Zaamslag speelt met Philippine PZC Flikweert wint loodzware finale Aardenburgs Kikkertoernooi Kloetinge is laks in de afwerking Hulsterloo boekt monsterzege: 18-0 Steen verrast met 2-1-zege in en tegen Arnemuiden Podiumplaats voor Veerman in Knokke Serkedakis is uitermate succesvol in Philippine uitslagen agenda maandag 16 augustus 2004 door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Arnemuiden leed zaterdagmiddag in zijn eer ste optreden in deze voorberei ding een verrassende nederlaag tegen Steen: 1-2. SSV'65 en Ter- neuzen hielden elkaar negentig minuten lang in evenwicht en kwamen op een 1-1-gelijkspel uit. Zaamslag bleef tegen Philip pine slechts één treffer van de dubbele cijfers af. SSV'65-Terneuzen 1-1 (1-1): Bei de ploegen waren redelijk aan el kaar gewaagd en gaven elkaar ook weinig toe. Dat leidde tot veel middenveldspel en slechts een handvol doelkansen. Na 35 minuten spelen bracht Pim Bruins de thuisclub op voor sprong, maar lang hield de 1-0 niet stand. Nog voor de rust zorgde Chinedu Chukwugbo .voor 1-1. In de tweede helft ver anderde het spelbeeld nauwe lijks. Ondanks dat beide trai lers een aantal wissels inbrach ten, bleven verdere doelpunten uit. Aardenburg-Terneuzense Boys 0-5 (0-1): Aardenburg kon Ter- neuzense Boys in de eerste helft nog redelijk partij bieden, maar raakte na de rust het spoor bijs ter. Evert-Jan van Opdorp scoor de zowel in de eerste als in de tweede helft. Van. 2-0 werd het uiteindelijk 5-0, omdat ook Tim Louwiesse, Mark de Pooter en Marco Bolleman nog raak scho ten. Arnemuiden-Stcen 1-2 (1-1): In zijn eerste wedstrijd in de voor bereiding liet Arnemuiden zich verrassen door Steen, dat toe sloeg in de tweede helft toen bij de zaterdag-tweedeklasser het licht langzaam uitging. In de ge- lijkopgaande eerste helft scoor den beide ploegen elk éénmaal. Voor Steen deed1. Werner Bis schop dat en vbo;r\Arnemuiden Bart van Steveninck. Halverwe ge de tweede helft werd het 1-2 door een doelpunt van Dennis Buijs. Daarna zag het er naar uit dat het eerder 1-3 zou wor den dan 2-2. Zaainslag-Philippine 9-0 (2-0): Zaamslag had weinig mededo gen met Philippine, dat één helft lang de illusie mocht koes teren met een redelijk resultaat naar huis te kunnen vertrekken. Randy Lauret had de thuisclub weliswaar al vroeg op voor sprong gezet, maar daarna duur de het tot de 44e minuut voor dat dezelfde speler de score kon verdubbelen. Kort na de hervat ting capituleerde Philippine de finitief en kon Zaamslag steeds verder weglopen. In de tweede helft scoorden achtereenvolgens Tommy Tissink, Peter Dieleman (2x), Jacco den Hamer (2x), Hu- bert van den Hemel en Erik Tis sink. Veere-Bresltens 2-5 (2-2): Eén helft lang ging de wedstrijd ge- lijkop. Daarna trok Breskens meer en meer het initiatief naar zich toe en werd het via 2-2 en 2-3 uiteindelijk 2-5. Michel Coc- quit en Mario de Fouw bezorg den Breskens voor de rust een 2-0-voorsprong, maar Veere kwam kort voor en kort na de rust terug tot 2-2 door treffers van René-Michel Gerritsen (uit een strafschop) en Sebastiaan Traas. Niels Pielaet schoofde be zoekers daarna naar 2-3, waar na Esad Osmanovski de zege" nog meer glans gaf met twee doelpunten (waarvan één uit een penalty) in de slotfase: 2-5. Oostburg-Spui 2-5 (2-2): Was voor de rust nog sprake van een redelijk gelijkopgaande wed strijd, na de hervatting was Spui zoveel beter dat het te recht met 2-5 won. In de eerste helft scoorde Mark Otterloo