Iedereen gelijk bij Jong Ambon PZC De Noormannen en Spanning is al uit zwemwedstrijden Domburg favoriet in vierde klasse zondag Olympisch tintje Zwintriatlon 15 Trainer Bert Pentury geeft acht familieleden geen voorkeursbehandeling Krappen tevreden na Deense Open Van Lieren wordt twee keer tweede Renners Middelkamp rap in België Crosser Goetheer wint in Deurne Dressuurclinic bij De Paardebloem uitslagen m agenda dinsdag 31 augustus 2004 wb {door Eugène de Kok MIDDELBURG - Wat hem be lieft, hoeft geen andere club neer bij hem aan te kloppen. Bert Pentury (56) zit na vele om- iwervingen bij Zeeuwse clubs raids twee jaar weer op zijn plek bij .Tong Ambon, de club saarmee hij vorig jaar kam pioen werd in de vijfde klasse ran het zondagvoetbal. Dat hij zich thuis voelt bij Jong ,(mbon is geen wonder. Pentury ient alles en iedereen die ook maar iets met de Middelburgse dub te maken heeft. Hij hielp mee de club in 1970 te heroprich- len (nadat deze in 1968 na één decennium ter ziele was gegaan) ;n zorgde er als speler/trainer voor dat de hoofdmacht in korte ijd opstoomde naar de derde Üasse van het zondagvoetbal. \'a de daaropvolgende, jarenlan ge sportieve terugval lijkt de dub onder zijn leiding de weg aar boven weer te hebben ge- ronden. ,'ong Ambon werd vorig jaar op jvertuigende wijze kampioen 35 punten uit 22 wedstrijden, 102 doelpunten voor) en promo veerde naar de vierde klasse van iet zondagvoetbal. Misschien is het toeval, maar de f waarmee hij aan de op mars werkt, telt niet minder dan zeven neven en één stief zoon van de doorgewinterde trai ner. Het aantal familieleden in de hoofdmacht mag indrukwek kend zijn, Eent.ury laat er geen misverstand over bestaan: „Of iet nou familie is of niet, ik trek ■én lijn", zegt hij. „Ze moeten presteren om in de basis te iiaan. Het zou ook niet anders hmnen. Als ik daarmee zou mar- èanderen, dan waren de pop- jen heel snel aan het dansen." Vriendjespolitiek Het zijn duidelijke woorden aan iet adres van Romano Waisapy, topscorer Martin Waisapy (vo rig jaar 45 doelpunten) en zijn broer Levi, Eldridge Pentury, Ri- ïellinho Pentury en zijn van de Middelburgse A-junioren over gekomen broertje Alfaro, Mar- ley Mual en Pentury's stiefzoon Marsal Ririhena. Zij hoeven niet op de onvoorwaardelijke steun van hun oom en stiefvader te re kenen. Aan vriendjespolitiek wordt aan de Kruitmolenlaan niet gedaan. „Iedereen moet al tijd scherp zijn, ook tijdens de training. Die afspraak maak ik met al mijn spelers." Zijn familieleden beamen de woorden van hun oom en oefen- meester. „Hij behandelt ons net als iedereen", zegt de 17-jarige jongeling Alfaro Pentury, voor de trainer nog een onbeschreven blad. „Soms maken we wel eens geintjes dat wij bijvoorbeeld wel te laat mogen komen, maar verder maakt het geen ver schil", lacht topscorer Martin Waisapy, door Pentury beschre ven als een spits die nooit op geeft en altijd oog voor het doel houdt. „Je moet gewoon je taak uitvoe ren. Doen wat je moet doen", voegt middenvelder Marley Mual („Een werker, geen pra ter", volgens de trainer) toe. Rustige man „Hij denkt volgens mij 24 uur per dag aan voetbal", zegt de 22-jarige Waisapy verder over zijn oom. „Het is een rustige man", aldus de vier jaar oudere Mual. „Hij praat niet zoveel, maar zegt waar het op staat." Trotse uitweidingen over zijn ei gen roemruchte