Le Comte moet scherper worden PZC Zwemwedstrijden al Zwintriatlon heeft olympisch tintje van spanning ontdaan Nieuw hoofdstuk begint 15 Spits van Duiveland ziet niet op tegen avontuur in de derde klasse nieuwkomer Mbamba naar Vlaccabi Tel Aviv Crosser Goetheer wint in Deurne Tafeltennistoernooi bij Scaldina Van Lieren wordt twee keer tweede Krappen tevreden na Deense Open Renners Middelkamp rap in België uitslagen agenda dinsdag 31 augustus 2004 iïver vier dagen begint de nieuwe voet balcompetitie in het amateurvoetbal. In ie aanloop naar deze start laat de PZC ike dag een nieuwkomer van Schou- cen-Duiveland aan het woord over de aderende balomwentelingen. Op zater- iag worden van alle dertien clubs tege- ijk de verwachtingen verwoord. Van- iaag: Dennie le Comte van nieuwko- ter in de derde klasse, Duiveland. joor Ben van den Aarssen jOOSTERLAND - Dat gifkikkertje met die oorbelletjes en dat neusje voor de ;oal. Zo ongeveer moeten trainers hun (erdedigers voorbereiden op Dennie le Comte, de 21-jarige spits van Duiveland. Vorig jaar scoorde hij zeven den keer en droeg in belangrijke mate bij aan het kampioenschap van de club jtlit Oosterland. Nieuw in de derde klas- jse, trappelt Le Comte weer van ambi- jiie. „Ik wil me in de basis knokken en jer vijftien maken. Hoewel we een klas- hoger spelen, moet dat mogelijk ajn." 3et pleit voor de bescheidenheid van Le Comte dat hij nog twijfelt aan zijn ilek in de beginopstelling van trainer jan Heikamp. De voorzichtigheid is lem ook ingegeven door de oefencam- rug in de derde klasse bij. Een gedenk waardig jaar waarin Duiveland tot aan de winterstop nog de pannen van het dak speelde, om vervolgens onverklaar baar diep weg te zakken en te degrade ren. Dat laatste mag geen tweede keer ge beuren, vindt Le Comte. „We gooiden de strijdbijl toen te gemakkelijk neer. Het seizoen ging uit als een nachtkaars. We moeten er nu alles aan doen niet weer gelijk door te kieperen naar de vierde klasse. Dit seizoen willen we lek ker meedraaien. Een plek bij de eerste vijf moet mogelijk zijn. En dan volgend jaar toewerken naar de top, dat is onze doelstelling." De snelle degradatie maakte destijds de tongen los in Oosterland. Op zoek naar oorzaken kwamen de meest wilde indianenverhalen los. Met name oudere supporters wezen naar café Neffe Deu- le op de Markt, de plek waar een groot deel van de selectie op vrijdagavond het zelfvertrouwen per halve liter zou innemen. Ook Le Comte behoort tot de basis als het gaat om Neffe Deule „Ik geloof niet in die kroegverhalen. Ik ben wel eens op vrijdag om tien uur naar bed gegaan om op zaterdag als een nat te krant te spelen. En na een keertje doorhalen, schoot ik er de andere dag een stuk of wat in. Er wordt verschrik kelijk veel overdreven. We hebben op vrijdagavond altijd een gezellige voor beschouwing, maar doen geen gekke dingen." Duiveland gaat volgens Le Comte haar spelstijl in de derde klasse niet om gooien. „We moeten het nu eenmaal hebben van techniek en aanvallende ca paciteiten. Om die uit te buiten, moet je wel aan de bal komen. Daarom heb ben we veel getraind op het vooruit sto ren en het druk zetten op de bal. Ook een trapje hoger moeten we ons spelle tje kunnen spelen. In de derde klasse kom je veel meer aan voetballen toe en dat ligt ons wel. Bovendien hebben we een jong team. Alle jongens kunnen nog beter worden." Rendement Ook voor zichzelf heeft Le Comte de lat hoger gelegd. „Ik moet scherper