ZSC'62 in de breedte gegroeid Winnende start Zierikzee PZC Makkelijke winst voor Kloetinge Bruse Boys wint en Ouwerkerk verliest Brouw en Renesse kunnen niet scoren Goed perspectief voor Dreischor 19 Scharendijkse ploeg pas in slotfase onderuit tegen eersteklasser SSV'65 Goes start met zevenklapper mms SKNWK wacht nu pikant duel DFS wordt net na rust gevloerd Duiveland haalt flink uit: 6-1 Voetbalsters Oostkapelle verder maandag 30 augustus 2004 ■door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - Het was pas jde tweede wedstrijd die ZSC'62 onder Leen Koster speelde, aiaar nu al was de hand van de nieuwe trainer zichtbaar. Geen (vertrouwd 4-4-2-systeem voor de Scharendijkse ploeg, maar een concept met drie spitsen. En omdat ZSC'62 pas in de laatste lien minuten van het bekerduel zijn meerdere moest erkennen in het twee klassen hoger spelen de SSV'65 (2-4) lijkt er volop hoop voor ZSC'62. Hoop om evenals vorig seizoen met tegen degradatie te hoeven strijden. ZSC'62 heeft er met Kim van Veen een doelpunten maker bij en is door het overhe velen van een aantal jeugdspe lers naar de eerste selectie in de breedte gegroeid. In het duel om de districtsbeker ontbraken Niels van de Moezel en Kasi- mier Snoek nog maar vooral de jonge Jos Kristalijn maakte een- GOES - Zondag-derdeklasser Goes heeft een vliegende start gemaakt in het bekertoernooi. In poule 3, waarin ook ZSC'62 uitkomt, won het zaterdag met 7-2 van Nieuwdorp. De thuisploeg speelde een puike partijTrung Trang (7e minuut) en Niels Paardekooper (36e minuut) tekenden voor de !-0-ruststand. Queng Trang en Jeroen Kole maakten er na de Ihee eerst 4-0 van, voordat Corné Nieuwkerk kon tegensco- ren. Maarten Griep zorgde daarna voor 5-1 en 6-1, Robin van de Moere voor 6-2 en opnieuw Paardekooper voor de niet eens geflatteerde 7-2. Morgenavond gaat ZSC'62 op bezoek bij Nieuwdorp voor de tweede wedstrijd in de pouleron- In Goes wordt de derby Goes-SSV'65 gespeeld. traal op het middenveld een zeer goede indruk. „Hij heeft voortreffelijk gespeeld", vond ook Koster. „Hij moet alleen nog leren doseren", voegde de Zierikzeese trainer er snel aan toe. Koster heeft een groep van ze ventien spelers tot zijn beschik king. „En daaruit ga ik iedere week de groep van zaterdag sa menstellen." ZSC'62 speelde in de oefencampagne slechts één keer (3-1-verlies tegen RCS), want de geplande wedstrijd te gen DFS werd afgelast. Dat werd in Scharendijke als jam mer eiwaren. „Voor de ploeg is het toch aanpassen geblazen. Voor het eerst met drie spitsen, nadat ze jaren 4-4-2 hebben ge speeld. Ik vind dat ik het spelers- materiaal ei-voor heb. En lukt het niet met drie spitsen, dan kan ik alsnog terug", sprak Kos ter. Terug kan Kim van Veen dit sei zoen in ieder geval niet meer. De van Mevo overgekomen aan valler leverde tegen het tegenval lende SSV'65 met twee doelpun ten zijn visitekaartje af. „Dit voetbalt stukken prettiger dan bij Mevo. Ik vond ons het eerste halfuur goed spelen, de bal ging lekker rond, maar na de 1-1 raakten we wat geïrriteerd", keek Van Veen terug op de eer ste helft. Gele kaarten In een mum van tijd liep ZSC'62 tegen drie gele kaarten op. Jan-Willem Dorreman maakte net te veel overtredingen op Dennis van de Welle, Kim van Veen kwam te onbesuisd in op een tegenstander en doelman Sander Vaane protesteerde in de ogen van Rini Bruijnooge te heftig op de gelijkmaker van de Goese