de delta SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Bedrijfsleider Ca//.- voorzitter (mlv> PZC bouwbedrijf Vogelaar Vredehof bv DE KOE KOK (m/v) Kapitein(s) en stuurmannen matrozen en lichtmatrozen fTwa Gezocht! Medewerker/ster Help de vluchtelingen van Soedan 'orsele van de rekenkamercommissie Auris zaterdag 28 augustus 2004 Bouwbedrijf 'De Deltab. v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfs doelstellingen voorop staat. Ter versterking van onze afdeling Productie zoeken wij een: De functie: Als bedrijfsleider heeft u de algemene leiding over alle in uitvoering zijnde projecten. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering volgens contract binnen de werk- begrotingen en de gestelde tijdsplanningen. U leidt en motiveert uw directe team van tien uitvoerders, evenals ongeveer tachtig vakmensen. Voor de samenwerkende partijen als leveranciers, onderaannemers en opdrachtgevers bent u namens ons tijdens de uitvoering het aanspreekpunt. U maakt deel uit van het managementteam en levert daaraan uw strategische bijdrage. Uw profiel: U hebt een opleiding op het niveau van HTS-Bouwkunde en 10 jaar ervaring in de bouw of een aan de bouw gerelateerde branche. U heeft voldoende praktische ervaring in de uitvoering en werkvoorbereiding. Leeftijdsindicatie: 35 jaar. Woonachtig in de regio Midden Zeeland of bereid hiernaar te verhuizen. Termen als flexibiliteit, stressbestendig, kostenbesef en verantwoordelijkheidsgevoel zijn op u van toepassing. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandigheid in een no-nonsense werkomgeving? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 11 september 2004 tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer P.C.M. Vertelman. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Website http://www.dedelta.nl mm mm Glashandel Melieste in Goes is een moderne, goed geoutilleerde glashandel. Zij is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 16 medewerkers in dienst. Glashandel Melieste levert en monteert o.a. isolatie glas, hardglazen deuren, douchecabines, glazen trappen, glas-in-lood panelen en glazen meubelen In verband met een structureel groeiende omzet en uitbreiding van activiteiten zoeken wij een nieuwe collega als De glaszetter monteert samen met een collega isolatieglas in woningen en andere gebouwen, plaatst hardglazen deuren en douchecabines, installeert bijzondere glasproducten zoals verwarmde ramen, spiegels e.d. De glaszetter wordt zowel voor oud als nieuw werk ingezet. Wij vragen een afgeronde VMBO opleiding klantgerichte instelling flexibele en collegiale werkhouding enkele jaren ervaring in het vakgebied nauwkeurig en kwaliteitsgericht kunnen werken in bezit van rijbewijs B Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten. Melieste BV volgt de CAO voor de Glazeniersbedrijven en heeft uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief met CV aan: Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes. Of neem contact op met dhr. P.J.H. den Hartog, tel. 0113 271270. den Hartog '"v www.meliesteglas.nl tr un, Vogelaar Vredehof B.V. is een dynamische groothan del in hardfruit met 75 medewerkers. Wij zijn geves tigd te Krabbendijke, en beleveren hier vandaan diverse groothandels- en grootwinkelbedrijven in zowel binnen- als buitenland. Wij zijn op zoek naar: Medewerkers Pakstation m/v Functieomschrijving: Sorteren en inpakken van fruit Functie-eisen: Wij verwachten dat u: - een flexibele en kwaliteitsgerichte instelling heeft - over voldoende motivatie beschikt - bereid bent tot overwerk - een volledige werkweek beschikbaar bent Heftruckchauffeur m/v Functieomschrijving: - verzorging van de aan- en afvoer van producten zowel in het pakstation als in de expeditie-afdeling - verzorging van de bijbehorende administratie Functie-eisen: Wij verwachten dat u: - een flexibele en kwaliteitsgerichte instelling heeft - bereid tot overwerk (waaronder ook 1 per 4 weken op zaterdagmiddag) - een volledige werkweek beschikbaar bent - enige computerervaring heeft - in bezit bent van een heftruckcertificaat (of dit op korte termijn wilt behalen) Wat wij bieden: Een afwisselende baan Goede arbeidsomstandigheden Salaris volgens de cao van de groothandel AG F Mogelijkheden tot doorgroeien Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer B. de Leeuw bereikbaar onder tel.nr. 0113-397116. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Vogelaar Vredehof B.V., Postbus 50, 4413 ZH Krabbendijke of e-mail naar benny@vogelaar.com STEAKHOUSE LACHENDE Steakhouse De Lachende Koe en Restaurant De Zeekoe zijn op zoek naar een om ons team uit te breiden en te versterken. Noodzakelijke kwaliteiten zijn vakkennis en zelfstandigheid en een grote dosis creativiteit. Kennis van de Mediterrane keuken is een plus. Bent u diegene die wij zoeken??? Bel of schrijf ons. Het team van De Lachende Koe en Zeekoe. Steakhouse De Lachende Koe Beestenmarkt 14 4461 CT Goes 0113/252048 Gevraagd in verband met vervanging en uitbreiding van onze vloot: Vaargebied ARA Vlissingen - Terneuzen. In bezit van alle benodigde papieren. Ervaring in bunkering strekt tot aanbeveling. Daarnaast zijn wij op zoek naar In bezit dienstboekje. RojasTankershipping B.V Kon. Emmastraat 2, 4424 AA Wemeldinge Tel. 0113 - 62 26 72 (de heer C. Noorlander) TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer F009 (tegenover de mediatheek). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl Op zoek naar pas afgestudeerde HBO'ers? TWZ bemiddelt en detacheert afgestudeerde HBO'ers tegen gunstige tarieven. TWZ infor meert zo'n driehonderd economische en j technische pas afgestudeerden aan de Hogeschool Zeeland over actuele interessan te vacatures. Om uw organisatie in de gele genheid te stellen kennis te maken met potentiële nieuwe werknemers kunt u uw vacatures aanmelden bij TWZ. Stageplaatsen internationale studenten Wij zijn per direct op zoek naar stage- en afstudeeropdrachten voor internationale stu denten. Zij volgen onder meer de opleidingen International Business Management Studies (China en Vietnam), Bedrijfskundige Informatica (China en Vietnam) en Mechatronica (Spanje). U kunt deze studenten inzetten op tal van afdelingen binnen uw bedrijf, zoals (interna tionaal) financieel management, marketing, sales, export, of engineering. Uiteraard kunt u deze studenten ook inzetten om uw vaste medewerkers te assisteren. Heeft u interesse of wilt u meer informatie? Neem contact op met Stagebureau Hogeschool Zeeland (op telefoonnummer) 0118-489271. iffZfeela, Hogeschool Zeeland Intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. mSSBSSSSmoM Merwecombinatie Zeeland b.V. aannemer grond-, weg- en waterbouw Merwecombinatie is een bijna 35 jaar bestaand aannemingsbedrijf, actief in grond-, weg- en waterbouwkunde. Ons werkgebied is voorname lijk Zuid-West Nederland, waarbij geopereerd wordt vanuit het hoofdkan toor in Hendrik Ido Ambacht en de regiovestiging in Vlissingen-Oost. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van: grondwerker stratenmaker rioleerder opperman Bezit van VVA-1 is gewenst, echter niet vereist. Wel wordt de bereidheid tot het volgen van de bijbehorende cursus verlangd. Merwecombinatie B.V. biedt u een prettige werksfeer, uitstekende arbeids voorwaarden en geeft u volop gelegenheid voor het volgen van opleidingen. Werkzaamheden worden uitgevoerd conform ISO- en VCA-normering. Uw reactie kunt u richten aan: Merwecombinatie Zeeland B.V. Havennummer 1051 Engelandweg 25 4389 PC Vlissingen-Oost Voor inlichtingen kunt u bellen met: Pieter H. Vink, directeur, 078-6821699 of 06-51407902 Rudie Hollemans, projectleider 0118-467706 of 06-51589476 Toonaangevende industriële onderneming zoekt Buitendienstmedewerker(ster) voor verzorging van onze klantenkring in het gebied Zeeland en West-Brabant Wie electrotechnische kennis bezit, graag in de buitendienst verkoopt, betrouwbaar en goede communicatieve eigenschappen bezit, heeft hier zijn(haar) kans. Wij leveren direct vanaf werk electrische bedrijfsmiddelen aan industrie, overheid en klanten in de bouwnijverheid alsmede toeleveringsbedrijven. Kennis van de Duitse taal is een pre. Wij bieden: vast bedrag, actratieve provisie, hoge voorschotten, groot klantenpotentiaa! en een hoogwaardige productenrange. Uw schriftelijke sollicitatie met recente foto sturen aan: Elektron Berlin GmbH, Saatwinkkler Damm 60, DE 13627 BERLIN Tel.: (0049) 30 34685-300 - Fax: (0049) 30 346 83-205, www.elektron-berlin.de ®@ddb®GBW©®CÖ1® ®m Iterate® Voor ca. 16 uur per week o.a. ook op zondag Werktijden/dagen zijn wisselend en in overleg U dient zelfstandig, verantwoordelijk en flexibel te zijn Het bezit van sociale hygiëne is gewenst ^einkenszan^ Heeft u interesse, laat het ons weten tel. 0113-564757 vraag naar Arie of Henny Bustraan. Zie ook www.eafede3.nl VLUCHTELING www.helpdarfur.nl Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. De gemeenteraad heeft een rekenkamercommissie ingesteld, bestaande uit een externe voorzitter en twee raadsleden. De griffier ondersteunt de commissie. De commissie doet zelfstandig onderzoek naar het functioneren van bestuur en organisatie en brengt daarover rapporten uit aan de gemeenteraad. Borsele vraagt e Functie-informatie: het ontwikkelen en bewaken van uitgangspunten en werkwijze, waardoor optimale samenwerking en hoogwaardige onderzoeksresultaten ontstaan; het bijeen roepen en leiden van de vergaderingen; het geven van sturing aan onderzoeken en rapporten; het presenteren van de rapporten. De voorzitter maakt geen deel uit van en is niet werkzaam onder verantwoordelijkheid van een bestuursorgaan van de gemeente. De onverenigbare betrekkingen voor raadsleden zijn ook op deze functie van toepassing. Functie-eisen: Academisch werk- en denkniveau. Kennis van en inzicht in bestuurlijke processen bij gemeenten en het doen van onderzoek. Met name personen die dankzij ervaring op het gebied van accountancy, over heidsfinanciën of bestuurskunde in staat zijn te adviseren over het verbeteren van het functioneren van bestuur en organisatie worden uitgenodigd om te reflecteren Borsele biedt: Het uurtarief bedraagt 70 met een maximum van 12 uur inzet per maand op free-lancebasis. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de raadsgriffier, Rein van Poppel (telefoon 0113-238473). Sollicitatie: Voor 20 september aanstaande aan de gemeenteraad van Borsele, Postbus I 4450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop "voorzitter rekenkamer". E-mailen kan ook via: P&0@borsele.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise De Kring De Kring is de school voor slechthorende kinderen en voor kinderen met een spraak- en/of taalstoornis in Zeeland. Sinds 2002 is De Kring onderdeel van de Koninklijke Auris Groep. Wij zoeken op korte termijn een: Groepsleerkracht m/v (wtf 0,96) voor een kleuteraanvangsgroep Wij vragen een onderwijsbevoegdheid voor het primair onderwijs (Pabo-diploma) een speciaal onderwijsdiploma of de bereidheid deze opleiding te volgen onderwijservaring (gewenst) bereidheid en/of in staat om op velerlei wijzen te communiceren om samen met het gehele team gestalte te geven aan de onderwijskwaliteit een flexibele instelling en een brede taakopvatting Wij bieden: een aanstelling zo spoedig mogelijk in overleg een salaris conform het RPBO met max. schaal 10 nascholingscursussen o.a. NmG-A Groepsassistent m/v (wtf 0,715) voor groepsondersteunende- en onderwijstaken in een aanvangsgroep Wij vragen: bevoegdheid: diploma SPW of onderwijsassistent affiniteit met het onderwijs; waarbij onderwijservaring gewenst is de werkzaamheden over 5 dagen te spreiden iemand die goed kan samenwerken Wij bieden: een aanstelling zo spoedig mogelijk een salaris conform het RPBO met max. schaal 4 nascholingscursussen o.a. NmG-A Vaste invallers m/v voor de hele school in alle functies (onderwijsgevenden, groepsassistenten en logopedisten) Nieuwe invallers worden uitgenodigd voor een kennismakingsochtend in september. Wilt u meer informatie? Neemt u dan contact op de directie van de school: Mattanja Hiensch, privé (0113) 22 35 09 of Paul Jooss, privé (0113) 22 82 67. Telefoonnummer school: (0113) 21 34 07 vanaf 2 september. Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met cv en referentie kunt u uiterlijk 8 september 2004 sturen naar de Directie van de Kring, Postbus 2049, 4460 MA Goes. De gesprekken zullen in week 38 plaats vinden. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. Wilt u meer informatie over de Koninklijke Auris Groep? Kijk dan op www.auris.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36