voor de goal worden. Op dit niveau krijg je minder kansen, dus moet het rende ment omhoog. En ik wil graag nog een tikkeltje sneller worden. Daar ga ik hard aan werken." Als echte clubman maakt Le Comte zich wel zorgen over de invulling van vitale functies bij de vereniging. De A-junioren van de club zitten bijvoor beeld zonder trainer. „Doodzonde. Die jongens moet je koesteren, nu lopen ze zo maar wat rond." Toch ziet Le Comte in de nabije toekomst nog mooie dingen gebeuren in Oosterland. „Ik ben al verwend na tuurlijk. Twee keer kampioen gewor den op deze leeftijd. Er zijn jongens die dat na dertig jaar voetballen nog niet meemaken en ik heb het al binnen. Ik kwam in het eerste en gelijk barstte het feest los. Ik hoop dat we het nog een keertje meemaken. We hebben een jong en ambitieus team, waarvoor op ter mijn de tweede klasse haalbaar moet zijn." pagne, waarin A-junioren als Marcel Zwager en Bart Jan van Damme lieten tien dicht tegen de hoofdmacht van Duiveland aan te zitten. Bovendien reet Le Comte nog niet zeker of hij dit seizoen op dinsdagavond kan trainen. Hij volgt een opleiding tot cv-monteur en juist die ene theoriedag per week is roorlopig gepland op de trainings- ivond. „En ik wil dat papiertje toch [raag halen. Aan de andere kant: twee keer trainen hoort erbij. Ik sla prak- :isch nooit over." Comte gaat daarom alles in het perk stellen om de theorielessen te ver letten naar een andere dag in de week. IVant hij wil er maar wat graag bij zijn, bij het nieuwe avontuur in de derde klasse. De jonge aanvaller staat aan de vooravond van zijn vierde seizoen in de hoofdmacht van Duiveland. In zijn nog Korte loopbaan maakte hij al twee kam pioenschappen en een degradatie mee. Le Comte was er ook twee seizoenen te- Voetballer Dennie le Comte maakt zich zorgen over de invulling van vitale functies bij zijn club Duiveland. Zo zitten de A-junioren zonder trainer. „Doodzonde. Die jongens moet je koesteren, nu lopen ze zo maar wat rond." foto Marijke Folkertsma door Jeroen Dellebeke MIDDELBURG - Zon, een bries je en een heerlijke watertempe ratuur van 19 graden bezorgde de organisatie van de tweede lange afstandwedstrijd 'Luctor langs de Loskaai' een perfecte Met ruim 370 starts, ver deeld over diverse afstanden, was de wedstrijd zelfs succesvol ler dan vorig jaar. Naast de loka le zwemmers, waarvoor deze (wedstrijd is opgenomen in het Zeelandbekerklassement, kwa men ook enkele landelijke top pers naar Middelburg. Zo waren Lesley Voorn en As- ind Koert ongenaakbaar op de 2000 meter schoolslag mannen. Op het hoofdnummer vrije slag ging de winst naar Sebastiaan Reijnen, die eerder dit seizoen al uitkwam op het EJK Open Water in Frankrijk. Bij de vrou wen had Bianca de Bruijn suc ces, met ruim een minuut voor sprong won ze de vrije slag. De Zeeuwse favorieten leverden in elke categorie hun beste pres taties, om zo hun posities in het Zeeuwse klassement te verstevi gen of zelfs te verbeteren. Span ning is er niet, behalve bij de mannen senioren vrije slag. Daar maken drie zwemmers in het laatste weekeinde uit wie de beste Zeeuwse open-waterzwem mer is. Souburger Charles Potin leidt het klassement, maar moest in Middelburg op de 2 ki lometer zijn meerdere erkennen in Roel Dellaert. Die moest op zijn beurt de jeugdige Niek de Ridder voor laten gaan. De Ridders tweelingzus Carmen doet goede zaken bij de vrou- ARNHEM - Vitesse-speler Emi- le Mbamba vertrekt per direct naar