Met vakantie? Langs de afgrond Q PZC Corné Vader Geef ludiH Geef leven Geef! I Annelot raakte als 15-jarige in coma g$t Giro 860 \_J Hersenstichting Nederland KRANT VOOR ZEELAND maandag 9 augustus 2004 Het vervolg van de familieberichten van pagina 8 Ik heb U bij Uw naam geroepen. U bent bij mij. Verdrietig geven wij u kennis van het vredig over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder NEELTJE JOHANNA DE HAAN-VAN EIJMEREN 29 december 1911 16 augustus 2004 Krabbendijke Domburg Koudekerke: Johan de Haan Leni de Haan-de Witte Vanessa van Dolder-de Haan Erik van Dolder Quinty Heinkenszand: Sam de Haan Pietie de Haan-Groenenberg Rilland: Angelica Hillebrand-deHaan Michel Hillebrand Bob, Twan Heinkenszand: Alex de Haan Jacquelien de Haan-van Wichen Kirsten, Björn Correspondentieadres: Boomgaard 38,4371 CL Koudekerke Moe is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot het nemen van afscheid op dinsdag 10 augustus van 20.45 tot 21.15 uur. Overeenkomstig haar wens zullen we haar op woens dag 11 augustus om 12.00 uur begraven op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Voorafgaand aan deze plechtigheid zal een dienst worden gehouden in de Michaëlskerk aan het Dorps plein te Koudekerke, aanvang 11.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in de ontmoetingsruimte van de Immanuëlkerk (ingang Anthonissenstraat) te Koudekerke. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zwager PIETER SCHOT weduwnaar van Leintje Bimmel L. de Steur N. de Steur-Bimmel C. Bimmel M. Bimmel-de Wolf 5 augustus 2004 BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Wij verzorgen alleen begrafenissen. Tel. 0118 - 60 25 00 - 0118 - 41 27 60 Op l augustus 2004 overleed de heer JOHANNES WASSINK ruim 39 jaar gehuwd geweest met Pieternella Martina Adriaanse (overl. 1987) zuster van Hendrina Adriaanse en moeder van Ingrid Oehlers en Elke Oehlers (overl. 1992) Geertruidenberg, 8 augustus 2004 Giro 55055 Dit is het verhaal van Annelot. In december 1997 raakte de toen 15-jarige Annelot in coma na een aanrijding. Haar vader vertelt over de enorme gevolgen. We vreesden het ergste 'Annelot was vreselijk beschadigd: een schedelbreuk, bloeduitstortingen in de hersenen, er kwamen ontstekin gen bij. We vreesden het ergste. Direct na het ongeluk zocht ik infor matie. Ik las over een speciale coma therapie in revalidatiecentrum Leij- park te Tilburg en wist Annelot daar te krijgen. Een kleine twee maanden na het ongeluk kwam ze uit coma. Ze moest helemaal opnieuw beginnen, alsof ze opnieuw werd geboren. Vanuit haar eigen kracht heeft ze dit proces doorstaan, letterlijk met vallen en op staan. We praten als gezin over de tijd voor en na het ongeluk. Het heeft ons veranderd en als gezin hechter ge maakt.' Terug in de maatschappij Annelot volgt nu de opleiding Sociaal Pedagogisch Werk, ze loopt stage in een verpleeghuis voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten. Ze heeft een vriend, werkt als bijbaantje in een broodjeszaak, en pas heeft ze haar rijbewijs gehaald. In een auto met au- leder jaar raken ongeveer 500 Nederlanders in een langer dan zes uur durende coma als gevolg van een ongeval. Een zelfde aan tal raakt in coma door een ande re oorzaak. tomaat, want meerdere handelingen tegelijkertijd zijn moeilijk voor haar. 'We blijven ons zorgen maken, haar extra in de gaten houden. Ze is veran derd: ze is zo lief, ze gelooft iedereen zo makkelijk. En verder is haar korte termijn geheugen achteruit gegaan en heeft ze concentratieproblemen. Maar van de groep van zeven patiën ten waartoe zij behoorde zijn er twee gestorven. Zij is de enige die terug is in de maatschappij. We hebben enorm geluk gehad.' Steun de Hersenstichtlng Nederland Wetenschappelijk onderzoek en re validatie zijn uiterst belangrijk om de gevolgen van hersenletsel te behan delen. Verder is goede voorlichting van belang. Word daarom donateur van de Her- senstichting of doe een gift. Iedere bijdrage, groot of klein, is welkom. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bij drage. Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weet uheta Iva nel kaar.n Op nevenstaande bon kunt u als abonnee aangeven wat u met de krant wilt doen gedurende uw afwezigheid. Bezorgen bij de buren of familie in uw omgeving, per post opsturen naar het vakantieadres (binnen Nederland) of waardebonnen voor losse nummers. De bon kunt u in een gefrankeerde envelop sturen naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Postbus 31, 4460 AA Goes. U kunt ook het formulier op de website invullen www.pzc.nl (kopje 'abonneren'). De bon dient uiterlijk 2 weken vóór de ingangsdatum binnen te zijn. Alleen volledig ingevulde bonnen kunnen worden verwerkt. Wilt u meer informatie, bel de afdeling Lezersservice: 0800-0231231 (gratis). Ter voorkoming van onjuiste adressering, kunnen opdrachten per telefoon NIET in behandeling worden genomen. Vakantieservice-antwoordformulier Voorletter(s): Woonplaats: Telefoon: e-mail: maakt gebruik van één van de nevenstaande aan te kruisen vakantieservicemogelijkheden in de periode (minimaal 1 week) ander bezorgadres in Zeeland (gratis service). Deze optie geldt niet voor bezorging op campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen. D waardebonnen voor krant op vakantieadres in Zeeland (gratis) postverzending Nederland 0,50 per dag) D restitutie abonnementsgeld 5,00 in rekening) Tijdelijk bezorg- of vakantieadres Naam: Naam hotel: Geldt niet voor bezorging op campings en bungalowparken, hiervoor kunt u waardebonnen aanvragen. Straat:nn Postcode: datum: t/m datum: Woonplaats:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22