Hoop gloort voor Zeeuws tennis Tsjizov is moeilijk te bespelen PZC Provoost valt na nederlaag terug in Zeeland Open Lindenbergh na zege tegen Nonnekens Angelique van der Meet, exponent van talentvolle lichting, verliest in Oost-Souburg Twee goals Buffel tegen Noorwegen BSC verrassende winnaar tweede dag in Borsele uitslagen agenda donderdag 19 augustus 2004 swblj door Bauke Boersma OOST-SOUBURG - Pak de na tionale ranglijst en zie dat het aantal Zeeuwse vertegenwoordi gers in de tophonderd bij zowel de mannen als de vrouwen op de vingers van één hand te tellen is. Maar er gloort hoop voor het tennis in de provincie. Menig jong talent timmert aan de weg. Angelique van der Meet is één van de exponenten van een lich ting jongens en meisjes die over enkele jaren misschien wel de toon aangeeft in het (inter-)na- tionale tennis. Dertien jaar pas en gistermiddag al present in de eerste ronde van het hoofdsche- OSLO - Thomas Buffel heeft in de vriendschappe lijke interland tussen Noor wegen en België twee keer gescoord. De aanvaller van Feye- noord, waar hij buiten de boot dreigt te vallen als ba sisspeler, maakte voor rust beide treffers voor zijn land. Het duel eindigde in 2-2. Voor Nooiwegen maak ten Johnsen en Riseth de .goals. In Wenen oefenden de Oos tenrijkers en de Duitsers te gen elkaar. Dat treffen werd met 3-1 gewonnen door het elftal van Jürgen Klinsmann, die als bonds coach debuteerde. Kuranyi maakte alledrie de Duitse doelpunten. Het nationale team van Engeland won in Newcastle eenvoudig van de Oekraïne. Beckham, Owen en Wright-Phillips scoorden. Frankrijk kwam in Rennes niet verder dan .een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië-Herzegovina. ma van het nationale ranglijst- toernooi in Oost-Souburg. Al maakte de ervaren Marjolein Meulenberg wel korte metten met de tennisster uit 's-Heer Abtskerke: 6-2 6-3. „Neemt niet weg dat Angelique een groot talent is", sprak de 28-jarige winnares, die een ten- nisschool in het Brabantse Hoo- gerheide bestiert, naderhand lo vende woorden over haar vijf tien jaar jongere'en zeker twee koppen kleinere opponente. „Nu was het misschien nog wat te vroeg voor haar om van mij te kunnen winnen. Maar als ik haar volgend jaar weer ergens op een toernooi tref, moet ze, als het goed is, gehakt van mij ma ken. Zoveel progressie moet ze dan wel weer hebben gemaakt." Aan Van der Meet zal het in elk geval niet liggen. De dertienjari ge barst van de ambitie en gaat vanwege het zo goed en zo veel mogelijk kunnen beoefenen van haar sport naar de havo-tak van een LOOT-school in Bergen op Zoom. „Daar houden ze reke ning met mijn trainingsuren", vertelde Van der Meet nadat ze de eerste teleurstelling over de nederlaag had verwerkt. „Mag ik eerder weg als dat nodig is." En dat is nogal eens nodig. Er gaat immers geen dag voorbij of Van der Meet staat op de tennis baan. Met slechts één doel voor ogen. „De wereldtop", stelde Van der Meet zonder blikken of blozen op het