Adel verplicht voor Farenhout Zeven op een rij voor Luteijn PZC Kloetinge treft Terneuzen in bekertoernooi Blom wint Grand Prix Mirjam Dieleman wil weer met haar hoofd bezig zijn Nationaal kampioen maakt Ronde van Westdorpe hard, Bastiaanse wint uitslagen Drie van de vier dubbels kansrijk in Arnemuiden agenda woensdag 7 juli 2004 swb, door Bauke Boersma WESTDORPE - Tja, je bent na tionaal kampioen of je bent het niet. Met de rood-wit-blauwe kampioenstrui om de schouders kan geen wielrenner zich natuur lijk anoniem wegsteken. Arthur Farenhout begrijpt dat. Dus maakte de kersverse titelhouder gisteravond de Ronde van West dorpe vanaf het begin hard. Om tachtig kilometer later wel voor rang te moeten verlenen aan winnaar Wilfried Bastiaanse en de nummer twee Odwin Bink. „Ach ja", sprak Arthur Faren hout even na de finish op berus tende toon, „het kan natuurlijk niet elke keer feest zijn. Ik heb het vandaag vaak genoeg gepro beerd, ook in de laatste ronde nog. Maar uiteindelijk was ik kennelijk niet sterk genoeg om bier te winnen." Misschien legde Farenhout het in de eindsprint van de twee uur lang boeiende wielerronde wel af tegen Bastiaanse en Bink om dat hij zoveel krachten had ver bruikt. De kogel was om 19.00 uur nog maar amper uit het startpistool vertrokken of de renner die anderhalve week te rug in Rotterdam zo verrassend nationaal kampioen bij de eli te-amateurs zonder contract werd, ging in het gezelschap van de Belg Pieter de Beule aan de leiding. „Adel verplicht vind ik", zo stel de Farenhout naderhand als een groot kampioen. „Die trui geeft mij iets extra's en de mensen langs de kant willen graag een mooie koers zien. Dat vind ik normaal en ik heb geprobeerd daarnaar te handelen." Wat heet! De 31-jarige inwoner van Zuidland droeg de Ronde van Westdoipe. De ene door hem zelf ontketende ontsnap ping was nog niet gedaan of hij zette de volgende alweer eigen handig op touw. Om uiteinde lijk met zeven anderen de defini tieve slag in de straten van West dorpe te slaan. Hij leek wel vleu gels te hebben. En misschien, zo erkende de in Spijkenisse post bezorgende wielrenner, was dat ook wel zo. „Het is heel bijzon der wat die trui met je doet, hoe het voelt om die te mogen dra gen. Het lijkt wel of je dan. meer kan. Jazeker, mijn overwinning van anderhalve week geleden is echt de allermooiste uit mijn he le wielerloopbaan. Ik won eens een kermiskoers in Belgie, waaraan heel sterke renners meededen en dat beschouwde ik tot dusver als mijn hoogtepunt. Maar die zege verbleekt volledig bij mijn nationale titel." Maar de rood-wit-blauwe trui heeft ook consequenties, zo er- vaarde Farenhout in de dagen na zijn victorie in Rotterdam. „Het is niet te geloven wat er dan op je afkomt. Ik heb na die overwinning een heel rare week gehad. Een gekkenhuis was het, ik kreeg ontstellend veel reac ties. Om helemaal van slag van te raken. Ik heb de Ronde van Midden-Brabant nog gereden, maar dat wilde door alle commo tie niet echt vlotten." Grote jongens Alle aandacht voor zijn persoon tje was niet in de laatste plaats te danken aan het feit dat Faren hout met de grote