J Laat je inspireren markt.n f J avans dinsdag 24 PZC i Jan de Nooijer ibosch Hogeschool Brabant en Hog zijn per 1 januari 200 Snel gevonden. Snel verkocht ^abonnees adverteren 3x per jaar gratis landelijk bereik, regionaal gericht hgfegemak van zelf plaatsen r gratis doorplaatsing in deze krant zaterdag 21 augustus 2004 Wijziging algemene m? voorwaarden voor verhuur van meters/meetinrichtingen DELTA Infra B.V. heeft de algemene voorwaarden voor verhuur van meters/meetinrichtingen gewijzigd en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Middelburg. De gewijzigde voorwaarden treden in werking per i september 2004. U kunt de algemene voorwaarden kosteloos opvragen bij de afdeling Klantenservice van DELTA N.V., telefoonnummer 0800-5150. Se i j d OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP op 21 september 2004 bij inzet en afslag in één zitting om 15.00 uur in café de Ster, Overdamstraat 7 te Hulst (ex artikel 3:268 en 3:254 Burgerlijk Wetboek) t.o.v. Mr. A.W. Vroome notaris te Hulst van het woonhuis met bergplaats, ondergrond, erf en verder toebehoren, plaatselijk bekend 's Gravenstraat 190 te Clinge, kadastraal bekend gemeente Hulst, sectie K, nummer 163, groot 7 aren 90 centiaren. Voor rekening van de koper komen alle kosten, waar onder inzetpremie (1% van het hoogste bod bij inzet), publicatiekosten, zaalhuur, exploit- en royementskos- ten, eventuele procureurskosten en het notarieel honorarium (ook het verkopersgedeelte), alsmede de eventuele achterstallige lasten. De veilingvoorwaarden (AVVE en bijzondere veiling- voorwaarden) zijn vanaf 10 september 2004 ter inza ge ten kantore van de notaris. Tot en met 6 september 2004 kan onderhands schrif telijk een bod worden uitgebracht ten kantore van de notaris. Info: www.veilingnotaris.nl Kantoor notaris Mr. A.W. Vroome, (dhr. F.A.R. Josiassen), 's-Gravenhofplein 9 te Hulst (postbus 85, 4560 AB Hulst). Telefoon 0114-314355 Fax 0114-316255 Woning- en meubelstoffeerder Langstraat 79 Amemuiden Tel. 0118 602937 Wij leveren o.a.: Tapijt Meubelstoffen "Laminaat "Textiel Vinyl Matrassen Gordijnen/Vitrage Hoofdkussens De ideale hordeur: Norma boxspring: GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR ZEELAND. Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder B. J. Meijering d.d. 17-08-2004 blijkt ondermeer, dat t.v.v. Autolease Walcheren B.V., gevestigd te Vlissingen, M. P. C.Verhelpen, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is opgeroepen ter zitting van de kantonrechter te Middelburg van 29 november 2004 te 10.00 uur teneinde te horen eisen als omschreven in de op 17-05-2004 betekende dagvaarding. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland, Dam 2, Middelburg. R00SE TWEEWIELERS Badhuisstraat 19 4381 LM Vlissingen Wij zijn met VAKANTIE van 31 augustus t/m 18 september Breda: 19.00-21.00 uur Economie - Accountancy (deeltijd) - Bedrijfseconomie (deeltijd) - Commerciële Economie (deeltijd) - Management, Economie Recht (deeltijd) - Master of Marketing (masteropleiding, deeltijd) - Master of Strategie Management (masteropleiding, deeltijd) - Personeelsmanagement (deeltijd) - Small Business en Retailmanagement (deeltijd) Locatie: Hogeschoollaan 1 Gezondheid - HBO Verpleegkunde (voltijd, deeltijd en duaal) - Managementopleiding Gezondheidszorg en Welzijn (deeltijd) - Sociaal Psychiatrische Verpleegkunde (deeltijd) - Fysiotherapie (deeltijd) Locatie: Hogeschoollaan 1 ICT - Bedrijfskundige Informatica (deeltijd) - Informatica (deeltijd) - Informatiedienstverlening en -management (deeltijd) - Technische Informatica (deeltijd) Locatie: Lovensdijkstraat 63 Onderwijs - Leraar Basisonderwijs (deeltijd en duaal) Locatie: Dr. J. Ingen Houszplein 2 Techniek - Biologie en medisch laboratoriumonderzoek (voltijd, deeltijd en duaal) - Chemie (voltijd, deeltijd en duaal) - Chemische Technologie (voltijd, deeltijd en duaal) - Elektrotechniek (voltijd, deeltijd en duaal) - Milieukunde (voltijd, deeltijd en duaal) - Werktuigbouwkunde (voltijd, deeltijd en duaal) Locatie: Lovensdijkstraat 61 Welzijn - Social Work (voltijd en deeltijd): voorheen Culturele en Maatschappelijke Vorming, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Pedagogische Hulpverlening Locatie: Hogeschoollaan 1 's-Heïtogent Bfeoa Tilburg Meer weten? www.avans.nl 's-Hertogenbosch: 17.30-19.30 uur Economie - Bedrijfseconomie (deeltijd) - Bedrijfskunde voor Middenkader - 2 jaar (deeltijd) - Bestuurskunde/Overheidsmanagement (deeltijd) - Commerciële Economie (deeltijd) - HBO-Marketingpraktijk - 2 jaar (deeltijd) - integrale Veiligheid (deeltijd) - Management, Economie en Recht (deeltijd) - Personeel en Arbeid (deeltijd) Locatie: Onderwijsboulevard 215 Kunst - Beeldende Kunst (voltijd en deeltijd) - Vormgeving (voltijd en deeltijd) Locatie: Onderwijsboulevard 215 Welzijn - Social Work (voltijd en deeltijd); voorheen Culturele en Maatschappelijke Vorming, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Pedagogische Hulpverlening Locatie: Onderwijsboulevard 215 Tilburg: 19.00-21.00 uur Techniek - Bouwkunde (voltijd en duaal) - Bouwtechnische Bedrijfskunde (voltijd en duaal) - Civiele Techniek (voltijd en duaal) - Milieugerichte Materiaaltechnologie (voltijd, deeltijd endua) - Technische Bedrijfskunde (voltijd, deeltijd en duaal) - Werktuigbouwkunde (voltijd, deeltijd en duaal) Locatie: Prof. Cobbenhagenlaan 13 Informatie? Voor meer informatie kun je terecht op onze website: www.avans.nl of bij het Studie Informatiecentrum in Breda en/of 's-Hertogenbosch, tel. respectievelijk (076) 525 05 50 of (073) 629 52 50. Voor directe inschrijving is het noodzakelijk datje een uittreksel bevolkingsregister, 2 pasfoto's et een kopie van je diploma en cijferlijst meebrengt hogeschté ga naar www.kleintjesmarkt.ni voor de voorwaarden «Si.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28