Hoek lijkt klaar voor competitie Eerste oefenzege Arnemuiden PZC Echte vrienden hockeyen het best Van Hoof en Hartog sterksten van lagere tennis-categorie Eversdijk winnaar in Heinkenszand swblj Luxeprobleem Ballegeer Derde plaats John Bakker in Superstock Romme al snel op baan Calgary uitslagen Dees verrast mei tweede plaats NK nieuwelinge j maandag 23 augustus 2004 door Barry van der Hooft HOEK - Zonder de geblesseer den Charlv Okonedo, Christop- ke Dewispelaere en Nyim Melki sloot Hoek de voorbereiding za terdag af met een 2-1-overwin- ning op Maldegem. In het oefen duel met de Belgen werd nog maals duidelijk dat trainer Jo- han Ballegeer deze week moeilij ke keuzes zal moeten maken. „Ik zal enkele jongens moeten ontgoochelen", zei Ballegeer. Het geblesseerde drietal keert vandaag terug op de training en lijkt verzekerd van een basis plaats. Wesley de Smet ont breekt in de eerste competitie wedstrijd tegen Ajax weliswaar door een schorsing, maar dan heeft Ballegeer nog steeds vol doende keuze. Het probleem ligt voor hem vooral in de speelwij ze in aanvallend opzicht. Sam Ysebaert nam zaterdag beide doelpunten voor zijn rekening,, maar Ballegeer zal hem zo goed als zeker niet samen met Dewis pelaere voorin posteren. Ballegeer: „Ik heb het elftal wel al in mijn hoofd zitten. Iedere speler in de selectie heeft waar de voor het team, maar ik zal moeten kijken wat het beste is voor de ploeg. Over de voorberei ding ben ik tevreden, het was be ter dan vorig jaar. Toen wilde de club graag dat we de Delta Cup zouden winnen, terwijl ik dat toernooi niet zo ideaal vond. Nu zijn we nooit overspeeld en we hebben ook niet echt onder druk gestaan. Dat we nu ook van Maldegem winnen is veelbe lovend, want die ploeg zou in on ze klasse gewoon goed mee draaien. Maar de competitie blijft toch wat anders." Eerder in de wéék speelde Hoek ASSEN - John Bakker heeft in de strijd om het ONK Super stock zijn leidende positie ver stevigd. De Terneuzenaar deed dat door in Assen derde te worden in de zevende wedstrijd van deze com petitie. die negen wedstrijdda gen telt. Bakker ging in Assen van start op de vijfde positie. Die plaats had hij in de trainingen vero verd. In de wedstrijd van gistermid dag kon hij opschuiven naar de derde plaats. Meer zat er niet meer in. omdat de achtervering van zijn Yamaha R1 niet in orde was. Desondanks bleef Bakker leider in het algemeen klassement en is de kans groot dat hij over en kele weken in Tolbert zijn titel kan prolongeren. In die plaats werd hij opmerkelijk genoeg ook in 2003 kampioen. Zijn plaatsgenoot Fausto Dha- nis werd in deze race 27e. Voor Dhanis was deelname een ex traatje omdat hij niet meedoet in de competitie Superstock. Hij mengt zich in de strijd om de KNMV cup. CALGARY - Terwijl de hele sportwereld gefocust is op de Zo merspelen in Athene en Jan Bos daar als baancoureur dit week einde de teamsprint reed, werk ten de andere Nederlandse top- schaatsers in Calgary de eerste schaatswedstrijd van het sei zoen af. Op de 500 meter en 1000 meter ging de winst naar de vorig sei zoen zo succesvolle Erben Wen- nemars, met respectievelijk 35,37 en 1.09,03. Mark Tuitert werd tweede op de 500 meter met 35,93, terwijl Si mon Kuipers de derde tijd klok te met 36,03. Kuipers reed op de 1000 meter 1.10,31, een persoonlijk record. Hij werd daarmee tweede. Gianni Romme was op dreef op de 3000 meter. Hij