Beije heeft aan vierde plek genoeg PZC De Keyzer na drie sets bij laatste vier Silvana Bauer met pijn en moeite door Ali lust Nunez rauw Middelburg heeft een primeur met cageballtoernooi 15 Sprinters naar Draai van de Kaai Volleyballers boeken tweede zege Fischer wil uitlevering tegengaan Webber naar Williams-BMW uitslagen Verdonk loopt op 400 meter nationaal record agenda Inwoner Burgh-Haamstede stelt zege in PZC-stratenloopcircuit al veilig ftnrRauke Boersma jOOSENDAAL - Silvana Bau- gheeft gisteren de tweede ron- ivan het driesterren nationale üBglijsttoernooi in Roosendaal xreikt. Maar dat ging met veel jn en moeite. De achttienjari- tennisster uit Kruiningen, i^inier 122 op de nationale ran- jjng, had drie zware sets nodig nu het jonge talent Anouk Tigu 32ste) op de knieën te krijgen: (-44-6 6-4. donderdag 29 juli 2004 swb „Poeh, ik was ontzettend slecht op dreef vandaag", verzuchtte Silvana Bauer na haar stroef tot stand gekomen overwinning op het complex van TV Roosen daal. „Daar heb ik wel vaker last van tijdens de eerste wed strijd van een toernooi. Dan gaat het allemaal niet bepaald van harte, ik moet in het begin meestal echt nog op stoom ko men." Zo'n eigenschap is voor veel ten nissers niet zelden fataal. Maar een snelle uitschakeling in het Brabantse toernooi bleef Silva na Bauer bespaard omdat de Kruiningse in haar bagage tij dig een ander wapen vond dan haar technische en tactische ver mogens alleen: vechtlust. Bauer: „Dat meisje (Anouk Tigu) is een echt talent, ze speelde heel goed. Maai' het werd uiteinde lijk toch een overwinning voor mij, puur op basis van keihard knokken." Dat alleen zal, zo vermoedt ze, niet voldoende zijn om ook de tweede ronde van het drie sterren nationale ranglijst- toernooi in Roosendaal te over leven. Daarin speelt ze vandaag om 13.00 uur tegen de als vijfde geplaatste Selma Andrade, die op de nationale ranking liefst 81 plaatsen hoger staat dan Silva na Bauer. „Een heel goede speelster, die al tijd present is op het nationale kampioenschap", zo weet de Kruiningse tennisster, die twee weken geleden de finale van het tweesterren nationale ranglijst- toernooi in Zevenbergen verloor van de Bulgaarse Virginia Tri- fonova. Bauer: „Dat neemt niet weg dat ik mezelf wel degelijk de nodige kansen toedicht op een plek in de kwartfinale. Al moet ik dan hoogstwaarschijnlijk wel veel beter spelen dan vandaag tegen Tigu." ROOSENDAAL - De 25e Draai van de Kaai belooft maan dag zeker spektakel als het op een massasprint aankomt. De wielerwedstrijd in Roosendaal weet zich verzekerd van de komst van Robbie McEwen, de winnaar van de groene trui in de Ronde van Frankrijk. De Australiër heeft op zijn specialiteit de concurrentie van onder anderen de Noor Thor Hushovd en de rappe Belg Tom Boonen. De Italiaan Ivan Basso staat ook aan de start bij de Draai, evenals de Nederlanders Servais Knaven, Jans Koerts, Koos Moerenhout, Bart Voskamp en Rudy Kemna. ANP LOUISVILLE - Terwijl Monica Nunez (rechts) richting de camera's kijkt, heeft Laila Ali, dochter van bokslegende Muhammed Ali, alleen maar oog voor haar tegenstandster. Beide vrouwen ontmoeten elkaar morgenavond in de boksring in Louisville, Kentucky. Ali verdedigt dan haar WIBA-titel. En dat is nog maar het voorprogramma. Hoogtepunt van de avond moet het duel tussen de zwaarge wichten Mike Tyson en Danny Williams worden. foto