PERSONEEL www.pzc.nl/adverteren PZC RESPECT is één van onze kernbegrippen VERPLEEGKUNDIG BEGELEIDERS m/v BEGELEIDERS m/v MAATSCHAPPELIJK WERKER m/v D VELDSINK ADVIESGROEP Provincie Zeeland Seniormedewerker afvalbeleid tv/m) 'i zaterdag 17 juli 2004 respect aandacht openheid Volwassenen Lang (VL/04/49a) en voor de nieuw op te zetten afdeling Adolescenten (VK/04/59) vacaturenummer VL/04/27b VL/04/32b G G Z W N B Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Koord-Brabi Informatie VL/04/49a: dhr. W. Clarijs. afdelingshoofd, telefoon 0164-289400 VK/04/59: mevr. N. Heinkens, afdelingshoofd, telefoon 0164-289603 VL/04/27b: mevr. H. Nijhoff, afdelingshoofd, telefoon 0164-289355 VL/04/32b: mevr. A. Koopman, afdelingshoofd, telefoon 0164-289342 VL/04/58: dhr A. Keij, clustermanager, telefoon 06-53266945 vacaturenummer VK/04/58 heeft meer Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van hei: vacaturenummer, binnen 14 dagen, bij voorkeur per e-mail richten aan personeelsadministratie@ggzwnb.nl, of schriftelijk aar.' GGZ WNB, Postbus 3714600 AJ Bergen op Zoon De volledige advertentietekst staat op de website. Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) beheert 2 opvanghuizen en een leerwerk plaats voor (ex)gedetineerden in Vlissingen en Middelburg. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen van (ex)gedetineerden om terug te keren in de samenleving. De dienstverlening van Stichting DOOR is gebaseerd op 5 pijlers, namelijk de zorg voor: Huisvesting, Arbeid, Financiën, Relaties en Zingeving Wij zoeken: 3 Begeleiders/SPW-ers voor 18 en twee maal 32 uur per week 2 Administratief medewerkers voor 24 en 12 uur per week Takenpakket begeleider/SPW-er (ster): Het begeleiden van bewoners Verantwoordelijk voor het leefklimaat in het opvanghuis Het opzetten en uitvoeren van activiteiten Het treffen van een (voorlopig) voorziening in geval van acute crisissituatie Het deelnemen aan interne besprekingen Het draaien van dag-, avond- en nachtdiensten Het begeleiden van stagiaires Takenpakket administratief medewerker: Receptiewerkzaamheden Financiële administratie (bekendheid met computer boekhoudprogrammatuur is vereist) Verzorgen correspondentie en archivering Functie eisen: Wij bieden: Relevante opleiding Agogische vaardigheden Sociale vaardigheden en levenservaring Stressbestendigheid In teamverband kunnen werken Minimum leeftijd 25 jaar Een uitdagende functie Een tijdelijke aanstelling van een jaar, verlenging contract behoort tot de mogelijkheden Toepassing van de CAO welzijn Aansluiting bij pensioenfonds PGGM U kunt uw sollicitatie voor 31 juli 2004 richten aan: Stichting DOOR T.a.v. Johan Swart, Directeur Postbus 5076, 4380 KB Vlissingen Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: Nicole Duivenvoorde, Coördinator hulpverlening. Tel. 0118-635627 of 06-13064538 Veldsink Adviesgroep assurantie- en financieel adviesbureau bestaat 25 jaar. Door een dynamische benadering van de markt en onze relaties is het bedrijf uitgegroeid tot 6 vesti gingen in Brabant en Zeeland. Uitgangspunt is het streven naar een klant als totaalrelatie. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij voor onze buitendienst op zoek naar een fulltime ASSURANTIEADVISEUR en ASPIRANT ASSURANTIEADVISEUR Functie: Het op enthousiaste wijze onderhouden van contacten met bestaande en potentiële relaties, het verstrekken van op maat gesneden adviezen, het uit brengen van offertes en het afsluiten daarvan. Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau - Klantgerichte en commerciële instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel, pro-actief en ambitieus - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - Werken in de avonduren hoort bij de job Voor de functie van assurantieadviseur is een assurantie B diploma en enkele jaren rele vante werkervaring een must. Voor de aspirant denken wij b.v aan een succesvolle binnendienstmedewerker die graag de buitendienst ingaat. Veldsink Adviesgroep biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, opti male doorgroeimogelijkheden met volop ruimte voor eigen initiatief. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar Veldsink Adviesgroep, t.a.v. personeelszaken. Postbus 320, 4330 AH Middelburg. Bel voor nadere inlichtingen Harry Aarnoudse, telefoonnummer 0118-616355. Keukeninstallateur IVoor een horecagroothandel zijn wij op zoek naar iemand die professionele keukens kan installeren. Het is per sep tember en voor een vast dienstverband Heb jij ervaring als I loodgieter. Bel dan snel naar Tènce! Uitzendbureau 0118- 629658, Lange Geere 14, Middelburg I Voorman ulazenwasser Wij zijn op zoek naar een ervaren glazenwasser met lei- dinggevende kwaliteiten. Per direct en voor een vast Ihww mm wm mm mm dienstverband Tènce' Uitzendbureau 0118-629658. Lange Geere 14. Middelburg Horeca medewerkers Voor een aantal bedrijven op Walcheren zijn wij nog op zoek naar horeca medewerkers Ben jij in het bezit van eigen vervoer geef dan een belletje naar Tènce' Uitzendbureau 0118-629658. Lange Geere 14, Middelburg Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een HBO-staigaire, per direct voor minimaal een half jaar Interesse stuur dan een sollicitatiebrief naar Tènce! Uitzendbureau, Oude Markt 12,4381 ES Vlissingen of mail naar jvcainpenfffénce.nl Wilt u adverteren in deze rubriek? Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaa@pzc.nl KRANT VOOR ZEELAND In Kats zoeken wij M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Adecco is voor Akzo Nobel Resins op zoek naar enthousiaste Procesoperators m/v die de productieafdeling van Akzo Nobel Resins in Bergen op Zoom willen onder steunen bij de batchgewijze vervaardiging van kunstharsen. Alle facetten van een chemisch productieproces komen hierbij aan de orde. Functiebeschrijving: Bedienen, regelen en controleren van de productieapparatuur met behulp van een geautomatiseerd procesbesturingssysteem: Nemen van monsters: Controleren en sturen van het proces: Samen met collega's zorgen voor goede organisatie van de werkzaamheden en een goede wachtoverdracht; De werkzaamheden geschieden in 5-pIoegendienst. AKZO NOBEL Functie-eisen: Bij voorkeur VaPro B diploma ofVaPro A met bereidheid om VaPro B te volgen (procestechniek chemie): Bereid zijn tot het vervullen van een functie bij de bedrijfsbrandweer; Klantgerichte en flexibele instelling: Zelfstandig kunnen werken; Goede communicatieve vaardigheden. Akzo Nobel Resins biedt: Een jaarcontract: op termijn behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden: 28,5% ploegen toeslag en 3,5% volcontinu- toeslag: Priina secundaire arbeidsvoorwaarden; 8% vakantietoeslag: Resultaat Afhankelijke Beloning. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Adecco Bergen op Zoom Annemarie Luijkx Hoogstraat 6 (0164) 21 23 70 Adecco is sponsor van de KNVB voor meer vacatures: www.adecco.nl THE FLEX COMPANY Molca Design is een bekende en internationaal ope rerende producent van kaarsen, servetten en geschenk artikelen in het hogere prijssegment. De sfeervolle, eigentijdse en kwalitatief hoogwaardige producten van Molca worden zelfstandig ontwikkeld en geproduceerd door een team van circa 40 vakmensen met oog voor schoonheid en voor wensen van de (krinsche) consument. Het kantoor en de productiefaciliteiten van Molca Design zijn gevestigd te Etten-Leur. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Productie Planner M/V De functie Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van een efficiente pro ductieplanning. Je coördineert de acties tussen Verkoop. Inkoop en Productie en je bepaalt de minimum en maximum voorraden. Daarnaast verzorg je de inkoop van het extern vervoer. Je bent in staat om processen te bekijken op efficiency, prijs en metho den en hierover advies uit te brengen. Ook bied je ondersteuning aan diverse projecten. De functie-eisen Voor deze uitdagende spilfunctie komen wij graag in contact met kandidaten die klant gericht zijn en goede communicatieve en organisatorische vaardigheden hebben. Je bent stress-bestendig en je bent in staat om "in structuren" te denken. Daarnaast heb je erva ring met geautomatiseerde logistiek/administratieve systemen, bij voorkeur Navision.Je hebt een opleiding op HBO-nivo in de logistieke richting genoten én je hebt een aan tal jaren gerichte ervaring opgedaan. Ook MBO+ers met ruime ervaring worden uitge nodigd te solliciteren. Meer informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Anne-Marie de Graauw, personeelsfunctionaris, telefoonnummer: 076-5043054. Je gemotiveerde sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae kun je voor 27 juli 2004 sturen naar: Molca B.V. t.a.v. M\v. A. de Graauw Postbus 3, 4870 AA Etten-Leur e-mail: anne-marie.de.graauw@molca.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Welkom in Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren, daar toe zijn er ongeveer 700 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afde ling Milieuhygiëne. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het formuleren van het milieubeleid op het gebied van afval, bodemsanering, geluid, hinder, lucht en (externe) veiligheid, waar door een duurzame ontwikkeling van de provincie Zeeland wordt bevorderd en in stand gehouden. Heeft u interesse voor deze functie? Stuur dan uiterlijk 16 augustus 2004 uw brief met cv aan de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Graag met vermelding van vacaturenummer 2004-8. Voor andere vacatures en meer informa tie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Formuleert en ontwikkelt provinciaal beleid op het gebied van afvalpreventie/ verwerking. Behartigt belangen van de provincie in interprovinciale en landelijke netwerken. Adviseert over afvalaspecten ten behoeve van vergunningverlening. Leidt en neemt deel aan gecompliceerde projecten met gemeenten en bedrijven. De juridische advisering betreft niet alleen het afvalbeleidsgebied maar ook over de breedte van het werkveld van de afdeling Milieuhygiëne. Concrete taken op dit moment zijn onder meer deelname aan het afvaloverleg tussen de zuidelijke provincies, het projectleiderschap van "Afval: haal er uit wat er in zit" (gezamenlijk project van provincie en gemeenten ter bevordering van de gescheiden inzameling van huishoudelijk afval), advisering van collega's over de vertaling van rijksbeleid/-regelgeving naar vergunningen en een deel van de juridi sche controlling werkzaamheden binnen de afdeling. Wij zoeken een collega met een gerichte afgeronde academische opleiding bijvoorbeeld Milieubestuurskunde, die ervaring heeft met het formuleren van beleid in een complexe omgeving, met oog voor de uitvoerbaarheidgerichte kennis en ervaring, resultaatgericht kan onderhandelen, ervaring heeft met het leiden van projecten en brede juridische kennis op academische niveau heeft van het milieurecht. Hoewel niet vereist, kan kennis van/affiniteit met ruimtelijke ordening een voor deel zijn. Inlichtingen: Bel voor meer informatie over deze functie de heer C.J. Meijler, afdelingshoofd j Milieuhygiëne, 0118-631963 of de heer H.H. Morelissen, clustercoördinator Milieukwaliteit, 0118-631959. Geselecteerde kandidaten voor deze functie nodigen we uit voor een gesprek op 26 augustus 2004. Salaris: Het maximaal bruto jaarsalaris bedraagt bij aanvang 57.629,05 (schaal 13 inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) bij een volledige werkweek (36 uur). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 4.287,95 per maand. In 2005 treedt het nieuwe functiewaarderingssysteem (FuwaProv) in werking. In de loop van 2004 wordt de functie definitief gewaardeerd. De voorlopige waardering (nieuwe schaal 12) is vergelijkbaar met de huidige schaal 14. Invulling in deeltijd is bespreekbaar. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: het ziektekosten verzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelij betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een pc-privé - en fiets- privé - en bedrijfsfitness regeling, een pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie uitkering en flexibele werktijden. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandicapten. Daarom worden kandidaten uit deze prioriteitsgroepen, die voldoen aan defunp- tie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. dethon" Groen Industrie i Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijl bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Temeuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntesratietraiecten. De bedrijfsunit Hulst van Dethon heeft ruimte voor een ervaren CALCULATOR MA/ Functie-inhoud: uitvoeren van kostprijscalculaties opstellen van conceptoffertes dagelijks overleggen met leiding van de afdelingen Functie-eisen: opleiding MBO-niveau werktuigbouw met praktijkervaring in de calculatie en techniek van plaatbewerking en -verspaning computerervaring goede contactuele vaardigheden kunnen tekening lezen Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep F CAO WSW en is ondergebracht bij Viaflex B.V. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A.du Puy, bedrijfsmanager (0114-381408) Sollicitatie: Als u interesse hebt in-deze functie, verzoeken wij u om voor 25 juli 2004 uw brief te zenden aan Dhr R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163,4530 AD Temeuzen. Aquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6