tweemaal voor de bezoekers, maar kwam het antwoord nog van Dominique Verlinde en Peter van der Linde. Een derde tegentreffer (dit keer van Jürgen Meijer) was Oostburg echter teveel. Jorg van de Mark en Martin Kalisvaart dreven de score daarna nog op naar 2-5. Biervliet-Hontenisse 0-0 (0-0): Hontenisse had in de vlakke KNOKKE - Rutger Veer man is bij de internationa le strandloop in het Bel gische Knokke op de derde plaats geëindigd. De atleet uit Aardenburg fi nishte na vijf kilometer in een tijd van 18.40 minuten. Veerman was daarmee 35 seconden langzamer dan de Belgische winnaar Wou ter de Brabandere. Erik Cappon uit Zuidzande ein digde op de vierde plaats. In Knokke verschenen meer dan duizend deelne mers aan de start. Zaamslag-spits Maarten de Groene (midden) kopt, maar doelman Daniël Schieman van Philippine zal redding brengen. door Jasper Harthoorn GOES - Kloetinge sloot de oe fenwedstrijd bij de Jonge Spartaan zaterdag met een 3-0-zege af. Toch was trainer Dolf Roks niet helemaal tevre den. „We hebben de tegenstan der weggespeeld en veel kansen gecreëerd, dan zijn drie doelpun ten veel te weinig." De Jonge Spartaan-Kloetinge 0-3: Kloetinge had. een duidelijk overwicht en opereerde veelvul dig op de helft van de tegenstan der. In de tweede helft werd het allemaal wat slordiger aan de kant van de Zeeuwen, die daar door met een 3-0-eindstand ge noegen moesten nemen. Daan Esser scoorde tweemaal, de an dere treffer kwam op naam van Stefan Wielemaker. Kapelle-Oostkapelle 1-5: Oost- kapelle begon beter aan de wed strijd en stond dankzij Angelo Schaalje en Arjan Pattenier al ,snel met 0-2 voor. Het sterke be gin van Kapelle in de tweede -helft mocht niet meer baten. Oostkapelle was conditioneel .verder en nauwkeuriger in de af werking. Micha Lekawaël, An ton Kruit en Giacomo Wattel scoorden voor de uitploeg, waar na Plans Tolhoek de eer kon red den voor Kapelle. De Meeuwen-VIissingen 0-2: Vlissingen kende een vliegende start tegen de ploeg uit Zoute- lande. Lunven Vermeer scoorde ■al na vier minuten voor de Vlis- singers. Toen diezelfde Vermeer ook voor de 0-2 zorgde was de wedstrijd gespeeld. ZSC'62-RCS 1-3: RSC bekroon de het trainingsweekeinde in Scharendijke met een verdiende 3-1-overwinning op ZSC'62. De Souburgers hadden het betere van het spel en kwamen dankzij Martin Jansen, Youssef Afkir en Ruud Verbeek op een 3-0-voor- sprong, waarna de thuisploeg de eer redde. MZVC-Jong Ambon 0-3: Na rust hielpen verdedigende fou ten van MZVC de bezoekers in het zadel. Martin Waisapy wist daar een paar keer goed van te profiteren en met een loepzuive re hattrick bepaalde hij de eind stand op 0-3. Noad'67-SKNWK 1-2: SKNWK begon sterker aan de wedstrijd en kwam dankzij Christiaan van Vossen verdiend op voor- sprong. Noad'67 kwam dankzij een lobje van Corné de Frel nog wel op gelijke hoogte, maar Maarten Padmos besliste de wedstrijd toch nog in het voor deel van SKNWK. Dauwendaele-Goes 3-3: Op het vernieuwde veld van Dauwen- daele kwamen beide ploegen tpt een aantrekkelijke pot voetbal. Dauwendaele had het betere van het spel in de eerste helft, maar Goes kwam na de rust sterk terug. Voor Dauwendaele scoorden René de Nooijer, Den nis Dobbelaar en Jordy van Bun deren, voor Goes was Pattrick Ketting driemaal trefzeker. Apollo'69-Zierikzee 0-7: Het twee klassen hoger spelende Zie- rikzee liet geen spaan heel van Apollo'69. De thuisploeg, die zich ver terug liet zakken, werd