Individu krijgt altijd voorrang PZC Historie is last voor Rode Ster Mike van Ee verslaat mede-organisator van Mosseikrauwer 15 Danny Blind voelt zich prettig bij combinatie van twee functies Jansen sterk op HZ-toernooi Nederlaag voor Koen Leenhouts Feyenoord Dl traint bij DFS Elliot wint veteranentoernooi Ride for the Roses in Sint Laurens Zege Trapman in Kikkertoernooi Ajax geeft Sneijder boete uitslagen Cocu mogelijk net op tijd fit agenda dinsdag 10 augustus 2004 WESTKAPELLE - Het Duitse echtpaar kijkt met grote ogen naar de geparkeerde touringcar. Zou de eerste selectie van Ajax in dit hotel verblijven? Het ant woord is nee, want enkele minu ten later verschijnen de spelers van Ajax Al per fiets aan de in gang van Beachhotel Zuider- duin in Westkapelle. De jonge 1 voetballers zoeken zo snel moge lijk verkoeling in het zwembad en trainer Dannv Blind neemt, op de voorlaatste dag van het trainingskamp in Zeeland, plaats inde lobby. Blind speelt vanavond met Ajax Al in Zoutelande tegen de Wal- cherse selectie de derde wed- stnjd in vijf dagen, na de oefen wedstrijd van vrijdag tegen de Walcherse selectie tot 23 jaar en het duel om de Supercup van zondag tegen Feyenoord Al. Het laatste duel ging in de Are na met 3-1 verloren en enkele uren later volgde ook een neder laag voor Ajax 1 in de strijd om de Johan Cruijff- schaal. Van een succesvol weekeinde kan dus geen sprake zijn. „Voor ons maakt het niet zo heel veel uit", zegt Danny Blind. „Natuurlijk wjllen we altijd winnen, maar ei genlijk is het van ondergeschikt belang, het gaat om de ontwik keling van de spelers. Als we die Supercup echt hadden willen pakken, hadden we zes spelers mee kunnen laten doen die al vernoegd zijn doorgeschoven naar Jong Ajax of de eerste se lectie, Maar wat schieten we 'daar dan mee op, daar wordt het individu niet beter van." De baan als jeugdtrainer combi neert Blind nu ruim een jaar met de functie van hoofd jeugd opleidingen. Het bevalt uitste kend. ,.Ik heb destijds aangege ven dat ik de functie van hoofd jeugdopleidingen alleen zou ac cepteren als ik het kon combine ren met het trainen van de Al. Tot nu toe gaat het heel goed, Omdat er vooral voordelen aan de combinatie zitten. Ik sta elke dag op het veld en blijf op het veld. Ik zie hoe andere trainers werken en hoe onze visie dus wordt uitgedragen. Als een hoofd jeugdopleidingen bij wij ze van spreken vooral van ach ter zijn bureau zou werken, zou het steeds moeilijker worden om structureel de gang naar het veld te maken. Natuurlijk heb ik het druk en maak ik veel uren. Maar het is geen werk voor mij, het blijft eigenlijk een hobby. Al denken ze daar thuis wel eens anders over." Het weekeinde zit bijvoorbeeld volgestouwd met voetbal. „Op zaterdagochtend wil ik de F-, E- en D-pupillen zien spelen en 's middags speelt mijn eigen team. Op zondag voetballen de C- en B-junioren en daarna ga ik dan vaak ook naar Ajax 1 kij ken. Eigenlijk is de woensdag mijn vrije dag, maar dan ga ik toch vaak weer naar de trainin gen kijken. Ik vind dat een must, want ik ben verantwoorde lijk voor 190 jeugdspelers. Ik moet ze kennen, wil weten wie hun ouders zijn. Daar verdiep ik me in, want in mijn ogen is dat heel belangrijk." Mogelijkheden Over een baan als hoofdtrainer in het