Commotie aan vooravond ZK PZC Weer een KPN MobielPlus-punt. €0,- Hapoel Tel Aviv laat Kloetinge zweten 17 yijftien ruitercombinaties schrijven zich te laat in en worden geweigerd Tom Felius wint in Domburg Minder deelnemers rolstoeltennistoernooi Arjan Beije dicht bij eindzege in stratenloopcircuit Gratis NEC N4001 viJÏ> WK turnen 2007 in Stuttgart Zuid-Korea in kwartfinale Belgische spits Smolders naar RBC Vitesse akkoord met Vreven Obodai toch niet naar Spelen uitslagen Open Schelde nu het belangrijkst in Vlissingen agenda woensdag 28 juli 2004 swb tor Roeland van Vliet GOES - Voor het begin van de Zeeuwse kampioenschappen dressuur, en paardenspringen is erconunotie ontstaan rond de in schrijving van een aantal combi naties. Volgens de organisatie - in handen van paardensportver- cniging De Paardebloem uit Kloetinge - waren er vijftien te laat met aanmelden en mogen ie dit weekeinde niet meedoen. Iheo Perdaen. de vader van de aiet toegelaten Cindy Perdaen aitZandstraat, vindt dat het be stuur van De Paardebloem een machtsspelletje heeft gespeeld. Yoigens Louis Reijnierse. voor ster van De Paardebloem, was je te volgen procedure duide- 5]t Wie in Heinkenszand aan bét ZK mee wilde doen, moest ach uiterlijk 10 juli aanmelden. Bat kon door middel van het in zenden van de startcoupon óf door een telefoontje naar secre taris Ron Pluijmers, als de start coupon nog onderweg was. Reijnierse: „Wij hebben dit jaar expres een deadline gesteld voor aanmeldingen. De reden Mar loor is dat we vorig jaar een paai'starts hadden in de verkeer de categorie. Dat wilden we dit jaar voorkomen, door alles voor at te laten controleren door het toadsbureau in Ermelo. Die heb ben daar even tijd voor nodig, andaar die sluitingsdatum. Bij schrijvingen zijn niet mogelijk." Bat een behoorlijk aantal rui ters (springen én dressuur) te jat was, vindt Reijnierse jam- ser. „Het is vervelend, maar •ei was al heel lang bekend dat «p 10 juli de inschrijvingen bij :<s binnen moesten zijn. Het sond helder in het vraagpro gramma (wedstrijdkalender)." Dat bestrijdt Theo Perdaen niet. Maar hij was met zijn dochter uddy, die had willen uitkomen in de klassen Z en ZZ bij het springen, de tweede week van juli op een concours in Duits land en vergat de startcoupon in testuren. Perdaen: „Toen ik op 12 juli de secretaris opbelde, kreeg ik te i dat we Cindy niet meer DOMBURG - Vlissinger Tom Fe lius had op het Badgasten ten- Étoemooi in Domburg geen en- Iele moeite Dave de Haas: 6-1 W. Haarlemmer Niels Daane non van het Domburgse talent EutgerBimmel met 6-16-1. 'her de sterkte van het deelne- ars hoeft de organisatie niet te hagen. Vier deelnemers met fleelsterkste 3 en zes spelers iet sterkte 4 doen mee in het he- 3i enkelspel. Recordkampioen 3en Spee, tien maal enkelspel linnaar in Domburg, speelt in feet herendubbel en gemengd dubbel mee. konden inschrijven. Dat kon toch nooit op één of twee dagen vallen, dacht ik. Toen heb ik naar Ermelo gebeld en daar de den ze niet moeilijk, maar het bestuur hield voet bij stuk. Erg jammer, want wat is de paarden sport in Zeeland hier nu mee ge diend?" Theo Perdaen ziet in de opstel ling van De Paardebloem een machtsspelletje. Zijn dochter was te laat en mag niet mee doen, maar bij een andere springruiter werd het volgens hem door de vingers gezien. „Nee, ik