Tannen Maury/EPA ILAWA - De Nederlandse volleyballers hebben bij de Me morial Hubert Wagner in Polen ook de tweede wedstrijd gewonnen. Oranje versloeg Tunesië gisteren in Ilawa met 3-1. De eerste twee sets gingen gelijk op, daarna nam de ploeg van bondscoach Bert Goedkoop duidelijk afstand van de Afrikanen: 30-32 25-23 25-19 25-20. In het openingsduel had Nederland dinsdag Polen B ook met 3-1 verslagen. Goedkoop stuurde uiteraard zijn olym pische basis het veld in. Die wordt gevormd door aanvoer der Nummerdor, Schuil, Görtzen, Mike van de Goor, Bontje, Freriks en libero Klok. Kay van Dijk, Trommel en Horstink vielen even in. ANP TOKIO - Bobby Fischer verzet zich tegen zijn mogelijke uitlevering aan de Verenigde Staten. De voormalige we reldkampioen schaken heeft een Japanse rechtbank ver zocht hem voorlopig vrij te laten uit een detentiecentrum in Tokio, waar hij sinds 15 juli wordt vastgehouden. De oud-schaker wil zijn vrijheid gebruiken om een mogelijke uitzetting naar Amerika te voorkomen. Fischer noemt zijn aanhouding een kidnapping. Voorlo pig heeft hij geweigerd een advocaat in de arm te nemen. „Fischer meent dat hij daarmee de actie van de Japanners een legaal karakter geeft", verklaarde de Canadese com municatieconsultant John Bosnitch, die in Tokio contact heeft met de publieksschuwe Fischer. De oud-schaker loopt het risico van gevangenisstraf in de Verenigde Staten, omdat hij in 1992 ondanks een afgekon digde economische boycot toch in het toenmalige Joego slavië achter het schaakbord kroop tegen Boris Spassky. De herhaling van de WK-tweekamp uit 1972 leverde Fi scher destijds 3,3 miljoen dollar op. De Japanse overheid kan Fischer zestig dagen vasthou den. In die periode wordt zijn beroep behandeld. Na zes tig dagen moet hij vrijgelaten worden. ANP/RTR LONDEN - Mark Webber rijdt volgend seizoen voor de Formule-1-renstal Williams-BMW. De 27-jarige Austra liër komt nu nog uit voor Jaguar. Williams-BMW raakt aan het einde van het seizoen de Duitser Ralf Schuma-- cher en de Colombiaan Juan Pablo Montoya kwijt. Schu macher stapt over naar Toyota, Montoya gaat voor McLa ren rijden. Webber maakte in 2002 tijdens de Grote Prijs van Austra lië zijn debuut in de Formule 1. Momenteel heeft hij 44 GP's achter zijn naam staan. Webber gaat zo'n 9 miljoen euro bij BMW-Williams verdienen. ANP/SID Burgh-Haamstede. Bombokaalloop 9.9 km. mannen H20: 1. Wim Pad mos (Rockanjel 32.45. 2. Leonard van Putten (Delta Sport) 33.11, 3. Dick van den Broek (Pijnenburg) 33.21, 4. Arjan Beije (Delta Sport) 33.45, 5. Erik Goos- sen (Scheldesport) 33.55, 6. Niels Koole (Dynamica) 34.05, 7. Theo Rabout (Wie lingen) 34.37, 8. Edwin Stolk (Flakkee) 34.58, 9. Jorit van Malsen (Avantri) 35.00, 10. Gerard van Zitteren (Thor) 35.40. H40:1. Mauricio Gonzales (Dyna mica) 35.10, 2. Wilko de Vos (AV'56) 36.05, 3. Wim Vos (Dynamica) 36.23. H50: 1 Wim Besuyen (Dynamica) 37.10, 2. Eddy Smit (Delta Sport) 38.05, 3. Pietër van Horssen (Dynamica) 38.31. H60: 1. Joop Lasseur (Delta Sport) 40.42, 2. Rinus Joosse (AV'56) 44.16, 3. Rob Mol (Veteranen Nederland) 44.40. Vrouwen D20: 1. Anjolie Wisse (Haag Atleetiek) 37.51, 2. Karin Bastian (Dyna mica) 40.47, 3. Chantal Koole Maat (Dy namica) 41.28, 4. Edith Gerards (Dyna mica) 42.26, 5. Annelies Postma (Thor) 43.00. D35: 1. Petra Raasveld (Sprint) 42.46, 2. Lia Gonzales Melis (Dynamica) 44.06, 