Maccabi Tel Aviv. De aan valler uit Kameroen tekende gis teravond een contract voor drie seizoenen bij de club uit Israël. Mbamba (21) had bij Vitesse een contract tot medio 2006. Macca bi Tel Aviv komt in de Cham pions League uit tegen Ajax. Ju- ventus en Bayern München. Vit esse zal de afkoopsom investe ren in het elftal. De club is nog m de weer om de transfer van Peter van den Berg van Feye- noord af te ronden. GPD wen. Ook in Middelburg was ze, na winnares Bianca de Bruijn, een klasse apart met de tweede tijd. Het feest in huize De Rid der kan komend weekeinde com pleet worden, Daisy de Ridder stevent op de seniorentitel af. De schoolslag kent ook dit sei zoen een teleurstellende deelna me in het Zeeuwse. Bij de man nen boekte René van Oudenaar de het beste Zeeuwse resultaat, anderhalve minuut achter de winnaar. Koewachter Stephanie Rombout en Eline Nijskens ble ven Ryan Verplanke voor bij de vrouwen. Rombout en Nijskens maken samen uit wie de beste jeugdzwemster is, Verplanke leidt bij de senioren. Naast al het geweld bij de senio ren leveren ook de jeugdige zwemmers bijzonder goede pres taties. De allerkleinsten zwom men de 250 meter, bij de jon gens leidt Levy Kort het Zeeuw se klassement, maar hij moest clubgenoot Bas Klompe voor la ten, die derde werd. Bij de meis jes waren Tulany de Wilde en Ti neke van Dort aan elkaar ge waagd, in de eindsprint was het Van Dort die als eerste aantikte. Op de langere 500 meter waren de meisjes van De Stormvogel onverslaanbaar. Danique van Peenen, Anniek Minderhoud, Manon Minneboo en Sanne Klompe domineerden volledig. Bij de jongens was de zege voor Roderick van Doeselaar, die con current Ruben Dekker uit Heemskerk weer voorbleef. Overtuigend De junioren zwommen de 1000 meter. Niek de Ridder was een klasse apart met een tijd die op veel langebanen niet gehaald wordt. Met 12.29 tikte hij over tuigend als eerste aan. Robert Stroo volgt in het Zeeuwse klas sement en kwam als derde bin nen. Bij de jongere junioren 1 en 2 boekte Nathan Tramper het beste Zeeuwse resultaat, maar de leiding blijft in handen van Yaïr Klazen. ,Bij de meisjes is Maaike Waaijer van SG West- land niet te kloppen, in haar voetsporen ontstaat altijd flinke strijd om de tweede, derde en vierde plek. Anne Pel van De Stormvogel werd vierde. Met de wedstrijden in Wilhelmi- nadorp en Vlissingen van ko mend weekeinde kan in veel Zeeuwse klassementen nog wat verandering optreden. De win naars lijken echter al bekend. door Karei Pleunis SLUIS - De dag is bijzonder; 1 september, een woensdag. Om dat Sluis op zaterdag dus meest al 'verstopt' zit met toeristen en er dan geen ruimte is voor een sporter. Dus woensdag. Het blijft speciaal. Het evenement is dat ook. Niet omdat de Zwintriatlon een grensoverschrijdend evenement is met start in het Nederlandse Sluis en finish in het Belgische Knokke. Maar vooral omdat en kele toppers uit het triatloncir cuit zich weer eens in het Zeeuw se melden. Dat gebeurt zelden. Welgeteld één keer per jaar. De Zwintriatlon illustreert der halve haarfijn hoe het met de be leving van deze sport gesteld is in Zeeuws-Vlaanderen. Waar wat jaren geleden elk zichzelf respecterend dorp een wedstrijd had, is de kalender nu maagde lijk schoon. Niet direct een visi tekaartje voor het Zeeuwse, toch al niet rijkelijk bedeeld met topsport en topsporters. Ontknoping Maar in Sluis drommen ze dus één keer per jaar samen om een kilometer te zwemmen en