A op al onze barbecues! VJ rn f 2; Warm aanbevolen: Mededeling 1 59 99 12,95 *9?' "3,49 www.pzc.nl/adverteren Je kunt meer dan je denkt! O Vestigingsmanager m/v O Intercedenten m/v ^Creyf's 5,99 f vj intratuin Bij Intratuin komen je ideeën tot bloei. Giro 555 BEZORGERS NI/V 19 juli 2004 AANKONDIGING als bedoeld in artikel 2, eerste lid Wrakkenwet DE HOOFDINGENIEUR-DIRECTEUR VAN DE RIJKSWATERSTAAT IN DE DIRECTIE ZEELAND, handelend namens het Rijk als beheerder van het openbare water genaamd de Westerschelde deelt het volgende mede. Ten gevolge van een aanvaring tussen het zeiljacht 'MOHAWK II' en het vissersvaartuig de 'ARM 20', is de MOHAWK II direct gezonken in het Oostgat, ter hoogte van boei SG 3 in de Sardijngeul. Aangezien de ligging van de MOHAWK II in het midden van de vaargeul gevaar oplevert voor de doorgaande scheepvaart is directe opruiming van de MOHAWK II noodzakelijk Tot die tijd is scheepvaartverkeer door de Sardijngeul niet mogelijk. Met onmiddellijke ingang van heden, 19 juli 2004, te 13 .00 uur, ter hoogte van de boei SG 3, is de MOHAWK II en de daarvan afkomstige lading (en andere voorwerpen) onder de werking van de Wrakkenwet geplaatst terzake van opruiming te maken kosten in de ruimste zin van het woord Onder deze kosten dienen onder andere worden begrepen uitgaven voor berging van het schip, de in het schip aanwezige lading alsmede de van het schip afkomstige elders zich bevindende voorwerpen Eigenaar van de MOHAWK II is 'OSLO KFUM'S SJOKORPS 1Mollergata 1, 0179 Oslo te Noorwegen. Kapitein is de heer Steinar D. Gelet op artikel 2, tweede lid van de Wrakkenwet is het verboden zonder mijn vergunning de nog aanwezige goederen op het schip te verwijderen. Dit verbod vervalt indien tot genoegen van de beheerder zekerheid wordt gesteld ten bedrage van 150.000,- (zegge: honderd vijftigduizend euro) voor de voldoening van de terzake van de opruiming gemaakte kosten Door de beheerder zal op 19 juli 2004, te 13 .00 uur of zoveel eerder indien mogelijk tot opruiming worden overgegaan. Ministerie van Verkeer en Waterstaat De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zeeland, tevens Rijkshavenmeester Westerschelde, drs.J.H.G.Jacobs Mededelingen: Mogelijkheid tot het indienen van een bezwaarschrift/mogelijkheid tot het indienen van een voorlopige voorziening. Bezwaar Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan door belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt, een bezwaarschrift worden ingediend Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Minister van Verkeer en Waterstaat, p/a de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Postbus 5014,4330 KA Middelburg. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat ten minste: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, d. de gronden van het bezwaar. Voorlopige voorziening Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast, indien gelet op de betrokken belangen onverwijlde spoed is vereist, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorziemngenrechter van de rechtbank (sector bestuursrecht) te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het verzoek dient te zijn ondertekend en bevat ten minste: a. de naam en het adres van de verzoeker, b. de dagtekening, c. een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het nummer of het kenmerk van het besluit; d. de gronden van het verzoek (motivering). Bij het verzoek dient voorts een afschrift van het bezwaarschrift te worden overgelegd. Zo mogelijk wordt tevens een afschrift van het besluit waarop het geschil betrekking heeft overgelegd Voor de behandeling van een verzoek om voorlopige voorziening wordt een bedrag aan gnffierecht geheven. Rijkswaterstaat Creyf's is een snel groeiende, landelijk opererende uitzendorganisatie met ruim 110 vestigingen en maakt deel uit van de internationale Solvus Resource Group, een sterke speler op de Europese Human Resources markt. Creyf's is een dynamische organisatie met een pro-actieve werkwijze en probeert