Neem je carrière in eigen hand. Je kunt meer dan je denkt! We kennen 3500 mensen die met plezier bij ons werken ▼Tt A.P. Gijssel en Zoon V.O.F. Onderhoudsmonteur AFDELINGS ASSISTENTE o Vestigingsmanager m/v O Intercedenten m/v ^Creyf's glaszetter Word Financieel Adviseur bij SpaarAdvies! SpaarAE^ Ga spie/ziekte A»L»S* te lijf» Giro 100 000 PROJECTLEIDER m/v mm BOOT BUTEiJN WV LOGISTICS Coudorp 14 4455 AK Nieuwdorp 0118-488488 www.bootbuteijn.nl Boot Buteijn is op zoek naar: Chauffeurs nationaal I internationaal m/v Voor met name binnenlandse containertransporten. Het in bezit zijn van een ADR-certificaat is voor deze functie een pre. En voor de periode september t/m december zijn we op zoek naar: Chauffeurs voor de bietencampagne m/v Voor het rijden met kipper-oplegger combinaties in ploegendienst. Tevens weekendchauffeurs gevraagd voor deze periode. Voor alle functies wordt gevraagd: Rijbewijs CE Chauffeursdiploma Ruime ervaring Heeft u interesse en beschikt uw bovendien over een flexibele en verantwoordelijke werkhouding reageer dan op bovenstaand adres of neem voor meer informatie contact op met Dhr, van de Plasse: 0118-488488 06-53298152 A.P. Gijssel en Zoon V.o.f. te Wemeldinge is gespecialiseerd in reparatie en onderhoud van tractoren en overige tuinbouwwerktuigen. Tevens vindt verkoop en reparatie plaats van fietsen. Door een herverdeling van werkzaamheden is het nodig dat ons team wordt versterkt Functie-omschrijving Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan tractoren en overige tuinbouwwerktuigen. Hierbij heeft u direct contact met onze klanten. U werkt in een klein team en zorgt ervoor dat deze werkzaamheden klantgericht worden uitgevoerd. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk op onze bedrijfslocatie worden verricht. Incidenteel kan dit echter ook plaatsvinden op de locatie van een klant. Functie-eisen MTS-werktuigbouwkunde Kennis van hydrauliek/pneumatiek Diverse jaren werkervaring als monteur, met voorkeur in de agrarische sector Klantvriendelijke instelling Zelfstandig kunnen werken In bezit van rijbewijs B Solliciteren Kandidaten die voldoen aan bovengestelde functie-eisen kunnen een schriftelijke reactie, voorzien van CV, sturen naar: A.P. Gijssel en Zoon V.o.f., Dorpsplein 6, 4424 CA Wemeldinge (telefoon: 0113-621376). KRANT VOOR ZEEL .AND In Middelburg zoeken wij M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www. deleukstebijbaan nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. VROON B.V. - Shipowners - Shipbrokers - Shipmanagers Taken: behandeling van in- en uitgaande stukken »- filing (elektronisch en. hardcopy) document control verzorgen in- en externe communicatie notuleren van vergaderingen Profiel: »- MBO+ niveau nauwkeurig teampiayer initiatiefnemend goede beheersing van Microsoft Office goede mondelinge en schriftelijke taalbeheersing zowel in Nederlands als in Engels gevoel voor techniek is een pre per direct beschikbaar Vroon B.V. is een moderne en dynamische rederij met een vloot van ca. 80 schepen welke wereldwijd opereren. Het hoofdkantoor is in Breskens gevestigd. Voor onze afdelingen "Ship Management" en "Quality and Safety" zijn wij, vanwege tijdelijke vervanging voor ca. 3 maanden, op zoek naar een jonge, ambitieuze Dit betreft een fulltime functie en je werkt 2,5 dag per week op elke afdeling. Bij goed functioneren behoort een definitief contract tot de mogelijkheden. Sollicitaties kunt u voor 31 juli 2004 richten aan: Vroon B.V. Postbus 28 4510 AA Breskens Mevr. W.P. Kouijzer-Buijze T 0117 384910 F 0117 384279 E p&o@vroon.nl W www.vroon.nl VROON Creyf's is een snel groeiende, landelijk opererende uitzendorganisatie met ruim 110 vestigingen en maakt deel uit van de internationale Solvus Resource Group, een sterke speler op de Europese Human Resources markt. Creyf's