ploeg. Daarvoor had de thuisploeg twintig minuten lang van een voorsprong kunnen genieten. SSV'65 opende nog wel sterk, zag al binnen een minuut een treffer van Christiaan Boon ge annuleerd worden wegens bui tenspel en vier minuten later kopte ZSC-speler Marco de Jon ge een inzet van dezelfde Boon door Wim Broekhoven GOES - Kloetinge had zaterdag geen kind aan Veere. De eerste klasser van trainer Dolf Roks won met 1-6 bij Veere in zijn eer ste bekerduel. „We moeten ge woon winnen en de volgende ronde halen." Morgenavond ont vangt Kloetinge in dat kader Zaamslag. Temeuzen won zaterdag al van Zaamslag; 0-2. Het duel leek op papier een boeiend treffen, maar bleek voor de rood-zwar- ten niet meer dan een formali teit. Eersteklasser Oostkapelle opende met een verrassende 2-1-nederlaag bij Patrijzen. Ril- landia won met 1-3 bij RCS. Poule 4. Zaamslag - Tcrneuzen 0-2 (0-1). Marco Faassen 0-1, Mike But 0-2. Veere - Kloetinge 1-6 (0-3). Niels Kole 0-1Wilco de Valk 0-2, Stefan Wieleinaker 0-3, Emiel Dorst 0-4, Emiel Dorst 0-5, Arno Meiaam 1-5 eigen doel punt), Stefan Wielemaker 1-6. Poule 5. Patrijzen - Oostkapelle 2-1 (0-1). Davy van Geersdaele 0-1, Nigel Holmes 1-1, Nigel Hol mes 2-1. MZVC - Arnemuiden 2-5 (1-2). Remy Meerman 0-1, Remy Meerman 0-2, Alexander Bom 1-2, Bart van Steveninck 1-3, Bart van Steveninck 1-4, Bart van Stevenin ck 1-5, Robert Baan 2-5. Poule 6. RCS - Rillandia 1-3 (1-1). Rico Witsenburg 0-1 eigen doel punt), Alwin van Ham 1-1, Padden van de Water 1-2. Arjan Koop- mans 1-3 Yerseke - Dauwendaele 2-6 (1-0). Adriaan van de Plasse 1-0, Julio Fagundez 1-1, Robin van de Velde 1-2. Michel de Rooy 2-2, Julio Fagundez 2-3, Jordi van Bun deren 2-4, Jordi van Bunderen 2-5, Jordi van Bunderen 2-6. Poule 7. Spui - AZVV 0-2 (0-1). Joep Frusch 0-1, Gerben Steijaert 0-2. HVV'24 - Steen 2-5 (2-2). Wou ter de Neijs 0-1, Eddy van den Bosch 1-1 eigen doelpunt), Wer ner Bisschop 1-2, Percy Ver linden 2-2, Werner Bisschop 2-3, Werner Bisschop 2-4, Wouter de Neijs 2-5. Poule 8. GPC Vlissingen - Terneu- zense Boys 3-0 (1-0). Regilio Pinas 1-0, Bjom Ronde 2-0. Wessel Leyer 3-0. Breskens - Ria W 2-2 (1-1). Dennis van Leeuwen 0-1. An gela Cornelis 1-1, Tom Nieuivelink 2-1, Arno Verluide 2-2. Poule 10. Tholense Boys - Dintel- oord 0-3 (0-2). Arjan de Pagter 0-1, Arjan de Pagter 0-2, Ronald Traats 0-3. Poule 12. WHS - Noad'67 4-1 (0-1). Corné de Frel 0-1. Hans Leu- ne 1-1Edwin Moerland 2-1, Edwin Moerland 3-1, Hans Leune 4-1 Poule 47. Biervliet - Apollo'69 3-1 (1-0). Albert Kingma 1-0, Edo Luci- eer 2-0, Ralf Sprong 2-1, Bart-Jan van de doellijn, maar daarna zakte de ploeg van trainer Cees Houtepen ver terug. ZSC'62 speelde gedurfd en dat leverde kansen op. Eerst kon SS V-doelman Cristol van Cam- penhout nog redding brengen op een vrije trap van Martin Kie- senberg, maar in de zestiende minuut was er geen houden meer aan. De Goese defensie was op een diepe bal van Leon Weeda niet attent genoeg en van Van Veen scoorde 1-0. Twintig minuten later scoorde Boon, na dat kort daarvoor Pim Bruins al dan niet de bal met de hand mee nam, de 1-1. De eersteklasser bleek daarna vooral een gebrek aan scorend vermogen en een gebrek aan inzet te hebben. Na rust veran derde dat. Maurice van den He mel kopte al snel een corner van Bruins achter Vaane en de strijd leek beslist. Ruim vijf minuten later zorgde Van Veen op fraaie wijze voor de 2-2. Die stand bleef lang op het bord staan. Pas acht minuten voor tijd zorgde Marcel Kole voor de bevrijdende treffer voor SSV'65 door via de onderkant van de lat van afstand Sander Vaane kansloos te laten. Een minuut voor tijd. toen ZSC op jacht was naar de 3-3, mocht Dennis van de Welle nog 2-4 scoren. „Jam mer. We hadden een puntje kunnen pakken", oordeelde Kos ter. ZSC'62 - SSV'65 2-4 (1-1). 