Sven Vermeulen ml nog wel meer Steil wagen bijna grootmeester PZC Zweistra op finaledag Topcompetitie ,21 directeur: groei A-tennistoernooi Souburg Michel Everaert coördinator voor leachvolleybal m mmm Deij op tijd bij les in Aardenburg Tennisser Serkedakis niet te stuiten Dubbele sprintzege van Roggeband Hulsterloo houdt schade beperkt uitslagen Race voor jeugd op dikke banden vrijdag 13 augustus 2004 JQST-SOUBURG - Hij is net ia dag terug van vakantie, [aar er liggen al stapels werk wachten op Sven Vermeulen. s' jemooidirecteur van het Terra leizen Souburg Toernooi. „Dat ik niet nog een keer vlak voor toernooi doen", verzucht de j&jötemende directeur van et enig overgebleven Zeeuwse tennistoernooi. Dat laatste 2 eft wat hem betreft niet meer tg het geval te zijn. foor het Zeeuwse tennis vind jammer dat in Vlissingen «1 A-toernooi meer wordt ge- aniseerd", zegt Vermeulen rhet ter ziele gegane vierster- A-toernooi op de banen van fCde Schelde. „Ik denk dat er jaats is voor meer A-toer- toien in Zeeland. Stiekem ben zeil ook weer bezig met een Reede nationaal ranglijsttoer- Ik zou er graag één in de intermaanden willen organise- GOES - De Nederlands Volley- albond (NeVoBo) heeft de wuwse oud-international Mi chel Everaert aangesteld als oordinator beachvolleybal. De 41-jarige Everaert zal zich izijn functie bezighouden met hei opzetten van een nationale ompetitie beachvolleybal. De uit Hulst afkomstige Michel veraert is al jaren op hoog ni- eau actief in het Nederlandse olleybal. Eerst als speler (zo- 'el in de zaal als op het strand, welke discipline hij nog mee leed aan de Olympische Spelen 6 in het Amerikaanse At- nta), daarna als trainer. ren en ben nu aan het kijken voor een geschikte week. Als ik die heb gevonden, zoek ik ver der naar mensen en sponsors." Volgens de 22-jarige toernooidi recteur, tennisleraar en docent economie op het ROC zal deze winter dan ook zeker nog geen A-toernooi op Zeeuwse indoor- banen te zien zijn, 2005-2006 is het vroegst haalbare. Dichterbij is de tweede editie van het Terra Reizen Souburg A-toernooi, dat maandag van start gaat. Het toernooi voor de vrouwen is dit jaar opgewaar deerd van één naar twee ster ren. De mannen bleven steken op één ster. Daardoor gaat de winnares volgende week met meer geld naar huis dan de bes te man (340 om 300 euro), wat niet vaak voorkomt in de tennis wereld. Dat het mannentoernooi niet is gegroeid, is een kwestie van pech, oordeelt Vermeulen. „Je koopt sterren voor het toernooi, maar van de KNLTB mogen er in één week maximaal tien ster ren zijn. Financieel had het ge kund, maar bij de mannen wa ren al negen sterren vergeven." Een viersterren-toemooi op de banen van Leimonias in Den Haag, een met drie sterren ge waardeerd toernooi in Veendam en een tweesterren-evenement in Harderwijk kaapten de moge lijkheid om dit jaar te groeien voor de neus van Souburg weg. „Volgend jaar willen we zowel