we trekken ons even terug
50%
Lezerstour 2004
daarom is ons gehele bedrijf van
augustus t/m 21 augustus gesloten
v/lj wensen u ook een fijne vakantie,
KRANT VOOR ZEELAND
Wim Remeeus
uit Kapelle
dagwinnaar!
KORTING
JOOP!
ZEISS 2004/2005
SWWfplWfflP.9A.f Hffl$l 119.M
BÜb^-ÉlÉÉWÉÉiikiH
In de 18e etappe is Wim Remeeus uit
Kapelle dagwinnaar geworden. Hij
ontvangt drie maanden lang het
grootste race- en mountainbike tijd
schrift FIETS.
A. Verharen uit Oost-Souburg voert
met 1173 punten het algemeen klas
sement aan. Zondag zal blijken of hij
daadwerkelijk de hoofdprijs in de
wacht sleept!
Deelnemers Lezerstour opgelet!
De prijsuitreiking voor de winnaars
van de Lezerstour vindt plaats tijdens
de Acht van Chaam op woensdag 28
juli. Plan deze dag dus vrij, want mis
schien mag u die dag één van de
mooie prijzen in ontvangst nemen.
Voor meer informatie over dit evene
ment kijkt u op
www.achtvanchaam.nl
1 Verharen, A.(Oost-Souburg)
2 Janse, Nick (Nieuw- en St. Joosiand)
3 Bettings, Marja (Kloetinge)
Jansen, Mark (Hansweert)
5 Kasse, D. (Middelburg)
6 Belzen, Rudi van (Arnemuiden)
7 Bal, H. (Wolphaartsdijk)
Nieuwdorp, Kees (Kapelle)
9 Hendrix, C.M. (Middelburg)
Hof, Simon op 't (Kruiningen)
Belzen, Lieven van (Nieuw- en St. Joosiand)
12 Bree, Jde (Aagtekerke)
13 Boot,Teunis (Kruiningen)
Bruine, Adri de (Goes)
15 Meeuwse, J. (Arnemuiden)
Bree, J de (Aagtekerke)
17 Hogesteger, Wim ('s-Heerenhoek)
18 Rentmeester, Niek (Goes)
19 Sande, J.P. v.d. (Uzendijke)
20 Murre, P.G. (Lewedorp)
21 Koets, Jonathan (Westkapelle)
Koets, Jonathan (Westkapelle)
23 Luijk, Monique (Terneuzen)
Kleinepier, N.M. (Koudekerke)
25 Rooijen, Sander van (Wilhelminadorp)
26 Voois, Precilla (Arnemuiden)
27 Rieteco, P. (Vlissingen)
Geelhoed, M.P. (Kamperland)
29 Koeman, A.P (Goes)
Rattingen, G. van (Hulst)
Broeken, Ivo v.d (Oostburg)
32 Cafe Kolkzicht, (Terneuzen)
Paccoud-Rorive, Corrie (Terneuzen)
Kolkzicht, Cafe (Terneuzen)
35 Blaakman, Erik (Breskens)
36 Jonge, Jo de (Lewedorp)
Franse, Frank (Kwadendamme)
38
Meij, Erik de (Burgh-Haamstede)
38
1109
39
Belle, Toos van (Middelburg)
11
1108
Hoondert, P.J. (Heinkenszand)
13
1108
Kleunen, R. van (Kloetinge)
13
1108
Kleunen, R.J.D. van (Yerseke)
13
1108
Hooft, Johan van der (Terneuzen)
13
1108
44
Bree, JF de (Aagtekerke)
13
1105
Belzen, S. van (Arnemuiden)
38
1105
46
Bree, PC de (Aagtekerke)
36
1104
47
Liere, M. van (Terneuzen)
11
1103
48
Janse, W. (Nieuw- en St. Joosiand)
12
i ioi
Steenhard, G. ('s-Heer Arendskerke)
13
1100
51
Theune, Kees (Arnemuiden)
11
1098
Meer, Arjan van der (Brouwershaven)
13
