Sven Vermeulen wil nog wel meer Stellwagen bijna grootmeester Zweistra op finaledag Topcompetitie directeur: groei A-tennistoernooi Souburg 21 iichel Everaert oördinator voor leachvolleybal Fortis is nog verre van compleet Dubbele sprintzege van Roggeband Van Gulik/Nutzman onderuit Dikkebandenrace voor de jeugd wartfinale van. onnekes op het IK is verregend uitslagen iiiiiiiiiin—i vrijdag 13 augustus 2004 swb }ST-S0UBURG - Hij is net dag lerug van vakantie, aar er liggen al stapels werk wachten op Sven Vermeulen, ^mooidirecteur van het Terra eizen Souburg Toernooi. „Dat ik niet nog een keer vlak voor El toernooi doen", verzucht de dernemende directeur van enig overgebleven Zeeuwse •tennistoernooi. Dat laatste ie(t wat hem betreft niet meer ng het geval te zijn. foor het Zeeuwse tennis vind het jammer dat in Vlissingen B A-toernooi meer wordt ge viseerd". zegt Vermeulen het ter ziele gegane vierster- i A-toernooi op de banen van IC de Schelde. „Ik denk dat er iats is voor meer A-toer- noie.n in Zeeland. Stiekem ben zelf ook weer bezig met een reede nationaal ranglij sttoer- Ik zou er graag één in de luiermaanden willen organise- OES - De Nederlands Volley- ilbond (NeVoBo) heeft de temvse oud-international Mi- iel Everaert aangesteld als wrdinator beachvolleybal. Al-jarige Everaert zal zich zijn functie bezighouden met opzetten van een nationale mpetitie beachvolleybal. uit Hulst afkomstige Michel eraert is al jaren op hoog ni- actief in het Nederlandse lleybal. Eerst als speler (zo tlinde zaal als op het strand, welke discipline hij nog mee- ed aan de Olympische Spelen 6 in het Amerikaanse At- ita), daarna als trainer. ren en ben nu aan het kijken voor een geschikte week. Als ik die heb gevonden, zoek ik ver der naar mensen en sponsors." Volgens de 22-jarige toernooidi recteur, tennisleraar en docent economie op het ROC zal deze winter dan ook zeker nog geen A-toernooi op Zeeuwse indoor- banen te zien zijn, 2005-2006 is het vroegst haalbare. Dichterbij is de tweede editie van het Terra Reizen Souburg A-toernooi, dat maandag van start gaat. Het toernooi voor de vrouwen is dit jaar opgewaar deerd van één naar twee ster ren. De mannen bleven steken op één ster. Daardoor gaat de winnares volgende week met meer geld naar huis dan de bes te man (340 om 300 euro), wat niet vaak voorkomt in de tennis wereld. Dat het mannentoemooi niet is gegroeid, is een kwestie van pech, oordeelt Vermeulen. „Je koopt sterren voor hef toernooi, maar van de KNLTB mogen er in één week maximaal tien ster ren zijn. Financieel had het ge kund, maar bij de mannen wa ren al negen sterren vergeven." Een viersterren-toemooi op de banen van Leimonias in Den Haag, een met drie sterren ge waardeerd toernooi in Veendam en een tweesterren-evenement in Harderwijk kaapten de moge lijkheid om dit jaar te groeien voor de neus van Souburg weg. „Volgend jaar willen we zowel voor de mannen als vrouwen twee sterren hebben en dan vooral kwalitatief groeien." Tophonderd De tweede editie