3. Elien Jobse (Vlissingen) 46.56. Lucky Day: 9-13-19-24-26-28-30- 34-36-37-38-41-46-47-55-66-67-72-73-77 (onder voorbehoud) Nieuwerkerk. Open Fixet Gruttepik- kers ll-toernooi. HE4: R. van de Zan- de-M. van de Zande 6-3 6-0, E. de Keyzer-A. te Boekhorst 6-4 3-6 6-1. HE6: J. Stouten-T. Vos 6-2 6-1. HD3: R. de Witte/A. van Gemerden-H.J. Goedegebure/A. Goedegebure 2-6 6-1 6-2. HD6: P. Janssens/A. Plaizier-E. Kouwenburg/W. Pol 7-5 7-5. P. Roggeband/T. Vos-J. Kot/G. van der Est 6-2 7-5, S. Goossens/P. van der Clin- gel-P. Walpot/J. Neele 6-4 6-2. DE6: R. Slootmaker-L. Kievit 6-2 6-7 6-2. GD4: H. van Hartingsveldt/R. van Hartings- veldt-J. Steehouwer/M. Passchier 6-3 6-3. GD5: B. den Ouden/C. Schone- man-l. Saman/M. Vreeke 6-2 6-3. GD6: E. Voogd/F. Maatkamp-A. Pronk/P. den Hollander 6-2 6-1. D. van der Horst/J. van der Have-P. Flikweert/T. Kramers 6-2 7-6. Nisse. Nisse Open. HD5: C. Versteeg/M. Wisse-E. Eversdijk/R van der Wel 0-4 4-1 7-3. HD6: R. Janse/P. Verstraete-M. Corstanje/P. Wedding 4-0 4-0, F. BruijckereA/V. van Hese-M. Corstanje/P. Wedding 4-2 4-2, J. Dagevos/D.J. van der Meij-H, de Jonge/J. van der Weele 4-2 1-4 10-8, H. BOLNASS - Marianne Verdonk uit Terneuzen heeft op de World Games voor mensen met een be perking in het Zweedse Bolnass een Nederlands record gelopen op de 400 meter. Met 64.83 liep Verdonk voor de eerste keer onder de 65 secon den en plaatste zij zich met een zesde tijd voor de halve finale. De resterende dagen heeft Ver donk nog een druk programma af te werken. Ze loopt nog de halve finale 400 meter (en even tuele finale) en zij treedt ook nog aan op de 400 meter horden en de 200 meter. de Jonge/J. van der Weele-R Janse/P. Verstraete 5-4 4-2 12-10. DD6: C. Dagevos/H. Rombout-S. de Marco/C. Versteeg w.o. DD7: L. van den Ende/J. Koens-D. van den Dries/N. van de Zan de 1-4 4-1 9-7. P. Kopmels/M. Wisse-de Punder-N. Moens/D. Veenstra 4-2 4-1. GD5: R. van der Wel/M. van den En- de-M. Bauer/R. Aarts 4-1 5-3. GD6: S. Plummen/P. Verstraete-D. van den Dries/P. van Liere 4-2 5-4, K. Schog/E. Kole-A. Meulmeester/H. Meulmeester 2-4 5-3 7-4, M. Braam/J. Sprinkhui- zen-C. Dagevos/P. Maat 4-0 4-0, G. -Waltman/H. Harinck-R. Vermeule/D. Jeras w.o., A. Meulmeester/H. Meul- meester-J. Koens/T. Altena 4-1 4-2, C. Geluk/E. Relijveld-M. Bauer/M. Clausing 5-3 4-1. Vlissingen. Open Schelde-toernooi. HD6: J. Joziasse/T. de Rijke-R. Flipse/J. de Smit 6-3 6-7 6-3, W. de Ruiter/A. Lou- rens-F.J. Visser/R. Jakobsen 7-6 7-5. HD6-35+: Jack de Waal/Jo de Waal-H. Rombout/S. Noorda 6-2 3-6 7-5, S. Goossens/B. Pols-G. Vierhout/J. van de Vlugt 6-2 6-1. DE6: N. Due Sandho- vel-M. Ton 6-4 6-0, S. Wohrmann-T. van Boven 6-1 6-1, E. Hartog-D. van Belzen 6-0 6-2. DD6: A. Hendrikse/S. Ponga- jow-M. Kreikamp/A. Yip 6-1 6-4, C de Ridder/R. Smit-M. Ton/A. Vreke 6-0 6-0. Domburg. Badgasten-toernooi. Mannenenkelspel. D. Schillings-L. Burgers 6-0 6-1, H. Mollinger-Y. Lim 7-6 6-2, M. Vrijburg-M. Bernard 6-0 6-0, D. Rappange-J. Pagie 6-1 6-0, G. Wester beek-A. Cremer 6-2 6-0, D. Schillings-H. Mollinger 6-0 6-3, M. Vrijburg-M. Stracke 6-0 6-1, D. Rappange-C. Berg- mann 6-1 6-3, N. Daane-C. Maranus 6-0 7-5, S. van Dissel-J. Spee 6-4 3-6 6-2. HEV: J.J. Corré-J. Bimmel 13-5. Mannendubbelspel. R. Bimmel/F. Dolk-A. Bosschart/R. Sohier 6-3 6-2, B Spee/G. Westerbeek-G. Goertzen/H. van Kerkoerle 6-0 6-0, C. Bouwman/N. Daane-T. Jacobs/P. de