bleef met 3.43,01 slechts 26 honderdsten verwijderd van zijn eigen, vier jaar oude wereldrecord (3.42,75). Marianne Timmer was bij de vrouwen veruit de sterkste op de 500 (38,70) en 1000 meter (1.16,97) tegen Aalter al vanaf de zesde minuut met tien man. „Het was spijtig dat Djamel (Buyse) zo dom was om na zes minuten al rood te krijgen", aldus Balle geer. „Maar voor de organisatie was het spelen met tien man niet zo slecht. De jongens losten het goed op. Vanaf nummer één tot nummer negentien is de wil aanwezig en dat vind ik een groot pluspunt." Een mooi voorbeeld volgens Jo- han Ballegeer is de ontwikke ling van de. van Terneuzense Boys overgekomen Jeroen van de Broeke. „In principe zou hij in zijn eerste jaar vooral moeten rijpen, maar Jeroen toont nu al aan te willen spelen. Hij heeft geen schrik om te voetballen en durft de ballen op te vragen. Dat vind ik mooi, hij laat zien dat hij uit het juiste hout gesne den is." Tegen Maldegem liet Hoek bij vlagen goed voetbal zien. Yse baert zorgde na een afgemeten voorzet van David Destorme voor 1-0 en na rust knalde hij de bal keihard op de onderkant van de lat. In de rebound was Ysebaert er als de kippen bij om zijn tweede doelpunt te maken. Nadat Ballegeer enkele wissels had doorgevoerd zakte het spel peil enigszins en kwam Hoek on der druk te staan. In het laatste kwartier maakte vooral doel man Filip van der Vloet geen sterke indruk. Éérst liet hij een schot los, maar wist Maldegem van dichtbij niet te profiteren. De Belgen, met de ex-Hoek-spe- lers Mare Minnaert en Pascal Smessaert in de gelederen, scoor den twaalf minuten voor tijd als nog tegen. Een afstandsschot van Hendrik Reynaert ging on der de handen van Van der Vloet door: 2-1. Rapide-aanvalster Saskia Haayer gaat in een spagaat voor het doel van Royal Antwerp, maar zal niet scoren. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders HULST - Er werd gisteren een stevig feestje gebouwd na afloop van het jaarlijkse inter nationale Rabo/Reynaert-toernooi in Hulst. Het team Echte Vrienden '82 van de organi serende hockeyvereniging Rapide won giste ren de 46e editie. In de finale werd Tommy Rowe met 2-0 verslagen. Jaarlijks presteert Echte Vrienden '82 zeer behoorlijk tijdens dit aansprekende thuisge- beuren. Op zich is dat niet zo vreemd, want het team herbergt een aantal getalenteerde ex-spelers van de Hulster, vereniging, die nog actief zijn. Sommigen zelfs op een heel behoorlijk niveau. Zoals Jasper Verbunt, die nog wekelijks actief is in de eerste klas se bij Leonidas in Rotterdam. Of de pas bij het eerste team gestopte Jeroen Fassaert. Daarnaast is er een aantal spelers van de partij dat wel op een lager niveau speelt, maar nog steeds kan bogen op een arsenaal aan routine en techniek. Het gebrek aan competitieritme op niveau is geen pro bleem, want de actieve spelers nemen hun minder actieve kompanen duidelijk op sleep touw. Die mengeling staat er jaarlijks garant voor dat Echte Vrienden '82 een geduchte tegen stander is voor elke ploeg. Slechts één fac tor van externe aard remt het team in zijn prestatiedrang. De kantine van het sportpark is vaak een te verleidelijke uitvalbasis. Voor die ploeg zou dat etablissement op zaterdag gesloten moe ten zijn. Want het is door de jaren heen wel opvallend dat het team op zondag meestal beduidend minder presteert dan een dag eer der. Dit jaar hield het team