16. Kim van Veen 1-0, 36. Christiaan Boon 1-1, 50. Maurice van de He mel 1-2, 56. Kim van Veen 2-2, 82. Marcel Kole 2-3. 89. Dennis van de Welle 2-4 Scheidsrechter M. Bruijnooge (Wemeldinge). Gele kaart Sander Vaane, Kim van Veen en Jan-Willem Dorreman (allen ZSC'62). Aantal toeschou wers: 100. ZSC"62: Sander Vaane, Leon Wee- da (76. Sebastiaan Vaane), Werner Klaassen, Marco de Jonge en Jan-Willem Dorreman; Wouter Fi- oole (65. Michiel van den Hoek), Jos Kristalijn en Gerard Verhoek; Kim van Veen. John van der Have (71. Joost Weeda) en Martin Kie- senberg. ZSC-spits Martin Kiesenberg in duel om de bal met SSVB-speler Björn Langeveld. foto Dirk-Jan Gjeltema Maring 3-1. Volharding - Axel 1-7 (0-5). Meivin Rijckaert 0-1, Meivin Rijckaert 0-2, Randy Zandstra 0-3, Richard de Vos 0-4, Randy Zands tra 0-5, Kenneth Okerly 0-6, Natal Schenk 1-6, Randy Zandstra 1-7. Poule 48. Nieuwland - Borssele 2-0 (1-0). Herbert van Waarde 1-0, Arjan Zijl 2-0. Lewcdorpse Boys - Zeeland Sport 2-3 (1-2). Ronald Smits 1-0, Joren Lammens 1-1, Ja mes Beije 1-2, Abdi Youssoufha- med 1-3, eigen doelpunt 2-3. Poule 49. Robur - Luctor'88 1-3 (1-2). Daniel Schijf 1-0, Eric de Groene 1-1 (strafschop), Jurgen van Maldegem 1-2, Joost van der Maat 1-3. Jong Ambon - Heinkens- zand 3-0 (2-0). Martin Waisapy 1-0, Martin Waisapy 2-0, Levy Wai sapy 3-0. Poule 50. Schoondijke - Aarden burg 0-0. Kwadendamme - Hoede- kenskerke 6-2 (2-0). Fred Velkers 1-0, Jeroen de Punder 2-0, Jullian Walraven 2-1, Pim Menheere 3-1, Johan Beulens 4-1, Sebastiaan Lagrand 5-1 (eigen doelpunt), Se bastiaan Lagrand 5-2, Pim Men heere 6-2. Poule 51. Corn Boys - Koewacht 4-4 (3-1). Stefan Burbach 1-0, Ste fan Burbach 2-0, Martijn Mecelis 3-0, Carlo van Grimberghe 3-1, Bram Cornelïssen 3-2, Michael van de Akker 4-2, Jacky Lambert 4-3 (strafschop), Jacky Lambert 4-4 (strafschop). Krabbendijke - Hansweertse Boys 4-0 (1-0). Mar tin Bal 1-0, Danny Weber 2-0, Mar tin Bal 3-0, Martin Bal 4-0. Poule 52. Vogelwaarde - Kruinin- gen 2-2 (0-1). Jimmy Fens 0-1, Ar no Wauters 1-1. Arno Wauters 2-1. Raoel Sandee 2-2. Graauw - Clin- ge 1-4 (1-0). Jan Dhaens 1-0, Davy van Puyvelde 1-1. Martin Leegh- water 1-2, Kevin van Hoye 1-3, Ro- dy Luijcks 1-4. Poule 53. Groede - SVD 1-6 (0-4). Lauran Bosselaar 0-1, Marcel van Oosten 0-2, Jeroen van Zee 0-3, Jeroen van Zee 0-4, Marcel Drij- dijk 0-5. Ewout de Graaf 0-6, Se bastiaan Blok 1-6. Hoofdplaat - Hontenisse 0-0. Poule 54. Hulsterloo - Wemeldinge 3-1 (1-0). Michel Leonhart 1-0, Wouter Dagevos 1-1, Michel Leon hart 2-1, Niels Cornells 3-1. Philip pine - Sluiskil 4-1 (0-1). Pascal We- dage 0-1, Ostar Dieleman 1-1 (strafschop), Ostar Dieleman 2-1, Ostar Dieleman 3-1, Ostar Diele man 4-1 Poule 55. lJzendijke - Cadzand 0-1 (0-0). Michiel Standaert 0-1. Sluis - Oostburg 0-6 (0-4). Peter van de Linde (2x), Dominique Verlinde (strafschop), Jacco Seen, Dennis de Kraker en Sven Verploeg. Poule 57. Vosmeer - Alliance 1-11 (0-2). Vosmeer: Theo van Eekelen strafschop; Alliance: Ruud Ko- nings 4, Tim