voor de mannen als vrouwen twee sterren hebben en dan vooral kwalitatief groeien." Tophonderd De tweede editie van het A-toer nooi is volgens Vermeulen sterk bezet. „Wat mij opvalt, is dat na men onderaan, diegenen die als laatste zijn toegevoegd, wat zwakker zijn. Maar aan de top is het sterker. We hoopten op één tophonderdspeler in het mannentoernooi en twee vrou wen. Uiteindelijk komen er drie mannen en twee vrouwen uit de tophonderd." Tim de Rooij (70e en titelverde diger) en Leon Lobach (vorig jaar finalist, 83e) zijn kansheb bers. Maar Goesenaar Alexan der Nonnekes (43e) is de grote favoriet voor de eindzege bij de mannen. „Hij belde me twee da gen voor sluiting van de inschrij vingstermijn op en vroeg of hij mee kon doen. Natuurlijk, dat vond ik geweldig." Twee andere namen waar Ver meulen erg blij mee is, zijn die van de Roosendaalse nummer 38 van de nationale ranglijst Se- lam Andrade en de Kruiningse Silvana Bauer (104). Zij zijn sa men met voormalig Zeeuwse Af- ke Hartog (86) favoriet voor de eindzege bij de vrouwen. „Kijk, dat Karen Evers, een erg goede speelster die lang in de tophon derd (nu 119) stond, meespeelt, zegt de gemiddelde tennis volger niet veel. Bauer en Nonnekes kent iedereen. Of zij nummer 10 of 100 staan, maakt verder niet zoveel uit." Vermeulen noemt nog een paar Zeeuwen die volgens hem voor verrassingen kunnen zorgen. „Bart van de Sande had volgens mij bijna nog nooit van het A-toernooi gehoord, maar het is de beste Zeeuws-Vlaming en ik ben benieuwd wat hij gaat doen. Daarnaast doet Gareth Lau natuurlijk ook weer mee. Die begint al op Raemon Sluiter te lijken. Als hij thuis in Sou burg speelt, schakelt hij opeens drie niveaus hoger." De kwalificatiewedstrijden voor het A-toernooi zijn maandag en dinsdag. Inschrijving staat vrij voor iedereen tot en met catego rie 5. De inschrijving is maan dag ter plekke en is voor de man nen open tot half elf, voor de vrouwen tot half twaalf. Het hoofdtoernooi begint woensdag. De andere categorieën (3-8) star ten maandag. <?aSiC5 De Goese tennisser Alexander Nonnekes is tijdens het komende A-toernooi in Oost-Souburg de uilge sproken favoriet bij de mannen. foto Lex de Meester AARDENBURG - Kirsten Deij kwam moeizaam verder in het enkel 3 van het Kikkertoernooi in Aardenburg. De Terneuzense tennisser won de eerste set van Rouschen (6-2), maar liet zich daarna in slaap sussen: 1-6. Deij was net op tijd bij de les om de klus via 7-6 alsnog te klaren. Deij moet nu tegen de als eerste geplaatste Mare Felius. Mart Flikweert toonde wederom zijn kwaliteiten. De jeug dige Bressiaander had in de mannenenkel 5 geen kind aan Remco Dhont: 6-0, 6-1. Steve van Hulle had het in de eerste set tegen Strijdonk lastig, maar eenmaal op toeren besliste Van Hulle het duel: 4-6, 6-3 en 6-1. Bij de vrouwen haalde Imre van Overloop de finale in het enkel 5. Al moest ze daarvoor de mouwen wel flink opstro- pen tegen