China en Japan in eindstrijd Ajax Al vertoeft graag in Zeeland co,- Weer een KPN MobielPlus-punt. Haan dicht bij Azië Cup 19 Zeeuwse meisjes gaan onderuit bij NK jeugdtennis Oranje zonder Gadzuric in kwalificatieduels voor EK Hoek wint oefenduel in België Ruime zege voor Oostkapelle Boulevardloop in Vlissingen Federer verliest in eerste ronde Van Leeuwen pakt de winst uitslagen r Gratis NEC N4001* Zes oud-winnaars aan de start in Burgh-Haamstede QSEESaHMBHHHI Skeelerploeg sluit in stijl af agenda woensdag 4 augustus 2004 swb LnrJochem Lippmann - Tevreden zag Haan gisteren toe hoe het nationale voetbalelftal de tweede keer in de histo de finale van de Azië Cup be- eikte. Na de gewonnen straf- ichoppenserie in de halve eind- itrijd tegen Iran (4-3) kan de Ne- ledandse bondscoach in de ■indstrijd pas echt geschiedenis ichrijven. piJ een overwinning in de eind- jtrijd zondag op aartsrivaal Ja- jan, dat in de verlenging Bah rein met 4-3 klopte, bezorgt 3aan de Chinezen voor het eerst ie zo begeerde Azië Cup. \ja de reguliere speeltijd en ver enging gisteren bedroeg de itand 1-1. China kende voor 52.000 toeschouwers in Peking rrote problemen met Iran. Jiayi jpende in de negentiende mi- ïuut de score (1-0). Alavi zorg- ie in de 38e minuut voor de ge- ijkmaker. Iran eindigde de offi ciële speeltijd met negen man. Zare en doelpuntenmaker Alavi kregen de rode kaart. China wist het duel echter ook in de verlenging niet te beslissen. Gro te man bij China was doelman Yunfei. Hij keerde de door de Iranese verdediger Golmohamm- dadi genomen strafschop. „Het gaat nog steeds volgens plan", aldus de tevreden Haan. „We staan in de finale. Maar we zijn er nog niet. Nu moeten we het ook afmaken", aldus de bondscoach van China, dat in 1984 het eerste optreden in de fi nale van de Azië Cup verliezend afsloot. Keiji Tamada Japan bleef in de halve eind strijd Bahrein de baas. Grote man bij de Japanners was Keiji Tamada die in de derde minuut van de eerste verlenging het be slissende doelpunt maakte: 4-3. Het was het tweede doelpunt van Tamada, die in de 55e mi nuut ook al scoorde. ANP/RTR Het beslissende moment uit de halve finale tussen China en Iran. Doelman Liu Yunfei staat op het punt de slappe stiftbal van Yahya Gol- mohammadi te stoppen, waardoor China in de finale tegenover Japan staat. foto Wilson Chu/RTR VELP/ROZENDAAL - Bij het Nederlands kampioenschap eugdtennis in Velp en Rozen- daal kwamen gisteren vijf meis- es uit Zeeland in actie in de ca- :egorie tot en met veertien jaar. Geen van hen slaagde erin door te stomen naar de laatste 32. De twaalfjarige Lesley Kerkho- ijve was het dichtst bij een zege In de categorie tot en met veer- jaar, De tennisster uit Zie- die speelsterkte vijf Leeft, bood zeer goed partij aan ilou Israël uit Breda, die speel sterkte vier heeft en twee j aal ouder is dan Kerkhove. Het wer den drie spannende sets: 3-6, 6-4 en 5-7. Bernice van der Velde, twaalf jaar, trof het niet met de loting. De Kapelse moest het op ten nisclub Beekhuizen in Velp op nemen tegen Bouwiena Boer (13) uit Erm. Van der Velde snoepte enkele games van Boer af, al was het niet genoeg voor de winst: 5-7, 3-6. Bernice' tweelingzus Fréderique van der Velde trof de dertienjari ge en geplaatste Kristel de Groot uit Amstelveen. Van dei- Velde kon in de eerste set goed weerstand bieden, daarna was het verzet op de