Erpelinck (HON), 15. I. Dingemanse (STV), 16, J. Kort (STV), 17. K. de Boevere (ZVS), 19. P. Meer man (STV) 1000m vrije slag senioren/jeugd: 5. S. van Doeselaar (ZCK), 7, S. van Gastel (OND), 8. K. Erpe linck (HON). 250m vrije slag mini oren 3: 2. T van Dort (LUC), 3. T. de Wilde (STV), 7. N. Meerman (LUC). 1000m vrije slag masters: 1. T. de Munck (ZEE), 5. N. Constandse (LUC), 7. M. van Hoek (STV), 8 Y. van de Guchte (LUC), 9. C Baaij (ZEE) 1000m vrije slag junioren: 4. A. Pel (STV), 5, J. Tramper (BEV). 7. K Onderdijk (BEV), 9. M van Dort (LUC), 11. M Lindenberg (BEV). 14. J. Boonman (BEV), 15. M. Stroo (STV), 16. D. van Peenen, 18. K. van den Brande (ZCK), 19. S. Klompe. 1000m schoolslag masters: 6. A, Meesen (ZCK). 500m schoolslag junio ren: 2. N. Gelderland (ZCK), 5. M de Haard, 7. E. Erpelinck, 10. K. Onderdijk, II. K. van den Brande. 2000m vrije slag senioren/jeugd: 2. C. de Ridder (ZCK), 6. D de Ridder (ZCK), 10. S. van Hoek (STV), 13. S. van Waes (ZCK), 15. A. Meesen (ZCK), 16. P. Vink (ZCK). dinsdag Voetbal Amstel districtsbeker. Poule 1Vlis- singen-Zierikzee (19.30), De Meeu- wen-Serooskerke (19.30) Poule 2: Ka- pelle-Duiveland, Zeelandia Middel- burg-'s-Heer Arendskerke. Poule 3: Nïeuwdorp-ZSC'62, Goes-SSV'65. Pou le 4: Kloetinge-Zaamslag, Veere-Ter- neuzen. Poule 5: Patrijzen-Arnemui- den, Oöstkapelle-MZVC (19.30) Poule 6: Yerseke-Rillandia, FC Dauwendae- le-RCS. Poule 7: Spui- Steen, AZW-HW'24 Poule 8: Breskens-Ter- neuzense Boys, RIA W -GPC. Poule 9: Madese Boys-Klundert. Zwalu- we-SKNWK (19,30). Poule 10: Tholen- se Boys- VVR. Dinteloord-BSC Poule 12: WHS- Halsteren, Noad'67-Seolto. Poule 43: Dreischor-Colijnsplaatse Boys, Mevo- WIK'57. Poule 44: Wissen- kerke-Domburg, Bevelanders-DFS. Pou le 45: VCK-Renesse, Brouwersha ven-De Noormannen Poule 46: Ou- werkerk-Walcheren, Wolfaartsdijk-Bru- se Boys. Poule 47: Volharding-Apöl- lo'69, Axel-Biervliet. Poule 48: Lewe- dorpse Boys-Borssele, Zeeland Sport-Nieuwland. Poule 49: Fio- bur-Heinkenszand, Luctor'88- Jong Am- bon. Poule 50: Kwadendamme-Aar- denburg, Hoedekenskerke- Schoondij- ke. Poule 51: Hansweertse Boys-Koe wacht. Krabbendijke-Corn Boys. Poule 52: Graauw-Kruiningen, Clinge-Vogel- waarde Poule 53: Groede-Hontenisse, SVD-Hoofdplaat. Poule 54: Philippi- ne-Wemeldinge, Sluiskil- Hulsterloo Poule 55: IJzendijke-Oostburg, Cad- zand-Sluis. Poule 57: Alliance-FC Ber gen, Vosmeer-Dosko Poule 60: NSV-SC Stavenisse, NVS-SC Kruisland. Poule 61: TPO-HSC'28, Victo- ria'03-Smerdiek Poule 62: De Schut- ters-DSE, SPS-Vivoo. Indien niet anders vermeld, aanvang 18.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 37