jongens Erik Dekker en Koos Moerenhout naar de finish in Rotterdam reed. In het volle licht van de te levisiecamera's dus. Farenhout: „Je kunt natuurlijk ook ano niem in het peloton finishen en toch kampioen bij de amateurs worden. Maar de manier waar op ik het werd, spreekt natuur lijk veel meer aan. Aan de zijde van Erik Dekker en Koos Moe renhout, mijn generatiegenoten. Ik heb vroeger vaak genoeg met hen gereden, maar zij hebben het gered en ik door omstandig heden niet. Dan is het toch heel erg leuk om in de herfst van je loopbaan nog even zoiets te pres teren." Het was ook leuk geweest als smaakmaker Farenhout giste ren in Westdorpe had gewon nen. Absoluut verdiend ook. Al was de zege van Bastiaanse ze ker niet gestolen. De Brabander, die vorige week in Sint Jans steen ook al de rapste was, zat net als Farenhout al vanaf het begin van voren. Met onder an deren Bink, ex-prof Tom Cordes en Frangois Franse uit Kwaden- damme werd er een acht man sterke kopgroep gevormd, die vlot uit het zicht van de rest was verdwenen. „Normaal gesproken zit ik niet zo vroeg in de wedstrijd al van voren", verklapte de winnaar na dat hij zich in de spurt ijzing wekkend koel had getoond. „Maar dat had wel tot gevolg dat ik dit seizoen flink wat ke ren de beslissende slag miste. Daarvan heb ik geleerd. Dat wil ik in het vervolg koste wat kost voorkomen." Hij bleek een snelle en vooral goede leerling. Terwijl Odwin Bink in Westdorpe zijn huis werk juist verslonst©, „Ik heb het vergooid in de sprint, een heel domme fout gemaakt door veel te vroeg aan te gaan. Ik had in de laatste bocht een klein gaatje en dacht toen dat ik wel kon gaan sprinten. Maar daar door werd ik juist een perfecte brug voor-Wilfried. Ach ja, kan gebeuren." Zo dacht Farenhout er ook over. De nationaal kampioen had tachtig kilometer lang het beste van zichzelf gegeven, maar vond zichzelf na afloop slechts terug op het laagste treetje van het ere- schavot. Het zal hem er niet van weerhouden elke volgende koers weer van meet af aan hard te maken. Hij moet wel, met die rood-wit-blauwe trui om zijn ranke wielrennerslijf. Toch? „Maar een jaar lang? Nou, dan vrees ik dat hier en daar wel eens een keer wat mensen moet teleurstellen", lachte Arthur Farenhout. „Inderdaad, adel verplicht. Maar als ik vanaf nu wekelijks ga doen, wat ik vanavond heb gedaan, zullen mijn krachten op den duur wel een keer opge brand zijn, denk ik." En dan wordt de kampioenstrui vooral een last. Wilfried Bastiaanse gaat zegevierend over de streep in Westdorpe. Achter hem buigt nationaal kampioen Arthur Farenhout het hoofd. Hij werd derde, ook nog achter Odwin Bink. foto Wim Kooyman door'Barry van der Hooft TERNEUZEN - De Zeeuwse voetbalclubs hebben nog geen bericht ontvangen over de indeling van het toernooi om de Amstel Cup, dat eind augustus en begin september in poulevorm wordt afge werkt. Toch zijn de verschil lende poules met wat zoek werk terug te vinden op de of ficiële website van de KNVB. Evenals vorig seizoen, toen de poules ook op het internet stonden voordat de clubs wa ren ingelicht, kan iedere Zeeuwse club de indeling