O 59/ Autoreizen SAUERL PZC :10 Familieberich ten miïzs] donderdag 29 juli 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Lieve NELLEKE Ik hou van je, en zal dat ook altijd blijven doen. Ik mis je enorm, maar ik ben heel erg dankbaar voor de mooie herinneringen. Ik ben zotrots op je, hoe je altijd met je ziekte omging. Dank je voor de bijzondere vriendschap, en dat je ondanks je eigen ellende er altijd voor mij was. Dikke kus, Ingrid Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze collega ELS ROOZE Wij zullen haar inzet en collegialiteit missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Connexxion Taxi Services Goes Het is nooit mijn bedoeling geweest om muteren pijit oj venfriet te doen maar fret overftvvam mij ik was ook fievcr gefifeven Ro% intens verdrietig fieè&aiwij afscfreid moeten tremen vim iniju fievc man, onze zoon, broer, schoonbroer, oom en oudoom RobbyCoipaert echtgenoot van Leun Witte in de leeftijd van 51 jaar. Arcf: L. C. Cofpaert-Witte Wammus 5» Sas van Gent: M. S. de Ridder IJzendijke: R, Cofpaert Famifie Cofpaert - Famifie Witte Wij zijn Dr. V.d. Bergfi en Dr. Kfbp zeer erkentelijk voor dé medi - sdie zorg en persoonlijke steun die Robby en wij van hen mocfiten ontvangen. Axel, 26 juli 2004 Paufüs Potterpad l, 4571 MZ De afscfieidsdienst. waarfuj wij U uitnodigen, zal pfaatsfretóen op zaterdag 31 juli om 1030 uur in de Kuijpcrskerk aan de Mam te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan bovengenoemdekerk. De crematieplechtigheid zal aansfiuiend plaatshebben in het cre matorium van Tcmeuzen, aan de Beflamyslraai 25 C. in Familiehuis "De Gesfoolate Boom", aan de fCL'ttre Kfaikt 5-6 te Sas van Gentafwaar u donderdag 29 juli om 19.00 uur afscheid van han kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondi ging als zodanig te beschouwen. Leun, zonder woorden. Teun, Thea, Stejjt Roffel Tilly dc Bocye .LOBBY ONS VRIEND Ta-tb-": weg Mii meeruitons Wat begon in een re* 'dclijk buurtschap Groeide uit tot eet..regere vriendschap Lieve Leun e: alle familie We wensen juffie heef veef sterkte Riet, Theo, Levien, Jopie, Paul en kinderen Bedroefd namen wij (tennis van fret overfijden van Robby echtgenoot van onze collega Leun Cofpaert-Witte Wij hopen dat de goede herinneringen haar en haar familie mogen sterken bij dit zware verlies. 'Directie, medewerkers en bewoners van Zorgcentrum De Vursscfe, Jdyef er is ntaar als een schrede tussen mij en tussen den dood! 1 Samuël 205 Intens verdrietig delen wij u mee dat, voor ons op het alleronverwachts, de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man. onze lieve vader en schoonvader en mijn lieve opa JACOB JAN GEUZE echtgenoot van Marian Beekman in de leeftijd van 51 jaar. Veenendaal: M. Geuze-Beekman Temeuzen: Corine en Dave Leander Veenendaal: Chris Mario en Marieke Anco 26 juli 2004 Thorbeckesingel 116 3904 CW Veenendaal Mijn man. onze vaderen mijn opa is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. zater dag 31 juli van 09.30 tot 09.50 uur in wijkcentrum Maranatha. naast de lulianakerk, Prins Bemhardlaan 26 te Veenendaal. De rouwdienst wordt gehouden om 10.00 uur in de lulianakerk. De begrafenis zal om ongeveer 11.15 uur plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Munniken- weg te Veenendaal. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren in rouwcentrum "De Munnikenhof" bij de be- Geen bloemen en geen toespraken. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 59 vers 10 Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, geheel onverwachts van ons weg te nemen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom JACOB JAN GEUZE echtgenoot van Marian Geuze-Beekman in de leeftijd van 51 jaar. Sterke de Heere onze schoondochter met haar kinderen, kleinkind en ons met dit smartelijke ver lies. Middelburg: H. C. Geuze D. Geuze-Hendrikse Adrie Hendrik Ido Ambacht: Martin en Patty Matthijs en Monica Middelburg, 26 juli 2004. Op het alleronverwachts nam de Heere uit onze fa miliekring weg, onze geliefde neef JACOB JAN GEUZE echtgenoot van Marian Beekman Sterke de Heere Marian met haar gezin, en verdere familie, in dit grote verlies, en heilige deze roepstem aan ons aller hart. J. Hendrikse t M. J. Hendrikse-Kaland Adri en Heleen André en Setske A. Dekker-Hendrikse t S. Dekker Leunis en janneke Loni en Frans achterneven en -nichten Westkapelle. 