in de slotfase compleet overlo pen. Thomas Vos was uitblinker met liefst zes doelpunten. Het ze vende doelpunt kwam op naam van Patrick Verkaart. Rillandia-Zeelandia Middel burg 2-1: Rillandia was de eer ste helft de sterkere ploeg en kwam verdiend op een 2-0-voor sprong. Jan-Willem Meeuwse en. Michel Smits troffen doel voor de thuisploeg. Zeelandia Middel burg deed in de tweede helft nog iets terug via Alberto Conde de Morgado. Wolfaartsdijk-Hansweertse Boys 1-5: Hansweertse Boys was sterker en kon makkelijk profiteren van persoonlijke fou ten in de verdediging van Wol- faartsdijk. Tim Jacobussen (2x), Alex Lakké, Frank Quakkelaar en Fersujan Selim scoorden voor de ploeg uit Hans weert, waarna Jan Koole nog iets terug kon doen. Serooskerke-Noormannen 5-1: De eerste helft kwam niet echt op gang. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd en Jeroen de Reus (Serooskerke) en Sjaak de Pagter (Noormannen) zorg den voor de .1 -1 -ruststand. In de tweede helft schakelde Sero.oskerke een tandje bij en liep via goals van Wilco de Keu- ning, Christiaan Francke, Hui- bert Deurloo en Frank Allaart uit naar 5-1. Patrijzen-Heinkenszand 1-1: In een gezapige wedstrijd tussen twee incomlete ploegen kwam Heinkenszand dankzij Yuri Weststrate op voorsprong. In de tweede helft trok Patrijzen de stand weer recht, Niels Mulder maakte de gelijkmaker. door Willy van Leeuwen AARDENBURG - Mart Flik weert schreef gisteren het man- nenenkel 4 van het door de weer goden geplaagde Kikkertoer nooi in Aardenburg op zijn naam. In een loodzware finale kreeg hij veel weerstand van Henny van Kuijk. Vooral in de beginfa se van de eerste set maakte Flik weert veel fouten, maar hij won nog wel nipt met 7-5. Bij een 3-0-voorsprong in de tweede set gloorde de toernooizege en Flik weert liet Van Kuijk niet meer ontsnappen. „Ik ken hem niet, maar hij heeft zijn halve finale gemakkelijk ge wonnen, dus dat belooft wat," voorspelde Bressiaander Mart Flikweert gisteren al vlak voor zijn finale in het enkel 4 tegen Henny van Kuijk. En inderdaad, Van Kuijk speel de erg sterk. Öij sloeg hard, was snel en legde veel diepte in zijn slagen. Hij liet Flikweert in de beginfase de fouten maken en de keiharde klappen langs de zij lijn waren veelal een punt. „Het lijkt wel mini-tennis dat ik speel", mopperde Mart Flik weert, toen hij weer een bal vol ledig verkeerd raakte. Beide spe lers wonnen hun opslag en het bleef tot de laatste game gelijk op gaan. Flikweert behield on danks de wat mindere fase toch het overzicht en kon net op tijd doordrukken naar 7-5. Van Kuijk zag zijn inspannin gen en fraaie techniek niet be loond en kwam in de beginfase van de tweede set in problemen. Flikweert rook bloed en trok fel van leer. Hij nam een 3-0-voor- sprong en die gaf hij niet meer uit handen: 6-3. Pfeiffer Zijn tweede finale, in het enkel 5 tegen Wesley van Noord, was in de eerste set een makkie: 6-0. Bij 6-7 in de tweede set was de kaars echter uit en moest Flik weert, die nog met naweeën van de ziekte van Pfeiffer kampt, op geven. Voor Wesley van Noord kon de ze finaledag niet kapot. Hij won samen met Alexander Bun de fi nale van hét dubbel 5 van de routiniers Eric Hensen en Bert Dutree. Vooral Hensen kon goed volleren, maar de kanonskogels Mart Flikweert versloeg in de finale van het enkel 4 Henny van Kuijk met 7-5 6-3. foto Camile Schelstraete vanaf de andere kant van het net gingen te snel voor Hen- sen/Dutree. „Die