ga geen naam noe men." Louis Reijnierse weet dat het hier Ilyo de Loos uit Hulst betreft. „Hij had zijn startcou pon inderdaad niet op tijd opge stuurd, maar belde zijn inschrij ving wel op die 10e juli door. Daarmee voldeed hij aan de ei sen." Pact Afgelopen weekeinde probeerde een aantal springruiters tijdens Jumpin De Weel in Nisse een ac tie op touw te zetten voor de ge dupeerde collega-sporters. Ze wilden één blok vormen: óf ie dereen zou aan het ZK deelne men óf helemaal niemand. Een sportief gebaar, volgens Per daen. Het pact hield uiteindelijk geen stand. „Gelukkig maar", stelt Reijnierse. „Dat riekte naar chantage." Reijnierse, die met de situatie in zijn maag zit, heeft inmiddels in gezien dat de opzet van de in schrijving niet gelukkig is. Hij wil voor volgend jaar met het re giobestuur van de KNHS om de tafel en proberen een ander sys teem te bedenken. Léon Phemambucq, voorzitter van het regiobestuur, ziet daar wel iets in. „De manier waarop het vorig jaar ging, was niet ide aal. We hadden toen vijftien fou tieve starts en aan het einde van het kampioenschap moest nog ie mand gediskwalificeerd wor den, terwijl die meedeed om de titel. Dat was pijnlijk. Maar bij de procedure van dit jaar kun nen we natuurlijk achteraf ook vraagtekens zetten. We zullen dus een oplossing moeten vin den voor volgend jaar." Zuur Phernambucq benadrukt dat de fout bij de ruiters ligt. „In de re gioraad, waarin alle verenigin gen vertegenwoordigd zijn, is het vraagprogramma met de sluitingsdatum besproken en goedgekeurd. Iedereen wist er dus van. En 'ook is in de regio raad al vaker gesproken over de manier waarop met name springruiters zich voor concour sen inschrijven. Het is bekend dat ze daar nogal makkelijk in zijn. Ze gaan er vanuit dat ze toch wel mee kunnen doen. De ze keer is dat dus niet het geval. Het is zuur, maar De Paarde bloem staat in z'n recht. Dit is, denk ik, een goede les voor ieder een." Ferry Alfons (derde van links) zorgt voor verwarring in de defensie van Hapoel Tel Aviv. door Jan Daqevos KLOETINGE - Twee oefenduels tegen profclubs in vier dagen tijd. Het bleek wat te veel van het goede voor Kloetinge. De Bevelandse eersteklasser hapte gister avond in de ontmoeting met Hapoel Tel Aviv in de tweede helft naar adem. Het resultaat was ernaar. Na een dragelijke ruststand (0-2) werd het 1-8. Kloetinge speelde afgelopen zaterdag in Kats tegen Bnei Yehuda Tel Aviv (1-5) en moest gisteravond op het kunstgrasveld van het Wesselopark aantreden tegen stadgenoot Hapoel. De formatie van trainer Dolf Roks speel de in de eerste helft bij vlagen aardig en kon veertig minuten achterin de nul hou den. Dat was mede te danken aan goed keeperswerk van Joan van Belzen, die en kele keren redding bracht op afstands schoten. Net voor rust was hij echter kansloos op schoten van Eduardo Passos en Ibe Zito Ogabona. De laatste werd af gelopen seizoen clubtopscorer met elf goals. Na de pauze verving de van De Meeuwen overgekomen Danny de Vries doelman Jo an van Belzen. Hij moest al meteen in de eerste minuut capituleren, toen Albert Avi Knafo na de aftrap zag dat de keeper iets te ver voor zijn doel stond: 0-3. Nadat Kfir Edri voor 0-4 had gezorgd, leefde Kloetinge nog even op. Uit een scherpe vrije trap van Jeffrey Frijters kopte Niels Kole raak: 1-4. Hoog