fraaie tenniscom- plex van TC Souburg. „Dat wil ik graag. Natuurlijk, ik weet dat veel meisjes van mijn leeftijd dat graag willen en dat maar een enkeling het ook bereikt. Maar ik heb er alles voor over." Lucht Dat moet haast wel. Anders had Van der Meet het bijltje er al lang bij neergegooid. Haar huidi ge leven is er, zeker voor een pu ber, namelijk niet één van het lichtste soort. Een beetje lucht in het dagelijkse ritme van school-trainen-eten-huiswerk- slapen zou de dertienjarige dan ook best aangenaam lijken. Welk onderdeel dan op een laag pitje mag, is Van der Meet ook al wel duidelijk. „Dan kom ik weer eens laat thuis, moet nog eten en huiswerk maken en dan denk ik weieens: dat huiswerk zou gerust een beetje minder mo gen, hoor." Maar zo lang een tennisloop- baan waarin duizelingwekken de bedragen worden verdiend nog mijlenver weg is, zal ze nog elke dag achter haar bureau op de slaapkamer moeten kruipen. Zoals bijvoorbeeld ook de twaalfjarige tennistweeling Fre- derique en Bernice van de Velde (Kapelle) en hun evenoude Zie- rikzeese collega Lesley Kerkho- ve dat doen. De laatste verblijft momenteel zelfs in het Ameri kaanse Boca Raton, waar ze trai ningen volgt aan de Evert Ten nis Academy. Die wordt onder meer gerund door veelvoudig Grand Slam-winnares Chris Angelique van der Meet uit 's-Heer Abtskerke verloor in de eerste ronde van het nationale ranglijsttoer- nooi in Oost-Souburg, maar heeft nog een fraaie tennistoekomst voor zich. foto Ruben Oreel Evert. Frederique van de Velde sneuvelde gisteren in de eerste ronde van het hoofdtoernooi in Oost-Souburg, haar zusje Berni ce verloor al in de kwalificaties van Marjolein Meulenberg. „Maar er is op dit moment onte genzeglijk een heel goede lich ting Zeeuwse tennissers, zowel bij de jongens als de meisjes", weet de Vlissingse Marjolein Meulenberg. „Alleen in de groep 15 tot 18 jaar zijn 'we' onderver tegenwoordigd. Maar dat is een structureel probleem, hoor. Dat is gewoon een gevaarlijke leef tijdsgroep, daarin haken veel tennissers af. Dan zijn er veel an dere zaken waar ze zich mee be zighouden, of gaan ze studeren en is het afgelopen met tennis." Verlokkingen Of Angelique van der Meet be stand zal zijn tegen de om aan dacht schreeuwende verlokkin gen waarmee elke puber vroeg of laat te maken krijgt, moet nog blijken. Net zoals het maar afwachten is of de inwoonster van 's-Heer Abtskerke de ko mende jaren voldoende progres sie blijft boeken. Dat zal wel moeten, wil ze ooit ook maar in de schaduw kunnen staan van haar grote voorbeeld, de Bel gische Justine Henin. „Haar vechtlust is fantastisch", zei Van der Meet. „Ja, die karakter trek heb ik ook wel. Zeker van daag. De nederlaag tegen Marjo- lien Meulenberg komt zeker niet omdat ik er niet voor heb ge^ knokt." Maar wél omdat ze een ander fa cet van het spel nog niet zo goed beheerst. „Marjolein is tactisch gewoon veel beter dan ik", leg de Angelique van der Meet de vinger feilloos op de zere plek. „Op