Autisme Op zoek naar eer: baan PZC Kleintje Bij ons sta je niet stil chauffeur PZC Functioneel beheerder EDP m/v (elektronisch patiëntendossier) Emergis HTS'er met ervaring? MTS'er met ervaring? Veranderen van baan? ervaren KAPSTER/KAPPER parttime Reageer dan snel! zoekt: leven in een wereld die je niet begrijpt 8 iülNH S?'00' W13 I smarkt.nl GRENZELOZE VOORUITZICHTEN medewerker preventie a (m/v) medewerker preventie b (m/v) zaterdag 7 augustus 2004 voor 36 uur per week vac.nr. 2004.79 Afdeling zorgadministratie Deze afdeling is onderdeel van de dienst financiën informatisering en ondersteunt en adviseert de sectoren bij de zorgadministratie in brede zin zoals bij de uitvoering van het dossier- en archiefbeleid. uitvoeringsaspecten van diverse wettelijke regelingen en het zorgregistratie- en zorginformatiebeleid. De uitdaging Emergis zal begin 2005 starten met de implementatie van het. binnen Lotus Notes gebouwde, elektronische patiëntendossier SYNAPS. U bent er primair verantwoordelijk voor dat de functionaliteit van de applicatie aan de eisen en wensen van de gebruikers blijft vol doen. U ondersteunt gebruikers bij vragen en problemen en instrueert hen middels opleidingen, gebruikshandleidingen en procedures. Daarnaast vervangt u de functioneel beheerder groupware bij diens afwezigheid. Uiteraard bevordert u actief uw eigen deskundigheid, conform het persoonlijk ontwikkelingsplan dat zal worden opgesteld. De inbreng Hbo werk- en denkniveau en diepgaande kennis van het primaire (zorg)proces en alle administratieve activiteiten daarbinnen. Daarnaast beschikt u over ervaring op ICT-gebied in het algemeen en met Lotus Notes in het bijzonder. U bent geduldig, zelfstandig, bezit doorzettingsvermogen en bent sterk in het oplossen van problemen. Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1.000 collega's de 6.000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheids zorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeids voorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. Gezien de inzage in privacygevoelige gegevens, stellen wij hoge eisen aan integriteit en betrouwbaarheid. Ons aanbod Salarisschaal 50 1.771 - 2.936) en goede primaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Daarnaast heeft Emergis een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een PC-privéproject, een fietsproject, een cafetariasysteem voor zaken als verlofsparen e.d. en uitgebreide scholingsmogelijkheden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel vanaf 15 augustus de heer Paul van der Vlist, projectleider EPD (0113 267240) of mail:, vandervlist@emergis.nl Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u vóór 4 september 2004 richten aan Emergis, dienst personeel en opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e- mailadres is: personeel@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 14 en 15 september 2004. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting TOTAL PENSIOENFONDS NEDERLAND De raffinaderij en de verkooporganisatie van TOTAL in Nederland hebben de pensioenen van hun medewerkers ondergebracht bij de Stichting Total Pensioenfonds Nederland. Het pensioenfonds heeft een verzekerdenbestand van 969 verzekerden, waaronder 530 actieve deelnemers. Het belegd vermogen bedraagt circa 150 miljoen Euro. De uitvoeringsorganisatie - het pensioenbureau - is ondergebracht in het kantooi» van de TOTAL raffinaderij in Vlissingen-Oost. In verband met aankomende pensionering van de huidige functionaris, zijn wij op zoek naar een fulltime Administrateur (m/v) De functie: Binnen het kleine team van medewerkers die het pensioenbureau bemensen komt de Administrateur met praktisch alle uitvoeringstaken in aanraking. De specifieke verantwoordelijkheidsgebieden van de Administrateur concentreren zich echter vooral op het administratieve vlak, met name de financiële-; beleggings, deelnemers- en kantoor- admimstratie. Veelvuldige contacten met deelnemers, aangesloten ondernemingen, toezichthouders, banken en (semi)-overheidsinstanties maken deel uit van de werkzaamheden. De functie omvat verder zeer uiteenlopende taken en verantwoordelijkheden, van bijvoor beeld de zorg voor de liquiditeitspositie van het