tempo Daarna was het gedaan met Kloetinge, dat gisteravond verschillende spelers we gens vakantie moest missen. De door Roeland van Vliet KOUDEKERKE - De afgelo pen jaren vroegen de deelne mers aan het Zeeland Open Rolstoeltennistoernooi aan de organisatie of hel driedaagse evenement niet langer kon du ren. De sfeer was in Koude- kerke altijd zo goed, zeiden ze tegen toernooidirecteur Fred Hendrikse. Die gaf ge hoor aan het verzoek: het toer nooi neemt daarom dit jaar vier dagen in beslag. Gevolg is wel - hoe vreemd ook - dat er minder mensen aan mee doen. „Tja", verzucht Hendrikse, «dan doe je dat en krijg je in eens minder rolstoeltennis sers op bezoek. Dat is wel een beetje vreemd, maar we zeg gen nu niet meteen dat het volgend jaar dan weer over drie dagen moet gaan. Er zul len best mensen zijn die vier dagen te veel van het goede vinden, maar er zijn er ook die hun vakantie wat ongeluk kig gepland hebben. Die ko men volgend jaar misschien weer wel." in 2003, bij de zesde editie van het Zeeland Open. meld den 45 tennissers zich aan voor het toernooi op tennis park De Stoof, morgen slaan slechts 32 hun eerste bal len. Hendrikse betreurt dat, maar ziet ook het grote voor deel van een toernooi over vier dagen: er kan in poules gespeeld worden. „Bij eerde re toernooien van ons was het zo dat iemand al na één enkel- partij en één dubbelpartij naar huis kon als die ze alle bei verloor. Dat is in tennis heel gebruikelijk, maar daar wilden wij van af. Als iemand van ver komt, is dat namelijk niet zo leuk. Daarom wordt nu in elke categorie in poules gespeeld". Voor de categorie 'heren en kel main' hebben zich zes rol stoeltennissers aangemeld. Onder hen zijn de Vlissinger Walter de Leeuw en Johan Kooman uit 's-Heer Arends- kerke. De hoogste categorie bij de mannen is verdeeld in twee poules van drie, de num mers één en twee gaan naar de halve finales. Bij de catego rie 'dames enkel main' zijn er maar vier deelneemsters en die zijn ingedeels in één pou le. Zij spelen geen aparte fina le. Judith Sanders uit Veghel is één van de vrouwen in de hoogste categorie. Zij is door gaans de dubbelpartner van de Koudekerkse Angela Maas, die voor deze editie van het Zeeland Open verstek heeft moeten laten gaan. Mor gen en vrijdag worden de pou lewedstrijden afgewerkt, in het weekeinde zijn de halve fi nales en de finales. Zondag is om 13.00 uur de eindstrijd in het 'heren enkel main', de fi nales van de hoogste mannen- dubbel en hoogste vrouwen- dubbel zijn twee uur later. HAAMSTEDE - Arjan Beije kan vanavond in eigen huis de winst in het PZC-straten- loopcircuit veiligstellen. Als de atleet van Delta Sport de winst pakt in de Bombokaal- loop in Haamstede wordt hij onbereikbaar voor de concurrentie. Beije heeft na drie wedstrijden 899 punten en morste tot nu toe slechts één punt. Dat was in de stratenloop van Westkapelle waar Wim Nieuwkerk de sterkste was. De win naar van de eerste editie van het circuit, Mi- quel van Tongeren (Dynamica), staat nu op de tweede plaats met een schier onoverbrug bare achterstand van zes punten. Zeeuws crosskampioen Theo Rabout (Wielingen) volgt op acht punten en Niels Koole kijkt te gen een achterstand van tien punten aan. Na de Bombokaalloop volgt alleen nog de Boulevardloop in Vlissingen. Bij de mannen H40 is de strijd nog niet ge- (Advertentie) Vanaf €75»- extra bundeltegoed. Vraag naar de voorwaarden. Bij een KPN MobielPlus abonnement.