0 A GD Giro 4007 PZC GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE 's-Gravenhage www.juconi.nl Plaats uw familieberichten in de PZC donderdag 22 juli 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren; maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag; twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag; woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Onze lieve buurman is overleden. Hij heeft een plaats in ons hart, vergeten zullen we hem niet. We zullen hem missen. We wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe. Mario Evelien, Nel Ruud Marian Kees, Farh. Commeling Ruud Claudia, Fam. Reijnierse P. Vermeulen Amsterdam, 26 augustus 1945 Arnemuiden: Amsterdam: Badhoevedorp: Thailand: Schoorl; Schoorl: Den Haag: Den Haag: Hoofddorp: Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag, 24 juli 2004 van 14.00 uur tot 16.00 uur op het huisadres. Keetweg 1,4341 BJ Arnemuiden. Op speciaal verzoek van Hans zal de crematie binnen het gezin plaatsvinden. Indien u geen kaart ontvangen heeft, beschouw dit dan als kennisgeving. Met verbijstering en ongeloof hebben wij afscheid moeten nemen van: H. F. GÖTTE Oprichter en directeur van Glassinstruments B.V. Amsterdam, 26 augustus 1945 Vandaag ontvingen wij het bericht van het overlijden van HANS ZUIDWEG Meer dan 35 jaar is Hans verbonden geweest aan de Hogeschool Zeeland en daarvoor de HTS. In ver schillende functies heeft hij zijn beste krachten ge schonken aan collega's en studenten. Het was zijn hoop om na zijn pensionering meer te gaan genieten van gezin en hobby's. Door een slopende ziekte heeft het helaas zover niet mogen komen. We wensen zijn vrouw en kinderen kracht en wijsheid toe in de komende tijd. College van Bestuur en medewerkers, Hogeschool Zeeland Vlissingen. 20 juli 2004 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van WIM VAN DE VOORDE Langs deze weg willen we Eric en Marion, Michèle en Guus sterkte toewensen met het dragen van dit verlies. Ronald Elzinga Jan en Jeanny Elzinga Oostkapelle, 21 juli 2004 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouweentrum. Van Dishoeckstraat 620 Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Met verbijstering en ongeloof is mijn karakteristieke man en ons pa, mijn zoon, schoonzoon, onze broer, zwager en oom overleden. HANSGÖTTE t Arnemuiden, 21 juli 2004 Babs Pieter en Mariëtte, Barbara W. M. Götte-Langerhorst Wim en Elly Dolf en Pen Eisen Hans Dick en Jenny C. W. v.d. Schee-Hennevanger Wilma en Francek Petra Neven en Nichten t Arnemuiden, 21 juli 2004 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 juli 2004 van 14.00 tot 16.00 uur op het huisadres, Keetweg 14341 BJ Arnemuiden. Op speciaal verzoek van dhr. HF. Götte zal de crematie binnen het gezin plaatsvinden. Glassinstruments B.V. en medewerkers Indien u geen kaart ontvangen heeft, beschouw dit dan als kennisgeving. Wij zijn verdrietig dat plotseling is overleden onze dierbare vriend HANS GÖTTE Aan al onze gesprekken is nu abrupt een einde geko men. Veel liefs voor Babs en de kinderen. Karei en Lina Oele Jacco Annemarie Arnemuiden, 21 juli 2004 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa FRANCISCUS ROBBERTUS LEIJNSE echtgenoot van Nel Nederhand in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: N. A. Leijnse-Nederhand IJzendijke: Sandra en Peter Kuijs-Leijnse Kimberley Stephan Middelburg: Monique en Wim Paardekooper-Leijnse Nick t Tessa Tristen In het bijzonder bedanken wij de Thuiszorgen dr. Adams voor de liefdevolle verzorging en steun. Liever geen bezoek aan huis. Middelburg. 20 juli 2004 Oostmede 15 4337 AW Middelburg Mijn man, onze vader is opgebaard in rouweentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 juli a.s. van 20.30 tot 21.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 24 juli a.s. om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid bestaat er de mogelijk heid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Deze strijd was niet te winnen. Verdriet heerst na het overlijden van onze broer, zwa ger en oom FRANS LEIJNSE Coby en Bart Kokké-Leijnse Hannie en Tonny Kerkhove-Leijnse neven en nichten Middelburg, 20 juli 2004 De Heere kent degenen, die Zijne zijn; 2 Timotheüs 2I9m Met droefheid geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante MARIA HUISSEN in de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn dankbaar voor de korte, doch liefdevolle verzorging die zij in "Ter Valclce" heeft mogen ontvangen. 