de jonge Mandy Wolfert: 4-6, 6-3, 6-2. Martine Simonse.bereikte de halve finale in dit schema, ze won ge decideerd van Marjolein de Meijer, tweemaal 6-4. PHILIPPINE - Tennisser Joffrey Serkedakis is niet te stui- ten in het Mosselkrauwertoemooi in Philippine. De Ter- neuzenaar sloeg zich naar de halve finale in het enkel 6 via Mark Maes (4-6, 6-2, 6-0) en zorgde in het dubbel 6 met Randv Boddaert voor een stunt door het als tweede geplaatste duo Rien Kriekaard en Han Matthijssen te kloppen: 4-6, 7-5, 7-5. In het dubbel 6 plaatsten ook Jac en Paul Freyser zich voor de halve finale. De broers waren Van Avermaete/Pieters te slim af met 6-4 en 7-5. In het enkel 6 ging de plaatselijke favoriet Peter van Limmen via Ar- no de Visser (6-1, 6-4) naar de kwartfinale. OORDEGEM - Hermien Roggeband heeft bij wedstrijden in het Belgische Oordegem een dubbele zege behaald op de sprintnummers bij de veteranen. Op de 100 meter no teerde de atlete van Delta Sport een tijd van 13.45 secon den en voor de 200 meter had ze 27.71 seconden nodig. Es ther Vermeu (AV'56) pakte nog net een podiumplaats bij de meisjes B op de 100 meter (derde in 13.48) en ze werd vierde op de 200 meter in 27.01 seconden. TERNEUZEN - Hulsterloo hield de schade tot 4-0 be perkt in het oefenduel met de Belgische provinciale eerste klasser Temse. Oostburg won met 3-4 bij Vogelwaarde. Temse-Hulsterloo 4-0 (3-0): Even leek het er op dat de thuisploeg op een forse nederlaag afstevende. Binnen veertien minuten was het 2-0 via goals van Sander IJze- wijn en Nicolas Quey. Tien minuten voor rust werd het 3-0 door Koos Moerenhout. In de tweede helft was Hul sterloo gelijkwaardig en kreeg kansjes via Sylvester Sturm. En Mario Vermeirssen miste een strafschop. In de 90e minuut scoorde Stefan Phalone 4-0. Vogelwaarde-Oostburg 3-4 (2-3): Een vrij compleet Oost burg was in de eerste helft veel sterker dan de thuisploeg. Maar Vogelwaarde nam de leiding door Björn Vermeers- sen. Via goals van Jacco Seen, Peter van de Linde en Niek Maenhout boog Oostburg de stand om in 1-3. Kort voor rust verkleinde Björn Vermeerssen tot 2-3. Ook na de wis seling van doel kon een incompleet Vogelwaarde de scha de beperken. Sven Verploeg zorgde eerst voor 2-4, Arno Wauters daarna voor 3-4. agenda Vrijdag Atletiek Ouddorp. 20e Strandloop. Aanvang 8,30 uur: jeugd 500 m en 1000 m. ),30 uur 4,5 km en 10 km. Inschrijven, randpaviljoen De Zeester te Ouddorp. Paardensport Ifonds concours hippique LR PC cheldestad. Dressuur pony's. 9.00 klasse B. 9.45 uur: klasse M2. 10.00 klasse Z1 en Z2. 10.45 uur: klasse 12.45 uur: klasse LI en L2. 14.45 klasse M1 en M2. Paarden. 10.45 klasse B. 18.00 uur: Kür op muziek fesse Z2. Springen. 