Lang en gezond leven, dat wil iedereen" O Hersenstichting verontrust tttftt Hart van DUITSLAND Giro 860 Familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding GESLOTEN: 0118 462205 0 huisartsen en neurologen verwijzen te weinig door Hersenstichting Nederland T/m 15 augustus zondags geopend tot 17.00 uur en van maandag t/m vrijdag tot 21.00 uur zaterdag 24 juli 2004 'Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Met de donkerste hemel die wij ooit hadden gezien, is afgelopen zaterdag het zwartste hoofdstuk in ons leven begonnen. Op 20 21 juli zijn geboren en overleden AYLINen XANDER MANNI Geef ons de tijd om dit verlies samen te verwerken. Marcel Daniëlle Manni-Tempelaars Bergen op Zoom. 2004 Waarom dit? Het was zo mooi. Veel te vroeg, kort na de geboorte hebben wij af scheid moeten nemen van ons kleindochtertje en ons kleinzoontje XANDER Wim en Betsy Manni Axel. juli 2004 Geluk en verdriet ligt soms dicht bij elkaar. We waren zo ongelofelijk blij en nu zo intens verdrietig AYLIN en XANDER We hebben jullie maar kort bij ons mogen hebben. Sjaan t en Annelies Tempelaars-van Poll Arjan Bergen op Zoom, juli 2004 Lieve AYLIN en XANDER Jullie waren zó ontzettend welkom geweest in onze familie. Middelburg: Miranda, Mario, Chloë en Barbara Met verslagenheid namen wij kennis dat door een .noodlottig ongeval is omgekomen onze geliefde zoon en broer JOHANNES DE VRIES echtgenoot van Marie-Josée Janssen vader van Janes, Bart t, Tijs, Bram en Jenny in de leeftijd van 53 jaar. Woonachtig te Dilsen te België. A.C. de Vries A. de Vries-Baaijens Hannie en Gerhard Bert en Hanny Marie en Ben Corrie en Rogier Neven en nichten 23 juli 2004 Berkenstraat 104 '4388 LN Oost-Souburg Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van de heer HENK KUYT oud-hoofdredacteur van De Gelderlander Wij zijn hem dank verschuldigd voor zijn nimmer af latende inzet voor "zijn" regionale dagblad De Gel derlander. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwer ken van dit grote verlies. Raad van Bestuur Koninklijke Wegener NV C' Dag en nacht bereikbaar op (0111)45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante KOOSJE CHRISTINA HEMELRIJK-VAN WIJK (Cobi) in de leeftijd van 68 jaar. Middelburg: Melis Hemelrijk Middelburg: Jolande en Mozes Denise en Eduard Charmayne Middelburg: Tim Barry (in herinneringI Wijk bij Duurstede: Constance van Wijk Tonny Willemsz Den Helder: Piet en Puck Hemelrijk neven en nichten Middelburg, 21 juli 2004 P. D. van Campenstraat 3 4336 AR Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 27 juli van 19.00 tot 21.00 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Tevens is er dan de mogelijkheid om de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaats vinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedankt voor alles Denise en Charmayne Vrij onverwachts is overleden mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa ARIE CORNELIS VAN DAM Monster, Zoutelande, 23 februari 1930 22 juli 2004 Zoutelande: Els van Dam-Korteweg Zoutelande: Yolande Koch-van Dam Leo Koch Lucienne Michèle fasper Wouter Terneuzen: Andrévan Dam Rick Rotterdam: Margreeth van Dam Randduinhof 3 4374 EW Zoutelande Arie is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 28 juli om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Geen toespraken. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze lieve zwager, oom en neef ARIE VAN DAM in de leeftijd van 74 jaar. Langs deze weg willen wij Els, zijn kinderen en klein kinderen sterkte toewensen met het dragen van dit verlies. Vlissingen: Janny en Wim Korteweg Kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Addy en Rien de Ridder Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 22 juli 2004 Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom PIET GELDOF gehuwd met Sophie Geldof-Snijtsheuvel 6-12-1927 22-07-2004 Fam. Geldof Bergen op Zoom Alles wat je in je had heb je ons gegeven. Mag het goede uit je hart in ons verder leven. Na een periode van ziekte is zacht en kalm overleden, vol hoop en vertrouwen met vader herenigd te wor den, onze lieve moeder, oma en opoe JANNA BROUWER weduwe van Marinus Corré 2 augustus 1917 122 juli 2004 Maaike en Peter William en Ellen Dave en Roy Martin en Lien Daisy en\? Eddy Krijn en Anja Marieke Nienke Bart Marijn Coen J. W. Schuurmanstraat 37 4357 EG Domburg Moeder is thuis. U bent welkom om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zaterdag-, zondag- en maandagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 27 juli om 12.00 uur op de begraafplaats te Domburg. (In gang Schuttershof.) Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Schuttershof", te Domburg. y/ÊÊÊÊk Begrafenis en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Heden werd uit de familiekring weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante JANNA CORRÉ-BROUWER weduwe van Marinus Corré Domburg: E. Minderhoud-Brouwer Beneden-Leeuwen: J. Backer-Brouwer G.C.J. Backer Oostkapelle: S.Brouwer Aagtekerke: J. Brouwer M. Brouwer-Kodde Domburg: M.J. Maljaars-Brouwer Koudekerke: M.T. Brouwer-de Visser Neven en nichten In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen. joh. 14:1 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame zuster, schoonzuster en tante PIETERNELLA SANDERSE-HUIJSMAN weduwe van Anton Sanderse Koudekerke, 7-05-1917 t Coevorden, 22-07-2004 Vlissingen: C. Huijsman Vlissingen: J. Huijsman Huijsman-Sanderse Koudekerke: A. Huijsman A.L. Huijsman-Dekker Vlissingen: K. Huijsman (in herinnering) L. Huijsman-Louws nichten en neven Vlissingen, 22 juli 2004 Bedroefd om het verlies geven wij u kennis, dat de Here uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde nicht NEELTJE BEEKMAN in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Neven en nichten S. de Koning, ex. test. Bruinisse, 22 juli 2004 Zorgcentrum "In 't Opper" Correspondentieadres: Rijksstraatweg 7 4311 RH Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 27 juli om 10.30 uur in de zaal van de Hervormde kerk aan het Kerkplein te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 11.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. - Geen bloemen Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 In verband met vakantie zijn onze vestigingen als volgt I ;edenktekens Zandee de Kuijper Middelburg:24-07-2004 tot en met 16-08-2004 Goes: 31-07-2004 tot en met 22-08-2004 Middelburg: Arnesteinweg 40, Telefoon: 0118-612579 Goes: 's Heer Hendrikskinderendijk 117. Telefoon: 0113-216555 UiTvaaRwndememng H. Jobse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Waidieren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uttvaart Tevens beschikken wij overeen jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal 99 Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Helaas neemt het probleem jaarlijks toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u ons daarbij? Lees a.u.b. hieronder onze informatie en tips. Dan hebt u een goede kans om diabetes te voorkomen als u nog geen dia betes hebt; extra jaren langer te leven, als u (onwetend) al diabetespatiënt bent. Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.langzal jeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubileumverras sing! U vindt daar info over dia betes en praktische Leef-Lan- ger-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Het Diabetes Fonds benadrukt in haar jubileumjaar dat diabe tes ongemerkt is uitgegroeid tot een ware volksziekte. De levensverwachting van velen wordt door diabetes ernstig bedreigd. Wereldwijd zijn er al l 77 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende diabeten opsporen, ledereen kan daar om gratis zijn gezondheid tes ten via www.langzaljeleven.nl. Help ons de onderschatting van diabetes in Nederland te bestrijden. Een stille epidemie "Nederland wordt steeds dik ker", door ongezonde eetge woonten en onvoldoende li chaamsbeweging. Diabetes is - met overgewicht als een be langrijke oorzaak - een stille epi demie geworden. Diabetes treft l op de 20 Nederlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oor zaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, ongezonde voe ding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Trof je vroeger meestal type 2 diabe tes aan bij mensen ouder dan 50 jaar, tegenwoordig zien we dat het al gewoon is geworden onder veertig- en dertig jari gen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Een Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek Waarom krijgt de ene persoon met overgewicht wel diabetes en de ander niet? Wanneer we dit weten kan wellicht de grote toename van mensen met type 2 diabetes stoppen. Daarom starten we een groot Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek waarin 4000 Nederlanders mi nimaal 5 jaar worden gevolgd door wetenschappers. Hier voor, net als voor andere onderzoeken, is veel geld no dig. Wij hopen dat u daaraan een jubileumbijdrage kunt leveren. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds heeft uw hulp nodig. Alleen dan kunnen we: onderzoek blijven uitvoeren om meer te leren over dia betes werken aan preventie en ge nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter wordend aantal mensen met diabetes stoppen het aantal onbekende diabe ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijgen, daarom gaat diabetes ons alle maal aan. Een gift aan het Diabetes Fonds is écht een investering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet de we reld uit! Diabetes Fonds Tel. 033-46 22 055 Stationsplein l 39, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf G i ro 5 766 Revalidatiearts Nienke Roux van Sophia Revalidatie Den Haag zegt het stellig: 'Van alle kinderen met hersenletsel door bijvoor beeld een ongeval of ontsteking, komt slechts een klein deel bij ons terecht'. 'Huisartsen en neurologen ver wijzen kinderen met niet-aange- boren hersenletsel zelden door naar een revalidatiecentrum. Tegen kind en ouders wordt al te vaak gezegd: "Met de tijd komt het wel goed." Het besef dat reva lidatieartsen aanvullend veel voor deze kinderen kunnen bete kenen, is er te weinig. Terwijl aan bijvoorbeeld verminderde con centratie of bewegingsproble men meestal nog veel te doen is.' Steun de Hersenstichting Nederland Wilt u meer weten, meepraten en samen initiatief nemen inzake bijvoorbeeld kinderen en hersen letsel? Neem contact op! Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang. Word daarom donateur van de Hersenstichting of doe een gift. Enige cijfers: In Nederland krijgen 2,7 op de 100.000 kinderen per jaar een herseninfarct of hersen bloeding. Elk jaar komen zo'n 1.000 kinderen na een verkeerson geval in het ziekenhuis te recht. De helft van deze kin deren heeft hoofdletsel. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bijdrage. Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl Doe-het-zelf Speelgoed Sport Mode Huishoud Kado Woninginrichting 4-sterren hotel tegen spotprijs. Boek snel, want vol vo'-_ INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren Courtyard by Marriott Kassei Hotel 2-persoonskamer met faciliteiten dagelijks ontbijtbuffet Supervoordelige 4-/5-/8-daagse autospecial Schitterende autospecial naar het hart van Duitsland! KRAS Stervakanties heeft het 4-sterren Courtyard by Marriott Kassei Hotel, gelegen in de fraaie streek Hessen, tegen wel zeer speciale prijzen gecontracteerd. U kunt nu een 4-daagse autoreis boeken voor de spotprijs vanaf slechts €79 per persoon (5 dagen vj €95en8dagenv.a.€ 149).Uw verblijf is o.b.v. van logies en inclusief dagelijks heerlijk ont bijtbuffet en gratis koffie/thee in de hotellobby tot 11 uur. Gaat u mee op ontdekkingsreis naar het hart van Duitsland' COURTYARD BY MARRIOTT KASSEL HOTEL"" Dit 4-sterren hotel is gelegen in Bad Wilhelmshöhe, een van de stadsdelen van het levendige Kassei Het hotel beschikt over vele faciliteiten zoals een receptie (met kluis jes), bar, restaurant, een gezellig terras, sauna en fitness (bei den gratis) en solarium (tegen betaling) Ook is er parkeerge legenheid tegen betaling Uw comfortabele en ruime kamer is voorzien van badkamer met bad/douche, toilet en fóhn, telefoon, tv en een minibar TIPS VOOR UITSTAPJES De grote stad Kassei heeft heel wat te bieden, zoals kastelen, fonteinen, watervallen, parken en plantsoenen. Van hieruit kunt u ideaal uitstapjes maken naar het kasteel en park van het tegen de heuvels gelegen Wilhelmshöhe Maar ook het Slot Hohenlohe is zeker de moeite waard. Vanaf het Slot heeft u een schitterend uitzicht op het romantische landschaps park, dat zich tot de mooiste van Europa mag rekenen. In het park is een groot standbeeld van Hercules te bewonderen, alsmede de Duivelsbrug. Pluto's Grot, baroktem- pets en het grijze Kasteel Löwenburg En wat dacht u van het Rococo Paleis Wilhelmsthal, de Edersee met het Wal deck Kasteel of lekker kuren in éen van de ther mische baden bij Kassei' Kortom, u kunt volop genieten in het hart van Duitsland! Aankomstdata HZ 94.702 4 dagen (weekend) vrijwel iedere vrijdag van 30/7 t/m 29/10 v.a. 79 5 dagen (midweek) vrijwel iedere maandag van 2/8 t/m 25/10v.a. 95 8 dagen (week) vrijwel iedere vrijdag van 30/7 t/m 29/10 v.a. 149 Toeslagen per persoon. I-persoonskamer va. 45, halfpension v.a. 55. Exclusief, vervoer, reserverings kosten 15, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uit gebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.702 KRAS n KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, JJg i Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, U Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle ïüv.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 64