1098
53
B, M de (Aagtekerke)
11
1097
Bree, M de (Aagtekerke)
11
1097
Block, M.L.J, de (Sint Jansteen)
13
1097
56
Mullie, Mevr. ('s-Gravenpolder)
13
1094
Moeliker, Jan-Willem (Kapelle)
12
1094
Mullie, Mevr. ('s-Gravenpolder)
13
1094
59
Zande, A.W.M. v.d. (Burgh-Haamstede)
11
1093
Schroevers, Joos (Arnemuiden)
13
1093
Pijpelink, J. (Terneuzen)
11
1093
Beek, Henk van (Kwadendamme)
11
1093
63
Snoek, W.M. (Kloetinge)
13
1092
Bruycker-Wemaer, M. de (Uzendijke)
11
1092
Jonge, Gertjan de (Wilhelminadorp)
11
1092
Steenhard, Maurick (Wemeldinge)
13
1092
67
Kolen, Bert (Terneuzen)
12
1091
Janse, A. (Nieuw- en St. Joosiand)
13
1091
Mathijssen, Joery (Arnemuiden)
13
1091
Michielsen, S. (Hoek)
11
1091
71
Neve, F. (Uzendijke)
13
1090
Bruine, Meivin de (Kloetinge)
11
1090
73
Faas, Sonja (Terneuzen)
13
1089
Katsman, Monique (Kloetinge)
11
1089
75
Roij, Ron Ie (Nieuw- en St. Joosiand)
38
1088
Wienemanse, Iris (Koudekerke)
11
1088
77
Maas, J. (Middelburg)
11
1087
78
Wissel, Cees (Terneuzen)
11
1086
Vervaet, Loonbedrijf (Walsoorden)
13
1086
80
Hond, Anton de ('s-Heerenhoek)
12
1085
Jobse, Cristian (Oostkapel Ie)
13
1085
Loon, J.M.J. van (Middelburg)
13
1085
Jansma, J.l. (Vlissingen)
11
1085
Herder, Sjaak den (Middelburg)
13
1085
85
Meulenberg, J.H. (Goes)
13
1084
Rentmeester, Mario (Nieuw- en St. Joosiand)
13
1084
87
Puyvelde, W. van (Terneuzen)
13
1083
Vos, A.L. de (Arnemuiden)
12
1083
Kegge, B.G. (Scherpenisse)
13
1083
90
Bekker Jansma, R.N.P. de (Vlissingen)
11
1082
Leuven, J.M. van (Vogelwaarde)
37
1082
Franken, Bart (Aagtekerke)
13
1082
Hendrix, Chrit (Middelburg)
13
1082
Eversdijk-Rademaker, A. (Heinkenszand)
13
1082
Crucq, John (Arnemuiden)
11
1082
96
Louwerse, Johan (Vlissingen)
36
1081
Luijk, Gerard (Terneuzen)
13
1081
Herpen, J.A. van ('s-Heer Hendrikskinderen)
13
1081
99
Fonteine, C. (Brouwershaven)
11
1080
100
Heijnsdijk, Riet (Oudelande)
11
1079
101
Francke, P. (Westkapelle)
12
1078
Tissink, Martijn (Kapelle)
11
1078
Vercruysse, P.J.A. (Biervliet)
11
1078
Haak-de Jonge, J. (Axel)
11
1078
105
Michielsen, Stefan (Hoek)
11
1077
Hulle, W. van (Sas van Gent)
13
1077
107
Koster, Leon (Kruiningen)
11
1076
Stroosnijder, Martin (Kruiningen)
13
1076
Stroosnijder, Martin (Kruiningen)
13
1076
Corijn, W. (Terneuzen)
11
1076
111
Herder, S.A. den (Middelburg)
13
1075
Schouwenaar, Peter (Vlissingen)
11
1075
113
Hond, BJ De ('s-Heerenhoek)
11
1074
Bree, Dennis de (Aagtekerke)
36
1074
Bree, Dennis de (Aagtekerke)
36
1074
Bree, Dennis de (Aagtekerke)
36
1074
117
Wennekes, E. (Oost-Souburg)
11
1073
118
Houten, N. v.d. (Goes)
12