11.00 uur; pony's klasse B. uur: paarden klasse B klassiek, «taansluitend tweede parcours, oratie: Park Westduin te Vlissingen. Schaken HZ-schaaktoernooï. Achtste speelron- e. Aanvang- 19.30 uur. Locatie: Hoge- chool Zeeland aan Edisonweg in Vlis- Deltatoernooi. Organisatie: ten nisclub MLTC. Locatie: tennisbanen iMdelburg. Aanvang: 16.00 uur. Voetbal letaald voetbal. Eredivisie: Roda C-Vitesse. Eerste divisie: Heracles Al- itelo-Stormvogels/Telstar, Emmen-FC holle, Excelsior-FC Eindhoven, Hel mond Sport-Sparta, Go Ahead Eag- feBV Veendam, TOP Oss-FC Dor- l'echt,Haarlem-MVV. (riendschappelijk: Graauw-Clinge, jroede-Zeemeeuw Zeebrugge. khiel de Bruycker-toernooi in loofdplaat. 19.00 uur: Terneuzen 2-IJ- «ndijke, 19.45 uur: Hoofdplaat-Aarden- Du-g. Beachvoetvolleytoernooi. Aanvang: 14.00 uur. Locatie: Langstraat in Zoute- Zaterdag Motorcross Wemeldinge. Mc de Sproeier, club- wedstrijd. Klassen: mini's, 65cc, 85cc, j 125cc, 250/500ccTrainingen 10.00 uur. iWedstnjden 12.30 uur. Locatie Oude Polderweg Wemeldinge. ~Paardensport 1 Scheldestad. Dressuur paarden. 9.00 uur: klasse L1. 10.00 uur: finale Rabo Top klasse Z1. 10.45 uur: klasse L2. 12.45 uur: klasse M1. 13.00 uur: finale Rabo Top klasse Z2. 16.30 uur: klasse M2. Springen paarden klasse L, M en Z klas siek, met aansluitend tweede parcours. Locatie: Park Westduin te Vlissingen. Schaken HZ-schaaktoernooi. Negende speel ronde. Aanvang: 11.30 uur. Aansluitend prijsuitreiking. Locatie: Hogeschool Zee land aan Edisonweg in Vlissingen. I Skeeleren Tennis Veldkorfbal Voetbal Wielrennen Alfonds conours hippique LR PC Fortis nog verre van compleet OOST-SOUBURG - Het eerste korfbalteam van Fortis, dat ko oiend seizoen op het veld in de hoofdklasse uitkomt, is verre ion compleet aan de voorberei ding begonnen. Ruth Hoogwerf en Esther Kasse geblesseerd en kunnen daar om morgen in de eerste oefen wedstrijd tegen HKV/Ons Eiber- nest niet meedoen. Hoogwerf Smg in juni door haar enkel en moet rust houden van trainer Rnlph Gillissen. Kasse heeft een olessureaan de achillespees, competitie start voor Fortis °P zaterdag 11 september met een thuiswedstrijd tegen het En- schedeseDOS-WK. Zeilen Zondag Tennis Voetbal Goes. Grote Skeelerprijs. Aanvang 19.30 uur. Vierde wedstrijd voor de Az- zuri Skeelercup. Locatie: Sporthal aan de Stuartlaan te Goes.. Voorprogram ma: 18.00 uur: Dikke bandenrace jeugd. Deltatoernooï. Organisatie: ten nisclub MLTC. Locatie: tennisbanen Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Vriendschappelijk: Fortis-HKV/Ons Ei bernest. Aanvang: 16.00 uur. Locatie: Koopmansvoetpad in Oost-Souburg Betaald voetbal. Eredivisie: NAC Bre- da-FC Utrecht, RBC Roosendaal-PSV, AZ-SC Heerenveen, NEC-Willem II. Eer ste divisie: Fortuna Sittard-AGOVV. Vriendschappelijk: Zaamslag-Philippi- ne, Aardenburg-Terneuzense Boys, Ar- nemuiden-Steen, SSV'65-Terneuzen, Oostburg-Spui (16.00), Kapelle-Oostka- pelle, Kapelle 2-Hoedekenskerke. Vol- harding-SVD. De Meeuwen-VC Vlissin gen, Jonge Spartaan- Kloetinge, MZVC - Jong Ambon, Noad'67-SKNWK, Yerse- ke- Kloetinge 2, FC Dauwendaele-Goes, Apollo'69-Zierikzee, Duiveland-Tholen- se Boys, Rillandia-Zeelandia Middel burg (18.00), Borssele-Rillandia 2, Bevel anders - Cluzona (16.00 uur), Wolfaarts- dijk- Hansweertse Boys (19.00 uur). Serooskerke-Noormannen (19.00 uur). Patrijzen - Heinkenszand (19.00 uur), ZSC62-RCS (19.00 uur), Veere-Bres- kens (19.00), VCK-Vogelwaarde (19.00), Biervliet-Hontenisse (19.30). Oostkapel- le 2-Zeeland Sport (19.30). Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. door Lucien Roelandt VLISSINGEN - Traditiege trouw wordt op de tweede dag van het concours hippique van de Vlissingse ruitcrclub Schelde stad (morgen) de finale van de Rabo Top Dressuurcompetitie gehouden. Een finale die ook in het teken staat van de revanche op het Zeeuws kampioenschap. De toppers zijn dan ook allen aanwezig op Park Westduin. Met nog vijf combinaties als kanshebbers voor de eindzege van de Rabo Topcompetitie, lijkt een spannende strijd zeker. De topfavorieten zijn ongetwij feld Antoinette Wiskerke, de amazone uit Kapelle die met Or- tello haar titel verdedigt, en haar nicht Elze Sophie Wisker ke uit Kruiningen die met West- veer's L'Espri de voorlopige ranglijst aanvoert. Maar er zijn voldoende kapers op de kust. Zo als de Z2-kampioen Mario van Eenige, jeugdinternational Step hanie de Frel en de Israëlische Raz Nitzani, die met Razelma en Pachino twee ijzers in het vuur heeft. Het familieduo Wiskerke kan zich dus geen enkele mistap ver oorloven. Bovendien zijn het niet alleen de genoemde favorie ten die de nichtjes Wiskerke wel eens beentje zouden kunnen lich ten. De door haar internationale sta tus van deelname aan het pro vinciaal kampioenschap uitge sloten Thamar Zweistra is er on getwijfeld veel aan gelegen te be wijzen dat ze de beste Zeeuwse dressuuramazone is. De interna tional komt in de klasse Z2 met Hexagon's Robbins in de ring. Een overwinning van de combi natie uit Schore zou voor Antoi- nete Wiskerke een streep door de rekening kunnen zijn. Ook de voor de eindoverwinning uitge sloten kersverse Zeeuwse Zl-kampioen Carola Paauwe kan nog roet in het eten gooien. Met haar nieuwe aanwinst My Dream lijkt de amazone uit Yer- seke praktisch onklopbaar. En een overwinning van Paauwe kan de ranglijst volledig op de kop zetten. Thamar Zweistra was uitgeslo ten van het Zeeuws kampioen schap, maar zal op de finaledag van de Topcompetitie willen la ten zien dat ze de beste Zeeuwse dressuuramazone is. foto Hans van Oort Dikkebandenrace Nieuw- en Sint Joosland. 18.00 uur: 3,5 km voor 6-8 jaar, 7 km voor 9-12 jaar, 8 km voor 12-15 jaar. Locatie: Nieuw- en Sint Joos land. Mosselrace. Locatie: Oosterschelde bij Yerseke. Start: tussen 10.00 en 11.00 uur. Organisatie: watersportvereniging Yerseke. Deltatoernooi. Organisatie: ten nisclub MLTC. Locatie: Tennisbanen Middelburg. Aanvang: 10.00 uur. Betaald voetbal. Eredivisie: FC Twen- te-Ajax, Feyenoord-De Graafschap, FC Den Bosch-ADO Den Haag, FC Gronin- gen-RKC Waalwijk. Eerste divisie: FC Volendam-Cambuur Leeuwarden. Vriendschappelijk: HVV'24 2-Graauw (12.00 uur), Clinge-Axel, Corn Boys-Koe wacht, Kruisland-Hulsterloo, HVV'24- Domburg, RIA W.