Giro 999 'Lang en gezond leven, dat wil iedereen" Geef lucht "Z Geef leven Geef! Parkhotel BOHEMIA SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan PZC blo' Familieberich ten Van der Hooft pi de Groot-de Kam GESLOTEN JUWELIER MINDERHOUD Giro 55055 Diabetes Fonds Ga spierziekte A.I.S. te lijf» Giro 100 000 KRAS Gehandicapt of chronisch ziek vrijdag 30 juli 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl You bring the sun out To worm my life up To moke mv love grow, every day You bring the skies out To light the mqht up To make the darkness go away Tot ons onuitsprekelijk verdriet is overleden onze lieve en onvergetelijke vrouw en moeder ROS AU NA EGBERTINA FILIPPINA GOEDBLOED-TIMPICO (Roos) 27 augustus 1957 t 29 juli 2004 Saromacca (Sur.) Oost-Souburg Ondanks hoor vertrouwen mocht zij de strijd niet winnen We zullen haar verschrikkelijk missen. Willem Goedbloed Rudy en Kim Romero Kenneth Stemerdinglaari 45, 4388JV Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Roos te nemen op maandag 2 augustus van 1 1.30 tot 1 2.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal hierna om 1 3.00 uur worden ge houden in de O.L.V. Parochiekerk aan de Singel te Vlissingen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van voornoemd uitvaartcentrum. Tot ons groot verdriet is overleden onze dappere en lieve zus, schoondochter, schoonzus en tante ROOS GOEDBLOED - TIMPICO Wij weten dat velen in dit verdriet delen Wij hopen voor Willem, Rudy en Kim, Romero en Kenneth dat zij de kracht zullen vinden om zonder hun echtgenote en moeder verder te kunnen gaan. Amsterdam Stolkertsijver (Sur.) Nickerie (Sur.): Den Haag: Marijkedorp (Sur): Marijkedorp (Sur.). Oost-Souburg: Kortgene Oost-Souburg: Oud-Sabbmge Oudelande Alfred Timpico en kinderen Imelda en Frits Timpico en kinderen Stephanus en Jane Timpico en funderen Laurens Timpico Laurens |r Angelique, Sandra Ineke en Evert Barend-Timpico en kinderen Jules en Lientje Timpico J. Goedbloed-van Belzen Mientje en Peter Visch-Goedbloed Corjan en Wendel Martijn, Sander Sjaak Goedbloed Janneke en Martin HogerheideGoedbloed Kim, Ilse, Brift Jan en Louise Goedbloed-v d. (Jssel Enige kennisgeving Een moeder en oma sterft altijd te vroeg Al wordt ze nog zo oud je hoopt dat ze gespaard zal worden Omdat je van haar houdt Maar a ls de jaren gaan tellen Zij ziek wordt, moe en oud Hoop je dat geen lange lijdensweg zal volgen Juist omdat je van haar houdt. Vrij onverwacht is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder ivï\°IA JOHANNA CATHARINA HOVEIJN Zij heeft haar 72ste verjaardag nog kunnen vieren. Onze dank gaat uil naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Scheldehof voor de goede zorgen. Carla en Hans Pihl Ron en Sandra Patricia, Roman, Sarah Jeffrey en Chantal Tessa, Rick Joke Overwijk en René Bosgra Dave en Roxana Vlissingen. 29 juli 2004 Stadhuisplein 22 Correspondentieadres: Glacisstraat80,4381 RL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zondag 1 augustus van 17.30-18.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 2 augustus om 15.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Geen bloemen. De laatste vis is ge\>angen. De lada staat stil. Na een periode van intense en dappere strijd voor het leven, die wij mochten meebeleven, is rustig inge slapen mijn lieve man. onze onvergetelijke vader, schoonvader, opa en overgrootvader RIEKOZIJL Oude Pekela, I juni 1928 Vlissingen, 28 juli 2004 Oost-Souburg: Ida Zijl-lager Oost-Souburg: Eiko en Marianne lolanda en Richard. Ni kit a Sonja en Danny Nw en St. Joosland: Koos en Addv Linda en Coen Arjan Oost-Souburg: Klaziena en André Denise en Dennis José, Cayley Michael Rov Gapinge: Edo en Nel Markoen Erika Tianda en Stefan Mariëlla Oudelande: Jan en Tanja Zeewijksingel 27 4388 EN Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 2 augustus van 12.00-12.30 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de. begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. SELAMATJALANKERUMAHTEMPAT BAPA JANG SENANG OOM PEET Kei. R. Tukidjo-Simauw Kei. Pdt. J. Simauw-Soselissa Nn. L. Simauw Kei. B. Simauw-Berhitoe Kei. Drs. T. Turky-Simauw Kei. dr. D. Lesillo-Soselisa Kei. Ir. M. Tukidjo-Pangestu Jakarta - Indonesia 28-07-04 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van PETRUS TITIHERU mede-oprichter en oud-bestuurder van onze club Bestuur en leden SV Jong Ambon Na een kort ziekbed overleed toch nog plotseling onze lieve