voetbalverleden en bijvoorbeeld de twee goals die hij voor Middelburg maakte in de finale van het Nederlands amateurkampioenschap in 1967 zullen de neefjes niet van hun oom horen. „Die verhalen over vroeger horen we meer van ande ren, maar iedereen weet wat hij vroeger heeft gedaan en heeft daarom ook respect voor hem", aldus Waisapy. Bert Pentury begint in zijn twee de termijn als trainer van Jong Ambon aan zijn derde seizoen. Hij kijkt met gemengde gevoe lens terug op de eerste twee. „Ik vond dat we het eerste seizoen beter voetbalden. Wij zijn altijd gedreven, maar volgens mij wa ren we in het eerste jaar scher per. We hadden toen eigenlijk al kampioen moeten worden. In het tweede seizoen kenden we al le tegenstanders en was de in stelling misschien daarom wat gemakkelijker." Dit jaar zal de Middelburgse ver eniging zich staande moeten houden in de vierde klasse, na dat het met overmacht kam pioen werd in de vijfde. De oe- fenmeester ziet het seizoen met vertrouwen tegemoet, maar houdt een slag om de arm. „Qua voetbal hoeven we niet onder te doen voor andere teams, maar er komt meer bij kijken. We zul len moeten zien of de ploeg ook met tegenslagen om kan gaan. Ik overdrijf misschien, maar in de vijfde klasse waren we vorig jaar heer en meester. Ik heb het nagekeken en er is geen enkel standaardteam in Zuid 1 dat zo veel heeft gescoord als wij. Het is schijnbaar zo gemakkelijk ge gaan. De spelers moeten niet denken dat het dit jaar weer van een leien dakje zal gaan." In de tegenstanders heeft Pentu ry zich niet verdiept. „Ik kan pas echt constateren of we een kans hebben als de competitie begint. Dat ik geen andere ploe gen ken, is, denk ik, geen voor deel, maar ook geen nadeel. In de vijfde klasse heb ik geen één keer met een andere ploeg reke ning gehouden. We zijn altijd uitgegaan van onze eigen kracht." „Voordat ik bij Jong Ambon be gon, ging ik regelmatig kijken en toen zag ik al dat de spelers voetbalpotentie hadden. De vraag was hoe die eruit te halen. Als ik nu, twee jaar later, kijk denk ik dat we het positiespel re delijk goed beheersen, maar ik denk dat het nog beter kan. Ik hoor wel eens zeggen dat je niet al te veel van spelers mag ver wachten die in de vierde of vijf de klasse spelen. Maar als ik zie dat ze het in zich hebben, vind ik dat ik het ook van hun mag ei sen." Trainer Bert Pentury (staand tweede van links) gaat het met ondermeer zeven familieleden proberen in de vierde klasse van het zondag voetbal. foto Lex de Meester ioor Ron de Waal GOES - Zeven Zeeuws-Vlaamse ploegen zullen in de vierde klas se A de strijd aanbinden met De Voormannen, Domburg, Jong Ambon, Walcheren en Zeeland Sport. Vooral De Noormannen ui Domburg worden kansen toe- ?edicht op een hoge klassering. In de vierde klasse B treft Luc- tor'88 louter Brabantse tegen standers. De Noormannen zal hem in Westkapelle niet ia dank worden afgenomen, snaar trainer Marcel Nijsse tipt vooral Domburg als titelkandi- Ook Walcheren en Oost- inirg ziet Nijsse als ploegen die :oog kunnen eindigen. „Wij heb- nen dit jaar een erg jonge ploeg. Het noodgedwongen inpassen san diverse jeugdspelers zal het grootste probleem worden", weet Nijsse. De Noormannen zal het dit seizoen moeten doen ronder de inbreng van Frank Maranus (gestopt), Niek Minder- iioud (studie) en Erwin Hui- bregtse (werk). Diverse' A-junio ren