banen in Rozen- daal gebroken: 5-7 0-6. En alsof het nog niet genoeg was moest ook Sophie de Schep per tegen een geplaatst meisje spelen: Lynn Schönhage (13), af komstig uit Rosmalen. De veer tienjarige De Schepper uit Vo gelwaarde verloor met 3-6 1-6. De vijfde Zeeuwse deelneem ster, Angelique van der Meet uit 's-Heer Abtskerke, kon niet in actie komen. Voorafgaand aan haar partij ging Van der Meet nog even genieten van het zonne tje in het zwembad. Daar kwam ze ongelukkig terecht, liep een spierblessure op en moest afzeg gen. t Er zijn bij het NK geen jongens uit Zeeland aanwezig, ondanks dat Serge van Bremen uit Oost-Souburg en Stef Hermus uit Goes dit jaar meedraaiden in de topveertig. Beide tennissers kampen met blessureleed. Van Bremen heeft egn voetbreuk, Hermus een schouderblessure. Wel staan er op het NK twee Zeeuwse jongens op de reserve lijst: Niek Hermus tot en met twaalf, Diederik de Rave tot en met veertien jaar. ALMERE - Het Nederlands basketbalteam moet het de ko mende maand zonder topspe- ler Dan Gadzuric stellen. De center van NBA-club Milwau kee Bucks heeft zich bij de nieuwe bondscoach Glenn Pi nas afgemeld wegens een knie blessure. Daardoor mist hij in septem ber de kwalificatiewedstrij den voor het Europees kam pioenschap tegen Estland, Turkije en Bosnië- Herzegovi na. Pinas kan wel over Francisco Elson beschikken, die voor Denver Nuggets in de NBA uitkomt. De tweede Nederlan der in de Amerikaanse prof competitie meldt zich echter pas over drie weken bij Oran je, dat deze week de voorbe reiding op de EK-cyclus is be gonnen. ANP SINT NIKLAAS - Hoek had gisteravond aan één helft vol doende om de reserves van Red Star Waasland te ver slaan. In Sint Niklaas werd het 1-3 en die stand was al bij de rust bereikt. Christophe Dewispelaere zette de zaterdag-hoofdklasser na vier minuten op een 1-0-voorsprong, maar de spits viel kort daarna geblesseerd uit. De Belgen kwamen na 36 mi nuten op gelijke hoogte via Gert Peerman, die profiteerde van een blunder van doelman Dennis Wondergem. Vlak voor rust stelde Hoek nog orde op zaken door doelpunten van Nyim Melki (na een lange solo van Charly Okonedo) en Sam Ysebaert, die met een mooie lob scoorde. In de tweede helft gebeurde er vervolgens niet veel meer. Beide ploegen brachten enkele wissels binnen de lijnen en het dufel kabbelde in een gezapig tempo naar het einde toe. OOSTKAPELLE - Oostkapelle was in de eerste oefenwed strijd van het voetbalseizoen goed op dreef. De zater dag-eersteklasser versloeg gisteravond zondag-derdeklas ser Vlissingen met 4-0. Bij rust was het al 2-0. Voor Oost kapelle scoorden Angelo Schaalje, Arjen Pattenier, Wilf red Schipper en Jan Baaijens. Jong Ambon, dat komend seizoen in de vierde klasse van het zondagvoetbal, verloor gisteravond in een matig duel met 1-0 van DFS. Het doelpunt viel in de eerste helft, toen de buitenspelval niet goed werkte. Ferry Jansen pro fiteerde en scoorde. VLISSINGEN - De winnaar van het PZC-stratenloopcir- cuit is al bekend. Arjan Beije verzekerde zich vorige week in Burgh-Haamstede van de eindzege. De aandacht in de laatste wedstrijd, de Boulevardloop in Vlissingen, gaat vanavond dan ook uit naar de atleten die strijden om zil ver en brons. Theo Rabout (Wielingen) bezet nu nog de tweede plaats met 1185 punten, maar heeft slechts één punt meer dan Niels Koole (Dynamica). Ook Miquel