mannen heb ben verdiend gewonnen. Ze slaan keihard en wij konden dit niet altijd even goed volgen," verklaarden Eric Hensen en Bert Dutree na afloop, terwijl Van Noord en Bun terecht ape trots over het druk bevolkte ten nispark liepen. Lange wachttijd Edgar Brenner en Mario Nelisse vonden in de finale van het dub bel 6 hun Waterloo tegen het 'BB-duo' Piet Baas en Bram van de Broecke. Met 6-4 en 6-3 ging Baas/Van de Broecke met de ze ge aan de haal. „Op die baan speel je meer tegen de wespen dan tegen je tegenstanders," al- dus Brenner, die toch kan terug kijken op een sterk toernooi. Mark Felius was op dat moment na een lange wachttijd al aan het inspelen voor het enkel 3. De favoriet maakte ook tegen Luuk Hoogesteger geen misstap en hoewel hij de eerste setwinst pas op zak kon steken na de tie break, maakte hij in de tweede set zijn plaatsing helemaal waar en won met 6-3. Voor Robin de Witte en Tom Huis, die gistermiddag ook al in Oost-Souburg moest aantreden, duurde de finale in het dubbel 3 tegen Patrick Marteijn en Dono van Blackman iets te lang. Na winst in de eerste set met 6-3 voor De Witte/Huis kwam Marteijn/Blackman steeds beter in de wedstrijd en krabbelden met tweemaal 6-4 toch nog de overwinning binnen. Opmerkelijk was de prestatie van Karlijn Agten. Ze won in het enkel 3 in twee sets van Anouk van Straaten, won het vrouwendubbel 3 samen met Maud Vliegen en bekroonde een sterke toernooiweek met de winst in het gemengddubbel 3 samen met Donovan Blackman. „Ze speelde grandioos en vrij wel foutloos. Velen in Zeeland kennen deze Karlijn niet, rea geerde een terecht trotse móe der Ine Agten na het succes van haar dochter. Ook Tioa-speel- ster Imre van Overloop was dichtbij een toernooizege, maar Maartje de Wit stak hier in het enkel 5 in twee spannende sets een stok voor: 7-6 en 6-4. wedstrijd over het algemeen het beste van het spel, maar Bier vliet hield zich staande op basis van veel inzet en strijd. Aan bei de kanten viel echter nauwelijks een serieuze doelkans te note ren, zodat het 0-0 was en bleef. VCK-Vogelwaarde 9-1 (4-1): Vo gelwaarde bleek geen partij voor een ontketend VCK, dat bij de rust al met 4-1 leidde en ten slotte met 9-1 won. Simon Voet en Levon Scheybeler (2x) scoor den voordat Michel Nieuwelink de tussenstand op 3-1 kon bren gen. Daarna troffen ook Eric Goud, Eddy van Rumpt, Amid Quardi- zah, Eric Damen, Bram de Regt en Michel Meulmeester nog doel: 9-1. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders TERNEUZEN - Hulsterloo boekte een monsterscore in een vriendschappelijk treffen bij Kruisland. De Brabantse vijf- deklasser moest maar liefst acht tien keer de gang naar het net maken. HW'24 versloeg Dom burg (4-1) en opvallend ruim was de zege van RIA W. op Wal cheren: 6-1. Het Achiel de Bruyckeretoer- nooi in Hoofdplaat werd gewon nen door Terneuzen 2. Die ploeg versloeg in de finale een Aarden burg-combinatie met 3-1. HVV'24-Domburg 4-1: HW'24 miste een zevental vaste basis krachten en dat deed zich voor al in de eerste helft gevoelen. Het was niet meer dan verdiend dat Domburg met 0-1 ging rus ten door een doelpunt van Wilco van Eijzeren. Tijdens de rust voerde de thuisploeg verschillen de wissels door. Dat resulteerde in een veldoverwicht in de twee de helft. Drie treffers van Kana da Rosa Bernardo en een straf schop van Kieran O'Shea brach ten een 4-1-eindstand op het sco rebord. RIA W.