vervolgens per fiets via de bui tengrenzen van Retranchement en Cadzand-Bath over de Re- trachementstraat België te berei ken. Daar waar de wedstrijd zijn ontknoping krijgt in de stra ten van Knokke, waar na een ki lometer zwemmen en 45 kilome ter fietsen nog tien kilometer lo pen op de rol staat. De aan komst is bij het casino; hetgeen wel past bij een wedstrijd van deze importantie. De meest opmerkelijke deelne mer aan de Zwintriatlon is overi gens niet een valide sporter. Dat is weer de Belg Mare Herremans uit Wuustwezel die enkele jaren terug tijdens een trainingsstage op het eiland Lanzarote uiterma te ongelukkig ten val kwam. Daardoor raakte hij verlamd en is aan een rolstoel gekluisterd. Herremans is inmiddels een au toriteit in de (Belgische) sport wereld. Niet omdat hij als rol stoeler twee keer deelnam aan de Iron Man op Hawaï, maar om dat hij is uitgegroeid tot toon beeld van onverzettelijkheid. Hij blijft geloven in het moment waarop hij uit zijn rolstoel kan opstaan en weer zal kunnen lo pen. Herremans schreef ook en kele boeken waarin zijn levens verhaal ligt 'opgesloten'. Het respect voor de sportman Herremans uit zich in Knokke in een niet onbelangrijke prijs. Wie de triatlon binnen vijf jaar namelijk drie keer wint, kan de naar de Belg genoemde trofee en een prijzenbedrag van 7500 euro in ontvangst'nemen. Boven op de eerste prijs van 2500 euro. Twee sporters zullen beslist een gooi doen naar die trofee en het bedrag. Bij de vrouwen won de Australische Tracey Hargreaves twee keer, bij de mannen de Belg Rutger Beke. Slagen beide atleten erin als eerste het lint 'te drukken' dan wordt die 7500 eu ro verdeeld. Beke is vooral bekend door zijn tweede plaats in de Iron Man, maar vindt op de korte afstand van de Zwintriatlon Frederic van Liere tegenover zich. Dje heeft veel meer basissnelheid dan de diesel Beke. Hargreaves, getrouwd met Nederlands kam pioen Dennis Looze, werd tij dens de Spelen 29e. Haar belang rijkste concurrente worden waarschijnlijk de Belgische Mie- ke Suys en Katheen Smet. De verwachting is overigens dat nog meer atleten na Athene rich ting Sluis zullen reizen voor deze triatlon. Voor een wed strijd die overigens niet zo mak kelijk te volgen zal zijn voor het publiek. De atleten en atletes starten namelijk in series. Wie de snelste tijd klokt, wat ge beurt via een chip, wint de wed strijd. Uiteraard start ook een contin gent Zeeuws-Vlaamse atleten waai-van de meesten in de anoni miteit hun wedstrijd zullen af werken. Terèse van Lare staat als veterane elk jaar op het po dium en nu er voor het eerst een categorie vrouwen 50 is, zou het wel heel vreemd moeten gaan, wil zij geen medaille pakken. Ook Remy Vasseur zou, als een van de oudste deelnemers in de categorie onder 23 jaar, het po dium moeten halen. Vorig jaar lukte dat niet. Ronny Babijn is in eigen regio een topper, maar het deelnemersveld in Knokke is nu dermate sterk dat zijn po diumkansen toch wat kleiner zijn. Ook al mag er tijdens deze wedstrijd niet gestayerd wor den. Wat Babijn een enorm voor deel vindt. Jan van de Linde werd een jaar geleden derde in de categorie mannen 50 en zal ook dit jaar waarschijnlijk weer hoge ogen gooien. De start van de Zwintriatlon in hartje Sluis is om 14.00 uur. De winnaars worden rond 16.00 uur bij het casino gehuldigd. ZIERIKZEE - Alexander Greefhorst kijkt naar de torenzet van Arietta van Weersel. De jeugdscha- ker van Zierikzce was gisteravond één