deze leeftijd worden ze nog vooral getraind op hun slagenar senaal en op snelheid", voegde Meulenberg toe. „Die aspecten zijn bij Angelique dan ook goed verzorgd. Maar ik loop al langer mee, kan het spel vertragen als dat nodig is. En ik pas tactische foefjes toe als de wedstrijd daar om vraagt. Daarop heb ik ge wonnen. Maar ach, dat leren die talenten in de loop der tijd wel." GOES - Het Roosenaalse BSC - de enige Brabantse deelnemer- is de verrassende winnaar van de tweede avond van de Borsele Sloepoortcup. BSC-Nieuwdorp 0-1: Martin de Hamer tekende al na vijf minu ten voor de winnende treffer. Kapelle-Dauwendaele 1-3: Jor- rit Schuurman opende de score. Julio Fagundez maakte er hal verwege de wedstrijd 0-2 van. Hans Tolhoek bracht direct daarna nog wel de spanning te rug door een verdedigingsfout af te straffen, maar met een prachtige lob maakte Schuur man vlak voor tijd de 1-3. Nieuwdorp-Kapelle 0-2: Via twee treffers van ex-Yerseke- speler Koen Sinke ging de winst dik verdiend naar het sterkere Kapelle. Dauwendaele-BSC 0-4: Met tref fers van Achmed Didi, Corné Verbraak (2x) en de Stefan de Groen profiteerde BSC knap van de grote hoeveelheid wissels aan Middelburgse zijde. Nieuwdorp-Dauwendaele 1-1: Yordi van Bunderen schoot in de beginfase de 0-1 binnen, maar via Corné Nieuwkerk kwam Nieuwdorp kort vor tijd ook weer op gelijke hoogte. BSC-Kapelle 6-1: Omar Bout- hasghount scoorde in de eerste helft de 1-0, maar Hans Tilroe kon binnen de minuut gelijkma ken. Na de wisseling van speel- helft werd het via Didi 2-1, waarna Kapelle het wel geloof de. Via Verbraak (2x), Bouthas- ghount en Didi werd het prompt binnen tien minuten nog 6-1. Eindstand: 1. BSC 3-6, 2. Nieuw dorp 3-4(-l), 3. Dauwendaele 3-4(-2), 4. Kapelle 3-3. door Jasper Harthoorn GOES - Negenvoudig wereld kampioen en één van de favorie ten voor het Hiltex Zeeland Tournament, Alexei Tsjizjov, gaf gisteravond een simultaan op het PWG complex in Goes. Twintig Zeeuwse dammers, al dan niet spelend in clubver band, kwamen op het evene ment af. De locatie voor de simultaanpar- tij wekt in eerste instantie be vreemding op. Het komt dan ook niet vaak voor dat je tegen de negenvoudig wereldkampi oen mag aantreden in een pak huis voor bedrijfskleding. In de enorme, benauwde hal wordt er tussen de opgeslagen schoenen en wetsuits gespeeld. Tsjizjov blijft ondertussen stoïcijns, zon der enige blijk van emotie, zijn rondjes lopen. Het duurt liefst veertig minuten voordat de eerste partij wordt beslist. Ineke Flikweert, de eni ge vrouw in het gezelschap, is de eerste die moet capituleren. „Ik trapte in een zet en toen was het snel gedaan met me. Daar had ik langer over na moeten denken." Doel Ook Ad Goudzwaard, die zich als doel had gesteld minstens een uur achter het bord te ver toeven, werd nog binnen de zes tig minuten verslagen. ,,Ik nam te veel risico en daardoor maak te ik een blunder. Dat wordt door zo een speler natuurlijk ge nadeloos afgestraft." Gelukkig