26 juli 2004 Tot onze verbijstering en diepe verslagenheid is op maandagmiddag 26 juli 2004 op 51-jarige leeftijd plotseling overleden onze directeur JACOB J. GEUZE Hij was de man die de moderne Vereniging van Ho veniers en Groenvoorzieners vorm en allure heeft ge geven. Wij verliezen in hem niet alleen een zeer ge waardeerde directeur, maar nog veel meer een aima bele man die door het zakelijke heen altijd belang stelling en zorg toonde voor de menselijke aspecten en waarden in het leven. Als zodanig zullen wij hem altijd in onze dierbare herinnering bewaren. Medewerkers, bestuur en leden Vereniging van Hoveniers en Groenvoorzieners Na bijna 2 jaar herenigd met haar dierbare man. Vandaag is toch nog onverwachts van ons heenge gaan onze moeder, schoonmoeder en oma MATHILDE PRUDENTIA VERBIST (Mathilde) weduwe van August Ludovicus Kegels in de leeftijd van 79 jaar. Anneloes en Frans Emmy en Sjaak Ramona en Inti Bardo Desiree en Lex Temeuzen, 27 juli 2004 Verpleeghuis "Ter Schorre", Stem 1 Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 22 4532 DB Temeuzen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 2 au gustus in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat te Ter- neuzen, welke aanvangt om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis volgen op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat 28b te Temeu zen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Hampshire Hotel Churchill", Churchilllaan 700 te Temeuzen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuari um van streekziekenhuis "De Honte", Wielingenlaan 2 te Temeuzen op vrijdag 50 juli van 20.15 lot 21.45 uur. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Verpleeghuis "Ter Schorre", voor de persoonlijke en liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Wilt u. indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterk, dapperen met vragen heb jij je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dagen nacht. Zo ben je langzaam... moegestreden, uit ons midden weggegleden. En na een dappere, maar ongelijke strijd, uit je lijden nu bevrijd. Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en altijd meelevende opa en onze overgrootvader PETRUS TITIHERU Peter weduwnaar van Charlotta Alberthina Thenu in de leeftijd van 81 jaar. A. H. jf. Titiheru-Simauw Vico en Lisa P. S. Titiheru E.Titiheru en Frans H. Titiheru t H. P. Titiheru t J. Y. Titiheru A. H. Titiheru en john V. S. Titiheru en Annette B. Titiheru P. N. de Nooijer-Titiheru G. de Nooijer B. R. Titiheru en Anja Klein- en achterkleinkinderen 4335 KN Middelburg. 28 juli 2004 Waalstraat 54 Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag tot en met maandag van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De Vertroostingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 3 augustus om 20.00 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op woens dag 4 augustus om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Bethlehem- kerk, Rijnstraat 40 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 4 augustus om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Heden overleed mijn lieve broer, zwager en oom PETRUS TITIHERU Peter weduwnaar van Charlotta Alberthina Thenu Martin Titiheru Nelia Tiliheru-Bimmel Mario en Pauline Helen Debbie en Dennis en kleinkinderen Na een actief leven vol idealen is in haar geliefde Middelburg van ons heengegaan onze moeder en oma MECHTELINA ALIDA VAN DEN BOOGERT-SELHORST weduwe van Louis van den Boogert 1990 f 26 maart 1920' 27 juli 2004 "Mijn laatste groet is voor hen die mij in mijn onvolmaaktheid kenden en mij lief hadden Gemeenteraadslid, gedelegeerde VN missie, bestuur WD. Het Dorp, Nat. jeugdfonds, Ned. Vereniging van Huisvrouwen. Nationale Vrouwenraad, Neder lands Vrouwencomité, International Council of Women, Lady Aberdeen/Van Eeghen Fonds, Unes co, Novib, perm, gedelegeerde Habitat en UNCHS. div. onderwijsinstellingen zoals de Armen, Naai- en Breischool. Stichting Beroepsonderwijs Zeeland. De Wellinge. Maritiem Instituut De Ruyter, het ROC. mede-oprichter Vrouwen Advies Comité voor de wo ningbouw, redactielid Denken en Doen, commissie Vlissingen-Taganrog en leidster van vele studie reizen en conferenties (Habitat), veelal erelid, ere burger en skipper van KLM. Amsterdam: Gerrit |an J. van den Boogert Mark A Laura F. Alexander L.F. van den Boogert Jakarta: Suhaswoto Hidyoningrat Correspondentieadres: A. Boersstraat 37hs 1071 KW Amsterdam Gelegenheid tot afscheid nemen zondag van 17.00 tot 18.00 in het rouwcentrum Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Begrafenis zal