Op zoek naar eer baan' Intercedent RAYON MANAGERS ▼V PZC A| Kleintjes NIET BANG VOOR DE DOKTER? verkoper £32: markt.nl PROVERKO Coördinator Projectontwikkeling m/v m/v Tence/ SOS Prettige vakantie! Vacatures (m/v) Belangstelling? pOcs Groothandel voor de bouw glaszetter {MKttttU,, Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www. pzc.n l/ba nen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht Creatief in kwaliteit Proverko Ontwikkeling is een toonaangevende Zeeuwse projectontwikkelaar die haar regionale kennis, contacten en betrokkenheid koppelt aan de kracht en omvang van Bouwfonds Ontwikkeling. Op creatieve en professionele wijze voorzien in de behoefte aan huisvesting voor wonen, werken en recreëren staat Met vernieuwde concepten en oog voor een kwalitatief hoogwaardige woonomgeving ontwikkelt zij consument- gerichte producten in Zeeland en op Goeree Overflakkee. Duurzame samenwerkings verbanden met lokale en provinciale overheden en commerciële marktpartijen vormen daarbij de basis. www.proverko.nl ONTWIKKELING Een Bouwfonds Onderneming Je bent een gedreven projectmanager die na ongeveer 10 jaren ervaring in de bouw- of architectenwereld een nieuwe uitdaging zoekt binnen de projectontwikkeling. Je bent verantwoordelijk voor het totale ontwikkeltraject en weet daarin als geen ander structuur te brengen. Je bewaakt de vooraf gestelde targets en kwaliteit. Je bent het aanspreekpunt binnen de organisatie voor diverse projecten en onderhoud daarover de contacten met gemeenten, externe adviseurs en aannemers. Deadlines zijn er om te halen en faalkosten komen in jouw woordenboek niet voor. Het beheersen van het ontwikkelproces vormt voor jou de uitdaging. Naast een HTS of vergelijkbare opleiding heb je een sterk ontwikkeld commercieel inzicht en uitstekende communicatieve vaardigheden. Verder heb je een klantgerichte instelling. Je bent sociaal vaardig en gewend in een team te werken. Je kunt je goed schriftelijk uitdrukken en de administratieve afwikkeling van de werkzaamheden zie je als een logisch vervolg op de praktische zaken. Wat kan Proverko je bieden Proverko biedt een uitdagende baan in een hecht team, waarbij je in de gelegenheid wordt gesteld op een plezierige wijze spraakmakende projecten te realiseren. Afhankelijk van opleiding en ervaring biedt Proverko Ontwikkeling uitstekende pnmaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse gewekt Schriftelijke sollicitaties richten aan: Proverko Ontwikkeling BV t.a.v. de directie, Postbus 379, 4460 AT Goes. Voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met: dhr. J. Littooij (0113) 25 65 00 Bij Tènce! Uitzendbureau hebben we een heel realistisch beeld over werk. Die nuchtere mentaliteit geldt zowel voor onze medewerkers als voor onze flexwerkers. Want laten we eerlijk zijn. Over werk kun je veel zeggen, uiteindelijk komt het hier op neer: werk moet gewoon gedaan worden. Functie voor de vestiging Vlissingen WIL JE WERKEN in een jonge, dynamische en professionele organisatie? Tènce! Uitzendbureau is voor zijn vestiging in Vlissingen op zoek naar een daadkrachtige en enthousiaste collega. Een commercieel talent aan wie onze klanten zonder aarzelen hun opdrachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar die de juiste persoon op de juiste plek in het juiste bedrijf weet te plaatsen. WAT VRAGEN WIJ Je bent enthousiast commercieel, creatief en representatief. Je weet van aanpakken en bent sociaal vaardig. Daarnaast draai je je hand niet om voor organisatorische en administratieve taken. Je hebt een mbo- of hbo-ople^ afgerond en je hebt al eerder met succes in een commerciële functie gewerkt. Je bent niet bang voor een persoonlijke tarj? je weet om te gaan met