is een dynamische organisatie met een pro-actieve werkwijze en probeert hiermee telkens weer de verwachtingen van zowel opdrachtgever als kandidaat te overtreffen. Voor de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een: De functie: Je geeft leiding aan het vestigingsteam en bent verantwoordelijk voor het behalen van de vastgestelde doelstellingen. Je draagt zorg voor een optimaal werkklimaat, waardoor een goéde band ontstaat met uitzendkrachten en bedrijven. Naast je commerciële taken zoals acquisitie en relatiebeheer bij grote logistieke opdrachtgevers, maak je de perfecte match tussen uitzendkracht en opdrachtgever. De kandidaat: Je hebt een hbo-opleiding afgerond en enige jaren ervaring in de uitzendbranche. Naast jouw ondernemersmentaliteit en inlevingsvermogen weet je de wensen van opdrachtgevers en uitzendkrachten juist te interpreteren. Je enthousiasme werkt aanstekelijk voor je omgeving. Je hebt een spilfunctie en bent de sturende kracht binnen een zelfstandig opererend team. Een rijbewijs is voor deze functie een must. Voor de vestigingen in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar: De functie: Je bent als intermediair tussen uitzendkracht en opdrachtgever het centrale aanspreekpunt. Je voert gedegen intakegesprekken om de perfecte match tot stand te brengen. Jouw dagelijkse prioriteit ligt vooral bij het uitzenden van kandidaten en het onderhouden en uitbouwen van relaties met opdrachtgevers en uitzendkrachten. Op een creatieve wijze weet je onze uitzendkrachten te binden en opdrachtgevers tevreden te stellen. Bovendien onderneem je voortdurend acties om opdrachtgevers te acquireren en uitzendkrachten te werven. De kandidaat: Je hebt een relevante mbo-opleiding afgerond en beschikt bij voorkeur over enige jaren werkervaring. Bovendien is branche-ervaring een pre. Jouw commerciële en sociale vaardigheden zijn goed ontwikkeld. Daarnaast ben je ondernemend ingesteld, beschik je over het juiste inlevingsvermogen en weet je steeds opnieuw prioriteiten te stellen in een hectische werkomgeving. Je werkt graag zelfstandig binnen een hecht team van enthousiaste medewerkers en ziet het als uitdaging om een belangrijke rol te spelen in de verdere groei van Creyf's. De reacties: Schriftelijke reacties kun je voor 30 juli 2004 sturen naar Creyf's Interim, t.a.v. Joan Alkema op onderstaand adres. Ook voor functie- inhoudelijke vragen kun je bij haar terecht. Creyf's Interim Postbus 642,1180 AP Amstelveen Tel. (020) 347 10 40, j.alkema@creyfs.nl www.creyfs.nl In verband met een structureel groeiende omzet en uitbreiding van activiteiten zoeken wij een nieuwe collega als Glashandel Melieste in Goes is een moderne, goed geoutilleerde glashandel. Zij is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 16 medewerkers in dienst. Glashandel Melieste levert en monteert o.a. isolatie glas. hardglazen deuren, douchecabines, glazen trappen, glas-m-lood panelen en glazen meubelen De glaszetter monteert samen met een collega isolatieglas in woningen en andere gebouwen, plaatst hardglazen deuren en douchecabines, installeert bijzondere glasproducten zoals verwarmde ramen, spiegels e.d. De glaszetter wordt zowel voor oud als nieuw werk ingezet. Wij vragen een afgeronde VMBO opleiding klantgerichte instelling flexibele en collegiale werkhouding enkele jaren ervaring in het vakgebied nauwkeurig en kwaliteitsgericht kunnen werken in bezit van rijbewijs B Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten. Melieste BV volgt de CAO voor de Glazeniersbedrijven en heeft uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief met CV aan: Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes. Of neem contact op met dhr. P.J.H. den Hartog, tel. 0113 271270. den Hartog /X/ tr Wij zoeken per 1 september 2004 een schoonmaakmedewerkster voor