Wat wil je nog meer? De MAXXimale Voordeelweken van Opel 3.380,- 3.405,- 2.580,- 4.330,- MAXXimaal voordeel, standaard airco én extra inruil op de Maxx Cool-modellen. Agila Maxx Cool, standaard met: Airconditioning 4 Airbags ABS Stuurbekrachtiging Lichtmetalen velgen Lederen stuurwiel Elektrisch verstelbare buitenspiegels Speciale bekleding en vloermatten Hoofdsteunen achter Donker getinte koplampen Maxx Cool pakket voordeel 1.880,- Extra inruil 1.500,- Uw voordeel Uw voordeel Corsa Maxx Cool, standaard met: Airconditioning 6 Airbags ABS Lichtmetalen velgen Lederen stuurwiel Centrale deurvergrendeling Elektrisch bedienbare ramen vóór Speciale bekleding en vloermatten Hoofdsteunen achter Elektrisch verstelbare buitenspiegels 1.405,- Maxx Cool pakket voordeel 2.000,- Extra inruil Meriva Maxx Cool, standaard met: Airconditioning 6 Airbags ABS en actieve hoofdsteunen FlexSpace®-systeem Travel Assistant Lichtmetalen velgen Lederen stuurwiel Centrale deurvergrendeling Speciale bekleding en vloermatten Elektrisch verstelbare buitenspiegels Maxx Cool pakket voordeel 1.080,- Extra inruil 1.500,- Uw voordeel Uw voordeel Zafira Maxx Cool, standaard met: Airconditioning 6 Airbags ABS Flex7®-systeem Lichtmetalen velgen Speciale bekleding en vloermatten Elektrisch bedienbare ramen vóór Centrale deurvergrendeling Elektrisch verstelbare buitenspiegels 2.330,- Maxx Cool pakket voordeel 2.000,- Extra inruil Mensen met wensen vinden nu bij ons de razend aantrekkelijke Maxx Cool-modellen. Auto's die vol extra's zitten en ook nog eens zijn uitgerust met standaard airco, lekker voor als we weer zo'n warme zomer krijgen. Bovendien krijgt u nu bij inruil van uw huidige auto minimaal 1.500,- extra bovenop de ANWB Bovag Koerslijst. Komt u daarom snel langs in de showroom, want dit is hét moment om heel voordelig zaken te doen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 8