completeren de selectie. Domburg Wie zijn voornaamste concurren ten dit seizoen worden, is door Aijo den Dekker met geen moge lijkheid te voorspellen. Voor zijn eigen ploeg heeft de opvol van Stoffel Schipper echter wel een duidelijke doelstel- „We willen minimaal bij aebovenste drie eindigen én een periodetitel binnenhalen. Op ba- van wat ik vorig seizoen heb jezien, moet dat mogelijk zijn." Groot voordeel voor Den Dek- ker is dat de Walcherse ploeg volledig intact gebleven is. „Bo vendien heb ik een leergierige groep, waar veel groei in zit." Jong Ambon Trainer Bert Pentury wil het ge promoveerde Jong Ambon geen druk opleggen. „Ik heb hele maal geen doel gesteld. Laten we maar lekker vrijuit gaan spe len, dan zien we wel waar we uitkomen." De spelersgroep waar Pentury de beschikking over heeft, wijkt niet veel af van van vorig seizoen. Enkele A-junioren zorgden voor aanvul- alleen Raymond Gaari TICS) vertrok. Wie de voornaam ste titelkandidaten rijn, durft Pentury niet te voorspellen. „Ik ken weinig ploegen en waag me niet aan voorspellingen." Walcheren Trainer John Ebert gokt met zijn ploeg op een plaats in het linkerrijtje. „En als alles meezit, kunnen we wellicht meespelen voor een periodetitel." Ebert moet het dit jaar doen met een flink gewijzigde selectie. Daniël Elebe en Fred Compeer vertrok ken naar Zeelandia Middelburg, Nigel Holmes ging naar Patrij zen, Marco Schroevers koos voor GPC Vlissingen terwijl Im- ke Kuyper stopte. Enkele spe lers uit de tweede selectie en twee A-junioren moeten die klap zien op te vangen. De Noor mannen is volgens Ebert titel kandidaat, maar ook Jong Am- bon zou weieens voor een verras sing kunnen zorgen. Zeeland Sport Domburg en De Noormannen worden door de nieuwe trainer Willem Alewijnse als voornaam ste kanshebbers op de titel ge zien, maar voor Zeeland Sport ziet de opvolger van Piëtro Sici- lia ook een plaats in het linker rijtje weggelegd. Ondanks het vertrek van Remon en Davy van Geersdaele (naar Oostkapelle), Ender Igdeci (gestopt) en Ruben de Keijzer (studie), blijft Ale wijnse optimistisch. „We heb ben goede jeugd erbij, dus de ploeg is in mijn ogen weer op sterkte." Ook Tim van Bremen (Walcheren), Geert Francke(Vlis- singen Al) en Elias Getachew (ex-RCS) zorgden voor aanvul- ling. Luctor'88 In de klasse 4B verwacht trainer Cees van de Linde een moeilijk jaar. „Omdat er drie ploegen rechtstreeks degraderen en om dat onze selectie niet al te breed is", verklaart de oefenmeester. Marco Utermark en Stefan van Hoepen gaan bij Luctor'88 in een lager elftal spelen, maar daar tegenover staat de komst van Bernard Provoost (Hoede- kenskerke) en Ronald Geldof (ex-Bevelanders). Me to en het uit de derde klasse gedegradeer de Grenswachters gaan volgens Cees van de Linde de dienst uit maken dit jaar. door Jeroen Dellebeke MIDDELBURG - Zon, een bries je en een heerlijke watertempe ratuur van 19 graden bezorgde de organisatie van de tweede lange afstandwedstrijd 'Luctor langs de Loskaai' een perfecte dag. Met ruim 370 starts, ver deeld over diverse afstanden, was de wedstrijd zelfs succesvol ler dan vorig jaar. Naast de loka le zwemmers, waarvoor deze wedstrijd is opgenomen in het Zeelandbekerklassement, kwa men ook enkele landelijke top pers naar Middelburg. Zo waren Lesley Voorn en As- trid Koert ongenaakbaar op de 2000 nieter schoolslag