fonds, tot het notuleren van bestuursver gaderingen. De Administrateur rapporteert aan het hoofd pensioenbureau maar werkt in hoge mate zelfstandig. Wij zoeken: Een kandidaat met een economische/administratieve opleiding op MBO+ of HBO-niveau die reeds enkele jaren relevante ervaring meebrengt en die bereid is zich verder te bekwamen in de zo specifieke pensioenmaterie. De kandidaat dient over goede communicatieve vaardigheden te beschikken: zeer accuraat kunnen werken en zich flexibel kunnen bewegen in een klein team. Voor deze kaderfunctie geldt een passend beloningsniveau. Vraoen Reacties: Voorvragen over de vacature kunt op maandag t/m donderdag tijdens kantooruren terecht bij de heer G. Dijselijnck, hoofd pensioenbureau, tel. 0113-619225. U kunt reageren door uw schriftelijke sollicitatie, uiterlijk voor 1 september aanstaande, toe te zenden aan de Stichting Total Pensioenfonds Nederland, Postbus 210, 4380 AE VLISSINGEN Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld In 's-Heerenhoek zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW BOUWKUNDE CIVIELETECHNIEK Kijk op www.kojo.nl MIRANDA'S HAIRDESIGN Veerweg 58, 4493 AT KAMPERLAND Tel.nr.: 0113 - 376 099 of 0113 - 371 974 Gevraagd een: voor bij ons in de salon. Ben jij diegene die wij zoeken? ervaren internationaal in bezit van rijbewijs CE en chauffeursdiploma \M\*i reactiepostbus 22. 4500 AA Oosfburg tel 0117-452 862, fieret@mostert-group.com j Autisme is een ernstige handicap. De N VA maakt zfch sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: gltO 479 Tel. 0900-AUTISME (0000-286 47 63) 0,25 p/mln. www.autisme-nva.nl i i«W(m tMNKTttMti Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.ozc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. (nol Snel gevonden. Snel verkocht. in de grootste gemeente van Zeeland We zijn voor de gemeentelijke afdeling Brandweer op zoek naar een 36 uur per week, schaal 9 vast dienstverband 36 uur per week, schaal 8 tijdelijke aanstelling voor drie jaar De medewerker preventie A neemt o.a. deel aan de ontwikkeling van het gemeentelijk preventiebeleid, ontwikkelt voorlichtingsprogramma's op het gebied van preventie en adviseert in het kader van het Besluit Risico's Zware Stoffen. Daarnaast werkt hij - binnen én buiten werktijd - als Hoofd Officier van Dienst en Regionaal Officier Gevaarlijke Stoffen. De medewerker preventie B behandelt aanvragen voor een gebruiks vergunning en voert inspectie- en handhavingstaken uit.Voorts verricht hij repressieve werkzaamheden voor de brandweer en is als vrijwilliger verbonden aan één van de uitrukposten in de gemeente. De volledige oproep, een globale beschrijving van de organisatie en informatie over onze gemeente staat op de website www.terneuzen.nl. Mondelinge informatie over de functies en over de procedure kan worden ingewonnen bij de heer C.M. Overdulve, plaatsvervangend commandant van de gemeentelijke brandweer, tel. 01 15-455 000. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide cv kunnen tot uiterlijk I september 2004 worden gezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl. Economische bedrijvigheid, scheepvaart, industrie en werkgelegenheid. Ruimte, water en groen. Zorg-, onderwijs- en cultuurvoorzieningen voor iedereen.Terneuzen, een aantrekkelijke gemeente om in te wonen, te werken en te recreëren. Dit op een steenworp afstand van de cultuursteden Antwerpen en Gent en sinds de opening van de Westerscheldetunnel 24 uur per dag direct verbonden met de rest van Zeeland, Noord- Brabant en Nederland. Terneuzen als grootste gemeente van Zeeland is ambitieus en veelzijdig. Dit biedt perspectieven voor de 55.000 inwoners, die kunnen rekenen op een goede en efficiënte dienstverlening. Terneuzen, een slagvaardige gemeentelijke organi satie. die sociaal-economisch en maatschappelijk kansen creeert door gemeentelijke en grensover schrijdende samenwerkingsverbanden verder uit te bouwen. Uiteraard biedt de organisatie ook interessante vooruitzichten voor het gemeente lijk personeel. Een grootschalige werkomgeving, professionele kwaliteit en ruimte voor creativiteit. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. -/^em o

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 39