's-Gravenpolder: C. Murre-Huissen G. A. Murre De Meern: J. Huissen (in herinnering) C. Huissen-Ruitenbeek Neven en nichten Goes, 20 juli 2004 "Ter Valcke" Correspondentieadres: Nieuwe Hoondertsedijk4,4431 RL 's-Gravenpolder De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt D.V. zaterdag 24 juli om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in genoemd gebouw gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Draag me mee Als de dood ons scheidt Weet ik: we zijn elkaar nog niet kwijt Draag me mee in jullie hart Haar leven was liefde, zorgen voor, houden van en belangstelling voor alles en iedereen in haar omge ving. Totaal onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon)moeder en oma ELVIRA MULLER-BOGAERD Als de zon te Westerkimme Achter 't groen geboomte daalt En de verre heuvelklingen Met haar gouden licht bestraalt Denk ik aan mijn allerliefste Haar vergeten kan ik nooit Teun Hoofdplaat. 27 maart 1929 Middelburg, 19 juli 2004 Middelburg: Teun Muller Oost-Souburg: Janine en Kees de Schipper-Muller Inez en Mike Mark Vlissingen: Ton en Annemiek Muller-van Oeveren Michelle Christian en Tamara Rotterdam: Wilma en Paul van der Meer-Muller Jennifer, Veronique Wieringerwerf: Lilian en Bert (in herinnering) Meij er-Mul lei- Thomas, Sander Vlissingen: Paul en Leny Muller-van Cadsand Tamara, Stefan Bergen op Zoom: Stan en Esther Muller-van Barschot Kimberley, Daniël, Nadine Touwbaan 99,4331 VB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het rouweentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 24 juli om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke f Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Totaal onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve schoonzuster en onze tante ELVIRA MULLER-BOGAERD Oost-Souburg: Betsy Bogaerd Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, 19 juli 2004 tHet is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en houd van me zoals ik van jullie gehouden heb. Met grote verslagenheid en intens verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame lieve moeder en oma CATHARINA THERESIA KEIJZER-STEEMAN Tiny Den Helder. Vlissingen, 26 september 1927 19 juli 2004 Harry Ke ijzer Nico en Joke Sara, Bram, René Angèle en Erik Sven, Jens, Bente Jan Gerard en Annefrouk Harry, Nellelce Bizetlaan 10 4384 KR Vlissingen Tiny is thuis. Liever geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 24 juli om 11.15 uur in de r.-k. toeristenkerk, Wester- scheldelaan te Dishoek, gevolgd door de crematie plechtigheid om 13.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Moeders gaan, maar sterven niet. Ze leven naar ze geven. Zolang men moeders kinderen ziet, zolang zal moeder leven. Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat temidden van ons allen vredig is heenge gaan, onze lieve moeder, oma en omi MARIA JOHANNA OTS weduwe van Cornelis Gerardus Rommers in de mooie leeftijd van 85 jaar. Bergen op Zoom: Joke en Maurice Roedelof-Rommers Breda: Truus en Gerard Coremans-Rommers Bergen op Zoom: Kees en Gerda Rommers-Schuurtnans Rilland: Jacques en Agnes Romrners-Rademaker 's-Gravenpolder: Anneke en Jacques U i t terhoeve-Rom mers Rilland: An ja en Ton Lam brech tse-Romm ers Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 20 juli 2004 Correspondentieadres: Canadalaan 50,4624 HG Bergen op Zoom Voor allen die afscheid van mama willen nemen be staat hiertoe de gelegenheid op vrijdag 23 juli van 19.00-19.30 uur in het Dela Uitvaartcentrum. Dreb- belstraat 66 (hoek Marconilaan) te Bergen op Zoom. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zater dag 24 juli om 10,30 uur in de parochiekerk van de HJozef te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Dorpshuis 'Luctor et Emergo', Hoofdweg 45 te Rilland, gele genheid tot condoleren. Met dank aan allen die haar de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd, Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 vers 5 Wij geven u kermis dat, na een liefdevolle verzorging en een moeilijke levensavond in zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes, is overleden onze lieve tante CHRISTINA JACOBA DE LOOFF-POSTMA sinds 3 februari 1992 weduwe van Adriaan de Looff in de leeftijd van 86 jaar. Neven en nichten Goes, 21 juli 2004 Correspondentieadres: D. de Looff Braam laan 1 4484 TB Kortgene Onze tante is overgebracht naar rouweentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op maandag 26 juli om 13.00 uur in de 'Ontmoetingskerk', te Geersdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de plechtigheid bestaat gelegenheid tot condoleren in het 'Drenthehuis' te Geersdijk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangend dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZO RGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 I Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Treur niet om mij. ikjxeb een goed leven gehad. EindeCijkpevrijd, Venntcf van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat loch nog onvenvacfu van ons is heen gegaan mijn zorgzame man, vader, onze opa en opi. BEN BERRIER Ridder in de orde van Oranje Nassau in de mooie leeftijd van 6ijna 92 jaar. Domburg: JopieBerrier-ToJf Oostkapelle: Benno en Ria Benier-Smids klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Simnia, 17 juli 2004 Correspondentieadres: Dhr. B. Be nier Margrieten laan31,4356JM Oostkapelle De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Zijn (gars is opgebrand... Met diepe droefheid, maar ook met intense Bewondering en dank baarheidvoor alles wat hij voor de handhaving en bescherming van de mensenrechten in de wereld heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van ons werkgroeplid BEN BERRIER in de leeftijd van Bijna 92 jaar. Tijdens de tweede wereldoorlog zelf een gewetensgevangene, heeft hij zich inhet vervolg van zijn leven, tot het hem sinds kort fysiek onmogelijk werd, met onuitblusbare ijver ingezet voor de vrijlating van anderen. Hij was in zijn vorige woonplaats ecu van de eerste actieve leden van Amnesty International in Nederland, sinds 1981 deel uitmakend van onze werkgroep, een inspiratieBron voor allen. Onze gedachtengaan uit naarjopie en zijn andere familieleden. Namens Amnesty werkgroep Middelburg Els Kuiper, Hetty en Jan Versloot voor velen heeji hij hem ontstoken De initiatiefiemer en inspirator van de kaartenactie Schrijven voor Gewetensgevangenen en Amnesty International BEN BERRIER is overleden. Zijn warmte, aanwezigheid en enorme inzet zullen wij missen. Wij wensenjopie en familie veel sterkte. Noor Maclean, Cora de Bmijne, Marika Burgmeijer Cees Lievaart, Hanneke den Engelse en Henk Tcunissen Amnesty International, taakgroep Oostkapelle 22-7-2001 In memoriam 22-7-2004 Muziek als pijnstiller Muziek als troost brengen in de leegte van het hart. Muziek die ten diepste niet helpt, die alleen de stilte erna des te scherper laat voelen in herinnering aan Martin. wbi. 4 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wilt u dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend 1 hulpverlener? Reanimatie is levensreddend. Maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een praK- tische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt Toelatingseisen zijn er niet. En zo'n cursus is natuurlijk vooral belangrijk voor familieleden van hart patiënten, maar ook voor brandweer, politie, portiers; sporttrainers, winkelpersoneel, mensen van het openbaar vervoer etc. Meer weten? Informeer bij het Nederlandse Ro Kruis afdeling Vlissingen, tel. 0118-466668 of kijk op. http://clubnet.zeelandnet.nl/kruisv voor meer informa tie. Of informeer bij de Nederlandse Hartstichting, Bureau Reanimatie, Postbus 3140, 3502 GC Utrecht, 0900-0400020, reanimatie@hartstichting.nl Nederlandse vrienden van de hartst Hartstichting hartstichting v.-- a spierziekte A.l ,S. te lijf iro lee 000 A.I.S. centrum-Amstem Stichting Hoop voor Straat- en Zwerfkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10