voor Goudzwaard had hij zelf nog een dambord meegenomen, zodat hij nog een partij kon spe len. ,,Ik had het bord meegeno men voor mensen die vroeg klaar zouden zijn, maar daarbij had ik absoluut niet gedacht dat ik daar zelf bij zou horen." Alexei Tsjizjov blijkt moeilijk te bespelen. Volgens organisator Aart Walraven is hij van alle markten thuis. ,,Hij kent alle soorten stellingen en varianten. Bovendien heeft hij de Tsjizjov-vuist ontwikkeld. Dat wil zeggen dat hij via één flank zo weet op te bouwen dat daar een enorme dreiging van uit gaat." Ondanks de zogenoemde Tsjiz jov-vuist heeft hij na ruim twee uur spelen slechts vier partijen in zijn voordeel beslist. Danny Wattel, met zijn elf jaar de jong ste deelnemer, ziet zelfs nog re misekansen tegen de Rus. Het ta lent, vorig jaar Zeeuws kam pioen dammen en sneldammen, zegt veel op te steken van een si- multaanpartij als deze. „Zo merk ik dat ik mijn flanken meer in toom moet houden, om dat ze anders te snel ontmanteld worden." Jan van de Weteringh probeert Tsjizjov te omsingelen. De dam mer van PWG/'s-Gravenpolder heeft de grootmeester in een vo rige simultaanontmoeting op re mise gehouden. Met driftige armgebaren wijst de Zeeuwse dammer waar hij zijn winst kan boeken. „Voorlopig gaat het nog goed, maar tegen hem weet je het nooit. Het is interessant om te zien hoe hij met bepaalde stel lingen omgaat." Uiteindelijk zouden beide dam mers het niet redden. De enige twee remisepartijen kwamen op naam van Pim Filius en Martijn Rentmeester. Alexei Tsjizjov in actie tijdens de simultaan. foto Willem Mieras door Daaf Kasse GOES - In de vierde ronde van het Hiltex Zeeland damtoernooi vielen gisteren meer beslissin gen dan in de eerste drie ronden bij elkaar. Alle acht partijen in de twee hoofdgroepen leverden een winnaar op. Tot de ongelukkigen die het Sportpunt Zeeland in Goes met een nederlaag op zak verlieten behoorde ook Bennie Provoost, die als eenzaam koploper aan de vierde ronde begon, maar door zijn nederlaag ineens vijfde staat in groep 1. In Alexander Schwarzman, de grillige ex-we reldkampioen uit Rusland, vond de speler uit Aagtekerke zijn meerdere. Lange tijd zag de aan- valsstand van de Zeeuwse kam pioen er goed uit, maar een ver rassende doorbraakdreiging gooide roet in het eten. Voor Schwarzman betekende het zijn eerste overwinning en een eerste plaats in de tussen stand, die hij moet delen met Guntis Valneris, Erno Prosman en Jean-Marc Ndjofang. Valne ris won door een simpele combi natie in het middenspel van Ni- na Hoekman en Prosman profi teerde van een fout van Marino Barkel. De Kameroenees Ndjo fang, eerder deze maand nog winnaar van een internationaal toernooi in Brunssum, komt steeds beter in vorm. Zijn tegen stander Vatsjeslav Tsjegolew liet zijn centrum in de houd greep nemen en dat bleek geen gelukkig plan. In groep 2 kreeg koploper Alexei Tsjizov gisteren veel te genstand van Arjo Kousemaker, die zoals te vernachten viel on der druk