* VGA-camera (640 x 480) met flitslicht voor foto's en video's Toegang tot i-mode™ diensten (nieuws, weer, sport, ringtones, etc.) Videodiensten bekijken, opnemen en versturen MMS en e-mail Mobiel bankieren Met het KPN MobielPlus abonnement krijg je alle voordelen in één. Toch is dit abonnement nu blijvend voordeliger. Te koop bij www.kpn.com, 0800-0105, Primafoon en alle bekende telecomwinkels. KPN MobielPlus. Het alles-in-één-abonnemen Nu blijvend voordeliger. Primafoon* www.kpn.com 0800-0105 I altijd dichtbij i-mode en het i-mode logo zijn merken of geregistreerde merken van NTT DoCoMo, Ir n Japan en andere landen MOUTIER - Het wereldkampioenschap turnen van 2007 worden in Stuttgart gehouden. De Internationale gym- nastiekfederatie FIG gaf de Duitse stad de voorkeur boven de andere kandidaten, Parijs en Aarhus. In Stutt gart kunnen de turn(st)ers in dat toernooi de plaatsen voor de Olympische Spelen van Peking (2008) veiligstel len. ANP PEKING - Zuid-Korea en Jordanië hebben gisteren de kwartfinales bereikt van het voetbaltoernooi om de Azië Cup in China. De Zuid-Koreanen wonnen in Jinan met 4-0 van Koeweit en eindigden als eerste in groep B. Jorda nië hield in Peking de Verenigde Arabische Emiraten op 0-0 en dat was voldoende om de tweede plaats in groep B te behouden. Zuid-Korea, met de Nederlander Jo Bonfrère als bonds coach, maakte tegen Koeweit voor het eerst in het toer nooi een solide indruk. Bij rust leidde de nummer vier van het WK 2002 al met 3-0. Lee Dong-gook scoorde twee keer. De andere treffers kwamen op naam van Cha Du-ri en Jung-hwan Ahn. ANP/RTR ROOSENDAAL - RBC Roosendaal heeft de Belgische spits Tim Smolders ingelijfd. De voetbalclub uit de eredi visie liet gisteren weten dat de 23-jarige Smolders voor vier seizoenen heeft getekend in Roosendaal. De spits is afkomstig van Club Brugge. ANP ARNHEM - Vitesse heeft een akkoord bereikt met verde diger Stijn Vreven. De 31-jarige Belg kan een meerjarig contract tekenen bij Arnhemse club. Vreven is na de Aja- cieden Richard Knopper en Abubakari Yakubu en reser vedoelman Gino Coutinho van PSV de vierde nieuweling in de spelersgroep van Vitesse. Alleen Vrevens huidige club Kaiserslautern kan nog roet in het eten gooien. Vreven heeft een doorlopend contract en weet niet zeker of hij zonder transfersom mag vertrek ken. Om die reden willen de speler en Vitesse geen com mentaar geven op de komst van de 31-jarige verdediger. Vreven, die gisteren in het geheim al medisch werd ge keurd, wordt de opvolger van Tim Cornelisse. Die werd deze zomer verkocht aan FC Utrecht. GPD AMSTERDAM - Trainer Ronald Koeman van Ajax kan tijdens de competitiestart toch beschikken over Anthony Obodai. De 21-jarige middenvelder uit Ghana meldde zich gisterochtend op het trainingsveld in Amsterdam. De landskampioen had er op gerekend dat Obodai naar zijn geboorteland zou reizen om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen van Athene. „Maar de tickets lagen niet Waar. Het was niet goed geregeld", laat de Afrikaan via de website van Ajax weten. „Ik heb gebeld en gezegd dat ik in Amsterdam blijf." Obodai is niet van plan later alsnog naar Ghana te vertrekken. „Het is jammer dat ik de Olympische Spelen mis, maar mijn prioriteit ligt bij Ajax." GPD foto Dirk-Jan Gjeltema thuisclub kon het hoge tempo niet meer aan en werd flink op de pijnbank gelegd. Het werd uiètindelijk 8-1 via treffers van Albert Avi Knafo, Ruslan Shakurov (2x) en Kfir Edri KIoetinge-Hapoel Tel Aviv 1-8 (0-2). 