betaald voetbal denkt hij eigenlijk nog hetzelfde als in de afgelopen jaren. Blind: „Als er iets komt waarvan ik denk 'dit moet ik doen', dan zal ik het ook echt wel doen. Maar tot nu toe is daar nog steeds geen sprake van geweest. Ik heb genoeg mo gelijkheden gehad, in de afgelo pen tijd hebben opnieuw drie clubs geïnformeerd of ik interes se had. Het waren stuk voor stuk goed gepositioneerde en ge zonde clubs, met ambities, net heid en een prima organisatie. Dan ga je dingen tegen elkaar af wegen en doe je het wéér niet. Dat is nu al drie jaar zo en ik weet ook wel dat ik dat geen tien jaar moet blijven doen. Het werk dat ik nu doe, vind ik ge woon heel belangrijk. Op tech nisch gebied kan ik me als trai ner nog verbeteren en op het ge bied van managen is voor mij ook nog meer winst te behalen. Het is goed voor mijn ontwikke ling, ik ben nog niet klaar. door Willy van Leeuwen PHILIPPINE - Favoriet en lid van de wedstrijdcommissie Mar co van Avermaete is in de acht ste finale van het enkel 6 in het Mosselkrauwertoernooi in Phi lippine verrassend uitgescha keld. De in goede vorm verkerende Mike van Ee was hiervoor ver antwoordelijk. In de kwartfina- VLISSINGEN - Na vier speel ronden van het Hogeschool Zee land schaaktoernooi staat een aantal Zeeuwen al op drie pun ten. Onder hen Wemeldinger Cor Jansen, die zondag van wereld kampioen Rustam Kasimd- zhanov verloor, en Ab van Hoe ve uit Oostkapelle, die zondaga vond zijn enige nederlaag tot nu toe leed tegen Jan Werle. Cor Jansen won gisteravond van Jos I Ernst. Ab van Hoeve versloeg J Paul Kuijpers. Op de topborden versloeg de I pas zeventienjarige Daniel Stell- wagen. als achtste geplaatst, de in Amsterdam wonende Israe- Her Yochanan Afek, die als ne- geiende is ingeschaald in Vlis- singen. De als eerste geplaatste Krish- I uan Sasikiran uit India heeft eveneens vier uit vier na zijn ze- i ge op de Griekse Georgios Sou- letdis. Sergey Tiviakov, vorige week nog de sterkste op het Open NK in Dieren, verspeelde gisteravond zijn eerste halve j Punt, Amsterdammer Maurice Peek, de nummer zeventien, en de Groningse Rus, de nummer vier, speelden remise. Ook de als negende geplaatste Deen Ni- eolai Vesterbaek Pedersen en Ad van den Berg deelden de pun ten. Op bord drie haalde Tea Lanche- remise tegen Viorel Ior- Zijn grootste successen als voet baller heeft Danny Blind onder de leiding van Louis van Gaal behaald. Nu werkt het tweetal weer samen en de uit Oost-Sou burg afkomstige oefenmeester is daar zeer over te spreken. „Louis is nu eigenlijk mijn baas, ik moet aan hem verantwoor ding afleggen", vertelt Blind. „Over het voetbal denken we al jaren hetzelfde, we werken van uit een gezonde basis. Natuur lijk hebben we wel eens een me ningsverschil en Louis heeft een zeer uitgesproken mening. Maar als ik dan goede argumenten aanvoer die ik kan motiveren, komen we er altijd uit. Louis wilde bijvoorbeeld dat ik na het vertrek van Marco van Basten en John van 't Schip trainer van Jong Ajax zou worden. Ik vond die gedachte logisch, maar vol gens mij was het moeilijk om dat met mijn andere functie te combineren. Daar kon Louis zich wel in vinden." De namen van Van Basten en Van 't Schip zijn gevallen. Het vertrek van het tweetal naar de KNVB is uiteraard een aderla ting