van het A-toer nooi is volgens Vermeulen sterk bezet. „Wat mij opvalt, is dat na men onderaan, diegenen die als laatste zijn toegevoegd, wat zwakker zijn. Maar aan de top is het sterker. We hoopten op één tophonderdspeler in het mannentoemooi en twee vrou wen. Uiteindelijk komen er drie mannen en twee vrouwen uit de tophonderd." Tim de Rooij (70e en titelverde diger) en Leon Lobach (vorig jaar finalist, 83e) zijn kansheb bers. Maar Goesenaar Alexan der Nonnekes (43e) is de grote favoriet voor de eindzege bij de mannen. „Hij belde me twee da gen voor sluiting van de inschrij vingstermijn op en vroeg of hij mee kon doen. Natuurlijk, dat vond ik geweldig." Twee andere namen waar Ver meulen erg blij mee is, zijn die van de Roosendaalse nummer 38 van de nationale ranglijst Se- lam Andrade en de Kruiningse Silvana Bauer (104). Zij zijn sa men met voormalig Zeeuwse Af- ke Hartog (86) favoriet voor de eindzege bij de vrouwen. „Kijk, dat Karen Evers, een erg goede speelster die lang in de tophon derd (nu 119) stond, meespeelt, zegt de gemiddelde tennisvolger niet veel. Bauer en Nonnekes kent iedereen. Of zij nummer 10 of 100 staan, maakt verder niet zoveel uit." Vermeulen noemt nog een paar Zeeuwen die volgens hem voor verrassingen kunnen zorgen. „Bart van de Sande had volgens mij bijna nog nooit van het A-toernooi gehoord, maar het is de beste Zeeuws-Vlaming en ik ben benieuwd wat hij gaat doen. Daarnaast doet Gareth Lau natuurlijk ook weer mee. Die begint al op Raemon Sluiter te lijken. Als hij thuis in Sou burg speelt, schakelt hij opeens drie niveaus hoger." De kwalificatiewedstrijden voor het A-toernooi zijn maandag en dinsdag. Inschrijving staat' vrij voor iedereen tot en met catego rie 5. De inschrijving is maan dag ter plekke en is voor de man nen open tot half elf, voor de vrouwen tot half twaalf. Het hoofdtoernooi begint woensdag. De andere categorieën (3-8) star ten maandag. "-wSöSfcKSjr-; De Goese tennisser Alexander Nonnekes is tijdens het komende A-toernooi in Oost-Souburg de uitge sproken favoriet bij de mannen. foto Lex de Meester OOST-SOUBURG - Het eerste korfbalteam van Fortis, dat dit seizoen op het veld in de hoofdklasse uitkomt, is incompleet aan de voorbereiding begonnen. Ruth Hoog werf en Esther Kasse zijn geblesseerd en kunnen morgen in het eerste oefenduel, tegen HKV/Ons Eibernest, niet meedoen. Hoogwerf ging door haar enkel en moet rust houden van trainer Ralph Gillissen. Kasse heeft een bles sure aan haar achillespees. Gillissen verwacht dat het duo volgende week zaterdag wel in actie kan komen. Dan heeft de Souburgse club de jaarlijkse oefendag, waarop Fortis tegen de hoofdklassers Die Haghe en Deetos speelt. De competitie begint op zaterdag 11 september met een thuiswedstrijd tegen het Enschedese DOS-WK. In princi pe („als niemand verzaakt of geblesseerd raakt") hand haaft Gillissen zijn basisacht van afgelopen seizoen. Dat houdt in dat Wander Koole, Chaïm Koole, Rob Sanderse, Jouri van de Broeke, Esther Kasse, Elze