Jong 6-1 6-4, T Felius/M. van 't Westende-R. Bimmel/F. Dolk 6-3 6-4, D. Rappange/D. Rappan ge-J. Kramer/E. Riemens 6-0 6-2. Vrouwenenkelspel. J. Hübel-I. Hui- bers 6-1 3-6 6-4. Vrouwendubbelspel. H. Horn/A. Voi- culescu-H. Brouwers/M. Roose 6-2 6-3, M. Bernard/M. Maranus-J. van den Bergh/M. Stek 6-3 6-0, C. van de Linde/R. van der Meijden-M. Bardoul/M. Mulder 6-0 6-0. Gemengddubbelspel. H. Brouwers/L, Caljouw-G. van Loo/G. Goertzen 4-6 6-4 6-3, M. Bernard/M. Peter de Kam-E, van der Wilt/R. van der Wilt 6-4 6-4, H. van Kerkoerle/J. Goertzen-N. van Ooyen/W. Struijk w.o., V. Ann Arné/T. van ler- sel-M. Midavaine/P. de Lange 6-1 6-2, M. Roose/O. Jacobs-J. van den Bergh/J. van de Ven 6-1 6-2, V. Corré/N. Marijnis- sen-P. Jeras/J. Provoost w.o., A. Voiculescu/W. Sandmann-K. Struijk/W. Adriaansens 6-1 6-0, C.M Blokker/D. Rappange-M. de Haas/D. de Haas 6-1 6-2, P. Janssen/B. Spee-R. Klöckner/C. Klöckner 6-0 6-0, T. Spee/J. Spee-H. Mollinger/F. Mollinger 6-2 6-1 Azië Cup. Loting kwartfinale: 30 juli: Oezbekistan - Bahrein, China - Irak; 31 juli: Japan - Jordanië, Zuid-Korea - Iran. Donderdag Dammen Zomeravond sneldamtoernooi. Aan vang: 19.00 uur. Lokatie: Zionskerk in Oostkapelle. Inschrijving aan de zaal vanaf 18.30 uur. Tennis Zeeland Open Rolstoeltennistoer nooi. 11.00-21.00 uur: poulewedstrij den. Locatie: tennispark De Stoof in Koudekerke. PorBauke Boersma ÏIDDELBURG - In Duitsland »liet een grote hit, maar verder mrdt het nog nergens gespeeld, ï)rzover de organisatoren kun- fflnagaan althans. Dus beleeft lldelburg zaterdag een pri- ïur. De Markt is dan immers fltoneel van een heus cageball- wnooi. igeball? Inderdaad, cageball. 'si te verwarren met cage- 2it, waarbij voor gekooide Echtsporters zo'n beetje alles aorloofd is om de tegenstan- in een coma te meppen of doppen, of anderszins buiten secht te stellen. Maar cage- süis voetballen in een kooi, aijgj min of meer de zaalvoet- tfegels dienen te worden nage ld, Een stuk minder bloede- dus. En verzonnen door een 3tal Zeeuwse jongeren, die al Taring hadden met de organi se van andersoortige voetbal- aementen, maar nu eens iets ganders wilden. I -en pannatoemooi zagen we s zitten", zegt de 25-jarige sis Wisse, één van de initia- dnemers van het project waar- E zaterdag zestien ploegen indoen. „Dat kan zo enorm duren. Leuk hoor, zo'n bal j de benen door, maar er wat ons betreft gewoon in dtjes gescoord kunnen wor- n. De mensen willen aanval- -i voetbal. Daar is bij panna ttgaans geen sprake van." food en spelen sgeball denken de organisa tie dat gevonden te hebben, sse: ..Nadat we de koppen bij hadden gestoken om iets uit te broeden, kwam sidee om te gaan voetballen kooi al snel naar voren, daarbij aan dat spotje van waarin een keur aan be- ®de voetballers in een kooi Nt. Dat leek ons wel wat. Je ^Igt een beetje het gladiatoren- De kooi gaat open, de voet- ders erin, de kooi gaat weer en voetballen maar met handel. Een moderne vorm 3 brood en spelen." i cageball voetballen twee ^svan elk vijf spelers tegen ^in een kooi van 21 bij ne- meter, waarvan de wanden ;°oarding kunnen worden ge bruikt. Er zijn twee doeltjes, maar geen keepers. Er is voor elk doel wel een cirkel en elk team heeft een aan een hesje her kenbare speler die daar in mag komen om een doelpunt van de tegenpartij te voorkomen. Wisse, lachend: „De scheidsrech ter laten we maar buiten