het enigszins binnen de perken en het resultaat was er naar: Ech te Vrienden 82 bleef het gehele toernooi on geslagen. Zeven overwinningen en één ge lijkspel waren de voor zich sprekende cij fers. Een doelsaldo van achttien voor en van onze sportredactie GOES - Na een slecht verlopen reeks oefenwedstrijden wist Ar nemuiden eindelijk te winnen. Het arme Zuidland werd met 6-1 verslagen. Oostkapelle en Terneuzen hielden elkaar in evenwicht (3-3) en SKNWK ver pulverde Wolfaartsdijk. Veere won met een korfbaluitslag van Duiveland: 6-8. Arnemuiden-Zuidland 6-1: Ar nemuiden domineerde de wed strijd en gaf achterin weinig weg. Ramon de Nooijer, Arjan Kats en Bart van Steveninck zorgden voor de 3-0-ruststand. In het tweede bedrijf breidden nog maals Van Steveninck, Jacky de Smit en Arjan Reijnoudt de sco re uit voor de Walchenaren. Jan-Kees de Hartog deed iets te rug voor Zuidland. Oostkapelle-Terneuzen 3-3: Een levendige en aantrekkelijke wed strijd met weinig krachtsver schil. Al vrij snel nam Terneu zen de leiding door Chinedu Chukwugbo. De thuisploeg liet zich niet van de wijs brengen en kwam op een 2-1-voorsprong door doelpun ten van Arjan Pattenier en Ange- lo Schaalje. Nog voor de pauze tekende Mi ke But voor de Terneuzense ge lijkmaker. Een aandringend Oostkapelle kwam in de tweede helft op voorsprong door een doelpunt van opnieuw Arjan Pattenier. Via een eigen doel punt van Ronnie Cremer kwam Terneuzen op gelijke hoogte. SKNWK-Wolfaartsdijk 7-0: Wolfaartsdijk werd door SKNWK getrakteerd op een af rammeling. De Bevelandse ploeg kwam er totaal niet aan te pas. Voor SKNWK scoorden Christi an van Vossen (2x), Maarten Padmos, Richard Bevelander, Jan-Jaap Padmos, Gert-Jan Tie- rie en Leon de Bruine. Duiveland-Veere 6-8: Beide par tijen hadden er zin in, wat resul teerde in een ware korfbaluit slag. Duiveland slaagde er niet in een 6-4-voorsprong vast te houden en werd in de slotfase compleet overlopen. Voor Duiveland scoorden Den- nie le Comte (3x), Lex Zwang, Barry Steenpoorte en Marcel de Bruine. De Meeuwen-LSW'70 4-4: De ploegen uit Zoutelande en Lei den waren in een spannende wedstrijd aan elkaar gewaagd. Bij rust stond Meeuwen dankzij Eddy Mathijsse nog wel op voor sprong, maar in een aantrekke lijke tweede helft werd die te niet gedaan. In de tweede helft waren Rogier Sinke en Robert van der Graaf (2x) de doelpuntenmakers voor de Meeuwen. Rillandia-Moerse Boys 0-2: Een beter ingespeeld Moerse Boys keerde met een verdiende zege huiswaarts. Niek Bastiaensen zorgde in de extra tijd van de eerste helft voor 0-1. Na ruim een uur spelen bepaalde Kevin Stoutjesdijk de eindstand met een van richting veranderd schot op 0-2. Serooskerke-Tholense Boys 4-0: De stand bij rust gaf een ietwat vertekend beeld. Tholense Boys kreeg in de eerste helft verschil lende goede scoringskansen, maar verzuimde die te verzilve ren. Serooskerke was veel slag vaardiger en liep uit naar 3-0 door treffers van Wilco de Keu- ning (2x) en Frank Allaart. In de tweede helft was Serooskerke sterker, maar produceerde toen slechts één treffer. Die kwam op naam van Frank Allaart. Hansweertse Boys-Bevelanders 4-4: Na een kwartier opende Jack Kayser voor de thuisploeg de score. Uit een strafschop te kende Chèrry Strating voor 1-1. Daarna liep Hansweertse Boys uit naar 3-1 door treffers van Gert-Jan Selen en Rinze Back (strafschop). Op slag van rust liet