van Tongeren (Dyna mica) is nog kansrijk. Chantal Koole-Maat (Dynamica) onttroont clubgenote Karin Bastian bij de vrouwen senio ren. Anjolie Wisse zal in Vlissingen evenals in de twee voor gaande wedstrijden de volle driehonderd punten pakken, maar zij komt een wedstrijd te kort voor de eindoverwin ning. De atleten zijn verplicht om aan vier van de vijf te houden wedstrijden mee te doen. Als Bastian vanavond tweede wordt, gaat haar totaal naar 1194 punten en komt ze twee punten te kort op Koole. De 67e editie van de Boulevardloop heeft een afstand van 7.2 km, verdeeld over twee ronden. De start is om 19.30! CINCINNATI - Tennisser Roger Federer heeft na een on geslagen serie van 23 partijen weer eens verloren. De Zwitserse nummer één van de wereld boog gisteren in de eerste ronde van het toernooi van Cincinnati voor Domi- nik Hrbaty: 1-6 7-6 6-4. Bij een zege had Federer het re cord van Pete Sampras geëvenaard. De Amerikaan won; in 1999 wel 24 keer op rij. RTR KRUININGEN - De meeste ten niswedstrijden bij het Lamb- 'Weston Scaldis-tennistoernooi in Kruiningen en Waarde wer den gisteren in drie sets afge perkt. Zo ook de partij tussen Karin van Leeuwen en Joke van Bokkum bij het vrouwenenkel- ispel in de zesde categorie. Het werd een adembenemende itrijd tussen Van Leeuwen uit Kloetinge en Van Bokkum uit Bergen op Zoom. De eerste set met 7-5 naar Van Leeu wen. Van Bokkum liet zich niet tennen en pakte het tweede be kijf in de tiebreak. Een zoge- laamde supertiebreak moest de Missing brengen. Van Leeu wen bleek daarin over de lang- 4e adem te beschikken. De wed- stnjd nam drie uur in beslag. Waijoleine Banse en Melissa *feels zorgden bij het vrouwen- iubbel in de 7-categorie voor verrassing door Toos luyzen en Marian Verhoeven te 'erslaan. Banse en Neels, bei- len met speelsterkte negen, lachten vooraf geen enkele ga- ne te kunenn pakken, maar ze nvamen toch als winnaar uit de >us. Het werd 7-5,5-7 en 7-6. Amsterdamse formatie op trainingskamp in Westkapelle door Jan Dagevos GOES - De A-jeugd van Ajax heeft wat met Zeeland. Zodra de Amsterdammers in de voorbe reiding op het nieuwe voetbalsei zoen de tenten in de provincie opslaan, wordt de titel in de competitie behaald. Het heeft ertoe geleid dat Ajax Al ook dit jaar Zeeland aan doet. De formatie, die onder lei ding staat van Danny Blind, ver blijft van vrijdag 6 tot en met woensdag 11 augustus in West kapelle. Het is overigens niet louter bij geloof dat Ajax voor de derde keer naar Zeeland voert. Het heeft ook te maken met Danny Blind, wiens roots in Zeeland liggen. Daarnaast vindt de coach dat hij in Westkapelle on der ideale omstandigheden zijn ploeg kan prepareren voor het nieuwe seizoen. Naast het hotel (Zuiderduin) ligt een prima trai ningsveld, waar in alle rust ge werkt kan worden. Van het succesvolle team van vo rig seizoen, dat dus kampioen werd in de eredivisie, is niet veel meer over. Vijf spelers, on der wie Tom de Mul en Hedwi- ges Maduro, zijn naar de A-se lectie doorgeschoven. Ajax Al geldt vooral als opleidingsinsti tuut voor het eerste. Ajax Al traint bijna dagelijks op het veld in Westkapelle en werkt gedurende het verblijf in Zeeland twee oefenduels af. Vrij dag is in Domburg het Walchers jeugdelftal tot en met 23 jaar de sparringpartner. De ontmoeting begint om 19.30 uur. Dinsdag 10 augustus mag de Walcherse selectie op het