40 Eduardo Passos 0-1, 43. Ibe Zito Ogabona, 56. Albert Avi Knafo 0-3. 49. Kfir Edri 0-4, 54. Niels Kole 1-4, 57. Albert Avi Knafo 1-5. 65. Ruslan Shakurov 1-6, 69. Kfir Edri 1-7, 77. Ruslan Shakurov 1-8. Gele kaarten: Sar- fati en Yossef Rosen (beiden Hapoel Tel Aviv). Scheidsrechter: Sjaak Uitterhoeve ('s-Gravenpolder). Aantal toeschouwers: 300. streden. Wim Vos (Dynamica) en Wilko de Vos (AV'56) voeren de ranglijst aan maar de winnaar van vorig jaar, Rachid Guigui (AV'56) en Mauricio Gonzales (Dynamica) doen nog nog volledig mee om de eindover winning. Chantal Koole-Maat (Dynamica) is de ver rassende lijstaanvoerder bij de vrouwen. Vooraf had iedereen zijn geld op Karin Bas- tian (Dynamica) gezet. De winnares van vo rig jaar is momenteel echter niet in goeden doen. De Hotel Bombokaalloop over een afstand van 9.9 kilometer begint vanavond om 19.30 uur op de Ring van Haamstede. Lucky Day. 2-9-12-21-22-23-31-41 -42-48-49-50-52- 56-57-58-64-74-77-79. Toronto. Mannen, 2 miljoen euro. Eerste ronde: Agassi (VSt/10) - Haas (Dui) 4-6 6-4 6-4, Srichaphan (Tha/14) - Pavel (Roe) 7-5 6-2, Robredo (Spa) - Lee (ZKo) 7-6 6-1, Kuerten (Bra) - Ginepri (VSt) 6-1 6-4, Soderling (Zwe) - Enqvist (Zwe) 7-6 6-3. Vlissingen. Open Schelde-toernooi. HE4: J. in 't Hout-J. Kramer 6-1 6-1 HE5: H. Guingo-E. de Witte 6-1 6-2. HE6: C. Smolders-E. Ruppert 6-1 6-4, S. de Bert-M. Roelse 0-6 7-6 7-6, A. Lou- rens-J. Knobbout 6-2 7-5. HE7: P van den Anker-R. Schinkel 7-5 6-1. S. Noor- da-K. Leenhouwers 7-5 6-2, E. van der Male-J. Hollebrands 6-0 6-2, S de la Cousine-J. van Boxtel 6-2 6-0, D. Ver- schoore-M. Brandon 6-1 6-1, M. Roel- se-R. de Vroe 6-2 6-1. HE7-35+: H. Ie Duc-M. de Cesari 6-1 6-0.HD6: H. de Roover/P. Koster-J. Oomen/J. van Peer 6-1 6-1. HD8: P. Wissekerke/R. Visser-S. van der Maas/M. van der Burg 6-0 6-0.DE6: S. van Eenennaam-I- de Rijke 6-4 1-6 6-3.DD7: M. Geelhoed/J. ten Hacken-J, Brasser/M. Koole 6-4 6-2.GD6-35+: H. Ie Duc/N. Duc-H. Becker/S. Pongajow 6-2 7-6, B. van Sabben/C. de Ridder-D. Timïsela/M. Ley- ten 6-4 6-4. GD7: P. van de Wege/M. van Leeuwen-J. Jaspers/C. Boersma 6-0 6-0. Nisse. Nisse Open. HD6: R. Janse/P VLISSINGEN - Bij tennisvereni ging De Schelde in Vlissingen wordt dit jaar voor het eerst geen A-toernooi gehouden. Dat heeft als resultaat dat het Open Schelde-toernooi automatisch opschuift in de pikorde en nu de hoogste prioriteit heeft. Vanaf volgend jaar zal er een sterk deelnemersveld staan, dit jaar is dat nog niet het geval. De hoogste categorie in het man- nenenkelspel is de vierde. Daar in strijden vier tennissers - waarvan twee de 4- en twee dp 5-categorie hebben - in één pou le om de titel. Jandre Kramer maakt in ieder geval geen aan spraak meer op de overwinning. Zijn twee partijen gingen ruim schoots verloren. Joost de Wit was met 6-0 6-0 te sterk voor Kramer, Joris in 't Hout gunde hem twee games (6-1 6-1). De verwachte finale op zondag is die tussen De Wit en Michel Ko kelaar. Ook in Nieuwerkerk wordt een tennistoernooi afgewerkt, name lijk het Open