Peeters, Mark van de Wege. Hans Rops (allen 2) en Mo hammed El Fahmi. Poule 61. Smerdiek - HSC'28 2-2 (2-1). Pascal Mies 0-1, Souliman EÏ Bouzzaui 1-1, Niels Hage 2-1, Pascal Mies 2-2. door Ko de Ridder SEROOSKERKE - Na de tradi tionele oefenpotjes in de aan loop naar het nieuwe seizoen was er zaterdag het eerste se rieuze affiche. Zierikzee moest in het kader van de Amstel Cup in de eerste poulewedstrijd naar Serooskerke. Deze eerste kracht meting won de ploeg van trainer Romeo van Aerde met 1-2 dank zij doelpunten van Thomas Vos. Zowel Romeo van Aerde als zijn Serooskerke-collega Leendert Geelhoed was vooraf zeer tevre den met het programma in deze poule die door Vlissingen en De Meeuwen gecompleteerd wordt. Geelhoed: „Met zo'n wedstrijd als vandaag moet je er zeker al voor negentig procent staan. We treffen in deze poule diverse spelstijlen." Collega Van Aerde was het hier volledig mee eens: „Ik verwacht dat wij het extra moeilijk krijgen, omdat men ons als de te kloppen ploeg ziet." In het eerste kwart van de wed strijd was Zierikzee het meest in balbezit. Een belangrijke rol hierin speelde Serge Berrevoets die nu operend op de positie ach ter de twee diepe spitsen veelal de schakel tussen de linies was. Het was Berrevoets die Rutger Kooman en Thomas Vos van bal len voorzag. Nadat Serooskerke zich tak- tisch hieraan wat had aange past, kwamen de blauw-witten wat meer onder de druk uit. Spits Frank Allaart kon wat va ker in stelling worden gebracht. Toch was het Zierikzee dat in de 27e minuut na een assist op rechts van Patrick Roggeband aan de leiding kwam. Vos bracht de 0-1 op het scorebord. Voor de rust zou Serooskerke echter nog langszij komen. In de 34e minuut bezorgde Alex de Visser een vrije trap vanaf rechts op het hoofd van Frank Allaart. De Seroos-captain kop te de bal voor de voeten van René Cevaal en de 1-1 stond op het bord. Zierikzee-doelman Ja- co van der Schee was kansloos. De tweede helft werd vooral ge kenmerkt door toenemende agressie en af en toe kleine op standjes. Voetballend werd het er allemaal niet beter op. Vroeg in de tweede helft maakte Zie- rikzee-verdediger Barry Hage plaats voor Lee Mol. Later vond nog een wisseling plaats tussen Jarno Vermeulen en Niels Lode- wijk. Zierikzee veerde even op. In de 71e minuut kwam de bal Thomas Vos heefl balbezit tussen twee verdedigers van Serooskerke. Vos scoorde beide goals voor het winnende Zierikzee. foto Lex de Meester na een corner terug van de paal bij Thomas Vos. Die twijfelde geen moment en scoorde zijn tweede doelpunt van de middag. Beste kans Zierikzee leek tevreden met 1-2. Serooskerke bleef keihard wer ken voor de gelijkmaker. De ploeg had hier op basis van zijn inzet ook recht op. Rutger Koo man werd aan Zierikzee-zijde nog vervangen door Wesley Goud. De beste kans voor Serooskerke was er in de 83e mi nuut. toen Frank Allaart als doorgebroken speler werd neer gehaald. Michel Winkels kwam er met alleen een gele kaart goed vanaf. De laatste Seroos-wissel van Jeroen de Reus voor Wilco de Keuning kon ook het tij niet meer keren. Serooskerke-trainer Geelhoed na afloop: „We hebben hard ge werkt, maar wat wij beter zul len moeten doen is sluwer spe len. Minder schroom en angst voor de tegenstander hebben. Maar we zijn op de goede weg." Zierikzee-trainer Van Aerde: „Ik ben blij met de overwin ning, maar ik heb mijn team aan gesproken dat zij zich meer die nen