O Sj Wilt u ook iets doen voor de Zonnebloem? PAPIER IS GEDULDIG. Z& Giro "I R PZC SAMEN VOOR DARFUI Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145. Namens onze passagiers: hartelijk dank. dinsdag 3 augustus 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag .16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl De Heer F. N. Glavimans en Mevrouw A. Glavimans- Howell geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun kleindochter MARTINE THEODORA JOHANNA JACQUELINE Lodewijk Pincoffsweg 440, 3071 AS Rotterdam, 010 474 37 56 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoontje en broertje PIETER Peteren Marleen Koppejan-Maljaars Lydia René Mariëlle Erik-Jan 1 augustus 2004 Torenstraat 27 4365 AD Meliskerke tel. 0118-562857 Bezoek indien mogelijk binnen de kraamdagen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van TINY DE SCHEPPER-VAN WAES We zullen haar erg missen. We wensen Ronny, Petra, Theo en Dagmar en ver dere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur, leden en vrijwilligers V.V. Biervliet Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van CORRÏE ROUW Jarenlang heeft zij zich, met veel enthousiasme, inge zet voor onze Vereniging. Wij wensen Wim, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden toneelvereniging "Schrabbekercke" Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van CORRIE ROUW-TOLHOEK Als bestuurslid van het algemeert bestuur Stichting Poelwijck, lid van het contactorgaan en bestuurslid Stichting Vrienden van Poelwijck heeft zij veel voor ons betekend. Bestuur en directie Stichting Poelwijck Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega LEEN BEIJE Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kin deren, kleinkinderen en familie. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van Leak Repairs Specam BV "Me, I'm gonna be 1 10years old!" Bull didn't make it... Mister Varney "G'Bo" Dabra Freeman Meekor, f Vlissingen, February 10th 1941 August 1 th 2004 Humphrey Sabina Martin Roxanna Andey Kay Dee, Malakai There will be an opportunity to say farewell on Friday, August 6th from 19.00 pm untill 20.00 pm at the funeral hglP'De Voorzorg", Industrieweg 20 in Vlissingen. The funeral ceremony will take place on Saterday, August 7th at 10.00 am, also at "De Voorzorg". The funeral will Vlissingen. There will bean Stichting Saront, Xdriaan Coortelaan 1 in Vlissingen Please, no flowers. There will be a possibility to give a donation for rebuilding Varney's place of birth Our accomodation adress will be:'Glacisstraaf 162 4381 SH Vlissingen If you didn't recieve a mourning card, please fake this announcement as a notification. jin on 1 1.30 am, at the public burial place in portunity to express one's sympathy at nCo We will always love you and remember you Kay Dee Malakai Verdrietig zijn wij door het overlijden van Varney D. Freeman vader van mijn dochters Sabina en Roxanna opa van mijn kleinzoons Kay Dee en Malakai Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte toe. Anneke Huiszoon Cynthia Zwiers Cor Zwiers Familie Huiszoon Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen HERMANUSHAGE (Herman) sinds 5 februari 1986 weduwnaar van Paulina Maria Lavooij 4 mei 1929 - 1 augustus 2004 |aap Hage en Marco Flipse Tanja Provenzano-Hagë en Domenico Provenzano Giancarlo, Gianluca, Paola Nellie Verswijveren-Liplijn en kinderen David Hage Corrie Tholenaar-Hage Dirk en Annie Hage Alie Dingemanse-Hage Dig en Willie Hage Adrie en Anneke Hage Gré en Theo Harinck-Hage Kees en Janet Lavooij Lau en Jannie Lavooij Correspondentieadres: Zandstraat 62,4614 CK Bergen op Zoom De crematieplechtigheid wordt gehouden vrijdag 6 augustus om 13.00 uur in heb crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Ruwe bolster...blanke pit... Na 55 jaar vriendschap nemen we afscheid van JAN DE KAM een vriend, door alle jaren heen Dien, kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte toegewenst. Ben en Jo Wamelink, kinderen en kleinkinderen Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot vader CERIEL PIJCKE echtgenoot van Nelly van der Meulen in de leeftijd van 80 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die hij in verpleeghuis "DeStelle" afd. Klaverblad mocht ontvangen. Schoondijke: P. E. Pijcke-van der Meulen Kloosterzande: Johan Pijcke Ria Bouchaut en kinderen Schoondijke: Ineke Postma-Pijcke Riemer Postma kinderen en kleinkind Oostburg: Ronald Pijcke Ann Pijcke-Vlassenroot en kinderen Schoondijke, 1 augustus 2004 4507 BCPr. lrenestraat 17 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 