van de 25 spelers die aan de simultaan tegen de nummer twee van Nederland bij de vrouwen onder twintig jaar deelnamen. De simultaan werd gehouden ter gelegenheid van de opening van de nieuwe speelzaal van schaakclub Zierikzee. Zeventien jaar speelde de club in het UW-gebouw, maar sinds gisteravond is de recreatiezaal De Veste in de Manhuisstraat de nieuwe stek geworden. Het enige erelid Johan Hoogstrate verrichtte de eerste zet in de nieuwe zaal (de pion van veld e2 naar veld e4), waarmee een nieuwe hoofdstuk in de 92-jarige geschiedenis van de schaakclub begon. Gisteravond laat was Van Weersel nog niet op alle borden uitgespeeld, maar van de zestien afgeronde partijen had ze er dertien gewonnen. De eerste Zierikzeese winstpunten kwamen van Arend Bandsma en Sjaak Spiegels. André Tillema speelde remise. foto Dirk-Jan Gjeltema DEURNE - Motorcrosser Stef Goetheer heeft tijdens fina lewedstrijden voor het NK in Deurne de open klasse voor de junioren gewonnen. De coureur uit Lewedorp was op permachtig in de eerste manche en had twaalf seconden voorsprong op de nummer twee. In de tweede manche ging het minder, maar Goetheer pakte toch de tweede plek. Dat was voldoende voor de overwinning in de eerste finalewedstrijd voor het NK. Roel van de Bergen werd in Deurne zesde in de klasse 125cc jeugd. Dave de Jonge uit Heinkenszand eindigde daarin op een dertiende plaats. In de 85cc kleine wielen behaalde Mark Boot (Haamstede) een tweede plaats. ZIERIKZEE - Tafeltennisvereniging Scaldina organi seert zaterdag weer het jaarlijkse toernooi, dat zes jaar ge leden ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum voor het eerst plaatsvond. Naast uitnodigingen naar verenigingen als Kapelle, Kerkwerve, Oude Tonge en Bernisse, kunnen ook alle senioren met een licentie E tot en met H zich indi vidueel inschrijven. Het toernooi begint om 9.30 uur en wordt gehouden in de zaal aan de Raamstraat in Zierik zee. Het evenement eindigt rond 17.30 uur met de prijsuit reiking. Inschrijvingen en inlichtingen: 0111-416682. WASPIK - Laurens van Lieren zette tijdens de nationale dressuurwedstrijd in Waspik een prima prestatie neer. In de Prix St. George stuurde de dressuurruiter uit Schore Veersedam's Maydie naar een score van 66.75 procent, goed voor de tweede plaats. De 67.05 procent in de Inter mediaire I proef was voor de Bevelandse combinatie even eens goed voor de tweede stek. Thamar Zweistra eindigde in de Prix St. George met Hexagon's Lucky met een to taal van 64.63 procent op de vierde plaats. VLISSINGEN - Karin Krappen is tijdens de open Deense kampioenschappen gesneuveld in de achtste finale. Voor de Vlissingse dartster normaliter geen reden tot vreugde, maar over haar optreden in Denemarken was Krappen wel tevreden. De reden daarvoor lag in de naam van de te genstandster die Krappen de weg naar de kwartfinale ver sperde. Niemand minder dan Trina Gulliver, de onbetwis te nummer één van de wereld, mocht na een 3-2-zege ver der en de Engelse won vervolgens ook het toernooi. „Het verschil was minimaal", zei Krappen naderhand. „Voor hetzelfde geld gooi ik de wedstrijd uit.. Helaas deed zij het. Al met al mag ik tevreden zijn over mijn spel." BRECHT - De nieuwelingen van ZRCT Middelkamp heb ben goed gepresteerd m de Omloop van de Noorderkem pen in het Belgische Brecht. Wielrenner Tim Dees uit Tho- len behaalde de derde plaats, Jaco Wagenaar uit Yerseke werd zevende en Jordan Vleugel uit Wemeldinge finishte als 27ste. Van de overige renners van Middelkamp finish te Casper Oppenneer als 33ste, Bart Maas werd 37ste, Thijs van der Horst 51ste, Willem van de Berge 52ste en Marco Minnaard pakte de 53ste plaats. Vroegste meldingen nationaal. Der by der junioren vanuit Etampes (jon ge duiven): 1,10. A. Thijs&Znn (Hei kant) 1558/1517 m/m, 2. D. Nice (Hei kant) -1538. 