te rugvinden. Voor de editie van het seizoen 2004/2005 heeft de voetbalbond weinig reke ning gehouden met de afstan den die clubs soms op doorde weekse avonden moeten afleg gen. Zo is zaterdag-vierdeklasser Smerdiek bijvoorbeeld inge deeld bij TPO (een zon- dag-vijfdeklasser uit Moer dijk), HSC'28 uit Heerle en Vietoria'03, een zondag-vier deklasser uit Oudenbosch. Tholense Boys treft in BSV, VVR en Dinteloord eveneens alleen Brabantse tegenstan ders. Hetzelfde geldt voor SKNWK, dat Zwaluwe, Klun- dert en Madese Boys ontmoet. Terneuzen, de hoogst spelen de zondagclub, moet het opne men tegen zaterdag-eerste klasser Kloetinge. De poule bestaat verder uit Zaamslag en FC Dauwendaele. Het naar de tweede klasse van het zondagvoetbal gepromoveer de Zierikzee is* aan De Meeu wen, Vlissingen en Seroosker- ke gekoppeld. Oostkapelle treft MZVC, Arnemuiden en Patrijzen, terwijl Rillandia in een poule met RCS, Veere en Yerseke is ingedeeld. SSV'65 speelt tegen ZSC'62, Nieuw- dorp en Zeelandia Middel burg. Hoofdklasser Hoek is vrijgeloot. De poule-indelingen, zond nummering, zien er als vol uit: Zaamslag, Kloetinge, Te neuzen en FC Dauwendaele; AZW, Spui, Steen t HVV'24: MZVC, Patrijzen, Arnemu den en Oostkapelle; SSV'65, ZSC'62, Nieuv dorp en Zeelandia Midde burg; RCS, Veere, Yerseke en Rj landia; Zierikzee, De Meeuwei Vlissingen en Serooskerke; RIA W.,Breskens, Temet zense Boys en GPC Vlissir gen; Goes, Kapelle, Duivelan en 's-Heer Arendskerke; WHS, Seolto, Noad'67 e Halsteren; SKNWK, Zwaluwe, Klun dert en Madese Boys; BSV, WR, Dinteloord e Tholense Boys; Axel, Apollo'69, Biervlie en Volharding; DFS, Domburg, Bevelan ders en Wissenkerke; Borssele, Nieuwland, Zee land Sport en Lewedorps Boys; Sluis, Cadzand, Oostbur en IJzendijke; Robur, Luctor'88, Jong Am bon en Heinkenszand; Aardenburg, Kwadendam me, Schoondijke en Hoede kenskerke; Koewacht, Corn Boys, Krab bendijke en Hansweertsi Boys; Clinge, Graauw, Kruinin- gen en Vogelwaarde; SVD, Groede, Hontenissé en Hoofdplaat; VCK, Renesse, Brouwersha ven en De Noormannen; j Sluiskil, Hulsterloo, Philip pine en Wemeldinge; Ouwerkerk, Walcheren, Era se Boys en Wolfaartsdijk; Mevo, WIK'57, Dreischoreo Colijnsplaatse Boys; TPO, HSC'28, Smerdieken Victoria'03. door Roeland van Vliet GOES - Mountainbikester Mir jam Dieleman (23) stopt al hal verwege haar laatste seizoen. Komende zondag rijdt ze haar laatste wedstrijd, in het Bel gische Malmedy, op één van haar favoriete parkoersen. „Lek ker technisch parkoers, goed veel wortels, kan ik me nog één keer op uitleven." De reden dat Dieleman stopt, is dat het intensieve sporten haar maatschappelijke carrière in de weg zit. Sinds ze van het voor jaar afstudeerde aan de universi teit van Wageningen, is ze op zoek naar een baan op het ge bied van bosbouw. Maar die zoektocht wil nog altijd niet erg vlotten. „Ik heb nu voor twintig uur in de week uitzendwerk, waardoor ik mij in mijn levens onderhoud kan voorzien. En daarnaast train ik nog twintig uur. Dan houd ik nog net ge noeg tijd over om vacatures uit te knippen, maar niet om daad werkelijk te gaan solliciteren." Dieleman kiest