6 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van Petrus Apostel te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleances. Samenkomst aan de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder psalm: 23 Vrij onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa ARNOLDUS VAN VLIET echtgenoot van Wilhelmina Jozina Jacobs in de leeftijd van 81 jaar. Groede: W. J. van Vliet-Jacobs Middelburg: Onno en Krysia Dordrecht: Harm Elleke Evert Groede, 2 augustus 2004 4503 AB J. C. Everaarslaan 14 De afscheidsdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 5 augustus om 14.00 uur in de Hervormde kerk aan de markt in Groede, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Franse kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In de wind hoor ik je stem In alles wat ik zie ben jij dichtbij Ver over de grenzen, ver van de mensen Ik hou van jou, mijn weg ben jij Voor altijd blijf jij bij mij. Voorbereid, maar toch nog vrij plotseling is in ziekenhuis de Honte te Terneuzen op 1 augustus 2004 van ons heengegaan onze onvergetelijke ma, schoonmoeder en oma ANTOINETTE MARIE DE TAEYE weduwe van Alphons Pierre Blondeel In de leeftijd van 84 jaar. Aardenburg: Liliane Blondeel t Philippine: Loes en Carlo van Waterschool-Blondeel Karsten Aardenburg: Liliane en Harry Bonte-Blondeel Bianca en Hans Nathalie en Bas Aardenburg: Marlies Blondeel Zuki 9 De families de Taeye en Blondeel 1 augustus 2004 4527 AD Aarden burg, kaai 7 De crematieplechtigheid waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 6 augustus 2004 om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bela- mystraat 28c Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van h,et crematorium. De familie komt samen om 10.15 uur bij het crema torium. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts is zacht en kalm van ons heen gegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa ABRAHAM DE KEUNING Bram Middelburg t Middelburg 25 juli 1918 2 augustus 2004 Middelburg: A. B. de Keuning-Hartman Steenbergen: W. de Keuning E. J. de Keuning-Joziasse Bergen op Zoom: G. de Keuning 's-Heerenhoek: E. de Keuning K. P. de Keuning-Ydo Correspondentieadres: Buitenruststraat 65 4337 EK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Barmhartig en genadig is de Hei lankmoedig en rijk aan goedertierenha Psalm 103: In stil geloofsvertrouwen is heengegaan mijn liei man, onze lieve vader, opa en overgrootvader JAN DE NOOD Veere t 4 oktober 1910 1 augustus 20{j We zijn dankbaar, dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Veere: A. H. de Nood-Joosse Middelburg: Adrie van Dijk-de Nood Dick van Dijk Karin en Paul; Boaz, Stijn Saskia Marknesse: Henk de Nood Rie de Nood-Kasse Jan Willemen Ada; Anna Sara, jan jaap, Jordy, Tim, Amy Gerdien en Rob Heieen en John Johan Veere: Jan de Nood (in herinnering) C Rockanje: Wim de Nood Ineke de Nood-van de Velde Marije Willem-Frank en Marjolein I Krimpen a/d IJssel: Jos de Nood Laura de Nood- Minderhoud (in herinnerim Marian Ros Veere: Anneke Gideonse-de Nood I Cees Gideonse Danielle en Marcel; Kyra Alexander Esther en Bart 4351 SH Veere, 1 augustus 2004 Zanddijkseweg 12 Op woensdag 4 augustus is er thuis aan de Zanddij seweg gelegenheid om persoonlijk afscheid te men. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden \v« den op vrijdag 6 augustus om 13.00 uur in de Klein Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zap, begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de alger ne begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er in voornoemd kerkgebouw^ legenheid om elkaar te ontmoeten en de familie condoleren. We ontvingen het droeve bericht van overlijden va" onze buurman JAN DE NOOD We wensen de familie sterkte en Gods kracht toedf? verlies te dragen. Familie J. Brasser Familie J. de Buck Zanddijkseweg, Veere De mens is een nieuwsgierig beestje. We willen graag alles weten. En in die behoefte wordt meer dan voorzien. Daarbij zou je je kunnen afvragen of al dat grote nieuws het papier wel waard is waarop het gedrukt is. Maar maak je geen zorgen. Want papier laat zich bijna onvermoeibaar op nieuw gebruiken. Voor geheime rapporten maar ook voor onthullingen. Voor stuiverromans maar ook voor wereldliteratuur. Voor kalenders en voor wc-papier. En voor de feestelijke verpakking van bloemen. Het geduld van papier is bijna eindeloos. Steeds weer plezier van karton en papier. Help de vluchtelingen van Soeda Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 5.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32