veld van De Meeuwen in Zoutelande het opnemen tegen de Amster damse ploeg. De aanvang is 19.30 uur. Supercup Tussendoor reist Ajax Al nog een keer af naar Amsterdam. Zondag 8 augustus wacht de for matie van Danny Blind in de Amsterdam Arena de wedstrijd om de Supercup tegen Feye- noord Al. De Rotterdamse club veroverde afgelopen seizoen de beker. De ontmoeting in de Are na geldt als voorwedstrijd voor het duel om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en FC Utrecht. De selecties van de verschillende teams zijn: Ajax Al: Marco van Duin, Andree Hofstee, Michael TimiselaRobert Schilder, Jan Vertonghen, Milano Koenders, Sergio Zijier, Donovan Slijngard, Johan Plat, Rijdell Poe- pon, Tom Kalkhuis, Dieter Reynae- rt, Evander Sno, Marijn Sterk, Gi deon de Graaf, Xavier Martina. Trainer/coach: Danny Blind. Walchers elftal tot en met 23 jaar: Patrick Siereveld (Amemuiden), Chiel Maranus, Jacco Leijdekkers (beiden Domburg), Jeroen van Om men (GPC Vlissingen), Martin Wai- sapy (Jong Ambon), Rogier Sinke (De Meeuwen), Richard Jacobs (Nieuwland), Mark Minderhoud (De Noormannen), Arjen Pattenier (Oostkapelle), Arvid Pieters (RCS), Frank Allaart (Seroosker- ke), Ronnie Louwerse (Veere), Gio vanni Siereveld, Rodi Urani (bei den Vlissingen), Paul Bunnik (Wal cheren), David Schrier (Zeeland Sport), Davy van Geersdaele (Oost kapelle). Coaches: Huib Meerman en Karl Vergouwen. (Advertentie) Vanaf €75,- extra bundeltegoed. Bij een KPN MobielPlus abonnement* VGA-camera (640 x 480) met flitslicht voor foto's en video's Toegang tot i-mode™ diensten (nieuws, weer, sport, ringtones, etc.) Videodiensten bekijken, opnemen en versturen MMS en e-mail Mobiel bankieren Met het KPN MobielPlus abonnement krijg je alle voordelen in één. Toch is dit abonnement nu blijvend voordeliger. Te koop bij www.kpn.com, 0800-0105, Primafoon en alle bekende telecomwinkels. Vraag naar de voorwaarden. KPN MobielPlus. Het alles-in-één-abonnement Nu blijvend voordeliger. Primafoon' www.kpn.com 0800-0105 altijd dichtbij i-mode en hel i-mode logo zijn merken of geregistreerde merken van NTT DoCoMo, Inc. in Japan en andere landen. Danny Blind is trainer/coach van Ajax Al. foto Ruben Oreel Walchers elftal: Fred Melaard (FC Dauivendaele), Leo de Groot (GPC Vlissingen), Martin Waisapy (Jong Ambon), Ed dy Matthijsse, Michiel Brouwer, Danny Oosse (allen De Meeuwen), Alexander Bom (MZVC), Matthijs LuglenburgMicha Lekawael (bei den Oostkapelle), Martin Janse (RCS), Theo van Tatenhove (Vee- re), Mohamed el Bekkaoui, Giovan ni Siereveld, Ngefu Sambi (allen Vlissingen), Fred Compeer (Zeelan- dia Middelburg). Coaches: Jaap van Maris en Karl Vergouwen. door Jan Dagevos BURGH-HAAMSTEDE - Hij heeft een paar dagen voor de start van de 24e wielerronde in Burgh-Haamstede nog maar vijf tig inschrijvingen binnen, maar hij maakt zich geen zorgen. Or ganisator Teun van Zalm weet uit ervaring dal zich op het laat ste moment nog veel renners aanmelden. „We zullen ook nu weer een mooi deelnemersveld krijgen", stelt Van Zalm. De organisator refereert aan vo rig jaar. Toen schreven zich vooraf slechts 44 coureurs in, maar uiteindelijk gingen er 88 renners van start. De winst ging in 2003 naar Jan Hordijk. De oud-prof heeft nog niks van zich laten horen, Van Zalm re kent er echter op dat hij zater dag toch in Burgh-Haamstede verschijnt. De wielerronde, die over