plaatsvinden op maandag 2 augustus om 12.00 uur op de algemene begraafplaats. Weste lijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Do not stand at my grave and weep I am not there; I do not sleep. I am a thousand winds that blow. 1 am the diamond glints on snow. 1 am the sunlight on repered grain. I am the gentle autumn rain when you awaken in the morning's hush, I am the swift uplifting rush of quiet birds in circled flight I am the soft stars that shine at night Do not stand at my grave and cry; I am not there; I did not die. Innig verdrietig en niet beseffend wat ons is over komen, is nu in de liefdevolle handen van onze Heer, onze moeder en oma JOHANNA CORNELIA VEUGELERS-VAN DER HORST weduwe van Hendricus Franciscus Johannes Veugelers in de leeftijd van 85 jaar. Kinderen: Carolina Monica Judith Kleinkinderen: Veronica en Kasper Bas Mijntje en Alfred Petra Rilland. 25 juli 2004 Correspondentieadres: Broeckestraat 8,4411 CR Rilland De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 30 juli om 13.30 uur in kerkge bouw De Levensbron. Valckenisseweg te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Ik verwacht den HEERE: mijn ziel verwacht, en ik hoop op Zijn Woord. Mijn ziel wacht op den HEERE. meer dan de wachters op den morgen; de wachters op den morgen. Psalm 150:5 en 6 Na een lang leven vol liefderijke zorg en aandacht ontsliep op 88-jarige leeftijd onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder NEELTJE PEENE-DAVIDSE van 7-2-1940 tot 26-11 -1980 echtgenote van Jacobus Peene 5-2-1916 127-7-2004 Zij had een groot hart waar iedereen bij kon Wij hielden erg veel van haar Drachten: Middelburg: Rotterdam: Oost-Souburg: Lage Zwaluwe: Rotterdam: Maassluis: Houten: Rineke Woudstra-Peene Henk Woudstra Jopie Peene (in herinnering) Lia Aschman-Peene Gert Aschman Gida Sturm-Peene Gerrit Sturm Stefanie van den Heuvel-Peene Klaas van den Heuvel Cora de )ong-Peene Piet de long Andrea van Belzen-Peene |an van Belzen Wilma de Pagter-Peene lan Kees de Pagter Klein- en achterkleinkinderen 4534 GP Middelburg. 27 juli 2004 Briandlaan 2, kamer 11 Correspondentieadres: Familie G. Sturm Hunzestraat41 4388 SM Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 50 juli van 11.15 tot 11.50 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. In deze kerk zal ook de rouwdienst worden gehou den om 11.45 uur. U wordt uitgenodigd de dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Wij geloven de wederopstanding des vleses en een eeuwig leven Amen Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat op 27 juli 2004 is overleden onze oudste zuster en schoon zuster, tante en oudtante NEELTJE DAVIDSE weduwe van Jacobus Peene J.F. Davidse-de Plaa M. Davidse-Louwerse S. de Landmeter-Davidse J. Davidse M. Dekker-Peene J.L. Dekker en verdere familie Slen'en doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je sterft-r 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je clilcwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle", is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en onze oma MARIA CORNELIA VAN DALE sinds 1 november 1991 weduwe van Jozias Jacob de Keuninck Oostburg, 27 juli 2004 Nieuwvliet: Bram de Keuninck Anneke de Keuninck-de Bruijne Helma Jacco Correspondentieadres: Zeedijk 15 4504 PK Nieuwvliet De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 31 juli om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het Dorpshuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Retranchement, 16 mei 1915 Enige en algemene kennisgeving Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, een handbreed gesteld. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen! gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van' ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoon-', moeder, oma en overgrootoma JANNA SUZANNA DE DIE weduwe van Pieter Focke Geboren 10 oktober 1904 te Cadzand Overleden 28 juli 2004 te Sluis Koudekerke: Ko en Mini Focke-Hissink Peteren Jacqueline Madeion en Charlotte Sluis: Wim en Trees Focke-Moens Mario en Sonja Saphira Angelo Familie Focke Familie de Die Correspondentieadres: W. J. Focke. Gouvemeurstraat 18,4524 BD Sluis We danken speciaal directie en personeel van Roze noord voorde liefdevolle verzorging van moeder. De crematie voorafgegaan door de herdenkings dienst wordt gehouden op maandag 2 augustus 2004 om 14.00 uur in het crematorium "Temeuzen". Bel lamystraat 28c te Temeuzen. In memoriam Remember, 1 will still be here As