voor Ajax. „Het is uiter aard altijd jammer als twee men sen van dat kaliber vertrekken. Vanwege hun kwaliteiten, hun verleden bij Ajax en de uitstra ling naar buiten toe. Het is een prachtige kans voor ze en het werd tijd dat er een frisse wind ging waaien bij het Nederlands elftal. Het EK heeft een behoor lijke impact gehad en Marco en John hebben genoeg know-how om er wat moois van te maken." En dan is er natuurlijk de discus sie over het gebrek aan ervaring bij het tweetal. „Als je het aan honderd mensen vraagt, zal vrijwel iedereen zeg gen dat je een bepaalde weg moet bewandelen. Je haalt je trainersdiploma, doet ervaring op in de praktijk en gaat steeds een treetje hoger. Op een gege ven moment heb je alles onder controle en ben je er klaar voor. Maar het gaat niet altijd zo, soms komt er plotseling iets op je pad dat het overwegen waard is. En dan kun je best wel eens een klas overslaan. Zo gaat het met kinderen ook. Als ze in de vijfde klas niets meer te leren hebben, dan laat je ze eerder naar de zesde klas gaan." Want de ontwikkeling en voor uitgang van het individu staat immer voorop in de visie van Ajax en Blind. „Ik laat liever vier talenten doorstromen en word geen kampioen, dan dat we de titel pakken zonder dat er iemand doorstroomt. In dat op zicht lopen er te veel egootjes rond in het voetbal. Die zitten 's avonds op de bank en vinden het prettig om tegen hun meisje te kunnen zeggen dat ze hebben gewonnen. Ik verwijt collega- trainers ook niets als ik zie dat ze alleen aan winnen denken. Het hoofd jeugdopleidingen of de technisch directeur moet die mensen instrueren en waar no dig corrigeren. Want een trainer mag nooit een beslissing nemen die slecht is voor het individu." -ampioen Rustam Ka- simdzhanov was gisteravond aat nog bezig met zijn partij te gen de Duitser Reiner Odendahl en Pr°beerde zich bij de koplo pers in de stand te voegen. Ie, die vanavond om 21.30 uur wordt gespeeld, zal hij nu uitko men tegen Michel Pateer. Die versloeg de routinier en beke ken spelende Adri Verschelling in twee sets met 6-3 en 7-6. De als derde geplaatste Walter Boender voldeed aan de ver wachtingen in zijn achtste fina le tegen Eddo Lokken. Hij wist Lokken op de beslissende mo menten net de loef af te steken met 6-4 en 6-3. Nicky Samijn startte gisteren goed tegen Bas Dingenouts. Samijn gunde zijn tegenstander slechts vijf games en gaat door naar de volgende ronde. Runner-up Joffrey Serke- dakis uit Temeuzen doet het ook in het mosseldorp erg goed. Hij plaatste zich voor de kwart finale door Wilfried Stofferis af te troeven met duidelijk cijfers van 6-1 en 6-2. Walter Boender presteert niet alleen goed in zijn enkelspel. In het dubbel met Abi van Lare versloeg hij Jack Faas en Peter van Limmen uit te schakelen: 6-4 6-4. Bij de vrouwen maakte favorie te Leontine Dingenouts in het enkel 6 geen fout in haar eerste poulewedstrijd. Ze versloeg Ni- na Berendsen, medeorganisator van dit toernooi, gemakkelijk met 6-2 en 6-1. Als ze morgen van Michele de Hosson wint, kan ze zich al toernooiwinnares HENGELO - In Hengelo zijn de Open Nederlandse jeugdsehaak- kampioenschappen begonnen. Onde de ruim 500 deelnemers bevinden zich Koen Leenhouts uit Oostburg, Martijn en Bart de Clerck uit Vogelwaarde, Mat- thieu