de kooi. dat leek ons wel zo verstan dig. We hebben nog overwogen van die hoge stoelen waarin ten- nisscheidsrechters zitten, te ge bruiken. Maar we laten ze maar gewoon buiten de kooi staan." De uitvoering van het plan zorg de nog wel voor de nodige zweet druppels bij Wisse en zijn ma ten. „Zo heb je natuurlijk ver gunningen van de gemeente no dig om op de Markt te mogen voetballen en dat is al met al een heel geregel. En met de orga nisatie van het evenement was een bedrag van tussen de 2000 en 3000 euro gemoeid. Gelukkig hebben we daarvoor sponsoren kunnen strikken." Landelijk vervolg Nu maar hopen dat het cageball toernooi een doorslaand succes wordt. „Het is spannend", stelt Niels Wisse. „Het is tenslotte de eerste keer dat iets dergelijks wordt georganiseerd en dan is het altijd maar afwachten hoe een en ander zal verlopen. Maar vooralsnog gaan we er van uit dat het allemaal wel gaat luk ken. We sluiten ook niet uit dat het bij gebleken succes een lan delijk vervolg krijgt, met zelfs winter- en zomeredities." Het is zaterdag overigens niet al leen het voetbal dat moet bijdra gen aan een geslaagde dag. Wis se: „We hebben ook gezorgd voor optredens van talentvolle Zeeuwse dansers, van goede dee jays, van street- en breakdan- cers. Een ander initiatief om pu bliek naar de Markt in Middel burg te lokken, sneuvelde. „We hebben geprobeerd enkele Zeeuwse profvoetballers naar het toernooi te krijgen", vertelt Wisse. „Aanvankelijk hadden we een datum midden in de zo mer in gedachten en daarvoor hadden we al de toezegging van Romano Denneboom en de broers Gerard en Dennis de Nooijer. Maar nu valt het evene ment in hun voorbereiding op het nieuwe seizoen en kunnen ze niet aanwezig zijn. Jammer." van onze sportredactie NIEUWERKERKE - Tennisser Erwin de Keyzer heeft zich bij Open Fixet Gruttepik- kers Il-toernooi in Nieuwerkerke als laatste geplaatst voor de halve finales. De 33-jarige De Keyzer uit Hansweert was in drie sets te sterk voor Arthur te Boekhorst: 6-4 3-6 6-1. De Keyzer zal het in zijn volgende partij op moeten nemen tegen de nummer één van de plaatsingslijst, de twintigjarige Christiaan Grootenboer uit Sommelsdijk. De andere halve finale gaat tussen de als tweede inge schaalde Richard de Witte en Mark Pas schier. In het mannendubbel drie wordt door drie koppels in een poule gestreden om de titel. Richard de Witte en Arnold van Gemerden sloten hun eerste partij winnend af door met 2-6 6-1 6-2 af te rekenen met de gebroe ders Hans Jan en André Goedegebure: 2-6 6-1 6-2. Zus en broer Helen en Roy van Hartings- veldt drongen als vierde en laatste dubbel door tot de halve eindstrijd. Zij versloegen Jacky Steehouwer en Mark Passchier in straight sets: 6-3 6-3. Zaterdag wachten de als eerste geplaatsten Cynthia Westerweel en Arnold van Gemerden. Martine Verschoore/Patrick Meuldijk (2) en Angela Kouwenburg/ Erwin Verbraak spelen van daag de eerste halve eindstrijd. Nisse Bij het Nisse Open is de eerste surprise in het mannendubbel vijf een feit. De als eer ste ingeschaalden Eelco Eversdijk en Ruurt van der Wel moesten in een poulewedstrijd het onderspit delven tegen Marlon Wisse en Chris Versteeg. Het werd 0-4 4-1 7-3. Een categorie lager waren het Jan van de Weele en Hans de Jonge die de plaatselijke favorieten Pierre Verstraete en Roel Janse in een spannende driesetter naar huis stuur den: 5-4 2-4 