-Walcheren, Steen- SDO'63, Luctor'88-Robur. Achiel de Bruycker-toernooi in Hoofdplaat. 14.30 uur: Aardenburg- Terneuzen 2, 15.00 uur: IJzendijke- Hoofdplaat. Indien niet anders vermeld, aanvana 14.30 uur. Rustam Kasimdzhanov door Koen de Vries VLISSINGEN - Daniël Stellwagen staat in Vlissingen op de drempel van een mijlpaal. De nog maar zeventienjarige schaker uit Soest greep gisteren dankzij een spectaculai re zege op de Georgiër Gagunashvili niet al leen de ongedeelde leiding van het Hoge school Zeelandtoernooi, hij kwam ook op een half puntje van zijn derde en tevens laatst benodigde grootmeesterresultaat. In de wandelgangen van de Vlissingse Hoge school werd al sinds dinsdag gefluisterd - hardop praten mag niet - dat de 17-jarige Daniel Stellwagen in Vlissingen een groot meesterresultaat in het vizier heeft. Hij be gon niet alleen met vijf uit vijf, de manier waaróp hij de volle mep binnenhaalde, was indrukwekkend. Stellwagen staat na zijn ze ge op Gagunashvili op 6,5 uit 7 en heeft uit de laatste twee partijen nog een half punt nodig om zich tot de jongste grootmeester van Nederland ooit te laten kronen. Een andere sensationeel resultaat was giste ren de nederlaag van wereldkampioen Rus- tam Kasimdhzanov tegen Jan Werle. De Oezbeek nam met wit in het eindspel te veel risico tegen zijn teamgenoot in de Duitse competitie en de 20-jarige speler uit Beet- sterzwaag strafte dat koelbloedig af. Het be tekent voor Kasimdhzanov de eerste neder laag sinds het behalen van zijn wereldtitel. Hij is door zijn verlies vrijwel kansloos om zijn toernooizege van vorig jaar te prolonge ren. „Een lekker scalpje". vond Werle na af loop. Olympische gedachte Sergey Tiviakov begeeft zich met minimale middelen en bijna maximaal resultaat door het toernooi. Ook gisteren weer verliet de Russische Nederlander, die acht dagen gele den in Dieren Open Nederlands kampioen werd, als eerste van alle toppers de zaal. In 21 zetten legde hij de Griek Georgis Soulei- dis - die echt niet met de olympische gedach te naar Vlissingen is gekomen - het zwijgen op. Tiviakov staat na vijf zeges en twee remi ses op zes, een halfje achter Stellwagen. Ti viakov is onder meer in het gezelschap van de Deen Schandorff, Jan Werle, en de Indiër Sasikiran. Vlissinger Jeroen Hekhuis, dinsdag nog de beste Zeeuw, is na twee opeenvolgende ne derlagen afgezakt naar de grijze midden moot. Woensdag miste hij een reuzenkans op remise tegen internationaal meester Wer le, gisteren liet hij zich beetnemen door To ny Zhang (Spijkenisse). Athene. Olympische Spelen. Man nen, recurve, plaatsingswedstrijd, landen: 1. Zuid-Korea 2030, 2. Taiwan 1985, 3. Italië 1985, 8. Mexico 1942, 9. Nederland 1940. Nederland in eerste ronde landenwedstrijd tegen Mexico. Plaatsingswedstrijd, individueel: 