een af stand van 80 kilometer gaat, is geliefd bij oud-winnaars. Wie er ooit winnend over de streep ge komen is, komt terug. Dat heeft veelal te maken met de ambian ce. De wielerronde trekt elk jaar veel publiek. Zaterdag staan er zes oud-win naars aan het vertrek. Zo heb ben Wilfried Bastiaanse (1996), Lennart van Drimmelen (1998), Frangois Franse (1999), Mare Blok (2000), Werner van Zimme- ren (2001) en Marco Luyten (2002) zich aangemeld. Mocht Hordijk nog komen, dan komt het aantal oud-winnaars op ze ven. Naast deze sterke rijders komen ook Wilco Jonker, Ed- zard van Ewijk, Edward Faren- hout (onlangs winnaar in Kort- gene), John Leijs en Richard Slabbekoorn in actie. De 24e editie van de wielerron de van Burgh-Haamstede be gint zaterdag om 19.00 uur. De wedstrijd staat open voor elites, neo's en amateurs A. Er moet 80 kilometer worden afgelegd. Start en finish zijn bij hotel Bom aan de Noordstraat. Alcala la Real (Spa). Vierlandentoer- nooi, vrouwen. Finale: Nederland - Argentinië 5-0 (2-0). 6. Van der Vaart 1-0, 32. Karres 2-0, 43. Scheepstra 3-0 (sc), 57. Donners 4-0 (sc), 64. Boom- gaardt 5-0 (sc). Om derde plaats: Au stralië - Spanje 4-0 (1-0). Dieren. Open NK, zevende ronde: Ti- viakov (Ned) - Kalinitsjev (Dui) 1/2-1/2, Ikonnikov (Rus) - Gagoenasvili (Geo) 1/2-1/2, Ernst (Ned) - Odendahl (Dui) 1-0, Savtsjenko (Oek) - Brandenburg (Ned) 1/2-1/2, Mchedlishvili (Geo) - Hoeksema (Ned) 1-0, Lemmers (Ned) - Van der Wiel (Ned) 1/2-1/2, Pavlovic (SMo) - Wustefeld 1/2-1/2, Lahaye (Ned) - Janssen (Ned) 0-1, Tan (Ned) - Bos boom (Ned) 1-0, Pedersen (Den) - Slis- ser (Ned) 1-0, Hartoch (Ned) - Van der Weide (Ned) 1/2-1/2, Bezemer (Ned) - Kuipers (Ned) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1. Tiviakov, Gagoenasvili, Ikonnikov, Ka linitsjev, Ernst 5,5 punten, 6. Mchedlish vili, Janssen, Brandenburg, Tan 5. Cincinnati. Mannen, Masters Se ries, 2 miljoen euro. Eerste ronde: Srichaphan (Tai/15) - Ferrer (Spa) 6-3 5-7 6-3, Kuerten (Bra) - Lu Yen-Hsun (Tai) 6-4 3-6 6-3, Gonzalez (Chl) - Toer- soenov (Rus) 6-4 6-4. Montreal. Vrouwen, 1 miljoen euro. Eerste ronde: Schiavone (lta/11) - Pel- letier (Can) 6-3 7-5, Sprem (Kro/12) - Dra ke (Can) 6-2 6-1, Jidkova (Rus) - Ashley (VSt) 6-1 6-2, Hantuchova (Slw) - Loit (Fra) 5-3 opgave. Stockholm. Vrouwen, 117.000 eu ro. Eerste ronde: Talaja (Kro) - Tatark- ova (Oek) 2-6 6-2 6-4, Schett (Aus) - Kur- hajeova (Slw) 6-3 7-6, Santangelo (Ita) - Svensson (Zwe) 6-1 6-4, Chladkova (Tsj) - Vinei (Ita) 7-5 4-6 6-3, Wartusch (Oos) - Cohen-Aloro (Fra) 5-7 6-4 6-2, Perbijinis (Oek) - Benesova (Tsj) 7-5 6-3, Kleinova (Tsj) - Muller (Dui) 4-6 6-0 6-3, Camerin (Ita) - Grönefeld (Dui) 6-2 6-3, Schruff (Dui) - Gagliardi (Ita) 6-4 6-7 6-1 Cincinnati. Mannen, Masters Se ries, 2 miljoen euro. Eerste ronde: Henman (GBr) - El Aynaoui (Mar) 6-1 6-0, Robredo (Spa) - Dent (VSt) 7-6 6-3, Morrison (VSt) - Melzer (Oos) 7-6 6-2, Lopez (Spa) - Reid (Aus) 6-4 6-4, Johans son (Zwe) - Carraz (Fra) 7-6 7-6, Hrbaty (Slw) - Federer (Zwi/1) 1-6 7-6 6-4, Jo hansson (Zwe) - Carraz (Fra) 7-6 7-6, Arazi (Mar) - Spadea (VSt) 6-7 7-5 5-3 opgave Spadea, Zabaleta (arg) - Llodra (Fra) 6-4 7-6. Kruiningen. LambWeston Scal- dis-toernooi-toernooi. Mannenen- kelspel. HE5: J. Barbe-A. Kooman 6-1 7-5, H. Wijnands-H. van Liere 6-2 6-2, M. Bal-W. Nieuwdorp 6-4 6-0 Vrouwenenkelspel. DE6: K. van Leeu- wen-J. van