Fixet-Gruttepik- kers li-toernooi. In het mannen- enkel vier drong Mark Passchier door tot de halve finales. Hij liet André Goedegebure kansloos: 6-1 6-1. Passehiers volgende te genstander heet Richard de Wit te en is als tweede geplaatst. Versiraete-M. Corstanje/P. Wedding 4-0 4-0, R. Aarts/J. van de. Velde-D. de Kok/W. de Kok 5-4 4-1P. Bustraan/C. de Marco-H. Bonefaas/F. Verwei 4-0 4-1 HD7: J Nieuwenhuize/J. Schipper-W. Goedegebure/A. Tange 3-5 4-2 7-3, A van Eenennaam/J. Stokx-T. de Prieëlle/B. van Tol 4-1 4-0, A. de Pan/B. Zonnevijlle-T. de Prieëlle/B. van Tol 5-4 4-1, M. Akerboom/M. de Feiter-P. Daver,'R. Westdorp 2-4 4-1 7-5.DD6: K. van Beers/L. Dijkwel-M. van Geest/M. Luiken 4-2 4-0, M. Cok/C. Dijkema-S. de Marco/C. Versteeg w.o. DD7: D. van den Dries/N. van de Zande-K. Rijk/W. Endt 5-3 4-0. DD8: E. de Koster/J Veer- hoek-J. Delhez/E. Huige 4-0 4-2 GD5: R. van der Wel/M. van den Ende-M. Braam/J. van der Weele 4-2 4-2, J. Davidse/C. Versteeg-K. van Hese/J. Sprinkhuizen 4-0 4-2. GD6: K. Schog/E. Kole-A. Meulmeester/H, Meulmeester 2-4 5-3 7-4, G. Waltman/H. Harinck-R. Vermeule/D. Jeras w.o., K. Schog/E. Ko- le-J. Koens/T. Altena 4-1 4-1, M. Braam/J. Sprinkhuizen-I. van Ombergen/M. Siben 4-2 4-2, C. Dagevos/P. Maat-I. van Ombergen/M. Siben 4-1 5-3. GD7: P. Dalebout/M. van Driel-I. de Wachter/F. Klein Meulekamp 4-1 1-4 7-4, H. Rombout/S. Tramper-N. Breure/R. van Sabben 3-5 4-1 7-5. Nieuwerkerk. Open Fixet Gruttepik- kers ll-toernooi. HE4: M. Passchier-A. Goedebure 6-1 6-1. HE5: D. Ruiten- beek-G. van Splunder 0-6 6-3 6-2, M. van Grunsven-L. Goedegebure 6-2 6-2 HE6: L. Tijl-I. Goedegebure 7-5 3-6 6-1, R. Anbeek-P. van Burg 7-6 6-0, H. Kats-M. den Boer 6-1 6-0, P. van der Clingel-H. Steiner w.o., L. Tijl-P. van der Clingel 3-6 7-6 6-2.HD6: S. Goossens/P. van der Ciingel-M. Luycx/R. Anbeek 5-7 7-6 7-6.DE6: R. Slootmaker-T. Luycx 6-7 6-3 6-4.DD6: D. van der Horst/L. Bo- mer-J. Schot/C. van Rooij 5-7 6-3 7-6, P. Kostense'C Kerkhove-J Jol/T. Luycx 7-5 6-0 GD5: I. Saman/M. Vreeke-A. Marteijn/S. Marteijn 6-3 6-0. GD6: A van der Pol/E. Kouwenberg-H. Stols/K. de Vos 6-0 7-5, P. Kostense/P. van Burg-J. den Engelsman/P. de Roon w.o., J. Flikweert/R. van Vossen-L. Steiner/H. Steiner w.o., C. Hoogerhuis/- D. Bezuyen-N. Slootmaker/P. Renger 6-3 6-3. Peking (Chn). Azië Cup, groep B: Zuid-Korea - Koeweit 4-0 (3-0). 25. Lee Dong-gook 1-0, 41 Lee Dong-gook 2-0, 45 Cha Du-ri 3-0, 76. Ahn Jung-hwan 4-0. Jordanië - Verenigde Arabische Emiraten 0-0. Eindstand: 1. Zuid-Korea 3-7, 2. Jordanië 3-5, 3. Koeweit 3-3, 4. Verenigde Arabische Emiraten 3-1. Zuid-Korea en Jordanië geplaatst voor kwartfinales. Vriendschappelijk. Grimsby Town (Eng)-Willem II 1-1 (1-0). Doelpunt Willem II: Mourad. Doesburg-Feyenoord 0-14 (0-9). Doelpunten: Kuijt 4, Goor 3, Buffel 2, Ka- lou, Ono, Pardo, Lazovic, Saidi. GVVV-De Graafschap 0-6 (0-3). Doel punten: Van Beukering 2, Kooijman, Lo- val, Mihci en Valeev. FC Dordrecht-Roda JC 0-3 (0-1Sco reverloop: Kone 0-1, Cristiano 0-2, Ser gio 0-3. Woensdag Atletiek Bombokaalloop. Vierde wedstrijd PZC-stratenloopcircuit. Afstand: 9 9 km. Aanvang: 19.30 uur. Trimloop 3.3 km en 6.6 km. Aanvang: 18,45 uur. Inschrij ven: Hotel Bom, Ring te Haamstede Voetbal- J Vriendschappelijk. Hulsterloo-KSK Klinge. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 17