er daarom voor om haar topsportloopbaan per direct overboord te gooien. Ze was al van plan dat aan het ein de van het jaar te doen, maar stopt er nu al eerder mee. „Ik heb vier jaar aan de universiteit gestudeerd, maar nu doe ik er al een halfjaar niets mee. Ik mis heel erg het probleemgericht denken, ik zou zo graag weer eens iets met mijn hoofd willen doen. Maar op dit moment heb ik niet eens de tijd om de vaklite ratuur over bosbouw bij te hou den of om goed te netwerken in het wereldje." Dieleman had in 2003 nog een heel goed seizoen. Ze won tot ie ders verrassing de Europacup en eindigde steevast vooraan in de wedstrijden voor de Flanders Cup. En na afloop van het Ne derlands kampioenschap, waar op ze vierde werd, sprak bonds coach Leo van Zeeland uit dat Dieleman een grote zou worden. Ze was nog jong en de tijd om te oogsten zou nog komen, zei hij. Maar aan het einde van het suc cesjaar verliet Dieleman opeens de nationale selectie - het waren niet haar soort mensen - en be gin 2004 kondigde ze aan dat ze aan haar laatste jaar begon. Ze richtte zich liever op een maat schappelijke carrière. Haar afscheid, eerder dan ge pland, gaat haar wel aan het hart, „Ik vind het nog steeds heerlijk om te fietsen", vertelt ze. „Ik ben de afgelopen maan den al wat minder gaan trainen, maar ik miste de trainingen vaak wel. Als ik twee dagen ach ter elkaar niet op de fiets had ge zeten, voelden mijn benen raar aan en kreeg ik last van mijn maag. Afkickverschijnselen, ja." Zondag gaat ze er in Malmedy nog één keer tegenaan. Nog één keer wil ze laten zien dat ze wel degelijk kan mountainbiken. Maar daarna is het over. „Dan ga ik alleen nog fietsen als het mooi weer is en ik ook tijd heb. Nu voelde ik mij nog wel eens schuldig als ik niet getraind had, maar dat is dan helemaal over." Mirjam Dieleman (rechts) werd in 2003 nog gehuldigd als sport vrouw van het jaar in Vlissingen, nu stopt ze. foto Lex de Meester van onze sportredactie GROEDE - De jaarlijkse trim- loop in Groede lokte gisteren 63 deelnemers naar de regionale badplaats. De snelste op de lang ste afstand, 14 kilometer, was Oostburger Sjaak Luteijn. Hij won voor de zevende maal in successie. Luteijn was heel tevreden. „Het was voor mij één van de betere lopen. Eerder finishte ik altijd net boven de 49 minuten, nu hoopte ik er eens net onder te zitten. Eenmaal terug in Groede zag ik dat ik zelfs onder de 48 minuten kon komen. Dus perste ARNEMUIDEN - De strijd in het vrouwendubbelspel vijf bij het Arne-tennistoernooi is zeer spannend. Nog drie van de vier koppels hebben uitzicht op de ti tel. Mireille Bergs en Monique Flip- se staan er het beste voor. Zij hebben namelijk één keer ge wonnen, met nog twee dubbel- partijen voor de boeg. Kimberly Goudt/Dewi Klap en Rina Lazonder/Marjon Snoeks staan ook op één winstpartij, maar moeten beiden nog een keer in actie komen tegen Bergs en Flip- se. Goudt/Klap en Bergs/Flipse ontmoeten elkaar vandaag. Bij het mannenenkelspel in de zesde categorie wordt er niet in een poule, maar in een schema gespeeld. Sinds gisteren zijn al le kwartfinalisten bekend. De mooiste