kwam te staan, maar lange tijd een punt in het voor uitzicht had. In razende tijd nood beging de Goesenaar één zet voor de tijdcontrole een ern stige fout en Tsjizov profiteerde. Met een punt achterstand op de negenvoudige wereldkampioen delen Wirny en Zoja Golubjeva de tweede plaats. Wirny was in een klassieke partij veel te sterk voor Daouda Diakité en Golub jeva maakte indruk met haar winst op Ron Heusdens. Eerst sloeg de Letse speelster een om singeling van haar tegenstander af en vervolgens wikkelde ze af naar een voordelig maar lastig eindspel waarin ze de Schiedam mer kansloos liet. Nederlands kampioen Kees Thijssen herstelde zich van- zijn pijnlijke nederlaag tegen Heus dens door een sterke omsinge lingspartij tegen de Let Robert Misans, die een winnende door braak niet meer kon stoppen. In de open groep eindigde het duel tussen de koplopers Harry Clasquin en Ganbaatar Ganjar- gal in een gelijkspel. De Litou wer Valery Kudriavcev versloeg Andy Damen waardoor hij zich bij de twee leiders voegde. Jan van de Weteringh uit Stavenisse en René Dusebout uit Hoogerhei- de delen met enkele andere spe lers de vierde plaats met een punt achterstand. Vandaag zal er meer tekening in de strijd om de finaleplaatsen komen, want dan komen de dam- matadoren twee keer in actie. De vijfde ronde begint om half tien 's ochtends en om drie uur 's middags staat de zesde ronde op het programma. door Sven Bakker OOST-SOUBURG - René Lin denbergh is bij het Terra Reizen nationale ranglijsttoernooi in Oost-Souburg doorgedrongen tot de tweede ronde. De zeven tienjarige tennisser uit Goes, die met een wildcard was toegela ten, versloeg in een spannende wedstrijd de qualifier Nils Kus ten: 6-4, 3-6,7-5. „Het ging niet echt goed, maar wel beter dan m'n partij in de derde categorie van dinsdaga vond", analyseerde Linden bergh, die enige kritiek had op de ballen waarmee gespeeld wordt. „Ze zijn veel te zacht, je kunt er niet lekker mee door slaan." De komende tegenstan der van Lindenbergh is niet de eerste de beste: de twintigjarige Alexander Nonnekens, de num mer één van de plaatsinglijst. Gareth Lau (22) bereikte ook de tweede ronde middels een dries etter. De Vlissinger won op de hoofdbaan van Jeroen van Rooï- jen met 4-6, 7-6 en een opgave. Forehandspecialist Lau („Het ging slecht, echt heel slecht") staat nu tegenover een tegen stander die perspectieven biedt: qualifier Lennart Gouka. Brian Dijkstra, net als Gouka doorge drongen tot het hoofdtoernooi via de kwalificaties, had giste ren weinig problemen met Paul Honig en ontmoet nu Leon Lob- ach, die 86e van Nederland staat. Twee wedstrijden die van daag op het programma st^ worden gespeeld tussen !sa Zeeuwen: Michiel van Kuijb gen Marc Felius en Joy Quaak tegen Pim Felius. La', ky-loser Jaimy Bish, Tom?) lius, Bart van de Zande, Dr van Hoof, Sjoerd Huis in't% en Micha Bernard - allen» Zeeland - redden het gis^ niet in de eerste ronde. Bij het vrouwentoernooi gin® drie partijen