Bokkum 7-5 6-7 7-6. DE7: E. Griep-L. de Koeijer 6-1 6-2. Vrouwendubbelspel. DD7: J. Folmer/V. Folmer-N. de Neef/M. Smol ders 6-4 6-0, H Gijzel/C. Mol-L. de Koeijer/J. Zweedijk 6-1 7-5, H. Bauer/S. de Leeuw-M. Blaauw/C. de Koeijer 6-2 6-4, M. Banse/M. Neels-T. Huyzen/M. Verhoeven 7-5 5-7 7-6. DD8: L. de Kok/J. Lefevre-L. Blankenburgh/W. van Oosten 6-1 6-3, C. Krijger/J. Picasouw-J. van Dorst/A. Zijderveld 6-4 6-4, L. Bruynzeel/M. Kempees-V. Bom/S. Hage 6-2 6-3. Gemengddubbelspel. GD5: E. Smits/F. Kole-A. Verschuure/D. Ver- schuure 4-6 7-5 7-6, J. in 't Hout/A. Schrier-R. Tax/C. Dagevos 6-3 6-3. GD8: S. Loemij/R. Jansens-A. Stomphorst/M. Verhulst 4-6 6-4 7-6, A. Copper/A. Duinhouwer-S. Direcks/Y. Riedijk 6-3 6-3, M Jongsma/J. Ver maas-S. Loemij/R. Jansens 6-2 6-1, S. Loemij/R. Jansens-W. van Oosten/F. de Schipper 3-6 6-2 7-6. Jinan. Azië Cup, halve finale: Japan - Bahrein 4-3 n.v. (3-3). 6. Hubail 0-1, 48. Koji Nakata 1-1, 55. Keiji Tamada 2-1, 71. Hubail 2-2,85. Naser 2-3, 90. Yuji Na- kazawa 3-3, 93.- Keiji Tamada 4-3. Bijz. 40. Yasuhio Endo (Japan) en 107. Jalal (Bahrein) rode kaart Peking. Azië Cup, halve finale: Chi na - Iran 1-1 (1-1) China wint na straf schoppen (4-3). 19. Shao Jiayi 1-0, 38. Alavai 1-1. Rode kaart: 48. Zare (Iran), 83. Alavi (Iran). Oefenduels. Sevilla. Internationaal toernooi: Feyenoord - Tottenham Hots pur 2-1 (1-1). Kanoute 0-1, Kuijt 1-1, Kuijt 2-1. Reuver: VVV - Willem II 0-0 Franeker: Cambuur Leeuwarden - AZ 1-2 (1-1). Jaliens 0-1, Bronkhorst 1-1, Elkhattabi 1-2. Rode kaart: Lindenbergh (AZ, 2x geel). Arnhem: ESA - De Graafschap 1-16 (1-7). Doelpunten De Graafschap: Va- leev (5), Haklander (5), Van Beukering (3), Mihci (2), Ars. Wateringen. Westlands elftal - ADO Den Haag 0-9 (0-4). Doelpunten: Stroe ve, Platvoet, Van der Gun 2, Bodde, Sae- ijs, Saavedra. Bennekom. Bennekom - Vitesse 1-3 (0-2). Doelpunten Vitesse: Amoah 2, Gluscevic. Rossum. Rossum - FC Den Bosch 0-16 (0-7). Doelpunten: Schulp 4, Powell, Diekman 3, Beekmans, Schut 2, Cas, Van den Ouweland. Profronde Surhuisterveen: 1. Basso (Ita) 90 km in 2.04.33, 2. Erik Dekker (Ned), 3. Vierhouten (Ned), 4 Sunder land (Aus), 5. Van Velzen (Ned), 6. En gels (Ned). Ronde van Burgos. Tweede etappe, Lerma - Aranda del Duero: 1. Valver- de (Spa) 170 km in 3.46.13, 2. Oesov (WRu), 3. Del Rio (Spa), 4. Perdiguero (Spa), 5. Santambrogio (Spa), 6. Clerc (Zwi). Venlo. WK vrije renners. Categorie 16 t/m 39 jaar: 1. Eric Vereecken (Hulst), 5. Dennis Mesu (Middelburg), 13. Johnny van der Klooster (Lewe- dorp). Categorie 40 t/m 49 jaar: 11. Jack van der Horst (Oost- Souburg). HEERDE - De Nederlandse se lectie heeft het EK skeeleren op de piste in Heerde in stijl afge sloten. De vrouwen pakten gis teravond het zilver op de 5.000 meter aflossing. De mannen met de Zwolse tweeling Ronald en Michel Mulder waren goed voor een bronzen medaille. Frankrijk won de aflossing zowel bij de mannen als de vrouwen. GPD Woensdag Atletiek 66e Boulevardloop. Finale PZC-stra- tenloopcircuit. Aanvang: 19.30 uur: wedstrijdlopers en trimmers 7.2 km, re creanten 1 of 2 ronden van 3.6 km. In schrijven tot 19.00 uur: Restaurant Ray- mondo. Boulevard Eversten, te Vlissin gen. I Zwemmen Zwemtocht Oostkapelle-Domburg. Aanvang: 19.30 uur. Afstand 4 km. In schrijven: Strand einde Duinweg te Oostkapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 19