Leo-Koole 3-2 noteren en kort na de pauze nam hij ook de gelijkmaker voor zijn rekening. Juul Back zorgde direct daarna voor 4-3. Alex Cle ment bepaalde de eindcijfers op 4-4. Heinkenszand-Luctor'88 1-1: Door het vele wisselen ontstond een ietwat rommelig beeld. Bij Luctor'88 ontbrak topscorer Erik de Groene. In dit evenwichtige treffen na men de bezoekers al na twee mi nuten de leiding door Jurgen van Maldegem. Een kwartier voor tijd zorgde Remco van der Does voor de ge lijkmaker. Vlissingen-Noormannen 3-1: Vlissingen speelde op de aanval en kwam niet in problemen te- slechts twee tegen benadrukte nog maar eens de superioriteit van de formatie. Drie keer won het zelfs van Rapide 1, een duel met een gevoelig accent. Dat gebeurde twee keer op gras en één keer op kunstgras. In de finale troffen de vrienden de Engelse formatie Tommy Rowe. Individueel gezien een team met enkele sterke krachten, maar collectief minder dan Echte Vrienden. Kort na de doelwisseling was het raak. Op aangeven van Jasper Verbunt scoorde Be- aart fraai de 1-0. Niet veel later viel de be slissing. Na voorbereidend werk van Janko Klaeijsen liet Jeroen Fassaert 2-0 aanteke nen. Bij de vrouwen reikte Rapide 1 tot de finale. Daarin was Royal Antwerp een maat te groot, al bleef de nederlaag (0-1) zeker bin nen de perken. Royal Antwerp won acht wedstrijden en speelde alleen tegen Temse gelijk. In de fina le scoorde Renata Matjusaityté het enige doelpunt. door Sven Bakker OOST-SOUBURG - Er werden in Oost-Souburg niet alleen ten- nispartijen in het nationale rang- lijsttoernooi (NRT) gespeeld, maar ook in de lagere categorie ën. Dmitri van Hoof toonde zich in het mannenenkelspel drie de sterkste. Michiel van Kuijk werd met 3-6, 6-3, 6-2 aan de kant geschoven. Van Hoof deed ook mee aan het hoofdtoernooi van het NRT, maar werd al in de eerste ronde uitgeschakeld. Van Kuijk reikte tot de tweede ronde. In de 4-ca- tegorie won Luke Hoogesteger in de finale van Bram Kaffener. Het vrouwenenkelspel in de der de categorie werd gewonnen door Afke Hartog, halve finalis- te bij het nationale ranglijsttoer- nooi. De Zeeuwse tennislerares in Eindhoven versloeg in de eind strijd Karen Evers met 6-4, 7-5. Beide vrouwen hadden elkaar ook al getroffen in de halve fina les van het NRT, maar toen bleek Evers in drie sets te sterk. Evers verloor vervolgens in de eindstrijd van Silvana Bauer. De 4-categorie bij de wouwen werd gewonnen door Maaike Groot, die in de eindstrijd Ffe- derique van de Velde met 6-3, 7-6 versloeg. Prooi Het mannendubbel bij het natio nale ranglij sttoernooi was een prooi voor Freek Pieter Consten en Leon Lobach. In de finale werd met tweemaal 6-3 gewon nen van Marc Felius en Johnny Quaak. René Lindenbergh en Sjoerd Huis in 't Veld legden be slag op de titel in 3-categorie. In drie sets (6-2, 4-6 6-2) werd er door het koppel Lindenbergh/ Huis in 't Veld gewonnen van Pa trick Marteijn en Tom Huis. Afke Hartog en Karen Evers, die al twee keer tegen elkaar in het enkel hadden gespeeld, kwa men bij het vrouwendubbel van het NRT als winnaressen naar boven. Ze versloegen met 6-3, 6-2 Step- gen de ploeg uit Westkapelle. Lunven Vermeer en Giovanni Siereveld zorgden voor een 2-0-ruststand. In het tweede be drijf deed Sjaak de Pagter wat terug voor Noormannen. Ngefu Sambi benutte één van de vele kansen voor Vlissingen en be paalde de eindstand op 3-1 Domburg - Robur 8-3: In een aantrekkelijke wedstrijd bleek Domburg veel te sterk voor Ro bur. Niet eens op volle kracht spe lend vond Domburg acht keer het net. Chiel Maranus (3x), Pa trick Provoost (2x), Wilco van Eijzeren (2x) en Ko Brand wa ren de doelpuntenmakers. Door slap verdedigen wist Robur toch nog drie keer te scoren, via Den nis Wijers (2x) en Rick van de Gaag. Zierikzee. 