mannen. Op het hoofdnummer vrije slag ging de winst naar Sebastiaan Reijnen, die eerder dit seizoen al uitkwam op het EJK Open Water in Frankrijk. Bij de wou wen had Bianca de Bruijn suc ces, met ruim een minuut voor sprong won ze de vrije slag. De Zeeuwse favorieten leverden in elke categorie hun beste pres taties, om zo hun posities in het Zeeuwse klassement te verstevi gen of zelfs te verbeteren. Span ning is er niet, behalve bij de mannen senioren wije slag. Daar maken drie zwemmers in het laatste weekeinde uit wie de beste Zeeuwse open-waterzwem mer is. Souburger Charles Potin leidt het klassement, maar moest in Middelburg op de 2 ki lometer zijn meerdere erkennen in Roel Dellaert. Die moest op zijn beurt de jeugdige Niek de Ridder voor laten gaan. Tweelingzus De Ridders tweelingzus Carmen doet goede zaken bij de vrou wen. Ook in Middelburg was ze, na winnares Bianca de Bruijn, een klasse apart met de tweede tijd. Het feest in huize De Rid der kan komend weekeinde com pleet worden, Daisy de Ridder stevent op de seniorentitel af. De schoolslag kent ook dit sei zoen een teleurstellende deelna me in het Zeeuwse. Bij de man nen boekte René van Oudenaar de het beste Zeeuwse resultaat, anderhalve minuut achter de winnaar. Koewachter Stephanie Rombout en Eline Nijskens ble ven Ryan Verplanke voor bij de vrouwen. Rombout en Nijskens maken samen uit wie de beste jeugdzwemster is, Verplanke leidt bij de senioren. Naast al het geweld bij de senio ren leveren ook de jeugdige zwemmers bijzonder goede pres taties. De allerkleinsten zwom men de 250 meter, bij de jon gens leidt Levy Kort het Zeeuw se klassement, maar hij moest clubgenoot Bas Klompe voor la ten, die derde werd. Bij de meis jes waren Tulanv de Wilde en Ti neke van Dort aan elkaar ge waagd, in de eindsprint was het Van Dort die als eerste aantikte. Op de langere 500 meter waren de meisjes van De Stormvogel onverslaanbaar. Danique van Peenen, Anniek Minderhoud, Manon Minneboo en Sanne Klompe domineerden volledig. Bij de jongens was de zege voor Roderick van Doeselaar, die con current Ruben Dekker uit Heemskerk weer voorbleef. De junioren zwommen de 1000 meter. Niek de Ridder was een klasse apart met een tijd die op veel langebanen niet gehaald wordt. Met 12.29 tikte hij over tuigend als eerste aan. Robert Stroo volgt in het Zeeuwse klas sement en kwam als derde bin nen. Bij de jongere junioren 1 en 2 boekte Nathan Tramper het beste Zeeuwse resultaat, maai de leiding blijft in handen van Yaïr Klazen. Bij de meisjes is Maaike Waaijer van SG West- land niet te kloppen, in haar voetsporen ontstaat altijd flinke strijd om de tweede, derde en vierde plek. Anne Pel van De Stormvogel werd vierde. Met de wedstrijden in Wilhelmi- nadorp en Vlissingen van ko mend weekeinde kan in veel Zeeuwse klassementen nog wat verandering optreden. De win naars lijken echter al bekend. SLUIS - De dag is bijzonder; 1 september, een woensdag. Morgen wordt de Zwintriatlon gehou den. Een speciaal evenement. Niet omdat het grensoverschrijdend is, met start in het Nederlandse Sluis en finish in het Belgische Knokke. Maar vooral omdat enkele toppers uit het triatloncircuit zich weer eens in het Zeeuwse melden. Bij de vrouwen is de Australische Traccy Hargreaves, twee voudig winnares en 29c tijdens de Spelen in Athene, van de partij. Zij krijgt concurrentie