1072
Wondergem, Henk (Serooskerke)
11
1072
Buijs, Piet (Souburg)
13
1072
Wondergem, Henk (Serooskerke)
11
1072
122
Baillie, J.H. (Uzendijke)
11
1071
Maas, Rene (Axel)
10
1071
Hoeve, Harm van (Zaamslag)
13
1071
125
Westdorp, Sjaco ('s-Heerenhoek)
7
1070
Hekken, Marcel van (Delft)
13
1070
127
Bauer, J.P.A. (Goes)
11
1069
Tange, I. (Yerseke)
11
1869
Visser, Pieter de (Meliskerke)
11
1069
Hé, Sylvia van (Tilburg)
13
1069
Schraaf, Henry van de (Kapelle)
13
1069
132
Goudzwaard, W (Terneuzen)
11
1068
Wijck, C.D. van (Terneuzen)
13
1068
Risakotta, W. (Oost-Souburg)
13
1068
Wissel, Cees (Terneuzen)
11
1068
136
Bastiaanse, Kees (Goes)
13
1067
Eijkeren, Erik van (Wilheminadorp)
11
1067
138
Meenken, llonka (Kapelle)
13
1066
Martinu, S. (Koewacht)
11
1066
Schijndel, A. van (Vlissingen)
11
1066
Besuijen, WJ. (Middelburg)
36
1066
142
Kerckhoven, Joke van de (Oostkapelle)
11
1065
143
Rijk-Wessels, A. (Goes)
12
1062
144
Danielse, Jens (Goes)
13
1061
Dingemanse, Willem (Middelburg)
13
1061
Pagter, J.G. de (Vlissingen)
12
1061
Kerckhoven, Bas van de (Oostkapelle)
11
1061
148
Jansen, Door (Terneuzen)
11
1060
Tuin, Henny (Hengstdijk)
12
1060
150
Coutin, Serge (Heinkenszand)
13
1059
Traas, Alex LA ('s-Heerenhoek)
36
1059
Damme, Jacco van (Kloosterzande)
12
1059
153
Versprille, P. (Breskens)
11
1058
Sass, Z.M. (Oost-Souburg)
13
1058
155
Winkel, Thiery van de (Vlissingen)
13
1057
Bree, JDM de (Aagtekerke)
36
1057
Dickhoff, Sandra (Zierikzee)
36
1057
158
Kole, Ramona (Arnemuiden)
13
1056
Nieuwenhuyzen, F. (Kruiningen)
13
1056
Rijk, Bastiaan (Kapelle)
5
1056
161
DHondt, Paul (Terneuzen)
10
1055
Visser, Ad de (Goes)
11
1055
163
Stuut, J. (Ritthem)
12
1054
Matthijsse, P (Arnemuiden)
13
1054
Rosevelt, R. van (Oost-Souburg)
13
1054
De laatste zomerrestanten:
M0% tot 50% KORTING
De gehele Van Gils
kollektie
50% KORTING
i.v.m. vakantie
gewijzigde openingstijden:
Dinsdag 20 juli t/m Vrijdag 23 juli
13:30 -17:30 uur
Zaterdag 24 juli 09:00 - 17:00 uur
Dinsdag 27 juli t/m zaterdag 31 juli
GESLOTEN
(zie ook Maximaal tv)
Kanaalstraat 12, Oost-Souburg
www.johns.nl
WIJ MAKEN MERKMONTUREH
PAS ECHT BETAALBAAR
i
op de complete br
I (MONTUUR GLAZEN)
GUCCI
BOSS
DIESEL
RODENSTOCK
PORSCHE DESIGN deze kortingen zijn ongeacht*
J prijs of de uitvoering van de
GIORGIO ARMANI glazen, de collectie brilmontureh
j zijn allemaal uit de collectie
TILROE OPTIEK IS GESLOTEN VANAF 7/8 T/M 14/8
WALSTRAAT 81 VLISSINGEN
0118-412370 www.tilroe.nl
'te;
Kijk voor nog meer nieuws en uitslagen
van de
PZC Lezerstour op www.pzc.nl
Voor vragen mail naar lezerstour@pz<n'