PZC UP □as Alles voor de klant. J/MJi kan het i/ei/tytr/ I BEZORGERS M/V 1jjf Allesdraai WAO? Geef mij maar een geschikte baan! AK.fl* 6£D/PL0M££KD DKOdlST M/V Rabobank PZC Initial VAREL an lint zierikzee ,*y Adviseur Hypotheken/Vermogen zaterdag 3 juli 2004 Security Voor onze vestiging Breda Goes zijn wij op zoek naar een fulltime: Initial Va rel Security bv is met meer dsn «O 000 klanten toonaangevend in Nederland op het gebied van elektronische beveiliging Initial Varel opereert in «en groei markt, heeft een sterke positie bij bedrijfsleven en overheid en heeft daarnaast het partJtuliere- en kleinzakelijke beveili gingssegment tot speerpunt benoemd. Met vestigingen verspreid door heel Nederland en een eigen alarm-en servicecentrale, heeft de organisatie een sterk landelijke dekking. Initial Varel staat voor teamspirit en persoonlijke doorgroeimogelijkheden initial Varel is onderdeel van Rentokil Initial plc. de grootste dienstverlenende organisatie ter wereld Servicecoördinator m/v (standplaats Breda) In deze functie ben je verantwoordelijk voor hel inplannen van medewerkers en middelen voor (preventief) onderhoud en service in samenwerking met de serviceplanner; Het bewaken van de planning en het doorvoeren van wijziglhgen indien nodig: het coördineren van de in- en uitgifte van goederen en apparatuur (detectors e.d.) ten behoeve van de service- en onderhoudswerkzaamheden; het invoeren van gegevens van contracten en service administratie en het up-to-date houden van de gegevens; het samenstellen van een werkrooster voor de storings dienst (consignatie. avond-/nachtdiensten e.d het instrueren van de medewerkers en het aanpassen van het rooster bij wijzigingen; het onderhouden van contacten met klanten inzake afspraken (tijden e.d.) en het eventueel bezoeken van de klant. het controleren van de urenverantwoording werkbonnen van de medewerkers ten b'ehoeve van de administratie. Functie-eisen Je bent in het bezit van een afgeronde opleiding op MBO niveau. Bij voorkeur heb je ervaring in de elektro nische beveiliging en haar toepassingen en ben je bekend met relevante regelgevingen (NEN, BORG, Regeling brandmeldinstallaties etc.). Je hebt een uit stekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift en ervaring met het MS-Office pakket (Word, Excel, Outlook). Heb je een servicegerichte instelling, een goed inlevingsvermogen en ben je communicatief goed onderlegd, reageer dan op deze functiel Beveiligingsadviseur m/v (standplaats Breda/Goes) in deze functie ben je verantwoordelijk voor: het verwerven van klantenopdrachten in de particuliere en klein zakelijke markt voor het leveren van elektronische beveiligingsoplossingen; het leggen van contacten met potentiële klanten (acqui sitie) en het onderhouden van contacten met bestaande klanten (relatiebeheer) en overige relaties (o.a.: politie, architecten en verzekeraars); het adviseren van klanten omtrent beveiligingsoplossingen en toepassingsmogelijkheden; het opstellen van beveiligingspannen, calculeren en uitwerken van offertes.Tevens onderhandel je over prijzen, binnen vooraf gestelde marge, het aandragen van ideeën ten behoeve van verkoop bevorderende activiteiten; het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen Voor deze functie zijn wij op zoek naar een diplomatieke, gedreven en vooral stimulerende en overtuigende gesprekspartner. Kun je zelfstandig werken, ben je resultaatgericht, zijn targets voor jou een uitdaging en heb je minimaal 3 jaar verkoopervaring? Beschik je bovendien over een afgeronde MBO opleiding, heb je affiniteit met (beveiligings-l techniek en ben je in het bezit van een rijbewijs B? Reageer dan directl Wat biedt Initial Varel jou? Initial Varel Security biedt je een leuke, uitdagende en afwisselende baan met goede arbeidsvoorwaarden bij een snelgroeiende financieel stabiele onderneming. Je maakt deel uit van een enthousiast en gemotiveerd team. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Interesse? Stuur of e-mail jouw sollicitatie voorzien van je CV naar Initial Varel Security bv, t.a.v. mevrouv afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 12020, 1100 AA Amsterdam ZO, e-mail: personeelszaken@initial-varel.nl. Bel voor meer informatie met de afdeling Personeel e telefoonnummer (020) 651 61 75 of kijk op www.initial-varel.nl E. Glimmerveen, Naast geavanceerde technieken is het repareren van blikschade nog steeds vooral handwerk. We willen ons team aanvullen met collegiale vakmensen die met ons de handen ineen willen slaan. Zulke vakmensen bieden wij voor onze vestiging in Zierikzee een fantastische uitdaging. Over onze uitstekende arbeidsvoorwaarden willen we graag onderhandelen met een: plaatwerker/voorbewerker Steek de handen uit de mouwen en bel, schrijf of e-mail ons uw sollicitatie zo spoedig moge lijk, u ontvangt van ons per omgaand een reactie! Autoschadeteam Van Lint Zierikzee. Industrieweg 14, 4301 RS Zierikzee, tel.: 0111-414794, e-mail: vanlintzz@zeelandnet.nl www.autoschadeteam.nl JuuKeA, dat au wetZ aaicAéaM, c491l VESTIGINGEN IN: Roosendaal - Goes - Zierikzee - IJzendijke - Steenbergen - Bergen op Zoom - Sommelsdijk - Terneuzen - Vlissingen KRANT VOOR ZEELAND In 's-Heerenhoek zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. 'er, «!r Van een onderwijsinstelling mag je verwachten dat alles gericht is op het leerproces. Het ROC Zeeland gaat daarin nog verder. Leren blijft niet beperkt tot de leerlingen, of 'deelnemers' zoals we ze meest al noemen. Ook de eigen organisatie leert continu. De ontplooiing en ontwikkeling van onze mede werkers staan hoog in ons vaandel. Want alleen met hun inzet en ervaring, kunnen we de deelnemers tfieden Wat ze van ons vragen: een opleidingsorganisatie die het beste in henzelf naar boven haalt. Elke medewerker is daarbij betrokken. De docent, de conciërge, de manager, de systeembeheerder; allemaal blijven we werken aan ons eigen én aan ons gezamenlijk leerproces. Het ROC Zeeland kent negen onderwijsclusters, die ondersteund worden door een afdeling bedrijfsvoering. Elk cluster staat onder leiding van een directeur met daarnaast teamleiders. Er zijn opleidingslocaties in Vlissingen, Middelburg, Goes, Tholen en Zierikzee, waar een breed scala aan opleidingen en volwasseneneduca tie wordt aangeboden. Het ROC Zeeland is een samenwerkingsschool, die voortkomt uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs. Voor het cluster ICT en Elektro zijn wij op zoek naar: Instructeur ICT (1.0 fte) Functieprofiel: Het betreft voornamelijk ondersteuning bij softwarepractica, systeembeheerpractica en voor circa 50% de multimedia-, hardware- en softwarepractica bij de multimediaopleidingen. Tevens behoort het onderhoud van het practicum tot het takenpakket. Functie-eisen: Uitstekende ICT-kennis en -vaardigheden op het gebied van software en hardware, in het bijzonder multimedia, grafische programmatuur, Windows, Linux en MAC OS/X besturingssystemen. Tevens goede communicatieve eigenschappen in woord en geschrift, kunnen omgaan met groepen en kunnen sturen van groepsprocessen. Mbo/Mbo+ opleiding op het gebied van ICT of Multimedia. Enkele jaren relevante praktijk ervaring. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de clusterdirecteur de heer L. Maas, tel. 0118-558800. Voor het cluster Zorg zijn wij op zoek naar: Instructeur Verpleegkunde (1.2 fte) (rectificatie vacature 26 iuni 2004) Instructeur Schoonheidsspecialist (0.4 fte) Functie-eisen: theoretische kennis en praktijkkennis op het vakgebied en vaardigheid in het overdragen daarvan. Voor informatie over de functie Instructeur Verpleegkunde kunt u contact opnemen met de teamleider mevrouw A. Verhage, tel. 0118-558500. Voor informatie over de functie Instructeur Schoonheidsspecialist kunt u contact opnemen met de teamleider (ad interim) mevrouw M. Schoonen, tel. 0118-558000. Het ROC Zeeland biedt u een aanstelling voor bepaalde tijd conform de CAO BVE. Salariëring vindt plaats voor instructeurs in schaal 7 (max. 2.392,=). Een functie beschrijving kunt u aanvragen bij de afdeling HR&K, tel. 0118-558900. Wij nodigen u uit uw sollicitatie, inclusief CV, vóór 12 juli 2004 te zenden aan het ROC Zeeland, t.a.v. de selectiecommissie, Postbus 322, 4380 AH Vlissingen. De briefselectie is gepland in week 29. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 30. ROC Zeeland Hoofdkantoor Postbus 322 4380 AH Vlissingen Tel.: (0118) 55 89 00 info@roczeeland.nl www.roczeeland.nl ,a\ <3o Sd/l Jal Ujo j/eejp S9||V .ZEELAND "Honderdduizenden arbeidsgehan dicapten zijn ten onrechte afge schreven. Zij kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingte- ruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten. Word ook lid van ANGO! Met ANGO kom je tot je recht! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl Agrimarkt bv is een succesvolle detailhandelsonderneming met twee eigen winkelformules. Agrimarkt super markt en Agriland de vakdiscounter voor tuin, huisdier en planten. Op dit moment exploiteren we 3 super markten en 5 Agriland winkels. Door groei van Agrimarkt in Goes en door expansie in de nabije toekomst zoeken we op korte termijn een Op onze afdeling 0TC verkopen wij, naast zelfzorg geneesmiddelen ook tabak, kranten, telefoonkaarten en snijbloemen. Ook is er een fotoservice. Als drogist op onze afdeling 0TC ga je deel uitmaken van het afdelingsteam. Je beschikt over een geldig drogisterij-diploma en hebt een flexibele en klant gerichte instelling. We zoeken een collega die accuraat werkt en beschikt over voldoende leidinggevende capaciteiten Ook ben je in staat het vak drogist goed te combineren met het beheer en de verkoop van de andere artikel- groepen. Vanwege ons expansie-beleid in het zuidwesten van Nederland ontstaan er, in de (nabije) toekomst volop doorgroei mogelijkheden. We kennen voor alle medewerkers een goede studiekosten regeling en ver zorgen regelmatig interne trainingen. Aanvullende informatie kun je verkrijgen bij de winkelmanager in Goes, dhr. Jaap 8aaijens, telefoon (0113) 21 40 20 Jouw sollicitatiebrief, voorzien van CV, kun je sturen naar. S UP E R M A R K T Rabobank Beveland is een proactieve en vooruitstrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. De bank streeft naar vergroting van het marktaandeel. Dat levert mogelijkheden op voor een Adviseur Hypotheken/ Vermogen m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Kansen zijn er om benut te worden, dat is jouw motto. Je zoekt ze op en gaat actief af op concrete signalen en events. Tijdens verkoopgesprekken geef je een advies dat naadloos aansluit op de situatie en wensen van de klant. Je kijkt dus verder dan hypotheken en beleggingen alleen. Uiteindelijk gaat het natuurlijk om de handtekening. Kortom, een goede voorbereiding en een nauwe samenwerking met je collega's zijn het devies. Maar je sociale en commerciële flair zijn even belangrijk Je relevante HBO-achtergrond en professionaliteit staan verder garant voor hoge verkoopscores, maximale cross sell en klanttevredenheid. Je hebt je sporen verdiend in de verkoop van levensverzekeringen. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: Kees Korteknie, teamleider Cliënten Advies, telefoonnummer (0113) 23 97 61 of Peter Spelier, Manager Verkoopteam (0113) 23 92 95. Stuur je sollicitatie met cv uiterlijk 24 juli 2004 naar: personeelszaken@beveland.rabobank.nl of naar Rabobank Beveland, ter attentie van afdeling Personeelszaken, Postbus 33,4460 AA GOES o.v.v. vacature adviseur H/V. Kijkookopwww.rabobankgroep.nl/werken. Het is tijd voor de Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 52