1. lm (ZKo) 687 (WR), 2. Petersson (Zwe) 673, 3. Galiazzo (Ita) 672, 4. Park (ZKo) 672, 14. Van Alten 661, 36. Custers 646, 49. Van der Hoff 633. Moskou. Stand na eerste ronde: 1. Baraka (Dui) 63, 2. Wiegele (Oos) 65, 3. King (GBr), Little (GBr), Lundberg (Zwe), Cort (GBr) 67,7. Davis (GBr), Pen- daries (Fra), Salto (Spa), Struever (Dui), Sullivan (GBr), Walker (GBr), Archer (GBr), Elson (GBr), Storm (GBr), Nystrom (Zwe) 68. Athene. Oefenwedstrijd, mannen. Nederland-Zuid-Korea 1-4 (0-2). Doel punt Nederland: Eikelboom. E32H33BB Vlissingen. Hogeschool Zeeland- toernooi. Zevende ronde, belang rijkste uitslagen: Mikheal Mchedlish- vili-Krishnan Sasikiran remise, Daniel Stellwagen-Merab Gagunashvili 1-0, Rustam Kasimdhzanov-Jan Werle 0-1, Sergey Tiviakov-Georgïs Souleidis 1-0, Holger Riedel-Lars Schandorff 0-1, Ri chard Vedder-Viorel lordachescu 0-1. Ni- colai Pedersen-Marc Lacrosse 1-0, Eli Serbu-Reiner Odendahl 0-1, Oliver Kniest-Jelmer Sminia remise, Frdederic Verduyn-Theo Gosman remise, Volker Meier-Jan Ludvig Hammer 0-1, Simon Provoost-Maurice Peek 0-1. Stand aan kop: 1. Stellwagen 6.5, 2 on der andere Werle, Tiviakov, Schandorf, Mchedlishvili en Sasikiran 6. 8. onder andere lordachescu, Pedersen, Gagun ashvili,Ramon Koster, Hammer en Odendahl 5,5, onder andere Kasimdh zanov, Riedel, Kniest, Sminia, Verduyn, Gosman, en Peek 5. E33E35SJSJS Lucky Day: 9-16-18-20-23-32-35-38-39- 41-43-45-46-52-63-66-70-71-72-75 On der voorbehoud Ede. NK. Mannen, kwartfinales: Kor- teling (8)-Bok (1) 6-4 6-3 opgave Bok, Beks (5)-Reuter (3) 6-0 6-4 opgave Reu ter. Vrouwen, kwartfinales: Sentis (U-Hoogland 6-0 6-0, Ketelaars (4)- Boonstra 6-1 3-6 7-5, Trik (3)-De Beer 7-5 4-5 7-6, Gerards (6)-Van de Ven (2) 6-3 6-2. Sopot (Pol). Mannen, 500.000 euro. Tweede ronde: Vanek (Tsj)-Koubek (Oos) 6-4 6-4, Acasuso (Arg)-Ferrer (Spa/3) 6-4 7-6. Sopot. Vrouwen, 240.000 euro. Kwartfinales: Myskina (Rus/1 )-Benes- ova (Tsj) 6-3 6-4, Koukalova (Tsj/11)-Kur- hajeova (Slw) 6-2 6-1, Penetta (lta/9)-Vi- ves (Spa) 6-2 7-6, Domachovska (Pol)-Marrero (Spa) 6-1 6-4. Vancouver. Vrouwen, 90.000 euro. Eerste ronde: Groenefeld (Dui/7)-Oka- moto (Jap) 6-0 6-1, Castellvi (Pue)-Pellet- ier (Can) 6-0 6-4. Tweede ronde: Lee-Waters (VSt/8)-Voskoboeva (Rus) 6-4 7-6, Jidkova (Rus)-Peng (Chi) 7-5 7-5, Grande (Ita)-Hopkins (VSt) 6-2 6-2, Granville (VSt/4)-Mattek (VSt) 6-3 7-6. Philippine. Mosselkrauwertoer- nooi: VE 7: Gini Roeland-Sandra Lam bert 6-4 6-4, VE 8: Alita de Wieland-Hei- ke Krueper 6-2 6-3, VD 6: Vervaet/de Vries-De Hosson/van Gassen 6-3 6-0, VD 7: Susanna/Ijsebaert-Van Minnen/ Van Rattingen 6-4 6-2, Lacunes/ Pat- tyn-Pieters/Pieters 6-3 6-2, ME 6: Jof frey Serkedakis-Mark Maes 4-6 6-2 6-0, Nick Samijn-Walter Boender 7-5 6-4, Peter van Limmen-Arno de Visser 6-1 6-4, ME 7: Nicky Samijn-Ronald Aarn- oudse 6-1 6-0, MD 6: Freyser/Freyser -Van Avermaete/Pieters 6-4 