van on dermeer de Belgischen Mieke Suys en Kathleen Smet (foto), die in Athene vierde werd. Bij de mannen vindt de tweevoudige Belgische winnaar Rutger Beke Frederic van Liere tegenover zich. Uiteraard start ook een contingent Zeeuws-Vlaamse atleten waarvan de meesten in de anoni miteit hun wedstrijd zullen afwerken. Terèse van Lare staat als veterane elk jaar op het podium. Ook Remy Vasseur zou, als een van de oudste deelnemers in de categorie onder 23 jaar, het po dium moeten halen. Ronny Babijn is in eigen regio een topper, maar het deelnemersveld is derma te sterk dat zijn kansen kleiner zijn. De start van de Zwintriatlon in hartje Sluis is morgen om 14.00 uur. De winnaars worden rond 16.00 uur bij het casino gehuldigd. foto Robert Vos/ANP VLISSINGEN - Karin Krappen is tijdens de open Deense kampioenschappen gesneuveld in de achtste finale. Voor de Vlissingse dartster normaliter geen reden tot vreugde, maar over haar optreden in Denemarken was Krappen wel tevreden. De reden daarvoor lag in de naam van de te genstandster die Krappen de weg naar de kwartfinale ver sperde. Niemand minder dan Trina Gulliver, de onbetwis te nummer één van de wereld, mocht na een 3-2-zege ver der en de Engelse won vervolgens ook het toernooi. „Het verschil tussen ons beide was echt minimaal", z.ei Karin Krappen naderhand. „Voor hetzelfde geld gooi ik de wedstrijd uit. Helaas deed zij het. Maar al met al mag ik tevreden zijn over mijn spel." WASPIK - Laurens van Lieren zette tijdens de nationale dressuurwedstrijd in Waspik een prima prestatie neer. In de Prix St. George stuurde de dressuurruiter uit Schore Veersedam's Maydie naar een score van 66.75 procent, goed voor de tweede plaats. De 67.05 procent in de Inter mediaire I proef was voor de Bevelandse combinatie even eens goed voor de tweede stek. Thamar Zweistra eindigde in de Prix St. George met Hexagon's Lucky met een to taal van 64.63 procent op de vierde plaats. BRECHT - De nieuwelingen van ZRCT Middelkamp heb ben goed gepresteerd in de Omloop van de Noorderkem pen in het Belgische Brecht. Wielrenner Tim Dees uit Tho- len behaalde de derde plaats, Jaco Wagenaar uit Yerseke werd zevende en Jordan Vleugel uit Wemeldinge finishte als 27ste. Van de overige renners van Middelkamp werd Casper Op penneer 33ste. Bart Maas eindigde als 37ste, Thijs van dei- Horst als 51ste, Willem van de Berge werd 52ste en Marco Minnaard pakte de 53ste plaats. DEURNE - Motorcrosser Stef Goetheer heeft tijdens fina lewedstrijden voor het NK in Deurne de open klasse voor de junioren gewonnen. De coureur uit Lewedorp was op permachtig in de eerste manche en had twaalf seconden voorsprong op de nummer twee. In de tweede manche ging het minder, maar Goetheer pakte toch de tweede plek. Dat was voldoende voor de overwinning in de eerste finalewedstrijd voor het NK. Roel van de Bergen werd in Deurne zesde in de klasse 125cc jeugd. Dave de Jonge uit Heinkenszand eindigde daarin op een dertiende plaats. In de 85cc kleine wielen behaalde Mark Boot (Haamstede) een tweede plaats. HEINKENSZAND - Paardensportvereniging De Paarde bloem organiseert op vrijdagavond 17 september een dres suurclinic in samenwerking met olympisch jurylid Jan Peeters. Hij geeft toelichting op de jurering van combina ties op verschillende africhtingsniveaus. Ook het publiek krijgt de gelegenheid mee te