Freeke, Jan Breukelman en Quinten Ducarmon uit Ter- neuzen. Leenhouts verloor in de hoofdgroep van de Franse inter nationaal Mane Sebag. In de A-groep (t/m 20 jaar) versloeg Freeke De Clerck. Breukelman versloeg Weijermars uit Wad- dinxveen. In de B-groep (t/m 16 jaar) verloor Bart de Clerck van Jonathan Terstall uit Amstel veen en in de D-groep (t/m 12 jaar) versloeg Quinten Ducar mon de Duitse Katharina Wild. Danny Blind: „Het is geen werk voor mij, het blijft eigenlijk een hobby. Al denken ze daar thuis wel eens anders over." foto Ruben Oreel Rode Ster Belgrado, morgen te genstander van PSV in de derde voorronde van de Champions League, verslikte zich zaterdag in het bescheiden Borac (1-0). Dat ivas méér dan een verras sing, want de ploeg had al zes jaar geen wedstrijd meer verlo ren in het eigen Marakana-sta- dion. door Frank van den Heuvel BELGRADO - Van buiten oogt het stadion van Rode Ster Bel grado als een bouwval. De mu ren en ijzeren poorten zijn verge ven van de graffiti, het onkruid komt door alle gaten en kieren. In alles straalt het vergane glo rie uit. Pas als de deuren open gaan, komt iets van de oude grandeur van de club je tege moet. Toen Ajax er in mei 1973 de Eu ropa Cup I won ten koste van Ju- ventus, was het Marakana goed voor een capaciteit van 100.000. Later is dat aantal terugge bracht tot 55.000 zitplaatsen. Zoveel mensen zitten er nooit meer. Hoe fraai het stadion er van binnen ook uitziet, met een gemiddelde van 3000 toeschou wers is het doorgaans toch voor al erg leeg. De Balkanoorlog heeft diepe sporen nagelaten bij Rode Ster. De oude Joegoslavische competi tie is ontmanteld, die van Ser- vië-Montenegro stelt weinig voor. De titelstrijd gaat tussen slechts twee ploegen. Rode Ster en Partizan. De rest hangt er maar een beetje bij. De Servische tv-kanalen bren gen elke week live-wedstrijden uit de Serie A, de Primera Divi sion en de Premiership. Voetbal van een kaliber dat de Serviër, verwend door het topvoetbal van vroeger, meer aanspreekt dan dat van de eigen clubs. Alleen voor de altijd beladen stadsderby's en de Europese wedstrijden lopen de mensen nog warm. De wedstrijd tegen PSV domineert al dagen de kran tenpagina's en de gesprekken in de kroeg. De Eindhovenaren worden ook in Servische hoofd stad (1,6 miljoen inwoners) als uitgesproken favorieten be schouwd, maar desondanks is er hoop. De oefenduels van PSV in Manchester waren rechtstreeks te zien op de tv en iedereen weet van de gecompliceerde voorbe reiding in Eindhoven. Naar verwachting zal het sta dion tot de laatste plaats vol zit ten. En dan kan het nog ouder wets spoken. Vorige week woensdag, in de beslissende tweede voorrondewedstrijd te gen Young Boys, waren er 40.000 supporters. Als beloning werd er zaterdagavond in de competitie-opening tegen Borac geen entree geheven. Trainer Ljubo Petrovic zocht na afloop niet naar smoesjes. „Laat dit een goede les zijn. We ston den in de eerste helft te voetbal len met een superioriteitsgevoel dat ons niet past." Petrovic, een kleine, grijze, kalende man, is een in het Servische voetbal een legende. Overal in het stadion Een supporter van de harde kern van Rode Ster tijdens de wedstrijd tegen Young Boys. foto Tanje Vadic/GPD kom je zijn afbeelding tegen, op