Blankenburgh, Ruth Hoogwerf en Hagar Hoogwerf zullen spelen. OORDEGEM - Hermien Roggeband heeft bij wedstrijden in het Belgische Oordegem een dubbele zege behaald op de sprintnummers bij de veteranen. Op de 100 meter no teerde de atlete van Delta Sport een tijd van 13.45 secon den en voor de 200 meter had ze 27.71 seconden nodig. Es ther Vermeu (AV'56) pakte een podiumplaats bij de meis jes B op de 100 meter (derde in 13.48) en ze werd vierde op de 200 meter in 27.01 seconden. MIDDELBURG - Ingrid van Gulik en Ron Nutzman werk ten gisteren bij het Deltatennistoemooi in Middelburg twee wedstrijden bij het gemengddubbelspel zes in de 35-pluscategorie af. Het bleek iets te veel van het goede. Van Gulik en Nutzman wonnen eerst in drie sets van Her man van Gulik - de man van Ingrid - en Hanneke Vreke: 2-6, 6-2, 7-5. Maar vervolgens verloren ze de kwartfinale van Renee Smit-Roeters en Bert van Sabben: 6-2, 6-2. De wedstrijd Coby Kleinepier/Sjaak Goossens tegen Nico le en Hans le Due eindigde in een zege voor eerstgenoemd duo. De vier kennen elkaar door en door van het mixed team van MLTC, toch werd het een duidelijke zege (6-0, 6-4) voor Kleinepier en Goossens, die in de halve finale Lenie en Arjan Hoekstra of Edith Weststrate/Stefan van Waalwijk van Doorn treffen. In het mannendubbel zes 35-plus leken Rini Oostdijk en Jan-Willem Schenkel een makkelijke zege te halen tegen Piet Koster/Arie Langstraat. Oostdijk en Schenkel ston den met 6-2, 5-0 voor, maar Koster en Langstraat kwa men in de tweede set terug tot 5-6. Het waren echter Oost dijk en Schenkel die via de tiebreak van alsnog wonnen. Frenk-Jan Visser plaatste zich in het mannenenkel 6 voor de halve finale. Hij versloeg Marcel Addink: 6-3, 6-4. NIEUW- EN ST. JOOSLAND - In Nieuw- en Sint Joos- land is vanavond een dikkebandenrace voor de jeugd. Wielrenner Richard Slabbekoorn uit Kapelle lost het startschot. Er wordt gereden in zes categorieën. De start is om 18.00 uur. Iedereen die in de leeftijdscategorie zes tot met veertien valt, kan meedoen aan het evenement. In schrijving is mogelijk bij de start- en finishplaats. agenda Vrijdag Atletiek ddorp. 20e Strandloop. Aanvang: 30 uur: jeugd 500 m en 1000 m. 30uur: 4.5 km en 10 km. Inschrijven: indpaviljoen De Zeester te Ouddorp Paardensport londs concours hippique LR PC heldestad. Dressuur pony's. 9.00 B. 9.45 uur: klasse M2. 10.00 i Z1 en Z2. 10.45 uur: klasse 12.45 uur: klasse L1 en L2. 14.45 klasse M1 en M2 Paarden. 10.45 rklasse B. 18.00 uur: Kür op muziek 3822. 11.00 uur; pony's klasse B. 03 uur. paarden klasse B klassiek, taansluitend tweede parcours, csiie Park Westduin te Vlissingen. Schaken «haaktoernooi. Achtste speelron- Aanvang: 19.30 uur. Locatie: Hoge- tool Zeeland aan Edisonweg in Vlis- ®en Tennis Sltatoernooi. Organisatie: ten- club MLTC. Locatie: tennisbanen Weiburg. Aanvang: 16.00 uur. Voetbal laald voetbal. Eredivisie: Roda Vitesse. Eerste divisie: Heracles Al ïo-Slormvogels/Telstar, Emmen-FC "Ie, Excelsior-FC