hectiek en je weet tevens de juiste prioriteiten te stellen. Bij voorkeur heb je branche-ervaring Je WA1 Y WIJ Een vi itie. Je komt te werken in een jong en actief team lantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder onto; WAT MOET JE DOEN Ben jij die enthousiaste medewerker die een positieve bijdrage aan ons team levert? Stuur dan vóór 28 juli a.s. je brief met cv per mail of per post naar Jeroen van Campen. Voor meer informatie kun je contact met hem opnemen via telefoonnummer 0118-415059. Tènce! Uitzendbureau ta.v. Jeroen van Campen, Oude Markt 12,4381 ES Vlissingen. jvcampen@tence.nl I www.tence.nl Tence! Uitzendbureau heeft meer dan 40 vestigingen in Nederland en Belgie Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een internationaal a&tm dienstverlenende organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk, Portugal en Zwitserland. DE NUCHTERE KIJK OP WERK Knook Schot zoekt, in verband met een verhuizing van een van haar medewerkers per direct een enthousiaste full-time Telefoniste/receptioniste/ administratief medewerkster (M/V) Uw profiel: opleiding: Vmbo-t/Havo niveau leeftijd: 18-23 jaar representatief zelfstandig, teamgeest, goede contactuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid cliëntgerichte instelling U bent het eerste aanspreekpunt bij Knook Schot notarissen Voor meer informatie kunt u contact opnamen met Mr. P.C. Knook of Mr. A.A.J. Schot, telefoon 0166-602254. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Knook Schot notarissen Postbus 6, 4690 AA Tholen TELEFONISCHE HULPDIENST ZEELAND 0900-0767 (5 eurocent per minuut) Wij gaan bij toerbeurt met vakantie. Want ook in de zomervakantie zijn wij dag en nacht bereikbaar. Zoals altijd, al meer dan 25 jaar. Bij SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland in Middelburg zijn in de loop van dit jaar enkele vacatures ontstaan. Het is onbetaald vrijwilligerswerk, maar we hebben ook heel wat te bieden: zinvol werk waar je ook zelf wat aan hebt en waar je veel van kunt leren. Bovendien is het een leuke club mensen. Je krijgt begeleiding en ondersteuning in het werk. Per jaar krijgen de vrijwillige medewerkers ongeveer 10.000 telefoongesprekken Reis- en onkosten worden vergoed Na een zorgvuldige intake volgt een basistraining van twee weekends: 23/24 oktober en 20/21 november. 0118-615553 tijdens kantooruren. Postbus 89, 4330 AB Middelburg. Fax: (0118) 642274 e-mail: info@telhulpzeeland.nl www.sostelefonischehulpdienst.nl (kies regio Zeeland) DOCS International is toonaangevend in Werving Selectie en Detachering binnen de Healthcare Industries in Nederland, en actief in heel Europa. Wij bemiddelen kandidaten voor internationale bedrijven in de Farmaceutische industrie, Biotech industrie. Medical Devices en overige leveranciers aan de Healthcare Industries, voor zowel vaste als tijdelijke posities. Stajfiry the Hcalthtarc Industries DOCS International zoekt voor Zeeland en Brabant voor diverse gerenommeerde concerns enthousiaste, gedreven en ervaren Tevens zijn we op zoek naar startende HBO-ers en Academici die toe zijn aan een nieuwe stap in hun carrière. Functie Als Rayon Manager ben je verantwoordelijk voor het promoten van innovatieve genees middelen. Je bezoekt onder andere huisartsen, apothekers en specialisten binnen je eigen regio. Naast het bezoeken van de doelgroep en het zorgvuldig opstellen van een marketing- en salesplan ben je verantwoordelijk voor de organisatie van kleine symposia en diverse PR-activiteiten. Profiel Wij zoeken enthousiaste Rayon Managers die zelfstandig kunnen werken en beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden, een flexibele en planmatige werkwijze en een resultaat gerichte instelling. Ons aanbod Een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak. trainingen en opleidingen, volop carrière kansen en een innovatieve werkomgeving. Interesse? Wil jij carrière maken binnen de farmaceutische of medische industrie stuur dan je CV en motivatie naar: inge.lukkien@docs-int.com of schrijf naar DOCS International, Schipholpoort 40, 2034 MB Haarlem, telefoon. 