tussen twee Zeeui en. Eén daarvan was die tussj twee jongelingen: Karlijn Ag^ (16) uit en de twaalfjarige F)J derique van de Velde uit Kap? Ie. De wedstrijd tussen bsi meisjes'die een prima techi hebben, eindigde in een 6-3-overwinning voor jAgten. Tactisch Marjan Ganseman en Marjole Meulenberg - die allebei cornpi titie hebben gespeeld bij ij De Schelde in Vlissingen-s'a ook in de tweede ronde. Gaas man schakelde de veertien™ Renee Pieters uit, Meulenbs speelde tactisch goed tegen i gelique van der Meet enig met 6-2, 6-3. De achttienjarige Saskia Om je, afkomstig uit 's Gravenpo der, kende niet al te veel prol! men met Vera Jongman enzai: de tweede ronde flink aam bak moeten. Oranje treft nas lijk de als eerste geplaatste ma Andrade, de nummer 4h; Nederland. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: mw. v.d. Laan/Bruggeman 64.03, mw. Roovers/Roovers jr 61.73, van Maaren/Schrijnemakers 59.95, dms. Kramer/Schoolmeester 54.85, Breedveld/Vermaat 51.53, dms. Wiessner/lngenegeren 51.28, Cattoir/ Van der Kuijl 51.02, mw. van Dongen/ Jongejan 50.77, dms. van Bruinesse/de Waal 50.26. B-lijn: Krappen/Wagenaar 64.03, dms. van Boven/Huisman 59.44, Polderdijk/Scherp 58.16, van Dongen/ Vorenhout 54.85, mw. Boter/van Zwie- ten 54.85, dms. Alewijnse/v. d. Brink 54.08, dms. Dingemanse/Wijnen 53.06. C-lijn: dms. Peters/Tieman 69.64, echt paar van Ham 64.29, dms. de Koning/Luijpen 56.38, mw. van Belzen/van Veen 55.87, mw. van Leeuwen/Schoof 55.36, van Essen/ Vin- ke 54.34, dms. Pruijssers/Steketee 53.83, Duits/Krijnen 53.32, de Bakker/ Van den Berg 52.04. Goes. Hiltex Zeeland Damtoernooi. Vierde ronde. Groep 1: A. Schwarz- man-B. Provoost 2-0, G. Valne- ris-N.Hoekman 2-0, E. Prosman-M.Bar kel 2-0, V. Tsjecholew-J.Ndjofang 0-2. Stand: 1. A. Schwartzman, G. Valneris, E. Prosman,J. Ndjofang 4-5; 5. B. Pro voost 4-4; 6. W. Tsjecholew en M.Barkel 4-3; 8. N. Hoekman 4-2. Groep 2: A Tsjizov-A. Kousemaker 2-0, W. Wirny-D. Diakite 2-0, K. Thijssen-R. Misans 2-0, R. Heusdens-Z. Golubeva 0-2. Stand: 1A. Tsjizov 4-6; 2. Z. Golub jeva en W. Wirny 4-5; 4. K. Thijssen en D. Diakite 4-4; 6. R. Heusdens en R. Mi sans 4-3; 8. A. Kousemaker 4-2. Zwitserse groep: B. Clasquin-G. Gan- jargal 1-1, E. Heslinga-R. Dusebout 0-2, A. Damen-V. Kudrivcev 0-2, P. Meurs-K. Posthumus 1-1, E. Holstvoogd-F. Ndon-, zi 1-1, R. van Drunen-J. de Jonge 2-0, J. v.d.Weteringh-A. Groenendijk 2-0, G. Hessing-A. Baksoellah 2-0, J. Kok-M. Palmans 1-1, W. Verschoor-D. Souman 0-2, M. Rentmeester-G. Bosker 1-1, T. Wielaard-C. Kentie 1-1, W. Koppejan-P. Bakelaar 2-0, L. Schnieders-K. de Jonge 0-2, C. van Eenennaam-J. Baaijens 1-1, A. Stehouwer-B. Graas 0-2, J. de Wild-L. de Graag 1-1, M. de Wolf-T. Meurs 2-0, J. Terpstra-R. Rentmeester 1-1, F. Blaas-J. de Vast 1-1, K, Oste-N. Roelofsen 0-2, W. Bennink-A. Janse 2-0, J. Tilroe-J. Poppe 2-0. Stand: 1. Clas quin, Kudriavcev en Ganjargal allen 4-7; 4. v.d. Weteringh, Dusebout, Hessing, v.Drunen en Souman allen 