randstad opzichter nieuwbouw (m/v) BEZORGERS m/v PZC W14 Projectleider elektrotechniek m/v wolter dros |£KIJK&» ID BOUW ig technisch commercieel afgevaardigde Operationeel manager automechanica (m/v) W" stevig, actief en kwaliteitsbewust zaterdag 3 juli 2004 7 Wolter Dros is een creatieve en innovatieve partner die integraal en complementair technische installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over veertien vestigingen vormen vijftienhonderd gemotiveerde mensen de toegevoegde waarde van ons product. Wolter Dros is onderdeel van TBI techniek. TBI tech niek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te ver plaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basisdisciplines elektrotechniek en werk tuigbouw een groot aan tal specialismen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort Wolter Dros. Techniek met karakter. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Als ervaren projectleider krijgt u de leiding over de uitvoering van een aantal projecten op het gebied van de elektrotechniek. Tezamen met de technici, werkvoorbereiders en montageploeg zorgt u ervoor dat de aan u toegewezen projecten zowel technisch als financieel met positieve resultaten worden afgesloten. U draagt zorg voor het tegelijker tijd uitvoeren van meerdere projecten. Wie? Als HTS'er Elektrotechniek heeft u een aantal jaren ervaring in zowel ontwerp als uitvoering van de meest voorkomende elektrotechnische installaties. Ervaring binnen de installatie branche is een pre. Uw communicatieve en organisatorische eigenschappen staan niet ter discussie en u heeft bewezen een goede zakelijke partner te kunnen zijn voor adviseurs en opdrachtgevers, leveranciers en onderaan nemers. U weet techniek, commercie en leidinggeven op goede wijze in één functie te verenigen. Interesse? Bel voor meer informatie de heer J.H. Tiessens, vestigingsdirecteur, telefoon (0113) 56 51 00. Schriftelijk reageren kan uiteraard ook, stuur uw c.v. naar Wolter Dros in Amersfoort, ter attentie van de heer S. Hoekstra, Hoofd Personeelszaken. Kijk op www.wolterendros.nl voor een vestiging bij u in de buurt! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TBI techniek KRANT VOOR ZEELAND In Brouwershaven zoeken wij met spoed Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Moorselestraat 206,8930 Menen, Tel 0032 (0)56/51.31.60 info@kijkenbouw.be voor regio Zeeuws Vlaanderen Functie: opvolging van potentiële klanten analyse van de behoeften •"perken van een voorstel wat resulteert in een /ereenkomst Profiel: zelfstandige fiSNjezonde werklust: denk aan avond- en weekendwerk ervaring in de bouw is een pluspunt Aanbod: l '^-jeën degelijke ondersteuning in de particuliere verkoop een commerciële kwalitieitszorg, documentatiemap, showroom, kijkdorp '•ëen doorgedreven opleiding en begeleiding een degelijke commissie op behaalde resultaten Interesse Stuur of mail uw cv, liefst met foto, naar N.V. Kijk Bouw t.a.v de Heer W. Van Damme. U wordt uitgenodigd voor een persoonlijk gesprek. Actomat B.V. is een dochtermaatschappij van BP Nederland BV. Voor onze BP servicestations omgeving Zeeland en west Brabant zoeken wij Site Managers (m/v) en een Assistent Site Manager (m/v) In de functie van Site Manager: Ben je verantwoordelijk voor de optimale exploitatie van het servicestation. Het coachen van je medewerk(st)ers is daarbij het allerbe langrijkste. Ook ben je verantwoordelijk voor onderhoud en hygiëne, voorraadbeheer en administratie. Een correcte uitvoering van taken op gebied van veiligheid, milieubeheer en ARBO is daarbij voor ons vanzelfsprekend. In de functie van Assistent Site Manager: Vervang je de Site Manager bij diens afwezig heid, naast je werkzaamheden als Service Verkoper. Je bent tijdens vervanging verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op en het totale beheer van het verkooppunt, geeft leiding aan de medewerkers op het ver kooppunt en bent voorts verantwoordelijk voor onderhoud en hygiëne, voorraadbeheer, financi eel beheer en administratie, een correcte uitvoe ring van taken op het gebied van veiligheid, milieubeheer en ARBO etc. Wat jij mag verwachten. Een zelfstandige functie in een informeel team. Je salaris is in overeenstemming met de zwaar te van de functie, je opleiding en ervaring. Verder kennen we goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een interessante bonusregeling. Als je ambitieus bent zijn er volop doorgroeimogelijkheden aanwezig, even tueel ook in andere onderdelen van het BP con cern. Wat wij van je verwachten. Voor de functie van Site Manager heb je een JHBO werk- en denkniveau, ben je gedreven en commercieel. Je bent een peoplemanager die zich verantwoordelijk voelt voor het te behalen resultaat. Bovendien heb je een enthousiaste en klantgerichte werkhouding en kun je efficiënt omgaan met geautomatiseerde systemen. Affiniteit met de retailbranche is een pre. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor de functie van Assistent Site Manager heb je een opleiding op (V)MBO niveau en ben je bereid in wissldiensten te werken. Voor meer informatie en/of sollicitatie kun je schrijven of mailen naar: Actomat B.V. t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie Kabelweg 43 1014 BA Amsterdam ellen.bakker@ec1 .bp.com Kijk ook op www.bp.nl DE DRVKKERY Winkel in woord, beeld en geluid in Middelburg De Drvkkerij is onderdeel van De Ruiter Fanoy, gevestigd in Vlissingen en Middelburg. Een snel groeiend en innoverend bedrijf waar inmiddels negentig mensen werken. Voor De Drvkkerij in Middelburg zoeken wij: MEDEWERKER TIJDSCHRIFTEN AFDELING 6FI 6GFI MEDEWERKER PEN, PAPIER MULTIMEDIA Het betreft beide fulltime functies (38 uur). Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor de Boekhandel. Voor beide functies zoeken wij iemand die actief is en zelfstandig kan werken en bovenal een zeer klantvriendelijke instelling heeft. Gezien de huidige samenstelling van ons team hebben wij een duidelijke voorkeur voor een vrouw of man tot 25 jaar met tenminste havo diploma. De open sollicitaties die wij het afgelopen jaar ontvingen nemen wij mee in de procedure. Sollicitaties met pasfoto, uitsluitend schriftelijk binnen 10 dagen naar De Drvkkerij, personeelszaken, Postbus 170, 4430 AD Middelburg. VOOR DE EEN IS HET WERK Verkoopadviseur Cobelfret is een logistieke dienstverlener met een kernactiviteit in het ro/ro - ferry vervoer op de Noordzee, Cobelfret heeft hiervoor terminals aan beide zijden van het Kanaal, onder meer in Purfleet, Zeebrugge, Rotterdam en Vlissingen. CdMP exploiteert voor Cobelfret het PDI (pre-delivery inspection) centre, op de RoRo car terminal te Vlissingen-Oost. CdMP is per direct op zoek naar een operationeel verantwoordelijke voor het PDI centre. Randstad verricht voor Cobelfret de werving en selectie van zowel het vaste als al het tijdelijk personeel. Randstad zoekt voor Cobelfret kandidaten voor de volgende functie: De baan Binnen het PDI centre worden diverse accessoires in auto's ingebouwd. Voor deze werkzaamheden bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse coördinatie en aansturing-op de werkvloer. U zorgt voor personele bezetting, afgestemd op de orders, u coördineert de logistieke activiteiten en handelt de bestellingen af. Het profiel U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau, bij voorkeur op het gebied van (auto)mechanica. U heeft enige relevante werkervaring en bent een dynamische, stressbestendige persoonlijkheid, met goede com municatieve vaardigheden en leidinggevende capaciteiten. U beschikt over goede kennis van de Engelse en Duitse taal en bent bereid in de toekomst in ploegen te werken. Het aanbod Voor de vacature geldt dat er sprake is van een fulltime functie (37,5 uur) De arbeidsovereenkomst wordt in principe aangegaan voor bepaalde tijd; in eerste instantie via Randstad, daarna volgt een contract bij CdMP. Bij goed functioneren kan verlenging volgen voor onbepaalde tijd. CdMP biedt goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een goed salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Bent u geïnteresseerd in de bovenstaande functie dan kunt u voor meer informatie telefonisch contact opnemen met Marcel Ie Pieters op telefoonnummer 0118-420580. Voldoet u aan het bijbehorende profiel dan kunt u uw sollicitatiebrief en cv emailen naar: marcelle.pieters@nl.randstad.com of opsturen naar: Randstad, t.a.v. Marcelle Pieters Badhuisstraat50, 4381 LT Vlissingen. Natuurlijk kunt u ook langskomen! Kijk voor meer vacatures op www.randstad.nl randstad AA Woongoed Middelburg is een actieve onderneming voor woondiensten. De duidelijke sociale doelstelling - een goede woning, in een fijne straat, niemand uitgezonderd - vraagt om een resultaatgedreven instelling. Circa 85 medewerkers geven hier met enthousiasme gezamenlijk gestalte aan. Onze nieuwbouwportefeuille omvat een reeks van gevarieerde projecten, waaronder ongeveer 1000 woningen, studenten huisvesting, zorgmimten en winkelcentra. In verband met een vacature bij de afdeling Ontwikkelbedrijf zoeken we een Je bent in je opgave geslaagd als Woongoed op tijd nieuwbouw oplevert waarover de klant tevreden is en waar door Middelburg nog mooier wordt. Je bent geschikt als je een bouw kundige opleiding hebt op minimaal MBO niveau. Je hebt enkele jaren relevante ervaring in de bouwuitvoering en een stevige persoonlijkheid. Je bewaakt de kwaliteit van projecten, waarbij je jouw technische kennis vanaf het einde van de ontwerpfase inbrengt Vanaf het bestek tot de nazorg bewaak je de kwaliteit van het project. In deze rol heb je ook een scherp oog voor budget- en tijdsafspraken. Je hebt ervaring in bouwprocessen. Je ambieert een trekkersrol en werkt graag binnen een team Je werkt gestructureerd, bent besluitvaardig, vasthoudend en klantgericht Je beschikt over goede mondelinge communicatieve vaardigheden en kunt overtuigend optreden. Wij bieden je een fulltime baan van 36 uur per week Het contract is in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Na dit jaar behoort een arbeidsover eenkomst voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Woongoed Middelburg kent uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Je kunt je sollicitatiebrief vöör 17 juli 2004 richten aan Woongoed Middelburg, t.a.v, C. Minderhoud Postbus 7120 4330 GC Middelburg, e-mail: mail@woongoed.nl. Kijk voor meer informatie ook op www.woongoed.nl. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Carla Minderhoud, manager Ontwikkelbedrijf, telefoon I 0118-691782, fax 0118-691791. Binnen de Zwartepoorte Holding bv zijn 5 bedrijven met dealerschappen voor de merken LandRover, Mini, BMW-motor- fietsen en BMW-automobielen actief, alsmede een compleet Schadeherstelbedrijf, Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's en motorfietsen bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen als mede onderhoud en reparatie. Vanuit twee schitterende bedrijfspanden in Roosendaal en Goes wordt aan onze (toekomstige) klanten de aandacht en service gegeven die bij de merken pas sen. Onze 70 medewerkers in de vesti gingen Goes en Roosendaal worden met een uitstekend trainingsprogramma opgeleid bij hun werk. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zowel de producten, de dienstverlening als medewerkers is het bedrijf in de wijde omgeving een begrip geworden. Wegens sterke uitbreiding van onze werkzaamheden (komst BMW 1 -serie) en het vertrek van een collega zoeken wij: VOOR DE ANDER IS HET PASSIE Unieke uitdaging voor een echte doorzetter. Zwartepoorte Goes bv is op zoek naar een Verkoopadviseur. Door onze eigen ambitie en de komst van o.a. de BMW 1 serie is het noodzakelijk ons commerciële team te versterken met een verkoopadviseur. Wij komen graag in contact met absolute "toppers" in autoverkoop en relatiebeheer. U bent gewend om succesvol zaken te doen, weet daarbij perfect de balans te vinden tussen vrijblijvend adviserend optreden enerzijds en daadkrachtig, resultaatgericht handelen anderzijds, j Bovendien bent u een commerciële lobbyist die de weg weet in het regionale bedrijfsleven. U weet dat topprestaties alleen in teamverband behaald worden en dat duurzame zakelijke relaties prevaleren boven eenmalige transacties. Functie-eisen: U heeft een commerciële beroepsopleiding (bijv. IVA Driebergen) U heeft aantoonbare ervaring in een verkoopfunctie binnen de Automobiel-branche U bent dienstverlenend met als doelstelling door kwaliteit de klant aan ons bedrijf en ons product te binden Een selectie onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Wij bieden een dynamische en klantgerichte werkomgeving, een goed bij uw ervaring en opleidingniveau passende sala riëring en ronduit uitstekende arbeidsvoorwaarden. Als het u bevalt, schrijf een sollicitatiebrief met CV en vertel ons wat u aantrekt in het werken in onze organisatie. tuur uw sollicitatie voor 14 juli a.s. naar: Zwartepoorte holding bv t.a.v. Erna Bakker, Manager personeelszaken Postbus 215 4460 AE Goes E-mail: e.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40