foto's en posters van het groot ste succes in de clubhistorie, de winst van de Europa Cup. In '91 won Rode Ster in het San Nico- la-stadion in Bari via strafschop pen van Olympique Marseille. Later werd ook de wereldbeker voor clubteams veroverd ten kos te van Colo Colo uit Chili, de kampioen van Zuid-Amerika. Petrovic heeft als belangrijkste opdracht om Rode Ster zijn in ternationale aanzien terug te ge ven. Partizan plaatste zich vorig seizoen als eerste ploeg uit Ser- vië-Montenegro voor de Cham pions League. Anonimiteit Door internationale sancties wa ren alle clubs uit het voormalige Joegoslavië tussen '92 en '95 uit gesloten van Europees voetbal, sindsdien slaagde Rode Ster er nooit meer in om op Europees ni veau de anonimiteit te ontstij gen. In 2000 en 2001 waren ach tereenvolgens Dynamo Kiev en Bayer Leverkusen te sterk in de derde voorronde van de Cham pions League. In de Uefa-cup overleefde Rode Ster sinds het uiteenvallen van Joegoslavië nooit de tweede ronde. Vorig sei zoen ging de ploeg ten onder te gen het Noorse Rosenborg. Rode Ster moet ieder jaar zijn beste spelers verkopen. Door een goede jeugdopleiding is er wel een beloftevolle selectie. Spits Nikola Zigic is de volgen de om snel naar het buitenland te verkassen, zo is de grote vrees in Marakana. De 2.02 meter lan ge aanvaller was vorig seizoen topscorer met 25 doelpunten. Zijn naam werd in de Servische media in de voorbije weken re gelmatig in verband gebracht met onder meer Ajax. dat hem eventueel als opvolger van Zla- tan Ibrahimovic op de korrel zou hebben. GPD BURGH-HAAMSTEDE - De D-junioren van voetbalver eniging Feyenoord zijn morgen, donderdag en vrijdag: te gast in Burgh-Haamstede. De jeugdige voetballers uit Rotterdam arriveren morgen en trainen op donderdag en vrijdag van ongeveer 10.00 uur tot 12.00 uur op sportpark Van Zuijen aan de Lelieh- daleweg te Burgh-Haamstede. GROEDE - De 43e editie van het Burgemeester Everaars veteranentoernooi in Groede is gewonnen door Fred El liot. De Terneuzenaar versloeg in de finale van de klasse veeh- tig-plus Waldy Lecluyze uit Eede. In het mannendubbel versloegen de broers Nijsten uit Hoek in de finale de favo rieten Bert van Schouwen en Willy van Laethem. Ook'hét tennis van de 70plussers Lies en Rufus Coorengel was goed. Met solide spel wisten ze de tweede plaats te beha len in het gemengddubbel 55plus. Winnaar waren Antoi nette Reesink en Jan Nijsten. Andere winnaars waren Marijke Vervaet en Georgette de Vries in het vrouwendubbel 40plus, Marlies Kruit en Lies- ke van de Laan in het vrouwendubbel 55plus, Willy de Bruyne en Pierre Lampaert in het mannendubbel 55plus en Carla Serneel en Paul Freyser in het mixeddubbel 40plus. SINT LAURENS - Mountainbiker Jaap Kuzee uit Sint Laurens houdt zaterdag 28 augustus een Ride for the Ro ses op Walcheren, met start en finish in Sint Laurens. Met die toertocht wil de voormalig motorcrosser geld ophalen voor de Kankerbestrijding. „Deelname kost tien euro en alles daarvan gaat naar het goede doel", stelt Kuzee. De 50-jarige Walcherenaar zag dat er op 29 augustus een Ride for the Roses - iets waar zesvoudig Tom-winnaar en voormalig kankerpatiënt Lan ce Armstrong een aantal jaar geleden in Texas mee begon - in Oldenzaal wordt gehouden. „Ik dacht: als het daar kan, moet het ook hier kunnen. Vandaar." AARDENBURG - Plaatselijk favoriet Christiaan Trap man is goed gestart in het enkel 3 van het het Kikkertoer nooi in Aardenburg. Tennisser Trapman kwam tegen Jeroen Verstraeten niet in problemen. Mauritshof Open-winnaar Patrick Marteijn won nog geen dag na zijn toernooizege in twee sets van De Hoogh. Ivo Niesen versloeg Menno van den Plout. AMSTERDAM - Ajax heeft Wesley Sneijder een boete op gelegd naar aanleiding van zijn gedrag tijdens de wed strijd om de Johan Cruijff-schaal tegen FC Utrecht. De middenvelder uitte zondag in woord en gebaar zijn onvre de over zijn reserverol bij de landskampioen. Gisteren volgden een gesprek met zijn trainer Ronald Koeman en een financiële straf. Wat de speler betreft is de zaak nu afgedaan. GPD Vroegste nationale meldingen over- nachtfondvlucht vanuit Perpignan. Aantal duiven: nationaal: 7644. Interna tionaal: 22.519. Los: zaterdag 7 augus tus om 09.00 uur. Meldingen allen op zondag 8 augustus. 1. Comb. Kurvers/de Weerd (Hulsberg) 05.55 uur, J. v.d. Veeke (Westdorpe) 06.27 (twee de internationaal), 4. W. Muller&Zn (Wil- helminadorp) 08.01 (dertiende interna tionaal), 7. J. Siereveld (Arnemuiden) 08.19, 9. J. van Dommelen (St. Philips- land) 08.51, 13. J. v.d. Bosch (Hengst dijk) 08.34, 28. C. Dominicus (Goes) 09.20, 36. J. v.d. Veeke (Westdorpe) 08.58, 39. J. Siereveld (Arnemuiden) 09.28, 41. Comb. Westrate/Martens (Ka- pelle) 09.29, 42. C. v.d. Graaff&Zn (Arne muiden) 09.30, 49. J. v.d. Graaff (Arne muiden) 09.35. CESSnBMMBHl Athene. Oefenwedstrijd, vrouwen. Nederland - Japan 0-0. Mainz (Dui). Chess Classic rapid- schaak. Open toernooi, eindstand na elf ronden: 1. Grisjoek (Rus) 9,5 punt, 2. Vaganjan (Arm) 9, 3. Roeblevs- ki (Rus) 9. 4 Dautov (Dui) 9. 5. Zvagins- ev (Rus) 9. 30. Solleveld 8, 49. Van den Doel 7,5. Er waren 542 deelnemers. Tweekampen over acht partijen: Anand (Ina) - Sjirov (Spa) 5-3, Svilder (Rus) - Aronian (Arm) 4,5-3,5. Cincinnati. Mannen. Masters Se ries, 2,1 miljoen euro. Finale: Agassi (VSt/11- Hewitt (Aus/10) 6-3 3-6 6-2. Sopot (Polen). Vrouwen, 254.000 euro. Eerste ronde: Marrero (Spa/10) - Castano (Col) 6-2 4-6 6-4, Ondraskova (Tsj) - Cohen-Aloro (Fra) 3-6 6-1 7-5, Domachowska (Pol) - Sucha (Slw) 6-0 6-2, Cervanova (Slw) - Garrigues (Spa/4) 6-3 6-1. Mannen: Garcia (Chil) - Davidenko (Rus/2) 3-6 7-6 6-4, Monaco (Arg) - Mar tin (Spa/5) 6-7 7-5 6-3, Koubek (Oos) - Mathieu (Fra/8) 3-6 6-1 6-3, Rosset (Zwi) - Urban (Pol) 6-4 7-6, Vanek (Tsj) - Ulihrach (Tsj) 2-6 6-2 7-6. Mannen, wereldranglijst: 1. Federer (Zwi) 5885, 2. Roddick (VSt) 4910, 3. Co- rïa (Arg) 3180, 4. Moya (Spa) 2630, 5. Henman (Eng) 2380 16), 6. Ferrero (Spa) 22290 17), 7. Agassi (VSt) 2265 (11), 8. Hewitt (Aus) 2260 (10), 9. Nalbandian (Arg) 2115 (5), 10. Gaudio (Arg) 1990 (9), 24. Schalken 1130 (25), 44. Verkerk EINDHOVEN - Phillip Cocu is waarschijnlijk precies op tijd hersteld van zijn knieblessure. De nieuwe middenvelder van PSV kan daardoor zo ^oed als zeker aantreden tegen Rode Ster Belgrado. De beslissing over het meespe len van Cocu wordt volgens de website van PSV pas vandaag of morgen genomen. Gisteren train de de international weer voor het eerst volledig mee met de se lectie. Trainer Guus Hiddink neemt een