jureren. De avond wordt af gewisseld met demonstraties. De clinic wordt gehouden in Stal Vermue te Heinkenszand en begint om 19.30 uur. Goes. SSK Keukens toernooi: 1. Peter Broekmans; 2. Remco Verboon; 3-4. Theresa Groen en Roel Mol; 5-8. Leen Schaap, Luc Jansen, Erik van Sab- ben en Leon Ruijten. Hoogste game: 279 van Erik van Sabben. Hoogste ge middelde: 218,7 van Erwin Groen. Vroegste meldingen nationaal. Der by der junioren vanuit Etampes (jon ge duiven): 1.10. A. Thijs&Znn (Hei kant) 1558/1517 m/m, 2. D. Nice (Hei kant) 1538, 3. J. Bolier (Scherpenisse) 1535, 4. A. Mattens (Hulst) 1532, 5,7. G. Fijen (Nieuw Namen) 1531/1524, 6. W. Vergauwen (Clinge) 1527, 8/18. gebr. Scheele (Terneuzen) 1521/1506, 9. gebr Suurland (Scherpenisse) 1520, 11. A. Schieman&Zn (Axel) 1516,12,27. PP. de Poorter (Axel) 1513/1491,13. F. Bal (Tho- len) 1512, 14. Joh. Van Spaandonck (St. Jansteen) 1511, 15,16. comb. d'Hondt/de Cock (Hulst) 1510/1509, 17,30. gebr. Clement (Krabbendijke) 1508/1483, 19,21,29. comb. Hoek (St. Philipsland) 1504/1500/1490, 20 P. Plad- det (Hoek) 1504, 22. P. Schroevers (Ar- nemuiden) 1500, 23. J. Verschuren (Axel) 1499, 24. R. Herman (Axel) 1498, 25. S. Mookhoek jl (Breskens) 1494, 26. D. Wagenaar (Kloetinge) 1494, 28. comb. Roegiest/de Visser (Philippine) 1490. New York. US Open, 15 miljoen eu ro Vrouwen enkelspel, eerste ron de: Zvonareva (Rus/10) - Nagyova (Slwl 6-1 6-1, Molik (Aus/17) - Cohen-Aloro (Fra) 6-0 6-2, Kostanic (Kro) - Sprem (Kro/18) 6-3 2-6 6-4, Zuluaga (Col/23) - Casanova (Zwi) 6-3 6-4, Vento (Ven/31- Martinez (Spa) 0-6 6-2 6-3, Dulko (Arg) - Tanasugarn (Tha) 7-6 6-3, Vakoelenko (Oek) - Liu (VSt) 3-6 6-3 6-1, Foretz (Fra) - Perry (VSt) 7-6 6-7 6-4. Mannen enkelspel, eerste ronde: Fe- derer (Zwi) - Costa (Spa) 7-5 6-2 6-4, Moya (Spa/3) - Baker (VSt) 6-7 6-4 6-4 6-2, Novak (Tsj/25) - Stepanek (Tsj) 7-5 6-1 6-3, Delic (VSt) - Tipsarevic (SMo) 6-1 6-3 6-4, Saulnier (Fra) - Rusedski (GBr) 6-4 3-6 6-1 3-6 7-6, Baghdatis (Cyo) - Mutis (Fra) 2-6 6-2 6-1 7-5. Kampen. Holland Ladies Tour Eer ste rit. Kampen - Kampen: 1 Mans veld (Gasselternijveen) 102 km in 2.28.08, 2. Melchers (Moergestel), 3. Brodtka (Duitsland), 4 De Goede (Zoe- terwoude). Ploegentijdrit in Kam pen: 1. Farm Frites 12,5 km in 17.25, 2. Vrienden van het Platteland, 3. Nürnberger 0.08, 4. Ton van Bemmelen 0.47. Algemeen klassement: 1. Mel chers 2.45.29, 2. Chantal Beltman 0.03, 3 Van Alebeek, 4. Van der Helm 0 04. 5. Bosman (Amstelveen) 0.05, 6. Van Don gen (Dongen). Middelburg. Open Water wedstrij den. Mannen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 7. R. van Oudenaarde (ZEE), 9. R. Hamelink (ZCK), 10 M. de Milliano (ZVS), 14. G. van Damme (ZCK), 15. M. van Rosevelt (ZVS). 500m vrije slag minioren 6:1. R. van Doese laar (ZCK), 5. S. Boidin (ZVS), 6. T. Pel (STV), 8. T. Tramper (BEV), 9. Y. Mol (STV), 10. R, van Wallenburg (LUC), 12. S. Edenburg (OND), 14. A de Meijer (BRU), 16. D. van Opdurp (ZVS). 1000m vrije slag senioren/jeugd: I C. Potin (LUC), 13. Y Lekatompessy (LUC) 250m vrije slag minioren 3: 3. B. Klompe (STV), 4. L Kort (STV), 5. N. Fenijn (ZVS), 6. F. van Gorsel (ZCK), 7. P. Mol (STV), 8. D. de Meijer (BRU), 9. E. van Opdurp (ZVS). 