PMM SAMENwerken de beste oplossin Bij ons sta je niet stil A Polynorm Assistent begeleidersm/v Begeleiders m/v BEZORGERS Bij ons sta je niet stii wl9 mmm 2e Monteur Nettendienst E/C Emergis Project Engineer Engineering Support Officer logistiek Epgieeer Assembly Engineer KAM Engineer Medewerker P&0*i Eindcontroleurs Operators Planner Uitbesteding/Verpakkingen I Medewerkers Productie Emergis zaterdag 28 augustus 2004 Met ingang van 1 januari 2005 biedt SDW in Hoogerheide huisvesting en ondersteuning aan 20 cliënten met een verstandelijke beperking en een tot het autismespectrum behorende stoornis. Voor deze nieuwe locatie zoeken wij (dienstverbanden tussen 18 en 36 uur per week) Wat ga je doen? Als assistent begeleider ondersteun je, in samenwerking met collega's en ouders, cliënten aan de hand van afspraken, zoals die zijn vastgelegd in het begeleidingsplan. Daarnaast ondersteun en stimuleer je cliënten bij hun dagelijkse activiteiten met betrekking tot de woon-, werk- en leefsituatie. De ondersteuning is met name gericht op hun door autisme beïnvloed functioneren. Centraal in de begeleiding staat verduidelijking en voorspelbaarheid, onder meer door diverse manieren van visualisering, o.a. door het gebruik van pictogrammen, Als begeleider ben je daarnaast verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het begeleidingsplan. Wie ben je? Voor de functie van begeleider heb je een afgeronde SPH-opleiding en voor de functie van assistent-begeleider heb je minimaal een afgeronde SPW-opleiding niveau 3. Indien je door ervaring en opleiding een gelijkwaardig niveau hebt bereikt kun je ook reageren. Een aan vullende opleiding met betrekking tot autisme of de bereidheid tot het volgen hiervan is een vereiste. Je bent initiatiefrijk en staat open voor feedback, verder weet je van aanpakken en heb je oog voor de individuele zorgvraag van bewoners. Onregelmatig werken is voor jou geen bezwaar. Wat bieden wij? De mogelijkheid om te werken tussen de 18 en 36 uur per week. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. De functie assistent-begeleider is ingeschaald in FWG functiegroep 30, de functie begeleider in FWG functiegroep 40. Verder bestaan de arbeids voorwaarden onder meer uit spaarloonregeling, fïetsenplan, pc-priveregeling en een tegemoet koming in de kosten voor kinderopvang. Geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dianne Hopstaken, contactpersoon, telefoon (06) 12751579 of Piet Keijsers, projectleider Auti-woonlocatie, telefoon (06) 27448846. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie voorzien van een duidelijke motivatie en uitgebreide CV kun je vóór 12 september sturen naar het secretariaat P&O, SDW o.v.v. vacaturenummer 22 voor assistent-begeleider en vacaturenummer 23 voor begeleider, of mailen naar: P&0@sdwzorg.nl. Wij vragen je duidelijk te vermelden naar welke omvang van het dienstverband je voorkeur uit gaat. Voor serieuze kandidaten organiseren wij een informatieavond op 20 september a.s., waarvoor je een aparte uitnodiging ontvangt. Uitgebreide informatie over SDW kun je vinden op onze website www.sdwzorg.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteid. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Nettendienst E/C, met verzorgingsgebied Schouwen-Duiveland en Tholen, heeft een vacature voor een fulltime 2e Monteur Nettendienst E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Graafwerkzaamheden. - Assisteren bij het maken van moffen, verdeelkasten, transformatorkasten en schakelstations. - Oplossen van storingen en uitvoeren van onderhoud aan CAI-en LS-netten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Een LTS-E diploma, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten, een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI) of de bereidheid deze studie te volgen. - Rijbewijs B(E). - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te lopen. In verband met wacht- en storingsdienst moet je (gaan) wonen in het verzorgingsgebied. De standplaats is woonplaats. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.092,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Arnold Schiettekatte, teamleider Uitvoering, telefoon (0111) 88 kk Ik. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Human Resources. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Werken bij Emergis! De afdelingen De Ferleman te Terneuzen is een afdeling voor geronto- psychiatrie en maakt onderdeel uit van de basisvoorziening Zeeuws- Vlaanderen Ouderenpsychiatrie. Er zijn 17 plaatsen die opname bieden aan cliënten voor langdurige behandeling, hetzij resocialisatie of crisisopname. Hier ontstaat per direct een vacature, waarbij u ook bereid moet zijn op onderstaande locaties te werken. In het najaar kan deze vacature eventueel uitgebreid wórden naar 26'uur i.v.m. zwangerschapsverlof. Pluszorg is een dagbestedingproject voor ouderen met psychiatrische problematiek en maakt ook onderdeel uit van de basisvoorziening Zeeuw-Vlaanderen, momenteel zijn er twee locaties te weten Terneuzen en Hulst. Hier ontstaat in het najaar een tijdelijke vacature i.v.m. zwangerschapsverlof. Verder is er een samenwerkingsproject "beschermd wonen voor ouderen met psychiatrische problematiek" van Emergis met het verzorgingshuis Vremdieke te Hoek. Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1.000 collega's de 6.000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheids zorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeids voorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. De uitdaging Het is uw taak om gestructureerde activiteiten op het gebied van dagbesteding, activiteiten en ontspanning aan te bieden. De inbreng MBO-AB of gelijkwaardig. U heeft feeling voor het werken met ouderen met een psychiatrische achtergrond. Ook kunt u zowel individueel als in groepsverband activiteiten begeleiden en ontwikkelen. Het aanbod Salarisschaal 40 1561 - 2.425) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GCZ. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel mevrouw Jannie Bouwense, teamleider De Ferleman (0115 62 10 00) of mail: bouwense@emergis.nl Uw reactie Schriftelijke sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van vacaturenummer, 2004.93 kunt u tot n september 2004 richten aan Emergis, dienst personeel en opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I Het concern ORTEC (4300 werknemers, omzet 360 miljoen euro) I verricht haar activiteiten op 3 gebieden: Dienstverlening aan de I industrie, Milieu en industrieel Advies. Wij zoeken voor onze nieuwe I vestiging in Nederland (50 werknemers) die zich bezig houdt met I industriële onderhoudswerkzaamheden: - 1 Controller (réf.cH/pzc) Voor het hoofdkantoor gevestigd in Aix-en-Provence (Frankrijk). I U zult de rekeningen beheren conform de Nederlandse boekhoud- en I belastingregels inclusief de voorbereidende werkzaamheden voor het I opstellen van de jaarrekening. 1 Assistent controller wmg/pzc) I Voor onze dochter gevestigd in Vlissingen (Zeeland). U zult administratieve I en beheerswerkzaamheden verrichten waaronder de follow-up van de I orders, de facturering, de invoer van de boekhouding. Voor beide functies is kennis van de Nederlandse en de Franse taal vereist I U kunt uw sollicitatie opsturen naar: I ORTEC - Service Recrutement - 550 rue Berthier, Zl les Milles 13799 Aix en Provence Cedex 3 - FRANCE I E-mail: recrutement@ortec.fr - Web: www.ortec.fr Apotheek Van de Sande zoekt voor zijn drogisterij-afdeling, een GEDIPLOMEERD ASSISTENT-DROGIST voor 25 uur per week Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, collegiale medewerk(ster)er. Functie-omschrijving: volgens C.A.O. drogisterij. Leeftijdsindicatie vanaf 18 jaar. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Mevr. M. W. Deurloo-de Wijze of Dhr. H. van Liere Correspondentie richten aan: Apotheek Van de Sande (afd. drogisterij) Badhuisstraat 30 - 36 4381 LT Vlissingen tel.: 0118 - 41 32 00 In Middelburg, 's-Heerenhoek, Wolphaartsdijk en Kats zoeken wij Geld verdienen en de heie dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Eagens slerte tolman Wil de «el gem«leilures «om it Wij zijn voor bovenstaande functies op zoek naar gedreven mensen die hun carrière een nieuwe impuls willen geven. Heb je oog voor kwaliteit, kennis van de kunststofbranche en weet Je uit eigen ervaringen wat er allemaal komt kijken voordat een perfect product kan worden afgeleverd, dan nodigen wij je uil om te reageren. Kijk voor een uitgewerkte functieomschrijving op www.niftrik.nl of www.polynorm.nl Polynorm Van Niftrik B.V. is één van de bedrijven uit do Polynorm Groep NV (onderdeel van voestalplne) en levert kunststof-halffabrikaten aan de Europese industrie. Het beursgenoteerde voestalplne, met zetel In Unz (Oostenrijk), realiseert een totale omzet van 4,65 miljard Euro met totaal 23.000 werknemers Polynorm Van Niftrik B. V. Is QS-9000 gecertificeerd voor de ontwikkeling van kunststofproducten en gereedschappen, de productie van kunststofspultglet- Met een projectgerichte aanpak, waarin de kracht ven het individu centraal staat, heeft het bedrijf een vooraanstaande positie verworven onder de Europese toeleveranciers Bij Polynorm Van Niftrik B V werken 285 mensen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Schriftelijke sollicitaties, voorzien van C.V., tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan: Polynorm Van Niftrik B.V. - Afd. Personeel Organisatie Postbus 1,4645 ZG Putte, Nederland. Mailen kan natuurlijk ook: guido.alderliesten@polynorm.com Ithaka, kinder- en jeugdpsychiatrie, zoekt: Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1.000 collega's de 6.000 cliënten. Cliënten die hufp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheids zorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeids voorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. Meewerkend teamleider m/v vacaturenummer 2004.74 32-36 uur per week, standplaats: Kloetinge Psychiater m/v vacaturenummer 2004.85 full- of parttime Voor inhoudelijke informatie verwijzen wij u graag naar onze website: www.emergis.nl GZ-psycholoog m/v vacaturenummer: 2004.75 36 uur per week, standplaats: Kloetinge Psychomotorisch therapeut m/v vacaturenummer: 2004,90 16 uur per week, standplaats: Kloetinge GZ-psycholoog m/v vacaturenummer 2004.82 24 uur per week, standplaats: Middelburg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 51