-Walcheren 6-1: Een vrij wel compleet RIA had niet veel moeite met de bezoekers. De thuisploeg liep uit naar 3-0 door treffers van Arno Verlinde (2x) en Geertjan de Smet. Op slag van rust scoorde Walcheren te gen via Michel van Dalen. In de tweede helft tilden Geertjan de Smet, Ludwig van Gremberghe en Maarten Kolijn de eindcijfers naar 6-1. Kruisland-Hulsterloo 0-18: Het in de onderste regionen van de vijfde klasse bivakkerende Kruis land was totaal geen par tij voor Hulsterloo. Stefano de Vos (4x), Daan van Damme (4x), Kenneth Mangnus, Onno van Ombergen (3x), Niels Comelis (2x), Cristoph Praet, Mario Ver- meirssen (2x) en Sylvester Sturm verzorgden de productie. Clinge-Axel 0-1): In de eerste helft was Axel wat beter, maar na de doelwisseling zorgde de thuisploeg voor het meeste ge vaar. Het was echter juist in die periode dat Axel scoorde, Tien minuten voor het einde liet Ran dy Zandstra de 0-1 aanteke Corn Boys-Koewacht l-i-j, eerste helft was Koewacht sterker en nam het de ]gj via Cristophe Coene. Nog de pauze zorgde Sven meersch uit de rebound vas' strafschop voor 1-1. In dei, de helft was Corn Boys dij lijk sterker, maar kon dal: schil niet in cijfers uitdruip HW'24 2-Graauw4-l:In(jj| ste helft maakte een ste HW'24 2 het verschil. twee minuten opende Kog Blieck de score. Hij tefe voor een puntgave hattricki in de 16e en 42e minuul'. nieuw te scoren. Na de pa toen de teams meer aan dj gewaagd waren, werd hels nog 4-0 door Evert van; Berg. Pas in de slotfase scoj John de Vos tegen. Steen 2-SD0'63 1-2: veldspel ontliepen de tea® kaar weinig. SDO'63 kreeg de betere doelkansen. Toch het Steen 2 dat de score op via Laurens van Remortele,! voor de pauze liet Marco 1-1 noteren. Na de rust zoj diezelfde speler voor 1-2. Terneuzen 2-Aardenburgeg natie 3-1: Terneuzen 2 was al voor de pauze sterker, opende Aardenburg tege veldverhouding in de scort Jeroen de Bart. Nog voordes ze boog Terneuzen 2 die ai stand om in 2-1 door ten van Stefan van de en Marvin Hamelink. Na rust was het iets evenwic ger, al bleef Terneuzen delf nisch betere ploeg. Het werd slotte 3-1 door Jan-Willem! gelder. Hoofdplaat-IJzendijke 3- spitsenduo Erik de Rechter/B ry Sutin van de thuispl maakte vooral het verschil! de Rechter opende vijf voor de pauze de score. Nar liep Hoofdplaat uit naar 3-D aangeven van Barry Sutin sü de De Rechter 2-0 en kort a na waren de rollen omgedn en stond Erik de Rechter aa basis van de 3-0, die doorS; gemaakt werd. Negen minuten voor hete legde Ivo van de Calseydf 3-1-eindstand vast. door Willy van Leeuwen PHILIPPINE - Joffrey Serkeda kis, een talentvolle negentienja rige speler van Animo, toonde gisteren tijdens de finaledag van het nog steeds groeiende ten nistoernooi in Philippine de bes te 'Mosselkrauwer' te zijn. Ser kedakis won zowel het enkel als het dubbel 6 en maakte daar mee zijn resultaten van vorig jaar, toen hij tweemaal net naast de eindzege greep, in een klap goed. Serkedakis versloeg Mike van Ee met 6-4 en 6-3 en samen met Randy Boddaert was hij te sterk voor Frank de Kam en Jan Maar ten van de Vrie. Dat duel eindig de eveneens in 6-4 6-3. „Vorig jaar was ik nog een 8-spe- ler, nu ben ik 6 en ik mag wel zeggen dat ik hier een heerlijk toernooi heb gespeeld", aldus Serkedakis na zijn dubbels „Vorig jaar verloor ik hiera halve finale mijn enkelpartj samen met Mike van E we er in de tiebreak net ia Ik had dus nog wat goedtei ken." Serkedakis speelt als sluiting van zijn toernoa reeks nog in Vogelwaarde