3. J Bolier (Scherpenisse) 1535, 4. A. Mattens (Hulst) 1532, 5.7. G. Fijen (Nieuw Namen) 1531/1524, 6. W Vergauwen (Clinge) 1527, 8/18 gebr Scheele (Terneuzen) 1521/1506, 9 gebr. Suurland (Scherpenisse) 1520, 11. A. Schieman&Zn (Axel) 1516,12,27. PP. de Poorter (Axel) 1513/1491,13. F. Bal (Tho- len) 1512, 14. Joh. Van Spaandonck (St. Jansteen) 1511, 15,16. comb. d'Hondt/de Cock (Hulst) 1510/1509, 17,30. gebr. Clement (Krabbendijke) 1508/1483, 19,21,29. comb. Hoek (St. Philipsland) 1504/1500/1490, 20. P. Plad- det (Hoek) 1504, 22. P. Schroevers (Ar- nemuiden) 1500, 23. J. Verschuren (Axel) 1499, 24. R. Herman (Axel) 1498, 25. S. Mookhoek jl (Breskens) 1494, 26. D. Wagenaar (Kloetinge) 1494, 28. comb. Roegiest/de Visser (Philippine) 1490. New York. US Open, 15 miljoen eu ro Vrouwen enkelspel, eerste ron de: Zvonareva (Rus/10) - Nagyova (Slw) 6-1 6-1, Molik (Aus/17) - Cohen-Aloro (Fra) 6-0 6-2, Kostanic (Kro) - Sprem (Kro/18) 6-3 2-6 6-4, Zuluaga (Col/23) - Casanova (Zwi) 6-3 6-4. Vento (Ven/31) - Martinez (Spa) 0-6 6-2 6-3. Dulko (Arg) - Tanasugarn (Tha) 7-6 6-3, Vakoelenko (Oek) - Liu (VSt) 3-6 6-3 6-1, Foretz (Fra) - Perry (VSt) 7-6 6-7 6-4, Linetskaja (Rus) - Grande (Ita) 5-7 6-1 6-2. Mannen enkelspel, eerste ronde: Fe- derer (Zwi) - Costa (Spa) 7-5 6-2 6-4, Moya (Spa/3) - Baker (VSt) 6-7 6-4 6-4 6-2, Novak (Tsj/25) - Stepanek (Tsj) 7-5 6-1 6-3, Delic (VSt) - Tipsarevic (SMo) 6-1 6-3 6-4, Saulnier (Fra) - Rusedski (GBr) 6-4 3-6 6-1 3-6 7-6, Baghdatis (Cyo) - Mutis (Fra) 2-6 6-2 6-1 7-5. rrmTrrmmmmsmmm Kampen. Holland Ladies Tour Eer ste rit. Kampen - Kampen: 1. Mans veld (Gasselternijveen) 102 km in 2.28.08, 2. Melchers (Moergestel), 3. Brodtka (Duitsland), 4. De Goede (Zoe- terwoude), 5. Cooke (Wales), 6. Van der Helm (Moordrecht). Ploegentijdrit in Kampen: 1. Farm Frites 12,5 km in 17.25, 2. Vrienden van het Platteland, 3. Nurnberger 0.08, 4 Ton van Bemmelen 0 47, 5 Therme Skin Care 0.52, 6. Vlaan deren T-Interim. 1.04. Algemeen klas sement: 1 Melchers 2.45.29, 2. Chantal Beltman 0.03, 3. Van Alebeek, 4. Van der Helm 0.04, 5. Bosman (Amstelveen) 0.05, 6. Van Dongen (Dongen). Middelburg. Open Water wedstrij den. Mannen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 7 R van Oudenaarde (ZEE), 9 R. Hamelink (ZCK), 10. M de Milliano (ZVS), 14. G. van Damme (ZCK), 15. M. van Rosevelt (ZVS). 500m vrije slag minioren 6:1. R. van Doese laar (ZCK), 5. S. Boidin (ZVS), 6. T. Pel (STV), 8. T. Tramper (BEV), 9 Y. Mol (STV), 10. R. van Wallenburg (LUC), 12. S. Edenburg (OND), 14. A de Meijer (BRU), 16. D. van Opdurp (ZVS). 10OOm vrije slag senioren/jeugd: 1. C. Potin (LUC), 13. Y. Lekatompessy (LUC). 250m vrije slag minioren 3: 3 B. Klompe (STV), 4. L. Kort (STV), 5. N. Fenijn (ZVS), 6. F. van Gorsel (ZCK), 7, P. Mol (STV), 8. D. de Meijer (BRU), 9. E, van Opdurp (ZVS). lOOOm vrije slag masters: 3 J. Brink (STV), 9 J. Mol (STV), 16. A. Dekker (ZCK). 1000m vrije slag junioren: 1. N. de Ridder (ZCK), 3. R. Stroo (STV), 10. N Tramper (BEV), 11. Y. Klazen (STV), 12. T Aarn- outse (BEV). 15. R. van Doeselaar, 17 S. Roovers (STV). 