vader, grootvader, overgrootvader en broer JAN CLEMENT op de leeftijd van 84 jaar. Wij bedanken hel verplegend personeel van afd. C. in het Oosterschelde Ziekenhuis en de Palliatieve afdeling van verpleeghuis Ter Valcke voorde liefdevolle verpleging. Colijnsplaat: Adrie Clement Rina Clement-Riemens John Marcel en Vivian Colijnsplaat: Thijs Clement (in herinnering) Karin en Peter, Cindy, Simone Erik en Laura 's-Gravenpolder: Lenie Schaalje-Clement Jan Schaalje Mario en Petra, Justin, Kirsten Goes: T. Korteknie-Clement A. Korteknie 29 juli 2004 Correspondentieadres: L.M. Schaalje-Clement van Hoekenstraat 7 4431 CB 's-Gravenpolder Met respect voor vaders laatste eigen wil zal hij in bijzijn van kinderen, klein- en achterkleinkinderen en zuster worden gecremeerd. Wij geloven de wederopstanding des vleses en een eeuwig le\>en Amen Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat op 27 juli 2004 is overleden onze oudste zuster en schoon zuster. tante en oudtante NEELTJE DAVIDSE weduwe van Jacobus Peene J.F. Davidse-de Plaa M. Davidse-Louwerse S. de Landmeter-Davidse J. Davidse M.Dekker-Peene J.L. Dekker en verdere familie Met dankbaarheid omdat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben! maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder LENA ADRIAANTJE BAKKER sinds 1995 weduwe van Jacob Adriaan Faasse in de leeftijd van 94 jaar Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum "In 't Opper" voorde liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Bruinisse: C. M. Faasse L. T. Faasse-Boender Giessen: M. Faasse W. Faasse-van der Schuit Klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, 28 juli 2004 Zorgcentrum "ln 'tOpper" Correspondentieadres: Fam. C. M. Faasse, Industrieweg 1,4311 RM Bruinisse Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 2 augustus om 15.15 uur in het Hervormd Vereni gingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene begraafplaats te Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd ge bouw. 50-07-2005 30-07-2004 HARRY Achter de tranen van verdriet schuilen de herinneringen. Moeder. Chris Elly, Kees Wilco, Leonie Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.c. Hoekman Geloeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voorzorgen advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravcnpoider Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland uitvaartverzorging 3 rils'1 'Él dag en nacht bereikbaar Bagaü t [33gratis informatiepakket RvMm JÈ eigen rouwvervoer in binnen- en buitenland ivww.dcgrootdckam.nl pin/o@degrootdekam. n/ informatiecentrum begrafenissen cn crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868 Wegens vakantie is onze juwelierszaak in Amemuiden van maandag 2 t/m maandag 16 augustus Onze juwelierszaak in WESTKAPELLE is wel GEOPEND. EIGEN REPARATIE-ATELIERS Zuidstraat 66 Westdijkstraat 27 WESTKAPELLE ARNEMUIDEN rw.astmafonds.nl jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal 33 Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Helaas neemt het probleem jaarlijks toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u ons daarbij? Lees a.u.b. hieronder onze informatie en tips. Dan hebt u een goede kans om diabetes te voorkomen als u nog geen dia betes hebt; extra jaren langer te leven, als u (onwetend) al diabetespatiënt bent. Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.langzal jeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubileumverras sing! U vindt daar info over dia betes en praktische Leef-Lan- ger-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Het Diabetes Fonds benadrukt in haar jubileumjaar dat diabe tes ongemerkt is uitgegroeid tot een ware volksziekte. De levensverwachting van velen wordt door diabetes ernstig bedreigd. Wereldwijd zijn er al 177 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende diabeten opsporen, ledereen kan daar om gratis zijn gezondheid tes ten via www.langzaljeleven.nl. Help ons de onderschatting van diabetes in Nederland te bestrijden. Een stille epidemie "Nederland wordt steeds dik ker", door ongezonde eetge woonten en onvoldoende li chaamsbeweging. Diabetes is - met overgewicht als een be langrijke oorzaak - een stille epi demie geworden. Diabetes treft 1 op de 20 Nederlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oor zaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, ongezonde voe ding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Trof je vroeger meestal type 