#HERlÖGHS i Tramper ING 'carrosserieën - enthousiaste leerkracht bewegingsonderwijs (m/v) Wtf. 0,4 ft Archipel Metaalbewerking enthousiaste CNC-verspaner Analist Warmtekrachtkoppeling (Wkk) magazijnchef - ervaren carrosseriebouwers - leerling carrosseriebouwers ingAèbank Senior Accountmanager MKB the sky is no limit Tjildings zoekt een Sales Consultant voor wie zelfs de sky geen limit is sales consultant bij Ibuildings bent u verantwoordelijk voor het promoten en aan- -jenvan passende producten en oplossingen van Ibuildings aan bestaande klanten en eJwe prospects. Dit zijn softwareproducten, ICT-diensten maar ook complete bedrijfs- -ersteunende oplossingen. erantwoordelijkheden i vertalen van functionele en organisatorische eisen en wensen van de klant naar de technisch georiënteerde interne organisatie opstellen en opvolgen van offertes I in kaart brengen en onderhouden van informatie over relevante klantbehoeften i succesvol opzetten en verzorgen van bijeenkomsten presentaties en seminars i Actief meeontwikkelen van nieuwe product- en oplossingscombinaties Medebepaling en -uitvoering vgn een marketingstrategie Actief zoeken naar prospects Kennis van huidige mogelijkheden en grenzen van internettechnologie Brede interesse in bedrijfskunde en informatietechnologie Aantoonbare commerciële ervaring in dé ICT sector hBO denkniveau ersoonlijke competenties £en teamspeler dje ook goed zelfstandig en ondernemend kan werken inventief, pragmatisch en resultaatgericht Goede communicatieve vaardigheden; taalvaardig zowel in woord als schrift Solliciteren -teresse? Dan kunt u (bij voorkeur via e-mail) een sollicitatie met curriculum vitae .turen naar: dhr. J. Stephan, e-mail: jeroen@ibuildings.nl. i Ibuildings ontwerpt en bouwt innovatieve internet- en intranettoepassingen, en is gespecia seerd in e-business en content management oplossingen, Oracle implementaties en solide backofficekoppelingen. Daarnaast is Ibuildings producent en leverancier van geavan- teerde content management sofware en ERP/CRM software voor het MKB. Ibuildings edt naast e-businessdiensten ook speciale oplossingen voor de overheid, de medische sector en de recreatiesector. j cngs.nl BV, Gildeweg 39A, 4383 NJ Vlissingen 0118-415054 Fax 0118-4i3314 info@ibuildings.nl v ibuildings! nl ZEELAND OOK IN DE VAKANTIE ELKE DAG BEREIKBAAR! De vrijwillige medewerkers van de Kindertelefoon Zeeland gaan bij toerbeurt met vakantie. NA DE ZOMER KOMEN WE OREN TEKORT 3e Kindertelefoon (KT) is elke dag van 4.00 tot 20.00 uur bereikbaar op het iatis nummer 0800 0432. 125 jaar in Nederland en 20 jaar in Zeeland. er jaar krijgen de vrijwillige medewerkers an de KT ongeveer 2500 telefoontjes. Iet is zinvol vrijwilligerswerk waar je zelf ook wat aan hebten waar je veel van kunt leren. De KT Zeeland heeft na de zomervakantie nieuwe mensen nodig. een zorgvuldige intake start de jasistraining van twee weekends: 9/10 oktober en 6/7 november. Het is belangrijk dat je dicht bij de doelgroep en nog goed weet en voelt hoe het was om zelf jong te zijn. Je moet makkelijk met kinderen/jongeren kunnen praten en hun taal vlot spreken en verstaan. Je krijgt begeleiding en ondersteuning in het werk. Reis- en onkosten worden vergoed. 0118-615553 tijdens kantooruren. Postbus 89, 4330 AB Middelburg. Fax: (0118) 642274 email: zeeland@kindertelefoon.nl «.kindertelefoon.nl Vanaf I augustus 1999 vallen alle openbare basisscholen uit de gemeenten Middelburg, Veère en Vlissingen onder het bestuur van het openbaar primair onderwijs Walcheren, kortweg Archipel Scholen. Op Walcheren zijn er 17 openbare basis scholen verdeeld over 22 locaties. Het bestuur van Archipel Scholen zoekt per 6 september 2004 een: voor onze openbare basisscholen op Walcheren. Functie-informatie De leerkracht bewegingsonderwijs verzorgt bewe- gingslessen in de groepen I tot en met 8 op maan dag, dinsdag en woensdag bij verschillende scholen. Profiel De leerkracht bewegingsonderwijs is een enthou siaste persoonlijkheid die invulling geeft aan de les sen bewegingsonderwijs voor kinderen in de leef tijd van 4 - 12 jaar. Hij of zij zal samen met het team leerkrachten bewegingsonderwijs energie en tijd steken in het uitvoeren van het deelschool- werkplan bewegingsonderwijs en buitenschoolse activiteiten. Functie-eisen Van de aan te stellen leerkracht bewegingsonder wijs verwachten wij dat deze: beschikt over diploma ALO; sturing geeft aan de in gang gezette ontwikkeling schooldeelwerkplan bewegingsonderwijs; beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten; beschikt over een heldere en duidelijke onderwijsvisie en deze vorm en inhoud kan geven; bereid is tot deelname aan passende na- en bijscholing. Arbeidsvoorwaarden De leerkracht bewegingsonderwijs wordt aange steld in een parttime betrekking met een salaris van leerkracht primair onderwijs schaal LA. Inlichtingen Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer C.J. Corstanje, lid Raad van Bestuur Archipel, telefoon 0118-487264. Algemene informatie verstrekt mw.A. van As-Kunst, tel. 0118-487276, mvanas@archipelscholen.nl. Procedure Schriftelijke sollicitaties voor 23 juli 2004 sturen naar het bestuur van Archipel Scholen, t.a.v. de heer C.J. Corstanje, lid Raad van Bestuur, Postbus 7, 4380 AA te Vlissingen. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 27 juli 2004. Een delegatie van het team leerkrachten bewegingsonderwijs neemt deel aan de sollicitatiegesprekken. Scholen, Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tel. (01 18) 487 276 Fax (0118) 487 263 www.archipelscholen.nl Tramper Metaalbewerking is een jong verspaningsbedrijf dat met behulp van moderne 3- en 5-assige CNC-bewerkingscentra en CNC-d raai ban ken uit diverse materialen kwaliteitsonderdelen vervaardigd. Wij zoeken een: Je gaat volledig meewerken aan de productie van enkelstuks tot en met klein seriewerk. Als vooropleiding denken we aan LTS-machinebankwerker of MTS- werktuigbouwkunde. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatie met c.v. naar Tramper Metaalbewerking. Voor verdere vragen kan er contact worden opgenomen met Peter de Goffau. CNC draai- en freesbewerkingen Spoorstraat 24 4431 NK 's-Gravenpolder Tel. 31 (0)113-312811 Fax 31 (0)113-312142 peter.de.goffau@trampertechniek.nl www.trampermetaal.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zij'n de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding v deze advertentie wordt niet prijsgesteld. Naast de energieproductie verzorgt de divisie Energy de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. De afdeling Backoffice Sales heeft een brede ondersteunende taak binnen de divisie met een accent op de Saleskant. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Analist Warmtekrachtkoppeling (Wkk). Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het uitvoeren van warmte-, elektriciteits- en gasberekeningen en bedrijfseconomische berekeningen en analyses betreffende warmtekrachtinstallaties (wkk). Je werkt nauw samen met een accountmanager ter ondersteuning van op te stellen offertes en contracten. - Het verzorgen van rapportages ten behoeve van het management. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding. Dit kan zijn hts-energietechniek, -werktuigbouw, -bedrijfskunde of commercieel ingenieur. Ook mogelijk is een heao-BE of CE met een sterke aantoonbare affiniteit met de techniek. - Een uitstekende beheersing van de MS-Offlce-toepassingen (Word, Acces en Excel); je bent in staat zelf rekenmodellen te ontwikkelen. - Fen sterk ontwikkeld analytisch vermogen, goede communicatieve eigenschappen, zelfstandigheid en je bent bestand tegen werken onder tijdsdruk. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. - Bij voorkeur enkele jaren werkervaring in een technisch- commerciële omgeving. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.235,— bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je voor 2a juli a.s. contact opnemen met: Simon Minderhoud, manager Backoffice Sales, telefoon (0118) 88 22 31. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres aan het secretariaat van de afdeling Human Resource. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. OELTA N.V. Postbus 50A8 4330 KA Middelburg T (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor een spoedige indiensttreding zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving: - controle inkomende goederen - faktuur controle - onderdelen inkoop - op peil houden van minimum voorraad - leiding geven aan team magazijnmedewerkers Functie-eisen: - afgeronde MBO opleiding - goede contactuele eigenschappen - stressbestendig - ervaring met Word en Excel - bij voorkeur technische achtergrond - geen 9 tot 5 mentaliteit voor de afdeling carrosseriebouw: Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. T.a.v. personeelszaken Gewenten 49 4704 RE Roosendaal Telefoon 0165-551440 Fax 0165-554487 ING is een internationaal, financieel concern dat actiefis In ruim zestig landen. Wereldwijd biedt ING producten en diensten op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer. Pro-actief, klantgericht, oprecht en open dat is wat de 115.000 medewerkers wereld wijd kenmerkt en dat is ook wat ING maakt