te houden aan de vooraf op de training gemaakte afspra ken. Het onderlinge coachen tus sen de diverse linies verdiend ook meer aandacht." Morgenavond krijgt Zierikzee al de gelegenheid dat euvel te verhelpen. Dan staat immers NIEUWERKERK - SKNWK is het districtsbekertoernooi begonnen met een overwinning. Op eigen veld werd Klun- dert met 3-1 verslagen, na een 1-1-ruststand. Het duurde tot tien minuten voor het einde voordat SKNWK tegen Klundert het verschil wist te maken. De Brabanders kwa men reeds na vier minuten op voorsprong via Maarten van Baarn. Spits Emiel Kuijten bracht SKNWK halverwe ge de eerste helft langzij. Na moeizaam spel en legio ge miste kansen haalde Jan-Jaap Padmos de thuisploeg uit de impasse met een belangrijk doelpunt (2-1). Christian van Vossen was in de laatste minuut ook nog trefzeker voor de Nieuwerkerkers. Morgenavond moet SKNWK op bezoek bij Zwaluwe, dat zaterdag 1-1 speelde tegen Madese Boys. Dat is een pi kant duel, omdat de Nieuwerkerkers vorig seizoen promo tie naar de tweede klasse in een bewogen beslissingsduel aan Zwaluwe moest laten. BURGH-HAAMSTEDE - Wil DFS nog aanspraak maken op een vervolg van het bekertoernooi, dan moet het mor genavond winnen bij Bevelanders. Dat is de conclusie na de 4-2-thuisnederlaag in het eerste duel met Domburg. Het eerste kwartier in cle tweede helft bleek achteraf de scherprechter. In een mum van tijd knokte het bezoeken de Domburg zich met het nodige fysieke en verbale 'ge weld' terug van een 1-0-achterstand naar een 2-3-voor- sprong. Daarbij geholpen door een omstreden penalty, die Ko Brand verzilverde. In de slotfase bleek Brand an dermaal trefzeker vanaf elf meter. Waarbij DFS'er René van der Linde tegen een rode kaart opliep. De scores voor het jonge DFS kwamen van Anco van der Linde. Voor Domburg scoorden Mischa Benard en Patrick Provoost. OOSTERLAND - Duiveland is ijzersterk uit de startblok ken gekomen in de districtsbeker. De Oosterlandse derde klasser versloeg 's-Heer Arendskerke met liefst 6-1. In de competitie treffen beide clubs elkaar ook. Halverwege de bekerontmoeting tussen de derdeklassers stonden de bezoekers al op een schier onmogelijk in te ha len achterstand. Lex Zwang opende de score voor de thuisploeg na 25 minuten spelen. Met deze treffer werd de ban gebroken. Nog voor rust liet Dennie le Comte het net tot twee keer toe bollen. Leen IJzelenberg zorgde voor de 4-0-ruststand. In de tweede helft was Wilmar van de Sande nog twee keer trefzeker voor Duiveland. Marco Goedegebure redde de eer voor 's-Heer Arendskerke. Mor genavond gaat Duiveland op bezoek bij Kapelle voor zijn tweede bekerwedstrijd. In dezelfde poule 1 won Zeelan- dia Middelburg met 2-1 van Kapelle. De goals kwamen van Marcel Lourens, Nimo (Zeelandia Middelburg) en een eigen doelpunt van Eren Yildrim. GOES - De vrouwen van Oostkapelle hebben zich via eer 4-2-zege op eersteklasser 't Gooi uit Hilversum geplaatsl voor de derde ronde van de landelijke beker, waarir naast de ploeg van trainer René Hillebrand en landskam pioen Saestum nog zeventien andere teams kans maker op die trofee. Oostkapelle WON in de eerste ronde mei 1-0 van WOG uit Harderwijk door Klaas Verspoor GOES - Bruse Boys en Wolf- aartsdijk wonnen zaterdag bei de hun eerste bekerduel in pou le 46. Bru met 2-0 van Walche ren, Wolfaartsdijk met 0-5 bij Ouwerkerk. Morgenavond tref fen de twee winnaars elkaar. Bruse