1000m schoolslag masters: 4 A Dekker (ZCK). 6. P Boek horst (ZVS). 9 P van Gorsel (ZCK). 15. B Seij IHON) 500m schoolslag junio ren: 3 N. Tramper, 6. M. van Gremberg- he. 9. F. Boekhorst, 14. T. Erpehnck, 16. D Rombout, 17. R. de Braai (ZVS). 2000m vrije slag senioren/jeugd: 6. N. de Ridder, 7. R. Dellaert (BRU), 9. C. Potin, 12. J. Dellebeke (STV), 15. M. Soolsma (STV). 19 J. Brink (STV) Vrouwen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 5. S. Rombout (ZCK) 6. E. Nijskens (ZCK), 7 R. Verplanke (ZVS), 9. E. Verplanke (ZVS), 10. L. van de Berghe (ZEE). 500m vrije slag mini oren 6: 1. D. van Peenen (STV), 2. A. Minderhoud (STV), 3. M. Minneboo (STV), 4. S. Klompe (STV). 9. M. de Haard (STV), 14. I Erpehnck (HON), 15 I Dingemanse (STV), 16 J. Kort (STV), 17. K. de Boevere (ZVS), 19. P Meer man (STV) 10OOm vrije slag senioren/jeugd: 5. S. van Doeselaar (ZCK), 7. S. van Gastel (OND), 8. K. Erpe- lïnck (HON). 250m vrije slag mini oren 3: 2. T. van Dort (LUC), 3. T, de Wilde (STV), 7. N. Meerman (LUC). 10OOm vrije slag masters: 1. T. de Munck (ZEE), 5. N. Constandse (LUC), 7. M. van Hoek (STV), 8. Y. van de Guchte (LUC), 9. C. Baaij (ZEE). 1000m vrije slag junioren: 4 A. Pel (STV), 5. J. Tramper (BEV), 7 K. Onderdijk (BEV), 9. M van Dort (LUC), 11. M. Lindenberg (BEV), 14. J. Boonman (BEV), 15. M Stroo (STV), 16. D van Peenen, 18. K. van den Brande (ZCK), 19. S. Klompe. lOOOm schoolslag masters: 6. A Meesen (ZCK). 500m schoolslag junio ren: 2. N. Gelderland (ZCK), 5 M de Haard, 7. E. Erpelinck, 10 K Onderdijk, 11. K. van den Brande 2000m vrije slag senioren/jeugd: 2 C. de Ridder (ZCK), 6. D. de Ridder (ZCKI, 10. S. van Hoek (STV), 13. S. van Waes (ZCK), 15. A. Meesen (ZCK), 16 P. Vink (ZCK), 17. S. van Doeselaar (ZCK), 18. M. Hame link (ZCK), 19. M Eggermont (ZVS), 20. T. de Munck (ZEE). dinsdag Voetbal Amstel districtsbeker. Poule 1: Vlis singen-Zierikzee (19 30), De Meeu- wen-Serooskerke (19.30). Poule 2: Ka pelle-Duiveland, Zeelandia Middel- burg-'s-Heer Arendskerke Poule 3: Nieuwdorp-ZSC'62, Goes-SSV'65 Pou le 4: Kloetinge-Zaamslag. Veere-Tér- neuzen. Poule 5: Patrijzen-Arnemui- den, Oostkapelle-MZVC (19.30) Poule 6: Yerseke-Rillandia, FC Dauwendae- le-RCS Poule 7: Spui- Steen, AZW-HW'24 Poule 8: Breskens-Tér neuzense Boys, RIA W.-GPC. Poule 9: Madese Boys-Klundert, Zwalu- we-SKNWK (19 301 Poule 10: Tholen se Boys- VVR, Dinteloord-BSC Poule 12: WHS- Halsteren, Noad'67-Seolto Poule 43: Dreischor-Colijnsplaatse Boys, Mevo- WIK'57. Poule 44: Wissen- kerke-Domburg, Bevelanders-DFS. Pou le 45: VCK-Renesse, Brouwersha ven-De Noormannen. Poule 46: Ou- werkerk-Walcheren, Wolfaartsdijk-Bru- se Boys. Poule 47: Volharding-Appl- lo'69, Axel-Biervliet. Poule 48: Lewe- dorpse Boys-Borssele, Zeeland Sport-Nieuwland Poule 49: Ro- bur-Heinkenszand, Luctor'88- Jong Am- bon Poule 50: Kwadendamme-Aar- denburg, Hoedekenskerke- Schoondij- ke, Poule 51: Hansweertse Boys-Koe wacht, Krabbendijke-Corn Boys Poule 52: Graauw-Kruiningen, Clinge-Vogel- waarde Poule 53: Groede-Hontenisse. SVD-Hoofdplaat. Poule 54: Philippi- ne-Wemeldinge, Sluiskil- Hulsterloo. Poule 55: IJzendijke-Oostburg, Cad- zand-Sluis. Poule 57: Alliance-FC Ber gen, Vosmeer-Dosko. Poule 60: NSV-SC Stavemsse, NVS-SC Kruisland Poule 61: TPO-HSC'28, Victo- ria'03-Smerdiek Poule 62: De Schut ters-DSE, SPS-Vivoo. Indien niet anders vermeld, aanvang 18.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 29