groep van twintig spe lers mee naar Belgrado. Ook de Zuid-Koreanen Ji-Sung Park en Young-Pyo Lee hebben zich, na dat ze met hun land op de Asian Cup hadden gespeeld, bij de spe lersgroep aangesloten. ANP 810, 75. Van Scheppingen 552 (76), 98. Sluiter 416 (101), 144. Van Lottum 294 (140), 230. Hemmes 159 (229). Hulst. Luctor Belting jeugdtoer- nooi. Finales: ME 9, poule: Laurette van Tilburg. ME 11, poule: Elvera de Haas. ME 13: Jeske Boeding-Renske Fraanje 6-4 6-4. ME 15: Jeske Boe- ding-Maike Derksen 6-3 6-1. ME 17, poule: Laura Rotte MD 13, poule Boeding/Vercruyssen. MD 15: Oudendag/Rotte. JE 9, poule: Jonas Patist, JE 11: De von Houg-Django Westland 6-1 6-2 JE 13: Justin Rotte-Yoram Frauenfelder 6-1 6-4. JE 15: Yorrick Maenhout- Michiel Sekan 6-0 6-1. JE 17: Nick Jan- sen-Thomas Tang 6-0 6-4. JD 13: Rotte/Frauenfelder, JD 15: Madereel 'Sekan. GD 13: Snoei/Frauenfelder. GD 15: Vercruyssen/Wilson, GD 17: Berends'Jansen. Philippine, Mosselkrauwertoer nooi: VE 6: Nina Berendsen-Mïchele de Hosson 2-6 7-6 6-2, Leontine Dingen- outs-Nina Berendsen 6-2 6-1 VE 7: Wilsje Weeren-lrigrid Stofferis 6-1 6-3, Wilsje Weeren-Alita de Wieland 6-3 7-5. VE 8: Joyce Buyze-Petra van Rattingen 6-1 6-0, Heike Krueper-Marion Tolle naar 6-3 6-4 VD 7: Stofferis/ Stoffe- ris-RoelandWesdorp 6-2 6-2 ME 6: Mi ke van Ee-Marco van Avermaete 7-6 6-4, Joffrey Serkedakis-Wilfried Stoffe ris 6-1 6-2, Walter Boender-Eddo Lok ken 6-4 6-3, Nicky Samijn-Bas Dingen outs 6-1 6-4, Michel Pateer-Adri Ver schelling 6-3 7-6. ME 7: Abdon Pie- ters-Arno Roeland 6-2 6-4, Ko Neels-Hans van Minnen 7-5 6-1, Ronald Aarnoudse-Harry Berendsen 6-4 7-5, Ivo de Zeeuw-Ton Epskamp 7-6 6-2, Mi chel Pateer-Nick Vermeirssen 6-1 6-3, Ivo de Zeeuw-Arno de Visser 6-2 7-6, Marco van Boven-Rudi Roelandt 2-6 6-4 6-3, Kenny Vermunt-Patrick Dieleman 6-4 7-5. ME 8: Ab Verplanke-Pascal de Buck 3-6 6-4 6-4. MD 6: Boender/van La- re-Faas/van Limmen 6-4 6-4. MD 7: Roelandt/Samijn-Claaszen/van Minnen 4-6 6-1 6-1, Van Boven/de Zeeuw- Epskamp/Visser 6-3 6-4. GD 7: Stofferis/Roelandt-Roelandt/Janssens 6-2 5-7 6-3, Van Minnen/Verplanke-De Wieland/Slager 6-3 6-3. Aardenburg. Kikkertoernooi, VD 3: Boogaard/Kruijen-Agten/Vliegen 6-2 2-6 6-3. ME 3: Patrick Marteijn-R. de Hoogh 7-5 6-1, Christiaan Trapman-Jeroen Verstraeten 6-0 6-2, Ivo Niesen-Menno van den Hout 6-4 6-3. ME 4: Rene van Gassen-M. Blom 7-6 4-6 6-3. ME 5: Mart Flikweert-Tristan de Sutter 6-0 6-2, Ruben Haverbeke-P.van Es 6-0 6-3, Joel van Overloop-J. van Buchem 4-6 6-2 6-2, Wesley van Noord-Philip Halder- mans 3-6 6-2 6-4.. Dinsdag Atletiek j Groede. 5e Rabo-Zomerloop. Aan vang: 19.30 uur: jeugdloop 750 m en 1500 m, 19.50 uur: 3.25 km, 6.5 km, 9.75 km. Inschrijven: kantine voetbalclub Groede. Voetbal Vriendschappelijk: Axel-Terneuzen (19.00 uur), KSK Maldegem-Hoek. AZVV 2-Hoofdplaat, Koewacht-SDO'63, Zeeland Sport-Zaamslag, FC Ber- gen-Tholense Boys, Walcherse selectie- Ajax A1 (terrein VV De Meeuwen in Zou telande), GPC-Oostkapelle (19.00), Patrij zen- 's-Heer Arendskerke (19.00 uur). Colijnsplaatse Boys-SKNWK (19.15 uur), Bruse Boys-Kapelle (19.30 uur), RCS-De Noormannen (19.30), Dom- burg-Veere (19.15 uur), Kloetinge-Hal- steren (20.00 uur), Luctor'88-VCK (19.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 49