Eindhoven, Hei- ra Sport-Sparta, Go Ahead Eag- 8V Veendam, TOP Oss-FC Dor- diLHaarlem-MW. wndschappelijk: Graauw-Clinge, ede-Zeemeeuw Zeebrugge. hiel de Bruycker-toernooi in Maat. 19.00 uur: Terneuzen 2-IJ- d'lte, 19.45 uur: Hoofdplaat-Aarden- Khvoetvolleytoernooi. Aanvang: Muur. Locatie: Langstraat in Zoute- Zaterdag (Motorcross jmeldinge. Mc de Sproeier, club strijd. Klassen: mini's. 65cc, 85cc, *A250/500cc. Trainingen 10.00 uur. strijden 12.30 uur. Locatie Oude IdervYeg Wemeldinge. jfordensport Is conours hippique LR PC Alexander Nonnekes BU vandaag pas op de baan in kwartfinale van het mannen- bbel op het nationaal tennis- ®pioenschap. tennisser uit Goes zou samen •Sander Koning eigenlijk gis- !n a' spelen tegen het gere geerde koppel Marco Mar- 3 en Raoul Snijders. Maar re§ende in het Gelderse Ede dat veel wedstrijden niet konden worden. Non- speelt derhalve vandaag banen van de Edese Ten- om 12.30 uur om Plaats in de halve finale. Scheldestad. Dressuur paarden. 9.00 uur: klasse L1. 10.00 uur: finale Rabo Top klasse Z1. 10.45 uur: klasse L2. 12.45 uur: klasse M1. 13.00 uur: finale Rabo Top klasse Z2. 16.30 uur: klasse M2. Springen paarden klasse L, M en Z klas siek, met aansluitend tweede parcours. Locatie: Park Westduin te Vlissingen. Schaken HZ-schaaktoernooi. Negende speel ronde. Aanvang: 11.30 uur. Aansluitend prijsuitreiking. Locatie: Hogeschool Zee land aan Edisonweg in Vlissingen. j Skeeleren Tennis Veldkorfbal Voetbal Wielrennen Zeilen Zondag Tennis Voetbal Goes. Grote Skeelerprijs. Aanvang 19.30 uur. Vierde wedstrijd voor de Az- zuri Skeelercup. Locatie: Sporthal aan de Stuartlaan te Goes.. Voorprogram ma: 18.00 uur: Dikke bandenrace jeugd. Deltatoernooi. Organisatie: ten nisclub MLTC. Locatie: tennisbanen Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Vriendschappelijk: Fortis-HKV/Ons Ei bernest. Aanvang: 16.00 uur. Locatie: Koopmansvoetpad in Oost-Souburg Betaald voetbal. Eredivisie: NAC Bre- da-FC Utrecht, RBC Roosendaal-PSV, AZ-SC Heerenveen, NEC-Willem II. Eer ste divisie: Fortuna Sittard-AGOVV. Vriendschappelijk: Zaamslag-Philippi- ne, Aardenburg-Terneuzense Boys, Ar- nemuiden-Steen, SSV'65-Terneuzen, Oostburg-Spui (16.00), Kapelle-Oostka- pelle, Kapelle 2-Hoedekenskerke, Vol- harding-SVD, De Meeuwen-VC Vlissin gen, Jonge Spartaan- Kloetinge, MZVC - Jong Ambon, Noad'67-SKNWK, Yerse- ke- Kloetinge 2, FC Dauwendaele-Goes, Apollo'69-Zierikzee, Duiveland-Tholen- se Boys, Rillandïa-Zeelandia Middel burg (18.00), Borssele-Rillandia 2, Bevel anders - Cluzona (16.00 uur), Wolfaarts- dijk- Hansweertse Boys (19.00 uur), Serooskerke-Noormannen (19.00 uur). Patrijzen - Heinkenszand (19.00 uur), ZSC'62-RCS (19.00 uur), Veere-Bres- kens (19.00), VCK-Vogelwaarde (19.00), Biervliet-Hontenisse (19.30). Oostkapel- le 2-Zeeland Sport (19.30). Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. door Lucien Roelandt VLISSINGEN - Traditiege trouw wordt op de tweede dag van het concours hippique van de Vlissingse ruiterelub Schelde stad (morgen) de finale van de Rabo Top Dressuurcompetitie gehouden. Een finale die ook in het teken staat van de revanche op het Zeeuws kampioenschap. De toppers zijn dan ook allen aanwezig op Park Westduin. Met nog vijf combinaties als kanshebbers voor de eindzege van de Rabo Topcompetitie, lijkt een spannende strijd zeker. De topfavorieten zijn ongetwij feld Antoinette Wiskerke, de amazone uit Kapelle die met Or- tello haar titel verdedigt, en haar nicht Elze Sophie Wisker ke uit Kruiningen die met West- veer's L'Espri de voorlopige ranglijst aanvoert. Maar er zijn voldoende kapers op de kust. Zo als de Z2-kampioen Mario van Eenige, jeugdintemational Step hanie de Frel en de Israëlische Raz Nitzani, die met Razelma en Pachino twee ijzers in het vuur heeft. Het familieduo Wiskerke kan zich dus geen enkele mistap ver oorloven. Bovendien zijn het niet alleen de genoemde favorie ten die de nichtjes Wiskerke wel eens beentje zouden kunnen lich ten. De door baar internationale sta tus van deelname aan het pro vinciaal kampioenschap uitge sloten Thamar Zweistra is er on getwijfeld veel aan gelegen te be wijzen dat ze de beste Zeeuwse dressuuramazone is. De interna tional komt in de klasse Z2 met Hexagon's Robbins in de ring. Een overwinning van de combi natie uit Schore zou voor Antoi- nete Wiskerke een streep door de rekening kunnen zijn. Ook de voor de eindoverwinning uitge sloten kersverse Zeeuwse Zl-kampioen Carola Paauwe kan nog roet in het eten gooien. Met haar nieuwe aanwinst Mv Dream lijkt de amazone uit Yer- seke praktisch onklopbaar. En een overwinning van Paauwe kan de ranglijst volledig op de kop zetten. Thamar Zweistra was uitgeslo ten van het Zeeuws kampioen schap, maar zal op de finaledag van de Topcompetitie willen la ten zien dat ze de beste Zeeuwse dressuuramazone is. foto Hans van Oort Dikkebandenrace Nieuw- en Sint Joosland. 18.00 uur: 3,5 km voor 6-8 jaar, 7 km voor 9-12 jaar, 8 km voor 12-15 jaar. Locatie: Nieuw- en Sint Joos land. Mosselrace. Locatie: Oosterschelde bij Yerseke. Start: tussen 10.00 en 11.00 uur. Organisatie: watersportvereniging Yerseke. Deltatoernooi. Organisatie. ten nisclub MLTC. Locatie: Tennisbanen Middelburg, Aanvang: 10.00 uur. Betaald voetbal. Eredivisie: FCTwen- te-Ajax, Feyenoord-De Graafschap, FC Den Bosch-ADO Den Haag, FC Gronin- gen-RKC Waalwijk. Eerste divisie: FC Volendam-Cambuur Leêuwarden. Vriendschappelijk:' HVV'24 2-Graauw (12.00 uur), Clinge-Axel, Corn Boys-Koe wacht, Kruisland-Hulsterloo, HVV'24- Domburg, RIA W.-Walcheren, Steen- SDO'63, Luctor'88-Robur, Achiel de Bruycker-toernooi in Hoofdplaat. 14.30 uur: Aardenburg- Terneuzen 2, 15.00 uur: IJzendijke- Hoofdplaat. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Rustam Kasimdzhanov door Koen de Vries VLISSINGEN - Daniël Stelhvagen staat in Vlissingen op de drempel van een mijlpaal. De nog maar zeventienjarige schaker uit Soest greep gisteren dankzij een spectaculai re zege op de Georgiër Gagunashvili niet al leen de ongedeelde leiding van het Hoge school Zeelandtoernooi, hij kwam ook op een half puntje van zijn derde en tevens laatst benodigde grootmeesterresultaat. In de wandelgangen van de Vlissingse Hoge school werd al sinds dinsdag gefluisterd - hardop praten mag met - dat de 17-jarige Daniel Stellwagen in Vlissingen een groot meesterresultaat in het vizier heeft. Hij be gon niet alleen met vijf uit vijf, de manier waarop hij de volle mep binnenhaalde, was indrukwekkend. Stellwagen staat na zijn ze ge op Gagunashvili op 6,5 uit 7 en heeft uit de laatste twee partijen nog een half punt nodig om zich tot de jongste grootmeester van Nederland ooit te laten kronen. Een andere sensationeel resultaat was giste ren de nederlaag van wereldkampioen Rus- tam Kasimdhzanov tegen Jan Werle. De Oezbeek nam met wit in het eindspel te veel risico tegen zijn teamgenoot in de Duitse competitie en de 20-jarige speler uit Beet- sterzwaag strafte dat koelbloedig af. Het be tekent voor Kasimdhzanov de eerste neder laag sinds het behalen van zijn wereldtitel. Hij is door zijn verlies vrijwel kansloos om zijn toernooizege van vorig jaar te prolonge ren. „Een lekker scalpje", vond Werle na af loop. Olympische gedachte Sergey Tiviakov begeeft zich met minimale middelen en bijna maximaal resultaat door het toernooi. Ook gisteren weer verliet de Russische Nederlander, die acht dagen gele den in Dieren Open Nederlands kampioen werd, als eerste van alle toppers de zaal. In 21 zetten legde hij de Griek Georgis Soulei- dis - die echt niet met de olympische gedach te naar Vlissingen is gekomen - het zwijgen op. Tiviakov staat na vijf zeges en twee remi ses op zes, een halfje achter Stellwagen. Ti viakov is onder meer in het gezelschap van de Deen Schandorff, Jan Werle, en de Indiër Sasikiran. Vlissinger Jeroen Hekhuis, dinsdag nog de beste Zeeuw, is na twee opeenvolgende ne derlagen afgezakt naar de grijze midden moot. Woensdag miste hij een reuzenkans op remise tegen internationaal meester Wer le, gisteren liet hij zich beetnemen door To ny Zhang (Spijkenisse). Athene. Olympische Spelen. Man nen, recurve, plaatsingswedstrijd, landen: 1. Zuid-Korea 2030, 2. Taiwan 1985, 3. Italië 1985, 8. Mexico 1942, 9. Nederland 1940. Nederland in eerste ronde landenwedstrijd tegen Mexico. Plaatsingswedstrijd, individueel: 1 lm (ZKo) 687 (WR), 2. Petersson (Zwe) 673, 3. Galiazzo (Ita) 672, 4. Park (ZKo) 672, 14. Van Alten 661, 36, Custers 646, 49. Van der Hoff 633. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: dms. den Engelsman/Hurkmans 66.89, Goedhart/van Maaren 61.25, van Opdorp/Wassenaar 60.68, mw. v.d. Laan/Bruggeman 60.23, Breedveld/ Ver- maat 60.04, Krijger/v. d. Plas 55.38, mw. UittenboschA/orenhout 54.52, de Bakker/van den Berg 53.75, echtpaar de Kok 51.63, dms. de RegtA/onk 50.71, Cattoir/van der Kuijl 50.50. B-lijn: dms. Boter/van Duin 64.80, echtpaar Labruje- re 63.27, echtpaar Hoogeboom 62.50, Krappen/Stol 56.89, Polderdijk/Scherp 51.28, echtpaar v.d. Laan 51.02, van EssenArinke 50.77, dms. Alewijnse/v.d. Brink 50.51. Handboog schietingen Kwadendam- me Wip 1: 1e hoofdvogel: M.C. Ver donk Concordia, 2e hoofdvogel: Patr. Oosthoek Vrije Schutters, 1e zijvogel: A. Rijk ADLM, 2e zijvogel: A Dekker Doel naar Hoger, 3e zijvogel: W Voet Gilze Rijen, 4e zijvogel: loting, Ie kal: M. Joos- se Edele Handboog. 