Boys - Walcheren 2-0: De beide vierdeklassers werkten een aardig bekerduel af. In de tweede helft trok de zaterdag- ploeg, Bruse Boys, de wedstrijd naar zich toe. Een kwartier voor tijd opende Marco Ketting de score en acht minuten voor het einde van ck wedstrijd besliste Ketting mei zijn tweede treffer het beker duel definitief. Ouwerkerk - Wolfaartsdijk 0-5 Een- eenvoudige overwinning voor de bezoekers. Perry Eve- leens maakte in de eerste helf' een zuivere hattrick en zorgde zo hoogstpersoonlijk voor de 0-3-ruststand. In de tweede helft ondernair zijn ploeggenoot Erik de Kol eveneens een poging op een hat trick. Hij bleef echter op twee treffers steken waardoor Wolf aartsdijk het bekerduel met 5-( naar zich toetrok. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De Schouwse clubs in poule 45 legden het af tegen de Walcherse dorpsclubs. Brouwershaven verloor bij VCK (4-0) en Renesse bij Noorman nen (2-0). VCK - Brouwershaven 4-0: De in de vierde klasse debuterende, negentienjarige arbiter Matthijs Jobse had net als VCK een een voudige middag. Enk Goudt en Erik Daamen tekenden voor d( 2-0-ruststand; Richard Meul- meester (strafschop) en Eddj van Rumpt voor de eindstand. Noormannen-Itenesse 2-0: Re nesse was in de eerste helft ster ker, maar slaagde er niet om he' overwicht in doelpunten uit t< drukken. Een conditioneel betei Noormannen nam na de hervat ting het initiatief. Twee knaj uitgespeelde aanvallen werdeï door Mare Minderhoud be kwaam afgerond: 2-0. het tweede pouleduel bij Vlissin gen (19.30 uur) op de rol. Vorig seizoen stootte Vlissingen, dat zaterdag met 4-0 van De Meeu wen won door goals van Boul'ra- hi, Kourouman, Vermeer en Bha- gola, Zierikzee nog uit de beker. Serooskerke - Zierikzee 1-2 (1-1). 27 Thomas Vos 0-1, 34. René Ce- vaal 1-1. 71. Thomas Vos 1-2. Scheidsrechter Jan Jasperse (Oost-Souburg). Gele kaart Hui- bert Deurloo (Serooskerke), Mi chel Winkels (Zierikzee). Aantal toeschouwers: 105 Zierikzee: Jaco van der Schee. Mar tijn van Grunsven, Elmar Verha- ge, Michel Winkels, Barry Hage (50. Lee Mol), Jamo Vermeulen (63. Niels Lodewijk), Ben Verwest, Patrick Roggeband, Rutger Koom an (71. Wesley Goud), Serge Berre voets, Thomas Vos. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Dreischor kan zich morgenavond met een over winning op Colijnsplaatse Boys een fraaie uitgangspositie ver werven voor een plaats in de tweede bekerronde. Zaterdag won de club met 3-1 van Mevo, terwijl in dezelfde poule WIK'57 en Colijn 0-0 speelden. WIK'57 - Colijnsplaatse Boys 0-0: Beide elftallen toonden zich tevreden met het punt. Jammer genoeg werd het uiteindelijk nog wel een ontmoeting met een rouwrandje. Bij de thuisploeg werd Leendert de Jonge met rood van het veld gestuurd, ter wijl bij Colijnsplaatse Boys Da ve Bout het einde niet haalde De bezoekers creëerden de mees te kansen. WIK-doelman Kriji IiendrikSe hield zijn ploeg me fraaie reddingen overeind. Dreischor - Mevo 3-1: De thuis ploeg dicteerde de derby van be gin tot eind. Zelfs de tegentref fer van Mevo kwam met hul] van de Dreister verdediging to stand. Toch moest nog relatie lang worden gewacht op de ope ningstreffer. Op slag van rus scoorde Fred van der Helm Ni de hervatting kwam Mevo onver wacht langszij via Matthew Daan Ruitenbeek en nieuwko mer Matthijs Heeres schroefde] de stand toen op naar 3-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 35