hiermee telkens weer de verwachtingen van zowel opdrachtgever als kandidaat te overtreffen. Voor de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een: De functie: Je geeft leiding aan het vestigingsteam en bent verantwoordelijk voor het behalen van de vastgestelde doelstellingen. Je draagt zorg voor een optimaal werkklimaat, waardoor een goede band ontstaat met uitzendkrachten en bedrijven. Naast je commerciële taken zoals acquisitie en relatiebeheer bij grote logistieke opdrachtgevers, maak je de perfecte match tussen uitzendkracht en opdrachtgever. De kandidaat: Je hebt een hbó-opleiding afgerond en enige jaren ervaring in de uitzendbranche. Naast jouw ondernemersmentaliteit en inlevingsvermogen weet je de wensen van opdrachtgevers en uitzendkrachten juist te interpreteren. Je enthousiasme werkt aanstekelijk voor je omgeving. Je hebt een spilfunctie en bent de sturende kracht binnen een zelfstandig opererend team. Een rijbewijs is voor deze functie een must. Voor de vestigingen in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar: De functie: Je bent als intermediair tussen uitzendkracht en opdrachtgever het centrale aanspreekpunt. Je voert gedegen intakegesprekken om de perfecte match tot stand te brengen. Jouw dagelijkse prioriteit ligt vooral bij het uitzenden van kandidaten en het onderhouden en uitbouwen van relaties met opdrachtgevers en uitzendkrachten. Op een creatieve wijze weet je onze uitzendkrachten te binden en opdrachtgevers tevreden te stellen. Bovendien onderneem je voortdurend acties om opdrachtgevers te acquireren en uitzendkrachten te werven. De kandidaat: Je hebt een relevante mbo-opleiding afgerond en beschikt bij voorkeur over enige jaren werkervaring. Bovendien is branche-ervaring een pre. Jouw commerciële en sociale vaardigheden zijn goed ontwikkeld. Daarnaast ben je ondernemend ingesteld, beschik je over het juiste inlevingsvermogen en weet je steeds opnieuw prioriteiten te stellen in een hectische werkomgeving. Je werkt graag zelfstandig binnen een hecht team van enthousiaste medewerkers en ziet het als uitdaging om een belangrijke rol te spelen in de verdere groei van Creyf's. De reacties: Schriftelijke reacties kun je voor 30 juli 2004 sturen naar Creyf's Interim, t.a.v. Joan Alkema op onderstaand adres. Ook voor functie- inhoudelijke vragen kun je bij haar terecht. Creyf's Interim Postbus 642,1180 AP Amstelveen Tel. (020) 347 10 40, j.alkema@creyfs.nl www.creyfs.nl ti Lantaarn Verkrijgbaar in diverse kleuren Per stuk van 2,99 nü Sempervivum (huislook) Buitenplant, 6 soorten in een draagtas. Per draagtas van 4,99 nü Verlichtings- bol Sunball® Portulaca Buitenplant, meerkleurige, uitbundige bloeier, zonnige standplaats, doorsnede ca. 35 cm, potmaat 27 cm. Van 8,99 nü 25% korting Waterglijbaan 'Wave rider' Op de grond liggende glijbaan, lengte 4 meter, aan te sluiten op tuinslang. Gedeeltelijk opblaasbaar. Van 19,95 nü Sfeervolle tuinverlichting Theelichthouder met gekleurd glas, verkrijgbaar in oranje, rood of lime. Set van 3 stuks van 9,99 nü i l< I Met uitzondering van lopende aanbiedingen. HET GROENE WARENHUIS HNOOD/CORDAID, NEDERLANDSE Help slachtoffers aardbeving Iran! SHO Den Haag KRANT VOOR ZEELAND In Zierikzee zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. KRANT VOOR ZEELAND In Vlissingen zoeken wij M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Lavandula Stoechas 'Alexandra'® Vaste plant, lichte zonnige standplaats, vlinderlokkend, hoogte ca. 35 cm, potmaat 15 cm. Van 4,99 nü Voor in vijver of border, werkt op zonne-energie, schakelt automatisch aan als het donker wordt, verkrijgbaar in diverse kleuren, doorsnede 13 cm. Drinkfles voor de hond Drinkfles met draagclip en drinkbakje voor onderweg, 500 ml. Van 7,99 nü Gentiana pyramidalis 'Diana' Trendy buitenplant, zonnige standplaats, blauwe bloemen, potmaat 13 cm. KOUDEKERKE, Galgeweg 5, 0118-551.623, donderdag/vrijdag koopavond. www.intratuin.nl Van 4,99

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6