partij kwam op naam van John Verhage en Jean Paul van Kimmenade. Verhage won de eerste set met 6-2, waarna Van Kimmenade het tweede be drijf met dezelfde cijfers naar zich toe trok. In de derde set stond Van Kimmenade met 1-4 achter tegen Verhage, maar wist de wedstrijd toch nog in zijn voordeel te beslissen door vijf games op rij te winnen: 6-4. Hij speelt nu tegen Diederik van Go- len. De als eerste geplaatste Coen de Water, die in de eerste ronde een bye had, staat in de kwartfi nale tegenover Frenk-Jan Vis ser. De nummer twee van de plaatsingslijst, Jeroen Kas, komt uit tegen Roeland Alders. ik er nog een spurt uit en kwam twee seconden onder die grens te zitten." Luteijn liep vrijwel de hele wed strijd alleen. Net als nummer twee, Eric Cappon uit Nieuw- liet, die ruim vier minuten later finishte. Cappon kwam over de meet na 52.15 minuten met ruim een minuut achter hem Taco Spanbroek (Nieuwvliet): 53.32. Op de 7 kilometer was Matty Buysse 'uit Assenede met 24.58 minuten de snelste. Een dikke minuut later zette de plaatselij ke favoriet Jan Elfrink de chro no stil: 26.20. Derde werd Oost burger Charles Jacobs. door Marc van Veen LAUSANNE - Rens Blom heeft gisteravond tijdens Grand Prix-wedstrijden in Lausanne het polsstokhoogspringen ge wonnen. De Nederlands record houder zegevierde met een hoog te van 5,70 meter. De lat ging er bij 5,80 drie keer af. Voor Blom was het zijn tweede Grand Prix-zege in zijn loopbaan. Met Blom gingen nog vijf deelne mers over 5,70, maar zij hadden meer sprongen nodig. Kamiel Maase kwam op de 5000 meter niet verder dan de acht tiende plaats. De Nederlander moest al vrij snel na de start een peloton Afrikanen laten gaan. Maase, al zeker van een olym pisch startbewijs op de 10.000 meter, finishte in 13.49,79. Mus- hir Salim Jawher uit Burundi won in 13.02,47. Thomas Kortbeek, zondag nog winnend in Padova, mocht in Lausanne op het laatste mo ment meedoen aan de 400 meter horden. De atleet van Prins Hen drik eindigde als achtste en laat ste, net boven de 50 seconden (50,13). De Dominicaanse win naar Felix Sanchez liep in 47,86 de beste jaarprestatie. Hij was de eerste die dit jaar onder de 48 seconden dook. Een beste jaarprestatie was er ook voor hordenloper Allen Johnson. De Amerikaan raffelde de 110 m horden af in 13,05 seconden. De Marokkaan Plicham El Guer- rouj won weliswaar in Lausan ne de 1500 meter, maar hield aan zijn zege opnieuw geen goed gevoel over. De wereldkam pioen, vrijdag in Rome voor het eerst in vier jaar op zijn favorie te afstand verslagen, versloeg op de streep ni.pt de Keniaan Isaac Songok, maar zijn eindtijd van 3.32,20 kon opnieuw niet overtuigen. Maria Mutola kreeg gisteren de schrik van haar leven. De atlete uit Mozabique, die normaliter grossiert in overwinningen, ver loor na een zegereeks van 36 wedstrijden in Lausanne verras send van de Russische Svetlana Tsjerkasova. De wereld- en olympisch kampioene noteerde 1.59,06, de winnares 1.58,91. Si mon Vroemen stapte op de 3000 meter steeple uit de race. De Delftenaar kampt al weken met liesproblemen en waarschijnlijk staken die weer de kop op. ANP