4-6. Oudelande. Wip 1: 1e Hoofdvogel: P. Repkes, Victoria, 2e Hoofdvogel: H. Schipper, Victoria, 1e Zijvogel: A. Rijk, ADLM, 2e Zijvogel: M. Joosse, Edele Handboog, 3e Zijvogel: Bart Franse, Wil lem Teil, 4e Zijvogel: R. Verdonk, Con cordia, 1e Kal: C. van 't Westeinde, Gil- ze Rijen, 2e Kal: H. Schipper, Victoria, 3e Kal: P. Oosthoek, Vrije Schutters, 4e Kal: L. Rentmeester, Willem Teil, Wip 2: 1e Hoofdvogel: T. Repkes, Victoria, 2e Hoofdvogel: J. Vermeule, Edele Hand boog, 1e Zijvogel: M C. Verdonk, Con cordia, 2e Zijvogel: W. Voet, Gilze Rijen, 3e Zijvogel: K. Hamelink, Soranus, 4e Zijvogel: Loting 1e Kal: C. van 't West einde, Gilze Rijen, 2e Kal: J. de Koeyer, Diana, 3e Kal: nag, 4e Kal: nag. Zeelandia Ovezande. Wip 1:1e Hoofd vogel: W. Voet, Gilze Rijen, 2e Hoofdvo gel: L. Rentmeester, Willem Teil, 1e Zij vogel: Bart Franse, Willem Teil, 2e Zijvo gel: J. Bongers, Zeelandia, 3e Zijvogel: J. Verbart, Willem Teil, 4e Zijvogel: J. van Steenbergen, Willem Teil, 1e Kal: J. van de Guchte, Zorgvlied, 2e Kal: P. de Putter, Concordia, 3e Kal: C. Jeremias- se, Zorgvlied, 4e Kal: J. Bongers, Zee landia, Wip 2: 1e Hoofdvogel: P. Oost hoek, Vrije Schutters, 2e Hoofdvogel: A. Rijk, ADLM, 1e Zijvogel: L. van Dijke, ADLM, 2e Zijvogel: C. van 't Westeinde, Gilze Rijen, 3e Zijvogel: J. Rentmeester, Willem Teil, 4e Zijvogel: H. Franse, Wil lem Teil, 1e Kal: R. Buisrogge, Zeelan dia, 2e Kal: J. Harinck, Diana, 3e Kal: nag, 4e Kal: nag. Zorgvlied. Ellewoutsdijk. Blokschie- ting: Wip 1: C. Jeremiasse, Zorgvlied, Wip 2: D. Verdonk, Jac. van Beieren (winnaar), D. Boonman, Willem Teil, Wip 1:1e Hoofdvogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied, 2e Hoofdvogel. P. de Putter, Concordia, 1e Zijvogel. P. Oosthoek, Vrije Schutters, 2e Zijvogel: C. Jeremias se, Zorgvlied, 3e Zijvogel: nag, 4e Zijvo gel: nag. 1e Kal: F. Koens, Spes Nostra, 2e Kal: E. Maat, Zorgvlied, 3e Kal: B. Gle- rum, Diana, 4e Kal: M. Goeree, Zorg vlied, Wip 2: 1e Hoofdvogel: C. Joosse, Edele Handboog, 2e Hoofdvogel: C. Joosse, Edele Handboog, 1e Zijvogel: F. Koens, Spes Nostra, 2e Zijvogel: M.J. Verdonk, Concordia, 3e Zijvogel: J Plat- schorre, Zorgvlied, 4e Zijvogel: F. Koens, Spes Nostra, 1e Kal: M. de Jon ge, Soranus II, 2e Kal: C. Joosse, Edele Handboog, 3e Kal: nag, 4e Kal: nag. (Oostmalle B), 2. Kees Cijsouw (6n de), 3. Gijs van Wijnen (Gameren!, Wim Ceulemans (Antwerpen B), 5 nus Wisse (Krabbendijke) 6. Ke» Goffau (Rilland), 7. Leo Janse (Yersei 8. Jaap van Tatenhove (Axel), 9 G Dekker (Voorthuizen), 10. Andy Oh ninck (Oudenburg B). Vrouwen I h ke Tamar van Wal (Grijpskerk), 2 fn cien Wisse (Waarde), 3, Bregje Leijó kers (Utrecht). Lucky Day. 6-18-19-20-21-31-32-35- 61-63-64-66-68-73-76. Oost-Souburg. Nationale ranger toernooi. Hoofdtoernooi. Mara enkelspel, eerste rondes. R fo bergh-N. Kusten 6-4 3-6 7-5, Lfo ka-F.P. Consten 6-2 6-1, G. Lau-J w Rooijen 4-6 7-6 3-0 opg,, L Lobach Colijn 7-6 6-7 6-1, B. Dijkstra-P. Hoi 6-0 6-3, M. van Kuijk-Y. Hilkhuijsen 