2e kal: A. Rent meester Willem Teil, 3e kal: M.C. Ver donk Concordia, 4e kal: loting. Wip 2 1e hoofdvogel J. Vermeule Edele Hand boog, 2e hoofdvogel loting, Ie zijvogel. Riet Govers Victoria, 2e zijvogel: W. Re- mijnse Edele Handboog. 3e zijvogel: A Dekker Doel naar Hoger. 4e zijvogel: lo ting, 1e kal: Jac Braam Edele Hand boog, 2e kal: H. Schipper Victoria, 3e kal: loting, 4e kal: loting. Jubileumschieting 's-Heerenhoek. Wip 1: Ie hoofdvogel: A. Boonman Eensgezindheid, 2e hoofdvogel: H. Koens Zeelandia, 1e zijvogel: D. de Keij- zer de Westerschelde, 2e zijvogel E Maat Zorgvlied. 3e zijvogel: Piet Oost hoek Vrije Schutters, 4e zijvogel" R Klip- pel Doel naar Hoger, 1e kal: G. d'Haens de Friezen, 2e kal: S. Kopmels Victoria, 3e kal: B. Vermeulen Zorgvlied, 4e kal: R Klippel Zorgvllied. Wip 2: Ie hoofd vogel: G. d'Haens de Friezen, 2e hoofd vogel: B. de Baar de Friezen. 1e zijvo gel: J Vermeule Edele Handboog, 2e zij vogel. Jac. Kopmels Victoria, 3e zijvo gel: P. Nagelkerke Eensgezindheid, 4e zijvoget: A Rijk ADLM, 1 e kal: P. de Jon ge Zeelandia, 2e kal: R. Klippel Doel naar Hoger, 3e kal: Patr. Oosthoek Vrije Schutters, 4e kal: S. Kopmels Victoria Bessenschieting 's-Heerenhoek Wip 1: 1e hoofdvogel: Patr. Oosthoek Vrije Schutters, 2e hoofdvogel, loting, Ie zij vogel: H. v.d. Dries Eensgezindheid, 2e zijvogel: Vic. Hermans Vlaams Hand boog Verbond,3e zijvogel: A, Elegeert de Westerschelde, 4e zijvogel: loting Ie kal. A. Elegeert de Westerschelde, 2e kal: C Boonman Vrije Schutters, 3e kal: loting, 4e kal: loting. Wip 2: Ie hoofdvo gel: M.C. Verdonk Concordia, 2e hoofd vogel: loting, Ie zijvogel: M. v. Steen bergen Willem Teil, 2e zijvogel: loting 3e zijvogel: loting, 4e zijvogel: loting, 1e kal: J. v. Steenbergen Willem Teil, 2e kal: A. Elegeert de Westerschelde, 3e kal: R. Dussche de Westerschelde, 4e kal: R Dussche de Westerschelde. Ver.Soc. Kwadendamme: 1e hoofd vogel E. Maat Zorgvlied, 2e hoofdvogel E Maat Zorgvlied, 3e hoofdvogel H. Schipper Victoria, 1e zijvogel P, Vette Concordia, 2e zijvogel H. van Hekken Victoria, 3e zijvogel E. Maat Zorgvlied. 4e zijvogel M.J Verdonk Concordia, 5e zijvogel C Jeremiasse Zorgvlied, 6e zij vogel P Repkes Victoria, Ie kal B. Ver meulen Zorgvlied, 2e kal Jacco Kop mels Victoria, 3e kal B. Vermeulen Zorg vlied, 4e kal E. Maat Zorgvlied, 5e kal lo ting 6e kal loting. Blokschieting Wip 1H. Franse Willem Teil, Wip 2: J. Plat- schorre Zorgvlied (winnaar), D. Boon man Willem Teil, F. Rentmeester Wil lem Tell, L. Rentmeester Willem Teil. Soranus Heinkenszand HV.1 J.Ha ring ADLM, HV.2 H. Hoogstrate ADLM, ZV.2 Kees Joosse Edele Handboog, ZV.3 Sj. Raas Victoria, ZV.4 A. Rijk AD LM, kal 1 J, Guchte