Lausanne. Super Grand Prix. Mannen, 100 m: 1. Powell (Jam) 10,00, 2. Obikwelu (Por) 10,02, 3. Zakari (Gha) 10,13; 200 m: 1. Fredericks (Nam) 20,21, 2. Buckland (Mau) 20,27, 3. Wissman (Zwe) 20,50; 400 m: 1. Fran- cique (Gre) 44,75, 2. Djhone (Fra) 44,98, 3. Milazar (Mau)45,25; 800 m: 1. Mutua (Ken) 1.44,50, 2. Yiampoy (Ken) 1.44,78, 3. Kamel (Bur) 1.44,99; 1500 m: 1. El Guerrouj (Mar) 3.32,20, 2. Songok (Ken) 3.32,22, 3. Heshko (Oek) 3.33,00, 6. Lie- fers (Ned) 3.34,46, 10. Koers (Ned) 3.37,19; 5000 m: 1, Jawher (Bur) 13.02,47, 2. Wendimu (Eth) 13.02,78, 3. Abate (Eth) 13.03,33, 18. Maase (Ned) 13.49,79; 110 m horden: 1. Johnson (VSt) 13,05, 2. Olijars (Let) 13,1, 3. Branv lett (VSt) 13,26; 400 m horden: 1. Sanchez (Dom) 47,86, 2. Herbert (ZAf) 48,03, 3. Tamesue (Jap) 48,63, 8. Kort beek (Ned) 50,13; 3000 m steeple: 1. Kemboi (Ken) 8.17,46, 2. Nyambu (Ken) 8.17,83, 3. Saifeldin (Qat) 8.19,55, uitge vallen Vroemen (Ned); polsstokhoog: 1. Blom (Ned) 5,70, 2. Gerasimov (Rus) 5,70, 3. Strogalev (Rus) 5,70; speer: 1. Makarov (Rus) 85,17, 2. Rags (Let) 84,87, 3. Hecht (Dui) 82,17; ver: 1Al-Sa- bee (SAr) 8,19, 2. Gaisah (Gha) 8,14, 3. Tarus (Roe) 8,13. Vrouwen, 100 m: 1. Arron (Fra) 11,01, 2. Bailey (Jam) 11,13, 3. Nesterenko (WRu) 11,17; 400 m: 1. Koltsarova (Rus) 50,09, 2. Amertil (Bah) 50,65,3. Tir- lea-Manolache (Roe) 50,95; 800 m: 1. Tsjerkasova (Rus) 1.58,91, 2. Mutola (Moz) 1.59,06, 3. Mendes (Bra) 1.59,11; 1500 m: 1. Jegorova (Rus) 4.01,41, 2. Zadoroznaja (Rus) 4.01,72, 3. Chojeka (Pol) 4.02,83; 100 m horden: 1. En- nis-London (Jam) 12,57, 2. Alozie (Spa) 12,69, 3. Foster (Jam) 12,69. Leeuwarden. IMK. Mannen, zesde ronde: Tiviakov - Van der Wiel 1-0, Nij- boer - Stellwagen 1/2-1/2, Van Wely - Sokolov 1-0, L'Ami - Bosboom 1-0, Van den Doel - Visser 1-0. Stand: 1. Soko lov, Van Wely 4 1/2, 3. L'Ami 4, 4. Tivia kov, Van den Doel 3 1/2, 6. Stellwagen, Van der Wiel 3, 8. Bosboom, Nijboer 1 1/2,10. Visser 1. Scheveningen. Siemens Open Chal lenger, 50.000 euro Eerste ronde: Ascione (Fra/2) - Hemmes (Ned) 7-6 6-3, Tenconi (Ita) - Guzman (Arg/6) 6-3 6-0, Minar (Tsj) - Haehnel (Fra) 6-3 7-6, Vero- nelli (Arg) - Phau (Dui) 6-4 6-3, Calatra- va (Spa/5) - Haase (Ned) 6-2 6-2, Serra (Fra) - Luczak (Aus) 7-6 5-7 6-3, Logtens (Ned) - Monfils (Fra) 6-3 7-6. Zierikzee. Dikke Toren-toernooi. Mannenenkelspel. HE3: R. Linden- bergh-J. van Urk jr. 7-6 7-5. HE4: E. Westerbaan-M. Passchier 7-5 6-4, M. Ketting-R. Preat 6-4 6-1. HE5: M. Pas- schier-E. Westerbaan 4-6 7-5 6-3. HE6: W, Mulders-F. Kramer 6-2 6-3, T. Ie Cler- cq-R. van der Vlist 6-2 6-2, W. Mul- ders-L. Goedegebuure 6-2 6-4. HE7-17+: J. Meerman-H. Jeijsman 6-0 6-0, A. Jonkman-J. van de Wassenberg 6-0 6-0. HE8-17+: E. Neijenhuis-A. Ha- gesteijn 6-0 6-2, Mannendubbelspel. HD7-17+: M. Kramer/T. Roggeband-T. Wandel/H. Struijk 6-2 6-4. Vrouwenen kelspel. DE6: D. Dekker-M. Anspach 6-4 6-2, L. Steiner-I. van den Ouden 6-3 6-3, E. Ie Clercq-N. der Weduwen 6-3 6-3. DE7-17+: E. Vermeulen-M. Wol- ters 7-5 6-2. Vrouwendubbelspel. DD7-17+: B. Intven./L, van der Peet-K. Hilleman/M. Clarijs 7-6 6-3, M. de Jager/C. Folmer-H. Verkaart/L. Hage 