6-1 6-4, M. Felius-B. Kaffener6-31-5 Quaak-J. Bish 4-6 6-4 6-3, P. FeliusT. lius 5-7 2-0 opg., M. te Poele-B.van Sande 6-2 7-5, P. Donker-W. van Zet 6-1 6-2, T. America-P. van Aken 6-3t R. Oostdam-D. van Hoof 6-3 6-1, Braamhaar-S. Huis in 't Veld 7-5 64, de Rooij-M. Bernard 6-0 6-0. Vrouw enkelspel, eerste rondes. S. Oranje Jongman 6-3 6-3, K. Agten-F. van Velde 6-3 6-3, J. Mertens-I. Saman' 6-1, M. Groot-S. Pauwels 6-1 6-2, Ganseman-R. Pieters 4-6 7-6 6-1,Lv Winsen-I. Roks 1-6 7-5 6-3, M. Meuii berg-A. van der Meet 6-2 6-3, K. K mans-l. Weegels 6-2 6-2. Open toernooi. HE5: M Flikweer- Joosse 4-4 opg., J. Wiggers-M deWi 6-3 6-0. HD6: J. Knobbout/J. Vel ge-R. Jansen/B. Mulder 7-5 6-4 DDS: Hartog/S. van der Zweep-N. Ie Du: Meijer 6-2 7-6. GD3: S. Pauwels/S.V meulen-M. Wolfert/T. Huis 6-7 646 A. van Beest/S. Huis in 't Veld-J. Wit/P. Marteijn 6-2 6-2. GD5: Goudt/N. de Water-M. Flipse/H. Gun 6-3 6-4. GD6: A. van der Meel/S.» Bremen-E. Verdonk/R. Alders 6-151 Houmes/B. Felius-M. Steketee/M. Regt w.o. Zierikzee. 5e Veteranentoernoi HE5: O. Kramer-H. van Megen54* M. Lodewijk-M. Salomons 4-14-0 «E W. Mulders-T. Snijders 4-2 4-2. HD6: den Hollander/P. ten Haft Lagendijk/W. Mulders 3-5 4-2 4-I, Verkaart/O. Kramer-R. Vrij/A. Koste' 4-1, E. Kouwenberg/J. Vleeshouv® Lagendijk/K. de Vos 4-1 4-2, Pi Roon/A. Plaizier-B. Kot/W. Mulderil 4-2. DD6: C. de Boer/R. van Till» Zomer/K. Vroegop 4-2 4-1, J. Sctó1 Deurloo-E. Terwisscha-J. de Koninj' 4-2. GD6: N. Bos/W. Mulders-/: Koning/J. Hoare 4-1 4-2, J. 1 Engelsman/P. de Roon-N. BosAV. M: ders 3-5 4-2 4-1, J. Schot/K, Verton de Koning/J. Hoare 4-2 4-2. Heinkenszand. Total Tebo-toa nooi. HE5: W. de Kok-R. AlmeW 5-4 4-1. HE6: J. van der Weele-W.'i Leeuwen 5-4 4-0, R. de Bokx-P. Ven* 4*-2 4-0. HD6: B. van Sabben/K vanS zen-J. Gernler./H. Bosschaart 4-04-2 Wondergem/L. Baas-P. Verstra® Sprinkhuizen 4-2 0-4 7-1. DD5: Ganseman/E. Smits-Y. Huybrech® Boonman 5-4 0-4 7-5. DD6: Poortvliet/A. Vreke-M. van GarselM kenkamp 4-1 4-2, S. de Marco/CJ* teeg-E. Blok/D. Tolhoek 4-0 4-2.GD-: Hoogesteger/J. Raas-C Bruyn» Sprinkhuizen 5-3 5-4, T. Uitterhovü Meulmeester-J. Hoogesteger/J. *4 3-5 5-4 7-2. GD6: C. Versteeg/R.Ho? veen-S. van Hekken/J. de Koeyer 5-4, M. Braam/P. Verstraete-J. Knu'- Schoone 4-2 4-0,1. van Ombergeu-i Bokx-C. van der Linde/B. van Saw 4-1 3-5 7-5, R. Jongsma/M. Jongs» Molegraaf/W. Kok 4-2 4-2, Suurland/H. van Sabben-A. Veldlo. Veldhof 4-1 4-2. Donderdag Dammen Hiltex Zeeland Open. Vijfde en ronde. Aanvang vijfde ronde oma- uur, zesde ronde om 15.00 uur Lo' Sportpunt Zeeland aan de Zweif- weg in Goes. Tennis Eerste ronde nationale rangMjsttoa nooi. Organisatie: tennisclub Souh-: Locatie: Oost-Souburg. Aanvang: Voetbal i:ldJ jule M dskerü® Oostkapelle 40 min 3 ronden. Mannen: 1. Gunther van Hoogten Sloepoort Cup. Pof'eC Patrijzen, RCS, 's-Heer Arendskeri^ MZVC. Aanvang 18.45 uur. voetbalvelden Nieuwdorp. *1 Igtnjjgg MMMHi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16