Zorgvlied, kal.2 J. de Jonge ADLM, kal 3 W. Voet Gilze- Rijen, kal.4 Patr. Remeinse Edele Hand boog, kal.5 W. Voet Gilze-Rtjen. Vlissingen. Hogeschool Zeeland- toernooi. Zevende ronde, belang rijkste uitslagen: Mikheal Mchedlish- vili-Krishnan Sasikiran remise, Daniel Stellwagen-Merab Gagunashvili 1-0, Rustam Kasimdhzanov-Jan Werle 0-1, Sergey Tiviakov-Georgis Souleidis 1-0, Holger Riedel-Lars Schandorff 0-1, Ri chard Vedder-Viorel lordachescu Ó-1, Ni- colai Pedersen-Marc Lacrosse 1-0, Eli Serbu-Reiner Odendahl 0-1, Oliver Kniest-Jelmer Sminia remise, Frdederic Verduyn-Theo Gosman remise, Volker Meier-Jan Ludvig Hammer 0-1, Simon Provoost-Maurice Peek 0-1 Stand aan kop: 1. Stellwagen 6.5,2 on der andere Werle, Tiviakov, Schandorf, Mchedlishvili en Sasikiran 6, 8. onder andere lordachescu, Pedersen, Gagun ashvili,Ramon Koster, Hammer en Odendahl 5,5, onder andere Kasimdh zanov. Riedel, Kniest, Sminia, Verduyn, Gosman, en Peek 5. Lucky Day: 9-16-18-20-23-32-35-38-39- 41-43-45-46-52-63-66-70-71-72-75 On der voorbehoud Ede. NK. Mannen, kwartfinales: Kor teling (8)-Bok (1) 6-4 6-3 opgave Bok, Beks (5)-Reuier (3) 6-0 6-4 opgave Reu ter Vrouwen, kwartfinales: Sentis i.1 I-Hoogland 6-0 6-0, Ketelaars (4)- Boonstra 6-1 3-6 7-5, Trik (3)-De Beer 7-5 4-5 7-6, Gerards (6)-Van de Ven (2) 6-3 6-2. Middelburg. Deltatoernooi. Man nenenkel. HE5: H. van de Driest-J. Kra mer 6-4 6-7 6-2. HE6: F.J. Visser-M. Ad dink 6-3 6-4 HE7: R. Kalau-R. de Vroe 6-2 1-6 7-6, C. Nieuwenhuize-A. Koom- an 6-0 6-2. HE7-35+: B. Koster-H. Ver kalk w.o., J. Cremer-W. van Wijngaar den 6-1 6-0, W. Bartels-E. Goossen 6-3 6-4 Mannendubbel. HD6-35+: R Oostdijk/J.W. Schenkel-P. Koster/A. Langstraat 6-2 7-6 HD7: M van der Burg/S. van der Maas-A. Bustraan/R. Nooy 6-3 6-2. HD7-35+: H. van Gulik/M. de Vaan-P. de Rooij/H. Verkaik w.o., M. Brasser/P. Schouwenaar-H. van Gulik'M. de Vaan 6-3 6-0, T. de Jong/C. Sohier-N. Klaasse/R. Labrujere 7-5 6-1. Vrouwenenkel. DE6: A. Graupner-H. Horn w.o. DE7: M. Ver- hoef-E. Vreke 3-6 6-2 7-5 Vrouwendub belspel DD7-35+: M. Blaauwhof/A. van de Klooster-L. Minderhoud/N. Prin ce 6-4 2-6 7-5,1. Mansier/N. van de Zan- de-M Contant/M. Sohier 1-6 6-4 6-4. Ge mengddubbelspel GD5: A. Graupner M. Stracke-H. Horn/A. Cremer 6-1 opg GD6-35+: I van Gulik/R. Nutzman-H Vreke/H. van Gulik 4-6 6-2 7-5, L. Hoekstra/A.J Hoekstra-M. Schoonen/K. Andriessen 6-0 6-3, C. Kleinepier/S. Goossens-N. Le Duc/H. Le Due 6-0 6-4. Athene. Olympische Spelen. Man nen, voorronden. Groep B: Para guay-Japan 4-3 (3-1), Ghana-ltalië 2-2 (2-0). Groep D: Costa Rica-Marokko 0-0, Irak-Portugal 4-2 (2-2). Ronde van de Ain (Fra). Derde etap pe, eerste deel (Izernore-St.Ge- nis-Pouilly): 1. Nazon (Fra) 83,5 km in 1.57.31, 2 Pineau (Fra), 3. Ruskys (Let), 4. Hoste (Bel), 5. Detilloux (Bel) Derde etappe, tweede deel: afgelast Klas sement: 1 Pineau 8.41.46, 2. Hoste 0.12, 3. Van Gooien (Bel) 0.14, 4. Renier (Fra) 0.26, 5. Marichal (Bel) 0.59.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 21