6-2 6-1. Gemengddubbelspel. GD6: J. Schot/K. de Vos-M. van Mastrigt/E. van Mastrigt 6-3 6-3. Arnemuiden. Arne-tennistoernooi. Mannenenkelspel. HE6: F.J. Visser-D. Verschoore 6-0 6-0, J. Verhage-J.P. van Kimmenade 2-6 6-2 6-4, D. van Go- len-A. Bom 6-7 6-1 6-3, A. Langstraat-D. van Belle 6-4 6-1, M. de Waal-H. Guingo 7-5 6-2, R. Alders-A. Kooman 6-3 6-1, J. Kas-J. van Langevelde 6-0 6-2. Mannen- dubbelspel. HD6: E. Caljcuw Joosen-J. Everwijn/A. Langstraatw. E. van den Berg/R. Wondergem-H.v Alphen/F Benjaminsen 6-3 6-3,' Groot/T. de Vries-J.P. f Craenenbroeck/R. Visser 5-7 7-56-1. Vrouwendubbeispel. DD5: Goudt/D, Klap-R. Lazonder/M, Sno 6-3 7-6, R. Lazonder/M. Snoek-M-t Kempen/K. Knegt 6-1 6-3, M. Kempen/K. Knegt-K. Goudt/D. Ktoi 6-2, M.Bergs/M. Flipse-M. 1 Kempen/K. Knegt 6-4 3-6 6-3. Gemengddubbelspel. GD6: M Kempen/F.J. Visser-I. Hoornick/D.v Belle 6-3 6-1, S. Goossens'C. Ka pier-R. Flipse/M. Kreikamp 6-4 6-I,, Bom/M. Buyck-C. de Ridder/R. Bro» 7-5 6-2. Ronde van Westdorpe: 1. WÉ: Bastiaanse (Hoogerheide), 2. M» Bink (Amsterdam), 3. Arthur Farenta (Zuidland), 4. Tom Cordes (Baarle-te sau), 5. Kurt van Landeghem (Hoof heide), 6. Francois Franse, 7 Wnm van Zimmeren (Kruisland), 8. Anlra Torney (Australië), Marcel Alma (Hi? kamp), 10. Davy dubbeldam (Sluist 12. Wilco Jonker Burgh-HaamslrS 13. Jack van der Horst (Oost-SoubuJ 16. Eric Vereecken (Hulst), 18. Rictoj Slabbekoorn (Kapelle), 21. John Ah? mans (Rilland), 23. Dirk van (Goes), 27. Marc Blok (Heinkensflfij 29. Edzard van Ewijk (Goes), 30. .3 ques Schuit (Arnemuiden), 31. Bj Slabbekoorn (Kapelle), 33. Pieterig (Kruiningen), 34. Jacco Ringelberg'3 rikzee), 36. Wouter Lugtenburg (G# ereede), 38. Martin Totté (Sint Jt steen), 39. Danny Schaut (Sas Gent), 41. Johan van Schaik (Oost-S burg), 42. John van de Vreede (Krabt dijke). Yerseke. Deltaweek. Sint Au land-Yerseke. ORC 1:1. Ik bent: ni.et gek (Rienk Alberda), 2. (K.M.F. Lockefeer), 3. Den Dru-'C (J.J.J. Bom). ORC 2: 1. Beau E (H.J. van Zweden), 2. Veronier Vroege), 3. De Brasem (A,'J!F. gers). ORC 3: 1. Viergo (L.J.W.MJ ma), 2. Little One (H.J. Stelten? ORC 4: 1. Spinel (M. Kamphui Drammer (J.A. Rietdijk), 3. GreyHofl (G.P. Schalkwijk). R8.P: 1. Schut' (P.S.A. Overwater), 2. Nieuwe w (E.W. van der Dussen). Ongeniet» First Match (B. Stellenpool). woensdag Atletiek Stratenloop. Eerste wedstrijd®; tenloopcircuit. Afstand wedstr# km. Recreanten; 1 t/m 4 ronden j®' km. Aanvang: 19.30 uur in delf? raat. Inschrijven tot 19.00 uur in tine van de Meeuwen, Westkep?* weg te Zoutelande. Biljarten te en kleine finale. Locatie: Cafét ends, Goes. Aanvang: 19.15 uur. Wielrennen Zeeuwse ZomeravondwielercoW titie. Negende wedstrijd. Loca!!^, weg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30^ ten). 19.15 uur: categorie A (50 fljjS drie ronden) en categorie B (50 ten één ronde). I Zeilen- Deltaweek. Onrustrace (Yersefr' Val). Aanvang 10.00 uur. Dc start van de trimloop in Groede niet op de voorste rij Eric Cappon (208), Michel de Ruysscher (205) en Sjaak Luteijn (met nummer in de hand). foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20