1000m vrije slag masters: 3. J. Brink (STV), 9 J. Mol (STV) 1000m vrije slag junioren: 1 N. de Ridder (ZCK), 3. R Stroo (STV), 10. N. Tramper (BEV), 11 Y. Klazen (STV), 12. T. Aarnoutse (BEV), 15. R. van Doeselaar, 17. S. Roovers (STVI. 1000m schoolslag masters: 4. A. Dekker (ZCK), 6. P. Boekhorst (ZVS),'9. P van Gorsel (ZCK), 15 B. Seij (HON). 500m schoolslag junioren: 3. N. Tramper, 6. M van Gremberghe, 9. F. Boekhorst, 14. T. Erpelinck, 16. D. Rom bout. 17. R. de Braai (ZVS). 2000m vrije slag senioren/jeugd: 6. N. de Ridder, 7. R. Dellaert (BRU), 9. C. Potin, 12. J. Dellebeke (STV), 15. M. Soolsma (STV), 19. J. Brink (STV). Vrouwen. 2000m schoolslag senioren/jeugd: 5. S. Rombout (ZCK), 6. E. Nijskens (ZCK), 7. R. Verplanke (ZVS), 9. E. Verplanke (ZVS), 10. L. van de Berghe (ZEE). 500m vrije slag mini oren 6: 1. D. van Peenen (STV), 2. A. Minderhoud (STV), 3. M Minneboo (STV), 4. S. Klompe (STV), 9. M. de Haard (STV), 14. I. Erpelinck (HON), 15. I. Dingemanse (STV), 16. J. Kort (STV), 17. K. de Boevere (ZVS), 19. P. Meer man (STV). 1000m vrije slag senioren/jeugd: 5. S. van Doeselaar (ZCK), 7. S. van Gastel (OND), 8. K. Erpe linck (HON). 250m vrije slag mini oren 3: 2. T. van Dort (LUC), 3. T. de Wilde (STV), 7. N. Meerman (LUC). 1000m vrije slag masters: 1. T. de Munck (ZEE), 5. N. Constandse (LUC),'7. M. van Hoek (STV), 8. Y. van de Guchte (LUC), 9. C. Baaij (ZEE1000m vrije slag junioren: 4 A. Pel (STV), 5. J. Tramper (BEV), 7. K. Onderdijk (BEV), 9. M. van Dort (LUC), 11. M. Lindenberg (BEV), 14. J Boonman (BEV), 15. M. Stroo (STV), 16. D. van Peenen. 1000m schoolslag masters: 6. A. Meesen (ZCK). 500m schoolslag junioren: 2. N. Gelderland (ZCK). 5. M. de Haard, 7. E. Erpelinck, 10. K. Onderdijk, 11. K. van den Brande. 2000m vrije slag senioren/jeugd: 2 C. de Ridder (ZCK), 6. D. de Ridder (ZCK), 10. S. van Hoek (STV), 20. T. de Munck (ZEE). dinsdag Voetbal Amstel districtsbeker. Poule 1: Vlis- singen-Zierikzee (19.30), De Meeu- wen-Serooskerke (19.30). Poule 2: Ka- pelle-Duïveland, Zeelandia Middel- burg-'s-Heer Arendskerke. Poule 3: Nieuwdorp-ZSC'62, Goes-SSV'65. Pou le 4: Kloetinge-Zaamslag, Veere-Ter- neuzen. Poule 5: Patrijzen-Arnemui- den, Oostkapelle-MZVC (19.30). Poule 6: Yerseke-Rillandia. FC Dauwendae- le-RCS. Poule 7: Spui- Steen, AZW-HVV'24. Poule 8: Breskens-Ter- neuzense Boys, RIA W.-GPC Poule 9: Madese Boys-Klundert, Zwalu- we-SKNWK (19.30) Poule 10: Tholen- se Boys- WR, Dïnteloord-BSC. Poule 12: WHS- Halsteren, Noad'67-Seolto. Poule 43: Dreischor-Colijnsplaatse Boys, Mevo- WIK'57. Poule 44: Wissen- kerke-Domburg, Bevelanders-DFS. Poü- le 45: VCK-Renesse, Brouwersha ven-De Noormannen Poule 46: Ou- werkerk-Walcheren, Wolfaartsdijk-Bru- se Boys. Poule 47: Volharding-Apol- lo'69, Axel-Biervliet. Poule 48: Lewe- dorpse Boys-Borssele, Zeeland Sport-Nieuwland. Poule 49: Ro- bur-Heinkenszand, Luctor'88- Jong Am- bon Poule 50: Kwadendamme-Aar- denburg, Hoedekenskerke- Schoondij- ke. Poule 51: Hansweertse Boys-Koe wacht, Krabbendijke-Corn Boys. Poule 52: Graauw-Kruiningen, Clinge-Vogel- waarde Poule 53: Groede-Hontenisse, SVD-Hoofdplaat. Poule 54: Philippï- ne-Wemeldinge, Sluiskil- Hulsterloo Poule 55: IJzendijke-Oostburg, Cad- zand-Sluis. Poule 57: Alhance-FC Ber gen, Vosmeer-Dosko Poule 60: NSV-SC Stavenisse, NVS-SC Kruisland. Poule 61: TPO-HSC'28, Victo- ria'03-Smerdiek. Poule 62: De Schut- ters-DSE, SPS-Vivoo. Indien niet anders vermeld, aanvang 18 45 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 15