023 543 19 50, fax: 023 543 19 55. Kijk ook op onze website' www.DOCS-int.com DOCS International Staffing the Healthcare industries. ymm boot&büteun mmmm logistics Coudorp 14 4455 AK Nieuwdorp 0118-488488 www.bootbuteijn.nl Boot Buteijn is op zoek naar: Chauffeurs nationaal internationaal m/v Voor met name binnenlandse containertransporten. Het in bezit zijn van een ADR-certificaat is voor deze functie een pre. En voor de periode september t/m december zijn we op zoek naar: Chauffeurs voor de bietencampagne m/v Voor het rijden met kipper-oplegger combinaties in ploegendienst. Tevens weekendchauffeurs gevraagd voor deze periode. Voor alle functies wordt gevraagd: Rijbewijs CE Chauffeursdiploma Ruime ervaring Heeft u interesse en beschikt uw bovendien over een flexibele en verantwoordelijke werkhouding reageer dan op bovenstaand adres of neem voor meef informatie contact op met Dhr. van de Plasse: 0118-488488 06-53329905 Jacob Boer gevestigd in Goes, is al meer dan 75 jaar een groothandel voor de bouw gespecialiseerd in: hang- en sluitwerk, bevestigingsmiddelen, ijzerwaren, gereedschappen, machines, persoonlijke beschermingsmiddelen, klimmateriaal, brandkasten en kluizen. Wij zijn op zoek naar een: voor het te woord staan van klanten en het aannemen en verwerken van verkooporders. U adviseert onze klanten over de binnen ons assortiment bestaande producten. Overige werkzaamheden bestaan uit de verwerking van zowel de in- als uitgaande goederenstroom. Heeft u een MBO werk- en denkniveau? Bent u commercieel ingesteld en contactueel vaardig? en tussen de 18 en 35 jaar? Dan bieden wij u een afwisselende voltijd baan, in een jong team met ruimte voor initiatief, in een prettige, informele werkomgeving. Kijk voor meer informatie www.jacobboer.nl Interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur voorzien van pasfoto, at Jacob Boer B.V., t.a.v. dhr. J. J. Boer Geen bedrijfsmatige acquisitie n.a.v. deze advertentie. v x «,ptr Keifort IROdSIDE oxiot Verrijn Stuartweg 6a, 4462 GE Goes. mmmm—mm. In verband met een structureel groeiende omzet en uitbreiding van activiteiten zoeken wij een nieuwe collega als Glashandel Melieste in Goes is een moderne, goed geoutilleerde glashandel. Zij is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 16 medewerkers in dienst. Glashandel Melieste levert en monteert o.a. isolatie glas, hardglazen deuren, douchecabines, glazen trappen, glas-in-lood panelen en glazen meubelen. De glaszetter monteert samen met een collega isolatieglas in woningen en andere gebouwen, plaatst hardglazen deuren en douchecabines, installeert bijzondere glasproducten zoals verwarmde ramen, spiegels e.d. De glaszetter wordt zowel voor oud als nieuw werk ingezet. Wij vragen een afgeronde VMBO opleiding klantgerichte instelling flexibele en collegiale werkhouding enkele jaren ervaring in het vakgebied nauwkeurig en kwaliteitsgericht kunnen werken in bezit van rijbewijs B Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten. Melieste BV volgt de CAO voor de Glazeniersbedrijven en heeft uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief met CV aan: Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes Of neem contact op met dhr. P.J.H. den Hartog, tel. 0113 271270. den Hartog -v www.meliesteglas.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40