5e Veteranentoernooi. Fi nalerondes. Mannenenkelspel. HE5: O. Kramer-M. Lodewijk 6-3 6-2. HE6: M. Lodewijk-W. Mulders 2-6 7-5 6-2. HE7: A. Koster-E. Schaalje 3-6 7-5 7-5. HE7/8-50+: K. de Vos-H. Friesen 6-1 6-2. HE8: R. Pessers-R. Weeber 6-2 4-6 6-3. Mannendubbelspel. HD5/6-50+: R. Scholten/P. Bek-M. Salomons/C. Men- heere 6-1 6-2. HD6. K. Verkaart/O. Kra mer-M. Salomons/C. Versteeg 6-2 6-4. HD7: M. Kramer/E. Schaalje-K. Heyboer/J. van der Linden 7-5 4-6 7-6. HD7/8-50+: H. van Urk/A, Bos-L. de Bil/L. Mol 6-3 6-4. Vrouwenenkelspel. DE7: R. van de Velde-C. Stoutjesdijk 0-6 6-2 6-4. Vrouwendubbelspel. DD5/6-35+: M.J. Breen/E. Ars-E. Terwisscha/N. Deurloo 6-0 6-4. DD6: J. Schot/N. Deurloo-M. van Urk/N. Bos 7-6 6-2. DD7: E. Klaver/P. Foppema-A. Pronk/C. Moerkerken 4-6 6-0 6-4. DD7/8-50+: N. de Jong/A. Verzijl-J. Groeneveld/E. Krepel 6-1 6-1. Ge- mengddubbelspel. GD5/6-50+: T. Schonberger/E. Schönberger-W. van den Dries/P. Bek 7-6 4-6 6-1. GD6: J den Engelsman/P. de Roon-N. Bos/W. Mulders 6-4 6-4 GD7: L. den Hollander/P. ten Have-J. Flikweert/R. Loos 6-4 7-6. GD7/8-50+: I. Oreel/J. Everwijn-H. Bunnig/P. Sibbing 6-2 6-3. Heinkenszand. Total Tebo-toer- nooi. Finalerondes. Mannenenkel spel. HE5: E. Eversdijk-M. van Gastel 7-6 6-4. HE6: J. van der Weele-R. de Bokx 7-6 7-5. HE7: M. Addink-H. Bone faas 6-4 6-2. HE8: N. Kaat-R. Kuijpers 4-6 6-4 6-2. Mannendubbelspel. HD6: E. de Witte/P. Nieuwenhuyze-N. van Deijk/H. Meulmeester 7-5 7-6. HD7: B. Hage/J. Hage-J. Rooze'J. Rooze 3-6 6-3 6-4. HD8: P. Dalebaut/P. Meulman-R. de Jager/G. Fortrie 6-3 6-4. Vrouwen enkelspel. DE7: M. Ridderikhoff-D. Tolhoek 6-3 6-1. DE8: M. Kloet-E. Vreke 6-3 6-4. Vrouwendubbelspel. DD5: J. Ganseman/E. Smïts-R. de Reu/M. Meul meester 4-2 4-2. DD6: M. de Haze/T. Uit- hanie Pauwels en Karlijn A?.* Het vrouwendubbel drie £3 naar Annemiek van Beest oijj queline Verhaegen, die van Sa - kia Oranje en Stephanie Pa« els wonnen. Het gemengddubbelspel it derde categorie leverde eeni op voor Kim Dijkstra en Lau. In de finale werd het 6-4 tegen Annemiek van en Sjoerd Huis in 't Veld. HEERLEN - Tim Dees uil li len is op het NK wielrea voor nieuwelingen in Hetii verrassend op de tweede plu geëindigd. Hij was al voor halfkoers a Robin Chaigneau aan een sua vol avontuur begonnen. Zija vluchtten op het redelijk zn parkoers het honderdvijfhgi ners tellende peloton. Op de laatste klim sloeg Ds een gaatje van twintig mete zijn vluchtmakker. „Robin j de sprint gewoon sneller. Dus moest hem wel los zien gooien. Het lukte, maar toen school kramp in mijn bovenbea Toen kwam hij terug en kon- het vergeten." Het duo kon in de laatste na van 5,7 kilometer nog net bui: schot blijven van een plots op gang schietend peloton nog 85 renners kanshebbers uiteindelijk tóch maar eenb:e zen medaille. Jacco Wagenaar (eerder seioen tweede bij het NKmra tainbike) werd 44e, pad; ruime tijd alleen aan de leidi gereden had. Bij de nieuwelingen/men was er een 18e plaats vooorA ne Eversdijk uit Kapelle, Rik Lugtenburg' uit Goedero