ons bedrijfskantoor/magazijn in Dreischor. Het gaat om 3 uur in de week, liefst maandag- of vrijdagavond. Voor informatie 0111 -406020. Sollicitaties per email of brief: rvoe@zeelandnet.nl RvS Trading t.a.v. Dhr. Van Oeveren Bogerdweg 46 4315 CD Dreischor Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit, ben je commercieel en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur bij SpaarAdvies van AEGON is dan een prima plan... SpaarAdvies maakt deel uit van AEGON Spaarbeleg, waarin een aantal financiële marketing- en advies organisaties is gebundeld. SpaarAdvies adviseert klanten en verkoopt financiële producten waaronder hypotheken, spaarplannen, pensioen en beleggingsproducten. Kwaliteit van het advies staat altijd voorop. Onze vestigingen en regiokantoren zijn verspreid over het hele land. Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur met je eigen klantenkring in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslis singen. Jouw advies en overtuigingskracht zijn cruciaal. Je werkt vanuitje eigen huis, maakt afspraken met prospects en klanten en geeft ze financieel advies. Een sterke commerciële basis Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En com mercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van financiën en onze producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière bij SpaarAdvies. Jij bepaalt je bonus en je toekomst SpaarAdvies doet er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris, team meetings en regiomanagers die coachen. En je te voorzien van alles wat nodig is voor je werk. Een auto hoort daar vanzelfspre kend bij. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zeifin de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrière ladder. Jouw kans Financieel adviseur bij SpaarAdvies? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Bel dan Pascal Schellings op 035 479 4775 Of mail naar salesrecruitment@aegon.nl SpaarAdvies afdeling Personeel Organisatie Postbus 1450 3800 BL Amersfoort Gemak en een goed rendement l.n.v, A.I..S. Centrum -Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds www.meliesteglas.nl We zijn in staat om op te treden als regisseur van complexe en kwalitatief hoogwaardige bouwprocessen, we initiëren, bouwen en exploiteren. We maken toonaangevende projecten. Daarbij zijn we vooral een bedrijf waar het draait om de werkbeleving van onze medewerkers. Gedreven mensen met hart voor 't vak. Die zich thuis voelen in een dynamische werkomgeving waar de dagen altijd kort lijken. U kunt ook deel uit maken van de wereld van Dura Vermeer. Voor onze vestiging te Oud Vossemeer zijn we op zoek naar een Als projectleider heeft u de leiding over meerdere projecten en distributiewerken op het gebied van ondergrondse kabels en leidingen. U stuurt meerdere ploegen aan in de gecombineerde aanleg van kabels en leidingen of in soloprojecten. Als projectleider bent u volledig verantwoordelijk voor de technische realisatie en het projectresultaat. U beschikt over werkervaring in de kabels leidingen sector; U heeft een afgeronde weg- en waterbouwkundige of werktuigbouwkundige opleiding op MBO/HBO niveau; U bent bij voorkeur woonachtig in Zuid-West Nederland; Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Dura Vermeer Ondergrondse Infra BV maakt deel uit van Dura Vermeer Groep NV, een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet van ruim 850 miljoen euro. Stuur of mail uw reactie naar Paul de Koning, Hoofd P&O Dura Vermeer Ondergrondse Infra BV Postbus 124, 2130 AC Hoofddorp. E-mail: p.d.koning@duravermeerinfra.nl Voor meer informatie kunt u ook met hem bellen T (023 548 28 00. DURA VERMEER Dura Vermeer Ondergrondse Infra BV Spaarneweg 39 2142 EN Cruquius T (023) 548 28 00 www.werkenbijduravermeer.nl 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28