tot een uitstekende plek om een professionele toekomst op te bouwen. ING gaat de uitdagingen in de wereld van de financiële dienstverlening graag aan. Als jou dat aanspreekt dagen we je uit om onze wereld van carrièremogelijkheden te ontdekken. Hoe internationaal georiënteerd ING ook is, Nederland is nog altijd onze bakermat. Bekende merken als bijvoorbeeld Nationale Nederlanden, ING Bank, de Postbank en RVS hebben zich door de jaren heen stevig geworteld in de Nederlandse maatschappij. Al die bekende, vertrouwde namen vormen sinds 1991 samen ING. In Nederland werken circa 34.000 mede werkers in een grote diversiteit aan functies: van accountmanagers tot ICT-ers, van marketeers tot financieel specialisten, van acceptanten tot callcenter-agents. Al die ING-merken hebben door de jaren heen een uitgekiend aanbod aan producten en diensten opgebouwd. Zij werken binnen ING intensief samen in de divisies Retail, Wholesale, Intermediair en Operations IT. Ook is er een landelijk kantorennet en zijn er stafafdelingen. Wie komt te werken in een van deze onderdelen krijgt een uitstekend perspectief op een veel zijdige loopbaan. Een klantgerichte organisatie, ook in de wereld van cijfers, draait in de eerste plaats om mensen. Dat blijkt ook uit ons personeelsbeleid. Wij stimuleren onze medewerkers om zich voort durend te blijven ontwikkelen. Wij dagen hen uit om hun persoonlijke carrièrewensen binnen onze organisatie te realiseren en bieden hen daar de nodige faciliteiten voor. De werkomgeving De kantoren van de ING Bank vormen samen met een aantal afdelingen op het hoofdkantoor in Amsterdam het onderdeel Verkoop organisatie Kantoren. Dit onderdeel richt zich op de verkoop van de financiële diensten die worden ontwikkeld en aangeboden door de divisies Retail en Wholesale. De kantoren in het land richten zich daarbij met name op persoon lijk advies aan particulieren en bedrijven. De medewerkers van de Verkooporganisatie Kantoren hebben een intensieve, commerciële functie waarbij alles draait om als team de klant zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. De functie ING Bank Walcheren profileert zich als een integrale bank voor ondernemers in het MKB. Als Senior Accountmanager MKB maak jij dat waar in de praktijk. Je zorgt ervoor dat alles perfect is geregeld voor je klanten, zowel wat hun zakelijke aangelegenheden als hun privé- financién betreft. In deze zeer commerciële functie word je ondersteund door een team van relatiemanagers, die je aanstuurt en voedt met de juiste informatie. Binnen het account team fungeer je als vraagbaak en regisseur van het verkoopproces. Je voert het commercieel beheer over de relatieportefeuille, analyseert jaarcijfers, maakt rendementsberekeningen en kredietvoorstellen, concipieert offertes en voert het dagelijks rekeningbeheer. Daarnaast lever je een stevige bijdrage aan de commerciële ontwikkeling van het kantoor. Op termijn kun je doorgroeien naar een meer extern gerichte functie. Je standplaats is Middelburg. Je hebt een HBO-diploma (HEAO-BE of -CE) en twee jaar bancaire ervaring. Sterke cijfermatige en analytische vaardigheden combineer je met de nodige juridische en fiscale kennis. Daarnaast beschik je over kennis van een of meer specifieke branches. Uiteraard beschik je over de persoonlijke eigenschappen die nood zakelijk zijn voor deze functie (zoals een commerciële, klantgerichte instelling) en ben je een teamspeler die zich thuisvoelt in een professionele omgeving. De arbeidsvoorwaarden ING daagt haar medewerkers uit, maar daar staat ook het een en ander tegenover. Een actieve aanpak van je carrière, waarbij je zelf een grote rol vervult. Bovendien biedt ING uit stekende arbeidsvoorwaarden. Zo is er een 36- urige werkweek die je, in overleg met je leid inggevende, naar eigen wensen kunt invullen. Verder biedt ING bijvoorbeeld een winstdeling, een dertiende maand, royale opleidingsbudget ten en personeelskortingen op hypotheken en verzekeringen. Geïnteresseerd? Solliciteren kan via onze site: www.ing.nl/werken. Hier vind je ook meer informatie over werken bij ING. Als je niet online kunt solliciteren, stuur dan je schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacature nummer 291314 naar ING, locatie DP 2.07.59, postbus 1800,1000 BV Amsterdam. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met mevrouw A.M.A. Suijkerbuijk, Rayondirecteur, (0118) 67 28 31Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met mevrouw M. Snuverink, Recruiter VK, (010) 444 67 50. Acquisitie naar aanleiding vi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 37