2 diabe tes aan bij mensen ouder dan 50 jaar, tegenwoordig zien we dat het al gewoon is geworden onder veertig- en dertig jari gen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Een Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek Waarom krijgt de ene persoon met overgewicht wel diabetes en de ander niet? Wanneer we dit weten kan wellicht de grote toename van mensen met type 2 diabetes stoppen. Daarom 1 starten we een groot Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek i waarin 4000 Nederlanders mi nimaal 5 jaar worden gevolgd door wetenschappers. Hier voor, net als voor andere i onderzoeken, is veel geld no- dig. Wij hopen dat u daaraan een jubileumbijdrage kunt I leveren. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds heeft uw hulp nodig. Alleen dan kunnen we: onderzoek blijven uitvoeren I om meer te leren over dia- i betes werken aan preventie en ge- nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter wordend aantal mensen met diabetes j stoppen het aantal onbekende diabe- I ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijgen, daarom gaat diabetes ons alle maal aan. Een gift aan het Diabetes Fonds is écht een investering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet de we reld uit! Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 139, 381 8 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf Giro 5766 t.n.v. A.l.S. Centrum - Amsterdam 8-daagse autoreis Tsjechië Gratis kameractie Tsjechië! Dit is uw kans om kennis te maken met het Tsjechische Bohemen. In Stare Splavy, temidden van een overweldigend mooie natuur en op 100 m van het Machameer ligt hel sfeervolle Parkhotel Bohemia, een eigen hotel van KRAS Stervakanties. En pro fiteer nu want u krijgt de kamer van ons geheel gratis aan geboden! Het enige dat u betaalt is slechts 19.50 per per soon per nacht voor een zeer uitgebreid heerlijk ontbijt buffet en een uitstekend 3-gangen diner1 Het sfeervolle restaurant, het buitenterras en de oergezellige Weinstube completeren het geheel. Door de centrale ligging kunt u eenvoudig bezoeken brengen aan de 'Gouden Stad' Praag, de wijnstad Melnik of het indrukwekkende Boheemse Paradijs Deze actie kunt u toch niét laten lopen! UW ACCOMMODATIE U verblijft in het sfeervolle Parkhotel Bohemia, gelegen in het centrum van Stare Splavy en nabij het Machameer Het hotel, dat bekend staat om de uitstekende verzorging, beschikt over een gezellig restaurant, zonnig buitenterras en een sfeervolle Weinstube Ook wordt er regelmatig en bij vol doende belangstelling een muziek-of dansavond georgani seerd. Uw kamer is voorzien van douche, toilet, telefoon en tv TIPS VOOR UITSTAPJES Naast het maken van heerlijke lange wandelingen om het schilderachtige Machameer of door de omliggende bossen, kunt u nog tal van andere uitstapjes maken Op slechts 70 km van Stare Splavy ligt de 'Gouden Stad' Praag, wellicht de mooiste stad van Europa. Hier kunt u onder andere genieten van het Wenceslasplein.de Karelsbrug, het schattige Gouden Straatje en de Praagse Burcht. Brengt u ook een bezoekje aan het wintersportplaatsje Spindleruv Mlin en het oude stadje Jicin met zijn mooie marktplein in het Reuzengebergte. Interessant is ook een tochtje naar Melnik, een karakteristiek dorpje gelegen op de plaats waar de Elbe en de Moldau samenvloeien Uiteraard maakt u één dezer dagen ook een fraaie tocht door het indrukwekkende Boheemse Paradijs, eén van de mooiste natuurgebieden van Europa, met dichte bossen en grillige rotspartijen en tot wel 70 m hoge lood rechte zandsteenkolossen U ziet het, niemand hoeft zicht te vervelen in afwisselend Tsjechië! Aankomstdata HZ 94.850 Augustus 28 GRATIS September 4-11-18-25 GRATIS Oktober 2-9-16-23 GRATIS Toeslagen per persoon: halfpension 136,50 (per persoon per week, verplicht), reserveringskosten IS (per boeking). Exclusief: vervoer, halfpension (verplichte toeslag), excur sies, res.kosten, reis- en annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.850 T KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Jjjj Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, J Hengelo, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle 39K, www.kras.nl ma t/m vr: 08.S0-30.30 uur, ia: 09.30-IS.S0 uur |S! 073 - 5 999 999 Vluchtelingenwerk Nederland www.helpdarfur.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! 3eooIwA«,rf ANGO maak(t) beter leven mogelijk! JelS.S>T'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10