behaalde na een zeer gc den wedstrijd de lie p de junioren. terhoeve-S. de Marco/C. Versteeg i 4-6 7-6. DD7: M. Wirtz/C. Gelui Dhondt/D. Dhondt 6-1 6-4. DD8: Huisman/J. de Vries-A. Weezepw Stomphorst 6-4 6-3 Gemdubbelsp GD5: M. Meulmeester/M. vanGastó de Reu/B. Aschman 6-4 6-3. Bruynzeel/R. Aarts-C. Versteeg/R H« veen 7-5 6-4. GD7: S. Kwekkebo; W. van Leeuwen-H. Koon» Koomen 7-5 6-3 GD8: S Baasfi cobs-M. Franse/K. de Morree6-26i Oost-Souburg. Terra Open-tennistoernooi. Finalerond Mannenenkelspel. HE3: Hoof-M. van Kuijk 3-6 6-3 6-2. Hoogesteger-B. Kaffener 6-2 6-3.1 J. Wiggers-R. van Gilst 6-4 5-7 HE5/6-35+: F. Benjaminsen-Y. Gj< 6-4 6-4. HE6: J. Wiggers-S. Spur* zen 6-1 6-0. HE7: A Jonkman-W rens 6-2 7-6. HE7/8-35+: H. le D Scheers 6-1 6-0. HE8: J. Smit-R.k mans 6-3 7-6 Mannendubbt HD3 R. Lindenbergh/S. Huis Veld-P. Marteijn/T. Huis 6-2 4-5 HD5: M. Ketting/A. Kuijl-M Wiss Molopodis 6-2 6-3 HD6: L. Bendei de Witte-C. de Water/D. van Goler HD7: C. Kapaan/J NagtegaaW Nooijer/B. de Nooijer 7-5 4-6 6-3.W wenenkelspel. DE3: A. HaCi Evers 6-4 7-5. DE4 M. Groot-F.wf Velde 6-3 7-6. DE5:1 Saman-A.sa Meet 6-3 6-4 DE6: D Klap-LDi outs 7-6 6-2. DE8: E. Hoffman-» den Bosse 4-6 6-4 6-4. Vrouwend spel. DD3: A. van Beest/J V« gen-S. Oranje/S. Pauwels 6-2 6-3 B. van de Velde/F. van de Vts Lazonder/K. Knegt 6-0 6-0 D0i Cremers/A. Hofstede-S. I Eenennaam/T. van Boven 3-6 67 DD7: J. van Belzen/D. Schuii-K-t- Klap 5-7 6-4 7-6. Gemengddubtö GD3: K Dijkstra/G. Lau-A. vanBs Huis in 't Veld 6-3 6-4 GD: Weegels/F. Dolk-K. Goudt/N de» 6-2 6-4. GD6: A. van der Me«ï Bremen-A. Hofstede/P. Koster 5' 7-5. GD7: I. Maat/J. Nagtf? Sonnemans/C. Sonnemans6-26' Terneuzen-speler Tim Faassen schiet in de stromende regen op het doel van Oostkapelle. Harold Vermeulen (links), Chinedu Chukwugbo en Roel Latuheru (rechts) kijken toe. foto Ruben Oreel door Sven Bakker HEINKENSZAND - Eelco Eversdijk heeft de titel bij het Total Tebo-toernooi gewonnen. In het mannenenkelspel in de vijfde categorie toonde hij zich in de finale net iets te sterk voor Mario van Gastel: 7-6, 6-4. De als eerste geplaatste Evers dijk en Van Gastel hadden el kaar ook al ontmoet in de poule ronde en toen bleek Van Gastel verrassend te sterk. Gisteren wa ren de rollen omgedraaid. Een categorie lager ging Jan van der Weele er met de over winning vandoor. De nummer één van de plaatsingslijst klopte in de eindstrijd met moeite de als tweede ingeschaalde Remco de Bokx: 7-6, 7-5. Van Gastel nam in het gemengd- dubbelspel vijf samen met Mar- loes Meulmeester revanche op zijn verlies in het enkelspel. In de finale werden Rachelle de Reu en Bud Aschman met 6-3 opzij geschoven. Indeb finale had het duo Gastel/Meulmeester al in sets gewonnen van TamaraI terhoeve en Henk Meulmeeö Bij het Veteranen toernooi in- rikzee moest Mark Lodewij» wel in de finale van de 5-afe 6-categorie aan de bak Deö le van de vijf ging met 3-6.j verloren tegen de numfflffj uit de poule, Onno Kramer B der op de dag had LodewijW ter al de eindstrijd in dei$J wonnen. Wim Mulders gin?' met 2-6, 7-5, 6-2 af. J Bij het mannendubbelspel' in de 35-pluscategorie haw Rob Schol ten en Piet Bek enkele moeite om van Martin» lomons en Cees Menheerete»' nen. Het werd 6-16-2. Kees Verkaart en Onno K®j| wonnen in het mannen# zes. Martin Salomons en Versteeg werden met 6-- vei/slagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18