7-5, Boddaert/Serkedakis-Kriekaard/Matthijs sen 4-6 7-5 7-5, MD 7: Dieleman/ Ver- meulen-Michielsen/Vantricht 4-6 6-1 6-2, GD 6: De Vries/van Limmen- Dutree/Maes 6-1 6-4, GD 7: Dingemanse/Bracke-De Ruyter/ Eps- kamp 6-3 6-1, Geryl/de Zeeuw- RoelandA/erschelling 7-5 2-6 6-4. Aardenburg, Kikkertoernooi: VE 5: Imre van Overloop-Mandy Wolfert 4-6 6-3 6-2, Martine Simonse-Marjolein de Meijer 6-4 6-4, VE 7: N. Feldner-Yanai- ka Paridaen 6-3 6-2, Esther Vervaet-A. Feldner 2-6 7-5 6-3, VE 8: Ineke van Noord-Jacquelïne Porreij 6-1 6-1, llja van de Broecke-I. Martens 6-0 6-0, VD 6: Vinje/de Paepe-Nijsse/Nijsse 3-6 6-4 6-4, VD 7: Fleerakkers/Reesink-Van Noord/Cornelis 6-4 6-2, Naessens/Caen -Van Leeuwe/de Wever 5-7 6-4 6-2, Paridaen/de Gijsel-Van Leeuwen/de Schoolmeester 6-1 6-2, Verschelling/ Nelisse-Van Noordennen/van de Bos sche wo. ME 3: Kirsten Deïj-Patrick Rou schen 6-2 1-6 7-6, ME 5: Mart Flik- weert-Remco Dhont 6-0 6-1, Steve van Hulle-D. Strijdonk 4-6 6-3 6-1, ME 5 35+: Philip Haldermans-Arno Maen hout 6-1 6-1, ME 7: Niek van Sprun- del-Herman de Baare 6-2 6-1, Patrick Co- rijn-Tonny van Noord 6-4 6-2, ME 7 35+: Stefan Heising-Sjaak Tellier 6-2 6-4, Erwin Ringoot-Jaap Quaars 6-2 6-3, Henk van Sprundel-Tonny van Noord 6-2 6-1, ME 8: Arjan Quaak-Mark de Ryke 6-2 6-2, MD 3: Dijkstra/Schroder -Verstraeten/Tolhoek 6-3 6-4, MD 6: Van de Broecke/Baas-Naessens/ Naes- sens 4-6 6-2 6-2, Brenner/Nelisse-De Gijsel/Neve 6-2 7-6, Dieleman/Riemens -Koster/Willemsen 6-1 3-6 6-1, MD 7 35+: Van Leeuwe/de Wever-De Waele/Benne 6-0 2-6 6-2, Bentley/van den Kerckhove-Heising/Steyaert 3-6 6-3 6-3, GD 5 35+: De Rijcke/Steutel-Baas/ Van Overloop 3-6 6-3 6-4, GD 6: Snouwaert/Snouwaert-De Rechter/ Evers 7-5 2-6 6-4, GD 7 35+: Hazen/ Ha zen-De Witte/de Witte 2-6 6-3 6-3, GD 8: Maenhout/Groosman-Willemsteijn/Will emsteijn 7-6 6-4, Verplanke/ Pries- ter-Haartsen/Jacobse 6-2 6-1. Athene. Olympische Spelen. Man nen, voorronden. Groep B: Para- guay-Japan 4-3 (3-1). Ghana-ltaliè 2-2 (2-0). Groep D: Costa Rica-Marokko 0-0, Irak-Portugal 4-2 (2-2). Ronde van de Ain (Fra). Derde etap pe, eerste deel (Izernore-St.Ge- nis-Pouilly): 1. Nazon (Fra) 83,5 km in 1.57.31, 2. Pineau (Fra), 3. Ruskys (Let). 4 Hoste (Bel), 5. Detilloux (Bel). Derde etappe, tweede deel: afgelast. Klas sement: 1. Pineau 8.4146, 2. Hoste 0.12, 3. Van Gooien (Bel) 0.14, 4. Renier (Fra) 0.26, 5. Marichal (Bel) 0.59. NIEUW- EN ST. JOOSLAND - In Nieuw- en Sint Joosland is vanavond een dikkebandenrace voor de jeugd. De bekende Zeeuwse wielren ner Richard Slabbekoorn uit Ka pelle is door de organisatie be reid gevonden om het startschot te lossen. Er wordt in Nieuw- en Sint Joos land gereden in zes verschillen de categorieën. De stai~t van het evenement is om 18.00 uur. Ie dereen die in de leeftijdcatego rie van zes tot met veertien valt, kan meedoen. Inschrijven kan bij de start- en finishplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 41