men met Nicole van dei in het gemengddubbel. Het toernooi in Philippine!! in het gemengddubbel 6 ook mooie finale. Annemaricj Loo en Ingmar Vermeulen! gen in de eerste set een fi 6-'O-nederlaag te slikken li Tessa Lammens en Abi van! re en niets leek een toernooa van Lammens/Van Lare is weg te staan Toch krabtó Van Loo en Vermeulen uit diepe dal en herstelden! voorbeeldig. Met tweemaal stelden ze zelfs hun toemat ge nog veilig. Aardenburg. Kikkertoernooi. Fina les. Vrouwen. VE 3: Karlijn Ag- ten-Anouk van Straaten 6-3 6-1. VE 5: Maartje de Wit-lmre van Overloop 7-6 6-4. VE 7: Antoinetta Reesink-Esther Vervaet 6-2 6-4. VE 8: Evelien de Vis- ser-lneke van Noord 6-2 6-3. VD 3, pou le: 1. AgtenA/liegen. VD 6: Vinje/De Paepe-Versluis/De Gijsel 6-2 6-2. VD 7: Paridaen/De Gijsel-Fleerakkers/Reesink 6-2 6-4. VD 8: De Visser/De School- meester-Verplanke/Priester 6-2 6-4. Mannen. ME 3: Mare Felius-Luuk Hoo gesteger 7-6 6-3. ME 4: Mart Flikweert- Henny van Kuijk 7-5 6-3. ME 5: Wesley van Noord-Mart Flikweert 0-6 7-6 opga ve. ME 5 35+: Philip Haldermans-Teun van Heelsbergen 6-1 6-1. ME 6: Niek Strijdonk-Eric Lison 6-4 5-4 opgave. ME 7: Brian de Waele-Johan van Leeuwe 6-2 6-1. ME 7 35+: Stefan Heising-Uwe Feldner 6-4 7-5. ME 8: Robbie van de Wijnckel-Koen de Buck 7-5 6-1. MD 3: Marteijn/Blackman-De Witte/Huis 3-6 6-4 6-4. MD 4: Standaert/Calsyn-Van Riel/Hensen 7-6 6-3. MD 5: Van Noord/Bun-Hensen/Dutree 6-3 6-2. MD 6: Van de Broecke/Baas- Brenner/ Nelis se 6-4 6-3. MD 7: Van de Wijnckel/ Quaak-De Coussemaeker/Ringoot wo. MD 7 35+: Bentley/Van den Kerckho- ve-Raaijmakers/Zeegers 6-4 7-5. MD 8: De Cocq/De Coussémaeker- Van der Slikke/Elfrink 6-1 6-4. Gemengd. GD 3: Agten/Black,man- Leenhouwers/Marteijn 6-3 6-3. GD 5 35+: Van Heelsbergen/De Clerck-Ree- sink/Maenhaut 6-0 6-4. GD 6: Dijkers/ Arens-Van Overloop/Maenhaut 3-6 6-2 6-0. GD 7: Van der Hooft/De Ryke-Van Remortel/De Clerck 6-2 7-6. GD 7 35+: Hazen/Hazen-De Waele/Porreij 6-4 3-2 opgave. GD 8: Van de Wijnckel/Boo- gaard-Maenhaut/De Clerck 7-5 6-2. Philippine. Mosselkrauwertoer- nooi. Finales. Vrouwen. VE 6, pou le: 1. Leontine Dingenouts. VE 7: Gini Roeland-Wilsje Weeren 6-4 7-5. VE 8: Alita de Wielan,d-Joyce Buyze 6-3 6-2. VD 6, poule: 1. Vervaet/De Vries. VD 7: Lacunes/Pattyn-Dingemanse/lam- bert 6-0 6-3. VD 8: Susanna/lli Buyze/Mulder 6-4 6-2. Mannen.# Joffrey Serkedakis-Mike vanEeW ME 7: Nicky Samijn-Michel Pal» 6-3. ME 8: Ronald Aarnoudse-BJ rebout 7-5 6-0. MD 6: Boddaeitö dakis-De Kam/Van de Vrie 6-4 6-1 mengd. GD 6: Van Loo/Vern» Lammens/Van Lare 0-6 6-1 6-1.» Lacunes/ Stofferis-Roeland/Roela 6-1GD 8, poule: 1Bracke/Biacü Goedereede. TMZ-wedstrijd. teurs A: 1Johnny van der Klooi? wedorp); 2. Tjitte van den Buijsl» burg); 3. Marco Kuijvenhoven |K wijk); 4. Dennis Mesu (Middelt*»; Roger Oomen (Etten-Leur); 6. Pe3 Leeuwen (Zoetermeer); 7. Jack** Horst (Oost-Souburg); 8. Nico berg (Zierikzee); 9. Hans van Di|wl len). Amateurs B: 1. Cees va*, maartensdijk (Zuidland); 2. foiW (Driewegen); 3. Charl Dietvorstiof Op Zoom); 4. Kevin Gideonse(He?' zand); 5. Jack Goense (Oudelan» Maarten Janse (Wolphaartsdp Jaap van Meurs (Zuidland); 8.M3 Goeree (Driewegen); 9. Rudy de (Hoedekenskerke). Maandag Dammen Hiltex Zeeland Open. OpemOj 14.30 uur, aansluitend om aanvang van de eerste ronde. Sportpunt Zeeland aan de Zn® weg in Goes. Voetbal Oefenvoetbal: Serooskerke-föq (aanvang 19.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36