long as you hold me in your memory Remember, when your dreams have ended time can be transcended, I'll live forever just remember me ERIK MONTERROSO FIQLEROA Eternamente Els, Roberto en Sebastian 29 juli 2002 29 juli 2004 LIEVE MOE Er gaat nog steeds geen dag voorbij, dat ik denk: Waarom nou jij? Jé bent niet uit m'n gedachten te wissen en vindt het zo moeilijk je te moeten missen. Ik denk aan je terug met een lach en een traan en vergeet nooit wat je voor me hebt gedaan. Ik draag je voor altijd bij me in mijn hart samen en toch apart 'k Zal je nooit vergeten en voor altijd van je houden! Liefs Annelies "Het is beter iets moois te verliezen dan dat je het nooit hebt gehad". De pijn is groot, het verdriet hcrij en de leegte die hij achterlaat nog niet te overzien Maar jullie massale aanwezigheid bij de crematieplechtig heid. de honderden kaartjes, telefoontjes en bezoekjeè maken dat we ons gesteund weten in het verwerken van dit grote verdriet. Dank je wel dat jullie er voor ons waren. Dank je wel dat jullie er voor ons zijn. De wetenschap dat PIET bij zóveel mensen geliefd was en zo een diepe indruk ach terlaat, doet ons goed en helpt ons om verder te gaan. i Truus Blok-de Visser j Miranda Nancy cn Peter Sluiskil. 29 juli 2004 Begrafenis- en Crematie verzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN' Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Prachtige 4-/5-/8-dgse arrangementen naar Hagen, Winterberg en Lüdenscheid Nog nooit kon u zo goedkoop naar het Saueriand! Vorige zomer zijn we begonnen met het aanbieden van supervoor- deelarrangementen naar één van de mooiste streken van Duitsland Nou dat hebben we geweten, want duizenden men sen hebben geboekt voor deze reizen. En niet voor niets.want onze reizen naar deze prachtige Duitse streek zijn al te boekén tegen absolute bodemprijzen Voor de spotprijs vanaf slechts 59 kunt al een 4-daags verblijf boeken naar het 4-sterren Mercure Hotel Hagen (o.b.v.logies).Vanaf slechts 75 verblijft u 4 dagen in het 4-sterren Mercure Hotel Lüdenscheid en een 4-daags verblijf in het 3-sterren Golden Tulip Winterberg is al te boeken vanaf slechts 99! En zelfs het dagelijks ontbijtbuf fet is hier al bij inbegrepen! Maar let op:door de enorme vraag zijn er nog slechts een beperkt aantal data beschikbaar in hartje hoogseizoen Dus wiltjj er binnenkort nog zeer voordelig tus senuit, wacht dan niet langer en boek' Aan de rand van het stadspark van Lüdenscheid bevindt zich het 4-sterren Mercure Hotel Het hotel is voorzien van liften, restau- ranb diverse bars. parkeergelegenheid, gratis overdekt zwem bad en gratis sauna. Verder kunt u tegen betaling gebruik maken van het solarium en de kegelbanen. De verzorging is o.b.v. logies en dagelijks ontbijtbuffet Reisnr.HZ 94.6S2/653 4/5/8 DGN COLDEN TULIP HOTEL WINTERBERG v Aankomstdata: vrijwel iedere ma. en vr. van t/m 29/10 Het 3-sterren Golden Tulip Hotel Winterberg is voorzien van een ruime lounge met receptiedrft, restaurant met buffetopstel- ling,a la carte restaurant bar, ruim overdekt zwembad, sauna en fitnessruimte. Bovendien is er een heerlijke hoteltuin met zonneweide. U verblijft o.b.v. logies en ontbijt Reisnr. HZ 94.699 TIPS VOOR UITSTAPJES Aankomstdata: vrijwel iedere t/m 29/10 Het 4-sterren Mercure Hotel Hagen is voorzien van liften, restaurant, bar/lounge, groot en fraai overdekt zwembad en gratis parkeergelegenheid. Verder vindt u er een solarium, sauna en kegelbanen (tegen betaling). U verblijft o.b.v logies. Reisnr.HZ94.700 Uw hotel is een uitstekend uitgangspunt voor uitstapjes in het Saueriand Hier vinden we o.a het 700 jaar oude plaatsje Lüdenscheid, het oude vestingstadje Attendorn waar u de beroemde druipsteengrotten, de Attahöhle, kunt bekijken. Andere bezienswaardigheden zijn het stuwmeer aan de Edersee en de plaats Kassei met het Schloss Wilhelmshóhe.En wal dacht u van Arolsen, Winterberg en Willingen? Brengt u ook eens een bezoek aan Warstein en de Diemelsee' Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en annule- ringsverzekering.Vraag uitgebreide reisbeschrijving reis- HZ 94.652/653/699/700 KRAS I SfefPélkaH.'fcl&O 1 KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, t Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, j U Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Stcenwijk, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle www.kras.nl ma t/m vr 01.10-10.10 uur, u: 09.10-1 1.30 uur 073 - 5 999 999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32