1O1 Zelfstandig Doortastend Commercieel ,1 8 Op zoek naar PZC Kleintjes www.verschurenfotovideo.nl Verkoopadviseurs/fotografen m/v Bij ons sta je niet stil [DrOetkerj 'Teken jij voor een carrière op maat?" PZC markt.nl Ondersteuner cliëntenraad m/v Emergis Rayonmanager Food-Service m/v Kwaliteit is het beste recept. DE !L ADDERSPECIALIST i Verkopers m/v ALLES KAN MET BRUGMAN www.brugman.nl keukens badkamers zaterdag 21 augustus 2004 mïïm «w* Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintjesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. Verschuren Foto-Video Middelburg zoekt per direct: Bel met (0162) 454 882 of kijk voor meer info op: Werken bij Emergis! met mogelijkheden voor een dienstverband 28-36 uur per week vac. nr. 2004.92 be cliëntenraad Emergis heeft een centrale cliëntenraad en enkele deel raden, die de taak hebben om de collectieve belangen te behartigen van cliënten, patiënten en bewoners van de verschillende onderdelen van de Instelling en de invloed van cliënten op het zorgaanbod te bevorderen. Voorts geeft de cliëntenraad (gevraagd of ongevraagd) advies aan bestuur en management van Emergis, conform de wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen. Het werk van de raden wordt professioneel ondersteund. De huidige ondersteuner heeft een andere functie binnen de organisatie aanvaard. Hierdoor ontstaat bovenstaande vacature. De uitdaging Het werk bestaat uit het ondersteunen en adviseren van de cliëntenraad en de deelraden. Er wordt een bijdrage geleverd aan de beleidsontwikkeling van de raden en aan de praktische en organisatori sche werkzaamheden. De ondersteuner vervult een actieve rol, gericht op de doelstellingen van de cliëntenparticipatie. Voorts worden vergaderingen voorbereid, de voortgang van afspraken bewaakt en correspondentie af gewikkeld. De ondersteuner ontvangt functionele leiding van de raden en ressorteert hiërarchisch onder het hoofd preventie en zorgontwikkeling. De inbreng U heeft een opleiding op HBO-niveau in een relevante Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1000 collega's de 6000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. richting en heeft affiniteit met de doelgroep van Emergis. U bent stress bestendig en in staat om cliënten te ondersteunen bij het uitdragen van hun meningen en ideeën. U bent in staat zelfstandig te functioneren, servicegericht, coachend en bezit vaardigheden in het organiseren en coördineren van de voorkomende werkzaamheden. U heeft geduld en inlevingsvermogen, kan goed luisteren en bent sociaal zeer vaardig. Flexibel kunnen omgaan met werktijden wordt verwacht, ook in de avond uren. U bent in het bezit van rijbewijs BE en een auto. Ons aanbod Salarisschaal 50 1.771 - 2.936) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Jan van der Hallen, hoofd dienst preventie en zorgontwikkeling (0113 27 72 36) of mail: vanderhallen@emergis.nl. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u vóór 1 september 2004 richten aan Emergis, dienst personeel en opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mail- adres is: personeel@emergis.nl. Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs; gesteld. r _xi„_ Dr. Oetker Nederland By Postbus 57, 3800 BE Amersfoort, Tel (033) 451 79 00 Dr. Oetker Nederland BV in Amersfoort is de Nederlandse werkmaatschappij van de gelijknamige internationale, in Bielefeld (Duitsland) gevestigde Oetker groep. Met verschillende A-merken als Dr. Oetker, Koopmans en Langnese is het bedrijf sterk gepositioneerd in het Food-Servicekanaal. De afdeling Food-Service richt zich met een breed assortiment bak-, diepvries-, en dessertproducten, basissauzen, vegetarische producten en honing op het horeca- en het grootverbruik verkoopkanaal. De sfeer in de onderneming is professioneel, resultaatgericht en collegiaal. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amersfoort. De fabrieken staan in Koog aan de Zaan en Leeuwarden. Graag komen wij voor het rayon Zuidwest-Nederland in contact met enthousiaste kandidaten voor de functie Als Rayonmanager behartigt u de belangen van het bedrijf door het reali seren van de verkoopdoelstellingen. In eerste instantie verzorgt u de bestaande relaties met de klanten, eindverbruikers en grossiers, door het voeren van com merciële gesprekken en het adviseren en onderhandelen over het assortiment. Daarbij behoort tot het takenpakket: het bezoeken van (potentiële) klanten en het bewaken van de realisatie van commerciële doelstellingen, plannen en belangen. Uw kwaliteiten? U hebt commerciële ervaring in de markt van food-service. U hebt minimaal een opleiding op MBO-niveau genoten, aangevuld met relevante verkooptrainingen. U bent zowel relatiebeheerder als doortastend onderhandelaar, daarbij zijn contactuele eigenschappen van groot belang. U kunt klantgericht adviseren en problemen oplossen. U hebt bewezen ervaring in en affiniteit met de food-branche. U woont in het betreffende rayon, bij voorkeur omgeving Breda, of u bent bereid daarheen te verhuizen. Wij bieden u een zelfstandige functie in een dynamisch team in een interna tionaal bedrijf. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de bedrijfs-CAO. Heeft u belangstelling voor deze functie en beschikt u over de gewenste kwaliteiten, stuur dan uw brief met c.v. binnen 14 dagen naar: Dr. Oetker Nederland BV, t.a.v. de heer R.H. Berveling, Personeelsmanager, Postbus 57, 3800 AB Amersfoort, of e-mail naar werken@oetker.nl. Voor meer informatie over de functie kunt u terecht bij de heer W. Conings, Salesmanager Benelux, telefoon: 0032 475 841 032. Lees de PZC, krant voor Zeeland Gebr. Vermeer Transport Dongen Speciaaltransport Machineverhuizingen Gevraagd: Bedrijfsautomonteur bedrijfsauto's autolaadkranen heftrucks Parttime vrachtautochauffeur voor machine speciaal transporten Info Piet Vermeer, 06 - 54 72 71 46 Scottweg 17 4462 GS G06S Tel. 0113-251335 Fax 0113-251288 Rijksweg Zuid 79 4715 TA Ruophen Tel 0165-344811 Fax 0165-348304 GEZOCHT MET SPOED CHAUFFEUR (CE) MET REGIO ERVARING GEVOEL VOOR MACHINES GEEN HOOGTEVREES TIJDELIJKE BAAN voor het transporteren van onze hoogwerkers en andere materialen met truck- en semi-dieplader. Enige ervaring is gewenst. Gaarne schriftelijke reageren. DE LADDERSPECIALIST B.v. Scottweg 17 4462 GS Goes Met 35 jaar ervaring en 30 filialen is Brugman de grootste keuken- en bad kamerspecialist van heel Nederland. Met ons uitgebreide assortiment, optimale service en uitstekende garanties zijn onze klanten verzekerd van de beste keuze in keukens en badkamers. Voor diverse filialen in de regio zijn wij op zoek naar enthousiaste: Functie: Na een gedegen interne opleiding word je aangesteld in een van onze filialen in de regio. Vanuit jouw specifiek kennis begeleid je onze klanten bij het totale aankoopproces. Hierbij streef je naar een optimaal resultaat voor alle betrekke partijen. Je functioneert binnen een team van professionals waarin collegialiteit, inzet en omzet centraal staan. Profiel: Je beschikt minimaal over een MBO-diploma en je bent reeds enige jaren succesvol in de verkoop. Het rechtslreei contact met de consument staat centraal en je ziet verkopen als een uitdaging. Ervaring in een soortgelijke branche is a pré, maar geen must, want wij verzorgen een volledige opleiding waarbij je alle facetten van het vak leert. Je bent in h bezit van een rijbewijs B en werken op zaterdag is voor jou geen probleem. Tevens ben |e bereid om op zon- en/1 feestdagen te werken. Aanbod: Verantwoordelijke en zelfstandige functie bij een professionele en gezonde organisatie. Daarnaast is er binne onze organisatie ruimte voor persoonlijke en zakelijke ontwikkeling. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zullen worde afgestemd op je opleiding en ervaring. Bovendien werken wij met een aantrekkelijke provisieregeling. Interesse: Stuur dan - binnen 10 dagen - je sollicitatiebrief met pasfoto en curriculum vitae naar Brugman Keukens Badkamers B.V., t.a.v. mevrouw J.N. van Wijngaarden, afd. Personeel Organisatie, Postbus 1050, 5140 CB Waalwijk1 e-mail naar: jvanwijngaarden@brugman.nl Vanzelfsprekend zullen wij je reactie vertrouwelijk behandelen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Voor meer informatie bel: "^„llhi_ihl irmEt 0416-675415 of kijk op: M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16