12-10. Badgasten De favorieten in het Badgasten tennistoer nooi in Domburg wonnen gisteren allemaal met speels gemak. De hoogstgeplaatste spe ler van het toernooi, titelverdediger Daniel Schillings, klopte Hugo Mollinger: 6-0 6-3. De uitdagers van de uit het Duitse Neuss af komstige Schillings plaatsten zich eveneens voor de volgende ronde. De Haarlemse ten- nisvrienden Gerhard Westerbeek en David Rappange, als respectievelijk tweede en der de geplaatst, lieten zien geduchte tegenstan ders te zijn voor de Duitsers. Westerbeek versloeg de Duitse veteraan Alfred Cremer en Rappange klopte oud-finalist Carsten Bergmann met 6-1 6-3. YwSjaakSinke 51BGH-HAAMSTEDE - Even- ik vorig jaar was Wim Padmos yt Rockanje de sterkste in de Bombokaalloop in Burgh-Haam- ,»de. Na een relatief afwach- üid begin sloeg Padmos in de latste ronde hard toe. Arjan Be- (Delta Sport) moest genoe- p nemen met de vierde plaats, jiar bleef de concurentie in het fóC-stratenloopcircuit ruim- dioots voor en stelde de eindze- fveilig. üm 170 atleten werden op de qj weggeschoten voor een af- •jndvan 9.9 kilometer. Al snel ande zich een kopgroep met Hin onder andere Dick van a Broek (Tilburg), Wim Pad- as, Leonard van Putten (Delta i:ort), Niels Koole (Dynamica), jeo Rabout (Wielingen) en Ar an Beije (Delta Sport). )'ade tweede ronde van 3.3 km ud Padmos zich losgemaakt a de rest van de kopgroep, h den Broek spartelde nog si tegen en leidde de achtervol- 3 van een uitgedunde groep a:Beije, Van Putten en Koole. riege van Padmos kwam in 'laatste ronde niet meer in ge- ar, hij finishte in een tijd van 145. Op de tweede plaats imde verrassend Leonard a Putten over de meet met een idterstand van driekwart mi- iut. „Ik liep bij het ingaan van i laatste ronde los van de roep, maar ik kon uiteindelijk ii]snel naar ze toe lopen", liet ij na de finish weten. Hij ging i sop en er over en liet zijn twee de plaats niet meer los. Van de Broek hield Beije in zijn woon plaats van het erepodium af, maar daar maalde de postbode uit Haamstede niet om. Na zijn zege in 2001 heeft hij dit jaar de eindoverwinning in zijn zak. Ra bout staat nu tweede in de rang schikking, Koole derde. Mauricio Gonzales (Dynamica) maakte korte metten met de as piraties van Wim Vos en Wilko Vos door ruimschoots de catego rie H40 te winnen. De winst in het totale circuit kan hem nu ook niet meer ontgaan. Wim Besuyen (Dynaminca) won bij de mannen H50, op Joop Las seur (Delta Sport) stond weer geen maat bij de mannen H60. Anjolie Wisse (Haag Atletiek) liep de voor haar wel erg lange wedstrijd van bijna tien kilome ter lekker ontspannen. „Een leuk rondje en wanneer je denkt dat je ruim zes keer een vijftien honderd meter loopt, is het zo voorbij", lachte ze. In de eind stand speelt ze geen rol, omdat ze een wedstrijd te kort komt. Karin Bastian (Dynamica) krab belde weer een beetje op na haar matig presteren in eerdere wedstrijden. Met de tweede plaats hield ze Chantal Koole-Maat achter zich en daar door houdt ze nog een kansje op prolongatie van haar titel. Lia Gonzales-Melis verspeelde een puntje aan Patra Raasveld van Sprint maar blijft ruim schoots aan de leiding bij de vrouwen D35. Volgende week woensdag in de laatste wedstrijd: de Boulevard loop in Vlissingen. Wim Padmos liet iedereen zijn hielen zien in Burgh-Haamstede. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 15